Mariusz Furlepa dyrektorem szpitala! - Lukow24.pl - Jesteśmy dla Ciebie, mówimy o Tobie!
Dziś są imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Dzisiaj odwiedziło nas 132 osób   |   Osób online: 49   |   Zaloguj się   Rejestracja

Redakcja  
dodane: 06-02-2018 15:35   |   wyświetleń: 6163

Mariusz Furlepa dyrektorem szpitala!

Mariusz Furlepa zostanie dyrektorem szpitala w Łukowie. To właśnie on przekonał komisję konkursową do swojej kandydatury. Przed kilkudziesięcioma minutami zakończyło się posiedzenie osób, które wybierały następcę Władysława Kobielskiego.
Mariusz Furlepa dyrektorem szpitala!foto. Redakcja 
Saga związana z wyborem dyrektora szpitala w Łukowie dobiega końca. Kilkadziesiąt minut temu zakończyło się posiedzenie komisji konkursowej, która wybierała nowego dyrektora SP ZOZ. Do zasadniczej części konkursu dopuszczona została trójka kandydatów: pełniący obowiązki dyrektora Mariusz Furlepa, Zbigniew Kończak z Łodzi i Piotr Latawiec z Rzeszowa.

Jak powiedział portalowi Łuków24.pl wicestarosta Włodzimierz Wolski, wszyscy kandydaci zaprezentowali bardzo wysoki poziom  wiedzy, a najlepiej spośrod nich wypadł Mariusz Furlepa. To właśnie jego kandydatura zostanie zaopiniowana Zarządowi Powiatu, który formalnie zadecyduje o powierzeniu funkcji dyrektora zwycięzcy konkursu.

Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Komentowane

Leon (2018-02-06 20:39) 45 21   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe, czy powiatowa koalicja zdaje sobie sprawę do czego doprowadzi łukowski szpital?.
Tragedia (2018-02-06 21:40) 34 16   |   zgłoś do usunięcia
Po prostu tragedia. Brak słów.
Dariusz (2018-02-06 23:27) 27 26   |   zgłoś do usunięcia
Brawo. Będzie normalnie
Skład komisji? (2018-02-07 06:28) 26 15   |   zgłoś do usunięcia
Kto wie niech poda, jaki był skład komisji konkursowej? Czyli kto wybierał (decydował) o tym, kto zostanie nowym dyrektorem?
Kasia (2018-02-07 08:49) 34 18   |   zgłoś do usunięcia
Kto odpowie za tego pana za rok czy dwa jak zadłuży szpital i nic nie będzie robił? Czy ktoś się temu będzie przyglądał? Rozliczenia finansowe szpitala i osiągnięcia powinny być przedstawiane opini publicznej.
A. (2018-02-07 09:15) 29 20   |   zgłoś do usunięcia
Nic nie robić Nie mieć zmartwień..... :) Najserdeczniejsze wyrazy współczucia dla pacjentów i pracowników szpitala.
sssssss (2018-02-07 09:26) 30 20   |   zgłoś do usunięcia
Prywatne interesy kilku panów ważniejsze od dobrze funkcjonującego i rozwijającego się szpitala.
pacjent (2018-02-07 09:28) 30 39   |   zgłoś do usunięcia
ahaha komedia, ten lekarzyna wypisuje recepty na testosteron dla wszystkich łukowskich koksów, wystarczy do niego do domu pojsc 200 zł i po zalatwione.
ja (2018-02-07 09:45) 34 16   |   zgłoś do usunięcia
Kto jest zaskoczony ? ręka w górę............
jan (2018-02-07 13:54) 25 22   |   zgłoś do usunięcia
Nikt nie jest zaskoczony wynikiem konkursu, bo pan Furlepa jest człowiekiem PIS, i powinien dbać o interesy jedynie słusznej partii. Zapewne pan Orzeł utrzyma stanowisko, choć żadnej rozbudowy nie będzie prowadził. Kolejny sukces pana burmistrza.
do jan (2018-02-07 14:23) 24 40   |   zgłoś do usunięcia
Dyrektor powinien teraz dbać o interesy wszystkich a nie tylko jednej partii .Wyprostować sprawy nie cierpiące zwłoki i to jak najszybciej. Chyba że prościej będzie puścić wszystko w eter , pożyjemy zobaczymy .Cierpliwość się wyczerpała.
xxxx (2018-02-07 15:03) 21 17   |   zgłoś do usunięcia
ten Pan nie jest zly czlowiek rekie mi skladal w dwuch miejscach i zrobil mi to szybko skutecznie i profesionalnie. wiec funcja dyrektora jak najbardzej pasuje do tego czlowieka.
XXXX (2018-02-07 15:21) 20 34   |   zgłoś do usunięcia
napewno bedzie wszystko w porzadku wiec zachowajmy cisze i spokoj i przejdzmy do konkretnych rzeczy ktore musimy sprostowac.zadania musimy spelnic to zwilnic ze stanowiska rzecznika pacjenta ktory zastrasza pacjentow jesli skladaja skargi na funcjonalnosc szpitala kolejna rzecz zamknac oddzial psychiatryczny bo jest prowadzona powolna eltonazja ktora jest niedozwolona w polsce i kolejna wazna zmiana zadbac o porzadek i czystosc szpitala.
xyyyy (2018-02-07 20:17) 27 46   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego akurat teraz ma być wszystko w porządku?. Pan Kobielski nie zarządzał szpitalem sam tylko ze swoimi zastępcami, w tym z panem Furlepą i to wszyscy oni są winni marnotrawstwa i nadużyć w szpitalu. Zapewne zasługi tych panów nie zostaną odpowiednio docenione przez organy ścigania bo jeden z winnych ma mocne plecy w prokuraturze.
Do xyyyy (2018-02-07 22:11) 27 21   |   zgłoś do usunięcia
Widać że nie masz o niczym pojęcia. Ludzie obserwują co się dzieje. Wybory to pokażą. Możesz pisać tu wszelkie kłamstwa. Ale jak wymieniasz czyjes nazwisko to napisz swoje. Kobielski akurat byl za uczciwy i wszyscy to wiedza. Anonimowy tchórz z ciebie.
Wyborca (2018-02-07 23:20) 25 18   |   zgłoś do usunięcia
Wladze powiatu i miasta ( niektórzy) otworzyli tę puszkę Pandory. Oby kończące się kadencje były ich ostatnimi.
związek (2018-02-13 12:46) 22 21   |   zgłoś do usunięcia
Czy zarządzający powiatem zdają sobie sprawę, że prowadzą szpital do likwidacji?!!!. zacznijcie oszczędzać na pensjach dla dyrektorów i księgowych a nie na nas szeregowych pracownikach!!!. Choć jesień /wybory/ już niedaleko to wystarczy czasu by obecna ekipa doprowadziła szpital na dno a kilkuset pracowników do bankructwa.
DO WYBORCY (2018-02-13 14:05) 26 17   |   zgłoś do usunięcia
PUSZKA PANDORY MA UCHYLONE JEDYNIE WIECZKO ,NASTĘPNE NIESPODZIANKI PRZED NAMI. DYREKCJA SZPITALA POBIŁA REKORD GUINNESSA W ZARZĄDZANIU SZPITALEM.BYŁY ZASTĘPCA OBECNIE DYREKTOR ,CZY COŚ SIĘ ZMIENI- WĄTPLIWE. BĘDZIE POWTÓRKA Z ROZRYWKI. CHYBA ŻE DYREKTOR NAUCZKĄ LAT UBIEGŁYCH , ZROBI WSZYSTKO ŻEBY SIĘ ZREHABILITOWAĆ.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Patriotyczne pieśni i wojsko w parku
Patriotyczne pieśni i wojsko w parku Wspólne śpiewanie piosenek, prezentacja wojskowego sprzętu, a na koniec projekcja filmu z muzyką na żywo. To przebieg pikniku w parku miejskim, zorganizowanego podczas Święta Wojska Polskiego.
Orlęta gromią na wyjeździe
Orlęta gromią na wyjeździe Wynikiem 0:4 zakończył się wyjazdowy mecz Orląt Łuków na inaugurację rozgrywek piłkarskiej IV ligi. "Żółto-czerwoni" pierwszą kolejkę rozegrali we Włodawie z miejscową Włodawianką. Mecz rozegrano 15 sierpnia.
Stodoła spłonęła od uderzenia pioruna
Stodoła spłonęła od uderzenia pioruna Wtorkowe popołudnie przyniosło załamanie pogody. Strażacy wzywani byli do powalonych na drogi drzew. Interweniowali też przy pożarze drewnianej stodoły w miejscowości Karwacz. Spłonęła ona od uderzenia pioruna.
Wymusił pierwszeństwo
Wymusił pierwszeństwo 42-letnia kobieta i 11-letnia dziewczynka zostały przewiezione do szpitala po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce wczoraj w Starej Prawdzie w gm. Stoczek Łukowski. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się poważne.
Kabaret "Ciach" przyjedzie do Łukowa
Kabaret 20 października w Łukowie wystąpi popularny kabaret "Ciach". Na kilkanaście tygodni przed przyjazdem grupy do naszego miasta, można już kupować bilety na rozrywkowe wydarzenie.
Delegacje złożyły kwiaty
Delegacje złożyły kwiaty Polowa msza święta i złożenie kwiatów przez delegacje to tradycyjne elementy obchodów Święta Wojska Polskiego w Łukowie. Tak też było dzisiaj na cmentarzu wojskowym przy ul. Strzelniczej.
Pożary i podtopienia
Pożary i podtopienia W ubiegłym tygodniu strażacy byli kilkadziesiąt razy wzywani do różnego rodzaju interwencji. Najwięcej pracy mieli w piątkowe popołudnie i wieczór, gdy nadeszło załamanie pogody.
Nie będzie siedzieć za wyrzucenie swojego dziecka do śmieci ...
Nie będzie siedzieć za wyrzucenie swojego dziecka do śmieci Sąd Okręgowy w Lublinie złagodził karę Agnieszce M. do 1 roku pozbawienia wolności i zawiesił jej wykonanie na okres trzech lat. Ciało Wojtusia znaleziono pod koniec listopada 2015 roku w Sortowni Odpadów Komunalnych w Adamkach.
Odpust św. Rocha: Będzie kwesta na cmentarzu
Odpust św. Rocha: Będzie kwesta na cmentarzu Podczas zbliżającego się odpustu Świętego Rocha przy bramach cmentarza parafialnego w Łukowie trwać będzie zbiórka do puszek. Kwestować będą wolontariusze ze stowarzyszenia "Nasze Dziedzictwo" oraz zaprzyjaźnione osoby i organizacje.
Fabryka Piosenki ŁOK szuka nowych głosów
Fabryka Piosenki ŁOK szuka nowych głosów Działająca przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryka Piosenki ogłasza nabór na zajęcia wokalne w roku 2018/2019. Szczególnie poszukiwane są głosy męskie.
Fotograficzna wystawa z Kaukazu
Fotograficzna wystawa z Kaukazu Na 30 sierpnia zaplanowano wernisaż fotografii "Misja Kaukaz Elbrus 2018". Autorem zdjęć jest łukowianin Sebastian Ignaciuk. Na wydarzenie zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.
Przymierze ogłasza start w wyborach
Przymierze ogłasza start w wyborach Przymierze dla Ziemi Łukowskiej oficjalnie ogłosiło tegoroczny start w jesiennych wyborach samorządowych. Stowarzyszenie przedstawiło też kandydatów na wójtów gmin oraz kandydata na burmistrza Łukowa.
Kradzieże telefonów i nietrzeźwi kierowcy
Kradzieże telefonów i nietrzeźwi kierowcy Kilkadziesiąt interwencji odnotowali łukowscy policjanci w ciągu ostatniego tygodnia. Poniżej prezentujemy wybrane z nich, przesłane w ramach kroniki policyjnej.
Odzyskali auto za 70 tysięcy
Odzyskali auto za 70 tysięcy Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi z gminy Łuków, który przywłaszczył sobie warte 70 tys. zł Audi Q7. Mężczyzna nie spłacał rat leasingowych za pojazd i korzystał z niego z przyczepionymi innymi tablicami rejestracyjnymi. Próbował też oszukać policjantów mówiąc, że leasingowe auto spłonęło poza granicami kraju.
Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza
Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza Maciej Nurzyński, związany z Fundacją Cegiełkowo Pasja i Pomoc jest oficjalnym kandydatem na stanowisko burmistrza Łukowa. Za nami konferencja prasowa Przymierza dla Ziemi Łukowskiej, na której potwierdzono start Nurzyńskiego na stanowisko, które dziś zajmuje Dariusz Szustek.
Koncert organowy już w niedzielę
Koncert organowy już w niedzielę Przed nami kolejny koncert w ramach "VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie". Tym razem w niedzielę 19 sierpnia zagra polsko-niemiecki duet: Ewa Iżykowska i Tobias Aehlig.
Niemy film, ale z muzyką
Niemy film, ale z muzyką Nietypowy koncert i projekcja filmu w Łukowie. Z okazji Święta Wojska Polskiego w miejskim amfiteatrze odbędzie się projekcja niespełna godzinnego filmu "Ponad Śnieg" z 1929 roku. Niememu filmowi towarzyszyć będzie jednak koncert muzyki na żywo.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Patriotyczne pieśni i wojsko w parkuStodoła spłonęła od uderzenia piorunaWymusił pierwszeństwoDelegacje złożyły kwiatyŁukowscy harcerze w BieszczadachWakacyjny turniej za namiNowy wóz dla OSP w OkrzeiPszczelarskie święto w ŁawkachAntyaborcyjne hasła w centrum miastaWyróżnienia dla działaczy LZSPielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie

Obejrzyj

Patriotyczne pieśni i wojsko w parkuPonad 20 interwencji strażakówPielgrzymi idą mimo upału [WIDEO]Pielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie74 lata po Powstaniu. Patriotyczne obchody w ŁukowieKolorowe szaleństwo. Holi Festival w ŁukowieZłodziej roweru nagrał się na monitoringu15 godzin w akcjiZenek zaśpiewał nad zalewemPożar cysterny na Radzyńskiej. Zobacz film z miejsca zdarzenia!

Wydarzenia dodajwszystkie

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Artystyczny plener w Klimkach
Artystyczny plener w Klimkach
Tradycją stają się coroczne plenery artystyczne, organizowane przez Stowarzyszenie Artystów i Twórców Gminy Łuków. Tym razem rzeźbiarze i malarze tworzą swoje dzieła w podłukowskich Klimkach.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Kabaret "Ciach" przyjedzie do Łukowa
Kabaret
20 października w Łukowie wystąpi popularny kabaret "Ciach". Na kilkanaście tygodni przed przyjazdem grupy do naszego miasta, można już kupować bilety na rozrywkowe wydarzenie.

Prognoza pogody

Zarzycka walczy o awans na Mistrzostwa Świata
Zarzycka walczy o awans na Mistrzostwa Świata
Natalia Zarzycka z klubu KSW Łuków walczy o powołanie na Mistrzostwa Świata w kickboxingu. Zawody odbywać się będą w drugiej połowie września we Włoszech.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

nieruchomości: mieszkanie trzypokojowe Łuków oś.Chącińskiego
Wynajmę trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej i ul. Dmocha. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest widne i ciche. Na wyposażeniu meble ...
Sprzedam: Sprzedam aronię
Sprzedam aronię, recznie rwaną na zamówienie.
Kupię: Skup Spółek oraz JDG - Pomoc JPK/KAS 299/586 KSH
Kupujemy Zadłużone Spółki oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, Pomagamy Przekształcamy - Rozwiążemy każdy nawet najbardziej skomplikowany problem finansowy. Nasza wiedza, wspólna pasja i chęć wykonywania usług na najwyższym ...
Dam pracę: Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem, umowa o pracę. Wysokie stawki wynagrodzenia. Tel: 519583163
Sprzedam: Schody Rintal – Projekt, Pomiar, Wizualizacja Gratis!
Skorzystaj z darmowych usług wiodącego producenta schodów Rintal Polska! Pomiar, projekt oraz wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu GRATIS! Odwiedź naszą stronę internetową i umów się ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje