Dziś są imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Artykuł sponsorowany / Materiał sfinansowany przez KWW Alternatywa dla Łukowa
dodane: 07-10-2018 09:43   |   wyświetleń: 3568

Budujmy więcej mieszkań!

Zainicjowanie działań na rzecz scalenia prywatnych działek w obszarze przeznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego Łukowa pod budownictwo mieszkaniowe to jedno z przedsięwzięć, które po wygranych wyborach, jako przyszły burmistrz miasta planuje Piotr Płudowski.
Budujmy więcej mieszkań!foto. Nadesłane do Redakcji 

Kandydaci na burmistrza Łukowa na spotkania przedwyborcze wybierają różne miejsca. Piotr Płudowski, startujący w wyborach jako kandydat KWW Alternatywa dla Łukowa, zaprosił dziennikarzy lokalnych mediów na pole. Dokładnie na rondo na niedawno wykonanym III etapie tzw. małej obwodnicy miasta.

- Zaprosiłem państwa w ten rejon miasta, byście mogli zobaczyć tereny, na których zaplanowano budowę osiedli mieszkaniowych. Będą to zarówno bloki mieszkalne, jak i domy jednorodzinne - stwierdził na wstępie P. Płudowski. - To zagadnienie, jak wiadomo, wpisałem jako jeden z pięciu najważniejszych punktów do swego programu wyborczego - dodał.

Płudowski powołując się na dane demograficzne podkreślił, że Łuków niebezpiecznie się wyludnia, bo z miasta wyjeżdżają jego mieszkańcy. Według kandydata na burmistrza, jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak nowych, niedrogich mieszkań na wolnym rynku, a także brak takich mieszkań w zasobach komunalnych.

- Ceny mieszkań oraz działek do zabudowy jednorodzinnej są w Łukowie niebotyczne. Bloki powstają jedynie w oparciu o punktowe zmiany planu zagospodarowania przestrzennego, więc deweloperzy mogą windować ceny mieszkań w górę - powiedział miejski radny.

- Chociaż w planie zagospodarowania przestrzennego przyjętym w 2011 roku - mamy tereny pod budownictwo mieszkaniowe, dotychczas władze miejskie nie robiły nic, aby zachęcić do budowy na nich osiedli. Skutkiem jest wyludnianie się miasta i wyjeżdżanie młodych ludzi i osób w średnim wieku. Kupują oni działki w gminie Łuków, bądź wyjeżdżają dalej - dodał kandydat na burmistrza.

Zdaniem radnego Piotra Płudowskiego większa liczba terenów gotowych do zabudowy spowoduje większą konkurencję wśród deweloperów, a to z kolei spadek cen mieszkań na lokalnym rynku i lepsze warunki, które mogą zachęcić młodych łukowian do pozostania w rodzinnym mieście. By jednak to się stało, konieczny jest dialog z właścicielami nieruchomości i przekonywanie ich do scalania gruntów.

- Działki często mają szerokość kilku metrów i długość kilkuset. Uważam, że należałoby je scalić, co jest rolą Starostwa. Chciałbym być inicjatorem tych zmian, wyjść do mieszkańców i przekonywać, aby zamiast „pasiastych” gruntów, posiadaliby oni działkę w bardziej atrakcyjnym kształcie, którą będą mogli później łatwiej zagospodarować  - powiedział Piotr Płudowski.

- Miasto ma narzędzia, aby tą sytuację zmienić na lepszą. Można zainicjować scalenia gruntów na działkach prywatnych, na jakich, według planu zagospodarowania przestrzennego są wyznaczone strefy mieszkaniowe. Scalenie dokonane przez powiat, a przeprowadzone w porozumieniu i za zgodą właścicieli gruntów, pozwoliłoby miastu na aktywniejsze działanie w zakresie infrastruktury. Zadaniem miasta byłby późniejszy odkup terenów pod drogi dojazdowe do nowych działek budowlanych oraz wykonanie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych za pośrednictwem spółki miejskiej - uważa miejski radny.

Tereny, o których mówi w swoim programie wyborczym, to między innymi obszar przy ulicy Zagrodowej, teren między ulicami Radzyńską, Świderską i nowym odcinkiem obwodnicy, czy też okolice ulicy Wschodniej i tereny równolegle do ul. Cieszkowizna.

- Miasto potrzebuje otwarcia na nowe osiedlenia na miarę osiedla Nowy Łuków czy Sienkiewicza. Potrzebujemy geometrycznych kształtów, miłych dla oka, szerokich ulic osiedlowych z pasami zieleni. Aktualną politykę miasta w tym zakresie można porównać to ponownego cerowania starych skarpetek, podczas gdy miasto potrzebuje już od kilku lat nowej pary - powiedział Piotr Płudowski.

- Skąd weźmiemy na to pieniądze? Te pieniądze są w budżecie, ale od lat są wykorzystywane na organizację wszelkiego rodzaju igrzysk. My chcemy to zmienić, chcemy żeby miasto zainwestowało w swoich mieszkańców - oznajmił radny.

- Czy to nam się opłaca? Nowi mieszkańcy to nowe podatki od nieruchomości i większe wpływy z PIT. Polityka miejska musi patrzeć w przyszłość - zakomunikował kandydat na burmistrza.

Materiał sfinansowany przez KWW Alternatywa dla Łukowa


Komentowane

Beli (2018-10-07 16:46) 28 21   |   zgłoś do usunięcia
Według mnie to i tak wygra Daro. Sorry Panowie kandydaci ale merytorycznie Darek miażdży każdego.
mol (2018-10-07 17:10) 15 14   |   zgłoś do usunięcia
Według mnie na Daro nie zagłosują: Poważe i Łapiguz - za Łukpasz Warszawska i przyległe ulice za stadion i postawione nowe bloki.
Andzia (2018-10-07 18:29) 17 19   |   zgłoś do usunięcia
A moim zdaniem olbrzymie szansa mają młodzi z nowoczesnym spojrzeniem na miasto - Płudowski i Nurzyński.Tajemnicą poliszynela jest że ustępujący burmistrz nawet we własnym ugrupowaniu ma słabe poparcie. Długoletnia pycha ,arogancja, wyprzedaż majątku miasta i wizyty CBA nie ułatwiają kampanii.
Beli (2018-10-07 19:26) 15 19   |   zgłoś do usunięcia
Z nowoczesnym spojrzeniem ? Czyli z jakim ? Konkrety !
Dave (2018-10-07 19:29) 19 15   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie spi.rdalają bo tu pieniędzy nie ma a nie takie kocopoły że nie mają gdzie mieszkać.
Do Dave (2018-10-08 07:30) 13 9   |   zgłoś do usunięcia
Dokładnie. Młodzi ludzie idą na studia i gdzieś mają pracę w Łukowie biorąc pod uwagę zarobki w większych miastach.
luk (2018-10-08 09:50) 16 11   |   zgłoś do usunięcia
Jak słyszę pojęcie tanich mieszkań to nóż w kieszeni otwiera się! Jakie igrzyska ???
Czytelnick (2018-10-08 10:39) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
Do 'Dave'.Ja bym z chęcią wrócił do Łukowa,niech budują
Do Czytelnik (2018-10-08 15:48) 15 16   |   zgłoś do usunięcia
Sam sobie zbuduj! Ceny nowych mieszkań są tak absurdalne, że bardziej opłaca się postawić mały domek. Tylko do czego tu chcesz wracać jak to miasto umiera? Ale co o tym może wiedzieć Płudowski, który ma własną firmę i jemu żyje się dobrze.
czytelnik (2018-10-08 17:37) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Kto to ten pan Nurzyński?Jego wizja miasta to wirtualna wizja.Ten pan zielonego pojęcia nie ma o rozwoju miasta,chyba ,że jak wygra to będzie sterowany przez tych co go wystawili.Widocznie temu panu gdzieś się nie powiodło to dawaj na burmistrza.Wystrzelili go ,jak przysłowie mówi jak Filipa z konopi,może sie uda.A może ktos już z rodziny jest w lokalnej polityce ,ciekawe.
aaaa. (2018-10-08 20:33) 14 10   |   zgłoś do usunięcia
Te obiecanki to opcja długo terminowa i obciążona wielką niewiadomą
czytelnik (2018-10-08 20:37) 16 11   |   zgłoś do usunięcia
Radni powinni dostawać dietę na obiad za każde posiedzenie,to może tyle by się nie pchało do tego korytka ,a i lepiej pracowaliby dla społeczeństwa.Kto jest naprawdę społecznikiem kasy nie bierze.Może z tych kandydatów ktoś się odezwie i napisze z jakich pobudek startuje do rady.
$£€¥ (2018-10-08 20:47) 13 10   |   zgłoś do usunięcia
Same zdjęcia żadnych programów żadnych spotkań z ludźmi nie wiadomo na jakiego radnego głosować Panowie i Panie gdzie kiełbasa wyborcza?
Teraz jesteś Andzia? (2018-10-08 21:08) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Jacy młodzi? Młody to jest 36 letni Nurzyński a 44 letni Płudowski to jest pan w średnim wieku.
Pjoter... (2018-10-08 21:13) 16 13   |   zgłoś do usunięcia
....ty nie chcesz wygrać ty po prostu chcesz być tylko radnym a kampania burmistrzana ma ci w tym pomóc no i pogoniającemu za władzuchną.
wiadomo (2018-10-08 21:54) 15 10   |   zgłoś do usunięcia
no przeciez "inżynier" mowił że ci kandydaci na burmistrzów to chca tylko mandatu radnego dla siebie, bo jakby im szczerze zależało na pokonaniu Szustka to by się zjednoczyli
do czytelnik (2018-10-09 06:02) 11 17   |   zgłoś do usunięcia
Poszukaj dobrze w oświacie a znajdziesz
mieszkanka w podeszłym wieku (2018-10-09 07:53) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
kiedyś to chociaż długopisy rozdawali a teraz to nawet "dzień dobry' jeden z drugim nie powie.ohhh
Tadeo (2018-10-09 11:11) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
kiedy zacznie sie kampania wyborcza z prawdziwego zdarzenia?
Www (2018-10-09 11:34) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Hehe ceny mieszkań droższe niż w Siedlcach bo burmistrz i świta dopuściła do monopolu Pana Ch. Może spytajcie się Firmy z Siedlec co bloki wybudowała o powiedziała nigdy w życiu inwestować w Łukowie. Ciekawe dlaczego władza mieszka w bloku monopolisty?
Eryg (2018-10-09 11:39) 12 12   |   zgłoś do usunięcia
Władze dopuściły do sytuacji w której mieszkania kosztujo dużo za dużo. A lemingi je kupujom.
Jan (2018-10-09 11:44) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Łuków miasto spekulantow to co ma zwykły człowiek siedzieć tutaj kupować droższe mieszkanie niż większych miastach a zarabiać mniej? Wystarczy pojechać za Wisłe i już inny świat większe zarobki większe perspektywy. Łuków miasto marketów drogich mieszkań i co więcej? Upadające zakłady mięsne które podziela los fabryk obuwia których już praktycznie nie ma. A poza tym co luksja i fabryka pasz która zatrudni 200osob.Rocznie więcej na nasz rynek pracy wylewa się ludzi co prawda z powiatu ale i tak większość w Łukowie pracy szuka. Łuków nie ma i nie będzie miał perspektyw na rozbudowę i zwiększenie liczby mieszkańców. Takie czasy były gdy Łuków miał duży przemysł. Jakby odliczyć tych co pracują gdzie indziej w innych miastach lub poza łukowem odliczyć tych co wyjeżdżają za granicę odliczyć ich rodziny co są przez te osoby utrzymane to 1/3 mniej mieszkańców.
wyborca (2018-10-09 14:46) 11 11   |   zgłoś do usunięcia
Jak się patrzy na te gęsto pnaklejane plakaty kandydatów to naprawde nie ma tam ludzi,którzy szliby pracowac społecznie.Po przeczytaniu zarobków ,które otrzymują radni to mam odczucie,że to większość idzie na kase. Przeciez to jest dobry dodatkowy zastrzyk za nic nierobienie,nie ma za nic żadnej odpowiedzialności.Ludzie,ktorzy ciężko pracują często nie maja takiej kasy jak ci co od czasu do czasu posiedzą kilka godzinJak pisze pani w podeszłym wieku ,nawet dzień dobry nie powiedzą.Po wyborach będą tak ważni,że nie podchodż do takiegoTak było i jest.Taka jest łukowska rzeczywistość.
$£€¥ (2018-10-09 16:23) 10 11   |   zgłoś do usunięcia
Tylu ich jest że jak tylko każdy na siebie zagłosuj to frekwencja wyniesie z 50%
1d1oto (2018-10-09 19:07) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Tylko po co te mieszkania jak u Nas praktycznie nie ma pracy i perspektyw? Ciągła stagnacja i bytowanie za żałosną stawkę. Młodzi niech lepiej uciekają za pracą, marzeniami i lepszym życiem. Można by powiedzieć, że tutaj u Nas wszystko idzie w coraz gorszym kierunku.
Torbasiak (2018-10-09 20:46) 10 13   |   zgłoś do usunięcia
dodaj do tego zero żałośnie minimalna oferta kulturalna, zero mozliwości realizowania swoich aspiracji (no poza grzybobraniem, działkowaniem i kibicowaniem IV-ligowej drużynie). W Ukf to teraz tylko wegetacja, stagnacja i oczekiwanie na emeryturę a potem na melex p.Tomczaka
Kk (2018-10-10 11:30) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
Torbasiak dobrze to ujeles. Łuków to dziura
A ja mam pytanie.... (2018-10-10 19:01) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
.....co kandydat zrobił dla swoich wyborców w swoim okręgu , kandydat radny , który zdobył cztery lata temu najmniej głosów , co zrobił dla sąsiadów.
pytanie (2018-10-11 17:47) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Czy na tych plakatach umieszczony obok pana drugi kandydat to ma być wice?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Dni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inaugurację
Dni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inaugurację Za nami inauguracja Dni Łukowa 2019. Tegoroczne święto miasta tradycyjnie rozpoczął bieg z pochodniami.
Ruszają Dni Łukowa
Ruszają Dni Łukowa Do niedzieli wieczorem będą trwały Dni Łukowa - tradycyjnie organizowane w maju święto naszego miasta. Na początek bieg z pochodniami i biesiada dla mieszkańców miasta.
Szóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty Wspólnoty ...
Szóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty Wspólnoty Ostatnie godziny kampanii do Parlamentu Europejskiego. W niedzielę 26 maja mieszkańcy powiatu łukowskiego udadzą się do lokali wyborczych, by oddać swój głos.
Dni Łukowa: Sonia M.
Dni Łukowa: Sonia M. Sonia M. to kolejna wokalistka, która wystąpi podczas Dni Łukowa. Artystce będzie towarzyszył pochodzący z naszego miasta Mateusz Babiak.
Muzyczne warsztaty w Bieszczadach
Muzyczne warsztaty w Bieszczadach Działająca przy łukowskim Towarzystwie Muzycznym im. Antoniego Próchniewicza orkiestra dęta kształciła swoje umiejętności na muzycznych warsztatach w Bieszczadach. Nie zabrakło też czasu na podziwianie polskich gór.
Rzucił się z siekierą na policjantów. Teraz posiedzi w ...
Rzucił się z siekierą na policjantów. Teraz posiedzi w areszcie 3 miesiące tymczasowego aresztu to środek zapobiegawczy, jaki zastosował Sąd wobec 23-latka z gminy Łuków. Młody mężczyzna podczas interwencji policyjnej rzucił się z siekierą na mundurowych. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Książka o Okrzei i okolicach. Muzeum zachęca do kupna ...
Książka o Okrzei i okolicach. Muzeum zachęca do kupna Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zachęca do nabywania książki, w której wiele miejsca poświęcono miejscu urodzin noblisty. W publikacji nie brakuje też informacji historycznych na temat okolic.
Fotografia abstrakcyjna w ŁOK
Fotografia abstrakcyjna w ŁOK Do 7 czerwca można oglądać wystawę zdjęć Jerzego Majka, zatytułowaną "Struktury". Łukowski artysta swój wernisaż miał we wtorek 21 maja.
Turniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana Siedlec
Turniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana Siedlec Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach została triumfatorem tegorocznego Turnieju Szkół Sienkiewiczowskich w Adamowie Wydarzenie pod patronatem wójta gminy zorganizowano już po raz dziewiąty.
Znęcał się nad żoną. 3 miesiące dla 54-latka
Znęcał się nad żoną. 3 miesiące dla 54-latka Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 54-latkowi z Łukowa, który od kilku miesięcy fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną. Mężczyzna póki co trafił do aresztu tymczasowego. Spędzi w nim 3 miesiące.
Będzie nowy wóz dla strażaków
Będzie nowy wóz dla strażaków To dobre wieści dla mieszkańców gminy Stanin. Strażacy ochotnicy ze Stanina jeszcze w tym roku otrzymają nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy. We wtorek 21 maja w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego wójt Krzysztof Kazana odebrał promesę na ten cel.
Szkoła z Radoryża z certyfikatem
Szkoła z Radoryża z certyfikatem Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym otrzymał certyfikat "Szkoła Innowacji 2019". To nagroda m.in. za realizowanie nowatorskich rozwiązań w placówce.
Prawybory w Alejach
Prawybory w Alejach Wzorem lat ubiegłych uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie zorganizowali w swojej szkole prawybory. Oddawali głosy na komitety ubiegające się o miejsca w Europarlamencie.
„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu
„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu W Łukowie działa już oficjalnie biuro rządowego programu "Czyste Powietrze". Wkrótce jego pracownicy będą przyjmować wnioski o refundację kosztów poniesionych na wymianę źródeł ciepła lub na termomodernizację budynków. We wtorek 21 maja na konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym mówiono o programie oraz o dostępnych środkach dla mieszkańców powiatu łukowskiego.
Zderzenie na drodze w kierunku Gręzówki
Zderzenie na drodze w kierunku Gręzówki Zablokowana jest droga powiatowa w kierunku Gręzówki. Około godz. 17 niedaleko skrzyżowania z drogą do Klimek zderzyły się dwa samochody osobowe.
Bursztyn i dawni policjanci w Muzeum
Bursztyn i dawni policjanci w Muzeum Kilkaset osób odwiedziło Muzeum Regionalne w Łukowie podczas Nocy Muzeów 18 maja. Placówka specjalnie na tą okazję przygotowała wystawę m.in. bursztynu i dawnego policyjnego umundurowania.
Harlem na Dni Łukowa
Harlem na Dni Łukowa Czas na prezentację kolejnego zespołu, który pojawi się na tegorocznych Dniach Łukowa. Dla miłośników rockowych rytmów przygotowano koncert grupy Harlem.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Dni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programuZderzenie na drodze w kierunku GręzówkiBursztyn i dawni policjanci w MuzeumWola Okrzejska: Obronił zwycięstwo sprzed roku!Ścigali się z wózkamiSzkoła z Zalesia druga w krajuZuzanna mistrzynią województwa!

Obejrzyj

Szóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Dni Łukowa: Sonia M.
Dni Łukowa: Sonia M.
Sonia M. to kolejna wokalistka, która wystąpi podczas Dni Łukowa. Artystce będzie towarzyszył pochodzący z naszego miasta Mateusz Babiak.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
IV Pieszy Rajd Śladami kpt. "Ostoi"
IV Pieszy Rajd Śladami kpt.
Na 15 i 16 czerwca zaplanowano kolejną wędrówkę ścieżkami rezerwatu Jata. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszają m.in. Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków i Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne "Orlik".

Prognoza pogody

Wola Okrzejska: Obronił zwycięstwo sprzed roku!
Wola Okrzejska: Obronił zwycięstwo sprzed roku!
Paweł Teter, zwycięzca pierwszej edycji Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza, obronił tytuł podczas drugiej edycji wydarzenia w Woli Okrzejskiej. Za nami tegoroczny bieg kolarski zorganizowany przez Rowerowy Łuków.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Zatrudnię pracowników budowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie w Warszawie. Wykonujemy remonty, roboty brukarskie itp. Możliwość dojazdów, zakwaterowanie. Wysokie stawki wynagrodzenia. ...
nieruchomości: Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (235.239)
Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (235.239) Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone ...
Dam pracę: Zatrudnię pracowników budowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie w Warszawie. Wykonujemy remonty elewacji, roboty brukarskie, remonty klatek schodowych, remonty dachów itp. Zakwaterowanie, możliwość dojazdu. Wysokie stawki ...
Sprzedam: Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (234.238)
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad Zalewem Solińskim w miejscowości Olchowiec w gminie ...
Inne: Uslugi malowania
Wykonujemy uslugi malowania: - wnetrza - elewacje - dachy - inne
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje