Dziś są imieniny: Janusza, Marii, Reginy

dodane: 07-11-2019 08:45   |   wyświetleń: 2920

23 - latek z narkotykami

Ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 180 gramów haszyszu, ponad 250 gramów amfetaminy i ponad 3100 tabletek ecstasy zabezpieczyli wczoraj łukowscy kryminalni.
23 - latek z narkotykami  
Taką ilość środków narkotycznych miał mieszkający w Łukowie 23-latek. Policjanci zabezpieczyli też u niego ponad 15 tys. zł. Wkrótce młodzieniec usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie sprawdzą skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone. 

Łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkający w Łukowie 23-latek może posiadać duże ilości narkotyków.

Informacje potwierdziły się. W mieszkaniu, garażu i pomieszczeniu wynajmowanym przez młodzieńca policjanci odnaleźli ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 250 gramów amfetaminy, ponad 180 gramów haszyszu i ponad 3100 tabletek ecstasy.

Znaczna ilość substancji narkotycznych została zabezpieczona, a 23-latek zatrzymany w policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli też w mieszkaniu 23-latka ponad 15 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali również 19-letnią koleżankę młodzieńca, wkrótce sprawdzą jaką miała rolę w „narkotykowym interesie” .
Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą, skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

Komentowane

PDW (2019-11-07 09:19) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
PDW
Smak Gumy (2019-11-07 09:36) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
ksiądz (2019-11-07 11:23) 10 3   |   zgłoś do usunięcia
redakcjo Łuków 24 nawet nie potraficie sami napisać artykułu tylko kopiuj wklej z Podlasie 24. jesteście beznadziejni .
Mnl (2019-11-07 11:26) 6 11   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy Sam się ku*wa przegumuj wkoncu
GumowaTrompka (2019-11-07 12:24) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Czekamy na rozwój sytuacji i informacje na bieżąco co się dzieje z śledztwem.
Szerlok (2019-11-07 12:34) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Młody się rozpruje.
Kam (2019-11-07 12:35) 4 16   |   zgłoś do usunięcia
I zaraz sprzeda swojego dostawcę jak to byma w środowisku Łukowskich Niedorozwojów JP
Do Kam (2019-11-07 12:41) 5 14   |   zgłoś do usunięcia
A czemu ma nie sprzedawać? Jeb... narkomanów i ich dilerów
Mieszkaniec (2019-11-07 13:12) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Trucicieli trzeba zamykac. Mam dzieci i nie chce zeby ktores ucierpialo bo jakis nacpany cos im zrobi lub na ktores najedzie autem.
GumowaTrompka (2019-11-07 13:28) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Czekamy na rozwój sytuacji i informacje na bieżąco co się dzieje z śledztwem.
Smak Gumy (2019-11-07 15:45) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
MO (2019-11-07 16:09) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Prosimy o wpisywanie imion, nazwisk, psełdonimów osób które mogą zajmować się rozprowadzaniem substancji narkotycznych wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomani. Dziękujemy za współpracę.
wyborca PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI (2019-11-07 18:00) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
szybko chciał się dorobić, w ten sposób zmarnował sobie ileś młodych lat trochę za to posiedzi, powinien się z tym liczyć
Lukow moje miasto (2019-11-07 19:43) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Kryminalni wypra na nim presje i przestrasza. Odsiedzi parę miesięcy i wyjdzie jak każdy w tym mieście idzie na współpracę . Tyle ze bedzie musiał już pomyśleć nad nową praca...
LLU (2019-11-07 19:52) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Ile płacą za donos ?wiem kto handluje narkotykami . To źle czy dobrze jak bym doniósł ?
Haa (2019-11-07 20:59) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Ta kryminalni ustalili... Bez pomocy jakiegos a frajera nic ustalone by nie było i ktos sie rozjebal! Tfu
Ktos (2019-11-07 21:33) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
A ta jego niunia wszystko musiała z nim robić
MO (2019-11-07 22:59) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkich sprzedających, posiadających bądź też kupujących środki odurzające zapraszamy do zgłaszania się na komisariat Policji. Prosimy zabrać ze sobą substancje narkotyczne w jakich posiadaniu jesteście, dowód osobisty i ewentualną listę nazwisk wraz z adresami przebywania osób które mogą rozprowadzać bądź posiadać nielegalne substancje narkotyczne a także listę osób którym sprzedawaliscie narkotyki wraz z dopiskiem daty i ilości sprzedanej substancji. Dziękujemy.
Jebac (2019-11-08 01:54) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Mogę zeznawać na niego że tym handlowal
LLU (2019-11-08 06:11) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Znam co najmniej 3 osoby handlujące tym gownem ale za darmo nic nie powiem . Ktoś mi napiszę ile można zarobić za info na policję
Nn (2019-11-08 07:01) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Dużo
Wariat (2019-11-08 08:49) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Jebac was kurwy frajerzy....
Ja (2019-11-08 08:58) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Takie dno, handlujące tym gównem, powinno się przeznaczać na dawce organów do przeszczepów .Ćpun od razu do śmietnika .Brawo policja.
tadi (2019-11-08 09:04) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
grucha weź już nie pisz
LLU (2019-11-08 10:07) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Jest w stanie mi ktoś kompetentny napisać ile policja płaci za informację ?
Ix (2019-11-08 12:04) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Nikt ich nie zmuszał go kupowania tym bardziej brania. Zabraknie kigos pojdzis do innego zabranie w lukowie poszuka w Siedlcach. Zrozumcie to ludzie! Jebac konfitury!
N (2019-11-08 12:31) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Zglaszajcie się na policję z tym co kupiliscie. Wyjdziecie za 48 z 3000zl grzywny. Debile. Cwelińska się rozpruła bo nie chciała siedzieć
Do Ix (2019-11-08 12:33) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie bież więcej .Ucz się pisać popaprańcu.
Do pana LLU (2019-11-08 12:33) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Mordo, to twój obywatelski obowiązek zgłosić przestępstwo o którym wiesz, za nie zgłoszenie czegoś takiego możesz proces dostać, także albo idź zgłoś albo nie chwal się w każdym zakamarku internetu że ty to znasz takiego jednego mirka co kiedys coś komuś sprzedał
Ix (2019-11-08 17:33) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Klaudia C. na kogos rozjebac sie musiała skoro wyszła na wolność bez żadnego przypału z podobnymi ilościami, jebac
Zbigniew (2019-11-08 19:04) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Widziałem taką akcję w W11. Kryminalni tak na niego naciskali, że w końcu wydał wszystkich kolegów. Takie mają procedury żeby ktoś się przyznał i podał wszystko co i z kim. Wszystko zapisali na protokole przesłuchania i pozamiatane. To nią są żarty.
Jebać kurwy (2019-11-08 20:31) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobrze wkoncu się człowiek doczekał tak pięknej chwili
Przestrzegacz prawa (2019-11-08 21:00) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Zgłaszam zawsze każdego dilera ma komisariacie policji, jak tylko coś wiem to zgłaszam i dostaje za to hajsik dobry a potem się śmieje jak takiego gnoja dilera wsadzają do ciupy na cwelownie hahababab
LLU (2019-11-08 21:06) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Do przestrzegacza . A ile płacą za info ?
Lukowiak (2019-11-09 02:40) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
26 sierpnia laduje sie na weselu w serokomli przypadkowo 26 latek z towarem - mefedron, hasz, ekstazy, amfetamina, marihuana, dwa msc pozniej listopad wpada ten mlodzieniec z tym samym towarem, ale duzymi ilosciami, wiec tak to na pewno policjanci ustalili :-D STOP KONFIDENTOM Kto nie chce nie kupi !! Tylko na uj kupowac a pozniej z dupska podac za rok mniej i byc caly wyrok jechany w kryminale.
Prosto jeba.... C (2019-11-09 12:50) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Konfident to słowo wymyślone przez kryminalnych pajacow. Dlaczego ja pracując uczciwie muszę płacić podatki a te pajace sprzedają lewy towar i korzystają dóbr użyteczności publicznej nie wnosząc nic od siebie. Trzeba wytepic tych pasożytów. To jest nasz kraj i nie pozwólmy go steeroryzowac przez garstke pokolenia JP, SSG, Prosto - nierobow ziomeczkow
Xxx (2019-11-09 14:05) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Wszystko jest dla ludzi aby z głową. Nie chcecie zeby wasze dzieci braly to je kurwa wychowajcie a nie macie pretensje do kogoś ze dziecko brać zaczęło np.
Tfu (2019-11-09 15:21) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Należy się tej kurwie I temu frajerowi. Brawoo Policja
Rodzice gdzie (2019-11-09 16:10) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czym zajmują się rodzice. Tylko idiota nie zorientował by się czym zajmuje się syn przy takiej ilości dragow. Może wspierają syna i też okradaja państwo?
LLU (2019-11-09 16:16) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie mówcie, że młodzież ma własny rozum... i jak chce to weźmie lub nie. Dilerzy to sprzedawcy narkotyków którzy namawiają do brania tych substancji! " zajebisty towar, weź po tym jest super, mam teraz nowość..."
łysy z chąciny (2019-11-09 22:19) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Uwielbiam mieć seks z chłopakami po amfie, jestem uległy i lubię sado-maso dominatorów, ostatnio znalazłem online starszego pana który mi się wypróżnił z jąder na twarz w plenerze, ja cały nagi brudny i zziębnięty z jego nasieniem na twarzy, naspeedowany jak meserszmit a pała mi stała tak że bez ruszania worem i stymulacji prostaty, tryskalem sokiem z jajec, polecam amfe w tych momentach uniesienia.
Mydło w promocji (2019-11-09 23:27) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Mydło mu się przyda na te 3 miesiace
Chącina (2019-11-10 16:41) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Mówię wam że to wykręt z dupy strzela
Dupa... Dor (2019-11-11 14:59) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Nie wiem że takie komentarze są w ogóle dodawane, ale to nie łuków 24, tylko policja ma korzyści z debilow. Brawo.!!!!!!
N (2019-11-12 13:11) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Od Celińskiej się zaczęło, sprawdźcie na Lukow24. I wszystkie wpadki po niej wyświetlane są na czerwono jako ważne informacje a jej już nie, choć wtedy jak ją złapali pobiła rekord Lukowa..