Dziś są imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

dodane: 23-05-2020 17:45   |   wyświetleń: 6619

Burmistrz nie jest leszczem, umie sypnąć wierszem

Piotr Płudowski stanął we mgle i wydał z siebie rymy w ramach #hot16Challenge2. Raperską rękawicę burmistrz rzucił m.in. Łukaszowi Prusakowi z naczelnemu Łuków24.pl i Wspólnoty Łukowskiej.
Burmistrz nie jest leszczem, umie sypnąć wierszemfoto. Pracownia Kadru 
"Leszczem nie jestem też sypnę tekstem, nie jestem Sienkiewiczem do 16 policzę" zaczął włodarz Łukowa. Nominowany został do akcji #hot16Challenge2 20 maja. Wyzwanie rzucił mu lokalny filmowiec Dawid Tubelewicz. W ciągu 72 godzin Płudowski stworzył własne 16 wersów. 

W swoich rymach nawołuje do zjednoczenia i podkreśla, że łukowianie wiedzą co to troska. W realizacji nagrania pomogli burmistrzowi znajomi oraz Łukowski Ośrodek Kultury. W kwestii charakteryzacji z pomocą przyszła rodzina. Słuchawki bluzę i czapkę Piotr Płudowski pożyczył od syna.

Burmistrz nominował 4 osoby. Składać rymy może już zaczynać łukowski Radny Maciej Nurzyński, naczelny Łuków24.pl oraz Wspólnoty Łukowskiej - Łukasz Prusak, burmistrz Tuchowa Magda Marszałek oraz Maido Ruusmann mer zaprzyjaźnionego z Łukowem miasta Tõrva. W tym roku przypada 20 rocznica współpracy między miastami. 

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Video

Komentowane

Gratulacje panie Burmistrzu (2020-05-23 19:18) 16 23   |   zgłoś do usunięcia
Brawo! Trzeba mieć jaja :)
Tomek (2020-05-23 19:20) 13 18   |   zgłoś do usunięcia
Super! Pewnie zaraz się zlecą lokalni działacze PiS i będą przekonywali wszystkich, że ostry cień mgły lepszy. :D
Bomba wybuchła haha (2020-05-23 19:22) 6 12   |   zgłoś do usunięcia
Prosto w oczy leszczom z Bezprawia i Niesprawiedliwości Dziś będą obgryzać łokcie aż do kości Nikt ich nie chciał nominować Teraz będą kombinować Jak tu z twarzą wyjść ehe Lecz nie wyjdą bo nie mają hehe Joł!
Jaro (2020-05-23 19:23) 5 11   |   zgłoś do usunięcia
Dobre flow, kozackie rymy
NoNoJestSzał! (2020-05-23 19:24) 5 11   |   zgłoś do usunięcia
NieZawiodłamSię!
:D (2020-05-23 19:24) 1 8   |   zgłoś do usunięcia
Jaki kocur :D
Szczytna akcja challenge16 pomagajmy (2020-05-23 19:25) 0 2   |   zgłoś do usunięcia
Do szczytnej pom9cy się przyłączajmy
Pisowczyki (2020-05-23 19:29) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Tu są nasze rymy! Dajemy tu z nimi. Ostrym cieniem mgły Piotrowi dowalimy. Pieniążki też wpłacimy bo czemu nie? Mamy szerokie kieszenie. Ee. Kieszenie.
Yty (2020-05-23 19:39) 7 17   |   zgłoś do usunięcia
na ulicach leżą zdechle szczury , na farfak tylko kładem można wjechac a w blokach nie będzie kilka dni ciepłej wody a burmistrz śpiewa piosenki boże co za miasto z dykty..... I Duda i Płudowski do roboty.....
Hm (2020-05-23 19:43) 3 7   |   zgłoś do usunięcia
Czy on naprawdę śpiewa że Szumowski wciska kit a 3 sekundy później śpiewa że jest kilka milionów chorych? O co chodzi?
do Hm (2020-05-23 19:49) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
a nie jest? obecnie na świecie stwierdzono ponad 5mln zarażeń :)
@Yty (2020-05-23 19:57) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Skończ z tą tanią antypropagandą Szczury pewnie u ciebie w domu i na twojej ulicy bo uciekły ze środka za lepszym życiem, mądre stworzenia
Brawo (2020-05-23 19:58) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Szacunek za odwagę i dystans do siebie. Smutasów innas dostatek
Oczko odpadło, temu raperowi (2020-05-23 20:21) 16 8   |   zgłoś do usunięcia
- Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego dobra, burmistrz Piotr Płudowski, naszego miasto "Uczciwość". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki, bo śpiewa, tańczy i kroi pomarańcze. Wyrzuca z pracy, miasto zapuszcza i kocha swe alternatywne pupili. Piotrze, to nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, mieszkaniec drugiej klasy. Niech żyje nam burmistrz sto lat! Hip hop hura. A kiedy autobusy na Zapowiednik? Hę?
Oj (2020-05-23 20:21) 8 11   |   zgłoś do usunięcia
Bombowo! Świetnie, że burmistrz ma do siebie dystans i szlachetny gest...
Garniturek (2020-05-23 20:29) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
Widzę tutaj ocieplanie wizerunku burmistrza. Zaśpiewal a kilka dni temu jego kumpele wysmiewali Dude. Teraz z nie bo teraz jest nasz wtedy był wasz. Coś jak w piosence Kazika. Kończymy tę zabawę i wracajcie do obiecanek scalania gruntów zamiast odwalac piosenkarza. Za komuny też tak robili i to nazywano propaganda. Jednak to prawda, że Alternatywa to propagandowi socjaliści ale pobożni.
@Garniturek (2020-05-23 20:38) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Głupszych pierdół dawno nie czytałam.. obudź się panie pisowcu i zauważ scalanie gruntów remonty prace nad zalewem realizację żłobka i wiele innych,.. napiszesz że jestem alternatywną . Powiem ci że nawet się nie obrazę bo lepiej być taka niż tymi z bandy psującej kraj kulturę społeczeństwo. Brawo burmistrzu i olać 5 klikaczy co nadal mają ból .... Pozdrawiam moje kochane Miasto
OJHI HA HA (2020-05-23 20:43) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
A TU WRONY KRACZA ŻE WODA PODROŻALA BO KORONOWIRUS ZA DUŻO JEJ ZUZYWA JAK TO JEST GARNITURKU KLIKACZU LIZO ....
brawo (2020-05-23 20:57) 5 11   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobrze wyszło. Widać dystans i odwagę.
brawo (2020-05-23 20:59) 2 7   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobrze wyszło. Widać dystans i odwagę.
Do lukow24 (2020-05-23 22:10) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Wasze lizusostwo przekroczyło już wszelkie granice
Guma 2 (2020-05-23 22:19) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Ale obciach
Warszawiak (2020-05-23 23:00) 22 8   |   zgłoś do usunięcia
Porażka dla miasta i kompromitacja. Wstydzimy się że mamy takiego burmi szcza. Nie mi tu żadnego flow i tekst beznadziejny. Śmiali się Dudy a wyszlo jeszcze gorzej. I kilka komentarzy alternatywnych rzeczywistosci nic zmieni . Ps hot16 to walka z epidemia a nie z PIS. Ale nienawiść jest silniejsza.
Hehe (2020-05-23 23:33) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Darkowi żal dupę ściska, że nikt go nie nominował... :)
Z gminy (2020-05-23 23:45) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Na Fejsie same pozytywy, a tutaj hejt. Przypadek? :) :) :) Panie Piotrze gratuluję dystansu i bardzo się cieszę że serwuje pan biała gorączkę gnijącym ten kraj pisuarom. Adamów pozdrawia :)
Jaro (2020-05-24 00:18) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Na fejsie masz realne opinie. Tutaj masz hejty nakręcane przez konkurentów politycznych.
Pałować właścicieli agresywnych psów (2020-05-24 07:47) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Tak jak pisałem już wcześniej zanim " utwór " powstał - dno, żenuła, tani lans
LGBT (2020-05-24 07:55) 4 8   |   zgłoś do usunięcia
Gdzie można to gowno zobaczyć?
Jędrek (2020-05-24 09:10) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Tutaj przychodzą poprawić sobie ego zakompleksiałe partyjniaki ktorych ludzie nie chca . Na FB jest z imienia i nazwiska i mnóstwo pozytywnej energii . . Super Piotr ! Miej cierpliwość i dalej działaj . Mieszkańcy za Tobą
Jędrek (2020-05-24 09:11) 0 4   |   zgłoś do usunięcia
Tutaj przychodzą poprawić sobie ego zakompleksiałe partyjniaki ktorych ludzie nie chca . Na FB jest z imienia i nazwiska i mnóstwo pozytywnej energii . . Super Piotr ! Miej cierpliwość i dalej działaj . Mieszkańcy za Tobą
Jędrek (2020-05-24 09:11) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Tutaj przychodzą poprawić sobie ego zakompleksiałe partyjniaki ktorych ludzie nie chca . Na FB jest z imienia i nazwiska i mnóstwo pozytywnej energii . . Super Piotr ! Miej cierpliwość i dalej działaj . Mieszkańcy za Tobą
Cieknie wazeliną (2020-05-24 11:30) 2 8   |   zgłoś do usunięcia
No i poprawiłeś sobie Jędrek ego.
Panie burmistrzu proszę ..... (2020-05-24 13:48) 14 7   |   zgłoś do usunięcia
.....nie robić z siebie pacana, pajaca i klowna. Proszę wymienionym nie zabierać chleba. Proszę się wziąć do pracy , wydajnej , efektywnej i nie robić z siebie błazna ku uciesze gawiedzi. Nam gospodarz potrzebny a nie kuglarz robiący z siebie durnia.
Tak (2020-05-24 13:54) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Tak. Bo w tym mieście należy chodzić tylko na kolanach. Nie można być pozytywnym, Andriusza zakazał
Nie angażuj się..... (2020-05-24 14:00) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
....bo ci się jąkanie pogłębi.
tak (2020-05-24 14:14) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Puści miasto z torbami przy takich tranzakcjach
Do lgbt (2020-05-24 15:04) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do lgbt jak gówno to po co chcesz zobaczyć
CC (2020-05-24 15:55) 18 4   |   zgłoś do usunięcia
Na Facebooku same lizusy lajkuja ale prywatnie mówią o tym występie już co innego.
Posłuchałem (2020-05-24 18:46) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
No racja. Żenada. Sienkiewiczem to ty nie jesteś.
Urban (2020-05-24 18:59) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Nie jest ale podchodzi na luzie do tego.. do tego pomaga a ty co robisz? Nic poza bezsensownym klikaniem. Ps. Fajnie mieć tysiąc lizusow , ty masz choć pół czy jednego? Pozdrawiam normalnego i dobrego burmistrza Piotra!
Szczegół (2020-05-24 20:50) 14 0   |   zgłoś do usunięcia
Co za hipokoryci Ci z czerwonej alternatyfki. Jak Dude to krytykowali za 16 że po co i że się zblaznil itd A teraz Ci sami chwalą Piotrusia chociaż nie ma za co. Bo to i muzycznie i merytorycznie jest do dupy. Jakie rządy miastem taki challenge .
Ty się Urban za urbanizację lepiej weź (2020-05-24 21:22) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Ty Urban to jesteś jeden z tego tysiąca i czy społecznie czy na etacie?
mieszkaniec miasta (2020-05-24 22:34) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
to na to idą pieniądze miejskie? ŁOK zaangażowany charytatywnie? Miasto leży inwestycyjne zacofanie nawet na tle naszych gmin.
Zasłyszane dziś na mieście (2020-05-24 23:19) 8 1   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego burmistrz nie nominował starosty? Bo się bał że ten drugi będzie lepiej rapował
BRAWO (2020-05-24 23:41) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
GRATULACJE, POZYTYWNIE WYSZŁO.
Ćwierć pchly (2020-05-24 23:52) 4 7   |   zgłoś do usunięcia
Pisowskie ćwierć pchly mają używanie ale tylko anonimowo :) dobrze się dzieje że się wstydzicie swoich nazwisk :) wyjedziecie z miasta na taczkach z łajnem, cierpliwości :)
Eminem (2020-05-25 10:56) 5 0   |   zgłoś do usunięcia
Panie burmistrzu słuchałem tekstu i mam pytanie czy "mordo" to do nas wyborców
Burmistrz romansuje z Pisem (2020-05-25 11:13) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Ostry cień mgły to jest Polska . czy to nawiązanie do smoleńska
j (2020-05-25 15:59) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Brawo za dystans do siebie.
hehe (2020-05-25 20:25) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
fajnie, dobrego mamy burmistrza
Tu nie ma co hehać (2020-05-25 22:58) 5 0   |   zgłoś do usunięcia
Wy działacze może macie a my mieszkańcy chcielibyśmy mieć
Oj Piotrze (2020-05-25 23:26) 8 0   |   zgłoś do usunięcia
Rapowanie rapowaniem a mnie przychodzi na myśl melodia gdzie się podziały wasze prywatki w pokoju 107?
aaaa. (2020-05-26 08:35) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Burmistrzu jeśli nie jesteś leszczem żuć wyzwanie Szustkowi zobaczymy kto jest lepszym raperem no chyba że się boisz zrozumiemy
:) (2020-05-26 09:03) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
mijają dni a funkcjonariusze bezprawia i niesprawiedliwości nadal mają ściśnięte pośladki z żółci :)
aaaa. (2020-05-26 09:15) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
Do wyżej to tylko zabawa pozdrawiam
aaaa. (2020-05-26 09:25) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Nasz zawodnik szustek diablo już grzeje struny głosowe burmistrzu rzuć mu rękawice pozdrawiam
.aaa (2020-05-26 11:34) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Żuć to możesz rodzynka spomiędzy pleców Darka
;) (2020-05-26 11:38) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
Czym "grzeje" te struny głosowe? ;) ;) ;) ;) ;)
Aneta (2020-05-27 08:37) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Pjoter nie bój żuć wyzwanie
Szkoda (2020-05-27 09:27) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Szkoda że nie zarapowal o 40% podwyżce za ścieki
@szkoda od zorientowany (2020-05-27 13:25) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
A czy te stawki prognozy już nie były przyjęte jak ten cały projekt był na tapecie w 2017 ? I kto jak tłumaczył pamięta?
Pytam (2020-05-27 13:37) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego komentarze pod artykułem o ściekach są wyłączone czy to cenzura prewencyjna czy portal jest burmistrza
Miastowy (2020-05-27 14:51) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Myślą że teraz zwala na obecną radę . Progozny ścieków były głosowane w 2017.. tłumaczył PAN ze to dopiero za 6 lat a poziom życia się Zwiększa a modernizacja nie da tańszych ścieków.. Jak głosowano ? 18 radnych ZA
Miastowy (2020-05-27 14:51) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
Myślą że teraz zwala na obecną radę . Progozny ścieków były głosowane w 2017.. tłumaczył PAN ze to dopiero za 6 lat a poziom życia się Zwiększa a modernizacja nie da tańszych ścieków.. Jak głosowano ? 18 radnych ZA
Pisiorku (2020-05-27 16:12) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
I co nie wyszła aferka ? Zapomnieliście że sami głosowaliście za tymi taryfami ? Brzydzę się postępowaniem radnych z PiSu.
Nie wyrywaj z kontekstu alternatywny matole... (2020-05-27 17:57) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
.... w kontekście rewitalizacji oczyszczalni , podniesienia jakościowego smaku wody i uszczelnienia systemu kanalizacji godziliśmy się na podwyżki.To było racjonalne i potrzebne. To wszystko zostało zlikwidowane , unieważnione przez nową ekipę. Zaraz dzięki piotrusiowym decyzjom będzie ch... , d....i kameni kupa z oczyszczalni i Wielki Smród zamiast bomby. W tych okolicznościach zgody na podwyżki nie ma i nie będzie . Dość drenowania kieszeni . Dość nieodpowiedzialnych i nieudolnych rządów matołków.
o czym mowa (2020-05-27 20:47) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
Ta kasa na narty to nie marnotrawstwo.Blok by powstał.
Andrzej (2020-05-27 20:52) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Andrzej zjedz snikersa.
Sam jedz. (2020-05-28 15:57) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Wyzbycie się środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska na rewitalizację zrujnowanej oczyszczalni jest zbrodnią na czystym powietrzu naszego miasta. To zaniechanie , ten brak odpowiedzialności za przyszłość miasta niestety przypisujemy nowej ekipie niepisowskiej tak jak wiele innych zaniechań , wyhamowań i braku budowania perspektywy rozwoju miasta. Śmród wielki pozostanie po pierwszeuczciwości który nie będzie się niestety kojarzył z rozwojem miasta a jego deklasowaniem w kierunku ogromnej zapaści. Niemoc , nicnierobienie , rewanżyzm to treść obecnej władzy. Dlatego nie może być dokonywany skok na portfele mieszkańców i płacenie za niemoc burmistrza . Może mniej stanowisk w administracji przełoży się na bilansowanie ścieków.
Andrzej (2020-05-28 16:19) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Zjedz snikersa. Szkodzisz własnej partii!!!