Dziś są imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

dodane: 26-06-2019 14:17   |   wyświetleń: 5413

26-latka potrąciła volkswagenem na przejściu dla pieszych 71- letnią łukowiankę

71-letnia łukowianka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona na przejściu przez kierującą volkswagenem 26-latkę z gminy Wola Mysłowska.
  26-latka potrąciła volkswagenem na przejściu dla pieszych 71- letnią łukowiankę  
    Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w Łukowie przed Urzędem Miasta na ul. Piłsudskiego Kierująca samochodem marki Volkswagen Passat 26-latka z gminy Wola Mysłowska potrąciła pieszą. 

Pokrzywdzona 71-letnia łukowianka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że są to niegroźne urazy, życiu pokrzywdzonej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. 

     Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że kierująca autem młoda kobieta dojeżdżając do przejścia nie zachowała szczególnej ostrożności.  

    - 26-latka tłumaczyła mundurowym, że pieszą zobaczyła w ostatniej chwili i już nie zdążyła wyhamować. Teraz prowadzący postępowanie ustalają szczegóły i dokładne okoliczności wypadku, między innymi w jaki sposób przed wejściem na jezdnię „zachowywała się” piesza – informuje Marcin Józwik z Komendy Policji w Łukowie.Komentowane

Kk (2019-06-26 15:23) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
Tam piesi przechodzą tak jakby 4metry na chodniku już mieli pierwszeństwo i biegiem pasy.
Xyz (2019-06-26 15:38) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
Są ślepaki w tym llu jednak..
wtargnięcie (2019-06-26 15:57) 6 12   |   zgłoś do usunięcia
71 l w tym wieku ludzie słabo widzą i słabo słyszą
Smak Gumy (2019-06-26 16:14) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Potrącenie pieszego może okazać się tragiczne w skutkach. Powinno się uważać aby nie walnąć w pieszego samochodem.
O (2019-06-26 17:46) 13 7   |   zgłoś do usunięcia
Powinno się uważać żeby pieszego nie walnąć bo pasy widać z daleka a cudem nie jest ze pieszy się na nich pojawił. Druga sprawa samochód z nieba nie spadł można spojrzeć czy zwalnia. Nie raz tam chodzę i nawet jak mi się spieszy nie wpycham się pod samochód. Tam nawet długo nie trzeba stać żeby ktoś puścił. 20 sekund to myślę że maks i jakiś samochód zatrzyma się i puści. Czy to długo? Myślę że nie zwłaszcza że zazwyczaj udaje się szybciej wejść. Piesi i kierowcy muszą zrozumieć że pasami trzeba się dzielić raz pieszy poczeka raz samochód a nie tak ze zawsze musi jeden z tych dwojga czekać. Ogólnie piesi jak obserwuje to za bardzo lekkomyslnie wchodzą pod samochód który jest dość blisko a nie wykazuje oznak że zwalnia. Szczerze to mam w dupie to bo ja pod samochody nie ocham się szanuje zdrowie a na pieszych jak jadę z daleka pilnuje bo potrafią zza dużego samochodu wybiec prosto pod samochód. Trzeba się po prostu bardzo pilnować i to nie gwarantuje że ktoś nie wbiegnie pod samochód.
tego już nie powiedzieliście redakcjo (2019-06-26 18:31) 6 12   |   zgłoś do usunięcia
O tym, że babcia była pod wpływem już szanowna redakcja nie raczyła wspomnieć. Babcia to jedna z lokalnych, stacjonujących całymi dniami i nocami w tamtejszej okolicy żulic
marian (2019-06-26 18:59) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
pasy to pasy jeśli była pod wpływem to na pewno nie wtargnęła nagle po prostu nie wszystkim chce się zatrzymac przed przejsciem i tyle w temacie.
Gdzie smak gumy (2019-06-26 19:22) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Smak gumy prosimy o komentarz
kk (2019-06-26 20:34) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
smak gumy szuka natchnienia i ostro pracuje od kilku godzin nad dwoma zdaniami a jeszcze w międzyczasie musi gumę posmakować
Btm (2019-06-27 18:57) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Spaceruję często ze swoim dzieckiem z wozkiem. Na pasach zawsze uważam przede wszystkim na ...kobiety. Facet przeważnie da Ci przejść natomiast kobiety nawet się nie patrzą i gdybym był nieuważny to by potracily moje dziecko i mnie i to nie raz. Kobiety za kółkiem stwarzają ogromne niebezpieczeństwo w ruchu.
Do btm (2019-06-28 13:59) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Co za różnica kobieta czy facet jak ktoś jest debilem za kółkiem to nic nie pomoże
SmakGumyKiller (2019-06-28 15:26) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy wyłaź z gumowego wora chory pojebie, jestem pewien że chętnie przegumowałbyś najebaną babcię jak i pannę co ją rozjechała.
Btm (2019-06-29 08:17) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
I to jest właśnie to o czym mówię. To jest właśnie ta roznica. Kobiety nadają się do wykonywania innych czynności. Auto to jest ich naturalne środowisko :). Jeśli chodzi. Jazdę samochodem, to przepraszam, ale kobiety zachowują się jak upośledzone.
To,jechałam (2019-06-29 19:42) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
a wszystko to dlatego ponieważ gdyż iż aczkolwiek niekoniecznie dlatego że taki fajf .
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

LATO Z FOLKLOREM w Zalesiu
 LATO Z FOLKLOREM  w Zalesiu W ostatnią skąpaną w słońcu niedzielę czerwca, na placu rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Zalesiu zorganizowany został festyn Lato z folklorem 2019.
Mydlane bańki nad łukowskim parkiem
Mydlane bańki nad łukowskim parkiem W niedzielę 14 lipca Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców na Festiwal Baniek Mydlanych.
Zespół Pieśni i Tańca "Jata" w Bułgarii ...
Zespół Pieśni i Tańca Zespół Pieśni i Tańca "Jata" z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie uczestniczył w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Varnie w Bułgarii.
"Król Lew" w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza od 19 lipca do Kina Łuków na premierowe seanse amerykańskiego filmu przygodowego produkcji Walt Disney Pictures w reżyserii Jona Favreau "Król Lew".
Szczygieł kontra Płudowski. Burmistrz cofa apelację
Szczygieł kontra Płudowski. Burmistrz cofa apelację Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski nie zgadzał się z wyrokiem Sądu Pracy, który nakazał żeby miasto wypłaciło odszkodowanie za zwolnienie z pracy byłemu sekretarzowi Ryszardowi Szczygłowi. Początkowo Płudowski odwołał się od wyroku, ale zmienił decyzję.
Zuchowie-detektywi z Łukowa w Cieszynie
Zuchowie-detektywi z Łukowa w Cieszynie Zuchy z Hufca ZHP Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej po długiej podroży wróciły właśnie ze swojego letniego wypoczynku. Przebywały w Cieszynie. To tam została dla nich zorganizowana kolonia pod hasłem ?Sherlock Zuch?.
Kradzież wódki, maszynek do golenia i zatrzymani pijani ...
Kradzież  wódki, maszynek do golenia i zatrzymani pijani kierowcy Czy to kłopoty z twardym zarostem sprowokowały łukowianina do kradzieży aż 5 maszynek elektrycznych do golenia? Publikujemy KRONIKĘ KRYMINALNĄ przygotowaną przez Marcina Józwika, oficera prasowego Komendy Policji w Łukowie za okres od 8 do 14 lipca 2019 r.
Miał 2 promile. Pijanego 39-latka zatrzymała policja
Miał 2 promile. Pijanego 39-latka zatrzymała policja Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 39-latek z gm. Łuków, który jechał osobowym audi.
Szumowski dał na SOR, Morawiecki dorzuci na tomograf
Szumowski dał na SOR, Morawiecki dorzuci na tomograf Sporo się dzieje w szpitalu św. Tadeusza w Łukowie. Miliony złotych płyną szerokim strumieniem.
Przyjechali do Łukowa na wakacje
Przyjechali do Łukowa na wakacje Od 2 do 11 lipca na zaproszenie burmistrza Piotra Płudowskiego w Łukowie gościła 20 osobowa grupa dzieci i młodzieży z miasta partnerskiego Baranówka.
TUCHOWICZ. DZIEJE PARAFII I MIEJSCOWOŚCI
TUCHOWICZ. DZIEJE PARAFII I MIEJSCOWOŚCI Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej serdecznie zaprasza na uroczystą promocję książki autorstwa Magdaleny Bilskiej oraz Michała Świdra "Tuchowicz. Dzieje parafii i miejscowości", która odbędzie się w dniu 20 lipca (sobota) o godzinie 18:30 w Zespole Szkół w Tuchowiczu.
ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA
ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA Łukowscy policjaci świętowali w piątek 12 lipca. Mszę św. w parafii Przemienienia Pańskiego w intencji policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin odprawił ks. Antoni Pietruszka. W sali konferencyjnej starostwa odbyła się uroczysta zbiórka.
Posła martwi trudny dostęp do lekarzy
Posła martwi trudny dostęp do lekarzy ŁUKÓW - Jakie są przyczyny problemów z obsadą etatów lekarskich i pielęgniarskich w polskich szpitalach? Czy Ministerstwo Zdrowia zamierza taką informację upublicznić w najbliższym czasie? - pyta w resorcie poseł Krzysztof Głuchowski (PiS)
TVN przeprasza komornika z Łukowa
TVN przeprasza komornika z Łukowa Po czterech latach od emisji programu TVN przeprosił Grzegorza Bartysia, komornika z Łukowa, za naruszenie dóbr osobistych. Tak nakazał sąd. Chodzi o program, w którym była mowa o zajęciu przez komornika wozów strażackich w Biardach.
Otwarcie wystawy zatytułowanej ŁUKOWSKA POLICJA NA PRZESTRZENI 100 LAT
Otwarcie wystawy zatytułowanej ŁUKOWSKA POLICJA NA PRZESTRZENI 100 LAT Komenda Powiatowa Policji oraz Muzeum Regionalne w Łukowie zapraszają na wernisaż wystawy Łukowska policja na przestrzeni 100 lat, który odbędzie się 12 lipca o godz. 10.50 w gmachu muzeum.
KRUS przekazał sprzęt medyczny OSP z gminy Stanin
KRUS przekazał sprzęt medyczny OSP z gminy Stanin Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wspiera Ochotniczą Straż Pożarną z gminy Stanin.
Warsztaty kulinarne uczniów z „Czwórki” w Pizzerii da ...
Warsztaty kulinarne uczniów z „Czwórki”  w Pizzerii da Grasso W czerwcu rodzice dzieci z klas II a i II c zaprosili swoje pociechy na warsztaty kulinarne do Pizzerii Da Grasso na ul. Warszawskiej. Uczniowie po założeniu czapek kucharzy i fartuszków wzięli się do pracy.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Mydlane bańki nad łukowskim parkiemHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
01
02
03
04
Najbliższe wydarzenia
"Król Lew" w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza od 19 lipca do Kina Łuków na premierowe seanse amerykańskiego filmu przygodowego produkcji Walt Disney Pictures w reżyserii Jona Favreau "Król Lew".
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Rajd Odkrywców w Łukowie
Rajd Odkrywców w Łukowie
Blisko 700 harcerzy weźmie udział w organizowanym w Łukowie Rajdzie Odkrywców. Impreza odbędzie się 7 lipca na stadionie Orląt i w parku miejskim

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Mechanik / Elektromechanik samochodowy 245.249
Firma Emtor zatrudni osoby w zawodzie mechanik / elektromechanik samochodowy Oferujemy stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Umowa o prace oraz: -dodatkowe ubezpieczenie grupowe -atrakcyjne pakiety ...
Sprzedam: Działka / działki Olchowiec nad Jeziorem Solińskim 240.244
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Kupię: Kupie Wszystko co Stare i Wojskowe Polskie i Zagraniczne
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje