Dziś są imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Dzisiaj odwiedziło nas 43 osób   |   Osób online: 12   |   Zaloguj się   Rejestracja

Magda Oknińska  
dodane: 08-08-2018 10:23   |   wyświetleń: 6385

Karol Raczyński z programu "Rolnik szuka żony" idzie w politykę

Karol Raczyński chce zostać radnym Rady Powiatu Łukowskiego z listy PiS, mimo, że nie należy do tej partii. - PiS najbardziej pasuje programowo do moich poglądów - mówi rolnik.
Karol Raczyński z programu foto. TVP 

Karola Raczyńskiego z Pieniek koło Serokomli cała Polska poznała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jego pracę, uczuciowe perypetie i zwierzenia oglądały miliony telewidzów.

Ciężka praca

Program się skończył, żony Karol w nim nie znalazł, a telewizja jak wiadomo pokazywała tylko wycinki z jego życia i to odpowiednio obrobione przez fachowców. Dzisiaj codziennością 35-letniego rolnika jest ciężka praca. Razem z rodzicami prowadzi duże gospodarstwo.

- Gospodarstwo jest moje i moich rodziców - muszę ująć to wspólnie, ponieważ wspaniale nam się współpracuje i wspólnie zarządzamy oboma gospodarstwami. Utrzymujemy ok. 85 sztuk bydła, w tym krowy mleczne, bydło opasowe. Siejemy zboża, kukurydzę na kiszonkę, groch, soję, trawy. Teraz akurat są żniwa i mam bardzo mało czasu na rozmowę - mówi Wspólnocie Łukowskiej.

Wesprze młodych

Pytamy więc szybko, dlaczego zdecydował się na kandydowanie do Rady Powiatu i dlaczego z PiS?

- Wiele osób namawiało mnie do kandydowania, głównie na stanowisko Wójta Gminy Serokomla. Ale ze względu na dobrze rozwinięte gospodarstwo rolne nie podjąłem tego wyzwania. Ja po prostu nie miałbym czasu na kolejną pracę na pełnym etacie - tłumaczy.

Funkcja radnego powiatu także pozwala wpływać na lokalną rzeczywistość i na tym Karol chciałby się skupić.

- Zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Powiatu, ponieważ z mojej gminy Serokomla nie ma obecnie radnego w powiecie. Wcześniej radnym powiatowym był Piotr Chaber, obecny wójt. Uważam że wsparcia młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi w powiecie brakuje. Szanuję starsze osoby, wiem, że bardzo jest potrzebne ich doświadczenie, ale i na tej płaszczyźnie musi być równowaga – mówi.

PiS pasuje

Dlaczego zdecydował się na kandydowanie z list PiS, skoro nie należy do tej partii?

- Kandyduję do rady powiatu z listy PiS, ponieważ jest to partia, która najbardziej pasuje programowo do moich poglądów. Nie miałem propozycji z innych partii, nawet gdybym miał, to nie zdecydowałbym się na kandydowanie z innej listy – tłumaczy rolnik.

Branża rolna i drogi

Karol będzie startował do Rady Powiatu z Okręgu nr 3, w skład którego wchodzą gminy: Adamów, Serokomla, Krzywda i Wojcieszków. Co chciałby zrobić dla mieszkańców tych stron jako radny?

- Najważniejsze to słuchać potrzeb mieszkańców i wspierać ich w realizacji ciekawych pomysłów dla dobra ogółu, bo uważam, że politycy mają realizować potrzeby lokalnych społeczności. Chciałbym bardzo mocno wesprzeć branżę rolną, ponieważ jest mi osobiście bardzo bliska, a dodatkowo wiem, że wiele osób z tych terenów utrzymuje się z rodzinnych gospodarstw rolnych lub traktuje je jako dodatkowe źródło dochodu. Na pewno bardzo ważnym elementem jest też poprawa infrastruktury drogowej, ponieważ obecnie w każdym domu znajduje się minimum jeden samochód i w kwestii poprawy stanu dróg jest jeszcze wiele do zrobienia – wyjaśnia rolnik.

Odpowiedzialność i pokora

Zapytaliśmy Karola, czy sądzi, że byłby dobrym radnym?

- Uważam że takie cechy charakteru jak: kreatywność, odpowiedzialność, pokora oraz umiejętność słuchania innych pozwoliłyby, abym był dobrym radnym, dzięki czemu wyborcy mieliby swój głos w funkcjonowaniu powiatu – mówi.

Czy program mu pomoże?

Telewizyjna kariera Karola sprawiła, że jest on bardziej znany od innych kandydatów. Jego twarz jest rozpoznawalna, a inni uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" także poszli w politykę. W 2014 r. rolnik Paweł Szakiewicz został radnym gminy Braniewo.

Czy Karolowi pomoże w wygranej  udział w programie bijącym rekordy oglądalności i czy nadal odczuwa skutki popularności?

- Już coraz mniej odczuwam przejawy tego, że ludzie mnie rozpoznają i utożsamiają z programem. Natomiast zdarzają się jeszcze sytuacje czasami śmieszne, czasami miłe, a czasami mniej miłe. Obecnie trzymam kciuki za nowych uczestników 5 edycji "Rolnik szuka żony", żeby im się udało. To czy program może mi pomóc w wyborach, to pytanie do wyborców. Uważam że trzeba się kierować osobowością i tym, kim się jest w życiu na co dzień – mówi Raczyński.

Komentowane

Kol (2018-08-08 10:30) 19 14   |   zgłoś do usunięcia
Nie ośmieszaj się
raczek (2018-08-08 10:39) 15 16   |   zgłoś do usunięcia
Kobiety nie możesz wybrać a w politykę się pchasz :)
Sprytnie (2018-08-08 11:02) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
Sprytna partia łapie znane osoby.
Anka (2018-08-08 11:05) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu można też być kandydatem niezrzeszonym
limpopo (2018-08-08 11:08) 11 11   |   zgłoś do usunięcia
Panny i Siksy
W. (2018-08-08 11:26) 13 28   |   zgłoś do usunięcia
współczesna historia zna takie przypadki, gdy partie polityczne w rozpaczy werbowały na listy takich ćwierć-celebrytów licząc wyłącznie na "przypadkowo" oddane na nich głosy. Większość z nim przepada w wyborach, a ci ktorym sie uda zdobyć mandat - najczęściej zarastają mchem i pajęczyną i nikt po 4 latach nie potrafi czegokolwiek powiedzieć o ich udziale w polityce. Pamietacie Florka z BigBrothera co został posłem? Kojarzycie osiągnięcia polityczne trenera Jagiellonii albo kabareciarza z brodą, albo Zulu-Gulę lub też znajomego nam wszystkim pilkarza? Karola też PiS połknie, przeżuje i wypluje zanim chłopak gębę otworzy...
K (2018-08-08 12:32) 18 12   |   zgłoś do usunięcia
Bo dla PiS się nie liczy czy ta osoba coś zrobi czy da radę czy ma pojęcie liczy się że to będzie z ich listy radny i będą mieli jeden głos więcej a im na rękę, że się nie zna bo będzie tylko marionetka do głosowania. Ludzie tacy naiwni w Polsce są i od upadku komuny głosują na partie które nic nie robią tylko oszukują nas. Ktoś powie ale ta partia tyle zrobiła ok zrobiła a ile zepsuła? Na szali bierze się całokształt a nie tylko plusy. Ale Polak głupi zawsze i po szkodzie historia potwierdza. Jesteśmy narodem ktortkowzrocznym egoistami zawistnym itp. Widzimy co chcemy i każdy błąd sobie wytłumaczy y aby nasza racja była.
Żenada (2018-08-08 15:04) 20 13   |   zgłoś do usunięcia
Szambo wybiło i zalało młodego człowieka. Współczuję Panu szczerze i szacunek za odwagę!A obciachami co piszą pod przykryciem się Pan nie przejmuj!
Popieram Karola! (2018-08-08 15:26) 10 33   |   zgłoś do usunięcia
Brawo Karol. Przeciwnicy już skowyczą bo się boją, że wygrasz.
cytat (2018-08-08 16:57) 14 11   |   zgłoś do usunięcia
Demokracja to dwa wilki i owca , które głosują co będą jeść na obiad, w demokracji głupich i leniwych jest wiecej dlatego zawsze zwycięży socjalizm, do tych haseł można było do tej pory podchodzić sceptycznie, ale pis udowodnił że to wszystko prawda, narodowosocjalistyczna partia, której rządy przypominają raczej komunę niż rządy prawicowe, zatopiły Polske w oceanie bylejakości, mierności i nieudolności, zrównali wszstko w dół, a lumpenproletariat uczynili przewodnią siła narodu, zal na to wszystko patrzeć
Bardzo dobra decyzja (2018-08-08 17:40) 13 13   |   zgłoś do usunięcia
No widzisz Karol anonimowe skunksy już ze strachu smrodzą na forum i atakują na oślep. W radzie powiatu potrzeba młodych, dynamicznych, wykształconych i niezależnych finansowo.
Cwaniak z niego (2018-08-08 18:15) 8 20   |   zgłoś do usunięcia
A niby po co on się zgłosił wcześniej do programu, jak nie po to żeby zabłysnąć w tv myśli że dzięki temu zyska więcej głosów!!!!! A partia PiS to dlatego że jest przy władzy gdyby była inna to przy władzy to i poglądy byłyby inne!!!!
Czytelnick (2018-08-08 18:20) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Do 'Sprytnie'a do PSL-u kandyduje matka Gołoty,w Warszawie
Karol dasz radę! (2018-08-08 19:07) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
No Karol jeszcze na dobre nie wystartowałeś a już popłoch na forum.
K. (2018-08-08 19:10) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Wyrażenie opinii nie jest atakiem na P. Karola tylko w większości przypadków krytyką partii które nie liczą się z ludźmi. Polacy nie widzą wszystkiego tylko to co partie im chcą pokazać dlatego w naszym kraju partie się maja dobrze a politycy zabijają fortuny na naszej naiwności. Dodam, że dotyczy to wszystkich partii a nie jednej bo zaraz zwolennicy zaczną minusowac i hejtować.
Panie Karolu (2018-08-08 19:25) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu - zobacz Pan w jakie "towarzystwo" wdeptujesz, spójrz jak Twoi przyszli towarzysze odnoszą się do innych osób - wyzywają od skunksów że skowyczą. Do takiego sortu Ci bliżej? Czyżby? A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy warto dać sobie przypiąć taką łatkę? A jak zechcesz zagłosować inaczej niz oni polecą - to Ciebie zmieszają z błotem, wdepczą w glebę - bo to taki sort...
Panie Karolu (2018-08-08 19:25) 10 24   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu - zobacz Pan w jakie "towarzystwo" wdeptujesz, spójrz jak Twoi przyszli towarzysze odnoszą się do innych osób - wyzywają od skunksów że skowyczą. Do takiego sortu Ci bliżej? Czyżby? A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy warto dać sobie przypiąć taką łatkę? A jak zechcesz zagłosować inaczej niz oni polecą - to Ciebie zmieszają z błotem, wdepczą w glebę - bo to taki sort...
Karol nie daj się (2018-08-08 20:35) 10 12   |   zgłoś do usunięcia
No popatrz Karol najpierw Cię anonimowo obrażają (kol raczek rolnik cwaniak z niego llu) a potem piszą Panie Karolu udając, że to nie oni. Rzeczywiście skunks to perfumeria przy nich.
Łukowiak (2018-08-08 23:29) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Piszcie co chcecie, piszcie że piszę anonimowo, faktów nie zmienicie. Chłopak w tv pokazał że ma niesamowicie małe IQ, jest bliski totalnemu nieudacznikowi jednak ponieważ jest bardzo miły w wielu ludziach zaczął budzić sympatię. Jego pomysł wejścia w politykę jest idotyczne i jeśli miałby zdobyć sporo głosów to niestety idziemy w zła stronę. W polityce potrzebujemy inteligentnych i mądrych ludzi. Ten prosty człowiek zalany sodówką po tv widzi tylko dalsze show i kasę.
Łukowiaku (2018-08-09 00:35) 10 11   |   zgłoś do usunięcia
Jakże małe IQ widać po twoim wpisie. Wierzysz we wszystko co ci w telewizorze pokażą. Ten chłopak skończył SGGW i świetnie sobie radzi w agrobiznesie. Czym ty możesz się pochwalić?
Do pixel (2018-08-09 06:26) 14 9   |   zgłoś do usunięcia
Pokaż swój ryj to się pośmiejemy.
Karol III (2018-08-09 07:29) 12 23   |   zgłoś do usunięcia
Karol co szukał żony i nie znalazł nie zastąpi Karola z Adamowa, no może w 10 %.
???. (2018-08-09 07:45) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe, portal lukow 24 "bawi się" w promocję kandydatów PIS do rady powiatu?.
to cwelola tzn karolal (2018-08-09 08:52) 9 10   |   zgłoś do usunięcia
rozrzucać łajno na polu pajacu, samoktytyki troche prostaku
do wpisu z 8:52 (2018-08-09 10:45) 13 9   |   zgłoś do usunięcia
Co dziewczynę ci odbił, że tak go wyzywasz anonimowo? Krowa u Karola ma więcej rozumu od ciebie anonimowy prostaku.
Wiesniaki z lukowa (2018-08-09 11:16) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Jak widac po komentarzach w Łukowie jest więcej wieśniaków niż na wsi .
aaaa. (2018-08-09 13:06) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Pis to nie trampolina do kariery a w programie tv był nijaki czy on szukał żony
rumcajs (2018-08-09 19:20) 10 27   |   zgłoś do usunięcia
Próbuj w kawalerach do wzięcia,tam na pewno coś przytulisz,a panny tam niczego sobie i masz duże szanse skoro i Rysiek znalazł coś dla siebie!
Karolu (2018-08-09 19:46) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
to że Naczelny Prezes jest kawalerem - to jeszcze nie powód byś sie identyfikował z PiSem. Wyobraź sobie PRLowskiego prokuratora Piotrowicza albo MIssPIS Pawłowiczównę - i siebie w tej ferajnie... Warto?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

"Seby" nie zobaczymy w Orlętach
Dziewięć sezonów i "stop". Najbardziej doświadczony zawodnik Orląt Łuków postanowił zakończyć przygodę z piłką nożną na czwartoligowym poziomie. Sebastian Matuszewski wiosną nie nałoży ukochanych żółto-czerwonych barw.
Dariusz Szustek w Zarządzie Związku Powiatów Polskich ...
Dariusz Szustek w Zarządzie Związku Powiatów Polskich Starosta Łukowski Dariusz Szustek został wybrany na Członka Zarządu Związku Powiatów Polskich. Wyboru dokonali 17 stycznia członkowie Zgromadzenia Ogólnego ZPP.
Wzywa do pomocy chrześcijanom z Syrii
Wzywa do pomocy chrześcijanom z Syrii Pochodzący ze Stanina w powiecie łukowskim Kazimierz Gajowy od ponad 30 lat mieszka w Libanie. Kilkanaście dni temu przyjechał do Polski, by zachęcić do udziału w programie "Dach nad głową", który prowadzi Caritas Diecezji Siedleckiej.
Pływacki maraton już za dwa miesiące
Pływacki maraton już za dwa miesiące Na noc z 16 na 17 marca wyznaczono termin VI Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego "Otyliada". Zapisy na to wydarzenie Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi do 20 lutego.
Sukcesy reprezentantów ŁOK
Sukcesy reprezentantów ŁOK Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrała ogólnopolski konkurs kolęd w Łodzi. Natomiast recytatorzy z domu kultury triumfowali w konkursie w Woli Osowińskiej.
"Rolnik" z certyfikatem
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie otrzymał certyfikat "Szkoła Młodych Patriotów". To wyróżnienie za organizowanie przez placówkę szeregu akcji upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Dyrektorzy szkół zarobią mniej
Dyrektorzy szkół zarobią mniej Burmistrz Piotr Płudowski zmienił wysokość wynagrodzeń części dyrektorów szkół podstawowych i przedszkoli funkcjonujących na terenie miasta. Mniej zarobi m.in. Karol Ciołek ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Iwona Kmieć z łukowskiej "Piątki".
"Człowiek Roku 2018" - oni walczą o głosy!
Ruszyła VI edycja plebiscytu na Człowieka Roku tygodnika Wspólnota Łukowska, i portalu Łuków24.pl. Na tytuł i statuetkę za 2018 rok czeka 10 ciekawych osobistości z powiatu łukowskiego!
Stara szkoła w nowych murach
Stara szkoła w nowych murach Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie oficjalnie zainaugurowała swoją działalność pod nowym adresem. W poniedziałek 14 stycznia odbył się koncert noworoczny w wykonaniu utalentowanych uczniów placówki, połączony z przecinaniem wstęgi i zwiedzaniem nowego - choć używanego już od września - obiektu.
Ponad 70 tysięcy na stypendia
Ponad 70 tysięcy na stypendia 50 osób otrzymywać będzie stypendia sportowe nadane przez burmistrza Piotra Płudowskiego. Na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiła się informacja, kto dostanie ile pieniędzy.
DAF lepszy od Sokołowa
DAF lepszy od Sokołowa 7 zespołów wzięło udział kolejnej odsłonie V Noworocznego Turniej Piłki Nożnej Dziecięcej Akademii Futbolu. Tym razem o Puchar Burmistrza rywalizowały dzieci z rocznika 2011.
Karnawałowy bal dla niepełnosprawnych
Karnawałowy bal dla niepełnosprawnych Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił podopiecznych czterech placówek z powiatu łukowskiego na karnawałowy bal. Zabawa miała miejsce w środę 16 stycznia.
Nowa Rada Sportu w Łukowie
Nowa Rada Sportu w Łukowie 9 osób będzie zasiadać w Radzie Sportu - organie doradczym i opiniodawczym burmistrza, poświęconym tej dziedzinie życia. Osoby te swoją pracę będą wykonywać społecznie.
Nie żyje 53-letni mężczyzna
Nie żyje 53-letni mężczyzna Tragiczny pożar domu w Woli Bystrzyckiej w gminie Wojcieszków. Dziś w nocy zginął w nim 53-letni mężczyzna.
Noworoczny koncert szkoły muzycznej
Noworoczny koncert szkoły muzycznej Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie zaprezentowali swoje umiejętności szerszemu odbiorcy. W poniedziałek 14 stycznia odbył się noworoczny koncert połączony z oficjalnym otwarciem nowej siedziby placówki.
Chcą uczcić Pawła Adamowicza
Chcą uczcić Pawła Adamowicza Grupa mieszkańców Łukowa chce uczcić Pawła Adamowicza, zaatakowanego przez nożownika prezydenta Gdańska. "To wyraz solidarności między miastami i sprzeciw wobec przemocy" - mówią.
125 tysięcy dla Orkiestry!
125 tysięcy dla Orkiestry! Ponad 125 tysięcy złotych udało się zebrać w Łukowie podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota ta może ulec jednak zmianie i wzrosnąć.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Stara szkoła w nowych murachDAF lepszy od SokołowaKarnawałowy bal dla niepełnosprawnychNie żyje 53-letni mężczyznaNoworoczny koncert szkoły muzycznejAnielskie śpiewanie w Woli GułowskiejKrew dla OrkiestryPonad 80 tysięcy dla OrkiestryCzas tylko dla kobietPożar w GołaszynieMuzeum podsumowało rok

Obejrzyj

Noworoczny koncert szkoły muzycznejCeltyckie walentynki w ŁOKPonad 80 tysięcy dla OrkiestryWywieźli 24-latka za miasto. Chcieli odzyskać Ruszyły studniówki. Zobacz wyjątkowy walc uczniów I LO!Budżetowa sesja w powiecieJest nowy radny„JAK” zagra w ŁukowieKolejne potrącenie!Pracownia biologiczna w zamian za filmWe trzech bili 35-latka. Jeden z napastników uderzał siekierąPotrącił rowerzystkę po pijaku. Uciekł z miejsca zdarzenia

Wydarzenia dodajwszystkie

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
Sukcesy reprezentantów ŁOK
Sukcesy reprezentantów ŁOK
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrała ogólnopolski konkurs kolęd w Łodzi. Natomiast recytatorzy z domu kultury triumfowali w konkursie w Woli Osowińskiej.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Pływacki maraton już za dwa miesiące
Pływacki maraton już za dwa miesiące
Na noc z 16 na 17 marca wyznaczono termin VI Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego "Otyliada". Zapisy na to wydarzenie Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi do 20 lutego.

Prognoza pogody

"Seby" nie zobaczymy w Orlętach
Dziewięć sezonów i "stop". Najbardziej doświadczony zawodnik Orląt Łuków postanowił zakończyć przygodę z piłką nożną na czwartoligowym poziomie. Sebastian Matuszewski wiosną nie nałoży ukochanych żółto-czerwonych barw.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: Dezynfekcja po zmarłych śmierci
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz ...
pozostałe: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Inne: POZABANKOWE POŻYCZKI BEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM LUB ...
POZABANKOWE POŻYCZKI BEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM LUB OSÓB FIZYCZNYCH! Z nami uzyskasz tanią i bezpieczną pozabankową pożyczkę pod zastaw swojej nieruchomości na ...
pozostałe: Super Finansowanie Bez BIK Pod Zastaw Lub na Zakup Maszyn ...
Super Finansowanie Bez BIK Pod Zastaw Lub na Zakup Maszyn i Pojazdów! Z nami uzyskasz bez Banku pożyczkę lub leasing na zakup lub pod zastaw wszelkich ...
Inne: Pozabankowe Pożyczki Pod Zastaw Ziemi Rolnej BEZ BAZ Dla Rolników! ...
Pozabankowe Pożyczki Pod Zastaw Ziemi Rolnej BEZ BAZ Dla Rolników! • Tanie i bezpieczne pożyczki pod zastaw ziemi rolnej dla rolników. • Pożyczka na dowolny cel ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje