Dziś są imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Artykuł sponsorowany
dodane: 14-04-2019 11:08   |   wyświetleń: 324

Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower® - idealny trawnik bez wysiłku

Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower - nowoczesne, w pełni zautomatyzowane maszyny do samodzielnego koszenia trawników od ponad 20 lat podbijają serca właścicieli ogrodów na całym świecie. Dbają o trawnik przez całą dobę, także w skomplikowanych ogrodach, z licznymi przeszkodami, z wąskimi przejściami i stromymi zboczami o nachyleniu do 45% (24°). Wyposażone w szereg innowacyjnych technologii potrafią już nie tylko pielęgnować zieleń przydomowych ogrodów, ale także trawników miejskich, parków, czy terenów zielonych przy obiektach użyteczności publicznej czy stadionów z poziomu smartfona.
Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower®  - idealny trawnik bez wysiłku 
Idealne rozwiązanie dla zabieganych i ceniących swój czas

Koszenie trawnika jest nieuniknionym procesem, jeśli zależy nam na pięknym wyglądzie zieleńca. Tradycyjne kosiarki pochłaniają sporo naszego czasu i wysiłku. Roboty koszące mogą pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez naszego udziału, a ich instalacja w ogrodzie jest niezwykle prosta. Są przeznaczone zarówno do pielęgnacji małych, średnich, jak i dużych ogrodów (do 5000 m²). Maszyny Husqvarna pozwalają na poprawę jakości i trwałości trawników, przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu pracy i oszczędności czasu, który można przeznaczyć dla rodziny, na rozwój swoich pasji inne ważniejsze czynności niż koszenie trawnika. Rozważając zakup kosiarki, należy dopasować maszynę do swoich potrzeb mając na uwadze wielkość swojego przydomowego ogrodu, bowiem większe powierzchnie wymagają urządzeń o innych parametrach technicznych niż te małe.

Na czym polega praca robota i co dzieje się ze skoszoną trawą?

Roboty Husqvarna systematycznie koszą niewielkie przyrosty trawy, a skoszone ścinki spadają na ziemię i rozkładają się tworząc naturalny nawóz wspomagający zdrowy wzrost trawnika. Trawa często koszona krzewi się i gęstnieje, co po kilku tygodniach daje widoczny, dodatni efekt jakościowy. Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu. Inteligentne kosiarki Husqvarna Automower® wykrywają, kiedy trawa na określonym obszarze jest wyższa i koszą ją do momentu, gdy długość źdźbeł będzie taka sama, jak na pozostałej części trawnika, a wbudowana ręczna lub elektryczna regulacja poziomu koszenia pozwala na uzyskanie w efekcie końcowym murawy o wysokości od 20 do 60 mm. Kosiarki mają bardzo ostre noże, precyzyjnie tnące źdźbła trawy, co owocuje bardziej bujną i zieloną trawą niż w przypadku używania kosiarki tradycyjnej. Nawigacja wspomagana GPS i zegar pogodowy zapewniają równomierne koszenie dostosowane do wzrostu trawnika.

Kosiaki Husqvarna Automower® wyposażone są w akumulator więc nie wydzielają do atmosfery niepożądanego dwutlenku węgla ani szkodliwych spalin. Ekonomicznie gospodarują również energią, ograniczając jej zużycie do minimum. Dzięki czujnikom zderzenia i podnoszenia, podczas pracy, gdy kosiarka dotknie obiektu, wycofa się i pojedzie w innym kierunku. Jeżeli zostanie podniesiona, zarówno koła jak i napęd ostrzy natychmiast zatrzymają się.

Kosiarki Husqvarna Automower® gwarantują perfekcyjne efekty koszenia trawy. Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia, trawnik jest idealnie przycięty, a koła kosiarki nie tworzą kolein, co daje rewelacyjny finalny efekt. Gdy nadejdzie pora ładowania maszyna sama znajduje stację ładującą.

Cicha praca i zarządzanie maszyną przez smartfona

Ultra cichy napęd zastosowany w kosiarce - poziom hałasu wynoszący zaledwie 58 dB, podczas, gdy głośna rozmowa generuje hałas rzędu 70 dB, a lejąca się woda 75 dB - , sprawia, że roboty Husqvarna pracują niemal bezszelestnie, nie zakłócając spokoju właścicieli ogrodów czy sąsiadów, dzięki czemu mogą pielęgnować trawniki w dzień i w nocy, także w deszczu. Trawa skoszona jest lepiej niż jakąkolwiek kosiarką tradycyjną.

Wybrane modele Husqvarna Automower® są fabrycznie wyposażone w funkcję Automower® Connect umożliwiającą zdalne sterowanie i zarządzanie maszyną za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na Ziemi. Aplikację docenią szczególnie osoby zabiegane, czy często wyjeżdżające. Wystarczy aplikacja i smartfon, aby uruchomić, zatrzymać i zaplanować pracę kosiarki. Możesz również otrzymywać aktualizacje statusu bezpośrednio na swojego smartfona oraz śledzić położenie swojej kosiarki automatycznej, jeżeli zmieni ona swoje położenie lub zostanie ukradziona. Do obsługi wymagane jest wprowadzenie indywidualnego kodu PIN. Jeśli prośba o kod zostanie zignorowana lub gdy kosiarka zostanie zatrzymana czy podniesiona - rozlegnie się alarm. Skradziona kosiarka jest bezużyteczna, ponieważ nie pasuje do innych stacji ładujących.

Szczegółowe informacje, bezpłatne konsultacje i montaż testowy kosiarek automatycznych:

Autoryzowany Diler Husqvarna

F.H-U. GRAB Grzegorz Grabowiec,
ul. Armii Krajowej 83, 21-400 Łuków
tel: 25 798 49 77, 504 247 565


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Strajk nauczycieli traci na sile
Strajk nauczycieli traci na sile Kolejne szkoły zawieszają akcję protestacyjną. Do obowiązków wrócą m.in. nauczyciele wszystkich szkół średnich w Łukowie.
Zderzenie z sarną i nocny wypadek
Zderzenie z sarną i nocny wypadek Dwa samochody uczestniczyły w kolizji z sarną. Do zdarzenia doszło w środę 17 kwietnia w Starej Wróblinie w gminie Stanin.
Nie zapłacą za strajkowanie
Nie zapłacą za strajkowanie Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Łukowskiego radni zarówno z koalicji, jak i opozycji pytali o protest nauczycieli.
Wielkanocny korowód z palmami
Wielkanocny korowód z palmami Widowiskowo wyglądały obchody Niedzieli Palmowej w Hordzieżce w gminie Adamów. W miejscowości tej przeszedł barwny pochód z palmami.
Gaj najlepszy i w reprezentacji
Gaj najlepszy i w reprezentacji Znakomity start w Skórcu zanotował Piotr Gaj. Łukowianin zwyciężył w Mistrzostwach Polski XPC w trójboju siłowym.
Miłosz w kadrze
Miłosz w kadrze Wychowanek AR-TIG-u Huta Dąbrowa zagrał z orzełkiem na piersi. Miłosz Pacek wystąpił w meczu Polski z Turcją w ramach zmagań UEFA U-16 Development Tournament.
Wędkarze otworzyli sezon
Wędkarze otworzyli sezon Wędkarze koła PZW Łuków Miasto oficjalnie rozpoczęli nowy sezon. Ostatniego dnia marca rozegrali zawody o puchar Prezesa koła na Żwirowni Dudziński w Domaszkach.
Trzy strażackie wyjazdy
Trzy strażackie wyjazdy Trzy wyjazdy zanotowali strażacy we wtorek 16 kwietnia. Dwukrotnie wyjeżdżano do pożaru traw, a raz do zdarzenia drogowego
Kreatywne Targi już po raz trzeci
Kreatywne Targi już po raz trzeci Już po raz trzeci w Łukowie zorganizowane zostały Targi Kreatywnych Kobiet. Tym razem panie ze stowarzyszenia o tej samej nazwie przygotowały dla mieszkańców ponad 40 stoisk głównie z wyrobami, produktami, lub usługami.
Pechowa porażka Orląt Łuków
Pechowa porażka Orląt Łuków Mogło być 1:1, a skończyło się 0:2. To wynik ostatniego spotkania czwartoligowej drużyny Orląt Łuków z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Sytuacja łukowian w tabeli zaczyna robić się nieciekawa.
Nowy lek daje Mai nadzieję na polepszenie zdrowia
Nowy lek daje Mai nadzieję na polepszenie zdrowia "Moim marzeniem jest, żeby zobaczyć, jak Maja porusza samodzielnie nogami bez wysiłku" - mówi Magdalena Przegalińska, mama 11-letniej Mai, która od urodzenia choruje na SMA. Teraz dziewczynka czeka na kwalifikację do przyjęcia innowacyjnego leku, który może zatrzymać postęp choroby.
ZS nr 2 na podium
ZS nr 2 na podium W Parczewie odbył się finał rejonu w piłce nożnej chłopców. Najlepsi okazali się uczniowie ZSP z Radzynia Podlaskiego, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja ZS nr 2 w Łukowie.
Niedziela Palmowa z Jarmarkiem
Niedziela Palmowa z Jarmarkiem W ostatnia niedzielę w Łukowie odbył się tradycyjny Jarmark Wielkanocny. Nie zabrakło na nim wystawców ze świątecznymi ciastami, wędlinami czy stroikami.
Zapasy: brąz Jolanty Gromek z łukowskich Orląt
Zapasy: brąz Jolanty Gromek z łukowskich Orląt W ostatni weekend w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Działające na terenie powiatu łukowskiego kluby wracają z tych zawodów z jednym medalem.
Sztuka i kuchnia żydowska w ŁOK
Sztuka i kuchnia żydowska w ŁOK Na początku kwietnia w Łukowie odbywały się II Dni Kultury Żydowskiej. W ramach tego wydarzenia mieszkańcy miasta mogli zapoznać się z kulturą, sztuką oraz kuchnią Izraela.
Zarzycka, Pawlikowska i Mościcki Mistrzami Polski. KSW Łuków triumfuje ...
Zarzycka, Pawlikowska i Mościcki Mistrzami Polski. KSW Łuków triumfuje w Swarzędzu Sześć medali - w tym trzy złote - wywalczyli zawodnicy KSW Łuków na Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule full contact. Zawody rozegrano w ostatni weekend w Swarzędzu.
ŁOK chce zmienić logo
ŁOK chce zmienić logo Do 30 kwietnia można nadsyłać prace graficzne - projekt nowego logotypu Łukowskiego Ośrodka Kultury. Placówka chce zmienić swoją identyfikację wizualną, a w przyszłości przenieść część swojej działalności do budynku dworca kolejowego w Łukowie. W przyszłości w tym miejscu miałaby powstać nowa sala widowiskowa.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Zderzenie z sarną i nocny wypadekWielkanocny korowód z palmamiKreatywne Targi już po raz trzeciPechowa porażka Orląt ŁukówNiedziela Palmowa z JarmarkiemZapasy: brąz Jolanty Gromek z łukowskich OrlątSztuka i kuchnia żydowska w ŁOKZarzycka, Pawlikowska i Mościcki Mistrzami Polski. KSW Łuków triumfuje w SwarzędzuOstatnia wędrówka JezusaCiężarowy memoriał niedaleko Lublina. Są medaleKolejny POZ po remoncie

Obejrzyj

Wiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!3 miesiące aresztu dla 27-latkaCeltyckie walentynki w ŁOKDużo głosowań na powiatowej sesji

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
01
02
03
04
05
"Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena
We wtorek 16 kwietnia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tym razem było to spotkanie z muzyką i poezją św. Jana Pawła II - Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Jest gwiazda Dni Łukowa 2019
Jest gwiazda Dni Łukowa 2019
Łukowski Ośrodek Kultury nie czekał do zapowiedzianej przez siebie konferencji prasowej na temat Dni Łukowa i opublikował informację, kto zagra na tegorocznym święcie miasta. Gwiazdą imprezy będzie zespół "Sound'n'Grace".

Prognoza pogody

Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Bieg kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza: prezentujemy najlepszych
Dużymi krokami zbliża się II edycja Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza. Swój udział w tej imprezie potwierdziło wiele znakomitych zawodniczek i zawodników.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Inne: Uslugi malowania
Wykonujemy uslugi malowania: - wnetrza - elewacje - dachy - inne
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje