Dziś są imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Redakcja
dodane: 27-01-2020 08:49   |   wyświetleń: 11780

23 - latek z narkotykami. Został aresztowany na 3 miesiące

Z zabezpieczonych w jego domu substancji psychotropowych i środków odurzających można byłoby wytworzyć ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany.
23 - latek z narkotykami. Został aresztowany na 3 miesiące 
Łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-latka z gminy Trzebieszów, który według ich ustaleń mógł posiadać niedozwolone substancje. W mieszkaniu młodzieńca policjanci odnaleźli amfetaminę, marihuanę, mefedron i haszysz. Ze znacznych ilości zabezpieczonych substancji psychotropowych i środków odurzających, można byłoby wytworzyć ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany. 

Młodzieniec już usłyszał zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. 23 - latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym.

Komentowane

LLU (2020-01-27 09:24) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Nakarmić amfą i mefedronem tym co u niego znaleźli i po kłopocie . Miłego dnia . Pozdrawiam
Llu (2020-01-27 09:28) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
A dlaczego policja nic nie robi z dillerami z Sienkiewicza
do llu (2020-01-27 10:10) 16 4   |   zgłoś do usunięcia
Można jakiś kontakt do tych dilerów z sienkiewicza?
LLU (2020-01-27 10:14) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Spokojnie...i na tych z Sienkiewicza przyjdzie czas...wszystko w swoim czasie..
y (2020-01-27 10:38) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
To jeszcze ci z chącińskiego przy samolocie
aa (2020-01-27 10:40) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
I jeszcze te polaki z czeczenii
Smak Gumy (2020-01-27 10:44) 11 5   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
Dilerr (2020-01-27 11:06) 16 6   |   zgłoś do usunięcia
Jeba.. C was konfitury
Do aa (2020-01-27 11:07) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
To ci Czeczeńcy też handlują towarem?
Dilerr (2020-01-27 11:07) 11 5   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkich nas nie zamknięcie PDW
Łysy z Chaciny (2020-01-27 11:08) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
To ja go sprzedałem bo mi konkurencję robił cwel.
Karaluch (2020-01-27 11:11) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Do Sztumu z tym gnojem z bródką pedalską typu "Zorro", pedał!
Zakola (2020-01-27 11:23) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
23 lata i takie zakola? W pierdlu mu się powiększą :D
Czak noris z łukowa (2020-01-27 12:01) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
czego ma oczy zasłonięte? Moze bym go poznal i podziękował ręcznie za trucie naszych dzieci i wczykiwanie im maryhuany w piwnicy!!!! mieszkam w piątce koło samolota, zwalczam patologie osiedlowa na własną ręke
Wierzący (2020-01-27 12:22) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Zły chce zmącić ludziom umysły narkotykami tak aby demony miały dostep do sterowania ludźmi na terenie naszego powiatu i gminy
LLU (2020-01-27 15:09) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Wieś..niak jeb...any się za handel narkotykami wziął . Nakarmić go amfa i mefedronem i jednego hu..A mniej
Eee (2020-01-27 15:11) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak się nazywa ten diler?
SNK SNK (2020-01-27 15:39) 13 5   |   zgłoś do usunięcia
To jego ziomek się rozjebał na niego. Pecik frajer tu się buja z typem a potem przypał mu rucha, dobry koleszka ;)) Prędzej czy później się spotkamy pecik ćpunuchu. Wykrencik też mógł maczać palce bo się z nim buja. Tfu. Zamykają dobrych chłopaków....
00 (2020-01-27 15:47) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Rodzice ile wam potrzeba dowodów że wasze dzieci ćpają? Jak tacy pewni jesteście to zróbcie test i żebyście się nie zdziwili lepiej wcześniej nakryć niż jak będzie za późno
kkk (2020-01-27 15:50) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Nikt nie ma prawa Cię oceniać, ponieważ nikt nie wie przez co przeszedłeś w swoim życiu
Macharadza (2020-01-27 16:01) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Daje 100 milionów za odkrycie tajnego wspułpracownika gestapo o pseudonimie Smak Gumy
do.Macharadza (2020-01-27 16:31) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
idziesz na psychiatryk i tam go znają bo jest częstym gościem. Wygląda jak stary ubek .haha
ulica (2020-01-27 16:59) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
PETSON FRAJER!
Oo (2020-01-27 17:41) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Sprzedały ziomeczka kolegi.
Nie Ćpun (2020-01-27 18:48) 4 6   |   zgłoś do usunięcia
W Łukowie to nawet dragami się nie opyla handlować. Taki marazm. ;)
Posterunek Milicji (2020-01-27 20:21) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Łapią ćpunka z jedynką straszą go ile to nie dostanie wyroku za to a ten strzela z dupy na wszystkich z miasta. Po co się brać za drogi jak chodzi się w pampersie XD
Stnsztywno (2020-01-27 20:33) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Nie znacie go śmiecie , to sie nie wypowiadajcie. Dobry z niego człowiek i napewno pomógłby prędzej niż wy zawistne kurwy. PDW Krzysiu, wracaj do nas szybko!
LLU (2020-01-27 20:52) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Nikt tu zawistny nie jest ani zazdrosny . Raczej nikt nie chciałby być na jego miejscu . Myślę że ma 2 lewe ręce do pracy skoro się za dilerke wziął
ANDRZEJ PRZEKRĘT (2020-01-27 21:15) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
ANDRZEJA PRZEKRĘTA Z ŁAPIGUZA POLICJA ŁAPAŁA DWA RAZY Z NAROTYKAMI!!! POWTARZAM DWA RAZY!!! OBA TE ZDARZENIA BYŁY OPISYWANE NA LUKOW24. I DWA RAZY GO WYPUSZCZAŁA!!! CZEMU WYPUSZCZACIE DILERÓW?
LLU (2020-01-27 21:20) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Złapią go i trzeci . Jak by go zamknęli i nie wypuścili to kogo by łapali ?
DO SNK (2020-01-27 21:37) 4 10   |   zgłoś do usunięcia
Podpisz się jeszcze pajacu.
Znajoma,-) (2020-01-27 21:47) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Krzysiu jesteśmy z Tobą;-) Będzie dobrze... ;-)
. (2020-01-27 22:04) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Zabrać wam te komentarze na łuków 24 i tragedia by była. Gdzie by tu się polansowac pod dziwnym pseudo
A tak swoją drogą.. (2020-01-27 22:11) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
A tak swoją drogą ciekawe czy np policja czyta te wypociny tutaj pisane.. Ciekawi mnie to
Grażyna (2020-01-28 06:21) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Dobry z niego chłopak był... Na klatce dzień dobry mówił.
anonim (2020-01-28 06:57) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Pdw kolego. Pecik kurwo jak się znowu rozjsbales to współczuję
Szkudnik (2020-01-28 07:36) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Ten cwel to frajer i rozpruł się już na chłopaków od których brał, jechane z nim! Do wora i na harem go!
Pola (2020-01-28 09:09) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Co to znaczy "pdw" Krzysiu? Jakiś slang nastolatków raperów?
Żyleta (2020-01-28 09:24) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Cweluch się rozpruł, jedziemy z frajerem!!!
CO SIE DZIEJE SIE? (2020-01-28 09:42) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
PECIK TO TEN SYN POLICJANTA? DOBRZE KOJARZĘ TEGO GANGSTERA Z SIENKIEWICZA? PEWNIE MU SIĘ PRZEZ PRZYPADEK, PRZY NIEDZIELNYM, RODZINNYM, OBIEDZIE WYPSNĘŁO PARĘ KSYWEK! ROBICIE Z TEGO WIELKIE HALO!!! ODCZEPCIE SIĘ OD PECIKA! ON ŁADNIE MÓWI DZIEŃ DOBRY NA ULICY. SKUPMY SIĘ NA ANDRZEJU PRZEKRĘCIE REPREZENTANCIE ŁAPIGUZA!!!
KrzyChRzK (2020-01-28 10:50) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Jebac frajera co na psach mordę otwiera ;) Dobra mordeczka z niego, idiotyczne prawo i frajerskie chmury.
Krzysiek Szaniawski (2020-01-28 11:22) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Czemu taka nagonka na tego chłopaka? Był bardzo w porządku człowiekiem, zawsze pomagał jak byłem w potrzebie i to nie ważne czy 20 czy 3 rano. A wy robicie z jego bandziora. Sąsiadów z prawej strony miał pojebanych, to są poryci ludzie nie raz widziałem jak głupia baba patrzy przez okno co się dzieje. Wścipska i ciekawska proca okna powybijać. Krzysiu naprawiał samochody, wspierał kolegów, szanował rodzinę, jak potrzebowałem mame zawieźć do lekarza to podrzucił. Każdy próbuje jakoś się utrzymać i przeżyć. Nikt nie chce tyrać za 1600zł po 10 godzin dziennie i każdy chce godnie żyć. A jak się komuś ciężką pracą uda zdobyć coś więcej to ludzie są zawistni i sprzedają na policji. Pewnie chciał pomóc jakiemuś koledze bo to bardzo pomocny człowiek i przetrzymał mu a teraz co ma zrobić? Wydać kolegę czy wziąć na siebie i pójść do więzienia? Na pewno zrobi to drugie gdyż jest honorowy i dobry. Trzymaj się mordo całe szaniawy są z Tobą!!
JP 100% (2020-01-28 11:28) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Jak cwanie opisane 600 porcji amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany. Może czas obudzić nieświadome społeczeństwo i powiedzieć im, że jedna porcja to 0.1g a nie 1 ? bo większość myśli, że miał 600g amfetaminy i 100 marihuany a to tak nie działa... w rzeczywistości jest 60g fety i niecałe 10zioła. No ilości oszałamiające....
LLU (2020-01-28 11:31) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Niech zeżre te 10 g fety jak taki dobry
Roman wyborca (2020-01-28 11:33) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy na Burmistrza
LLU (2020-01-28 11:39) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Sorry 60
Michał Kulik (2020-01-28 12:09) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
A teraz czytać pseudomędrcy. Pierdolic w internecie to umie każdy, gorzej to podpisać imieniem. Pecik i Krzysiek są mi tak samo bliscy. Równie dobrze przyjebcie się do mnie, że ja Go wsypałem. Skończcie Pierdolic na Jego temat, bo jest Bogu ducha winny. Podpisałem się imieniem i nazwiskiem. Ciekawe, czy kogoś z Was stać na to.
Krzysiu Szaniafski z Szaniaf (2020-01-28 12:17) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Dobry chłopak był. Dzień dobry na wiosce mówił. Kłaniał się nisko po same pecisko. Pomagał zawsze!!! Madkę mi raz zawiózł do szpitala. Ktoś mu to podrzucił. To nie jego!! Nie kłamię
Krzysiu Szaniafski z Szaniaf (2020-01-28 12:21) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Dobry chłopak był. Dzień dobry na wiosce mówił. Kłaniał się nisko po same pecisko. Pomagał zawsze!!! Madkę mi raz zawiózł do szpitala. Ktoś mu to podrzucił. To nie jego!! Nie kłamię
murem za pecikiem (2020-01-28 12:29) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
sienkiewicza, unitów i chącina stoi murem za pecikiem!!! Pół Gołaszyna również za nim stoi!!! Jak trzeba będzie iść w bój to pójdziemy i nie damy szargać dobrego imienia naszego brata!
murem za pecikiem (2020-01-28 12:43) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
sienkiewicza, unitów i chącina stoi murem za pecikiem!!! Pół Gołaszyna również za nim stoi!!! Jak trzeba będzie iść w bój to pójdziemy i nie damy szargać dobrego imienia naszego brata!
murem za pecikiem (2020-01-28 12:47) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
sienkiewicza, unitów i chącina stoi murem za pecikiem!!! Pół Gołaszyna również za nim stoi!!! Jak trzeba będzie iść w bój to pójdziemy i nie damy szargać dobrego imienia naszego brata!
murem za pecikiem (2020-01-28 12:52) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
sienkiewicza, unitów i chącina stoi murem za pecikiem!!! Pół Gołaszyna również za nim stoi!!! Jak trzeba będzie iść w bój to pójdziemy i nie damy szargać dobrego imienia naszego brata!
MZP (2020-01-28 12:59) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Pecik nie pierolną go z ucha co ty tam pierdolisz popaprańcu. To chamy co im poganiał wieśniaki się rozjebały
Michał Kulik (2020-01-28 13:14) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
I szacun dla Krzysia, bo pary nie puścił!
LLU (2020-01-28 13:35) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Jeszcze załózcie komitet obrony pecików . Krzysiow i innych wykrętów
SZACUN DLA KRZYSIA I PECIKA (2020-01-28 14:13) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Szacunek dla tych dwóch prawych ludzi zasad i honoru, którzy są sztywni i mają znajomości w szaniawach, koziej wólce, cipowie oraz za którymi stoi pół Gołaszyna i wszystkie osiedla!!! NIKT IM NIE PODSKOCZY. Krzysio od razu wjechał jak git do grypsujących na sztywną cele.
Pecik sprzedal (2020-01-28 14:39) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Moj ojciec pracuje z ojcem pecika dlatego wiem ze to on sprzedał. Koniec kropka. Frajerstwo...
Michał Kulik (2020-01-28 14:55) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Dobra. Szkoda czasu. Jebać Was Anonimy
MZP (2020-01-28 15:02) 4 7   |   zgłoś do usunięcia
Pecik nie pierolną go z ucha co ty tam pierdolisz popaprańcu. To chamy co im poganiał wieśniaki się rozjebały
Ja (2020-01-28 15:29) 3 10   |   zgłoś do usunięcia
Trzeba wiedzieć z kim można interesy robić ..Jak się robi z byle kim i byle jak to takie są skutki
Snk (2020-01-28 15:46) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak ktoś robi szemrane interesy to wcześniej czy później ręką prawa go dosięgnie. Ilość wskazuje na działalność hurtowa. Kara musi być duża.
Ej (2020-01-28 15:54) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Kto to jest ten Pecik i Wykrencik?
Ja (2020-01-28 16:04) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Murzyny z Łukowa
r5 (2020-01-28 17:19) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Wykrencik? W sumie to jest nikim ważnym i istotnym na Łukowie. Drobny diler dopalaczy, który w dzieciństwie miał trochę ciężkie zabawki. Jednak nie można mu odmówić zdolności paranormalnych. Otóż to jest magik! Łukowski czarodziej! Dawid Coperfield Łapiguza, który potrafi wyswobodzić się z policyjnych kajdanek i wyjść na wolność i to dwa razy w krótkim odstępie czasu. Na powyższym przykładzie widać jasno i wyraźnie, że nie jest łatwo się wyswobodzić z kajdanów sprawiedliwości jednocześnie bawiąc się w narkotyki. Tymczasem Wykręcik zna jeden prosty trik jak oszukać przeznaczenie mając przy sobie nawet całą reklamówkę różnej maści dopalaczy. Powiem więcej! Ten czarodziej potrafi nawet wyswobodzić się z kajdanek i wyjść na wolność mając nie tylko ze sobą narkotyki, ale również pieniądze z utargu oraz UWAGA!!! WAGĘ!! I co najlepsze, ten magik potrafi zagrać na nosie ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii tym, że nie dość, że za pierwszym razem został złapany z siatką narkotyków kilka tygodni wcześniej, to za drugim razem idzie naćpany środkiem ulicy, mając ze sobą wagę, dopalacze oraz pieniądze i zatrzymuje samochody, a jego wyczyn został udokumentowany na łukowskich stronach informacyjnych. A na drugi dzień po tym incydencie siada jak gdyby nigdy nic na Facebooka i wszystkim ogłasza, że jest na wolności i wrzuca swoje wysrywy kogo to nie dojedzie. Jak on to robi? Jak on to robi, że dwa razy zostaje złapany ze sporą ilością narkotyków w krótkim odstępie czasu i za każdym razem wychodzi? Jak to się dzieje, że dziwnym trafem za kilka dni wpada jeden hurtownik na Łukowie, który niestety nie miał takich zdolności paranormalnych jakie ma nasz czarodziej. Oczywiście nie podejrzewam go o to, że taki charakterny chłop, ulicznik, bandyta, hwdp 1500, jp na 2233% może jeść obiad z łukowskimi organami ścigania. Broń Boże nie chce tu nic insynuować. Zresztą Emilia Mościcka poręczyła za tego prawilniaka swoim dobrym imieniem. Więc pozostaje nam dalej żyć w tej ciekawości, jak to się dzieje, że inni siedzą, a on nie.
Rezydent Chąciny (2020-01-28 17:40) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Ty tam Chąciny do obrony tej parówki pecika nie mieszaj Pecik frajer
Adrju (2020-01-28 17:46) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
podwoić albo i potroić kary za narkotyki !!! To wytępi tą bandyterke
chłopak z chąciny (2020-01-28 17:53) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Mordecko widzę, że jesteś na chącinie pionkiem skoro nie wiesz, że starszyzna popiera pecika.
Do.policji (2020-01-28 18:05) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Ta Pani Emilia Mościcka z komenatrza fb to czasami nie jest sama w dilowanie zamieszana jakoś dużo wie o dielerach i układach tam panujących . Można ją na celownik wziąć :D . Tak po zatym kobieta dorosła matka dzieci broni dielerów narkotyków ? Sama ćpa pewnie .
LLU (2020-01-28 18:08) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Ten łuków to już stan umysłu
. (2020-01-28 18:18) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkieśta dobre. Ganstery
chłopak z chąciny (2020-01-28 18:34) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Mordecko widzę, że jesteś na chącinie pionkiem skoro nie wiesz, że starszyzna popiera pecika.
Ja (2020-01-28 20:28) 4 8   |   zgłoś do usunięcia
A co to ta chącina w tym łukowie ?
Ja (2020-01-28 20:41) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Patologia wyje bo cpuna zamknęli . Psy wyją A karawana jedzie dalej
Chętny (2020-01-28 21:17) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Gdzie kupię dobra amfę w ukf bądź mefa ?
Sąsiad (2020-01-28 21:41) 10 3   |   zgłoś do usunięcia
Szaniawy murem za Mazurem !
Sąsiad (2020-01-28 21:41) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Szaniawy murem za Mazurem !
123 (2020-01-28 22:51) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
jutro ma być ładna pogoda co wy na to ?
XD (2020-01-28 23:03) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
PIEKNI KURWA JESTESCIE XD
123 (2020-01-29 08:58) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Mówiłem że będzie ładna pogoda dzisiaj. Słonko świeci a wy głupota i się zajmujecie.
Czak noris z łukowa (2020-01-29 09:19) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
heheh emila jaka prawilniaczka , 500+ do głowy uderzyło, ehh.. widac na kogo idzie ta kasa i jakie kolejne pokolenia polaków wyrastaja w jakim wychowaniu za nasze pieniądze
gdzie dostać narokotyki (2020-01-29 09:34) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Na łapiguzie pytajcie się o wykręta.
gdzie dostać narokotyki (2020-01-29 09:52) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Na łapiguzie pytajcie się o wykręta.
Chętny (2020-01-29 09:55) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Na łapiguzie koło tych bloków ? Bo łapiguz długi jest
gdzie dostać narokotyki (2020-01-29 11:25) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Na łapiguzie pytajcie się o wykręta.
UNT RC (2020-01-29 14:27) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Unitów i Chacina to rucha tego psa pecika a nie stoi za nim murem . Zakaz na wychodzenie poza sienke dostał już dawno i jedynie dlatego ryja nie ma obitego , że ten zakaz przestrzega .
UNT RC SNK ZJEDNOCZENI (2020-01-29 15:29) 4 8   |   zgłoś do usunięcia
UNT RC i snk stoją murem za pecikiem
Pozdrawiam z Polski A (2020-01-29 15:52) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Kolejny artykuł o tym mieście, kolejne komentarze i już jestem pewien, że większość mieszkańców to typowe wiejskie głupki, bez jakiegokolwiek pojęcia i obycia w świecie. Naprawdę ciężko mi się czyta jaka tam na wschodzie panuje zawiść i drobnomieszczaństwo. Wiem że ten komentarz nie wiele zmieni w waszym podejściu, ale polecam wybrać się gdzieś dalej niż na Ukrainę po fajki i zobaczyć jak ludzie żyją i jak myślą
PECIK do: Emilia Mościcka (2020-01-29 16:12) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
A Pani to skąd wgl jest? Z którego osiedla, że się Pani wypowiada w takich sprawach? To są nasze gangsterskie sprawy! To my jesteśmy chłopaki z miasta i zajmujemy się poważnymi biznesami, a nie zbieraniem jajek i dojeniem krów.
., (2020-01-29 16:20) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
ale z was gangstery i byzmesmeny,maluuccy jestescie dylery czy jak wy sie tam nazywata.
LLU (2020-01-29 16:29) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Narkotyki w Łukowie były dobre ale 15 lat temu no max 10 kiedy tym biznesem zajmowali się poważni ludzie których liczyło się na palcach jednej ręki . Teraz to co sprzedają to jeden wielki syf np dopalacze i inne pochodne scierwa
Pecik 5G (2020-01-29 16:34) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Jaka starszyzna? O czym pierdolicie w ogole. Pecik ma zaczadziały umysł od palenia czekolady aka fake hash i widocznie od tego, ze ma nie rowno pod sufitem zaczoł sypać jak pojebany, a ze sie bujał z wyzej pojmanym na traphousie to się bał ze i jego moga jebnac to sypna za wczasu, bo i jego ojciec by stracił posatke ;)
Pecik 5G (2020-01-29 16:36) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Jaka starszyzna? O czym pierdolicie w ogole. Pecik ma zaczadziały umysł od palenia czekolady aka fake hash i widocznie od tego, ze ma nie rowno pod sufitem zaczoł sypać jak pojebany, a ze sie bujał z wyzej pojmanym na traphousie to się bał ze i jego moga jebnac to sypna za wczasu, bo i jego ojciec by stracił posatke ;)
Elo wariaty (2020-01-29 19:16) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Łuków miasto narkotyków,przemytników i złodziei. Nienawidzą nas wszystkich, boją się wszyscy. Elo pecik murem za tobą chłopaki z klimy.
KPP Łuków (2020-01-29 20:28) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Pani Emilio Mościcka, uważa Pani bo Pani też jest pod obserwacją. Lepiej zostawi Pani dzieci w domu gdy chodzi po konia (czyt. Substancje chemiczne)
Ja (2020-01-30 10:42) 4 6   |   zgłoś do usunięcia
A jakim prawem Wy piszecie o mnie tutaj i to w taki sposób? KPP Łuków przepisów nie zna?! Do frajerów: Stanełam w obronie człowieka i już 500 spekulacji od Was samych! Gońcie się! Połowa komentarzy ,które tutaj są to same sprzedawczyki piszą i nie mają odwagi żeby się wyłonić a tutaj gwiazdorzy!
Hurra (2020-01-30 12:50) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
W końcu zamknęli tego dilera z ŁAPIGUZA. Do trzech razy sztuka. Brawo łukowska policja.
MAZUR GIT! (2020-01-30 13:40) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Mazur git, dobra morda nie sprzedał się a pewnie wpierdol obskoczył ostry. Szacunek od wszystkich z otoczenia!
Dobry koleżka (2020-01-31 16:13) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Po chu piszecie z imienia kogo zawineli? Kto ma wiedzieć niech wie i trzyma to za zębami a nie pisze tu żeby inni skojarzyli. Mordka, która powineli pary z ust nie puści choćby nie wiem co i sztywno odklepie to co dostanie. Szacunek dla niego wielki bo takich jak on uczciwych, pomocnych i z zasadami jest garstka. Ktoś na Łukowie wali z ucha bo to nie pierwsza osoba zawinięta w ostatnim czasie. Każdy orze jak może także darujcie se ocenianie go po tym, że znaleźli coś u niego. Kto go zna ten wie jakim jest człowiekiem. Trzymaj się byku czekamy na Ciebie.
beee (2020-01-31 16:44) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
to jeszcze na dokładkę chącina 4 blok 2 klatka moze by panowie z Miedzyrzeckiej wzieli sie jeszcze za tego , czegoś, co się byznesem zajmuje,