Dziś są imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Dzisiaj odwiedziło nas 45 osób   |   Osób online: 2   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 09-07-2016 14:05   |   wyświetleń: 23664

Karetka na sygnale uderzyła w sklep

Dziś około godziny 10.00 rano na drodze krajowej 76 w kierunku Stoczka Łukowskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem karetki pogotowia. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny w tym wypadku.
Karetka na sygnale uderzyła w sklepfoto. nadŚwidrem.pl 
Zdarzenie miało miejsce w Starych Kobiałkach. Jadąca na sygnale w kierunku Łukowa karetka pogotowia zderzyła się w tej miejscowości z samochodem marki Opel Corsa, po czym uderzyła w nieczynny sklep spożywczy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny. Jedynie jedna osoba z ekipy karetki skarżąc się na bóle, została przetransportowana do szpitala w Łukowie na badania kontrolne. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak nieoficjalnie udało się ustalić naszej redakcji, jadąca na sygnale karetka wyprzedzała kolumnę pojazdów poruszających się w kierunku Łukowa. W pewnej chwili jeden z nich wykonał manewr skrętu w lewo w kierunku jednej z posesji, zajeżdżając drogę pojazdowi uprzywilejowanemu. Kierowca karetki pogotowia chcąc uniknąć zderzenia, wykonał manewr unikający, niestety bezskutecznie. Pojazd odbił się od osobowego Opla Corsy i zatrzymał na budynku nieczynnego sklepu.

Do zdarzenia doszło około godziny 10 rano. Ruch między Stoczkiem Łukowskim a Łukowem odbywa się na szczęście płynnie. 

AKTUALIZACJA, godz. 14.27

Udało nam się ustalić, że ranna osoba z zespołu karetki ma złamaną rękę. Pogotowie jechało z pacjentem, który na szczęście nie odniósł obrażeń w wyniku wypadku.

Galeria zdjęć

Komentowane

Marek Markujący (2016-07-09 15:08) 68 64   |   zgłoś do usunięcia
" Kierowca karetki pogotowia chcąc uniknąć zderzenia, wykonał manewr markujący..." - panie redaktorze 15 lat mam prawo jazdy i nigdy nie słyszałem o manewrze markującym - proszę o wyjaśnienie na czym owy manewr polega - może przyda się któremuś z czytelników :-)
Redakcja (2016-07-09 21:55) 68 94   |   zgłoś do usunięcia
Dziękujemy za informację, błąd został poprawiony :)
traper42 (2016-07-10 09:35) 74 52   |   zgłoś do usunięcia
Panie redaktorze skąd pan wziął kolumnę samochodów? Z relacji świadków karetka jechał bezpośrednio za oplem corsą, kierowca karetki nie zastosował żadnego manewru unikającego tylko najprawdopodobniej zagapił się i uderzył w tylną, lewą stronę opla corsy, który był już na lewym pasie do skrętu do posesji. Opel corsa sygnalizował manewr skrętu w lewo kierunkowskazem, który nie przestał migać nawet po kolizji.
goło i wesoło (2016-07-10 12:31) 68 63   |   zgłoś do usunięcia
wprawdzie portal lukow24.pl nie posiada rubryki humorystyczno- satyrycznej, aczkolwiek artykuły pana redaktora znamienicie wypełniają tę lukę. Tak trzymać panie Tomaszu, niezła beka :D
bolek (2016-07-10 14:51) 72 54   |   zgłoś do usunięcia
Wreszcie sklep przyniesie zysk, szpital za elewacje zapłaci;)
Redakcja (2016-07-11 07:31) 61 81   |   zgłoś do usunięcia
Szanowni Państwo, Informacje które Redakcja posiada na temat powyższego zdarzenia są nieoficjalnymi, aczkolwiek pochodzą z wiarygodnego źródła. Nie sposób z nimi dyskutować. Prosimy również zapoznać się z terminem „nieoficjalny”.
Redaktor (2016-07-12 22:14) 71 54   |   zgłoś do usunięcia
Od kiedy to sie wozi pijanych pacjentow na sygnale karetka pogotowia!
Redaktor (2016-07-12 23:31) 72 88   |   zgłoś do usunięcia
Kierowca karetki jechal z nadmierna predkoscia nie zachowujac zadnych srodkow ostroznosci tak wynika z relacji swiadkow a pijaka to sie wiezie na odwyk a nie na sygnale do szpitala
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Roztańczona publiczność na koncercie Boys
Roztańczona publiczność na koncercie Boys W sobotę w Łukowie wystąpili Ania Dąbrowska i zespół Boys. Wokalistka postawiła na spokojniejszy repertuar, a Marcin Miller porwał do tańca publiczność!
Muzyka rozbrzmiała przy fontannie
Muzyka rozbrzmiała przy fontannie Muzyka latynoska, góralska i poświęcona pamięci Maryli Rodowicz to jedynie część koncertów, które mieszkańcy Łukowa mogli obejrzeć w trakcie sobotniej Gali przy fontannie. Co takiego działo się drugiego dnia święta naszego miasta?
Dni Łukowa pod znakiem sportu
Dni Łukowa pod znakiem sportu Równolegle do odbywającej od rana Przedszkoliady, na terenach należących do OSiR zorganizowano inne imprezy sportowe. Jak przebiega drugi dzień Dni Łukowa?
W nowym domu zasadził konopie indyjskie
W nowym domu zasadził konopie indyjskie Ponad 1,5 metra wysokości miały niektóre z roślin konopi, które zabezpieczyli łukowscy policjanci w domu 20-letniego mieszkańca gminy Łuków. Wkrótce młodzieniec usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie sprawdzą czy poza posiadaniem i uprawą zajmował się on również rozprowadzaniem narkotyków.
Przedszkoliada nad Krzną
Przedszkoliada nad Krzną Przed kilkudziesięcioma minutami zakończyła się XV edycja Przedszkoliady, imprezy sportowej dla najmłodszych mieszkańców miasta. W tym roku zabawa toczyła się na boiskach treningowych przy Krznie. Wystartowało w niej 13 placówek.
Łukowski Złoty Niedźwiedź dla łączniczki AK
Łukowski Złoty Niedźwiedź dla łączniczki AK Jednym z nieodłącznych elementów Dni Łukowa jest wręczenie Łukowskich Złotych Niedźwiedzi - nagród dla wybitnych bądź szczególnie wyróżniających się mieszkańców lub instytucji. W tym roku jedną ze statuetek wręczono jeszcze przed imprezą.
Góralskie rytmy w miejskim parku
Góralskie rytmy w miejskim parku   Atrakcją pierwszego dnia Dni Łukowa był niewątpliwie koncert góralskiego zespołu "Zawaternik". Górale przygrywali mieszkańcom miasta, którzy spędzali piątkowy wieczór na wspólnym pieczeniu kiełbasek.
Bieg z pochodniami na inaugurację Dni Łukowa
Bieg z pochodniami na inaugurację Dni Łukowa Około 300 osób wzięło udział w XI Biegu z Pochodniami ulicami miasta. Impreza zainaugurowała tegoroczne Dni Łukowa.
Ruszają Dni Łukowa!
Ruszają Dni Łukowa! Czas na Dni Łukowa 2018. Przez najbliższe dni miasto będzie areną wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Co w tym czasie przygotowano dla mieszkańców?
Tym razem bez medali
Tym razem bez medali Bez zdobyczy medalowych wracają zapaśniczki GKS Armaty i UKS Zalesie z ogólnopolskich zawodów w Krotoszynie. Czy męskiej drużynie powiedzie się lepiej?
Małgorzata Piotrowska za Małgorzatę Piotrowską
Małgorzata Piotrowska za Małgorzatę Piotrowską Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie będzie miało nowego "szefa". Małgorzatę Piotrowską zastąpi na tym stanowisku... Małgorzata Piotrowska.
„Chcemy odciągnąć szkodników od władzy”. Posłowie PO w Łukowie ...
„Chcemy odciągnąć szkodników od władzy”. Posłowie PO w Łukowie Kilkunastu mieszkańców miasta i powiatu łukowskiego wzięło udział w spotkaniu z posłami Platformy Obywatelskiej, którzy w czwartek 24 maja odwiedzili nasze miasto. O czym rozmawiano z parlamentarzystami?
Pieniądze czekają na właściciela
Pieniądze czekają na właściciela Zgubiłeś pieniądze? Być może właśnie Twoje fundusze czekają na Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie.
Wymiany śmietniczek nie będzie
Wymiany śmietniczek nie będzie Wracamy do tematu śmietniczek z rur kanalizacyjnych, które kilka tygodni temu zostały ustawione na na drogach wojewódzkich w Łukowie Łukowa i Stoczka Łukowskiego. Komentarza w tej sprawie udzielił zarządca dróg.
Wystarczyła chwila nieuwagi
Wystarczyła chwila nieuwagi Wracamy do tematu zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj rano w Wólce Zastawskiej na drodze krajowej nr 76. Doszło tam do najechania przez Audi na tył samochodu marki BMW.
Uderzył motocyklem w drzewo. Śmiertelny wypadek w gminie Krzywda
Uderzył motocyklem w drzewo. Śmiertelny wypadek w gminie Krzywda Nie żyje 35-letni motocyklista, który wczoraj wieczorem z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło około godz. 23. w Fiukówce w gminie Krzywda.
Lesovia Trzebieszów wygrywa ogólnopolskie zawody w rugby!
Lesovia Trzebieszów wygrywa ogólnopolskie zawody w rugby! Ogromny sukces młodych rugbystów z Trzebieszowa. Drużyna prowadzona przez trenera Jacka Karwowskiego wygrała Ogólnopolski Turniej Rugby w Pucku.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Roztańczona publiczność na koncercie BoysMuzyka rozbrzmiała przy fontannieDni Łukowa pod znakiem sportuPrzedszkoliada nad KrznąŁukowski Złoty Niedźwiedź dla łączniczki AKGóralskie rytmy w miejskim parku   Bieg z pochodniami na inaugurację Dni Łukowa„Chcemy odciągnąć szkodników od władzy”. Posłowie PO w ŁukowieLesovia Trzebieszów wygrywa ogólnopolskie zawody w rugby!Staś i Nel w Woli OkrzejskiejWypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchuPKS dla najmłodszych i najstarszych

Obejrzyj

Roztańczona publiczność na koncercie BoysMuzyka rozbrzmiała przy fontannieSkonstruował gitarę... z patyczków (zobacz film)Szkolili, jak reklamować się w InternecieKup działkę nad zalewemPolicja w aplikacji na komórkęPijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!Premier na mszy świętejWjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmUważajmy na pieszych... oraz na kierowcówBiegali dla Żołnierzy WyklętychPośmiertne odznaczenie dla Antoniego Dołęgi

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
„Śpiewający Słowik” dla Julii Stolarczyk
„Śpiewający Słowik” dla Julii Stolarczyk
Julia Stolarczyk z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury otrzymała wyróżnienie na wojewódzkim festiwalu "Śpiewający Słowik" w Rykach. To już kolejny sukces utalentowanej muzycznie nastolatki.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Przedszkoliada nad Krzną
Przedszkoliada nad Krzną
Przed kilkudziesięcioma minutami zakończyła się XV edycja Przedszkoliady, imprezy sportowej dla najmłodszych mieszkańców miasta. W tym roku zabawa toczyła się na boiskach treningowych przy Krznie. Wystartowało w niej 13 placówek.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: ocieplanie pianą poddasza i inne izolacja natryskowa
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - ...
Kupię: o art. 299/586 ksh wiemy wszystko / Skup Spółek i JDG
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 586 K.s.h. - masz kontrolę lub ...
Dam pracę: Zatrudnię DEKARZY/Pracowników budowlanych
Zatrudnię dekarzy/pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie od pon do pt. Zakwaterowanie. Wysokie stawki wynagrodzenia.
Dam pracę: Kierowca samochodu dostawczego kat B
Poszukuję kierowcy samochodu dostawczego bus blaszak kat B na wyjazdy międzynarodowe cała unia europejska, więcej informacji telfonicznie 501-124-318,509-963-161
Kupię: skup spółek
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 prawa upadłościowego art. 116 Ordynacji ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje