Dziś są imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Tomasz Goławski  
dodane: 05-12-2018 17:11   |   wyświetleń: 4067

Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszuka

Krzysztof Tymoszuk nie szefuje już Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Jego następcą został Igor Dzikiewicz, pracownik Zakładu Gospodarki Lokalowej w tym mieście, ubiegający się w niedawnych wyborach o mandat radnego miejskiego z list PiS.
Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszukafoto. WORD Biała Podlaska / Facebook 

Informację o odwołaniu Krzysztofa Tymoszuka ze stanowiska potwierdza biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, któremu podlegają Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, przeprowadzające m.in. egzaminy na prawo jazdy na terenie Lubelszczyzny.

- Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań - wyjaśnia rzecznik prasowy Remigiusz Małecki.

Powiązany z Platformą Obywatelską Tymoszuk został dyrektorem bialskiego WORD-u w listopadzie 2015 r. W placówce tej pracował już wcześniej jako wicedyrektor i jeszcze jako wicestarosta łukowski był jednym z inicjatorów powołania w Łukowie filii ośrodka.

Prowadzony przez niego ośrodek - m.in. ze względu punkt w Łukowie - stał się drugim co ilości osób zdających egzaminy ośrodkiem w województwie. Teraz radny powiatowy, wicestarosta i były burmistrz Łukowa będzie musiał szukać nowego zajęcia. Jego następca, powołany 30 listopada na szefa bialskiego WORD-u, swoją pracę rozpoczął 3 grudnia. Zmiany personalne oprócz Tymoszuka dosięgły też dotychczasowych dyrektorów WORD-ów w Lublinie, Chełmie i Zamościu.


Komentowane

pisdy (2018-12-05 17:36) 13 19   |   zgłoś do usunięcia
coś pisaliście pisdy o robieniu miejsca dla swoich w urzedzie miasta?
Maciek (2018-12-05 19:07) 14 20   |   zgłoś do usunięcia
Politycznie namaszczony i politycznie odwołany
czytelnik (2018-12-05 20:54) 15 9   |   zgłoś do usunięcia
Czy to jest funkcja dożywotnia? Podobno ma zawód,niech idzie pracować w swoim zawodzie.
Ma (2018-12-06 00:04) 10 18   |   zgłoś do usunięcia
W końcu za nieprawidłowości w Word stwierdzone przez człowieka z góry. Za najniższa zdawalnosc w lubelskim. Tylko powiem szczerze następca to strach pomyśleć co zrobi bo z pisu to rozwali całkiem ten word.
do Ma (2018-12-06 07:30) 12 9   |   zgłoś do usunięcia
Z PO wyprzedawali w obce ręce polski majątek to dla ciebie nic?
Ma (2018-12-06 10:41) 14 13   |   zgłoś do usunięcia
A czy ja powiedziałem że nic? Weź człowieku skończ z swoją gatka typowego głupiego wyborcy co na siłę broni swojej partii. Ja powiem tak od 89 roku żadna partia dla mnie nie jest dobra wszystkie to banda złodziei którzy rozkradli Polskę. Czy SLD PSL AWS PiS Po i jakie tam jeszcze były każda partia to samo robi jedna lepiej druga gorzej się ukrywa taka tylko różnica jest. Ciemny naród tego nie widzi. Teraz walka i ocenianie między PiS i PO bo ci kradli i tamci która lepsza a ja zadam pytanie czy pamiętacie z jakiej partii powstałi? Czyż nie z AWS? Pamiętacie jak AWS nakradl? Jakie afery? Przecież to ci sami ludzie tylko inni przywódcy. Może zacząć czas oceniać partie po czynach ludzi a nie po nazwie partii. Może czas oceniać tych co latają jak wściekli żeby partie zmienić bo tam lepsze koryto? Wtedy by pracowali na szacunek a nie a tam będzie źle zmienimy nazwę partii zmienimy przywódcę i głupi naród zagłosuje. Tak postępują firmy produkujące niskiej jakości towar jak przestaje się sprzedawać to się zmienia nazwę opakowanie i kolejne kilka lat jest ok póki ludzie się nie poznają i tak w kółko i to samo gówno jest w sprzedaży przez 30lat. Partie tak samo robią. Dlatego nie powinno się głosować w Łukowie na Pana B Pana D i Panią P.
z boku (2018-12-06 11:24) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Czy elektrykiem żle być?
Do Ma (2018-12-06 11:44) 20 21   |   zgłoś do usunięcia
Tak kolego - masz rację. Jestem matką wychowującą 2 dzieci. Od lat przyglądam się naszej lokalnej polityce. Staram się być na bieżąco. Kiedyś oglądałam sesje na Masterze, teraz na żywo w internecie poprzez łącze na stronie lukow.pl ..............Powiem tak, nie dziwię się temu młodemu Wysokińskiemu, że zrezygnował z tego gówna. Pewnie nie widział sensu walczyć z tym betonem, z wiatrakami. Ciągle tylko się zmieniają na tych stołkach, przechodzą z partii do partii, żeby tylko coś dla siebie uszczknąć. Połowa z nich to życiowi nieudacznicy. Nic konkretnego w życiu zawodowym nie osiągneli i tylko się pchają do koryta. I później nadstawiają dupę i honor, aby tylko nikt ich od korytka nie odsunął... Nijakie to i żałosne.
Ja (2018-12-06 12:01) 14 9   |   zgłoś do usunięcia
Ma ma rację. Dla zwykłego obywatela nie powiązanego układzikami nie ważne z jakiej opcji jest guru, ale czy zauważa drugiego człowieka i jego potrzeby. My oceniając najbliższą historie widzimy jakie afery były i jak się skończyły. Czy PIS jest lepszy od innych? Uważam , że nie. Wytykają błędy PO, ale sami co robią?Bo nam się należy, mamy prawo... . Wszystko co niekorzystnego przytrafi się obecnej ekipie szybko zamiata się pod ,,dywan,, i ... zaczyna działać np. komisja Amber Gold. Ile to będzie trwało? Ukarać winnych ,pociągnąć do odpowiedzialności DT czy inne dziadostwo. Czy była pani premier powinna traktować rządowe auta jak taksówkę z ochroną, z dowozem do domu po pracy. Czy to nie nadużycie władzy?Wysokie odprawy wypłacane kilku dniowym prezesom państwowych spółek. Tam rotacja jest duża, oj duża. Szybko można zarobić ogromne dla nas szaraczków pieniądze. Przykładów jest dużo My podatnicy za to płacimy. Ta arogancja ,zmiana partii .szukanie gdzie lepiej być, kto da więcej, co się opłaca. Traktowanie nas jak,,gorszy sort,, ,ciemnych, którzy wierzą we wszystko co usłyszą. My wspaniali- oni żli. Historia wszystkich nas oceni obyśmy nie musieli się wstydzić .
Ma (2018-12-06 12:22) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zawsze irytuje postawa ludzi dyskutujacych o polityce jak nie popierasz ich i ich partii zdania to jesteś z wrogiej partii. Ja szczerze nigdy za żadna nie byłem bo wiem że zawsze jest to samo walka o stołki i inne ciemne sprawy. Ja patrzę co ludzie robią będąc w partii. Co w Łukowie politycy robią to widać walka o stołki obsadzone swoimi żeby się napchali kasa. Tak jest w całej Polsce nieważne kto rządzi czy SLD czy pi po PSL to samo zawsze tylko jeden oszukuje i nie widać bo dobry w tym ukrywaniu jest a innego widać. Przykład prosty jak człowiek zarabiający np 15tys miesięcznie to przez 5lat daje 900tys. Kupuje 3mieszkania po 500tys każde gdzie co roku wykazuje brak oszczędności i że ma kredyt który zaciągnięty po to żeby skarbowka nie czepila się. Tak większość posłów ma.
Pizdo z pierwszego postu.... (2018-12-06 16:21) 14 13   |   zgłoś do usunięcia
....zobaczymy jak nowoczesno-kodowsko-teraz-alternatywni będą upychać swoich krześcijan.Po pierwsze uczciwość dla swoich .
Do. Piz.. Z pierwszego postu (2018-12-06 16:54) 13 13   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku może tutaj są kłótnie spory rozbieżności zdań ale w tym momencie pokazałeś jakim jesteś dnem społecznych i intelektualnym, bo używać wulgarnych słów nie musisz typu piz..... Może w Twoim środowisku pewnie jakimś rynsztoku tak się rozmawia, ale nie tutaj i myślę że szybko Twój post zostanie usunięty.
Dariusz (2018-12-07 09:11) 13 9   |   zgłoś do usunięcia
PiS jest bardzo dobra partia. Zrobił i zrobi wiele dobrego. Szanuję ich i ich polityków. Zmiana w Wordzie była nieunikniona. Beton się zestarzał i wymagał renowacji. Afery była są i będą. Biała się rozwija nawet Radzyń idzie do przodu a w Łukowie to jeszcze trochę i psy doopamy do przodu będą chodziły.
Do.Dariusz (2018-12-07 15:39) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
" Co zrobił dobrego ?podaj przykłady ?dał 500+ bogaci i patologia się cieszy no słychać ostatnio afere co brał 10tys z 500+ i mówił pod sklepem pijąc piwo że ptakiem pracuje bo dzieci dużo . Sklepy podniosły ceny towaru dla dzieci i już 500+ traci swoją wartość. Paliwo mamy drogie choć ropa staniała kilka razy może pis powie jak marże podniósł na paliwo w orlenie o 60% i lotosie o 40% . Co nikt o tym nie powie można poczytać. Pis podniósł wypłaty policji wojsku i wszystkim co strajkują a biorą kase z budżetu ok niech mają a co zrobił dla zwykłego pracownika sfery prywatnej ?Nic a co zrobił dla przedsiębiorstw prywatnych,żeby wiecej pracy mieli ludzie lepiej zarabiali ?z 50 zł najniższa krajową podniósł i tyle. Co zrobili dla emerytów ?5 zł podwyżki ?Co zrobili dla osób wychowujących chore dzieci może im też dać jakiś dodatek za to, że z pracy rezygnuje jakaś pomoc a nie jak dają okruchy 600zl .Dla zdrowego 500zl dla chorego dziecka 600zl tylko rodzic przy chorym nie może pracować i to jest uczciwe ?chorzy i emeryci renciści do piachu taka polityka pis i innych parti ?? Jak za czasów PO rodzice chorych w sejmie strajkowali to pis dawał im jeść i podpuszczali a jak strajkowali za czasów pis to dostali po strajku zakaz wstępu do sejmu i na siłe ich wywalili". To faktycznie dużo dobrego zrobił pis wywalił na zbity pysk chorych i ich rodziców, To są informacje dostępne i dostarczane przez media tak więc każdy sobie sprawdzi. Polityka jest dla ludzi co wiedzą co się wokół nich dzieje a nie jedną sprawę widzą i już ok
Kaśka (2018-12-07 23:18) 14 7   |   zgłoś do usunięcia
KRZYSIU wystarczy ci już, daj se na luz, szału za ciebie nie było, a może Platforma pomoże
Ss (2018-12-08 10:25) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Krzysio nie będzie płakał parę miesięcy do emerytury zostało. Całe. Życie za państwowe pieniądze siedział i teraz z państwowych pieniędzy z 5tys emeryturki weźmie. Wszyscy co pracowali w prywatnych firmach i podatki płacili to dostaną 400zl.emerytury i tego nikt nie powie wasz kochany PiS zwłaszcza
@ Do.Dariusz (2018-12-08 12:28) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Teraz napisz ,tyle co napisałes wyżej, co i kto ,jaka opcja dała zwyczajnym tyrajacym ludziom pracy,żeby zyli godnie.Czekam
Mm (2018-12-09 17:20) 8 11   |   zgłoś do usunięcia
No przecież PiS dal tyle pracy... swoim tyrajacym poplecznikom żeby się im żyło godnie bo nikt ich nigdzie nie chciał każdego nieudacznika przygarna aby ktoś na nich głosowal. Pan B, D, ostatnio P . Wszystkich dyrektorów word w lubelskim zmienił na swoich których nikt nie chciał nigdzie indziej.
Do Mm (2018-12-09 19:40) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem? ,Napisz też o innych opcjach.co zrobiły dla przeciętnego człowieka.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Rusza przetarg na dalsze prace nad zalewem
Rusza przetarg na dalsze prace nad zalewem 18 kwietnia ogłoszony został przetarg na wykonanie kolejnych prac nad zalewem Zimna Woda w Łukowie. Termin składania ofert mija 7 maja.
Budowniczy Muzeum odszedł na wieczną wartę
Budowniczy Muzeum odszedł na wieczną wartę Żył dla innych ludzi i słusznych spraw. Nigdy nie mijał mieszkańców gminy bez słowa, ale słuchał ich, zamiast opowiadać tylko o sobie - tak wspominają zmarłego Daniela Biadunia przyjaciele i znajomi.
"Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena
We wtorek 16 kwietnia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tym razem było to spotkanie z muzyką i poezją św. Jana Pawła II - Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych Dużymi krokami zbliża się II edycja Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza. Swój udział w tej imprezie potwierdziło wiele znakomitych zawodniczek i zawodników.
Uczyli wielkanocnych tradycji
Uczyli wielkanocnych tradycji Prawie 800 osób wzięło udział w wielkanocnych warsztatach przygotowanych przez Muzeum Regionalne w Łukowie. Na zajęciach uczono się między innymi, jak tradycyjnymi metodami tworzyć pisanki.
Strajk nauczycieli traci na sile
Strajk nauczycieli traci na sile Kolejne szkoły zawieszają akcję protestacyjną. Do obowiązków wrócą m.in. nauczyciele wszystkich szkół średnich w Łukowie.
Zderzenie z sarną i nocny wypadek
Zderzenie z sarną i nocny wypadek Dwa samochody uczestniczyły w kolizji z sarną. Do zdarzenia doszło w środę 17 kwietnia w Starej Wróblinie w gminie Stanin.
Nie zapłacą za strajkowanie
Nie zapłacą za strajkowanie Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Łukowskiego radni zarówno z koalicji, jak i opozycji pytali o protest nauczycieli.
Wielkanocny korowód z palmami
Wielkanocny korowód z palmami Widowiskowo wyglądały obchody Niedzieli Palmowej w Hordzieżce w gminie Adamów. W miejscowości tej przeszedł barwny pochód z palmami.
Gaj najlepszy i w reprezentacji
Gaj najlepszy i w reprezentacji Znakomity start w Skórcu zanotował Piotr Gaj. Łukowianin zwyciężył w Mistrzostwach Polski XPC w trójboju siłowym.
Miłosz w kadrze
Miłosz w kadrze Wychowanek AR-TIG-u Huta Dąbrowa zagrał z orzełkiem na piersi. Miłosz Pacek wystąpił w meczu Polski z Turcją w ramach zmagań UEFA U-16 Development Tournament.
Wędkarze otworzyli sezon
Wędkarze otworzyli sezon Wędkarze koła PZW Łuków Miasto oficjalnie rozpoczęli nowy sezon. Ostatniego dnia marca rozegrali zawody o puchar Prezesa koła na Żwirowni Dudziński w Domaszkach.
Trzy strażackie wyjazdy
Trzy strażackie wyjazdy Trzy wyjazdy zanotowali strażacy we wtorek 16 kwietnia. Dwukrotnie wyjeżdżano do pożaru traw, a raz do zdarzenia drogowego
Kreatywne Targi już po raz trzeci
Kreatywne Targi już po raz trzeci Już po raz trzeci w Łukowie zorganizowane zostały Targi Kreatywnych Kobiet. Tym razem panie ze stowarzyszenia o tej samej nazwie przygotowały dla mieszkańców ponad 40 stoisk głównie z wyrobami, produktami, lub usługami.
Pechowa porażka Orląt Łuków
Pechowa porażka Orląt Łuków Mogło być 1:1, a skończyło się 0:2. To wynik ostatniego spotkania czwartoligowej drużyny Orląt Łuków z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Sytuacja łukowian w tabeli zaczyna robić się nieciekawa.
Nowy lek daje Mai nadzieję na polepszenie zdrowia
Nowy lek daje Mai nadzieję na polepszenie zdrowia "Moim marzeniem jest, żeby zobaczyć, jak Maja porusza samodzielnie nogami bez wysiłku" - mówi Magdalena Przegalińska, mama 11-letniej Mai, która od urodzenia choruje na SMA. Teraz dziewczynka czeka na kwalifikację do przyjęcia innowacyjnego leku, który może zatrzymać postęp choroby.
ZS nr 2 na podium
ZS nr 2 na podium W Parczewie odbył się finał rejonu w piłce nożnej chłopców. Najlepsi okazali się uczniowie ZSP z Radzynia Podlaskiego, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja ZS nr 2 w Łukowie.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Uczyli wielkanocnych tradycjiZderzenie z sarną i nocny wypadekWielkanocny korowód z palmamiKreatywne Targi już po raz trzeciPechowa porażka Orląt ŁukówNiedziela Palmowa z JarmarkiemZapasy: brąz Jolanty Gromek z łukowskich OrlątSztuka i kuchnia żydowska w ŁOKZarzycka, Pawlikowska i Mościcki Mistrzami Polski. KSW Łuków triumfuje w SwarzędzuOstatnia wędrówka JezusaCiężarowy memoriał niedaleko Lublina. Są medale

Obejrzyj

Wiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!3 miesiące aresztu dla 27-latkaCeltyckie walentynki w ŁOKDużo głosowań na powiatowej sesji

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
01
02
03
04
05
"Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena
We wtorek 16 kwietnia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tym razem było to spotkanie z muzyką i poezją św. Jana Pawła II - Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Jest gwiazda Dni Łukowa 2019
Jest gwiazda Dni Łukowa 2019
Łukowski Ośrodek Kultury nie czekał do zapowiedzianej przez siebie konferencji prasowej na temat Dni Łukowa i opublikował informację, kto zagra na tegorocznym święcie miasta. Gwiazdą imprezy będzie zespół "Sound'n'Grace".

Prognoza pogody

Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Dużymi krokami zbliża się II edycja Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza. Swój udział w tej imprezie potwierdziło wiele znakomitych zawodniczek i zawodników.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Inne: Uslugi malowania
Wykonujemy uslugi malowania: - wnetrza - elewacje - dachy - inne
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje