Dziś są imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Dzisiaj odwiedziło nas 146 osób   |   Osób online: 43   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 10-07-2018 12:32   |   wyświetleń: 1915

Będzie nowa obsługa petentów

Od kilku tygodni w budynku Starostwa Powiatowego w Łukowie trwa remont pomieszczeń na parterze. Co pojawi się w tym miejscu?
Będzie nowa obsługa petentówfoto. Tomasz Goławski 

Samorząd powiatowy już wkrótce zyska nowe miejsce do przyjmowania interesantów. Na parterze budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Piłsudskiego 17 trwa remont części pomieszczeń. Zarząd Powiatu zadecydował, aby poprawić jakość obsługi interesanta, który już wkrótce będzie mógł załatwić wiele spraw przy jednym okienku.

- Do nowego budynku (przy ul. Piłsudskiego 29 - przyp. red.) przeniesiony został Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Po tym przeniesiono część Wydziału Komunikacji do lokum pod PODGIKu, a następnie na parterze budynku przy ul. Piłsudskiego 17 wykonano generalny remont. Już wkrótce znajdować się tam będzie kancelaria starostwa - mówi Michał Zarzycki, Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Starostwa Powiatowego w Łukowie.

W nowym miejscu, przy czterech okienkach przyjmowani będą interesanci, również ci pragnący załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji. Mieszkańcy będą mogli złożyć w oknie odpowiednie pisma, również adresowane do poszczególnych wydziałów. Nowy punkt będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych, zniknie też konieczność wchodzenia wąskimi schodami na drugie piętro, gdzie mieszczą się wydziały Starostwa Powiatowego.

- Zamontowany zostanie
też system kolejkowy, ułatwiający organizację stanowisk obsługi klienta. Każdy z interesantów, chcący załatwić sprawę w urzędzie, otrzyma odpowiedni numerek, który skieruje go do konkretnego okienka - dodaje Michał Zarzycki.

Nowe miejsce obsługi interesantów starostwa ma być gotowe na koniec lipca. Jak powiedział naszej redakcji Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego, łączny koszt zmian (łącznie z przenosinami do budynku po dawnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej) to około 50 tys. złotych.

Komentowane

Pan (2018-07-10 13:39) 8 13   |   zgłoś do usunięcia
No to dopiero się zacznie burdel !
Ania (2018-07-10 13:44) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Co masz na myśli burdel? Może w końcu będzie można zarejestrować samochód a nie czekać z zapisem 2 tygodnie.
Jar (2018-07-10 18:27) 19 6   |   zgłoś do usunięcia
Jakby w rejestracji samochodów siedzieli sami normalni pracownicy to nie trzeba by czekać dwa tyg. Ale przecież paznokcie musi obciąć w pracy i brud wygrzebac. Praca na 40% wydajności itp. Wszystko powoli żeby się nie przepracowac to komunistyczne zwyczaje urzędnik nasz pan. Całe szczęście że są i normalni co załatwi sprawę naprawdę szybko i bólu dupy nie ma ze interesant przyszedł.
Rr (2018-07-10 22:34) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Ziomkow trzeba gdzieś obsadzic
też wyborca (2018-07-11 10:08) 12 5   |   zgłoś do usunięcia
Taki wydział istnieje w starostwie od dawna a od czasu kiedy pan Zarzycki został naczelnikiem otoczenie budynku starostwa wygląda teraz ładnie. Często załatwiam sprawy w urzędzie to widzę zmiany na lepsze.
wyborca (2018-07-11 10:21) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Rzeczywiście otoczenie Starostwa wygląda bardzo ładnie ....Kpisz czy piszesz poważnie? Kicz, tandeta, cepelia. Te beczki, sowy z jałowca , kamienna tablica niczym nagrobek itd... Młodzież robi sobie zdjęcia na tle tego bezguścia. Jeśli taki gust ma Zarzycki to tylko współczuć urzędowi.
greg (2018-07-11 10:29) 12 5   |   zgłoś do usunięcia
a mnie się ta cepelia podoba i tyle czyja to zasługa nie wiem ale jest ładniej
Pan (2018-07-11 10:29) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
się zacznie handel numerkami, bo już o 7:31 nie będzie numerków na ten dzień. od 5 rano będą ludzie stać w kolejce jak za PRL.
antar (2018-07-11 10:34) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
o ile dobrze wiem o żadnym handlu nie może być mowy. rejestracja odbywać się będzie na trzy sposoby, telefonicznie na pełne godziny, na X20 minut internetowo ale można to będzie zrobić co najmniej 24 godz. przed wizytą i tzw z ulicy będą wydawane pierwsze wolne terminy i tzw X40 minut
wyborco z 9.42 (2018-07-11 10:47) 15 5   |   zgłoś do usunięcia
Osobiście studiowałem z panem Zarzyckim na kierunku administracja i polityka lokalna, jeśli nie wiesz to nie pisz bzdur.
A gdzie to było...? (2018-07-11 11:10) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Na naszym łukowskim "uniwerku"?
Fred (2018-07-11 12:15) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Nasz Łukowski uniwerek zmienił miejsce na dużo mniejsze bo już wszyscy urzędnicy skończyli studia i mało chętnych
czy (2018-07-11 14:45) 13 13   |   zgłoś do usunięcia
czy to ten sam Zarzycki "spec" od Orląt?
bingo (2018-07-11 21:12) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Ten sam
były piłkarz (2018-07-12 10:37) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Masz coś do zarzucenia Panu Zarzyckiemu to się podpisz i udowodnij swoje racje. Możesz się pokazać i pomóc Orlętom choćby tyle co pan Zarzycki.
haha (2018-07-12 13:04) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
pokaż choć jedną pomocną rzecz - a bedziesz wielki
Iza, Iza (2018-07-12 13:07) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Michał był najlepszy na roku, to umysł ścisły, ale i humanistyczny, rzadkość nie?, ale Cię ktoś Michale nie lubi, zajadły jaki,może trzeba sie rozejrzeć...:)
Za Moyjski (2018-07-12 18:15) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
najlepszy na roku? takie będą Rzeczypospolite jakie ich studentów niedzielne dokształcanie...
Wyborca (2018-07-12 23:27) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Jak elektryk został prezydentem, to hydraulik może być burmistrzem...? :)
Oj Tam (2018-07-13 07:28) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Wielu z nas kończyło Akademie Podlaska, to nie jest żaden wstyd, ja jestem z tego dumny i tak jak Michał maturę zdawałem w Lublinie i też na piątki.Michał pamiętasz na maturze gościa od fizyki ....?
czyj wyborca? (2018-07-13 09:37) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Elektryk i hydraulik to cenione zawody ale ty nie zostaniesz ani burmistrzem ani prezydentem bo jesteś natarczywym debilem.
Oj Tam (2018-07-13 12:14) 11 5   |   zgłoś do usunięcia
To tylko zazdrość i dyskutujący niech się nie przezywają i niech się jednak mówi o panu Michale, to dobra reklama a szarzy, zwykli ludzie kochają takie historie i to oni będą na Pana własnie głosować, bo jest im Pan bliski. Pozdrowionka
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Miasto ma nowego „misia”
Miasto ma nowego „misia” Łuków zyskał nowy herb. Wczoraj (18.09) odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta, na której przyjęto uchwałę w tej kwestii.
Sprzęt dla strażaków
Sprzęt dla strażaków Strażacy z OSP w Radoryżu Kościelnym otrzymali zestaw do ratowania życia ludzkiego. Sprzęt przekazała Placówka Terenowa KRUS w Łukowie.
Zamkną przejazd na Żelechowskiej
Zamkną przejazd na Żelechowskiej Od 20 do 24 września zamknięty będzie przejazd kolejowy na ul. Żelechowskiej w Łukowie. Kierowcy zmuszeni będą korzystać z objazdów.
Wystawa na Placu Solidarności i Wolności
Wystawa na Placu Solidarności i Wolności Mieszkańcy Łukowa mogą oglądać plenerową wystawę, która pojawiła się na Placu Solidarności i Wolności w centrum miasta. Jej tematyką jest setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
Pieniądze czekają na chętnych
Pieniądze czekają na chętnych Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie zaprasza osoby zainteresowane podnoszeniem lub zmianą kwalifikacji zawodowych do składania wniosków o przyznanie wsparcia na ten cel.
Oni powalczą o mandat radnych powiatowych
Oni powalczą o mandat radnych powiatowych Znamy kandydatów do Rady Miasta w Łukowie, znamy też osoby ubiegające się o mandat radnego powiatowego. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich osób startujących w wyborach do tego organu.
80 tysięcy wypoczywających na basenach!
80 tysięcy wypoczywających na basenach! Aż 80 tysięcy osób skorzystało z oferty letniej pływalni "Delfin" przy ulicy Browarnej w Łukowie. Tegorocznemu wynikowi nie zagroziło nawet otwarcie kąpieliska nad zalewem Zimna Woda.
Koniec festiwalu organowego
Koniec festiwalu organowego Dobiegł końca "VI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie". W koncercie wieńczącym tegoroczną edycję wydarzenia wystąpili chór parafialny z Białej Podlaskiej oraz Andres Uibo z Tallina w Estonii na organach.
Potrącenia pieszych i 110 litrów spirytusu
Potrącenia pieszych i 110 litrów spirytusu Dwa potrącenia pieszych odnotowali w ostatnim tygodniu łukowscy policjanci. Mundurowi zabezpieczyli też aparaturę do nielegalnego wyrobu alkoholu.
Rzeźby dla Niepodległej
Rzeźby dla Niepodległej Muzeum Regionalne w Łukowie zorganizowało plener rzeźbiarski związany tematycznie z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Co rzeźbili artyści?
Uczniowie z łukowskiej „Piątki” na obozie w Kołobrzegu ...
Uczniowie z łukowskiej „Piątki” na obozie w Kołobrzegu Uczniowie klas sportowych z łukowskiej "Piątki" uczestniczyli w obozie sportowym w nadmorskim Kołobrzegu. Odbywał się on między 10 a 19 sierpnia.
Pożar domu na ul. Cieszkowizna
Pożar domu na ul. Cieszkowizna Kilkanaście minut przed godziną 1 w nocy na ul. Cieszkowizna w Łukowie wybuchł pożar drewnianego pustostanu. Akcja gaszenia ognia trwała aż cztery godziny.
Oni powalczą o mandaty radnych
Oni powalczą o mandaty radnych 107 osób będzie ubiegać się o mandat radnego miejskiego w tegorocznych wyborach samorządowych. Na kogo będziemy mogli oddać głos 21 października?
Ilu uczniów liczą szkoły?
Ilu uczniów liczą szkoły? Dwa tygodnie temu uczniowie łukowskich podstawówek i szkół średnich wrócili w szkolne mury. Ile osób uczyć się w poszczególnych szkołach?
Weekendowe interwencje strażaków
Weekendowe interwencje strażaków Zderzenie z łosiem, zabezpieczenie lądowania śmigłowca ratunkowego oraz interwencja w Czerśli. Gdzie wzywano strażaków w ostatni weekend?
Festyn na zakończenie lata
Festyn na zakończenie lata Była impreza na rozpoczęcie wakacji, była też na ich zakończenie. W niedzielę 16 września nad zalewem Zimna Woda zorganizowany został festyn dla mieszkańców Łukowa.
Kto wygra plebiscyt? Ostatnie godziny głosowania!
Kto wygra plebiscyt? Ostatnie godziny głosowania! Który dzielnicowy cieszy się największym zaufaniem mieszkańców? O tym zadecydują mieszkańcy powiatu łukowskiego, którzy wezmą udział w plebiscycie Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, Wspólnoty Łukowskiej i portalu Łuków24.pl. Głosowanie trwa tylko do 20 września!
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Sprzęt dla strażakówWystawa na Placu Solidarności i WolnościKoniec festiwalu organowegoRzeźby dla NiepodległejUczniowie z łukowskiej „Piątki” na obozie w KołobrzeguPożar domu na ul. CieszkowiznaFestyn na zakończenie lataMikołaj Gajowy w „Kwietniku” w KutnieŚwięty Krzysztof w PKS-iePodziękowania dla wolontariuszaNowa biblioteka w SerokomliMieszkańcy powiatu w zorganizowanej grupie przestępczej

Obejrzyj

Mieszkańcy powiatu w zorganizowanej grupie przestępczejZbierają środki na film wojennyCztery porażki OrlątTragiczna śmierć łukowianina we WłoszechRuszają zapisy na półmaraton w JacieKolejne śmiertelne potrąceniePatriotyczne pieśni i wojsko w parkuPonad 20 interwencji strażakówPielgrzymi idą mimo upału [WIDEO]Pielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie74 lata po Powstaniu. Patriotyczne obchody w Łukowie

Wydarzenia dodajwszystkie

Wrzesień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recytatorski konkurs dla najmłodszych
Recytatorski konkurs dla najmłodszych
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na XVIII Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków "Moje Małe Wierszobranie".
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Muzeum na dużym ekranie
Muzeum na dużym ekranie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl kinowych spektakli, w których oglądać będzie można... znane na całym świecie muzea. Najbliższą tego typu projekcję zaplanowano na 18 listopada.

Prognoza pogody

Mistrzostwa szkół w szachach
Mistrzostwa szkół w szachach
Stowarzyszenie Szachistów Szachpol zaprasza na kolejne zawody. Tym razem w piątek 21 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta rozegrane zostaną mistrzostwa szkół podstawowych i średnich w szachach.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Sprzedam: Wysłodki Buraczane Świeże Mokre prosto z Cukrowni Krasnystaw
Świeże Wysłodki buraczane mokre, cukrownia Krasnystaw kampania 2018/20189 + transport 25/26 ton wysłodki Woj. Lubelskie, Małopolskie,Świętokrzyskie,podkarpackie,mazowieckie ,podlaskie cena uzależniona od ilości km od Cukrowni poczatek ...
Dam pracę: kierowca międzynarodowy C+E
Firma z Sanoka poszukuje kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E na trasy międzynarodowe. Praca w kółkach. Bardzo dobre warunki finansowe. W celu uzyskania informacji proszę ...
Kupię: KUPIĘ ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694-972-047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
Kupię: KUPIĘ STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIĘ SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MEDALE STARE WOJSKOWE TELEFON 694-972-047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje