Dziś są imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

dodane: 07-11-2019 08:45   |   wyświetleń: 4426

23 - latek z narkotykami

Ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 180 gramów haszyszu, ponad 250 gramów amfetaminy i ponad 3100 tabletek ecstasy zabezpieczyli wczoraj łukowscy kryminalni.
23 - latek z narkotykami  
Taką ilość środków narkotycznych miał mieszkający w Łukowie 23-latek. Policjanci zabezpieczyli też u niego ponad 15 tys. zł. Wkrótce młodzieniec usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie sprawdzą skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone. 

Łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkający w Łukowie 23-latek może posiadać duże ilości narkotyków.

Informacje potwierdziły się. W mieszkaniu, garażu i pomieszczeniu wynajmowanym przez młodzieńca policjanci odnaleźli ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 250 gramów amfetaminy, ponad 180 gramów haszyszu i ponad 3100 tabletek ecstasy.

Znaczna ilość substancji narkotycznych została zabezpieczona, a 23-latek zatrzymany w policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli też w mieszkaniu 23-latka ponad 15 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali również 19-letnią koleżankę młodzieńca, wkrótce sprawdzą jaką miała rolę w „narkotykowym interesie” .
Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą, skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

Komentowane

PDW (2019-11-07 09:19) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
PDW
Smak Gumy (2019-11-07 09:36) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
ksiądz (2019-11-07 11:23) 16 7   |   zgłoś do usunięcia
redakcjo Łuków 24 nawet nie potraficie sami napisać artykułu tylko kopiuj wklej z Podlasie 24. jesteście beznadziejni .
Mnl (2019-11-07 11:26) 12 23   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy Sam się ku*wa przegumuj wkoncu
GumowaTrompka (2019-11-07 12:24) 7 12   |   zgłoś do usunięcia
Czekamy na rozwój sytuacji i informacje na bieżąco co się dzieje z śledztwem.
Szerlok (2019-11-07 12:34) 9 12   |   zgłoś do usunięcia
Młody się rozpruje.
Kam (2019-11-07 12:35) 8 28   |   zgłoś do usunięcia
I zaraz sprzeda swojego dostawcę jak to byma w środowisku Łukowskich Niedorozwojów JP
Do Kam (2019-11-07 12:41) 9 26   |   zgłoś do usunięcia
A czemu ma nie sprzedawać? Jeb... narkomanów i ich dilerów
Mieszkaniec (2019-11-07 13:12) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Trucicieli trzeba zamykac. Mam dzieci i nie chce zeby ktores ucierpialo bo jakis nacpany cos im zrobi lub na ktores najedzie autem.
GumowaTrompka (2019-11-07 13:28) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
Czekamy na rozwój sytuacji i informacje na bieżąco co się dzieje z śledztwem.
Smak Gumy (2019-11-07 15:45) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
MO (2019-11-07 16:09) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
Prosimy o wpisywanie imion, nazwisk, psełdonimów osób które mogą zajmować się rozprowadzaniem substancji narkotycznych wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomani. Dziękujemy za współpracę.
wyborca PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI (2019-11-07 18:00) 10 36   |   zgłoś do usunięcia
szybko chciał się dorobić, w ten sposób zmarnował sobie ileś młodych lat trochę za to posiedzi, powinien się z tym liczyć
Lukow moje miasto (2019-11-07 19:43) 13 16   |   zgłoś do usunięcia
Kryminalni wypra na nim presje i przestrasza. Odsiedzi parę miesięcy i wyjdzie jak każdy w tym mieście idzie na współpracę . Tyle ze bedzie musiał już pomyśleć nad nową praca...
LLU (2019-11-07 19:52) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Ile płacą za donos ?wiem kto handluje narkotykami . To źle czy dobrze jak bym doniósł ?
Haa (2019-11-07 20:59) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Ta kryminalni ustalili... Bez pomocy jakiegos a frajera nic ustalone by nie było i ktos sie rozjebal! Tfu
Ktos (2019-11-07 21:33) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
A ta jego niunia wszystko musiała z nim robić
MO (2019-11-07 22:59) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkich sprzedających, posiadających bądź też kupujących środki odurzające zapraszamy do zgłaszania się na komisariat Policji. Prosimy zabrać ze sobą substancje narkotyczne w jakich posiadaniu jesteście, dowód osobisty i ewentualną listę nazwisk wraz z adresami przebywania osób które mogą rozprowadzać bądź posiadać nielegalne substancje narkotyczne a także listę osób którym sprzedawaliscie narkotyki wraz z dopiskiem daty i ilości sprzedanej substancji. Dziękujemy.
Jebac (2019-11-08 01:54) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Mogę zeznawać na niego że tym handlowal
LLU (2019-11-08 06:11) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Znam co najmniej 3 osoby handlujące tym gownem ale za darmo nic nie powiem . Ktoś mi napiszę ile można zarobić za info na policję
Nn (2019-11-08 07:01) 6 35   |   zgłoś do usunięcia
Dużo
Wariat (2019-11-08 08:49) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Jebac was kurwy frajerzy....
Ja (2019-11-08 08:58) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Takie dno, handlujące tym gównem, powinno się przeznaczać na dawce organów do przeszczepów .Ćpun od razu do śmietnika .Brawo policja.
tadi (2019-11-08 09:04) 9 37   |   zgłoś do usunięcia
grucha weź już nie pisz
LLU (2019-11-08 10:07) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Jest w stanie mi ktoś kompetentny napisać ile policja płaci za informację ?
Ix (2019-11-08 12:04) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Nikt ich nie zmuszał go kupowania tym bardziej brania. Zabraknie kigos pojdzis do innego zabranie w lukowie poszuka w Siedlcach. Zrozumcie to ludzie! Jebac konfitury!
N (2019-11-08 12:31) 12 10   |   zgłoś do usunięcia
Zglaszajcie się na policję z tym co kupiliscie. Wyjdziecie za 48 z 3000zl grzywny. Debile. Cwelińska się rozpruła bo nie chciała siedzieć
Do Ix (2019-11-08 12:33) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Nie bież więcej .Ucz się pisać popaprańcu.
Do pana LLU (2019-11-08 12:33) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Mordo, to twój obywatelski obowiązek zgłosić przestępstwo o którym wiesz, za nie zgłoszenie czegoś takiego możesz proces dostać, także albo idź zgłoś albo nie chwal się w każdym zakamarku internetu że ty to znasz takiego jednego mirka co kiedys coś komuś sprzedał
Ix (2019-11-08 17:33) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Klaudia C. na kogos rozjebac sie musiała skoro wyszła na wolność bez żadnego przypału z podobnymi ilościami, jebac
Zbigniew (2019-11-08 19:04) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Widziałem taką akcję w W11. Kryminalni tak na niego naciskali, że w końcu wydał wszystkich kolegów. Takie mają procedury żeby ktoś się przyznał i podał wszystko co i z kim. Wszystko zapisali na protokole przesłuchania i pozamiatane. To nią są żarty.
Jebać kurwy (2019-11-08 20:31) 16 10   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobrze wkoncu się człowiek doczekał tak pięknej chwili
Przestrzegacz prawa (2019-11-08 21:00) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Zgłaszam zawsze każdego dilera ma komisariacie policji, jak tylko coś wiem to zgłaszam i dostaje za to hajsik dobry a potem się śmieje jak takiego gnoja dilera wsadzają do ciupy na cwelownie hahababab
LLU (2019-11-08 21:06) 9 12   |   zgłoś do usunięcia
Do przestrzegacza . A ile płacą za info ?
Lukowiak (2019-11-09 02:40) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
26 sierpnia laduje sie na weselu w serokomli przypadkowo 26 latek z towarem - mefedron, hasz, ekstazy, amfetamina, marihuana, dwa msc pozniej listopad wpada ten mlodzieniec z tym samym towarem, ale duzymi ilosciami, wiec tak to na pewno policjanci ustalili :-D STOP KONFIDENTOM Kto nie chce nie kupi !! Tylko na uj kupowac a pozniej z dupska podac za rok mniej i byc caly wyrok jechany w kryminale.
Prosto jeba.... C (2019-11-09 12:50) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Konfident to słowo wymyślone przez kryminalnych pajacow. Dlaczego ja pracując uczciwie muszę płacić podatki a te pajace sprzedają lewy towar i korzystają dóbr użyteczności publicznej nie wnosząc nic od siebie. Trzeba wytepic tych pasożytów. To jest nasz kraj i nie pozwólmy go steeroryzowac przez garstke pokolenia JP, SSG, Prosto - nierobow ziomeczkow
Xxx (2019-11-09 14:05) 7 10   |   zgłoś do usunięcia
Wszystko jest dla ludzi aby z głową. Nie chcecie zeby wasze dzieci braly to je kurwa wychowajcie a nie macie pretensje do kogoś ze dziecko brać zaczęło np.
Tfu (2019-11-09 15:21) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
Należy się tej kurwie I temu frajerowi. Brawoo Policja
Rodzice gdzie (2019-11-09 16:10) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czym zajmują się rodzice. Tylko idiota nie zorientował by się czym zajmuje się syn przy takiej ilości dragow. Może wspierają syna i też okradaja państwo?
LLU (2019-11-09 16:16) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Nie mówcie, że młodzież ma własny rozum... i jak chce to weźmie lub nie. Dilerzy to sprzedawcy narkotyków którzy namawiają do brania tych substancji! " zajebisty towar, weź po tym jest super, mam teraz nowość..."
łysy z chąciny (2019-11-09 22:19) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Uwielbiam mieć seks z chłopakami po amfie, jestem uległy i lubię sado-maso dominatorów, ostatnio znalazłem online starszego pana który mi się wypróżnił z jąder na twarz w plenerze, ja cały nagi brudny i zziębnięty z jego nasieniem na twarzy, naspeedowany jak meserszmit a pała mi stała tak że bez ruszania worem i stymulacji prostaty, tryskalem sokiem z jajec, polecam amfe w tych momentach uniesienia.
Mydło w promocji (2019-11-09 23:27) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Mydło mu się przyda na te 3 miesiace
Chącina (2019-11-10 16:41) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Mówię wam że to wykręt z dupy strzela
Dupa... Dor (2019-11-11 14:59) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Nie wiem że takie komentarze są w ogóle dodawane, ale to nie łuków 24, tylko policja ma korzyści z debilow. Brawo.!!!!!!
N (2019-11-12 13:11) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Od Celińskiej się zaczęło, sprawdźcie na Lukow24. I wszystkie wpadki po niej wyświetlane są na czerwono jako ważne informacje a jej już nie, choć wtedy jak ją złapali pobiła rekord Lukowa..
J (2019-11-12 13:14) 5 9   |   zgłoś do usunięcia
Bez wyroku wyszła jeszcze zakazu wyjazdu nie dostała bo już dawno w Holandii siedzi
Dupa...dor (2019-11-13 23:17) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Ja na miejscu policji bym was wyłapała po adresach IP i po 1000 zł mandatu za słownictwo ..
Haha (2019-12-01 17:17) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Za nie całe 2gramy na miesiac do aresztu,smiech na sali.;) pozdro.
No haha (2019-12-03 00:57) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
To jego dupa więc chyba logiczne że chcieli ja przycisnac, akurat S..... nie z tych do k. celinska Jakubowska żeby swojego chłopa wpierdalac szmacidlo i galgan oczywiście wyroku nie dostanie
Xyu (2020-01-18 00:36) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Każdy popełnia błędy... Mówicie że dobrze ze zamykają kogoś takiego jak on. Mylicie się to prawilna morda jak można kogoś osadzac jak się kogoś nie zna... Przecież tych narkotyków na siłę nikt nie wpycha komuś do nosa. Każdy z nas ma wolną wolę. Pozdro dla prawilnych a chuj w usta tym co donoszą.