Dziś są imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Dzisiaj odwiedziło nas 91 osób   |   Osób online: 22   |   Zaloguj się   Rejestracja

Artykuł sponsorowany / Materiał sfinansowany przez KWW Alternatywa dla Łukowa
dodane: 07-10-2018 09:43   |   wyświetleń: 3418

Budujmy więcej mieszkań!

Zainicjowanie działań na rzecz scalenia prywatnych działek w obszarze przeznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego Łukowa pod budownictwo mieszkaniowe to jedno z przedsięwzięć, które po wygranych wyborach, jako przyszły burmistrz miasta planuje Piotr Płudowski.
Budujmy więcej mieszkań!foto. Nadesłane do Redakcji 

Kandydaci na burmistrza Łukowa na spotkania przedwyborcze wybierają różne miejsca. Piotr Płudowski, startujący w wyborach jako kandydat KWW Alternatywa dla Łukowa, zaprosił dziennikarzy lokalnych mediów na pole. Dokładnie na rondo na niedawno wykonanym III etapie tzw. małej obwodnicy miasta.

- Zaprosiłem państwa w ten rejon miasta, byście mogli zobaczyć tereny, na których zaplanowano budowę osiedli mieszkaniowych. Będą to zarówno bloki mieszkalne, jak i domy jednorodzinne - stwierdził na wstępie P. Płudowski. - To zagadnienie, jak wiadomo, wpisałem jako jeden z pięciu najważniejszych punktów do swego programu wyborczego - dodał.

Płudowski powołując się na dane demograficzne podkreślił, że Łuków niebezpiecznie się wyludnia, bo z miasta wyjeżdżają jego mieszkańcy. Według kandydata na burmistrza, jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak nowych, niedrogich mieszkań na wolnym rynku, a także brak takich mieszkań w zasobach komunalnych.

- Ceny mieszkań oraz działek do zabudowy jednorodzinnej są w Łukowie niebotyczne. Bloki powstają jedynie w oparciu o punktowe zmiany planu zagospodarowania przestrzennego, więc deweloperzy mogą windować ceny mieszkań w górę - powiedział miejski radny.

- Chociaż w planie zagospodarowania przestrzennego przyjętym w 2011 roku - mamy tereny pod budownictwo mieszkaniowe, dotychczas władze miejskie nie robiły nic, aby zachęcić do budowy na nich osiedli. Skutkiem jest wyludnianie się miasta i wyjeżdżanie młodych ludzi i osób w średnim wieku. Kupują oni działki w gminie Łuków, bądź wyjeżdżają dalej - dodał kandydat na burmistrza.

Zdaniem radnego Piotra Płudowskiego większa liczba terenów gotowych do zabudowy spowoduje większą konkurencję wśród deweloperów, a to z kolei spadek cen mieszkań na lokalnym rynku i lepsze warunki, które mogą zachęcić młodych łukowian do pozostania w rodzinnym mieście. By jednak to się stało, konieczny jest dialog z właścicielami nieruchomości i przekonywanie ich do scalania gruntów.

- Działki często mają szerokość kilku metrów i długość kilkuset. Uważam, że należałoby je scalić, co jest rolą Starostwa. Chciałbym być inicjatorem tych zmian, wyjść do mieszkańców i przekonywać, aby zamiast „pasiastych” gruntów, posiadaliby oni działkę w bardziej atrakcyjnym kształcie, którą będą mogli później łatwiej zagospodarować  - powiedział Piotr Płudowski.

- Miasto ma narzędzia, aby tą sytuację zmienić na lepszą. Można zainicjować scalenia gruntów na działkach prywatnych, na jakich, według planu zagospodarowania przestrzennego są wyznaczone strefy mieszkaniowe. Scalenie dokonane przez powiat, a przeprowadzone w porozumieniu i za zgodą właścicieli gruntów, pozwoliłoby miastu na aktywniejsze działanie w zakresie infrastruktury. Zadaniem miasta byłby późniejszy odkup terenów pod drogi dojazdowe do nowych działek budowlanych oraz wykonanie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych za pośrednictwem spółki miejskiej - uważa miejski radny.

Tereny, o których mówi w swoim programie wyborczym, to między innymi obszar przy ulicy Zagrodowej, teren między ulicami Radzyńską, Świderską i nowym odcinkiem obwodnicy, czy też okolice ulicy Wschodniej i tereny równolegle do ul. Cieszkowizna.

- Miasto potrzebuje otwarcia na nowe osiedlenia na miarę osiedla Nowy Łuków czy Sienkiewicza. Potrzebujemy geometrycznych kształtów, miłych dla oka, szerokich ulic osiedlowych z pasami zieleni. Aktualną politykę miasta w tym zakresie można porównać to ponownego cerowania starych skarpetek, podczas gdy miasto potrzebuje już od kilku lat nowej pary - powiedział Piotr Płudowski.

- Skąd weźmiemy na to pieniądze? Te pieniądze są w budżecie, ale od lat są wykorzystywane na organizację wszelkiego rodzaju igrzysk. My chcemy to zmienić, chcemy żeby miasto zainwestowało w swoich mieszkańców - oznajmił radny.

- Czy to nam się opłaca? Nowi mieszkańcy to nowe podatki od nieruchomości i większe wpływy z PIT. Polityka miejska musi patrzeć w przyszłość - zakomunikował kandydat na burmistrza.

Materiał sfinansowany przez KWW Alternatywa dla Łukowa


Komentowane

Beli (2018-10-07 16:46) 26 19   |   zgłoś do usunięcia
Według mnie to i tak wygra Daro. Sorry Panowie kandydaci ale merytorycznie Darek miażdży każdego.
mol (2018-10-07 17:10) 13 13   |   zgłoś do usunięcia
Według mnie na Daro nie zagłosują: Poważe i Łapiguz - za Łukpasz Warszawska i przyległe ulice za stadion i postawione nowe bloki.
Andzia (2018-10-07 18:29) 15 16   |   zgłoś do usunięcia
A moim zdaniem olbrzymie szansa mają młodzi z nowoczesnym spojrzeniem na miasto - Płudowski i Nurzyński.Tajemnicą poliszynela jest że ustępujący burmistrz nawet we własnym ugrupowaniu ma słabe poparcie. Długoletnia pycha ,arogancja, wyprzedaż majątku miasta i wizyty CBA nie ułatwiają kampanii.
Beli (2018-10-07 19:26) 13 12   |   zgłoś do usunięcia
Z nowoczesnym spojrzeniem ? Czyli z jakim ? Konkrety !
Dave (2018-10-07 19:29) 17 11   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie spi.rdalają bo tu pieniędzy nie ma a nie takie kocopoły że nie mają gdzie mieszkać.
Do Dave (2018-10-08 07:30) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Dokładnie. Młodzi ludzie idą na studia i gdzieś mają pracę w Łukowie biorąc pod uwagę zarobki w większych miastach.
luk (2018-10-08 09:50) 14 9   |   zgłoś do usunięcia
Jak słyszę pojęcie tanich mieszkań to nóż w kieszeni otwiera się! Jakie igrzyska ???
Czytelnick (2018-10-08 10:39) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Do 'Dave'.Ja bym z chęcią wrócił do Łukowa,niech budują
Do Czytelnik (2018-10-08 15:48) 14 10   |   zgłoś do usunięcia
Sam sobie zbuduj! Ceny nowych mieszkań są tak absurdalne, że bardziej opłaca się postawić mały domek. Tylko do czego tu chcesz wracać jak to miasto umiera? Ale co o tym może wiedzieć Płudowski, który ma własną firmę i jemu żyje się dobrze.
czytelnik (2018-10-08 17:37) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
Kto to ten pan Nurzyński?Jego wizja miasta to wirtualna wizja.Ten pan zielonego pojęcia nie ma o rozwoju miasta,chyba ,że jak wygra to będzie sterowany przez tych co go wystawili.Widocznie temu panu gdzieś się nie powiodło to dawaj na burmistrza.Wystrzelili go ,jak przysłowie mówi jak Filipa z konopi,może sie uda.A może ktos już z rodziny jest w lokalnej polityce ,ciekawe.
aaaa. (2018-10-08 20:33) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
Te obiecanki to opcja długo terminowa i obciążona wielką niewiadomą
czytelnik (2018-10-08 20:37) 14 9   |   zgłoś do usunięcia
Radni powinni dostawać dietę na obiad za każde posiedzenie,to może tyle by się nie pchało do tego korytka ,a i lepiej pracowaliby dla społeczeństwa.Kto jest naprawdę społecznikiem kasy nie bierze.Może z tych kandydatów ktoś się odezwie i napisze z jakich pobudek startuje do rady.
$£€¥ (2018-10-08 20:47) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Same zdjęcia żadnych programów żadnych spotkań z ludźmi nie wiadomo na jakiego radnego głosować Panowie i Panie gdzie kiełbasa wyborcza?
Teraz jesteś Andzia? (2018-10-08 21:08) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Jacy młodzi? Młody to jest 36 letni Nurzyński a 44 letni Płudowski to jest pan w średnim wieku.
Pjoter... (2018-10-08 21:13) 15 10   |   zgłoś do usunięcia
....ty nie chcesz wygrać ty po prostu chcesz być tylko radnym a kampania burmistrzana ma ci w tym pomóc no i pogoniającemu za władzuchną.
wiadomo (2018-10-08 21:54) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
no przeciez "inżynier" mowił że ci kandydaci na burmistrzów to chca tylko mandatu radnego dla siebie, bo jakby im szczerze zależało na pokonaniu Szustka to by się zjednoczyli
do czytelnik (2018-10-09 06:02) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
Poszukaj dobrze w oświacie a znajdziesz
mieszkanka w podeszłym wieku (2018-10-09 07:53) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
kiedyś to chociaż długopisy rozdawali a teraz to nawet "dzień dobry' jeden z drugim nie powie.ohhh
Tadeo (2018-10-09 11:11) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
kiedy zacznie sie kampania wyborcza z prawdziwego zdarzenia?
Www (2018-10-09 11:34) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Hehe ceny mieszkań droższe niż w Siedlcach bo burmistrz i świta dopuściła do monopolu Pana Ch. Może spytajcie się Firmy z Siedlec co bloki wybudowała o powiedziała nigdy w życiu inwestować w Łukowie. Ciekawe dlaczego władza mieszka w bloku monopolisty?
Eryg (2018-10-09 11:39) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Władze dopuściły do sytuacji w której mieszkania kosztujo dużo za dużo. A lemingi je kupujom.
Jan (2018-10-09 11:44) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Łuków miasto spekulantow to co ma zwykły człowiek siedzieć tutaj kupować droższe mieszkanie niż większych miastach a zarabiać mniej? Wystarczy pojechać za Wisłe i już inny świat większe zarobki większe perspektywy. Łuków miasto marketów drogich mieszkań i co więcej? Upadające zakłady mięsne które podziela los fabryk obuwia których już praktycznie nie ma. A poza tym co luksja i fabryka pasz która zatrudni 200osob.Rocznie więcej na nasz rynek pracy wylewa się ludzi co prawda z powiatu ale i tak większość w Łukowie pracy szuka. Łuków nie ma i nie będzie miał perspektyw na rozbudowę i zwiększenie liczby mieszkańców. Takie czasy były gdy Łuków miał duży przemysł. Jakby odliczyć tych co pracują gdzie indziej w innych miastach lub poza łukowem odliczyć tych co wyjeżdżają za granicę odliczyć ich rodziny co są przez te osoby utrzymane to 1/3 mniej mieszkańców.
wyborca (2018-10-09 14:46) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Jak się patrzy na te gęsto pnaklejane plakaty kandydatów to naprawde nie ma tam ludzi,którzy szliby pracowac społecznie.Po przeczytaniu zarobków ,które otrzymują radni to mam odczucie,że to większość idzie na kase. Przeciez to jest dobry dodatkowy zastrzyk za nic nierobienie,nie ma za nic żadnej odpowiedzialności.Ludzie,ktorzy ciężko pracują często nie maja takiej kasy jak ci co od czasu do czasu posiedzą kilka godzinJak pisze pani w podeszłym wieku ,nawet dzień dobry nie powiedzą.Po wyborach będą tak ważni,że nie podchodż do takiegoTak było i jest.Taka jest łukowska rzeczywistość.
$£€¥ (2018-10-09 16:23) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Tylu ich jest że jak tylko każdy na siebie zagłosuj to frekwencja wyniesie z 50%
1d1oto (2018-10-09 19:07) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Tylko po co te mieszkania jak u Nas praktycznie nie ma pracy i perspektyw? Ciągła stagnacja i bytowanie za żałosną stawkę. Młodzi niech lepiej uciekają za pracą, marzeniami i lepszym życiem. Można by powiedzieć, że tutaj u Nas wszystko idzie w coraz gorszym kierunku.
Torbasiak (2018-10-09 20:46) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
dodaj do tego zero żałośnie minimalna oferta kulturalna, zero mozliwości realizowania swoich aspiracji (no poza grzybobraniem, działkowaniem i kibicowaniem IV-ligowej drużynie). W Ukf to teraz tylko wegetacja, stagnacja i oczekiwanie na emeryturę a potem na melex p.Tomczaka
Kk (2018-10-10 11:30) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Torbasiak dobrze to ujeles. Łuków to dziura
A ja mam pytanie.... (2018-10-10 19:01) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
.....co kandydat zrobił dla swoich wyborców w swoim okręgu , kandydat radny , który zdobył cztery lata temu najmniej głosów , co zrobił dla sąsiadów.
pytanie (2018-10-11 17:47) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Czy na tych plakatach umieszczony obok pana drugi kandydat to ma być wice?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Historyczna lekcja w Warszawie
Historyczna lekcja w Warszawie Zdecydowali się na pieszy marsz ścieżkami rezerwatu Jata, w nagrodę zwiedzili budynek Parlamentu. Około 50 osób udało się na zaproszenie senatora Stanisława Gogacza do Warszawy.
Spotkanie szkoleniowe w Kosutach
Spotkanie szkoleniowe w Kosutach Zrzeszenie Producentów Ziemniaka "KARTOFELEK" tradycyjnie jak co roku organizuje spotkanie szkoleniowe dla producentów ziemniaków. W imieniu organizatorów zaprasza na nie Wiesław Grudzień.
Wieczorowe stroje zamiast mundurów
Wieczorowe stroje zamiast mundurów Choć na co dzień chodzą w mundurach, na balu byli odświętnie ubrani. W sobotę 9 lutego sto dni do matury świętowali uczniowie Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym.
Wezwani do starszego mężczyzny
Wezwani do starszego mężczyzny Policja, ratownicy medyczni i Ochotnicza Straż Pożarna w Dworni interweniowali w czwartek 14 lutego w Woli Mysłowskiej.
Paliły się śmieci
Paliły się śmieci Dwie jednostki straży pożarnej interweniowały w środę wieczorem na ul. Twardowskiego w Łukowie. Na ulicy tej paliły się śmieci.
Czy będzie pikieta na ul. Łapiguz?
Czy będzie pikieta na ul. Łapiguz? Czy mieszkańcy ulicy Łapiguz wyjdą protestować na ulicę? "Nasz czas czekania na normalną ulicę został już wyczerpany" - informuje jeden z czytelników mieszkających w tej okolicy.
Rodzice przedszkolaków: Chcemy odwołania dyrektor Siedleckiej
Rodzice przedszkolaków: Chcemy odwołania dyrektor Siedleckiej "Piastowanie funkcji dyrektora przez panią Ewę Siedlecką godzi w interes i dobre imię naszej placówki oraz spowoduje dalszą destabilizację w jej funkcjonowaniu" - piszą w liście do burmistrza pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie. Również rodzice chcą odwołania dyrektor, która pełni tę funkcję od 2017 r.
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza Start i meta biegu kolarskiego będą przy muzeum noblisty w Woli Okrzejskiej. Podczas spotkania organizatorzy ustalili datę kolejnej imprezy na niedzielę, 19 maja.
Ponad 524 tys. zł na sołeckie potrzeby
Ponad 524 tys. zł na sołeckie potrzeby Remonty dróg, wyposażenie świetlic wiejskich, nowe place zabaw i siłownie pod chmurką. Takie plany na przyszły rok mają sołectwa z terenu gminy Trzebieszów.
Gdzie jest nasz przystanek?
Gdzie jest nasz przystanek? "Ludzie, którzy w Krzówce czekają na busy i autobusy, muszą za nimi biegać, bo pekaesy zatrzymują się w innym miejscu" - alarmuje mieszkaniec gminy Serokomla. Wójt odpowiada, że zaprasza do Urzędu Gminy i obiecuje zastanowić się nad wiatą przystankową.
Mało pieniędzy na inwestycje
Mało pieniędzy na inwestycje Planowane dochody miasta Stoczek Łukowski w 2019 roku to ponad 10,5 mln zł, a wydatki to 10,2 mln zł. Większość środków zostanie przeznaczona na wydatki bieżące związane z funkcjonowaniem instytucji miejskich, takich jak szkoły, przedszkole, MOPS czy urząd miasta. Część budżetu zostanie przeznaczona na inwestycje.
Trwają ferie w ŁOK
Trwają ferie w ŁOK 45 młodych mieszkańców Łukowa uczestnicy z zimowych zajęciach Łukowskiego Ośrodka Kultury. Jaką ofertę przygotowała placówka na ferie?
Mega wyróżnienie dla młodej piłkarki
Mega wyróżnienie dla młodej piłkarki Weronika Kłoda z Oszczepalina Pierwszego (gm. Wojcieszków) będzie reprezentować biało-czerwone barwy w piłkarskiej kadrze kobiet U-19. Reprezentująca obecnie barwy Górnika Łęczna mieszkanka powiatu łukowskiego powołana została na towarzyski turniej w Turcji.
Plakaty od wszechpolaków
Plakaty od wszechpolaków Członkowie łukowskiej Młodzieży Wszechpolskiej zachęcają do świętowania walentynek, ale w nietypowy sposób. 14 lutego chcąc zamanifestować swoją miłość do Polski, będą rozdawać plakaty z kalendarzem w ramach akcji "Kocham Polskę".
Rodzinna zabawa w ŁOK
Rodzinna zabawa w ŁOK Około 50 dzieci z rodzicami wzięło udział w karnawałowej zabawie przygotowanej przez Łukowski Ośrodek Kultury. To kolejna inicjatywa przygotowana w czasie karnawału przez dom kultury.
Przeżyli traumę. Chcą patrzeć z nadzieją w przyszłość ...
Przeżyli traumę. Chcą patrzeć z nadzieją w przyszłość W naszym mieście od pewnego czasu funkcjonuje wspólnota Rodziców Dzieci Utraconych. Działają w niej osoby, które w przeszłości przeżyły traumatyczne przeżycia związane ze śmiercią swoich synów i córek. Grupa organizuje cykliczne spotkania, na których nie brakuje gestów wsparcia i zrozumienia.
Dzień Japonii w Trzebieszowie
Dzień Japonii w Trzebieszowie Na sobotę 16 lutego w budynku szkoły podstawowej w Trzebieszowie zaplanowano "Dzień Japonii". Do wspólnego poznawania kultury tego kraju zaprasza Paweł Głowacki z klubu karate "Mawashi".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Historyczna lekcja w WarszawieWieczorowe stroje zamiast mundurówTrwają ferie w ŁOKRodzinna zabawa w ŁOKGalaktyczni „Galaktyczni”Nowoczesne warsztaty w „Alejach”Anielski koncert dla rodzin zastępczychKarnawałowy bal emerytówMisja Robotyka zaprasza na ferie!Nawet 200 milionów w banknotachSzukali młodego mężczyznyChoinka

Obejrzyj

Celtyckie walentynki w ŁOKDużo głosowań na powiatowej sesjiKastracja zwierząt i Noworoczny koncert szkoły muzycznejPonad 80 tysięcy dla OrkiestryWywieźli 24-latka za miasto. Chcieli odzyskać Ruszyły studniówki. Zobacz wyjątkowy walc uczniów I LO!Budżetowa sesja w powiecieJest nowy radny„JAK” zagra w ŁukowieKolejne potrącenie!Pracownia biologiczna w zamian za film

Wydarzenia dodajwszystkie

Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728
01
02
03
Wieczór z Edith Piaf
Wieczór z Edith Piaf
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert piosenek francuskiej szansonistki Edith Piaf. 13 marca w domu kultury piosenki wykona duet Lucy&Tom z Koszalina.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Start i meta biegu kolarskiego będą przy muzeum noblisty w Woli Okrzejskiej. Podczas spotkania organizatorzy ustalili datę kolejnej imprezy na niedzielę, 19 maja.

Prognoza pogody

Poseł zaprasza na turniej
Poseł zaprasza na turniej
Poseł Krzysztof Głuchowski zaprasza na halowy turniej piłki nożnej. Rozgrywki zaplanowano w sobotę 16 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Sprzedam: szamba betonowe z atestem transportem montażem i gwarancją
Oferuję zbiorniki betonowe, ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
pozostałe: Dezynfekcja po zmarłych śmierci
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz ...
pozostałe: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje