Dziś są imieniny: Janusza, Marii, Reginy

dodane: 06-11-2019 15:35   |   wyświetleń: 11940

Internauci ostrzegają się przed porywaczami dzieci, jeżdżącymi busem

- Uwaga, w okolicy Łukowa dochodzi do prób porwań dzieci. Porywacze jeżdżą po wioskach busem, jeden ze świadków mówi, że jest to nowy bus na blachach WS/WSI, wyskakują w kominiarce i próbują wciągnąć dziecko do busa! Takie ostrzeżenia zamieszczają łukowianie na swoich profilach fb i w udostępnieniach.
Internauci ostrzegają się przed porywaczami dzieci, jeżdżącymi busem  
 - Dzieje się to głównie na wsiach w okolicach Łukowa wieczorami. Paru dzieciom udało się uciec przez co nie doszło do porwania! – mrożące krew żyłach informacje budzą lęk u rodziców.

Dalej czytamy, że sprawą zajmuję się już policja kryminalna.

- Jednak bądźcie czujni, dzieciaki niech uważają, rodzice niech uświadamiają! – apelują  internauci.

 Niektórzy twierdzą, że są świadkowie prób porwań. Ludzie ostrzegają:  

-  Ostatnio sytuacja miała miejsce w Szaniawach…  

-  Sytuacja miała miejsce w Strzyżewie. Chłopiec piętnastoletni ledwo się wyrwał porywaczom…

 POLICJA DEMENTUJE:

 Zapytaliśmy Marcina Józwika, rzecznika Komendy Policji w Łukowie, czy policja zajmuje się sprawami prób porwań w naszym powiecie.
  -Nie ma żadnych zgłoszeń dotyczących porwań dzieci. Tego typu sygnały do nas nie docierają – mówi Józwik.    

Jednocześnie zapewnia, że każde zgłoszenie o sytuacjach niepokojących mieszkańców policja sprawdza.  

Zadaliśmy także pytanie, czy policja otrzymuje zgłoszenia od mieszkańców, których niepokoją obce samochody „kręcące się” lub stojące w ich miejscowościach.  

- Mieszkańcy domów zgłaszali nam, że niepokoją ich jeżdżące po wsi, lub zatrzymujące się przy ich domach nieznane  samochody. Mieszkańcy obawiali się, że obserwujący ich domy kierowcy i pasażerowie takich aut mogą być potencjalnymi sprawcami kradzieży. Sygnały tego typu sprawdzaliśmy – mówi Józwik.

Komentowane

Jog (2019-11-06 16:03) 13 12   |   zgłoś do usunięcia
Jak dla mnie jest to puszczona bujda na resorach. Wystarczy logicznie pomyśleć. Skoro są świadkowie czego nie zostało to zgłoszone. Druga sprawa mało prawdopodobne żeby wszystkim dzieciom udało się uciec porywaczom a przecież raczej są to osoby dorosłe . Także puścił ktoś bajki o ludzie mają pożywke.
Mieszkaniec (2019-11-06 16:27) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Co za brednie. Przeciez sytuacja miała miejsce w okolicach strzyżewa, była policja kryminalna i wgl, sam widzialem jak podjerzdżali pod dom więc dla czego policja zaprzecza? Chyba, że dla dobra śledztwa...
Lukowiak (2019-11-06 16:39) 18 7   |   zgłoś do usunięcia
Jakiś gumowy debil napisał na spotted by sobie zrobić reklamę. A pelikany łykają to.
Do Lukowiak (2019-11-06 16:44) 4 14   |   zgłoś do usunięcia
A ty wiesz wgl jak spotted działa? Ktoś wrzuca post a strona udostępnia. Więc jaka tu reklama? Na ludzkiej tragedii? Myślisz ty trochę???
Xyz (2019-11-06 16:54) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Pewnie bawili się w halloween.
As (2019-11-06 17:18) 4 12   |   zgłoś do usunięcia
A może to Trynkiewicz na przepustce szaleje a samochód to czarna wolga
JANOSIK (2019-11-06 17:50) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
jeśli to prawda to KRZESŁO ELEKTRYCZNE dla Skurwysynów!
Smaczek gumy (2019-11-06 18:32) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować ich wszystkich i hej
a może (2019-11-06 18:45) 4 8   |   zgłoś do usunięcia
a biała łada?
wsiowy (2019-11-06 18:52) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
A może łapią i zapisują do LGBT?. Może?.
Smakosz gumy (2019-11-06 19:02) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować spotted!
Do do lukowiak (2019-11-06 19:09) 25 13   |   zgłoś do usunięcia
A wiesz jak działa zasięg postów? Jeden debil pisze bajkę. Inny debil udostępnia na swojej stronie na fb. Inni udostępniają dalej i klikają w polubienia strony...Do tego stwarza panikę wśród ludzi. Od takich spraw jest policja i ta dementuje to. Facebooki inne tego typu rzeczy nie jest wiarygodne źródło. Pomyśl sam zanim każesz komuś innemu Ten cały administrator fb także powinienem to samo zrobić
Luki (2019-11-06 20:16) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Za moich czasów jeździło czarne BMW z numerami 666 I porywało ludzi oczywiście „świadkowie” byli po paru latach jeździł van potem bus no i znowu.... co parę lat temat wraca jak bumerang
Smak Gumy (2019-11-06 22:23) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
877 (2019-11-07 06:21) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Policjanci mają 2 paly policyjne i nie wiedzą której mają użyć jedna jest stara i smierdzaca a druga porządna i po kolan.
Lulek (2019-11-07 06:38) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
Mnie wczoraj chcieli porwać kosmici, ale udało mi się uciec. Uważajcie
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo
Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo Łukowscy policjanci zapraszają jutro (21.11.2019r.) o godz. 11.00 do Urzędu Gminy Łuków na debatę ewaluacyjną.
Obrobili Tesco. Uciekli z wódką
Obrobili Tesco. Uciekli z wódką Policja szuka złodziei, którzy w środę po popołudniu okradli łukowski supermarket
Inauguracja Roku Kulturalnego w Gminie Łuków 2019/2020
Inauguracja Roku Kulturalnego w Gminie Łuków 2019/2020 GMINA ŁUKÓW Gala wręczenia dorocznej nagrody Kulturalniak 2019 zacznie się w niedzielę, 24 listopada, o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej w Aleksandrowie (sala gimnastyczna).
Sukces Kacpra Sadło w konkursie "Dziedzictwo zamknięte w ...
Sukces Kacpra Sadło w konkursie Jury wybrało prace, które oddały charakter historii i tradycji Warmii i Mazur.
Pośmiertny awans dla chor. Wincentego Tomasiewicza
Pośmiertny awans dla chor. Wincentego Tomasiewicza Awans na stopień podporucznika odebrała wnuczka Iwona Kubik.
KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SIEDLCACH "Patriota 2019’’
KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SIEDLCACH  W Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach po raz pierwszy uczniowie ZS nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie wzięli udział w Konkursie Pieśni Patriotycznej ,,Patriota 2019", zorganizowanym przez Caritas Diecezji Siedleckiej.
Przedsiębiorco to propozycja dla Ciebie
Przedsiębiorco to propozycja dla Ciebie Łuków może być kolejnym miastem, w którym będzie działało Towarzystwo Biznesowe. Pierwsze spotkanie informacyjne zaplanowano na 10 grudnia w Pałacyku Fantazja w Sięciaszce
KTO GO ROZPOZNAJE?
 KTO GO ROZPOZNAJE? OSZUST NA BLIK NAGRANY PRZEZ KAMERY.
Sportowcy docenieni za osiągnięcia
Sportowcy docenieni za osiągnięcia GMINA STANIN 10 zapaśników, jedna piłkarka nożna, jedna kickboxerka i jeden siatkarz - otrzymali nagrody za ciężkie treningi i wyniki.
III miejsce Niezapominajek z Dminina na festiwalu w Warszawie
III miejsce Niezapominajek z Dminina na festiwalu w Warszawie  Zespół Niezapominajki z Dminina , działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowie uczestniczył w VII Festiwalu Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych - Jak długo w sercach naszych - i uzyskał III miejsce i nagrodę pieniężną w kategorii zespołów instrumentalno-wokalnych .
Święto Seniora Senioriada w Gminie Łuków
Święto  Seniora  Senioriada  w Gminie Łuków Po raz szósty z kolei w Strzyżewie 17 listopada w ramach Ogólnopolskiego Dnia Seniora zorganizowane zostało spotkanie seniorów Senioriada 2019.
Sukces Kacpra Sadło z ALEJ w konkursie rzeźbiarskim ...
Sukces Kacpra Sadło z ALEJ w konkursie rzeźbiarskim Kacper Sadło, uczeń klasy 3 technikum mechanicznego, został laureatem ogólnopolskiego konkursu - Dziedzictwo zamknięte w drewnie - zajmując III miejsce za wykonanie płaskorzeźby ryby.
Potrącił 20-latkę przechodzącą przez jezdnię
Potrącił 20-latkę przechodzącą przez jezdnię Zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna a nawet kara pozbawienia wolności. To konsekwencje jakie może ponieść 19-latek z gminy Łuków.
CHCIAŁ ZAROBIĆ NA INWESTYCJACH GIEŁDOWYCH - STRACIŁ 65 TYS. ...
CHCIAŁ ZAROBIĆ NA INWESTYCJACH GIEŁDOWYCH - STRACIŁ 65 TYS. ZŁ 70-latek chcąc szybko i łatwo zarobić na inwestycjach giełdowych przekazał swoje dane osobowe, dane konta bankowego i karty kredytowej rzekomemu konsultantowi.
Wiem, jak żyć na 100%
Wiem, jak żyć na 100% Rozmowa z Łukaszem Jakóbiakiem, mówcą motywacyjnym, twórcą programy 20m2
Sąd w Łukowie zmienia podległość
Sąd w Łukowie zmienia podległość Już nie będzie to Sąd Okręgowy w Lublinie, a Sąd Okręgowy w Siedlcach.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930
01
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Pracownik ogólnobudowlany
Firma budowlana zatrudni pracowników ogólnobudowlanych do pracy przy remontach. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem. Wysokie stawki wynagrodzenia. Praca od poniedziałku do piątku. Więcej informacji tel: ...
Dam pracę: Majster robót drogowych
Firma zajmująca się m. in. utrzymaniem dróg i autostrad, zatrudni pracownika na stanowisko Majster robót drogowych Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski Oczekiwania wobec Kandydatów: - umiejętność czytania dokumentacji technicznej, - samodzielność ...
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje