Dziś są imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Magda Oknińska  
dodane: 08-08-2018 10:23   |   wyświetleń: 7060

Karol Raczyński z programu "Rolnik szuka żony" idzie w politykę

Karol Raczyński chce zostać radnym Rady Powiatu Łukowskiego z listy PiS, mimo, że nie należy do tej partii. - PiS najbardziej pasuje programowo do moich poglądów - mówi rolnik.
Karol Raczyński z programu foto. TVP 

Karola Raczyńskiego z Pieniek koło Serokomli cała Polska poznała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jego pracę, uczuciowe perypetie i zwierzenia oglądały miliony telewidzów.

Ciężka praca

Program się skończył, żony Karol w nim nie znalazł, a telewizja jak wiadomo pokazywała tylko wycinki z jego życia i to odpowiednio obrobione przez fachowców. Dzisiaj codziennością 35-letniego rolnika jest ciężka praca. Razem z rodzicami prowadzi duże gospodarstwo.

- Gospodarstwo jest moje i moich rodziców - muszę ująć to wspólnie, ponieważ wspaniale nam się współpracuje i wspólnie zarządzamy oboma gospodarstwami. Utrzymujemy ok. 85 sztuk bydła, w tym krowy mleczne, bydło opasowe. Siejemy zboża, kukurydzę na kiszonkę, groch, soję, trawy. Teraz akurat są żniwa i mam bardzo mało czasu na rozmowę - mówi Wspólnocie Łukowskiej.

Wesprze młodych

Pytamy więc szybko, dlaczego zdecydował się na kandydowanie do Rady Powiatu i dlaczego z PiS?

- Wiele osób namawiało mnie do kandydowania, głównie na stanowisko Wójta Gminy Serokomla. Ale ze względu na dobrze rozwinięte gospodarstwo rolne nie podjąłem tego wyzwania. Ja po prostu nie miałbym czasu na kolejną pracę na pełnym etacie - tłumaczy.

Funkcja radnego powiatu także pozwala wpływać na lokalną rzeczywistość i na tym Karol chciałby się skupić.

- Zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Powiatu, ponieważ z mojej gminy Serokomla nie ma obecnie radnego w powiecie. Wcześniej radnym powiatowym był Piotr Chaber, obecny wójt. Uważam że wsparcia młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi w powiecie brakuje. Szanuję starsze osoby, wiem, że bardzo jest potrzebne ich doświadczenie, ale i na tej płaszczyźnie musi być równowaga – mówi.

PiS pasuje

Dlaczego zdecydował się na kandydowanie z list PiS, skoro nie należy do tej partii?

- Kandyduję do rady powiatu z listy PiS, ponieważ jest to partia, która najbardziej pasuje programowo do moich poglądów. Nie miałem propozycji z innych partii, nawet gdybym miał, to nie zdecydowałbym się na kandydowanie z innej listy – tłumaczy rolnik.

Branża rolna i drogi

Karol będzie startował do Rady Powiatu z Okręgu nr 3, w skład którego wchodzą gminy: Adamów, Serokomla, Krzywda i Wojcieszków. Co chciałby zrobić dla mieszkańców tych stron jako radny?

- Najważniejsze to słuchać potrzeb mieszkańców i wspierać ich w realizacji ciekawych pomysłów dla dobra ogółu, bo uważam, że politycy mają realizować potrzeby lokalnych społeczności. Chciałbym bardzo mocno wesprzeć branżę rolną, ponieważ jest mi osobiście bardzo bliska, a dodatkowo wiem, że wiele osób z tych terenów utrzymuje się z rodzinnych gospodarstw rolnych lub traktuje je jako dodatkowe źródło dochodu. Na pewno bardzo ważnym elementem jest też poprawa infrastruktury drogowej, ponieważ obecnie w każdym domu znajduje się minimum jeden samochód i w kwestii poprawy stanu dróg jest jeszcze wiele do zrobienia – wyjaśnia rolnik.

Odpowiedzialność i pokora

Zapytaliśmy Karola, czy sądzi, że byłby dobrym radnym?

- Uważam że takie cechy charakteru jak: kreatywność, odpowiedzialność, pokora oraz umiejętność słuchania innych pozwoliłyby, abym był dobrym radnym, dzięki czemu wyborcy mieliby swój głos w funkcjonowaniu powiatu – mówi.

Czy program mu pomoże?

Telewizyjna kariera Karola sprawiła, że jest on bardziej znany od innych kandydatów. Jego twarz jest rozpoznawalna, a inni uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" także poszli w politykę. W 2014 r. rolnik Paweł Szakiewicz został radnym gminy Braniewo.

Czy Karolowi pomoże w wygranej  udział w programie bijącym rekordy oglądalności i czy nadal odczuwa skutki popularności?

- Już coraz mniej odczuwam przejawy tego, że ludzie mnie rozpoznają i utożsamiają z programem. Natomiast zdarzają się jeszcze sytuacje czasami śmieszne, czasami miłe, a czasami mniej miłe. Obecnie trzymam kciuki za nowych uczestników 5 edycji "Rolnik szuka żony", żeby im się udało. To czy program może mi pomóc w wyborach, to pytanie do wyborców. Uważam że trzeba się kierować osobowością i tym, kim się jest w życiu na co dzień – mówi Raczyński.

Komentowane

Kol (2018-08-08 10:30) 24 18   |   zgłoś do usunięcia
Nie ośmieszaj się
raczek (2018-08-08 10:39) 16 18   |   zgłoś do usunięcia
Kobiety nie możesz wybrać a w politykę się pchasz :)
Sprytnie (2018-08-08 11:02) 13 15   |   zgłoś do usunięcia
Sprytna partia łapie znane osoby.
Anka (2018-08-08 11:05) 14 13   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu można też być kandydatem niezrzeszonym
limpopo (2018-08-08 11:08) 13 16   |   zgłoś do usunięcia
Panny i Siksy
W. (2018-08-08 11:26) 15 44   |   zgłoś do usunięcia
współczesna historia zna takie przypadki, gdy partie polityczne w rozpaczy werbowały na listy takich ćwierć-celebrytów licząc wyłącznie na "przypadkowo" oddane na nich głosy. Większość z nim przepada w wyborach, a ci ktorym sie uda zdobyć mandat - najczęściej zarastają mchem i pajęczyną i nikt po 4 latach nie potrafi czegokolwiek powiedzieć o ich udziale w polityce. Pamietacie Florka z BigBrothera co został posłem? Kojarzycie osiągnięcia polityczne trenera Jagiellonii albo kabareciarza z brodą, albo Zulu-Gulę lub też znajomego nam wszystkim pilkarza? Karola też PiS połknie, przeżuje i wypluje zanim chłopak gębę otworzy...
K (2018-08-08 12:32) 22 14   |   zgłoś do usunięcia
Bo dla PiS się nie liczy czy ta osoba coś zrobi czy da radę czy ma pojęcie liczy się że to będzie z ich listy radny i będą mieli jeden głos więcej a im na rękę, że się nie zna bo będzie tylko marionetka do głosowania. Ludzie tacy naiwni w Polsce są i od upadku komuny głosują na partie które nic nie robią tylko oszukują nas. Ktoś powie ale ta partia tyle zrobiła ok zrobiła a ile zepsuła? Na szali bierze się całokształt a nie tylko plusy. Ale Polak głupi zawsze i po szkodzie historia potwierdza. Jesteśmy narodem ktortkowzrocznym egoistami zawistnym itp. Widzimy co chcemy i każdy błąd sobie wytłumaczy y aby nasza racja była.
Żenada (2018-08-08 15:04) 22 18   |   zgłoś do usunięcia
Szambo wybiło i zalało młodego człowieka. Współczuję Panu szczerze i szacunek za odwagę!A obciachami co piszą pod przykryciem się Pan nie przejmuj!
Popieram Karola! (2018-08-08 15:26) 12 49   |   zgłoś do usunięcia
Brawo Karol. Przeciwnicy już skowyczą bo się boją, że wygrasz.
cytat (2018-08-08 16:57) 18 13   |   zgłoś do usunięcia
Demokracja to dwa wilki i owca , które głosują co będą jeść na obiad, w demokracji głupich i leniwych jest wiecej dlatego zawsze zwycięży socjalizm, do tych haseł można było do tej pory podchodzić sceptycznie, ale pis udowodnił że to wszystko prawda, narodowosocjalistyczna partia, której rządy przypominają raczej komunę niż rządy prawicowe, zatopiły Polske w oceanie bylejakości, mierności i nieudolności, zrównali wszstko w dół, a lumpenproletariat uczynili przewodnią siła narodu, zal na to wszystko patrzeć
Bardzo dobra decyzja (2018-08-08 17:40) 15 15   |   zgłoś do usunięcia
No widzisz Karol anonimowe skunksy już ze strachu smrodzą na forum i atakują na oślep. W radzie powiatu potrzeba młodych, dynamicznych, wykształconych i niezależnych finansowo.
Cwaniak z niego (2018-08-08 18:15) 10 23   |   zgłoś do usunięcia
A niby po co on się zgłosił wcześniej do programu, jak nie po to żeby zabłysnąć w tv myśli że dzięki temu zyska więcej głosów!!!!! A partia PiS to dlatego że jest przy władzy gdyby była inna to przy władzy to i poglądy byłyby inne!!!!
Czytelnick (2018-08-08 18:20) 10 11   |   zgłoś do usunięcia
Do 'Sprytnie'a do PSL-u kandyduje matka Gołoty,w Warszawie
Karol dasz radę! (2018-08-08 19:07) 16 13   |   zgłoś do usunięcia
No Karol jeszcze na dobre nie wystartowałeś a już popłoch na forum.
K. (2018-08-08 19:10) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Wyrażenie opinii nie jest atakiem na P. Karola tylko w większości przypadków krytyką partii które nie liczą się z ludźmi. Polacy nie widzą wszystkiego tylko to co partie im chcą pokazać dlatego w naszym kraju partie się maja dobrze a politycy zabijają fortuny na naszej naiwności. Dodam, że dotyczy to wszystkich partii a nie jednej bo zaraz zwolennicy zaczną minusowac i hejtować.
Panie Karolu (2018-08-08 19:25) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu - zobacz Pan w jakie "towarzystwo" wdeptujesz, spójrz jak Twoi przyszli towarzysze odnoszą się do innych osób - wyzywają od skunksów że skowyczą. Do takiego sortu Ci bliżej? Czyżby? A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy warto dać sobie przypiąć taką łatkę? A jak zechcesz zagłosować inaczej niz oni polecą - to Ciebie zmieszają z błotem, wdepczą w glebę - bo to taki sort...
Panie Karolu (2018-08-08 19:25) 12 36   |   zgłoś do usunięcia
Panie Karolu - zobacz Pan w jakie "towarzystwo" wdeptujesz, spójrz jak Twoi przyszli towarzysze odnoszą się do innych osób - wyzywają od skunksów że skowyczą. Do takiego sortu Ci bliżej? Czyżby? A gdzie szacunek do drugiego człowieka? Czy warto dać sobie przypiąć taką łatkę? A jak zechcesz zagłosować inaczej niz oni polecą - to Ciebie zmieszają z błotem, wdepczą w glebę - bo to taki sort...
Karol nie daj się (2018-08-08 20:35) 12 17   |   zgłoś do usunięcia
No popatrz Karol najpierw Cię anonimowo obrażają (kol raczek rolnik cwaniak z niego llu) a potem piszą Panie Karolu udając, że to nie oni. Rzeczywiście skunks to perfumeria przy nich.
Łukowiak (2018-08-08 23:29) 13 12   |   zgłoś do usunięcia
Piszcie co chcecie, piszcie że piszę anonimowo, faktów nie zmienicie. Chłopak w tv pokazał że ma niesamowicie małe IQ, jest bliski totalnemu nieudacznikowi jednak ponieważ jest bardzo miły w wielu ludziach zaczął budzić sympatię. Jego pomysł wejścia w politykę jest idotyczne i jeśli miałby zdobyć sporo głosów to niestety idziemy w zła stronę. W polityce potrzebujemy inteligentnych i mądrych ludzi. Ten prosty człowiek zalany sodówką po tv widzi tylko dalsze show i kasę.
Łukowiaku (2018-08-09 00:35) 12 13   |   zgłoś do usunięcia
Jakże małe IQ widać po twoim wpisie. Wierzysz we wszystko co ci w telewizorze pokażą. Ten chłopak skończył SGGW i świetnie sobie radzi w agrobiznesie. Czym ty możesz się pochwalić?
Do pixel (2018-08-09 06:26) 16 10   |   zgłoś do usunięcia
Pokaż swój ryj to się pośmiejemy.
Karol III (2018-08-09 07:29) 14 26   |   zgłoś do usunięcia
Karol co szukał żony i nie znalazł nie zastąpi Karola z Adamowa, no może w 10 %.
???. (2018-08-09 07:45) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe, portal lukow 24 "bawi się" w promocję kandydatów PIS do rady powiatu?.
to cwelola tzn karolal (2018-08-09 08:52) 11 12   |   zgłoś do usunięcia
rozrzucać łajno na polu pajacu, samoktytyki troche prostaku
do wpisu z 8:52 (2018-08-09 10:45) 15 11   |   zgłoś do usunięcia
Co dziewczynę ci odbił, że tak go wyzywasz anonimowo? Krowa u Karola ma więcej rozumu od ciebie anonimowy prostaku.
Wiesniaki z lukowa (2018-08-09 11:16) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
Jak widac po komentarzach w Łukowie jest więcej wieśniaków niż na wsi .
aaaa. (2018-08-09 13:06) 10 11   |   zgłoś do usunięcia
Pis to nie trampolina do kariery a w programie tv był nijaki czy on szukał żony
rumcajs (2018-08-09 19:20) 14 31   |   zgłoś do usunięcia
Próbuj w kawalerach do wzięcia,tam na pewno coś przytulisz,a panny tam niczego sobie i masz duże szanse skoro i Rysiek znalazł coś dla siebie!
Karolu (2018-08-09 19:46) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
to że Naczelny Prezes jest kawalerem - to jeszcze nie powód byś sie identyfikował z PiSem. Wyobraź sobie PRLowskiego prokuratora Piotrowicza albo MIssPIS Pawłowiczównę - i siebie w tej ferajnie... Warto?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wesołego Alleluja!
Wesołego Alleluja! Najserdeczniejsze życzenia wesołych i pełnych ciepła Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Pogody ducha i wzajemnej życzliwości życzą pracownicy i wydawca portalu Łuków24.pl.
"Jestem feministką, ale katolicką"
Ja nie widzę jakiegoś poważnego programu Koalicji Europejskiej, również dla naszego regionu. I myślę, że mieszkańcy województwa lubelskiego też to dostrzegają - mówi Elżbieta Kruk.
Tir w rowie. Kierowca zabrany śmigłowcem
Tir w rowie. Kierowca zabrany śmigłowcem Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w sobotę 20 kwietnia około godziny 4:30 rano. W Szczygłach Górnych w gminie Łuków do rowu wjechał tir. Kierowca został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
6 pożarów w jeden dzień
6 pożarów w jeden dzień 6 razy do palących się traw i nieużytków rolnych wyjeżdżała w Wielki Piątek straż pożarna. Trzy pożary odnotowano w gminie Wola Mysłowska.
Nauczycielski protest song
Nauczycielski protest song "Strajkują uczciwie przedszkola i szkoły. Chcą godnie zarabiać, a nie jak matoły" - to słowa piosenki, którą wykonują nauczyciele Zespołu Szkół w Strzyżewie w gminie Łuków. Nagraniem w serwisie YouTube podzielili się z naszą redakcją Czytelnicy.
Rusza przetarg na dalsze prace nad zalewem
Rusza przetarg na dalsze prace nad zalewem 18 kwietnia ogłoszony został przetarg na wykonanie kolejnych prac nad zalewem Zimna Woda w Łukowie. Termin składania ofert mija 7 maja.
Budowniczy Muzeum odszedł na wieczną wartę
Budowniczy Muzeum odszedł na wieczną wartę Żył dla innych ludzi i słusznych spraw. Nigdy nie mijał mieszkańców gminy bez słowa, ale słuchał ich, zamiast opowiadać tylko o sobie - tak wspominają zmarłego Daniela Biadunia przyjaciele i znajomi.
"Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena
We wtorek 16 kwietnia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tym razem było to spotkanie z muzyką i poezją św. Jana Pawła II - Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych Dużymi krokami zbliża się II edycja Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza. Swój udział w tej imprezie potwierdziło wiele znakomitych zawodniczek i zawodników.
Uczyli wielkanocnych tradycji
Uczyli wielkanocnych tradycji Prawie 800 osób wzięło udział w wielkanocnych warsztatach przygotowanych przez Muzeum Regionalne w Łukowie. Na zajęciach uczono się między innymi, jak tradycyjnymi metodami tworzyć pisanki.
Strajk nauczycieli traci na sile
Strajk nauczycieli traci na sile Kolejne szkoły zawieszają akcję protestacyjną. Do obowiązków wrócą m.in. nauczyciele wszystkich szkół średnich w Łukowie.
Zderzenie z sarną i nocny wypadek
Zderzenie z sarną i nocny wypadek Dwa samochody uczestniczyły w kolizji z sarną. Do zdarzenia doszło w środę 17 kwietnia w Starej Wróblinie w gminie Stanin.
Nie zapłacą za strajkowanie
Nie zapłacą za strajkowanie Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Łukowskiego radni zarówno z koalicji, jak i opozycji pytali o protest nauczycieli.
Wielkanocny korowód z palmami
Wielkanocny korowód z palmami Widowiskowo wyglądały obchody Niedzieli Palmowej w Hordzieżce w gminie Adamów. W miejscowości tej przeszedł barwny pochód z palmami.
Gaj najlepszy i w reprezentacji
Gaj najlepszy i w reprezentacji Znakomity start w Skórcu zanotował Piotr Gaj. Łukowianin zwyciężył w Mistrzostwach Polski XPC w trójboju siłowym.
Miłosz w kadrze
Miłosz w kadrze Wychowanek AR-TIG-u Huta Dąbrowa zagrał z orzełkiem na piersi. Miłosz Pacek wystąpił w meczu Polski z Turcją w ramach zmagań UEFA U-16 Development Tournament.
Wędkarze otworzyli sezon
Wędkarze otworzyli sezon Wędkarze koła PZW Łuków Miasto oficjalnie rozpoczęli nowy sezon. Ostatniego dnia marca rozegrali zawody o puchar Prezesa koła na Żwirowni Dudziński w Domaszkach.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

6 pożarów w jeden dzieńUczyli wielkanocnych tradycjiZderzenie z sarną i nocny wypadekWielkanocny korowód z palmamiKreatywne Targi już po raz trzeciPechowa porażka Orląt ŁukówNiedziela Palmowa z JarmarkiemZapasy: brąz Jolanty Gromek z łukowskich OrlątSztuka i kuchnia żydowska w ŁOKZarzycka, Pawlikowska i Mościcki Mistrzami Polski. KSW Łuków triumfuje w SwarzędzuOstatnia wędrówka Jezusa

Obejrzyj

Nauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!3 miesiące aresztu dla 27-latkaCeltyckie walentynki w ŁOK

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
01
02
03
04
05
"Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena
We wtorek 16 kwietnia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tym razem było to spotkanie z muzyką i poezją św. Jana Pawła II - Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Jest gwiazda Dni Łukowa 2019
Jest gwiazda Dni Łukowa 2019
Łukowski Ośrodek Kultury nie czekał do zapowiedzianej przez siebie konferencji prasowej na temat Dni Łukowa i opublikował informację, kto zagra na tegorocznym święcie miasta. Gwiazdą imprezy będzie zespół "Sound'n'Grace".

Prognoza pogody

Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Dużymi krokami zbliża się II edycja Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza. Swój udział w tej imprezie potwierdziło wiele znakomitych zawodniczek i zawodników.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Inne: Uslugi malowania
Wykonujemy uslugi malowania: - wnetrza - elewacje - dachy - inne
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje