Dziś są imieniny: Anety, Lehca, Leona
Dzisiaj odwiedziło nas 16 osób   |   Osób online: 16   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 05-12-2018 17:11   |   wyświetleń: 3960

Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszuka

Krzysztof Tymoszuk nie szefuje już Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Jego następcą został Igor Dzikiewicz, pracownik Zakładu Gospodarki Lokalowej w tym mieście, ubiegający się w niedawnych wyborach o mandat radnego miejskiego z list PiS.
Bialski WORD bez Krzysztofa Tymoszukafoto. WORD Biała Podlaska / Facebook 

Informację o odwołaniu Krzysztofa Tymoszuka ze stanowiska potwierdza biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, któremu podlegają Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, przeprowadzające m.in. egzaminy na prawo jazdy na terenie Lubelszczyzny.

- Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego odpowiadają nie tylko za organizowanie egzaminów państwowych, czy szkolenia kandydatów na instruktorów, ale realizują także zadania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dlatego postawiliśmy na ludzi, którzy gwarantują sprawną realizację powyższych zadań - wyjaśnia rzecznik prasowy Remigiusz Małecki.

Powiązany z Platformą Obywatelską Tymoszuk został dyrektorem bialskiego WORD-u w listopadzie 2015 r. W placówce tej pracował już wcześniej jako wicedyrektor i jeszcze jako wicestarosta łukowski był jednym z inicjatorów powołania w Łukowie filii ośrodka.

Prowadzony przez niego ośrodek - m.in. ze względu punkt w Łukowie - stał się drugim co ilości osób zdających egzaminy ośrodkiem w województwie. Teraz radny powiatowy, wicestarosta i były burmistrz Łukowa będzie musiał szukać nowego zajęcia. Jego następca, powołany 30 listopada na szefa bialskiego WORD-u, swoją pracę rozpoczął 3 grudnia. Zmiany personalne oprócz Tymoszuka dosięgły też dotychczasowych dyrektorów WORD-ów w Lublinie, Chełmie i Zamościu.


Komentowane

pisdy (2018-12-05 17:36) 11 17   |   zgłoś do usunięcia
coś pisaliście pisdy o robieniu miejsca dla swoich w urzedzie miasta?
Maciek (2018-12-05 19:07) 10 17   |   zgłoś do usunięcia
Politycznie namaszczony i politycznie odwołany
czytelnik (2018-12-05 20:54) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Czy to jest funkcja dożywotnia? Podobno ma zawód,niech idzie pracować w swoim zawodzie.
Ma (2018-12-06 00:04) 6 16   |   zgłoś do usunięcia
W końcu za nieprawidłowości w Word stwierdzone przez człowieka z góry. Za najniższa zdawalnosc w lubelskim. Tylko powiem szczerze następca to strach pomyśleć co zrobi bo z pisu to rozwali całkiem ten word.
do Ma (2018-12-06 07:30) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Z PO wyprzedawali w obce ręce polski majątek to dla ciebie nic?
Ma (2018-12-06 10:41) 12 10   |   zgłoś do usunięcia
A czy ja powiedziałem że nic? Weź człowieku skończ z swoją gatka typowego głupiego wyborcy co na siłę broni swojej partii. Ja powiem tak od 89 roku żadna partia dla mnie nie jest dobra wszystkie to banda złodziei którzy rozkradli Polskę. Czy SLD PSL AWS PiS Po i jakie tam jeszcze były każda partia to samo robi jedna lepiej druga gorzej się ukrywa taka tylko różnica jest. Ciemny naród tego nie widzi. Teraz walka i ocenianie między PiS i PO bo ci kradli i tamci która lepsza a ja zadam pytanie czy pamiętacie z jakiej partii powstałi? Czyż nie z AWS? Pamiętacie jak AWS nakradl? Jakie afery? Przecież to ci sami ludzie tylko inni przywódcy. Może zacząć czas oceniać partie po czynach ludzi a nie po nazwie partii. Może czas oceniać tych co latają jak wściekli żeby partie zmienić bo tam lepsze koryto? Wtedy by pracowali na szacunek a nie a tam będzie źle zmienimy nazwę partii zmienimy przywódcę i głupi naród zagłosuje. Tak postępują firmy produkujące niskiej jakości towar jak przestaje się sprzedawać to się zmienia nazwę opakowanie i kolejne kilka lat jest ok póki ludzie się nie poznają i tak w kółko i to samo gówno jest w sprzedaży przez 30lat. Partie tak samo robią. Dlatego nie powinno się głosować w Łukowie na Pana B Pana D i Panią P.
z boku (2018-12-06 11:24) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Czy elektrykiem żle być?
Do Ma (2018-12-06 11:44) 16 17   |   zgłoś do usunięcia
Tak kolego - masz rację. Jestem matką wychowującą 2 dzieci. Od lat przyglądam się naszej lokalnej polityce. Staram się być na bieżąco. Kiedyś oglądałam sesje na Masterze, teraz na żywo w internecie poprzez łącze na stronie lukow.pl ..............Powiem tak, nie dziwię się temu młodemu Wysokińskiemu, że zrezygnował z tego gówna. Pewnie nie widział sensu walczyć z tym betonem, z wiatrakami. Ciągle tylko się zmieniają na tych stołkach, przechodzą z partii do partii, żeby tylko coś dla siebie uszczknąć. Połowa z nich to życiowi nieudacznicy. Nic konkretnego w życiu zawodowym nie osiągneli i tylko się pchają do koryta. I później nadstawiają dupę i honor, aby tylko nikt ich od korytka nie odsunął... Nijakie to i żałosne.
Ja (2018-12-06 12:01) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Ma ma rację. Dla zwykłego obywatela nie powiązanego układzikami nie ważne z jakiej opcji jest guru, ale czy zauważa drugiego człowieka i jego potrzeby. My oceniając najbliższą historie widzimy jakie afery były i jak się skończyły. Czy PIS jest lepszy od innych? Uważam , że nie. Wytykają błędy PO, ale sami co robią?Bo nam się należy, mamy prawo... . Wszystko co niekorzystnego przytrafi się obecnej ekipie szybko zamiata się pod ,,dywan,, i ... zaczyna działać np. komisja Amber Gold. Ile to będzie trwało? Ukarać winnych ,pociągnąć do odpowiedzialności DT czy inne dziadostwo. Czy była pani premier powinna traktować rządowe auta jak taksówkę z ochroną, z dowozem do domu po pracy. Czy to nie nadużycie władzy?Wysokie odprawy wypłacane kilku dniowym prezesom państwowych spółek. Tam rotacja jest duża, oj duża. Szybko można zarobić ogromne dla nas szaraczków pieniądze. Przykładów jest dużo My podatnicy za to płacimy. Ta arogancja ,zmiana partii .szukanie gdzie lepiej być, kto da więcej, co się opłaca. Traktowanie nas jak,,gorszy sort,, ,ciemnych, którzy wierzą we wszystko co usłyszą. My wspaniali- oni żli. Historia wszystkich nas oceni obyśmy nie musieli się wstydzić .
Ma (2018-12-06 12:22) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zawsze irytuje postawa ludzi dyskutujacych o polityce jak nie popierasz ich i ich partii zdania to jesteś z wrogiej partii. Ja szczerze nigdy za żadna nie byłem bo wiem że zawsze jest to samo walka o stołki i inne ciemne sprawy. Ja patrzę co ludzie robią będąc w partii. Co w Łukowie politycy robią to widać walka o stołki obsadzone swoimi żeby się napchali kasa. Tak jest w całej Polsce nieważne kto rządzi czy SLD czy pi po PSL to samo zawsze tylko jeden oszukuje i nie widać bo dobry w tym ukrywaniu jest a innego widać. Przykład prosty jak człowiek zarabiający np 15tys miesięcznie to przez 5lat daje 900tys. Kupuje 3mieszkania po 500tys każde gdzie co roku wykazuje brak oszczędności i że ma kredyt który zaciągnięty po to żeby skarbowka nie czepila się. Tak większość posłów ma.
Pizdo z pierwszego postu.... (2018-12-06 16:21) 11 12   |   zgłoś do usunięcia
....zobaczymy jak nowoczesno-kodowsko-teraz-alternatywni będą upychać swoich krześcijan.Po pierwsze uczciwość dla swoich .
Do. Piz.. Z pierwszego postu (2018-12-06 16:54) 10 12   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku może tutaj są kłótnie spory rozbieżności zdań ale w tym momencie pokazałeś jakim jesteś dnem społecznych i intelektualnym, bo używać wulgarnych słów nie musisz typu piz..... Może w Twoim środowisku pewnie jakimś rynsztoku tak się rozmawia, ale nie tutaj i myślę że szybko Twój post zostanie usunięty.
Dariusz (2018-12-07 09:11) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
PiS jest bardzo dobra partia. Zrobił i zrobi wiele dobrego. Szanuję ich i ich polityków. Zmiana w Wordzie była nieunikniona. Beton się zestarzał i wymagał renowacji. Afery była są i będą. Biała się rozwija nawet Radzyń idzie do przodu a w Łukowie to jeszcze trochę i psy doopamy do przodu będą chodziły.
Do.Dariusz (2018-12-07 15:39) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
" Co zrobił dobrego ?podaj przykłady ?dał 500+ bogaci i patologia się cieszy no słychać ostatnio afere co brał 10tys z 500+ i mówił pod sklepem pijąc piwo że ptakiem pracuje bo dzieci dużo . Sklepy podniosły ceny towaru dla dzieci i już 500+ traci swoją wartość. Paliwo mamy drogie choć ropa staniała kilka razy może pis powie jak marże podniósł na paliwo w orlenie o 60% i lotosie o 40% . Co nikt o tym nie powie można poczytać. Pis podniósł wypłaty policji wojsku i wszystkim co strajkują a biorą kase z budżetu ok niech mają a co zrobił dla zwykłego pracownika sfery prywatnej ?Nic a co zrobił dla przedsiębiorstw prywatnych,żeby wiecej pracy mieli ludzie lepiej zarabiali ?z 50 zł najniższa krajową podniósł i tyle. Co zrobili dla emerytów ?5 zł podwyżki ?Co zrobili dla osób wychowujących chore dzieci może im też dać jakiś dodatek za to, że z pracy rezygnuje jakaś pomoc a nie jak dają okruchy 600zl .Dla zdrowego 500zl dla chorego dziecka 600zl tylko rodzic przy chorym nie może pracować i to jest uczciwe ?chorzy i emeryci renciści do piachu taka polityka pis i innych parti ?? Jak za czasów PO rodzice chorych w sejmie strajkowali to pis dawał im jeść i podpuszczali a jak strajkowali za czasów pis to dostali po strajku zakaz wstępu do sejmu i na siłe ich wywalili". To faktycznie dużo dobrego zrobił pis wywalił na zbity pysk chorych i ich rodziców, To są informacje dostępne i dostarczane przez media tak więc każdy sobie sprawdzi. Polityka jest dla ludzi co wiedzą co się wokół nich dzieje a nie jedną sprawę widzą i już ok
Kaśka (2018-12-07 23:18) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
KRZYSIU wystarczy ci już, daj se na luz, szału za ciebie nie było, a może Platforma pomoże
Ss (2018-12-08 10:25) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Krzysio nie będzie płakał parę miesięcy do emerytury zostało. Całe. Życie za państwowe pieniądze siedział i teraz z państwowych pieniędzy z 5tys emeryturki weźmie. Wszyscy co pracowali w prywatnych firmach i podatki płacili to dostaną 400zl.emerytury i tego nikt nie powie wasz kochany PiS zwłaszcza
@ Do.Dariusz (2018-12-08 12:28) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Teraz napisz ,tyle co napisałes wyżej, co i kto ,jaka opcja dała zwyczajnym tyrajacym ludziom pracy,żeby zyli godnie.Czekam
Mm (2018-12-09 17:20) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
No przecież PiS dal tyle pracy... swoim tyrajacym poplecznikom żeby się im żyło godnie bo nikt ich nigdzie nie chciał każdego nieudacznika przygarna aby ktoś na nich głosowal. Pan B, D, ostatnio P . Wszystkich dyrektorów word w lubelskim zmienił na swoich których nikt nie chciał nigdzie indziej.
Do Mm (2018-12-09 19:40) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku czy nie umiesz czytac ze zrozumieniem? ,Napisz też o innych opcjach.co zrobiły dla przeciętnego człowieka.