Dziś są imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Artykuł sponsorowany
dodane: 14-04-2019 11:08   |   wyświetleń: 477

Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower® - idealny trawnik bez wysiłku

Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower - nowoczesne, w pełni zautomatyzowane maszyny do samodzielnego koszenia trawników od ponad 20 lat podbijają serca właścicieli ogrodów na całym świecie. Dbają o trawnik przez całą dobę, także w skomplikowanych ogrodach, z licznymi przeszkodami, z wąskimi przejściami i stromymi zboczami o nachyleniu do 45% (24°). Wyposażone w szereg innowacyjnych technologii potrafią już nie tylko pielęgnować zieleń przydomowych ogrodów, ale także trawników miejskich, parków, czy terenów zielonych przy obiektach użyteczności publicznej czy stadionów z poziomu smartfona.
Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower®  - idealny trawnik bez wysiłku 
Idealne rozwiązanie dla zabieganych i ceniących swój czas

Koszenie trawnika jest nieuniknionym procesem, jeśli zależy nam na pięknym wyglądzie zieleńca. Tradycyjne kosiarki pochłaniają sporo naszego czasu i wysiłku. Roboty koszące mogą pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez naszego udziału, a ich instalacja w ogrodzie jest niezwykle prosta. Są przeznaczone zarówno do pielęgnacji małych, średnich, jak i dużych ogrodów (do 5000 m²). Maszyny Husqvarna pozwalają na poprawę jakości i trwałości trawników, przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu pracy i oszczędności czasu, który można przeznaczyć dla rodziny, na rozwój swoich pasji inne ważniejsze czynności niż koszenie trawnika. Rozważając zakup kosiarki, należy dopasować maszynę do swoich potrzeb mając na uwadze wielkość swojego przydomowego ogrodu, bowiem większe powierzchnie wymagają urządzeń o innych parametrach technicznych niż te małe.

Na czym polega praca robota i co dzieje się ze skoszoną trawą?

Roboty Husqvarna systematycznie koszą niewielkie przyrosty trawy, a skoszone ścinki spadają na ziemię i rozkładają się tworząc naturalny nawóz wspomagający zdrowy wzrost trawnika. Trawa często koszona krzewi się i gęstnieje, co po kilku tygodniach daje widoczny, dodatni efekt jakościowy. Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu. Inteligentne kosiarki Husqvarna Automower® wykrywają, kiedy trawa na określonym obszarze jest wyższa i koszą ją do momentu, gdy długość źdźbeł będzie taka sama, jak na pozostałej części trawnika, a wbudowana ręczna lub elektryczna regulacja poziomu koszenia pozwala na uzyskanie w efekcie końcowym murawy o wysokości od 20 do 60 mm. Kosiarki mają bardzo ostre noże, precyzyjnie tnące źdźbła trawy, co owocuje bardziej bujną i zieloną trawą niż w przypadku używania kosiarki tradycyjnej. Nawigacja wspomagana GPS i zegar pogodowy zapewniają równomierne koszenie dostosowane do wzrostu trawnika.

Kosiaki Husqvarna Automower® wyposażone są w akumulator więc nie wydzielają do atmosfery niepożądanego dwutlenku węgla ani szkodliwych spalin. Ekonomicznie gospodarują również energią, ograniczając jej zużycie do minimum. Dzięki czujnikom zderzenia i podnoszenia, podczas pracy, gdy kosiarka dotknie obiektu, wycofa się i pojedzie w innym kierunku. Jeżeli zostanie podniesiona, zarówno koła jak i napęd ostrzy natychmiast zatrzymają się.

Kosiarki Husqvarna Automower® gwarantują perfekcyjne efekty koszenia trawy. Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia, trawnik jest idealnie przycięty, a koła kosiarki nie tworzą kolein, co daje rewelacyjny finalny efekt. Gdy nadejdzie pora ładowania maszyna sama znajduje stację ładującą.

Cicha praca i zarządzanie maszyną przez smartfona

Ultra cichy napęd zastosowany w kosiarce - poziom hałasu wynoszący zaledwie 58 dB, podczas, gdy głośna rozmowa generuje hałas rzędu 70 dB, a lejąca się woda 75 dB - , sprawia, że roboty Husqvarna pracują niemal bezszelestnie, nie zakłócając spokoju właścicieli ogrodów czy sąsiadów, dzięki czemu mogą pielęgnować trawniki w dzień i w nocy, także w deszczu. Trawa skoszona jest lepiej niż jakąkolwiek kosiarką tradycyjną.

Wybrane modele Husqvarna Automower® są fabrycznie wyposażone w funkcję Automower® Connect umożliwiającą zdalne sterowanie i zarządzanie maszyną za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na Ziemi. Aplikację docenią szczególnie osoby zabiegane, czy często wyjeżdżające. Wystarczy aplikacja i smartfon, aby uruchomić, zatrzymać i zaplanować pracę kosiarki. Możesz również otrzymywać aktualizacje statusu bezpośrednio na swojego smartfona oraz śledzić położenie swojej kosiarki automatycznej, jeżeli zmieni ona swoje położenie lub zostanie ukradziona. Do obsługi wymagane jest wprowadzenie indywidualnego kodu PIN. Jeśli prośba o kod zostanie zignorowana lub gdy kosiarka zostanie zatrzymana czy podniesiona - rozlegnie się alarm. Skradziona kosiarka jest bezużyteczna, ponieważ nie pasuje do innych stacji ładujących.

Szczegółowe informacje, bezpłatne konsultacje i montaż testowy kosiarek automatycznych:

Autoryzowany Diler Husqvarna

F.H-U. GRAB Grzegorz Grabowiec,
ul. Armii Krajowej 83, 21-400 Łuków
tel: 25 798 49 77, 504 247 565


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Burmistrz zaprasza mieszkańców na spotkanie do „Trójki” ...
Burmistrz zaprasza mieszkańców na spotkanie do „Trójki” Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zaprasza mieszkańców na spotkanie w poniedziałek 24 czerwca godz. 18.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Łukowie (ul. Konarskiego 3).
Łukowianka poszła na zakupy, a niemowlaka i 6 - ...
Łukowianka poszła na zakupy, a niemowlaka i 6 - latkę zostawiła w rozgrzanym aucie  Przypadkowi przechodnie powiadomili policjantów o dwójce dzieci pozostawionych w upalny dzień w zaparkowanym samochodzie. Mundurowi otworzyli auto i zabrali dzieci w zacienione, przewiewne miejsce.
Wakacyjna oferta Okularium – oprawy Clip-On kupujesz, 120 zł rabatu zyskujesz!
Wakacyjna oferta Okularium – oprawy Clip-On kupujesz, 120 zł rabatu zyskujesz! Już od poniedziałku 17 czerwca salon optyczny Okularium przygotował super ofertę na zakup okularów korekcyjnych. Rozpoczynają się wakacje i warto przed urlopem zaopatrzyć swoje oczy w okulary, w których będziesz dobrze widział w każdych warunkach. Tym razem oferta skierowana jest do osób wymagających korekcji wzroku, ale jednocześnie chcących zadbać o ochronę przeciwsłoneczną.
Włamywacze grasują w Łukowie. „Obrobili” już 3 mieszkania
Włamywacze grasują w Łukowie. „Obrobili” już 3 mieszkania W Łukowie łupem włamywaczy padły trzy mieszkania. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci apelują o czujność i przypominają o zasadach ostrożności, których przestrzeganie uchroni mieszkanie przed włamaniem.
Drużyna z Gołąbek wygrała konkurs „ Jestem Bezpieczny” ...
 Drużyna z Gołąbek wygrała konkurs „ Jestem Bezpieczny” Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Gołąbkach w składzie: Julia Szczygielska z kl. IV, Tatiana Pieniak z klasy V, Magdalena Wysokińska z klasy VI oraz Iga Kasak z klasy VI reprezentowała gminę Łuków w finale konkursu wiedzy prewencyjnej ?Jestem Bezpieczny? i zajęła I miejsce. Opiekunem drużyny była pedagog Edyta Łukasik.
Badali motyle z rezerwatu Jata
Badali motyle z rezerwatu Jata Uczennice łukowskiej "Dwójki" Gabriela Machal i Lena Warsz oraz Natalia Jagodzińska z I LO w Łukowie prezentowały rezultaty prowadzonych prac badawczych w rezerwacie Jata w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu k. Kielc podczas Regionalnego Festiwalu Naukowego Explory.
Baseny letnie będą czynne od 22 czerwca. Z Łukowską ...
Baseny letnie będą czynne od 22 czerwca. Z Łukowską Kartą Mieszkańca mniej zapłacisz za bilety Łukowska Karta Mieszkańca, o którą można już występować do Urzędu Miasta, zapewnia zniżki w opłatach za baseny letnie przy ul. Browarnej w Łukowie, a także tańsze korzystanie z kajaków nad zalewem Zimna Woda, który ma być dostępny dla kąpiących się od 29 czerwca.
Możesz się bezpłatnie uczyć wolontariatu z PCK
 Możesz się bezpłatnie uczyć wolontariatu z PCK PCK zaprasza młodych łukowian do udziału w projekcie "Aktywni na 100 lat". Jest to zupełnie bezpłatny cykl szkoleń dla 20 osób z Łukowa i okolicy między 15 a 29 rokiem życia. Niżej podajemy telefony kontaktowe do organizatorów.
Złodziej ze sklepu nagrał się na monitoringu
Złodziej ze sklepu nagrał się na monitoringu Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który w maju ukradł z jednego ze sklepów artykuły spożywcze i kosmetyki. Sprawcę przestępstwa nagrała kamera sklepowa. Ktokolwiek rozpoznaje widniejącego na nagraniach mężczyznę proszony jest o kontakt z policją.
Motocykl rozpadł się po zderzeniu
Motocykl rozpadł się po zderzeniu Mandat i punkty karne to konsekwencje jakie poniósł 28-letni motocyklista z gminy Stanin. Przewrócił się na jezdni i uderzył w jadącą z przeciwka toyotę. Siła uderzenia była tak duża, że jednoślad rozpadł się na części. Na szczęście motocyklista doznał tylko niegroźnych urazów.
Wpadł z haszyszem
Wpadł z haszyszem Prawie kilogram haszyszu zabezpieczyli łukowscy kryminalni. Taką ilość narkotyków funkcjonariusze znaleźli w domu 31-latka.
Zderzenie auta z łosiem
Zderzenie auta z łosiem O dużym szczęściu mogą mówić dwaj mężczyźni, którzy podróżując volkswagenem zderzyli się z łosiem. Masywne zwierzę poważnie uszkodziło samochód i omal nie wpadło do jego wnętrza. Na szczęście kierowca i pasażer auta doznali niegroźnych urazów.
Śmiertelny wypadek w Drożdżaku
Śmiertelny wypadek w Drożdżaku Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Drożdżak. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów 44-letnia pasażerka peugeota doznała obrażeń ciała i zmarła na miejscu wypadku.
Druhowie będą ze sobą rywalizować
Druhowie będą ze sobą rywalizować Na niedzielę, 16 czerwca zaplanowano X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu pow. łukowskiego.
Wstąp w szeregi "Orląt"
Wstąp w szeregi Łukowski Klub Sportowy "Orlęta Łuków" zachęca dzieci z rocznika 2008 do spróbowania swoich sił w sekcji piłkarskiej największego w powiecie łukowskim klubu sportowego. Testy naborowe odbędą się we wtorek 18 czerwca, o godz. 18 na murawie stadionu miejskiego przy ul. Warszawskiej 15 w Łukowie.
Nabór uzupełniający do Klubu Seniora w Łukowie ...
Nabór uzupełniający do Klubu Seniora w Łukowie Do 10 czerwca będą prowadzony będzie nabór uczestników - mężczyzn do projektu "Klub Seniora w Łukowie".
Ruch wahadłowy pod tunelem na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie ...
Ruch wahadłowy pod tunelem na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie  Na początku przyszłego tygodnia będzie trudniej jeździć pod tunelem na ulicy Międzyrzeckiej.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Ruszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programuZderzenie na drodze w kierunku GręzówkiBursztyn i dawni policjanci w Muzeum

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Najbliższe wydarzenia
Festiwal Kultury Ukraińskiej
Festiwal Kultury Ukraińskiej
Łukowski Ośrodek Kultury organizuje w sobotę 8 czerwca w Kinie Łuków oraz w Parku Miejskim ?Festiwal Kultury Ukraińskiej".
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Wstąp w szeregi "Orląt"
Wstąp w szeregi
Łukowski Klub Sportowy "Orlęta Łuków" zachęca dzieci z rocznika 2008 do spróbowania swoich sił w sekcji piłkarskiej największego w powiecie łukowskim klubu sportowego. Testy naborowe odbędą się we wtorek 18 czerwca, o godz. 18 na murawie stadionu miejskiego przy ul. Warszawskiej 15 w Łukowie.

Prognoza pogody

Wstąp w szeregi "Orląt"
Wstąp w szeregi
Łukowski Klub Sportowy "Orlęta Łuków" zachęca dzieci z rocznika 2008 do spróbowania swoich sił w sekcji piłkarskiej największego w powiecie łukowskim klubu sportowego. Testy naborowe odbędą się we wtorek 18 czerwca, o godz. 18 na murawie stadionu miejskiego przy ul. Warszawskiej 15 w Łukowie.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Mechanik / Elektromechanik samochodowy 245.249
Firma Emtor zatrudni osoby w zawodzie mechanik / elektromechanik samochodowy Oferujemy stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Umowa o prace oraz: -dodatkowe ubezpieczenie grupowe -atrakcyjne pakiety ...
Sprzedam: Działka / działki Olchowiec nad Jeziorem Solińskim 240.244
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Kupię: Kupie Wszystko co Stare i Wojskowe Polskie i Zagraniczne
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje