Dziś są imieniny: Alany, Damiana, Liwii

Bartosz Szumowski
dodane: 23-08-2019 05:50   |   wyświetleń: 2159

Będą konsultować budowę ulic

Mieszkasz na Podgórnej, Króliku, Wereszczakówny, Zagrodowej czy Al. Kaczorowskiego? Przyjdź.
Będą konsultować budowę ulic 
Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące zaopiniowania opracowanych koncepcji:
- budowy ul. Podgórnej w m. Łuków,
- budowy ul. Królik w m. Łuków,
- budowy ulic pomiędzy ulicami: Wereszczakówny, Zagrodową i Alejami Kaczorowskiego w m. Łuków.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 sierpnia, o godz. 14.00. w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie, ul. Piłsudskiego 17.
W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel firmy DARFIK Firma Projektowo-Usługowa Dariusz Zbieć.

Komentowane

mieszkaniec (2019-08-23 07:01) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
kiedy ruszy coś z budową ulic w dzielnicy z torami?? ulica Rurowa, Sosnowa, Bartnia? wołają o równą powierzchnie, ale to chyba zapomniany rejon Łukowa!!!
Janusz (2019-08-23 07:06) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
A co z placem Narutowicza? . To centrum miasta należy uporządkować!
$ (2019-08-23 07:22) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Na początku pięć lat konsultacji a potem koniec kadencji
mieszaniec (2019-08-23 08:30) 8 17   |   zgłoś do usunięcia
Sosnowa, Rurowa, Bartnia to bieda, patologia i 500+ plus alkoholizm. Nic nie robić dla tych ulic.
Wolf (2019-08-23 09:37) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
A co że zlobkiem w kotłowni? Czekamy na konsultacje
Londo do Janusz (2019-08-23 09:57) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie nie mają normalnego dojazdu do domów i chodzą po wodzie A Ty tu z placem Narutowicza wyskakujesz ? Plac Narutowicza nie jest tragedia i niech czeka bo są piękniejsze drogi do zrobienia.a powiem tak że po żadnej z wymienionych drugą nie chodzę A ni nie jeżdżę ale ludzi trzeba zrozumieć po czym chodzą, szczególnie dzieci i osoby starsze
Wschodnia (2019-08-23 10:11) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Kiedy zrobią oświetlenie na ulicy wschodniej
alex (2019-08-23 11:39) 9 1   |   zgłoś do usunięcia
A gdzie jest radna od Sosnowej Rurowej taka była aktywna rok temu teraz cisza
do.alex (2019-08-23 13:24) 8 1   |   zgłoś do usunięcia
aktywna byla bo stolek chciala dostala i ma w dupie wypiela sie na wyborcow sprzedala za stolek
mietek (2019-08-23 17:02) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Ale tak na sucho
uczciwość nade wszystko (2019-08-23 20:18) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Jest 3 oferty ale wygra ta co ma wygrać. Tak mówią rude, parkowe wiewiórki. Z tą referentką to wielka ściema. Pani trochę poczeka a potem zostanie przeniesiona na eksponowane stanowisko kierownicze. Transfer zwrotny właśnie jest realizowany i wszystko idzie zgodnie z planem.
Mieszkaniec Łukowa. (2019-08-23 20:32) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Chyba są inne ulice, zapomniane.....
Luk (2019-08-23 20:58) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
"mieszaniec" alkoholikiem to może jesteś ty pajacu. Lecz się na nogi bo na głowę już za późno chamie bez kultury!
Bomba cyka. (2019-08-23 21:07) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Czyli pani P. wygra konkurs do ZGL, a potem zostanie przeniesiona do UM i zostanie zastępcą skarbniczki? Przecież przez kilka lat nie był potrzebny zastępca...?! Po pierwsze uczciwość!
Hmmm (2019-08-23 21:28) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Widze ze tu komentuja tylko Ci zza torow:d albo z rurowych albo zbożowych:) wesolo:d a z lukowa ktos czyta?
matka (2019-08-24 10:37) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
konsultacje me ulubione bo nic nie trzeba robić tylko gadać.
do.matka (2019-08-24 11:37) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Ty nic nie robisz tylko po socjal lecisz i jest ok a zarzucasz innym nie nic nie robią . Idź na burmistrza i pokaż co zrobisz . Takich szczekaczy tysiące są a nawet podstawowych praw nie znają.
jozin (2019-08-24 15:32) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
I tak do końca kadencji będą konsultacje masakra a gdzie darmowy autobus też konsultacje konsultacje konsultacje
paradoks (2019-08-24 15:36) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Ci co szczekali wcześniej zarzucają teraz szczekanie innym.
consulting (2019-08-24 16:56) 12 1   |   zgłoś do usunięcia
Ja proponuję wzorem komunikacji miejskiej powołać zespół a nawet 3 albo więcej. Do każdej ulicy oddzielne zespoły np. w ulicy Królik zespół do spraw wodociągu bo jest przestarzały, zespół do spraw kanalizacji bo nie ma, zespół do spraw podbudowy bo ta co jest ma już bardzo dużo lat i wymaga generalnej przebudowy i oczywiście zespół do spraw nawierzchni żeby nie było tak, jak na Kilińskiego, że 500-600 metrów drogi remontują już kilka miesięcy i końca nie widać.
aw (2019-08-25 12:03) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Gdzie jest ta patola rozszczeniowa z ul. gospodarskiej co tylko pretensje ma do całego świata i mówi że jej się należy ?
do aw (2019-08-25 22:08) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Ty na łeb upadłeś? Kogo nazywasz patolą z Gospodarskiej? Tam mieszkają lekarze, bankowcy, prawnicy, przedsiębiorcy, nauczyciele. Czekaj teraz aż złożą pozew o naruszenie dóbr osobistych. I co już masz mokro w gaciach ze strachu?
Ciekawska (2019-08-26 10:02) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
A co z drogą powiatową w Rzymy - Rzymkach? Kto to będzie robił?
Aw (2019-08-26 17:54) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
A ktos powiedział że cała ulice tak nazwałem? O te osobę co chodzi to nawet tam nie mieszka. Siedzi i tylko troluje każdy temat który przyjdzie na język. Że na ulicy takiej nie ma drogi że tutaj skerwku nie robią.
keisyr (2019-08-26 19:31) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
kilińskiego kilka miesięcy? zapomniałeś jak kiedyś rozkopaliście np 11 listopada albo kiernickich? ojjj amnezja zapanaowała u niektórych, oj amnezja
MiŚ (2019-08-26 21:59) 9 14   |   zgłoś do usunięcia
Ul. Kiernickich była zrobiona ekspresowo i bardzo dokładnie.
bój się teraz aw (2019-08-27 01:38) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Ty powiedziałeś i teraz nie udawaj, że było inaczej internetowy obsrywaczu. Już masz pełnoł w majtach!
. (2019-08-27 07:51) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Idź się lecz człowieku póki nie za późno bo masz jakieś obsesję. Haha
Zeus (2019-08-27 08:09) 11 17   |   zgłoś do usunięcia
Chłopczyk z UM, pseudoznawca sportu i od noszenia kurteczki burmistrzowi znowu obraża! Już raz hejt został mu udowodniony! Chce jeszcze raz. Teraz już nie będzie ostrzeżenia.
Racja (2019-08-27 11:08) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Potwierdzam, że hejt chłopczykowi z UM został udowodniony.
Olo (2019-08-27 12:18) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Jakiemu chlpczykowi którego burmistrza? W rządzie też hejtowala sędziów pewna osoba. Widzę że.w Polsce zwrócenie uwagi władzy to hejt a zwrócenie innym to prawda i krytyka.
Nie wiesz? (2019-08-27 15:16) 3 8   |   zgłoś do usunięcia
A kto jest teraz burmistrzem?
do Olo (2019-08-27 15:54) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji nazywasz zwróceniem uwagi?