Dziś są imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Dzisiaj odwiedziło nas 54 osób   |   Osób online: 7   |   Zaloguj się   Rejestracja

Artykuł sponsorowany
dodane: 15-05-2018 12:10   |   wyświetleń: 655

Jak schudnąć na LATA a nie na LATO?

Zakładasz coraz mniej ubrań, a kilogramów których przybyło Ci podczas zimy nie da się ukryć? Może próbujesz bezskutecznie po raz kolejny schudnąć i wszystkie wysiłki idą na marne? Wciąż zadajesz sobie pytanie, co robisz nie tak?
Jak schudnąć na LATA a nie na LATO?foto. NaturHouse 
Oto najczęstsze powody, które sabotują Twoje wysiłki:

Dieta "od Koleżanki"

Myślisz sobie "Jej się udało, więc mnie też może!". Całkiem słuszny tor myślenia, jest jedno ale: Najczęściej To co jest dobre dla koleżanki, niekoniecznie okaże się wskazane dla Ciebie. Dieta powinna być dobrana indywidualnie, przez profesjonalistę.

Oczekujesz szybkich efektów?

Diety cud rzeczywiście mogą przynieść szybkie efekty, jednak efekt jo-jo będzie równie szybki! W konsekwencji czego po zastosowaniu wysoce niedoborowych diet Twój metabolizm jest spowolniony i trudniej jest schudnąć. Pamiętaj ten proces to maraton, a nie sprint!

Myślisz o diecie w kategoriach "na miesiąc" lub "jak szybko schudnę ?". To tak nie działa

Słowo dieta oznacza sposób odżywiania, tak więc należy o niej myśleć długofalowo, zmieniając nawyki na całe życie. Nawet jeżeli się potkniesz, należy iść dalej. Tak więc: Padłaś? Powstań!

Traktujesz nowy plan odżywiania w kategorii "wszystko albo nic"


Zjadłaś coś co akurat nie znajdowało się w Twoim planie żywieniowym i myślisz „rzucam to”. To duży błąd! Każdemu zdarzy się zjeść coś niezbyt zdrowego. Najważniejsze żeby nie stanowiło ono 50% Twojej diety a jedynie 5%. Czy słyszałaś powiedzenie: „Wszystko może być trucizną w zależności od dawki?” Jeden cukierek nie zaszkodzi, ale 5 czy 10 to już znacząca ilość.

Czasem odwrotnie, działasz bez konkretnego planu

Odstawiasz słodycze (świetnie), i fast foody (brawo), jednak efektów nadal brak? Tu znowu sprawdzi się rada, że najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty. Obecnie porady żywieniowe stały się bardzo modne, dlatego sprawdź wcześniej czy rzeczywiście masz do czynienia z profesjonalistą.

Ulegasz presji otoczenia?

Bo mąż woli zjeść coś "konkretnego", a koleżanka nie chce słyszeć, że nie spróbujesz ciasta które upiekła specjalnie na Twoje przyjście? Tak jak wszystkiego, asertywności można się nauczyć. Warto poprosić o wsparcie, mówiąc np: „Słuchaj to dla mnie bardzo ważne. Czy mogę liczyć na Twoje wsparcie?” Większość z nas lubi pomagać, tak więc odmówienie w ten sposób może zakończyć się sukcesem.

Stosujesz zdrową dietę a po początkowym spadku masy ciała, wskazówka wagi ani drgnie?

Taka sytuacja jest bardzo częsta, jest to naturalne. Tylko spokojnie! Uzbrój się w cierpliwość, odpocznij, zregeneruj a efekty pojawią się na pewno.

Dojadasz po dzieciach, żeby nic się nie zmarnowało?

W ten sposób tylko oddalasz osiągnięcie swojego celu. Następnym razem nałóż dzieciom tyle ile zjedzą.

To tylko główne powody, dlaczego nie widzisz rezultatów. Bardzo ważne, aby w całym procesie był ktoś obok, kto fachowo wskaże Ci prawidłową drogę do zdrowej sylwetki. W punkcie NaturHouse zawsze możesz darmowo wykonać analizę składu ciała i porozmawiać z profesjonalistą.

------------------------------------


NaturHouse Łuków, ul. Nowopijarska 6, tel.: 570 111 982
Facebook: https://web.facebook.com/naturhouselukow/?fref=ts
Zapisz się na wizytę: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=lukow

Komentowane

kanalia (2018-05-16 02:28) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
eee tam ja to lubię jak jest kobitę za co złapać a nie odchudzania na siłę to już niemodne jest.
dietetyk (2018-05-16 12:27) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
jedyne co na pewno schudnie czytając tą reklamę bo to nic innego nie jest to tylko portwel.hahaha
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wojewoda przyjedzie rozmawiać o ASF
Wojewoda przyjedzie rozmawiać o ASF Na poniedziałek w Zespole Szkół w Zalesiu zaplanowano spotkanie rolników z wojewodą lubelskim w sprawie Afrykańskiego Pomoru Świń. Przedstawione mają wówczas zostać propozycje rozwiązania trudnej sytuacji hodowców trzody chlewnej.
Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu ...
Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu Zablokowana jest droga krajowa nr 76 w miejscowości Wólka Zastawska. Doszło tam do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.
Niezwykły dokument o maratończyku
Niezwykły dokument o maratończyku Niespełna godzinny materiał o zmaganiach ultramaratończyka Roberta Celińskiego obejrzeli wczoraj w Kinie Łuków mieszkańcy miasta. Na projekcję pokazującą dążenie do marzeń, ale i walkę z własnymi słabościami zaprosili członkowie Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.
PKS dla najmłodszych i najstarszych
PKS dla najmłodszych i najstarszych Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.
Duet akordeonowy zagrał w Łukowie
Duet akordeonowy zagrał w Łukowie Alena Budzinakova oraz Grzegorz Palus wystąpili przed łukowską publicznością na koncercie w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 20 maja.
Duże korki na Warszawskiej!
Duże korki na Warszawskiej! Duże korki tworzą się na ulicy Warszawskiej. Powodem jest awaria TIR-a, do której doszło w pobliżu skrzyżowania z Małą Obwodnicą Łukowa.
Pracownicy DPS-u w Ryżkach ustępują
Pracownicy DPS-u w Ryżkach ustępują "Nie było sensu kopać się z koniem. Myślałem, że będziemy mieli poparcie wśród radnych" - tak ostatnie wydarzenia komentuje Adam Zaniewicz z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Przewodniczący zakładowego WZZ Sierpień '80 poinformował o zakończeniu trwającego sporu zbiorowego z dyrekcją placówki.
Dinozaury powstają przy Muzeum
Dinozaury powstają przy Muzeum Dwa gady z okresu jurajskiego powstają na dziedzińcu Muzeum Regionalnego w Łukowie. Trwa właśnie plener rzeźbiarski, w którym można podglądać pracę artystów.
Budują obwodnicę
Budują obwodnicę Można już mówić o rozpoczęciu prac przy III etapie tzw. Małej Obwodnicy Łukowa. Zarząd Dróg Powiatowych zaprezentował zdjęcie z inwestycji.
Dni Łukowa już pojutrze!
Dni Łukowa już pojutrze! W piątek 25 maja zainaugurowane zostaną obchody tegorocznych Dni Łukowa. Poniżej przypominamy program imprezy.
Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa srebra na Pucharze Świata Dwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.
Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL
Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL Szukasz pracy, bądź chcesz zmienić otoczenie? Fagum-Stomil, wiodący producent obuwia zawodowego i ochronnego z gumy i tworzyw sztucznych poszukuje nowych pracowników do nowoczesnego zakładu w Łukowie. Sprawdź, czy to właśnie Ty masz szansę podjąć wymarzoną pracę!
Przedszkoliada w sobotę
Przedszkoliada w sobotę Nieodłącznym elementem Dni Łukowa są zawody sprawnościowe dla najmłodszych, czyli tzw. Przedszkoliada. XV edycja tej imprezy odbędzie się w najbliższa sobotę 26 maja.
Kacper Siwiak wygrywa ogólnopolski konkurs
Kacper Siwiak wygrywa ogólnopolski konkurs Dopiero co występował w Łukowie i Lublinie, a już jest triumfatorem ogólnopolskiego konkursu w Bielsku-Białej. Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury otrzymał tytuł najlepszego recytatora w kraju.
Uczniowie „Reymonta” punktują w konkursach
Uczniowie „Reymonta” punktują w konkursach Ponad 250 uczniów z 25 szkół średnich z województwa lubelskiego przystąpiło do konkursu zawodowego ?Rok przed dyplomem?. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci ZS nr 3 w Łukowie.
Historyczny Bieg Kolarski za nami
Historyczny Bieg Kolarski za nami Blisko 90 lat trzeba było czekać na organizację wyścigu kolarskiego na ziemi łukowskiej. W niedzielę 20 maja na drogach gminy Krzywda ścigało się między sobą prawie dwustu cyklistów. Rywalizowali oni o Puchar Henryka Sienkiewicza.
Będzie drenaż przy garażach
Będzie drenaż przy garażach Garaże na osiedlu Klimeckiego to temat, którym żywo interesują się mieszkańcy okolicznych bloków. Co roku powraca też temat brodzenia przez błoto w tym miejscu. Jednak jak wskazano na ostatniej sesji Rady Miasta, problemy użytkowników garaży mają wkrótce zniknąć.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchuPKS dla najmłodszych i najstarszychDuet akordeonowy zagrał w ŁukowieDinozaury powstają przy MuzeumDwa srebra na Pucharze ŚwiataZnajdź pracę w FAGUM-STOMILHistoryczny Bieg Kolarski za namiPamiątkowa tablica odsłoniętaAdamów: Turniej Szkół SienkiewiczowskichEuropejsko w MordachWyróżnienia przed sesjąPociąg uderzył w przyczepkę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Obejrzyj

Skonstruował gitarę... z patyczków (zobacz film)Szkolili, jak reklamować się w InternecieKup działkę nad zalewemPolicja w aplikacji na komórkęPijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!Premier na mszy świętejWjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmUważajmy na pieszych... oraz na kierowcówBiegali dla Żołnierzy WyklętychPośmiertne odznaczenie dla Antoniego DołęgiWyciek gazu w Gołaszynie!Piruet na skrzyżowaniu. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
PKS dla najmłodszych i najstarszych
PKS dla najmłodszych i najstarszych
Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: ocieplanie pianą poddasza i inne izolacja natryskowa
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - ...
Kupię: o art. 299/586 ksh wiemy wszystko / Skup Spółek i JDG
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 586 K.s.h. - masz kontrolę lub ...
Dam pracę: Zatrudnię DEKARZY/Pracowników budowlanych
Zatrudnię dekarzy/pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie od pon do pt. Zakwaterowanie. Wysokie stawki wynagrodzenia.
Dam pracę: Kierowca samochodu dostawczego kat B
Poszukuję kierowcy samochodu dostawczego bus blaszak kat B na wyjazdy międzynarodowe cała unia europejska, więcej informacji telfonicznie 501-124-318,509-963-161
Kupię: skup spółek
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 prawa upadłościowego art. 116 Ordynacji ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje