Dziś są imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

dodane: 08-11-2019 10:26   |   wyświetleń: 11134

Areszt za narkotyki

Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował łukowski sąd wobec 23-latka, który produkował i posiadał znaczną ilość narkotyków. Jego 19-letnia koleżanka za posiadanie narkotyków też została aresztowana.
Areszt za narkotyki 
W tym tygodniu łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali 23-latka, który według ich ustaleń mógł posiadać znaczne ilości niedozwolonych substancji. W mieszkaniu, garażu i pomieszczeniu wynajmowanym przez młodzieńca policjanci odnaleźli ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 250 gramów amfetaminy, ponad 180 gramów haszyszu i ponad 3100 tabletek ecstasy. Funkcjonariusze zatrzymali również 19-letnią koleżankę młodzieńca, która też posiadała narkotyki. Młodzieniec już usłyszał zarzuty produkcji i posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast młoda kobieta będzie odpowiadać za posiadanie niedozwolonych substancji narkotycznych.
W czwartek sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec dwojga młodych ludzi środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym, natomiast na miesiąc została aresztowana 19-latka.

Komentowane

LLU (2019-11-08 10:35) 14 24   |   zgłoś do usunięcia
Super..mogę podać odpowiednim władzom jeszcze 3 nazwiska wraz nawet z numerami telefonów i adresami . Osoby te również handluja narkotykami . Ale za darmo tego nie zrobię
Do LLU (2019-11-08 10:41) 18 8   |   zgłoś do usunięcia
O ty konfituro :D Ziomeczków posprzedajesz za 500? Łooo ty ku**a. A żeby Ci kicha pękła. Miłego :D
Gosć (2019-11-08 10:43) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
LLU to jeszcze chcesz zarabiać na krzywdzie innych?Znasz dilerów to podaj dane na komendzie..możesz nie jednej osobie uratować życie..a nie zarabiać na podaniu informacji..wstyd
Intro (2019-11-08 10:43) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Ile 3miesiace ? Za tyle lat handlu i trucia ludzi
Blok (2019-11-08 10:44) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Zamknąc wszystkich dilerów którzy niszczą ludzkie życie !!!
Do LLU (2019-11-08 10:44) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
O ty konfituro :D Ziomeczków posprzedajesz za 500? Łooo ty ku**a. A żeby Ci kicha pękła. Miłego :D
El (2019-11-08 10:52) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Konfitury do wora
LLU (2019-11-08 10:53) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
To dobre ziomeczki którzy zarabiają na krzywdzie innych...A niby skąd wiesz że 500 zł ?
As (2019-11-08 11:04) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Te twoje ziomeczki niech sprzedają swoje zasrane Dupeczki a nie proszek i tableteczki!! Ty też wiesniaku weź się za robotę
LLU (2019-11-08 11:24) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
A niby dlaczego mam niezarobic na krzywdzie dilera . Diler to osoba robiaca krzywdę sprzedażą narkotyków . Policjant jak złapie takiego to też zarabia
HMM (2019-11-08 11:26) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
jaka produkcja? nic nie pisza ze znalezli jakies maszyny do produkcji to jak on to robil?
HMM (2019-11-08 11:32) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
jaka produkcja? nic nie pisza ze znalezli jakies maszyny do produkcji to jak on to robil?
Xdde (2019-11-08 11:34) 11 14   |   zgłoś do usunięcia
Kurwa nikogo nikt nie namawia ma swój rozum chce kupić to i tak kupi Kurwa ludzie jacy wy zjebani jestescie
gumolit (2019-11-08 11:46) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
LLU konfiture to do wora , wór do jeziora i fora ze dwora !
Do xdde (2019-11-08 12:00) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Tez jestem tego zdania, nikt na siłę nikomu nie wpycha, zlapiecie jednego pójdzie do drugiego zamknięcie wszystkich z ukf zacznie szukać w Sdl albo zacznie robic sam. Pzdr gruby!
xd (2019-11-08 12:03) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
sebixy i patola przejmują komentarze na lukow24 xD grucha nie pisz juz
LLU (2019-11-08 12:14) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
duża przyzwolenie na handel narkotykami jest . Trochę klienteli dilerów na tym portalu siedzi skoro tak ich bronicie . A może tak taki gość jak go złapia na handlu to powinien to sam wszystko zezrec
mefe dron (2019-11-08 12:17) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
szkoda
Dilerr (2019-11-08 12:28) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Przecież to znikoma ilość jak tak można
Ex (2019-11-08 12:50) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Wszystko jest dla ludzi, nikt tego nie daje na siłę, a kto chce kupić też musi się trochę postarać więc to nie diler to napędza tylko ci którzy kupują dragi. Śmieszą mnie te komentarze niby rodziców którzy tak bardzo się martwią o swoje dzieci. Jakich wychowaliscie takich macie. Człowiek z rozumem jak ma ochotę to wezmie raz w roku lub kilka a większość malolatow zre to gówno aż oczy mało na wierzch nie wyjdą.
Xyz (2019-11-08 12:56) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Ktoś wie jak ma na imię zatrzymany?
LLU (2019-11-08 13:06) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Popytaj jego klientów . Na pewno wiedzą
XyzŁap (2019-11-08 13:19) 10 3   |   zgłoś do usunięcia
Michał K. i Sonia I.
Do xyzłap (2019-11-08 13:26) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Dzięki wielkie, tak myślałem :)
Next (2019-11-08 13:41) 14 2   |   zgłoś do usunięcia
Powinien to wszystko zeżreć sqwesyn
BARTOLO (2019-11-08 13:42) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
LLU Lachu przyjedz do Krzywdy to cIE rozjebe za Pisanie takich glupot dziewczyna zawsze miala problemy zdrowotne dlatego pomagalismy wszystkim kto na to zaslugiwal a frajerstwo wyrznac powinni Co do Nogi tak samo jak tych porywaczy nawet nie Macie pojecia ilu ludziom byla proponowana taka pomoc nie chcieli nic procz wyrwy w czasie by zapomniec o swoich problemach coz ludzka glupota nie zna granic wielka piona za kraty
Stary zgred (2019-11-08 13:42) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Trochę kaski poszło
PDW (2019-11-08 13:50) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
pjona za kraty xD beka z was
LLU (2019-11-08 14:03) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Do Bartolo . Lach to cię zrobił ..jak przyjadę do tej krzywdy to ci się krzywda stanie
Emeryt (2019-11-08 14:10) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Najwyższy wymiar kary za taką ilość. Ogólnie Państwo powinno zmienić przepisy. Tak by jeden z drugim bał się pomyśleć o narkotykach.
Mlodzian (2019-11-08 14:33) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Przegumowac bandytów
xxx (2019-11-08 14:57) 2 5   |   zgłoś do usunięcia
na chącińskiego jest tego mnóstwo - tam powinni lepiej szukać i obserwować na pewno kogoś jeszcze znaleźliby
Do Bartolo (2019-11-08 15:30) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Naucz się pisać zanim zaczniesz coś komentować bo razi w oczy. Skończ w końcu tą podstawówke.
Lulek (2019-11-08 17:20) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Za alko też powinni wbijać 100 lat za kratami to jest dopiero gorsze gów.. Bo niby legalne a najbardziej szkodliwe.
Xdxd do Stary Zgred (2019-11-08 18:14) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Trochę kaski poszło i pójdzie :p
Obrońca Prawilnych (2019-11-08 18:51) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Teraz frajerzy się cieszycie, że nie poszło na marne jak ludzi posprzedawaliscie. A jak wam domy spalą czego wam kur...y życzę to będziecie ku..wa płakać i policja wam nie pomoże.
Do Bartolo (2019-11-08 18:53) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Do Bartolo: jednego przecinka zapomniałeś wstawić w zdaniu.
Do obrońcy (2019-11-08 20:06) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Uważaj co piszesz kurwo kryminalisto. Grubas wybierając taka drogę kariery (czy. Dillerka) powinien się z tym liczyć że prędzej czy później skończy w więzieniu. I tak ponad 5 lat handlowal więc dziwię się że dopiero teraz to zawineli.
Chory (2019-11-08 20:29) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Policja placi w zaleznosci od informacji nie sa to duze kwoty ale kilka tysiecy zawsze sie przyda
Smak Gumy (2019-11-08 20:42) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
Lmn (2019-11-08 20:53) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy sam sie frajerze przegumuj pajacu je*any
LLU (2019-11-08 21:01) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Kilka tysięcy nawet ? Dobrze wiedzieć...
Xyz (2019-11-09 09:04) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Co za idiotka pisze ich dane..fałszywe podłe hieny
. (2019-11-09 11:55) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Handlować był lansik i kozaczenie to niech lansik będzie do końca. Jest rejest pedofili ogólnodostępny powinien być i dilerów! Że zdjęciem i danymi
LuLek (2019-11-09 12:09) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Zostawcie dziewczyne w spokoju. Przecież ona nie miała nic wspólnego ze sprawą więc dla czego na miesiąc ją posadzili? Co za chory kretyński kraj i policyjne państwo!
Do LuLek (2019-11-09 12:48) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Nie umiesz ku**a czytać?! Jak nie miała nic wspólnego? Posiadała... Ty kurwa jesteś chory!!
Xxx (2019-11-09 14:08) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
A to celinska konfitura, jak szybko za granicę wyjechała żeby podejrzeń nie było, dziwne ze przy podobnej ilosci wyszla bez najmniejszego przypału, bez nadzoru policji. Samego oskarżonego tez dobrze znała
MUREMZAGRUBYM (2019-11-09 15:34) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Szybko puścili Klaudie C. Już za granicę wyjechała haha
MUREMZAGRUBYM (2019-11-09 15:35) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Szybko puścili Klaudie C. Już za granicę wyjechała haha
What (2019-11-09 16:01) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Co to za gruby?
LLU (2019-11-09 16:15) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie . Co to za gruby ? Za tydzień znowu kogoś złapią na handlu narkotykami to powiedzą że to gruby posprzedawał
StopKonfidentom (2019-11-09 16:36) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
przypomnę, że zaczeło się na 99% od tego zatrzymania: https://kurierlubelski.pl/awantura-na-weselu-w-pow-lukowskim-zaczelo-sie-od-bijatyki-a-skonczylo-na-narkotykach/ar/c1-14375995 2 msc później wpada ten małolat xD Pozdro 600
. (2019-11-09 16:51) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Wedlug mnie to zaczęło się od początku
LLU (2019-11-09 17:00) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Grubego zamkną . Pojawią się następni to pewne jak słońce
Kam (2019-11-09 17:03) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Napewno sprzeda, poczekajmy na efekty jego współpracy :)
Do LLU (2019-11-09 17:38) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Ty zamknij już ten komputer i się nie produkuj a w innych życie i to co robią się lepiej nie wpier. Znając los to samotność i komputer to Twoje życie, czy po prostu mamusia ciągle w Twoje życie ingeruje?? STOP KONFIDENTOM
LLU (2019-11-09 17:42) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Zamknąć to mogą ale ciebie kmiotku .co grubasa zamknęli i lipa z towarkiem jest na weekendzie czy ciśnienie ?A tu lipa
Stop (2019-11-09 18:11) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Co za łby sypią tu ksywami... Wszyscy siebie warci.
TOMEK TPS (2019-11-09 18:31) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Jebać siwego spod 14-stki co rozpruł się na dobrych chłopaków
TOMEK TPS (2019-11-09 18:38) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Jebać siwego spod 14-stki co rozpruł się na dobrych chłopaków
Gość (2019-11-09 18:41) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Co masz bądź macie na myśli pisząc "dobre chłopaki " proszę o konstruktywną odpowiedź
Do stopkonfidentom (2019-11-09 19:13) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Znam celinska i grubego mam argumenty które mowia same za siebie więc to pewna sprawa to go sprzedał a kiedyś i tak to wyjdzie, nie wypuścili by jej przez to ze złapała hiva w więzieniu proste
Tip (2019-11-09 19:53) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jakby się tak nie ruchala też by nie złapała xD ja też mam argumenty że to ona więc jest nas więcej.. 27 ma sprawę jakby co, zobaczymy czy się na niej pojawi.. A o grubasa się nie martwcie konfitury ma się dobrze :D
LLU (2019-11-09 20:32) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
O sprzedawcę śmierci mamy się martwić ? Powinien to wszystko z.ta swoją koleżanka zezrec i do dolu z wapnem
Monit (2019-11-09 20:54) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
LLU każdy ma prawo decydować o swoim losie. Nikomu nic na siłę. Gdybym się to ja chciała w taki sposób ,,ZABIĆ,, to tobie chuj do tego. I złotą radę mam dla ciebie. Weź już wypierdalaj bo wkurwiasz od samego początku. A nic mądrego nie piszesz.
LLU (2019-11-09 20:58) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A co Ty taka nerwowa koleżanko ?również brak towaru dokucza .?
Monit (2019-11-09 21:17) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
LLU każdy ma prawo decydować o swoim losie. Nikomu nic na siłę. Gdybym się to ja chciała w taki sposób ,,ZABIĆ,, to tobie chuj do tego. I złotą radę mam dla ciebie. Weź już wypierdalaj bo wkurwiasz od samego początku. A nic mądrego nie piszesz.
Monit (2019-11-09 21:18) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
LLU każdy ma prawo decydować o swoim losie. Nikomu nic na siłę. Gdybym się to ja chciała w taki sposób ,,ZABIĆ,, to tobie chuj do tego. I złotą radę mam dla ciebie. Weź już wypierdalaj bo wkurwiasz od samego początku. A nic mądrego nie piszesz.
Monit (2019-11-09 21:18) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
LLU każdy ma prawo decydować o swoim losie. Nikomu nic na siłę. Gdybym się to ja chciała w taki sposób ,,ZABIĆ,, to tobie chuj do tego. I złotą radę mam dla ciebie. Weź już wypierdalaj bo wkurwiasz od samego początku. A nic mądrego nie piszesz.
Do LLU (2019-11-09 21:22) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Mi towaru nigdy nie zabraknie jak już zacznę może kiedyś to do biedy nie dopuszcze xD xD xD
LLU (2019-11-09 21:24) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
To git...nastąpi selekcja naturalna
Monit (2019-11-09 21:32) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Selekcja naturalna? Xd wiesz co to znaczy? Ni w pizde ni w ucho że tak powiem.. A ty tak na trzeźwo taki pojebany? Widzę że w twoim przypadku występuje selekcja naturalna czyli debil lub idiota mądrzejszy urodzić się nie mogłeś. To było tak, plemnikow które wypuścił twój ojciec było dwa dlatego, nie było z czym walczyć i tak znalazłeś się w brzusiu mamusi xD nie dziękuj musiałeś kiedyś poznać prawdę..
LLU (2019-11-09 21:46) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do minut.Jak tam mefedron dobrze wchodzi ?
LLU (2019-11-09 21:48) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do monit..mefedron dobrze wchodzi ?
LLU (2019-11-09 21:59) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do monit.Zryj więcej to zdechniesz wkoncu bo tylko powietrza zatruwasz
Brzytwa (2019-11-09 22:08) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Młodzi nie wiecie nic o życiu, kiedyś to się kompot po kablach w Łukowie dawało.
Monit (2019-11-09 22:16) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Llu ty pajacu powietrze masz zatrute bo ci z japy jebie
Monit (2019-11-09 22:20) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Chcesz być sławny jednocześnie anonimowy? Jesteś zwykłym pustakiem cwaniak w necie pizda w świecie. Nic mądrego nie mówisz, twoje zdanie nie jest dla nikogo tu ważne więc weź wypierdalaj w psychiatryku takich jak ty przyjmują będziesz miał z kim pogadać. Żałosny samotniku
LLU (2019-11-09 22:20) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do monit. Zmień dilera bo obecny cie oszukuje
Monit (2019-11-09 22:25) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Serio śmieciu? Nie stać cie na nic więcej? Kolejny raz w życiu chciałeś zablyszczec a nawet nie zaiskrzyles.
LLU (2019-11-09 22:30) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do monit . Śmieć to cię zrobił . Idź o towar bo zaraz znowu kogoś zawinal i będzie jeszcze większa lipa
Monit (2019-11-09 22:31) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Llu cwelu, ja idę spać i daje ci czas, az całą noc na przemyślenie jak mi pocisnac i czy w ogóle chcesz.. myśl pustaku myśl. Jutro wroce
LLU (2019-11-09 22:34) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Spoko.a po mefie da się spać . Będziesz mieć czas na przemyślenia jak się spotykamy.. Do zobaczenia
Monit (2019-11-09 22:37) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Ale żałosny typ.. widzimy komentarze że chce rozjebac się za hajs, czyli wie gdzie towar, czyli był i widział. CZYLI KURWA ĆPA a on mi pisze żebym szła po towar xd llu A skąd ty jesteś?
LLU (2019-11-09 22:45) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Z łukowa
Monit (2019-11-09 22:47) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
To gdzie się widzimy i kiedy?
LLU (2019-11-09 22:49) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Idź już spać . Sam się zgłoszę do ciebie .
Monit (2019-11-09 22:53) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Nie bój się cwelu, za późno na strach. Sam zaproponowales spotkanie więc czekam na miejsce i czas pogadamy w realu sprawdzimy czy tacy sami jesteśmy jak teraz tu.
LLU (2019-11-09 22:57) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Może jeszcze mam ci tutaj swoje nazwisko podać i adres . Ja wiem.kto ty ale.ty niewiesz kto ja . Czemu nie śpisz ?
Monit (2019-11-09 23:04) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A ty chuju? Skoro wiesz kto ja to ja jutro cie widzę o 13:00 u mnie i minuty dłużej kurwa nie czekam. Ale ty parówczak jesteś i w dupie byłeś i gowno widziałeś. Jutro założę dla ciebie kozojebco fejsa i na tej stronie dodam z niego komentarz, a ty się grzecznie w wiadomosci prywatnej do mnie zglosisz. I idź się wykąp bo ze strachu się cały spocileś i wypierdalaj na dziś stąd.
LLU (2019-11-09 23:08) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A zakładaj co chcesz i jak chcesz . Gownem takim jak ty to sobie rak brudził nie będę ..Jutro zgłaszam sprawę komu trzeba .
Monit (2019-11-09 23:14) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do BRZE. JUTRO ci warholu odpisze bo szkoda mi sekund snu na takie scierwo. Matka na pewno żałuje że cie urodziła.
LLU (2019-11-09 23:14) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Twoja zaluje że żyje
Damn (2019-11-09 23:18) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Rozmowa na poziomie sebiksow bez matury
Rudy (2019-11-09 23:22) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Zgłaszam mowę nienawiści do prokuratury. Poszukuję informatyka do znalezienia numerów IP użytkowników: LLU i Monit
Imformatyk (2019-11-09 23:24) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Wystarczy skontaktować się z administratorem tej strony, na jego serwerze znajduje się adres zewnętrzny IP routera z którego został wysłany komentarz.
Eee (2019-11-10 00:43) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Monit też chętnie spotkałabym sie z tym szmatlawcem co podpisuje się ksywa LLU. jebac cię kurwo frajerze
h4X0r (2019-11-10 03:12) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Zbrutal forsuję serwerek lukow24 ? Razem z moim B0Tnetem. Wezmę sobie IP tych gamoni a potem użyję socjotechniki aby otrzymać od ISProviderów adresy domowe tych nicponi z komentarzy. Wrzucę nazwiska i dresy ich mamę i tatę mieszkań tu w komentach. n00bs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krasznik (2019-11-10 03:34) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Serio jesteście przykrzy..
Monit (2019-11-10 08:50) 7 1   |   zgłoś do usunięcia
Dzień dobry wrocilam. :) do rudy: uważam że jesteś tym samym LLU pod innym nickiem myśląc że mnie przestraszysz. To ja ci coś uświadomie. W Internecie tak naprawdę nigdy nie jesteś anonimowy, ja biorę na klatę wszystko co tu pisałam i dlatego chce się spotkać w realu na takie wyzwiski a ty jesteś pierdolony tchórz jak pisałam wyżej cwaniak w necie pizda w świecie. Jesteś nikim. NIKIM, NIKIM,NIKIM....
Monit (2019-11-10 12:33) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
W sumie dobry pomysł żeby poznać cwela jestem w stanie zgłosić się do prokuratury. Xd
REWIR CH (2019-11-10 13:26) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
ANDRZEJ K. REŻ COŚ SZYBCIUTKO WYSZEDŁ a za dobę grubas wpada
N (2019-11-10 13:58) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Andrzejek nie miał 2kg...
Uderz w stół (2019-11-10 14:02) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Cwelińska szmata
REWIR CH (2019-11-10 14:15) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Andzej k miał ponad 150 g różnych specyfików więc to też mało? Dwa razy w przeciągu kilku dni wpadał i robił przypaly
BTC (2019-11-10 14:24) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Brawo dla dzielnej policji. Teraz apeluję aby zamknąć wszystkich dilerów alkoholu. Ten narkotyk zabija wiele ludzi, a masa rodzin cierpi przez alkoholizm.
Łysy twink z Chąciny (2019-11-10 15:08) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Uwielbiam mieć seks z chłopakami po amfie, jestem uległy i lubię sado-maso dominatorów, ostatnio znalazłem online starszego, duży chłop owłosiony, taki typowy rolnik, dobrze osadzony i pięknie zwisające przyrodzenie, nie myte z zapachem serka z pod napletka, pana który mi się wypróżnił z jąder na twarz w plenerze, w lesie, ja cały nagi brudny i zziębnięty z jego nasieniem na twarzy, naspeedowany jak meserszmit a pała mi stała tak że bez ruszania worem i stymulacji prostaty, tryskalem sokiem z jajec, polecam amfe w tych momentach uniesienia.
WSI (2019-11-10 22:14) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Ewelina z lazow konfitura. . Mogła z dupy zajebac bo grubasa straszyla... Zawsze co by się nie działo telefon memory five na psy.. Jebac szmate
4CMC (2019-11-10 22:16) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Do WSI Znam szmate i fakt mogła to być ona
Fucky (2019-11-10 22:34) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Klaudia Celinska wiemy że to ty xD i ty też straszyłaś.
Fucky (2019-11-10 22:38) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Klaudia Celinska wiemy że to ty xD i ty też straszyłaś.
Ihu (2019-11-10 23:48) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Blita swoje za uszami ma ale nie znała go na tyle co celinska by podac o nim tyle szczegółow co gdzie jak i ile a celinska też gadała do osób ze jak bedzie jej cos grozić to i grubego wyspie mam nadzieję ze szmata zapłaci za to karę i to sroga tylko weoci do pl jak zadobi na dawaniu dupy i slubach z cudzoziemcami
Cfelóh (2019-11-11 07:27) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
będzieta kupusie mieli nasrane guwnem do dupy i ryja
Maruda (2019-11-11 07:32) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A któż to przyszedł? Panowie Policjanci, pogromcy i niszczyciele uśmiechów ćpunów.
REWIR CHĄCINA (2019-11-11 10:55) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
A Endrjiu K. z łapiguza co narkotyczne Halloween robił, to co? Raptem dobę po nim stukneli G.
Pecik (2019-11-11 13:35) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Endrjiu K. wystrzelony jak ruski wentylator, to zwykły PIES.
Biały, rewir Chącina (2019-11-11 15:08) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Jebla idzie dostać w tym Łukowie, trzymajcie się tam mordy
Mentalista (2019-11-11 18:51) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jest tu jakiś admin ? Chyba najwyższa pora zamknąć całkiem te komentarze Bo jak nie jakiś debil Smak Gumy to gimbaza i patologia wyje bo jakiegoś dilera zamknęli
PROKURATOR (2019-11-11 23:55) 7 1   |   zgłoś do usunięcia
Wiadomości z pierwszej ręki : Gruby się rozjebał!
czarnych (2019-11-12 00:32) 9 1   |   zgłoś do usunięcia
bo gruby to od zawsze pala i obsraniec byl, teraz zie.wyjasni, pieniazki nie pomoga
Aa (2019-11-12 13:18) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
A na kogo się rozjebal PANIE PROKURATORZE?
C (2019-11-12 18:55) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Kto się rozjebał szybko wyjdzie ale napewno nie ja... 3mc sanek i sprawa przede mną tak więc skończcie pierdolic głupoty.... Bajki umiecie wymyślać nie ma co... Teraz i na grubego jedziecie że się rozjebał... Banda idiotow.... Może Ci co tak dużo wiedzą kto i na kogo się rozpierdala sami z dupy dają a piszą na kogoś żeby uwagę od siebie odwrócić
C (2019-11-12 18:55) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Kto się rozjebał szybko wyjdzie ale napewno nie ja... 3mc sanek i sprawa przede mną tak więc skończcie pierdolic głupoty.... Bajki umiecie wymyślać nie ma co... Teraz i na grubego jedziecie że się rozjebał... Banda idiotow.... Może Ci co tak dużo wiedzą kto i na kogo się rozpierdala sami z dupy dają a piszą na kogoś żeby uwagę od siebie odwrócić
Byku (2019-11-12 20:39) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Zawsze lepsza najnizsza kara niż wyrok 10+ współpraca zawsze się opłaca. Długi cwelu cie pozdrawia na piśmie cie ma.
C (2019-11-12 20:47) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Od 2 do 12 mi grozi to skoncz pierdolic
Ja (2019-11-12 20:57) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do c ,I co przez ten czas b kiedy bedziesz odbywał kare bedziesz zył na koszt podatnika czyli na koszt normalnych pracujących ludzi ?niema powodu do dumy
Do c (2019-11-12 21:25) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A zarzuty jakie masz?
Do c (2019-11-12 21:39) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A zarzuty jakie masz?
sebastian (2019-11-13 07:51) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
a ja myślałem że sebixy tylko w internecie ale oni sa nawet w łukowie
Gruby (2019-11-13 10:27) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Jeden komentarz napisany zapewne przez ta sama osobę że gruby się rozjebal żeby od siebie uwagę odwrócić. Bo skoro z nim nie prawda to i od niej odbija. Gruby się nie rozjebal.
Do ja (2019-11-13 10:31) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Ona nie tylko żyć chce na koszt podatnika ale i czwórkę dzieci ma w domu dziecka. Tacy ludzie nie powinni się rodzić.
Ja (2019-11-13 10:56) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Szkoda dzieci .
Oskarek z klasy V B (2019-11-13 11:10) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
u nas w szkole przynoszoł chlopaki starsze taki proszek i wciongajom i biom dzieći słapsze