Karol Raczyński z programu "Rolnik szuka żony" idzie w politykę - Lukow24.pl - Jesteśmy dla Ciebie, mówimy o Tobie!
Dziś są imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Dzisiaj odwiedziło nas 90 osób   |   Osób online: 60   |   Zaloguj się   Rejestracja

Magda Oknińska  
dodane: 08-08-2018 10:23   |   wyświetleń: 3161

Karol Raczyński z programu "Rolnik szuka żony" idzie w politykę

Karol Raczyński chce zostać radnym Rady Powiatu Łukowskiego z listy PiS, mimo, że nie należy do tej partii. - PiS najbardziej pasuje programowo do moich poglądów - mówi rolnik.
Karol Raczyński z programu foto. TVP 

Karola Raczyńskiego z Pieniek koło Serokomli cała Polska poznała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jego pracę, uczuciowe perypetie i zwierzenia oglądały miliony telewidzów.

Ciężka praca

Program się skończył, żony Karol w nim nie znalazł, a telewizja jak wiadomo pokazywała tylko wycinki z jego życia i to odpowiednio obrobione przez fachowców. Dzisiaj codziennością 35-letniego rolnika jest ciężka praca. Razem z rodzicami prowadzi duże gospodarstwo.

- Gospodarstwo jest moje i moich rodziców - muszę ująć to wspólnie, ponieważ wspaniale nam się współpracuje i wspólnie zarządzamy oboma gospodarstwami. Utrzymujemy ok. 85 sztuk bydła, w tym krowy mleczne, bydło opasowe. Siejemy zboża, kukurydzę na kiszonkę, groch, soję, trawy. Teraz akurat są żniwa i mam bardzo mało czasu na rozmowę - mówi Wspólnocie Łukowskiej.

Wesprze młodych

Pytamy więc szybko, dlaczego zdecydował się na kandydowanie do Rady Powiatu i dlaczego z PiS?

- Wiele osób namawiało mnie do kandydowania, głównie na stanowisko Wójta Gminy Serokomla. Ale ze względu na dobrze rozwinięte gospodarstwo rolne nie podjąłem tego wyzwania. Ja po prostu nie miałbym czasu na kolejną pracę na pełnym etacie - tłumaczy.

Funkcja radnego powiatu także pozwala wpływać na lokalną rzeczywistość i na tym Karol chciałby się skupić.

- Zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Powiatu, ponieważ z mojej gminy Serokomla nie ma obecnie radnego w powiecie. Wcześniej radnym powiatowym był Piotr Chaber, obecny wójt. Uważam że wsparcia młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi w powiecie brakuje. Szanuję starsze osoby, wiem, że bardzo jest potrzebne ich doświadczenie, ale i na tej płaszczyźnie musi być równowaga – mówi.

PiS pasuje

Dlaczego zdecydował się na kandydowanie z list PiS, skoro nie należy do tej partii?

- Kandyduję do rady powiatu z listy PiS, ponieważ jest to partia, która najbardziej pasuje programowo do moich poglądów. Nie miałem propozycji z innych partii, nawet gdybym miał, to nie zdecydowałbym się na kandydowanie z innej listy – tłumaczy rolnik.

Branża rolna i drogi

Karol będzie startował do Rady Powiatu z Okręgu nr 3, w skład którego wchodzą gminy: Adamów, Serokomla, Krzywda i Wojcieszków. Co chciałby zrobić dla mieszkańców tych stron jako radny?

- Najważniejsze to słuchać potrzeb mieszkańców i wspierać ich w realizacji ciekawych pomysłów dla dobra ogółu, bo uważam, że politycy mają realizować potrzeby lokalnych społeczności. Chciałbym bardzo mocno wesprzeć branżę rolną, ponieważ jest mi osobiście bardzo bliska, a dodatkowo wiem, że wiele osób z tych terenów utrzymuje się z rodzinnych gospodarstw rolnych lub traktuje je jako dodatkowe źródło dochodu. Na pewno bardzo ważnym elementem jest też poprawa infrastruktury drogowej, ponieważ obecnie w każdym domu znajduje się minimum jeden samochód i w kwestii poprawy stanu dróg jest jeszcze wiele do zrobienia – wyjaśnia rolnik.

Odpowiedzialność i pokora

Zapytaliśmy Karola, czy sądzi, że byłby dobrym radnym?

- Uważam że takie cechy charakteru jak: kreatywność, odpowiedzialność, pokora oraz umiejętność słuchania innych pozwoliłyby, abym był dobrym radnym, dzięki czemu wyborcy mieliby swój głos w funkcjonowaniu powiatu – mówi.

Czy program mu pomoże?

Telewizyjna kariera Karola sprawiła, że jest on bardziej znany od innych kandydatów. Jego twarz jest rozpoznawalna, a inni uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" także poszli w politykę. W 2014 r. rolnik Paweł Szakiewicz został radnym gminy Braniewo.

Czy Karolowi pomoże w wygranej  udział w programie bijącym rekordy oglądalności i czy nadal odczuwa skutki popularności?

- Już coraz mniej odczuwam przejawy tego, że ludzie mnie rozpoznają i utożsamiają z programem. Natomiast zdarzają się jeszcze sytuacje czasami śmieszne, czasami miłe, a czasami mniej miłe. Obecnie trzymam kciuki za nowych uczestników 5 edycji "Rolnik szuka żony", żeby im się udało. To czy program może mi pomóc w wyborach, to pytanie do wyborców. Uważam że trzeba się kierować osobowością i tym, kim się jest w życiu na co dzień – mówi Raczyński.

Komentowane

Kol (2018-08-08 10:30) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie ośmieszaj się
raczek (2018-08-08 10:39) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Kobiety nie możesz wybrać a w politykę się pchasz :)
Sprytnie (2018-08-08 11:02) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Sprytna partia łapie znane osoby.
Anka (2018-08-08 11:05) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu można też być kandydatem niezrzeszonym
limpopo (2018-08-08 11:08) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Panny i Siksy
W. (2018-08-08 11:26) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
współczesna historia zna takie przypadki, gdy partie polityczne w rozpaczy werbowały na listy takich ćwierć-celebrytów licząc wyłącznie na "przypadkowo" oddane na nich głosy. Większość z nim przepada w wyborach, a ci ktorym sie uda zdobyć mandat - najczęściej zarastają mchem i pajęczyną i nikt po 4 latach nie potrafi czegokolwiek powiedzieć o ich udziale w polityce. Pamietacie Florka z BigBrothera co został posłem? Kojarzycie osiągnięcia polityczne trenera Jagiellonii albo kabareciarza z brodą, albo Zulu-Gulę lub też znajomego nam wszystkim pilkarza? Karola też PiS połknie, przeżuje i wypluje zanim chłopak gębę otworzy...
K (2018-08-08 12:32) 7 1   |   zgłoś do usunięcia
Bo dla PiS się nie liczy czy ta osoba coś zrobi czy da radę czy ma pojęcie liczy się że to będzie z ich listy radny i będą mieli jeden głos więcej a im na rękę, że się nie zna bo będzie tylko marionetka do głosowania. Ludzie tacy naiwni w Polsce są i od upadku komuny głosują na partie które nic nie robią tylko oszukują nas. Ktoś powie ale ta partia tyle zrobiła ok zrobiła a ile zepsuła? Na szali bierze się całokształt a nie tylko plusy. Ale Polak głupi zawsze i po szkodzie historia potwierdza. Jesteśmy narodem ktortkowzrocznym egoistami zawistnym itp. Widzimy co chcemy i każdy błąd sobie wytłumaczy y aby nasza racja była.
Żenada (2018-08-08 15:04) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Szambo wybiło i zalało młodego człowieka. Współczuję Panu szczerze i szacunek za odwagę!A obciachami co piszą pod przykryciem się Pan nie przejmuj!
Popieram Karola! (2018-08-08 15:26) 1 6   |   zgłoś do usunięcia
Brawo Karol. Przeciwnicy już skowyczą bo się boją, że wygrasz.
cytat (2018-08-08 16:57) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Demokracja to dwa wilki i owca , które głosują co będą jeść na obiad, w demokracji głupich i leniwych jest wiecej dlatego zawsze zwycięży socjalizm, do tych haseł można było do tej pory podchodzić sceptycznie, ale pis udowodnił że to wszystko prawda, narodowosocjalistyczna partia, której rządy przypominają raczej komunę niż rządy prawicowe, zatopiły Polske w oceanie bylejakości, mierności i nieudolności, zrównali wszstko w dół, a lumpenproletariat uczynili przewodnią siła narodu, zal na to wszystko patrzeć
Bardzo dobra decyzja (2018-08-08 17:40) 1 4   |   zgłoś do usunięcia
No widzisz Karol anonimowe skunksy już ze strachu smrodzą na forum i atakują na oślep. W radzie powiatu potrzeba młodych, dynamicznych, wykształconych i niezależnych finansowo.
Cwaniak z niego (2018-08-08 18:15) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
A niby po co on się zgłosił wcześniej do programu, jak nie po to żeby zabłysnąć w tv myśli że dzięki temu zyska więcej głosów!!!!! A partia PiS to dlatego że jest przy władzy gdyby była inna to przy władzy to i poglądy byłyby inne!!!!
Czytelnick (2018-08-08 18:20) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Do 'Sprytnie'a do PSL-u kandyduje matka Gołoty,w Warszawie
Karol dasz radę! (2018-08-08 19:07) 0 2   |   zgłoś do usunięcia
No Karol jeszcze na dobre nie wystartowałeś a już popłoch na forum.
K. (2018-08-08 19:10) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Wyrażenie opinii nie jest atakiem na P. Karola tylko w większości przypadków krytyką partii które nie liczą się z ludźmi. Polacy nie widzą wszystkiego tylko to co partie im chcą pokazać dlatego w naszym kraju partie się maja dobrze a politycy zabijają fortuny na naszej naiwności. Dodam, że dotyczy to wszystkich partii a nie jednej bo zaraz zwolennicy zaczną minusowac i hejtować.
Panie Karolu (2018-08-08 19:25) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu - zobacz Pan w jakie "towarzystwo" wdeptujesz, spójrz jak Twoi przyszli towarzysze odnoszą się do innych osób - wyzywają od skunksów że skowyczą. Do takiego sortu Ci bliżej? Czyżby? A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy warto dać sobie przypiąć taką łatkę? A jak zechcesz zagłosować inaczej niz oni polecą - to Ciebie zmieszają z błotem, wdepczą w glebę - bo to taki sort...
Panie Karolu (2018-08-08 19:25) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu - zobacz Pan w jakie "towarzystwo" wdeptujesz, spójrz jak Twoi przyszli towarzysze odnoszą się do innych osób - wyzywają od skunksów że skowyczą. Do takiego sortu Ci bliżej? Czyżby? A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy warto dać sobie przypiąć taką łatkę? A jak zechcesz zagłosować inaczej niz oni polecą - to Ciebie zmieszają z błotem, wdepczą w glebę - bo to taki sort...
Karol nie daj się (2018-08-08 20:35) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
No popatrz Karol najpierw Cię anonimowo obrażają (kol raczek rolnik cwaniak z niego llu) a potem piszą Panie Karolu udając, że to nie oni. Rzeczywiście skunks to perfumeria przy nich.
Łukowiak (2018-08-08 23:29) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Piszcie co chcecie, piszcie że piszę anonimowo, faktów nie zmienicie. Chłopak w tv pokazał że ma niesamowicie małe IQ, jest bliski totalnemu nieudacznikowi jednak ponieważ jest bardzo miły w wielu ludziach zaczął budzić sympatię. Jego pomysł wejścia w politykę jest idotyczne i jeśli miałby zdobyć sporo głosów to niestety idziemy w zła stronę. W polityce potrzebujemy inteligentnych i mądrych ludzi. Ten prosty człowiek zalany sodówką po tv widzi tylko dalsze show i kasę.
Łukowiaku (2018-08-09 00:35) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jakże małe IQ widać po twoim wpisie. Wierzysz we wszystko co ci w telewizorze pokażą. Ten chłopak skończył SGGW i świetnie sobie radzi w agrobiznesie. Czym ty możesz się pochwalić?
Do pixel (2018-08-09 06:26) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
Pokaż swój ryj to się pośmiejemy.
Karol III (2018-08-09 07:29) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
Karol co szukał żony i nie znalazł nie zastąpi Karola z Adamowa, no może w 10 %.
???. (2018-08-09 07:45) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe, portal lukow 24 "bawi się" w promocję kandydatów PIS do rady powiatu?.
to cwelola tzn karolal (2018-08-09 08:52) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
rozrzucać łajno na polu pajacu, samoktytyki troche prostaku
do wpisu z 8:52 (2018-08-09 10:45) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Co dziewczynę ci odbił, że tak go wyzywasz anonimowo? Krowa u Karola ma więcej rozumu od ciebie anonimowy prostaku.
Wiesniaki z lukowa (2018-08-09 11:16) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Jak widac po komentarzach w Łukowie jest więcej wieśniaków niż na wsi .
aaaa. (2018-08-09 13:06) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Pis to nie trampolina do kariery a w programie tv był nijaki czy on szukał żony
rumcajs (2018-08-09 19:20) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Próbuj w kawalerach do wzięcia,tam na pewno coś przytulisz,a panny tam niczego sobie i masz duże szanse skoro i Rysiek znalazł coś dla siebie!
Karolu (2018-08-09 19:46) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
to że Naczelny Prezes jest kawalerem - to jeszcze nie powód byś sie identyfikował z PiSem. Wyobraź sobie PRLowskiego prokuratora Piotrowicza albo MIssPIS Pawłowiczównę - i siebie w tej ferajnie... Warto?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Przymierze ogłasza start w wyborach
Przymierze ogłasza start w wyborach Przymierze dla Ziemi Łukowskiej oficjalnie ogłosiło tegoroczny start w jesiennych wyborach samorządowych. Stowarzyszenie przedstawiło też kandydatów na wójtów gmin oraz kandydata na burmistrza Łukowa.
Kradzieże telefonów i nietrzeźwi kierowcy
Kradzieże telefonów i nietrzeźwi kierowcy Kilkadziesiąt interwencji odnotowali łukowscy policjanci w ciągu ostatniego tygodnia. Poniżej prezentujemy wybrane z nich, przesłane w ramach kroniki policyjnej.
Odzyskali auto za 70 tysięcy
Odzyskali auto za 70 tysięcy Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi z gminy Łuków, który przywłaszczył sobie warte 70 tys. zł Audi Q7. Mężczyzna nie spłacał rat leasingowych za pojazd i korzystał z niego z przyczepionymi innymi tablicami rejestracyjnymi. Próbował też oszukać policjantów mówiąc, że leasingowe auto spłonęło poza granicami kraju.
Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza
Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza Maciej Nurzyński, związany z Fundacją Cegiełkowo Pasja i Pomoc jest oficjalnym kandydatem na stanowisko burmistrza Łukowa. Za nami konferencja prasowa Przymierza dla Ziemi Łukowskiej, na której potwierdzono start Nurzyńskiego na stanowisko, które dziś zajmuje Dariusz Szustek.
Koncert organowy już w niedzielę
Koncert organowy już w niedzielę Przed nami kolejny koncert w ramach "VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie". Tym razem w niedzielę 19 sierpnia zagra polsko-niemiecki duet: Ewa Iżykowska i Tobias Aehlig.
Niemy film, ale z muzyką
Niemy film, ale z muzyką Nietypowy koncert i projekcja filmu w Łukowie. Z okazji Święta Wojska Polskiego w miejskim amfiteatrze odbędzie się projekcja niespełna godzinnego filmu "Ponad Śnieg" z 1929 roku. Niememu filmowi towarzyszyć będzie jednak koncert muzyki na żywo.
„Hip-hop Ewangelii”
„Hip-hop Ewangelii” Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na "Hip-hop Ewangelii". Wydarzenie zaplanowano w niedzielę 19 sierpnia w miejskim amfiteatrze.
Łukowscy harcerze w Bieszczadach
Łukowscy harcerze w Bieszczadach Harcerskie obozy to okazja do nabycia nowych doświadczeń i nauczenia się wielu umiejętności. Między 30 lipca, a 9 sierpnia harcerze z Hufca ZHP Łuków wypoczywali w Dwerniku w Bieszczadach.
Ponad 20 interwencji strażaków
Ponad 20 interwencji strażaków W piątkowe popołudnie i wieczór nad Łukowem oraz powiatem łukowskim przeszła burza, której towarzyszyły obfite opady deszczu. Do pomocy często wzywana była straż pożarna.
Zalane piwnice. Strażacy usuwają skutki ulewy
Zalane piwnice. Strażacy usuwają skutki ulewy Nad Łukowem przechodzi zapowiadana dziś rano burza. Gwałtowne opady deszczu spowodowały podtopienia na ulicach oraz na posesjach. Państwowa Straż Pożarna i jednostki OSP mają ręce pełne roboty.
Kuchnia pełna papierosów
Kuchnia pełna papierosów 900 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli we wtorek łukowscy policjanci. Wyroby te posiadał 37-letni mieszkaniec Stoczka Łukowskiego, który trzymał "lewe fajki" między innymi pod kuchennymi szafkami.
Artystyczny plener w Klimkach
Artystyczny plener w Klimkach Stowarzyszenie Artystów i Twórców Gminy Łuków oraz Gmina Łuków zapraszają na plener rzeźbiarsko-malarski w Klimkach. Trwać on będzie od 13 do 17 sierpnia.
Obrywał lusterka w samochodach, bo „poniosły go nerwy”
Obrywał lusterka w samochodach, bo „poniosły go nerwy” Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi z Łukowa, który uszkodził elementy kilku pojazdów. Wandala zatrzymali młodzi mężczyźni, którzy zareagowali na jego zachowanie. Łukowianin uszkodził też osiedlowe ławki, śmietniczki i stojak na rowery.
Pijacka recydywa za kółkiem
Pijacka recydywa za kółkiem Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 26-latek z gminy Trzebieszów, który w stanie nietrzeźwości kierował autem, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Co ciekawe, mężczyzna stracił już w przeszłości prawo jazdy za podobne przewinienie.
Uwaga na burze! Ostrzeżenie IMGW dla powiatu łukowskiego
Uwaga na burze! Ostrzeżenie IMGW dla powiatu łukowskiego Ostrzeżenie dla mieszkańców powiatu łukowskiego. W piątek w naszym regionie pojawić się mogą burze z gradem. Zabezpieczmy więc swój dobytek.
Poseł pyta o ASF
Poseł pyta o ASF Do naszej redakcji wpłynęła informacja prasowa od biura poselskiego Krzysztofa Głuchowskiego (PiS). Parlamentarzysta pyta się Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o to, jak Rząd zamierza niwelować gospodarcze skutki Afrykańskiego Pomoru Świń.
Wakacyjny turniej za nami
Wakacyjny turniej za nami Drużyny "Lwów", "Orłów Łukowa" i "Ekipy Benego" zwyciężyły w wakacyjnym turnieju piłki nożnej, który zorganizował OSiR w Łukowie. Sportowe zmagania miały miejsce we wtorek 7 sierpnia na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Łukowscy harcerze w BieszczadachWakacyjny turniej za namiNowy wóz dla OSP w OkrzeiPszczelarskie święto w ŁawkachAntyaborcyjne hasła w centrum miastaWyróżnienia dla działaczy LZSPielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie74 lata po Powstaniu. Patriotyczne obchody w ŁukowieSerokomla: wojewódzkie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi PolskiejKolorowe szaleństwo. Holi Festival w ŁukowieReprezentacja kickboxerów ćwiczyła w Łukowie

Obejrzyj

Ponad 20 interwencji strażakówPielgrzymi idą mimo upału [WIDEO]Pielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie74 lata po Powstaniu. Patriotyczne obchody w ŁukowieKolorowe szaleństwo. Holi Festival w ŁukowieZłodziej roweru nagrał się na monitoringu15 godzin w akcjiZenek zaśpiewał nad zalewemPożar cysterny na Radzyńskiej. Zobacz film z miejsca zdarzenia!Kto rozpoznaje złodzieja?

Wydarzenia dodajwszystkie

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Artystyczny plener w Klimkach
Artystyczny plener w Klimkach
Stowarzyszenie Artystów i Twórców Gminy Łuków oraz Gmina Łuków zapraszają na plener rzeźbiarsko-malarski w Klimkach. Trwać on będzie od 13 do 17 sierpnia.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Zapisz się na biegi ks. Brzóski
Zapisz się na biegi ks. Brzóski
Do 3 września trwają zapisy na XXIV Ogólnopolskie Biegi im. Ks. Stanisława Brzóski pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków. Zapisy przyjmuje Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaś samo wydarzenie zaplanowano na 9 września.

Prognoza pogody

Wakacyjny turniej za nami
Wakacyjny turniej za nami
Drużyny "Lwów", "Orłów Łukowa" i "Ekipy Benego" zwyciężyły w wakacyjnym turnieju piłki nożnej, który zorganizował OSiR w Łukowie. Sportowe zmagania miały miejsce we wtorek 7 sierpnia na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

nieruchomości: mieszkanie trzypokojowe Łuków oś.Chącińskiego
Wynajmę trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej i ul. Dmocha. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest widne i ciche. Na wyposażeniu meble ...
Sprzedam: Sprzedam aronię
Sprzedam aronię, recznie rwaną na zamówienie.
Kupię: Skup Spółek oraz JDG - Pomoc JPK/KAS 299/586 KSH
Kupujemy Zadłużone Spółki oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, Pomagamy Przekształcamy - Rozwiążemy każdy nawet najbardziej skomplikowany problem finansowy. Nasza wiedza, wspólna pasja i chęć wykonywania usług na najwyższym ...
Dam pracę: Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem, umowa o pracę. Wysokie stawki wynagrodzenia. Tel: 519583163
Sprzedam: Schody Rintal – Projekt, Pomiar, Wizualizacja Gratis!
Skorzystaj z darmowych usług wiodącego producenta schodów Rintal Polska! Pomiar, projekt oraz wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu GRATIS! Odwiedź naszą stronę internetową i umów się ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje