Dziś są imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Dzisiaj odwiedziło nas 149 osób   |   Osób online: 67   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 05-12-2018 17:11   |   wyświetleń: 3531

Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszuka

Krzysztof Tymoszuk nie szefuje już Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Jego następcą został Igor Dzikiewicz, pracownik Zakładu Gospodarki Lokalowej w tym mieście, ubiegający się w niedawnych wyborach o mandat radnego miejskiego z list PiS.
Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszukafoto. WORD Biała Podlaska / Facebook 

Informację o odwołaniu Krzysztofa Tymoszuka ze stanowiska potwierdza biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, któremu podlegają Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, przeprowadzające m.in. egzaminy na prawo jazdy na terenie Lubelszczyzny.

- Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań - wyjaśnia rzecznik prasowy Remigiusz Małecki.

Powiązany z Platformą Obywatelską Tymoszuk został dyrektorem bialskiego WORD-u w listopadzie 2015 r. W placówce tej pracował już wcześniej jako wicedyrektor i jeszcze jako wicestarosta łukowski był jednym z inicjatorów powołania w Łukowie filii ośrodka.

Prowadzony przez niego ośrodek - m.in. ze względu punkt w Łukowie - stał się drugim co ilości osób zdających egzaminy ośrodkiem w województwie. Teraz radny powiatowy, wicestarosta i były burmistrz Łukowa będzie musiał szukać nowego zajęcia. Jego następca, powołany 30 listopada na szefa bialskiego WORD-u, swoją pracę rozpoczął 3 grudnia. Zmiany personalne oprócz Tymoszuka dosięgły też dotychczasowych dyrektorów WORD-ów w Lublinie, Chełmie i Zamościu.


Komentowane

pisdy (2018-12-05 17:36) 6 11   |   zgłoś do usunięcia
coś pisaliście pisdy o robieniu miejsca dla swoich w urzedzie miasta?
Maciek (2018-12-05 19:07) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Politycznie namaszczony i politycznie odwołany
czytelnik (2018-12-05 20:54) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
Czy to jest funkcja dożywotnia? Podobno ma zawód,niech idzie pracować w swoim zawodzie.
Ma (2018-12-06 00:04) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
W końcu za nieprawidłowości w Word stwierdzone przez człowieka z góry. Za najniższa zdawalnosc w lubelskim. Tylko powiem szczerze następca to strach pomyśleć co zrobi bo z pisu to rozwali całkiem ten word.
do Ma (2018-12-06 07:30) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Z PO wyprzedawali w obce ręce polski majątek to dla ciebie nic?
Ma (2018-12-06 10:41) 11 5   |   zgłoś do usunięcia
A czy ja powiedziałem że nic? Weź człowieku skończ z swoją gatka typowego głupiego wyborcy co na siłę broni swojej partii. Ja powiem tak od 89 roku żadna partia dla mnie nie jest dobra wszystkie to banda złodziei którzy rozkradli Polskę. Czy SLD PSL AWS PiS Po i jakie tam jeszcze były każda partia to samo robi jedna lepiej druga gorzej się ukrywa taka tylko różnica jest. Ciemny naród tego nie widzi. Teraz walka i ocenianie między PiS i PO bo ci kradli i tamci która lepsza a ja zadam pytanie czy pamiętacie z jakiej partii powstałi? Czyż nie z AWS? Pamiętacie jak AWS nakradl? Jakie afery? Przecież to ci sami ludzie tylko inni przywódcy. Może zacząć czas oceniać partie po czynach ludzi a nie po nazwie partii. Może czas oceniać tych co latają jak wściekli żeby partie zmienić bo tam lepsze koryto? Wtedy by pracowali na szacunek a nie a tam będzie źle zmienimy nazwę partii zmienimy przywódcę i głupi naród zagłosuje. Tak postępują firmy produkujące niskiej jakości towar jak przestaje się sprzedawać to się zmienia nazwę opakowanie i kolejne kilka lat jest ok póki ludzie się nie poznają i tak w kółko i to samo gówno jest w sprzedaży przez 30lat. Partie tak samo robią. Dlatego nie powinno się głosować w Łukowie na Pana B Pana D i Panią P.
z boku (2018-12-06 11:24) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Czy elektrykiem żle być?
Do Ma (2018-12-06 11:44) 14 4   |   zgłoś do usunięcia
Tak kolego - masz rację. Jestem matką wychowującą 2 dzieci. Od lat przyglądam się naszej lokalnej polityce. Staram się być na bieżąco. Kiedyś oglądałam sesje na Masterze, teraz na żywo w internecie poprzez łącze na stronie lukow.pl ..............Powiem tak, nie dziwię się temu młodemu Wysokińskiemu, że zrezygnował z tego gówna. Pewnie nie widział sensu walczyć z tym betonem, z wiatrakami. Ciągle tylko się zmieniają na tych stołkach, przechodzą z partii do partii, żeby tylko coś dla siebie uszczknąć. Połowa z nich to życiowi nieudacznicy. Nic konkretnego w życiu zawodowym nie osiągneli i tylko się pchają do koryta. I później nadstawiają dupę i honor, aby tylko nikt ich od korytka nie odsunął... Nijakie to i żałosne.
Ja (2018-12-06 12:01) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
Ma ma rację. Dla zwykłego obywatela nie powiązanego układzikami nie ważne z jakiej opcji jest guru, ale czy zauważa drugiego człowieka i jego potrzeby. My oceniając najbliższą historie widzimy jakie afery były i jak się skończyły. Czy PIS jest lepszy od innych? Uważam , że nie. Wytykają błędy PO, ale sami co robią?Bo nam się należy, mamy prawo... . Wszystko co niekorzystnego przytrafi się obecnej ekipie szybko zamiata się pod ,,dywan,, i ... zaczyna działać np. komisja Amber Gold. Ile to będzie trwało? Ukarać winnych ,pociągnąć do odpowiedzialności DT czy inne dziadostwo. Czy była pani premier powinna traktować rządowe auta jak taksówkę z ochroną, z dowozem do domu po pracy. Czy to nie nadużycie władzy?Wysokie odprawy wypłacane kilku dniowym prezesom państwowych spółek. Tam rotacja jest duża, oj duża. Szybko można zarobić ogromne dla nas szaraczków pieniądze. Przykładów jest dużo My podatnicy za to płacimy. Ta arogancja ,zmiana partii .szukanie gdzie lepiej być, kto da więcej, co się opłaca. Traktowanie nas jak,,gorszy sort,, ,ciemnych, którzy wierzą we wszystko co usłyszą. My wspaniali- oni żli. Historia wszystkich nas oceni obyśmy nie musieli się wstydzić .
Ma (2018-12-06 12:22) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zawsze irytuje postawa ludzi dyskutujacych o polityce jak nie popierasz ich i ich partii zdania to jesteś z wrogiej partii. Ja szczerze nigdy za żadna nie byłem bo wiem że zawsze jest to samo walka o stołki i inne ciemne sprawy. Ja patrzę co ludzie robią będąc w partii. Co w Łukowie politycy robią to widać walka o stołki obsadzone swoimi żeby się napchali kasa. Tak jest w całej Polsce nieważne kto rządzi czy SLD czy pi po PSL to samo zawsze tylko jeden oszukuje i nie widać bo dobry w tym ukrywaniu jest a innego widać. Przykład prosty jak człowiek zarabiający np 15tys miesięcznie to przez 5lat daje 900tys. Kupuje 3mieszkania po 500tys każde gdzie co roku wykazuje brak oszczędności i że ma kredyt który zaciągnięty po to żeby skarbowka nie czepila się. Tak większość posłów ma.
Pizdo z pierwszego postu.... (2018-12-06 16:21) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
....zobaczymy jak nowoczesno-kodowsko-teraz-alternatywni będą upychać swoich krześcijan.Po pierwsze uczciwość dla swoich .
Do. Piz.. Z pierwszego postu (2018-12-06 16:54) 7 10   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku może tutaj są kłótnie spory rozbieżności zdań ale w tym momencie pokazałeś jakim jesteś dnem społecznych i intelektualnym, bo używać wulgarnych słów nie musisz typu piz..... Może w Twoim środowisku pewnie jakimś rynsztoku tak się rozmawia, ale nie tutaj i myślę że szybko Twój post zostanie usunięty.
Dariusz (2018-12-07 09:11) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
PiS jest bardzo dobra partia. Zrobił i zrobi wiele dobrego. Szanuję ich i ich polityków. Zmiana w Wordzie była nieunikniona. Beton się zestarzał i wymagał renowacji. Afery była są i będą. Biała się rozwija nawet Radzyń idzie do przodu a w Łukowie to jeszcze trochę i psy doopamy do przodu będą chodziły.
Do.Dariusz (2018-12-07 15:39) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
" Co zrobił dobrego ?podaj przykłady ?dał 500+ bogaci i patologia się cieszy no słychać ostatnio afere co brał 10tys z 500+ i mówił pod sklepem pijąc piwo że ptakiem pracuje bo dzieci dużo . Sklepy podniosły ceny towaru dla dzieci i już 500+ traci swoją wartość. Paliwo mamy drogie choć ropa staniała kilka razy może pis powie jak marże podniósł na paliwo w orlenie o 60% i lotosie o 40% . Co nikt o tym nie powie można poczytać. Pis podniósł wypłaty policji wojsku i wszystkim co strajkują a biorą kase z budżetu ok niech mają a co zrobił dla zwykłego pracownika sfery prywatnej ?Nic a co zrobił dla przedsiębiorstw prywatnych,żeby wiecej pracy mieli ludzie lepiej zarabiali ?z 50 zł najniższa krajową podniósł i tyle. Co zrobili dla emerytów ?5 zł podwyżki ?Co zrobili dla osób wychowujących chore dzieci może im też dać jakiś dodatek za to, że z pracy rezygnuje jakaś pomoc a nie jak dają okruchy 600zl .Dla zdrowego 500zl dla chorego dziecka 600zl tylko rodzic przy chorym nie może pracować i to jest uczciwe ?chorzy i emeryci renciści do piachu taka polityka pis i innych parti ?? Jak za czasów PO rodzice chorych w sejmie strajkowali to pis dawał im jeść i podpuszczali a jak strajkowali za czasów pis to dostali po strajku zakaz wstępu do sejmu i na siłe ich wywalili". To faktycznie dużo dobrego zrobił pis wywalił na zbity pysk chorych i ich rodziców, To są informacje dostępne i dostarczane przez media tak więc każdy sobie sprawdzi. Polityka jest dla ludzi co wiedzą co się wokół nich dzieje a nie jedną sprawę widzą i już ok
Kaśka (2018-12-07 23:18) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
KRZYSIU wystarczy ci już, daj se na luz, szału za ciebie nie było, a może Platforma pomoże
Ss (2018-12-08 10:25) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Krzysio nie będzie płakał parę miesięcy do emerytury zostało. Całe. Życie za państwowe pieniądze siedział i teraz z państwowych pieniędzy z 5tys emeryturki weźmie. Wszyscy co pracowali w prywatnych firmach i podatki płacili to dostaną 400zl.emerytury i tego nikt nie powie wasz kochany PiS zwłaszcza
@ Do.Dariusz (2018-12-08 12:28) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Teraz napisz ,tyle co napisałes wyżej, co i kto ,jaka opcja dała zwyczajnym tyrajacym ludziom pracy,żeby zyli godnie.Czekam
Mm (2018-12-09 17:20) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
No przecież PiS dal tyle pracy... swoim tyrajacym poplecznikom żeby się im żyło godnie bo nikt ich nigdzie nie chciał każdego nieudacznika przygarna aby ktoś na nich głosowal. Pan B, D, ostatnio P . Wszystkich dyrektorów word w lubelskim zmienił na swoich których nikt nie chciał nigdzie indziej.
Do Mm (2018-12-09 19:40) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem? ,Napisz też o innych opcjach.co zrobiły dla przeciętnego człowieka.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Startowała na wójta Gminy Wola Mysłowska, została zastępcą wójta ...
Startowała na wójta Gminy Wola Mysłowska, została zastępcą wójta Gminy Krzywda Związana z Prawem i Sprawiedliwością Zofia Mikusek pracować będzie w Gminie Krzywda. Niedawna kandydatka na wójta w Woli Mysłowskiej współpracować będzie z Krzysztofem Wardą, który pokonał w wyborczej dogrywce w Krzywdzie wójta Jerzego Kędrę.
10 tysięcy miesięcznie dla Dariusza Szustka
10 tysięcy miesięcznie dla Dariusza Szustka 10 620 zł będzie zarabiał co miesiąc starosta Dariusz Szustek. To kwota wyższa o 345 zł niż zarobki jego poprzednika Janusza Kozioła w ostatnich miesiącach urzędowania. Podane kwoty są kwotami brutto.
Pech 37-latka. Wyszedł z komendy w stanie wskazującym i ...
Pech 37-latka. Wyszedł z komendy w stanie wskazującym i dwukrotnie wsiadał na rower Duża upartością wykazał się 37-letni mieszkaniec gminy Łuków. Mężczyzna przyjechał wczoraj rowerem na komendę policji, by sprawdzić stan trzeźwości. Gdy znajdujący się w budynku alkomat faktycznie wykazał, że jest on "po dwóch głębszych", rowerzysta wyszedł z budynku i na oczach policjantów ponownie wsiadł na jednoślad. Czynność tą powtórzył... jeszcze raz.
Kolejne potrącenie!
Kolejne potrącenie! 11-letnia przechodząca po pasach dziewczynka została potrącona przez kierującego Dacią 18-letniego kierowcę. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
Kronika policyjna: dwa śmiertelne potrącenia
Kronika policyjna: dwa śmiertelne potrącenia Do dwóch potrąceń ze skutkiem śmiertelnym doszło w zeszłym tygodniu na drogach powiatu łukowskiego. Policjanci apelują o uwagę za kierownicą.
Piotr Kisiel z brązowym medalem Mistrzostw Polski
Piotr Kisiel z brązowym medalem Mistrzostw Polski 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w warcabach zdobył reprezentujący Orlęta Łuków Piotr Kisiel.
PiS bierze Komisję Rewizyjną
PiS bierze Komisję Rewizyjną Danuta Bosek z Prawa i Sprawiedliwości będzie szefować Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Łukowskiego. Jej zastępcą będzie Krzysztof Gajowy z tej samej listy. "Życzę miłego słodzenia sobie przez najbliższe 5 lat" - komentuje ten wybór Tomasz Sych (PSL).
Zmiany w Urzędzie Miasta
Zmiany w Urzędzie Miasta Dziś wchodzi w życie rozporządzenie burmistrza Łukowa, zmieniające strukturę organizacyjną w Urzędzie Miasta. Zmiany dosięgły m.in. Wydział Informatyczny.
Zbiórka dla domu Dziecka
Zbiórka dla domu Dziecka Kosmetyki dla dzieci, kredki, zeszyty, a nawet dywan. Trwa zbiórka darów dla Domu Dziecka w Łukowie, którą przeprowadzają jeden z salonów fryzjerski i salon kosmetyczny w Łukowie.
Sąd ma wolne
Sąd ma wolne W poniedziałek 10 grudnia rozpoczęła się akcja protestacyjna urzędników łukowskiego Sądu Rejonowego. Przyłączyli się oni do ogólnopolskiej akcji pracowników sądów, która polega na masowym przechodzeniu na zwolnienia lekarskie, podobnie jak wcześniej zrobili to policjanci.
Śmiertelne potrącenie na Siedleckiej
Śmiertelne potrącenie na Siedleckiej Nie żyje 67-letni pieszy, potrącony wczoraj na ul. Siedleckiej w Łukowie. Na mężczyznę przechodzącego po przejściu dla pieszych najechał Toyotą 53-latek z Siedlec. Policja apeluje o uwagę za kierownicą.
Kronika strażacka: wypadki i pożar transformatora
Kronika strażacka: wypadki i pożar transformatora Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek 4 grudnia na ul. Wschodniej w Łukowie. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy interweniowali też przy potrąceniu pieszego w Adamowie i przy pożarze transformatora na linii kolejowej.
Podzielą się pracą w komisjach
Podzielą się pracą w komisjach Na godz. 11 zaplanowano posiedzenie Rady Powiatu Łukowskiego. Jej najważniejszą częścią będzie wybór radnych pracujących w Komisji Rewizyjnej oraz pozostałych komisjach stałych.
"Aleje" na Dzień Wolontariusza
5 grudnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Do wspólnych obchodów włączyli się uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.
Bajki o Mikołaju
Bajki o Mikołaju Bajki o Świętym Mikołaju i zbiórka słodyczy dla mieszkańców Domu Dziecka. Nietypowo mikołajki spędzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.
Rekordowy, mikołajowy bieg mimo niepogody
Rekordowy, mikołajowy bieg mimo niepogody Choć pogoda nie rozpieszczała, w niedzielne popołudnie miejski park w Łukowie zapełnił się mikołajami. Już po raz szósty w naszym mieście zorganizowany został Łukowski Charytatywny Bieg Mikołajkowy "Mikołaje Wieczorową Porą". Charytatywną imprezę adresowano Dominice Wiśniewskiej, podopiecznej fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.
Charytatywny maraton fitness dla Amelki
Charytatywny maraton fitness dla Amelki Wspólne treningi fitness i strefa zabaw dla dzieci to główne atrakcje charytatywnego pikniku, który już dzisiaj odbywać się będzie w hali sportowej liceum im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka środków dla Amelki, wymagającej pomocy dziewczynki. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Bajki o MikołajuRekordowy, mikołajowy bieg mimo niepogodyRecytowali ks. Jana TwardowskiegoPrezenty dla dzieci i rozświetlenie choinkiDarmowa, mikołajowa taksówkaSeniorzy na balu andrzejkowymAndrzejki dla niepełnosprawnychPomarańczowy Dzień w „Czwórce”Uderzył w drzewoRatowali łabędziaAlkohol znowu zdjęty z obrad

Obejrzyj

Kolejne potrącenie!Pracownia biologiczna w zamian za filmWe trzech bili 35-latka. Jeden z napastników uderzał siekierąPotrącił rowerzystkę po pijaku. Uciekł z miejsca zdarzeniaSukcesy uczniów „Reymonta”Potrącenie na pasach. Jest nagranie z monitoringuOminęła zapory i uderzyła w pociągUl. Zapowiednik: wypadek na przejeździe kolejowym Marek z „M jak Miłość” zawita do ŁukowaGmina Trzebieszów usuwa azbestWpadła wprost pod samochód [WIDEO]Kolizja na Wyszyńskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Wydarzenia dodajwszystkie

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
01
02
03
04
05
06
Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Łukowski Ośrodek Kultury rozstrzygnął konkurs na najpiękniejsza kartkę bożonarodzeniową. Wręczenie nagród laureatom miało miejsce 6 grudnia podczas mikołajowej zabawy.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Czy w Łukowie powstanie „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci?
Czy w Łukowie powstanie „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci?
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Św. Michała" oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie znalazły się wśród 18 placówek służby zdrowia w całej Polsce, które biorą udział w akcji "Serenada dla Dzieci". W jej ramach można głosować na wybrane przychodnie, w których powstaną kąciki zabaw dla najmłodszych. Głosowanie trwa do 21 grudnia.

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

moto: Kupię Toyotę Avensis I i II Yaris Corolle
Kupię Toyotę Avensis I i II Kupie toyota avensis I lub II Skup Toyota Avensis Zakupię Toyoty Avensis Skup Toyot kupie Toyotę Toyoty Toyot Avensis ...
moto: kupię mercedesa sprintera
Kupię Mercedesa 208 210 308 310 408 410 kaczkę 207 209 307 309 kaczora 407 409 814 817 914 917 124 w124 190 W201 W202 ...
Dam pracę: Fachowa ekipa remontowa
Poszukuję fachowej ekipy remontowej. Do wykonania: ścianki z karton gipsu, sufit kasetonowy, instalacja elektryczna, wymiana parapetów, obsadzenie drzwi, gipsowanie, malowanie. Praca na terenie Łukowa. Kontakt ...
Dam pracę: Kierowca międzynarodowy C+E
Firma z Sanoka poszukuje kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E na trasy międzynarodowe. Praca w kółkach. Bardzo dobre warunki finansowe. Doświadczenie mile widziane. W celu ...
Sprzedam: Kury Nioski
Kury nioski możliwy transport
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje