Dziś są imieniny: Anety, Lehca, Leona
Dzisiaj odwiedziło nas 16 osób   |   Osób online: 16   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 05-12-2018 17:11   |   wyświetleń: 3960

Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszuka

Krzysztof Tymoszuk nie szefuje już Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Jego następcą został Igor Dzikiewicz, pracownik Zakładu Gospodarki Lokalowej w tym mieście, ubiegający się w niedawnych wyborach o mandat radnego miejskiego z list PiS.
Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszukafoto. WORD Biała Podlaska / Facebook 

Informację o odwołaniu Krzysztofa Tymoszuka ze stanowiska potwierdza biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, któremu podlegają Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, przeprowadzające m.in. egzaminy na prawo jazdy na terenie Lubelszczyzny.

- Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań - wyjaśnia rzecznik prasowy Remigiusz Małecki.

Powiązany z Platformą Obywatelską Tymoszuk został dyrektorem bialskiego WORD-u w listopadzie 2015 r. W placówce tej pracował już wcześniej jako wicedyrektor i jeszcze jako wicestarosta łukowski był jednym z inicjatorów powołania w Łukowie filii ośrodka.

Prowadzony przez niego ośrodek - m.in. ze względu punkt w Łukowie - stał się drugim co ilości osób zdających egzaminy ośrodkiem w województwie. Teraz radny powiatowy, wicestarosta i były burmistrz Łukowa będzie musiał szukać nowego zajęcia. Jego następca, powołany 30 listopada na szefa bialskiego WORD-u, swoją pracę rozpoczął 3 grudnia. Zmiany personalne oprócz Tymoszuka dosięgły też dotychczasowych dyrektorów WORD-ów w Lublinie, Chełmie i Zamościu.


Komentowane

pisdy (2018-12-05 17:36) 11 17   |   zgłoś do usunięcia
coś pisaliście pisdy o robieniu miejsca dla swoich w urzedzie miasta?
Maciek (2018-12-05 19:07) 10 17   |   zgłoś do usunięcia
Politycznie namaszczony i politycznie odwołany
czytelnik (2018-12-05 20:54) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Czy to jest funkcja dożywotnia? Podobno ma zawód,niech idzie pracować w swoim zawodzie.
Ma (2018-12-06 00:04) 6 16   |   zgłoś do usunięcia
W końcu za nieprawidłowości w Word stwierdzone przez człowieka z góry. Za najniższa zdawalnosc w lubelskim. Tylko powiem szczerze następca to strach pomyśleć co zrobi bo z pisu to rozwali całkiem ten word.
do Ma (2018-12-06 07:30) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Z PO wyprzedawali w obce ręce polski majątek to dla ciebie nic?
Ma (2018-12-06 10:41) 12 10   |   zgłoś do usunięcia
A czy ja powiedziałem że nic? Weź człowieku skończ z swoją gatka typowego głupiego wyborcy co na siłę broni swojej partii. Ja powiem tak od 89 roku żadna partia dla mnie nie jest dobra wszystkie to banda złodziei którzy rozkradli Polskę. Czy SLD PSL AWS PiS Po i jakie tam jeszcze były każda partia to samo robi jedna lepiej druga gorzej się ukrywa taka tylko różnica jest. Ciemny naród tego nie widzi. Teraz walka i ocenianie między PiS i PO bo ci kradli i tamci która lepsza a ja zadam pytanie czy pamiętacie z jakiej partii powstałi? Czyż nie z AWS? Pamiętacie jak AWS nakradl? Jakie afery? Przecież to ci sami ludzie tylko inni przywódcy. Może zacząć czas oceniać partie po czynach ludzi a nie po nazwie partii. Może czas oceniać tych co latają jak wściekli żeby partie zmienić bo tam lepsze koryto? Wtedy by pracowali na szacunek a nie a tam będzie źle zmienimy nazwę partii zmienimy przywódcę i głupi naród zagłosuje. Tak postępują firmy produkujące niskiej jakości towar jak przestaje się sprzedawać to się zmienia nazwę opakowanie i kolejne kilka lat jest ok póki ludzie się nie poznają i tak w kółko i to samo gówno jest w sprzedaży przez 30lat. Partie tak samo robią. Dlatego nie powinno się głosować w Łukowie na Pana B Pana D i Panią P.
z boku (2018-12-06 11:24) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Czy elektrykiem żle być?
Do Ma (2018-12-06 11:44) 16 17   |   zgłoś do usunięcia
Tak kolego - masz rację. Jestem matką wychowującą 2 dzieci. Od lat przyglądam się naszej lokalnej polityce. Staram się być na bieżąco. Kiedyś oglądałam sesje na Masterze, teraz na żywo w internecie poprzez łącze na stronie lukow.pl ..............Powiem tak, nie dziwię się temu młodemu Wysokińskiemu, że zrezygnował z tego gówna. Pewnie nie widział sensu walczyć z tym betonem, z wiatrakami. Ciągle tylko się zmieniają na tych stołkach, przechodzą z partii do partii, żeby tylko coś dla siebie uszczknąć. Połowa z nich to życiowi nieudacznicy. Nic konkretnego w życiu zawodowym nie osiągneli i tylko się pchają do koryta. I później nadstawiają dupę i honor, aby tylko nikt ich od korytka nie odsunął... Nijakie to i żałosne.
Ja (2018-12-06 12:01) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Ma ma rację. Dla zwykłego obywatela nie powiązanego układzikami nie ważne z jakiej opcji jest guru, ale czy zauważa drugiego człowieka i jego potrzeby. My oceniając najbliższą historie widzimy jakie afery były i jak się skończyły. Czy PIS jest lepszy od innych? Uważam , że nie. Wytykają błędy PO, ale sami co robią?Bo nam się należy, mamy prawo... . Wszystko co niekorzystnego przytrafi się obecnej ekipie szybko zamiata się pod ,,dywan,, i ... zaczyna działać np. komisja Amber Gold. Ile to będzie trwało? Ukarać winnych ,pociągnąć do odpowiedzialności DT czy inne dziadostwo. Czy była pani premier powinna traktować rządowe auta jak taksówkę z ochroną, z dowozem do domu po pracy. Czy to nie nadużycie władzy?Wysokie odprawy wypłacane kilku dniowym prezesom państwowych spółek. Tam rotacja jest duża, oj duża. Szybko można zarobić ogromne dla nas szaraczków pieniądze. Przykładów jest dużo My podatnicy za to płacimy. Ta arogancja ,zmiana partii .szukanie gdzie lepiej być, kto da więcej, co się opłaca. Traktowanie nas jak,,gorszy sort,, ,ciemnych, którzy wierzą we wszystko co usłyszą. My wspaniali- oni żli. Historia wszystkich nas oceni obyśmy nie musieli się wstydzić .
Ma (2018-12-06 12:22) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zawsze irytuje postawa ludzi dyskutujacych o polityce jak nie popierasz ich i ich partii zdania to jesteś z wrogiej partii. Ja szczerze nigdy za żadna nie byłem bo wiem że zawsze jest to samo walka o stołki i inne ciemne sprawy. Ja patrzę co ludzie robią będąc w partii. Co w Łukowie politycy robią to widać walka o stołki obsadzone swoimi żeby się napchali kasa. Tak jest w całej Polsce nieważne kto rządzi czy SLD czy pi po PSL to samo zawsze tylko jeden oszukuje i nie widać bo dobry w tym ukrywaniu jest a innego widać. Przykład prosty jak człowiek zarabiający np 15tys miesięcznie to przez 5lat daje 900tys. Kupuje 3mieszkania po 500tys każde gdzie co roku wykazuje brak oszczędności i że ma kredyt który zaciągnięty po to żeby skarbowka nie czepila się. Tak większość posłów ma.
Pizdo z pierwszego postu.... (2018-12-06 16:21) 11 12   |   zgłoś do usunięcia
....zobaczymy jak nowoczesno-kodowsko-teraz-alternatywni będą upychać swoich krześcijan.Po pierwsze uczciwość dla swoich .
Do. Piz.. Z pierwszego postu (2018-12-06 16:54) 10 12   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku może tutaj są kłótnie spory rozbieżności zdań ale w tym momencie pokazałeś jakim jesteś dnem społecznych i intelektualnym, bo używać wulgarnych słów nie musisz typu piz..... Może w Twoim środowisku pewnie jakimś rynsztoku tak się rozmawia, ale nie tutaj i myślę że szybko Twój post zostanie usunięty.
Dariusz (2018-12-07 09:11) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
PiS jest bardzo dobra partia. Zrobił i zrobi wiele dobrego. Szanuję ich i ich polityków. Zmiana w Wordzie była nieunikniona. Beton się zestarzał i wymagał renowacji. Afery była są i będą. Biała się rozwija nawet Radzyń idzie do przodu a w Łukowie to jeszcze trochę i psy doopamy do przodu będą chodziły.
Do.Dariusz (2018-12-07 15:39) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
" Co zrobił dobrego ?podaj przykłady ?dał 500+ bogaci i patologia się cieszy no słychać ostatnio afere co brał 10tys z 500+ i mówił pod sklepem pijąc piwo że ptakiem pracuje bo dzieci dużo . Sklepy podniosły ceny towaru dla dzieci i już 500+ traci swoją wartość. Paliwo mamy drogie choć ropa staniała kilka razy może pis powie jak marże podniósł na paliwo w orlenie o 60% i lotosie o 40% . Co nikt o tym nie powie można poczytać. Pis podniósł wypłaty policji wojsku i wszystkim co strajkują a biorą kase z budżetu ok niech mają a co zrobił dla zwykłego pracownika sfery prywatnej ?Nic a co zrobił dla przedsiębiorstw prywatnych,żeby wiecej pracy mieli ludzie lepiej zarabiali ?z 50 zł najniższa krajową podniósł i tyle. Co zrobili dla emerytów ?5 zł podwyżki ?Co zrobili dla osób wychowujących chore dzieci może im też dać jakiś dodatek za to, że z pracy rezygnuje jakaś pomoc a nie jak dają okruchy 600zl .Dla zdrowego 500zl dla chorego dziecka 600zl tylko rodzic przy chorym nie może pracować i to jest uczciwe ?chorzy i emeryci renciści do piachu taka polityka pis i innych parti ?? Jak za czasów PO rodzice chorych w sejmie strajkowali to pis dawał im jeść i podpuszczali a jak strajkowali za czasów pis to dostali po strajku zakaz wstępu do sejmu i na siłe ich wywalili". To faktycznie dużo dobrego zrobił pis wywalił na zbity pysk chorych i ich rodziców, To są informacje dostępne i dostarczane przez media tak więc każdy sobie sprawdzi. Polityka jest dla ludzi co wiedzą co się wokół nich dzieje a nie jedną sprawę widzą i już ok
Kaśka (2018-12-07 23:18) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
KRZYSIU wystarczy ci już, daj se na luz, szału za ciebie nie było, a może Platforma pomoże
Ss (2018-12-08 10:25) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Krzysio nie będzie płakał parę miesięcy do emerytury zostało. Całe. Życie za państwowe pieniądze siedział i teraz z państwowych pieniędzy z 5tys emeryturki weźmie. Wszyscy co pracowali w prywatnych firmach i podatki płacili to dostaną 400zl.emerytury i tego nikt nie powie wasz kochany PiS zwłaszcza
@ Do.Dariusz (2018-12-08 12:28) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Teraz napisz ,tyle co napisałes wyżej, co i kto ,jaka opcja dała zwyczajnym tyrajacym ludziom pracy,żeby zyli godnie.Czekam
Mm (2018-12-09 17:20) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
No przecież PiS dal tyle pracy... swoim tyrajacym poplecznikom żeby się im żyło godnie bo nikt ich nigdzie nie chciał każdego nieudacznika przygarna aby ktoś na nich głosowal. Pan B, D, ostatnio P . Wszystkich dyrektorów word w lubelskim zmienił na swoich których nikt nie chciał nigdzie indziej.
Do Mm (2018-12-09 19:40) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem? ,Napisz też o innych opcjach.co zrobiły dla przeciętnego człowieka.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

3 miesiące aresztu dla 27-latka
3 miesiące aresztu dla 27-latka Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 27-letni mieszkaniec Łukowa, który w sobotę ukradł kurtkę z kluczykiem do samochodu i włamał się do stojącego na pobliskim parkingu auta. O sprawie pisaliśmy wczoraj w odrębnym artykule.
Domaszewnica i Milanów najlepsi
Domaszewnica i Milanów najlepsi W gminie Wojcieszków rozegrany został niedawno turniej halowej piłki nożnej. Strzelono w nim ponad 90 bramek
Policjanci u dzieci
Policjanci u dzieci Dzieci spędzające ferie na zajęciach w Łukowskim Ośrodku Kultury, miały okazję spotkać się z policjantami. Dowiedziały się m.in. jak wygląda dzień pracy mundurowych i jak radzić sobie z niebezpieczeństwami podczas zimowego wypoczynku. Nie zabrakło pokazów policyjnego sprzętu i prezentów w postaci odblasków.
"Trener Osiedlowy 2019" - ruszyły zajęcia
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zachęca dzieci i młodzież w do uczestnictwa zajęciach sportowych z Trenerem Osiedlowym. Zadanie finansowane jest ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Dominowały pożary
Dominowały pożary Pracę straży pożarnej w ubiegłym tygodniu zdominowały wyjazdy do pożarów. Poniżej prezentujemy informacje otrzymane od dyżurnych PSP w Łukowie.
Rajd pamięci w Trzebieszowie
Rajd pamięci w Trzebieszowie Wójt gminy Trzebieszów zaprasza do udziału w III Rajdzie Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. chor. Antoniego Dołęgi. Pieszą i rowerową wędrówkę zaplanowano na 2 marca.
Szukają starych zdjęć ślubnych
Szukają starych zdjęć ślubnych Biblioteka Pedagogiczna w Łukowie wspólnie z Muzeum Regionalnym przygotowują się do wystawy fotografii poświęconej związkom małżeńskim. Poszukują zdjęć ślubnych mieszkańców miasta wykonanych do końca lat 80-tych.
Nawet 15 lat za kradzież auta
Nawet 15 lat za kradzież auta Nawet do 15 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Łukowa, który ukradł ze szpitalnej szatni kurtkę, w której były kluczyki od peugeota. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przewinienia i niedawno wyszedł z zakładu karnego. Za swój czyn będzie odpowiadał w warunkach recydywy.
Pierwszy tydzień ferii w OSiR
Pierwszy tydzień ferii w OSiR Ponad 1600 osób skorzystało do tej pory z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie na ferie zimowe. Gdzie mogli spędzać czas młodzi mieszkańcy miasta?
Orlęta najlepsze na turnieju posła
Orlęta najlepsze na turnieju posła Piłkarze Orląt Łuków wygrali towarzyski turniej o Puchar Posła Krzysztofa Głuchowskiego. Sportowe zmagania miały miejsce w sobotę 16 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Łukowie.
Piątkowe pożary
Piątkowe pożary Dwa pożary odnotowali strażacy w piątek 15 lutego. Ogień pojawił się w Turzystwie (gm. Adamów) oraz na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie.
„Paranienormalni” w Łukowie
„Paranienormalni” w Łukowie Na 22 marca zaplanowano występ kabaretu "Paranienormalni" w Łukowie. Wydarzenie odbędzie się w auli I LO w Łukowie.
Wręczają decyzje o wysokości podatku
Wręczają decyzje o wysokości podatku Do 28 lutego będą wręczane mieszkańcom miasta decyzje w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego na rok 2019. Oznacza to, że do końca miesiąca możemy się spodziewać wizyty przedstawicieli Urzędu Miasta w naszych domach.
Spotkanie dla rolników i KGW
Spotkanie dla rolników i KGW Biuro Powiatowe ARiMR w Łukowie oraz Urząd Skarbowy w Łukowie zapraszają wszystkich rolników oraz przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich na spotkanie informacyjno-szkoleniowe. Odbędzie się ono we wtorek 26 lutego.
Wojskowa przysięga w Łukowie!
Wojskowa przysięga w Łukowie! Ponad 130 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę wojskową w Łukowie. Wydarzenie, którego nie było nigdy w najnowszej historii miasta, zaplanowano na przyszłą niedzielę 24 lutego na placu targowym przy ul. Prusa.
Wskażą, kto ma dostać medale
Wskażą, kto ma dostać medale Ewa Sposób, Piotr Giczela, Zygmunt Zalewski i Andrzej Zdrojewski jako przedstawiciele burmistrza, a także Michał Mojski, Maria Pszczółkowska, Zygmunt Celiński i Henryk Lipiec jako reprezentanci radnych będą zasiadać w Komisji Odznaki Honorowej Miasta Łukowa. Czym konkretnie będą się zajmować?
Poseł zaprasza na turniej
Poseł zaprasza na turniej Poseł Krzysztof Głuchowski zaprasza na halowy turniej piłki nożnej. Rozgrywki zaplanowano w sobotę 16 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Domaszewnica i Milanów najlepsiPierwszy tydzień ferii w OSiRHistoryczna lekcja w WarszawieWieczorowe stroje zamiast mundurówTrwają ferie w ŁOKRodzinna zabawa w ŁOKGalaktyczni „Galaktyczni”Nowoczesne warsztaty w „Alejach”Anielski koncert dla rodzin zastępczychKarnawałowy bal emerytówMisja Robotyka zaprasza na ferie!Nawet 200 milionów w banknotach

Obejrzyj

3 miesiące aresztu dla 27-latkaCeltyckie walentynki w ŁOKDużo głosowań na powiatowej sesjiKastracja zwierząt i Noworoczny koncert szkoły muzycznejPonad 80 tysięcy dla OrkiestryWywieźli 24-latka za miasto. Chcieli odzyskać Ruszyły studniówki. Zobacz wyjątkowy walc uczniów I LO!Budżetowa sesja w powiecieJest nowy radny„JAK” zagra w ŁukowieKolejne potrącenie!

Wydarzenia dodajwszystkie

Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728
01
02
03
Szukają starych zdjęć ślubnych
Szukają starych zdjęć ślubnych
Biblioteka Pedagogiczna w Łukowie wspólnie z Muzeum Regionalnym przygotowują się do wystawy fotografii poświęconej związkom małżeńskim. Poszukują zdjęć ślubnych mieszkańców miasta wykonanych do końca lat 80-tych.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Start i meta biegu kolarskiego będą przy muzeum noblisty w Woli Okrzejskiej. Podczas spotkania organizatorzy ustalili datę kolejnej imprezy na niedzielę, 19 maja.

Prognoza pogody

Domaszewnica i Milanów najlepsi
Domaszewnica i Milanów najlepsi
W gminie Wojcieszków rozegrany został niedawno turniej halowej piłki nożnej. Strzelono w nim ponad 90 bramek

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Sprzedam: szamba betonowe z atestem transportem montażem i gwarancją
Oferuję zbiorniki betonowe, ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
pozostałe: Dezynfekcja po zmarłych śmierci
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje