Dziś są imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Tomasz Goławski  
dodane: 06-03-2019 09:06   |   wyświetleń: 6206

Miasto zapłaci Szczygłowi?

Ryszard Szczygieł, były sekretarz miasta Łuków zaskarżył do Sądu Pracy decyzję o zwolnieniu, którą otrzymał na początku bieżącej kadencji od burmistrza Piotra Płudowskiego. Może on otrzymać prawie 40 tysięcy złotych odszkodowania.
Miasto zapłaci Szczygłowi?foto. Tomasz Goławski 

Jedną z pierwszych decyzji Piotra Płudowskiego było zwolnienie z pracy dotychczasowego sekretarza Ryszarda Szczygła. Wówczas burmistrz Łukowa stwierdził, że nie ma zaufania do powiązanego z Prawem i Sprawiedliwością pracownika. Oprócz wypowiedzenia umowy o pracę Szczygieł został też zwolniony z obowiązku świadczenia pracy podczas 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Termin ten minął z końcem lutego.

Były sekretarz i radny wojewódzki z list PiS nie zgadza się z decyzją burmistrza i wypowiedzeniem mu umowy o pracę. R. Szczygieł odwołał się od tej decyzji do Sądu Pracy w Białej Podlaskiej. Nie żądał jednak przywrócenia do pracy, ale wypłaty odszkodowania w wysokości trzech pensji. Te oszacowano na 39 tys. złotych. 1 marca sąd przyznał rację byłemu sekretarzowi.

- W drugim dniu urzędowania, po jednym dniu pracy, burmistrz utracił do mnie zaufanie. Wskazywałoby to, że wcześniej takie zaufanie miał. To pokreślił też sędzia - mówił w rozmowie z jedną z redakcji były już sekretarz.

- Nie podając rzeczywistej przyczyny, co spowodwało utratę zaufania, burmistrz wręczył mi wypowiedzenie. Sąd zasądził też koszty pozwu i procesu wraz z odsetkami. Burmistrz przegrał kompleksowo tą sprawę - dodał Ryszard Szczygieł.

Ryszard Szczygieł był sekretarzem miasta od lutego 2015 roku. Zastąpił na tym stanowisku Waldemara Siurka, sekretarza w latach 1989-2015. Teraz były urzędnik ma nową pracę. Jest doradcą Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka, a do jego obowiązków należy m.in. reprezentowanie wojewody na różnego rodzaju wydarzeniach i uroczystościach.

Burmistrz poproszony o skomentowanie decyzji sądu odpowiada, że więcej będzie miał do powiedzenia po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia wyroku Sądu Pracy. Nie wyklucza też złożenia apelacji. Wyrok zasądzony na korzyść byłego sekretarza nie jest bowiem prawomocny.

- Na chwilę obecną czekam na pisemne uzasadnienie wyroku, więc dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja, co dalej. Z drugiej strony pan Szczygieł zdążył już określić w mediach społecznościowych, że może pracować z ludźmi z klasą, nie zaś - jak to ujął - z prostakami. Mam zakładać, że tym określeniem opisuje nie tylko moją osobę, ale też grubo ponad setkę pracowników Urzędu Miasta i jednostek podległych? Jeśli Ryszard Szczygieł tak o nas myśli, to tym bardziej uważam, że podjęta przeze mnie decyzja była słuszna - mówi burmistrz.

Sprawa będzie miałą więc swój dalszy bieg.


Komentowane

Mieszkaniec (2019-03-06 09:15) 35 20   |   zgłoś do usunięcia
Brak słów Panie Szczygieł. To nie burmistrz zapłaci to odszkodowanie tylko my wszyscy.
Wyborcy zapamiętają (2019-03-06 09:25) 34 21   |   zgłoś do usunięcia
Tacy ludzie nie mają honoru. Dostał etat w Lublinie, ściąga kasę z czynszów, mandat radnego, wykonanie strony internetowej za kilkadziesiąt tysięcy to teraz czas na sądowe szarpanie się o pieniądze. Nasze pieniadze,.
dura lex sed lex (2019-03-06 09:46) 22 26   |   zgłoś do usunięcia
Pretensje do Burmistrza. Skoro jest wyborem mieszkańców to mieszkańcy ponoszą za jego wybory odpowiedzialność. Skoro SĄD ZGODNIE Z PRAWEM przyznaje racje ze Płudowski ZWOLNIŁ KOGOŚ BEZPODSTAWNIE to płać jeden z drugim podatniku za niezgodne z prawem decyzje Burmistrza. TO nie było tak że Szczygieł powiedział ,,płać'. To określił SĄD który UZNAŁ że Płudowski podjął decyzję NIEZGODNĄ z prawem za którą MIASTO MUSI ZAPŁACIĆ. I przyzwyczajcie się w tym waszym miasteczku że za jego decyzje będziecie płacić a to dopiero początek. Taki uczciwy że już pierwsza decyzja i sąd orzeka przeciwko Piotrowi. Coś czuję że Płudowski wyprzedzi poprzednika w wyrokach. Statystyka 1 wyrok na 3 miesiące. Nieźle a z tego co wiem to szykuje się kolejny pozew. Twarde prawo ale prawo. Nie ma ulgi dla nikogo. Nie ma znaczenia ze alternatywny i 'uczciwy'. Jeśli nie przestrzegasz prawa to płacić. A nie przepraszam - miaszkańcy miasta zapłacą. Niby taki oszczedny, toyote chciał sprzedawać a sam musi kilkdziesiąt tysięcy KAR ORZECZONYCH PRZEZ SAD zaplacic
Olo (2019-03-06 09:51) 20 11   |   zgłoś do usunięcia
Wczorajszy ciekawy komentarz na innym portalu, który zgadzam się w 100% procentach: "Zastanówmy się. Czy ja będąc nowym burmistrzem Łukowa zaufałbym byłemu sekretarzowi struktur powiatowych jednej z partii, byłemu sekretarzowi miasta ( funkcja apolityczna) startującego do sejmiku z list określonej partii i pełniącego w tym czasie koordynatora wyborów w Łukowie (?), biorącego udział w kampanii byłego burmistrza? Wątpię..."
do olo (2019-03-06 09:52) 14 8   |   zgłoś do usunięcia
Jak się nie umie współpracować z ludźmi to trzeba ich zwalniać. Ale nie należy się dziwić że za takie postępowanie przed sądem przyjdzie zapłacić
Zygmunt (2019-03-06 09:53) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Takie jest prawo i należy go przestrzegać. Zwalniając złamał prawo to i sąd orzekł sprawiedliwie. Nie będzie gdzieś drogi, chodnika czy czegoś tam.
Rysio nie wstyd Ci? (2019-03-06 09:55) 17 12   |   zgłoś do usunięcia
Apolityczność mocium panie. Z jakiej to listy startował Szczygieł w ostatnich wyborach? A tu ciekawy link jak wygladał konkurs na sekretarza wiele lat temu. http://www.tygodniksiedlecki.com/t28932-nowy.sekretarz.z.partii.htm?fbclid=IwAR0FYQQsdLSl_H_XVRDxY84nbRHrMas8_zK4upVjjJAY4O28eizJFd0YzUk
tak widze (2019-03-06 09:57) 12 15   |   zgłoś do usunięcia
jak czytam komentarze broniące Burmistrza Płudowskiego to przypomina mi się cytat ze ścian wydziału prawa UJ mojej uczelni - "Kara przychodzi zwykle w ten sposób, że wygląda jak krzywda." I teraz burmistrz wielce pokrzywdzony że za decyzje trzeba płacić
saper! (2019-03-06 09:59) 19 11   |   zgłoś do usunięcia
no i Rychu rozbroił bombę?
kto zabroni? (2019-03-06 10:02) 23 6   |   zgłoś do usunięcia
Jak myślicie -za kogo nas mieszkańców była władza uważa? Wystarczy wejść na fora społecznościowe, gdzie wyświetla się nazwisko. Tu piszą osoby" na stanowisku" . pod różnymi nickami. Myślą, że są anonimowi. Bardzo się mylą. Popierają się nawzajem, dlatego nie dziwię się burmistrzowi ,że nie chciał mieć takiego sekretarza. Starosta-pan na powiecie. Kto mu zabroni zatrudnić CBA. Szum w PUIKu , że zbędny etat i koszty. Ale co stoi na przeszkodzie, żeby CBA , byl następnym dyrektorem w drogach powiatowych? Dla powiatu nie liczą się koszty, tylko kolesiostwo jednej słusznej partii. Koledzy wybrali starostę, dając mu ciepły stołek-on ich poratuje w potrzebie. Kto władzy zabroni?
jezdziec (2019-03-06 10:04) 15 10   |   zgłoś do usunięcia
Rysiek twoje podziękowania na ost sesji to chamstwo i głębokie wchodzenie w dupe oszustkowi ..jesteś nikim byłeś i będziesz. tylko teraz co zrobisz pomożesz załatwić kasę dla miasta czy tylko dla powiatu. ..
pluskwa (2019-03-06 10:09) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Za kogo mają ?Wystarczy poczytać komentarze. Już się nakręca , a to nie koniec. Bo on luuubi pisać. Tym się dowartościowuje- mały zawistny człowieczek.
antyMisiewicz (2019-03-06 10:12) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
A czy Wy drodzy matematycy i kalkulatorowie pokusiliście się już o ocenę i oszacowanie szkód jakie Szczygieł wyrządziłby zarówno urzędowi jak i miastu swoimi antyburmistrzowskimi działaniami przez te trzy miesiące? Przecież oczywistym jest założenie, że torpedowałby wszystkie istotne działania Płudowskiego, a o donoszeniu już nie wspomnę. To by się Ryszardowi dopiero telefon rozgrzał - tylko kto by zapłacił te rachunki, skoro umowa telekomunikacyjna taka nieatrakcyjna...
hahah (2019-03-06 10:13) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
hhahahaha ej mówcy miłości i tolerancji wytrzyjcie czołowo i przestańcie już ubliżać Szustkowi i Szczygłowi
vice (2019-03-06 10:14) 12 6   |   zgłoś do usunięcia
zeby pegon mowil na sesji choc polowe tego co pisze w internecie
Mieszkaniec (2019-03-06 10:15) 19 17   |   zgłoś do usunięcia
Z pewnymi rzeczami należało się liczyć teraz tylko płacz i płać. Oszczędnościami Burmistrz rzędu 2,6 za telefon w skali roku się chwali, samochodem rzędu 49tys w skali 2 lat (który notabene użyktuje) które też nie są oszczędnościami a dobrym zarobkiem dla kierującego własnym autem gdyż wystarczy zrobić Łuków Lublin Łuków x83gr z kilometra i ile zostaje w kieszeńi kierującego?. A dotego pojeździć parę razy w ciągu miesiąca czysty zysk. No cóż zrobić teraz trzeba wyłożyć będzie 39tyś dać przecież nie z własnych środków a wszystkich mieszkańców +zapłacić koszta sądów koszty pozwu i procesu wraz z odsetkami teraz trzeba się odwołać a więc kolejne koszty. No słabe te oszczędności ale dura lex sed lex. Można lubić lub nie jednego czy drugiego Pana ale w tym przypadku to Burmistrz nie jest tym wygranym
Szok (2019-03-06 10:26) 19 8   |   zgłoś do usunięcia
Żeby radny sejmiku wojewódzkiego mówił że teraz pracuje z ludźmi z klasą a nie prostakami? Wstyd panie Szczygieł wstyd...
antyMisiewicz (2019-03-06 10:56) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
"Milczenie jest złotem" przynajmniej czasem, a już na pewno w kontekście "rzeczowych" wypowiedzi - szczególnie tych na sesjach, niektórych radnych. Pozdrawiam Panie Leonardzie - jest Pan moim idolem :)
cichy... (2019-03-06 11:27) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie bardzo rozumiem do kogo te pretensje....przecież mieszkańcy sami sobie wybrali tych ludzi...niecha dalej rządzi nasza "Szanowna koalicja" i będzie coraz lepiej i w mieście i w powiecie....zupełny brak moralności, honoru i godności....
Saper (2019-03-06 11:48) 13 12   |   zgłoś do usunięcia
Cyk cyk cyk cyk bomba wybuchła. A jeszcze widzę że jest parę niewybuchów w komentarzach . Ajjj i te alternatywne myślenie. Wina sekretarza że ktoś inny zwolnił go bezpodstawnie i co potwierdza sąd i daje mu odszkodowanie. No brawo
zza miedzy (2019-03-06 11:51) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Moralność, honor i godność trudno spieniężyć :) Chciałem tylko zapytać, czy komentarze skończą się po godz. 15:30 (tudzież 16:00)? Stosy papierów się piętrzą, telefony rozgrzewają do czerwoności, petenci czekają w kolejkach, ba! co więcej - kawa stygnie! a chyba nie za siedzenie na portalach Wam płacą
@zza miedzy (2019-03-06 12:13) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
dokładnie! pan Janusz musi za dwóch robić!
cichy... (2019-03-06 12:37) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Piniądze to nie wszystko....człowiek się liczy...polecam co niektórym obejrzenie filmu z Markiem Kondratem w roli głównej...jeśli oczywiście domyślą się o który film chodzi...mamy wśród naszych samorządowców wielu nauczycieli którzy oczywiście są fachowcami jeszcze lepszymi pracując w samorządzie niż w szkole...więc cechy człowieka takie jak moralność...honor i godność powinny być im znane....albo i nie???
luu-sia (2019-03-06 12:56) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
My podatnicy finansujemy naszą władzę, ale czy musimy i ich kolegów? Miasto zapłaci odszkodowanie, ale zaoszczędzi na RYBIE .Za to powiatowi przybywa wydatków. Nie rozumiem tłumaczenia z wyroku " po jednym dniu urzędowania burmistrz utracił zaufanie. WSKAZYWAŁOBY , że wcześniej takie zaufanie miał" Burmistrz urząd odziedziczył wraz z sekretarzem poprzedniego. Jeżeli poprzedni miał zaufanie do Szczygła ,nie znaczy, że ten też musi mieć. Przed wyborami, czy dla radnego ważne było jego zaufanie do sekretarza burmistrza?
wyborca (2019-03-06 13:00) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
Ale rozgrazały się plusy i minusy uczciwości.Nie wiem za co tu obwiniac pana SZCZYGŁA,KAŻDY GDYBY Z NIM TAK POSTAPILI JAK Z TYM PANEM POSZEDŁBY DO SADU.POWINIEN ,KTO ZADECYDOWAŁ O ZWOLNIENIU SZCZYGŁA ,JESLI MA HONOR ZAPŁACIĆ ZE SWOJEJ KIESZENI.
Rysiu ty wariacie (2019-03-06 13:31) 26 5   |   zgłoś do usunięcia
Proszę, jeśli się mylę to zdementuj, że faktycznie zamierzałeś dalej pracować w magistracie pod wodzą nowego burmistrza. Że nie planowałeś zwinąć żagli do powiatu łukowskiego, do gminy Wojcieszków bądź do urzędu wojewódzkiego po wygranych wyborach do sejmiku. Jesteś człowiekiem, który poszedł do pracy w samorządzie dla służby, a twoja ścieżka zawodowa oraz kolejne awanse nie wynikały z kolegowania się z dotychczasowym burmistrzem. Obecnie absolutnie nie grasz na pstryczka w nos dla nowego burmistrza, choć twoje losy z założenia weszły na nowe, całkiem inne tory. Powiedz ty nam, czy gdyby nie ruch wyprzedzając nowego pracodawcy to tak faktycznie dalej byś się kisił w tym swoim gabinecie przy Piłsudskiego miast wykorzystywać daną szansę i robić karierę w województwie lubelskim? Potwierdź albo zaprzecz jeśli tylko się mylę, a tym samym wszyscy tutaj na forum uznamy słuszność twojej walki. P.S. Tylko czemu ty żądasz pieniędzy a nie przywrócenia na stanownisko sekretarza miasta skoro według twojego przekonania jesteś zwolnieniem poszkodowany?
haha (2019-03-06 14:00) 2 5   |   zgłoś do usunięcia
JAKI ŚMIESZNY KOMENTARZ,NAWET KOŃ BY SIĘ UŚMIAL.
Kaśka (2019-03-06 14:24) 8 12   |   zgłoś do usunięcia
płudowski zabierze nauczycielom, nie zrobi kawałka drogi, wyłączy część oświetlenia, nie posprząta miasta, podniesie opłaty, nie zrobi placu zabaw, zamydli oczy, pogada że się zastanowi i zapłaci odszkodowanie panu Szczygłowi. jego stać bo to publiczne pieniądze.
? (2019-03-06 14:26) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
haha widzę, że koń się śmieje. Tak niewiele potrzeba, żeby sprawić komuś radość?
do Kaśka (2019-03-06 14:35) 15 6   |   zgłoś do usunięcia
Kaśka, ty byś zrobił to wszystko , za taką sumę? Może jednak to odszkodowanie to lepsza inwestycja dla miasta? Bardziej opłacalna, niż mieć osobę , która współpracowników uważa za prostaków? Wstyd panie Szczygieł, za pana wypowie . CZY WIE PAN CO TO WSTYD I HONOR. Mam wątpliwości . I takie coś ,chciało być sekretarzem burmistrza?
zaufania (2019-03-06 14:37) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
a wy zaufalibyście? wystarczy pooglądać stare sesje na master, jak Płudowski jako radny występował, z drugiej strony były heheszki-śmieszki. Zaufanie? O czym mowa
misiek (2019-03-06 15:18) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Postuluje do obu stron o świeże wpisy i nowe argumenty. Wasze komentarze pod wszystkimi artykułami są niezwykle nudne. Widać że zaczęliście iść na akord zamiast na jakość. W kółko to samo, co drugi wpis o tej samej treści. Czy na prawdę jesteście aż tak mało kreatywni... godne pożałowania
maciek (2019-03-06 17:17) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
za butę płudowskiego zapłaci miasto. nowa inwestycja płudowskiego
anka (2019-03-06 17:35) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
ZAPŁACĘ ODSZKODOWANIE tak tak Łuków jest w dobrej kondycji!
To jasne (2019-03-06 17:48) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Ryszard nie mówił o byłych współpracownikach!
Panie Płudowski (2019-03-06 18:22) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Nie mieszaj pan pracowników w swoje gierki. To nie pracownicy zwolnili Ryszarda.
popieram i daję+ (2019-03-06 18:55) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
Zwolnił pracodawca, bo miał do tego prawo. Bardzo dobra decyzja-popieram. Lepiej współpracować z osobami godnymi zaufania ,niż mieć obok kogoś ,kto dostał to stanowisko z poparcia partii. Bez odpowiedniego wykształcenia- informatyk, zajmujący się obsługą techniczną komputerów. Czy to ,że zastąpił on Siurka, długoletniego sekretarza było w porządku? Między Siurkiem, a Szczygłem jest taka różnica, że ten pierwszy miał honor i nie pajacował jak ten drugi. Wstyd panie Szczygieł i za wypowieć jaką pan udzielił. Człowiek bez kultury i klasy chciał być sekretarzem miasta? Może jednak chodziło mu tylko o kasssę? Od korytka ciężko się oderwać. Niektórzy tak się trzymają jakby byli przyspawani.
kumasz czy dalej nic? (2019-03-06 19:04) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Siurek nie miał podstaw żeby iść do sądu.
Obiektywny (2019-03-06 19:11) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Zostawcie Rysiula w spokoju swój chłop,powiem więcej kawał chłopa ,skąd w takim ciele tyle ludzkiej dobroci??? Zastanawia mnie i zachodzę o głowe osoba niejakiego Sławomira Misiewicza ps.ponury Songo pracy nie ma w ciastkach go nie chcą,Wojcieszków odpada baaaa i nocny pukacz zostawił go w poważaniu,bida wkrada się w młode prężne zaplecze pisiewiczów ,sprawiedliwiczów.
cichy... (2019-03-06 20:22) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
I tak dobrze że nie wylądował w Zarządzie Dróg Powiatowych...tam lądują nasi "specjaliści samorządowi"... Jak najdalej z takimi Rysiami od Łukowa...jeśli chce kasę to niech się bierze za biznes i zarabia kasę a nie wyciąga ręce po nasze publiczne ....absolutny brak godności...biorąc pod uwagę fakt, że mieszkańcy wiedzą w jaki sposób dostał posadę... Więcej takich specjalistów-politykierów to niedługo będziemy mieli Białoruś w Łukowie....
Londo (2019-03-06 20:32) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
To burmistrz zarabia 9tys brutto miesięcznie A Ryszard pobierał 13 tyś? Całe szczęście że Płudowski się to pozbył bo po pierwsze miał do tego prawo ale najlepsze że ten człowiek nie będzie łupił budżetu przez kolejne lata..Ja też bym chciał zarabiać więcej od szefa ale niestety nie pracuję na państwowym etacie
wiosna (2019-03-06 20:41) 6 11   |   zgłoś do usunięcia
na razie decyzje burmistrza to zwolnienia, fochy, blokady dla inwestorów, smutasy, skok do zarządu miast, chwalenie swoich za nic i mówienie że poczekamy - pytam na co?
Jerry (2019-03-06 20:50) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Ty ubecki dziadu znów nadajesz?
porzućcie wszelkie nadzieje... (2019-03-06 20:55) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Żadna wredną pisaniną nie przykryjecie faktu, że nieudolna zabawa Płudowskiego w zwalnianie Rysia naraziła miasto na koszt ponad 80 tysięcy złoytych a to jeszcze nie koniec
taka różnica (2019-03-06 20:58) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Praca Ryśka przynosiła miastu wymierne korzyści natomiast praca Płudowskiego przynosi wymierne straty.
bohaterze (2019-03-06 23:14) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
80? wiesz coś czego nie wiedzą inni? a może jesteś zaangażowany w sprawę?
Ja (2019-03-07 00:51) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Wysyłanie SMS po 2.5zl.to faktycznie bardzo korzystna praca. Kolejna osoba z pewnej partii pokazała że kasa kasa się liczy.
Lil (2019-03-07 00:51) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Prezesi sądów powołani przez PiS to jak ma być inaczej
Do Lil (2019-03-07 06:42) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Ale odkrycie. "sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" Zawsze tak było i póki co jeszcze będzie .Ale na dzisiaj to sędziowie są w totalnej opozycji do PIS. Nikomo z totalsów i ich bojówkarzy włos z głowy nie spadł bo tacy "uczciwi i demokratyczni, Prawi i Obywatelscy".Władza ustawodawczą i wykonawczą czyli PIS na razie "kuca"przed władzą sądowniczą którą jest państwem w państwie i do tego poza wszelką kontrolą. Próba rozbicia układu i zastąpienia go nowym rozdaniem na razie zderzyła się ze ścianą. Republika bananowa musi trwać bo taki jest interes UE(niemcy,francja,holandia)+rosyja. Twoja teza nawet na papier do d...y się nie nadaje!
wiosna (2019-03-07 07:21) 4 7   |   zgłoś do usunięcia
płudowski zbiera żniwo swoich miernych decyzji, dobrych zwalnia swoich bierze i mocno chwali za nic. jak tak dalej pójdzie to będzie kicha. płudek nie ma pomysła na miasto jak ferdek kiepski mówi. jakoś to będzie jakoś te 5 lat się przeczeka a kasa leci i to duża. pytam za co co gość planuje?
Menel z Chącińskiego (2019-03-07 07:47) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
No praca jak praca, jak ktoś ciebie zwolni z pracy bezpodstawnie, to 3 pensje rekompensaty za to się należą jak psu buda. Na miejscu Szczygła bym się upominał o każdy grosz, grosz podatnika ale charytatywnie to w politykę nikt mądry się nie bawi przecież. Charytatywnie to jedynie złodzieje się do rządzenia pchają żeby narobić koneksji, znajomości i kraść, wtedy niby to nie biorą pieniędzy ale pod stołem jest bogato za to.
pytanko (2019-03-07 07:52) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
narzekacie ze rychu zarabiał 13 a powiedzcie mi... czy siurek jak juz zostanie sekretarze (po czystym i uczciwym konkursie oczywiscie!) to bedzie zarabial mnie? :)
Bomba została rozbrojona (2019-03-07 08:43) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
A odszkodowanie na pewno nie pójdzie z konta miasta? Pożyjemy, zobaczymy...?
Daek (2019-03-07 09:05) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Po rozdawaniu Paczków mamy kolejne osiągnięcie nowego burmistrza. Co będzie następne?
oooo (2019-03-07 09:56) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
a dlaczego pan Rysio nie chce przywrócenia na stanowisko tylko kasiorę? każdy inny wolałby te pierwsze rozwiązanie
Dol (2019-03-07 09:57) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Postacie pomnik dla Trójcy łukowskiej śmietanki tyle dobrego zrobili dla Sz. Sz. I K PS. CBA
Dol (2019-03-07 09:57) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Postacie pomnik dla Trójcy łukowskiej śmietanki tyle dobrego zrobili dla Sz. Sz. I K PS. CBA
aaaa. (2019-03-07 10:32) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
A co gdyby was wszystkich tak potraktował pracodawca co byście mówili punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia Burmistrz naraził Łuków na straty i my wszyscy za to zapłacimy
Danuta P. (2019-03-07 12:37) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
głupia decyzja przekroczenie uprawnień mandat musi być i kwita. zero tolerancji dla głupoty. po prostu jestem UCZCIWY a wy musicie płacić i basta!
samotna (2019-03-07 12:52) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Jojczycie ze to czy tamto. A jak było to jego jedyne źródło dochodu i ma dzieci na utrzymaniu? Za co kupic jedzenie zrobic oplaty.
wc (2019-03-07 14:26) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
rysiu skoro masz już zapewnioną kasę idź do fryzjera. ...loki lekko skroc. ..ty jesteś naprawdę fajny no i miły. .tylko spytam ktoś cię lubi
Ratujmy Orlęta (2019-03-07 15:23) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Kto jest za tym aby tą kwotą wspomóc Łukowskie Orlęta? Jest pan Ryszard członkiem klubu czy nie?
Korespondent (2019-03-07 15:41) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Wszyscy sa za Orletami... poza burmistrzem
do Daek (2019-03-07 15:50) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Czy rozdawanie Pączków uważasz za osiągnięcie? To tylko miły gest ,związany z tym dniem. Rozpaczasz, że sam nie wpadłeś na taki pomysł? A myślenie podobno nic nie kosztuje. Tyle dni minęło , a ty nie możesz sobie darować, że się nie załapałeś na pączusia z rana?
Do... (2019-03-07 17:07) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Haha wpadł y na pomysł rozdawania pączków tylko ból dupy by miał bo musiałby za nie zapłacić z swojej kieszeni. Teraz ma ból dupy bo można było paczki za darmo zjeść a on nie skorzystał haha
... (2019-03-07 18:40) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Dlatego często wspomina te pączki? Dobre. Może jutro , ponieważ przegapił tłusty czwartek, to uprzedzi innych i będzie z kwiatkami stał? Tylko kto te kwiatki kupi? A tak chciałby być zauważony i żeby o nim pisali tak jak o pączkach. Bidulek.
Danuta P. (2019-03-07 22:17) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
głupia decyzja przekroczenie uprawnień mandat musi być i kwita. zero tolerancji dla głupoty. po prostu jestem UCZCIWY a wy musicie płacić i basta!
Wyborca (2019-03-07 23:29) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
To są pierwsze pieniądze jakie Gładkolicy załatwił dla Łukowa i ostatnie.
Piotrze Płudowski (2019-03-08 00:14) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
80 tysięcy głupio wydanych z kasy miasta to nie pikuś. Za głupie decyzje zapłać ze swoich! Jakbyś nie wiedział to 3 pensje za nicnierobienie przez 3 miesiące, 3 pensje odszkodowania i ekwiwalent za urlop. Może połowę kosztów pokryje ten co ci tak głupio doradził.
Kaśka (2019-03-08 07:17) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
brak słów marne decyzje płudowskiego niszczą miasto, odbierają nadzieję że coś się poprawi, robią krecią robotę. Najgorsze w tym wszystkim, że były nauczyciel tak dzieli i niszczy ludzi na swoich i tych obcych. Żyjemy w jednym mieście, a burmistrz pokazuje że tylko swoi się liczą. Prze lata pozycję Łukowa budowali inni ludzie i to trzeba docenić panie pludowski.
Baska (2019-03-08 07:57) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
A dla innego swoi się nie liczą? Ile dyrektorskich stanowisk natworzyl? Ile wydał na SMS na siebie z państwowej kasy? Na każdą imprezę chodził z p. CBA i później mu premie podwyżki. Nie wspomnę o innych sprawach tzw. za kulisowych bo pewnych spraw nie warto poruszać.
Q (2019-03-08 09:22) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie ruszyła budowa Łukowskiego metra. Obiecano i budują. Na Żelechowskiej wjechały pierwsze koparki.
wyborca (2019-03-08 09:51) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Takich cyrków jak teraz to nie było,już na samym początku,chocby z tym zwolnieniem,trzeba było poczekac.Przysłowie mówi spiesz się powoli.Za nieprzemyślane decyzje powinni urzednicy płacic ,a nie my podatnicy.
petent (2019-03-08 09:55) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
O! widzę, że urząd już otwarty
zjezdzcie snikersa (2019-03-08 11:01) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
za 2 lata też będziecie gadać o pączkach i o Ryśku? zjezdzcie snikersa
marian (2019-03-08 14:21) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
płudowski dał plamę i to tłustą nie do zmycia. naraził miasto na straty te pieniądze mógł dać potrzebującym ale on woli płacić odszkodowania. uparty człek
kora (2019-03-08 14:30) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
on tylko myśli o sobie taki jest
dd (2019-03-08 17:25) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
ja o rysku nigdy nie zapomnę. liczę ze zatańczyć w tańcu z gwiazdami i będzie reprezentował lublin lub stanin. nie łuków
Wyborca (2019-03-08 18:00) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
A ile dostał odprawy CBA /pirania/, ale lepiej się pozbyć takich fachowców niż płacić cały czas. Panie burmistrzu, dobra decyzja, lepiej zapłacić raz i nie patrzeć na te piękne twarze.
Żenada! (2019-03-09 08:26) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Zachowanie tego człowieka wzmaga we mnie odruch wymiotny :( Przecież stanowisko sekretarza powiatu musi być A polityczne, a ten człowiek był bardzo mocno polityczny. A swoją drogą kto jest tam radcą prawnym, skoro wypowiedzenie dla tego człowieka było na tyle wadliwe, że ten miał możliwość skutecznego zaskarżenia? Przecież jako powód wypowiedzenia wystarczyło podać zaangażowanie polityczne i niczego więcej nie dopisywać.
Lll (2019-03-09 08:26) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
CBA już kilka razy odprawy brał. Kiedyś jak zwolnił się bo niby chory a nie wiedział kiedy wyzdrowieje to zapewne ładna odprawę wziął. Teraz uciekł na zwołanienie nie ze chory tylko żeby brać 80% wypłaty a zawsze to z 3 razy więcej niż 4tys na nowym stanowisku. Jak tam wrócił z zwolnienia? Może ZUS powinien skontrolować zwolnienie.
aaaa. (2019-03-09 10:33) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Można kogoś lubić lub nie ale burmistrz na miejscu pana Szczygło zrobił by tak samo może jakaś ugoda bez strat dla Łukowa
wyborca (2019-03-09 12:33) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Jakie to jest żałosneCzy tym pluciem zdobedziecie sobie zaufaniespołeczeństwa.Zła decyzja i koniec.Miał prawo pójscia do sądu.To samo zrobiłby kazdy z wasPokazaliście juz na poczatku swojej władzy swoją pazernośc na rzady ,choćby przez zwolnieni natychmiastowe tego pana.Za to powinni zapłacic ci co podjeli taka decyzję,a nie my podatnicy.Nie tędy droga -do tych co tak Szczygieł im się"naraził"Zaraz będa pisać i owaszej chytrości na władzęmyślę,że niedługo,jak tak będziecie opluwac.
ja (2019-03-09 12:35) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
dobrze że go zwolnił, ale mógł faktycznie poczekać miesiąc-dwa.
Nie ten tytuł (2019-03-09 15:40) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
To nie miasto zwolniło pana Szczygła. Tytuł powinien brzmieć Czy Płudowski z kasy miasta zapłaci za bezprawne zwolnienie Szczygła?
On. (2019-03-09 20:59) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Jak mozna zaskarżyć wlasne miasto do sądu? To jakby żądać pieniędzy od wszystkich mieszkancow i siebie samego swoich dzieci wnuki i prawnuki. Samo destrukcja !!!
Rambo (2019-03-09 22:27) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
TO POCZĄTEK KOŃCA NIEUDACZNIKA NA FOTELU BURMISTRZA!!!! HA HA HA
Rambo (2019-03-09 22:33) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
TO POCZĄTEK KOŃCA NIEUDACZNIKA NA FOTELU BURMISTRZA!!!! HA HA HA
Ciekawski????? (2019-03-09 22:35) 12 6   |   zgłoś do usunięcia
A może się pan burmistrz wytłumaczy z imprezy alkoholowej w Urzędzie Miasta Łuków. Panie Burmistrzu czy to prawda, że po kuligu w styczniu 2019 r. wraz z wybranymi pracownikami przybył pan w godzinach nocnych do Urzędu Miasta i w sali 107, gdzie wisi godło państwowe, sztandar miasta, są liczne wyróżnienia oraz fotografie pamiątkowe, gdzie odbywają się komisje Rady Miasta, a także komisja rozwiązywania problemów alkoholowych; czy to prawda, że pan, pracodawca, spożywał z wybranymi pracownikami ALKOHOL!!!?????????????? Niecha Pan publicznie odpowie czy to prawda lub zaprzeczy.
Do ciekaw.... (2019-03-09 22:46) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Farbowany z zdm też był...?
witek (2019-03-09 23:34) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
pludek taki niby uczciwy nauczyciel i alkohol publicznie, a za lokal kto zapłaci. a gorzałę kto stawiał?
@dariusz (2019-03-10 00:21) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Tośmy pożartowali i na biegun wysłali. Pysiu nie pisz tutaj tylko więź dalej, na partyzancki szlak. Mój sokoleeee.
macek (2019-03-10 11:00) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
chyba to nie żarty radni powinni zapytać włodarza pludowskiego czy to prawda żę pito alkohol w urzędzie miasta obok sztandaru miasta? a może prokuratura sprawdzi co jest na rzeczy!!! gość nieżle zaczyna.
Lecz się (2019-03-10 11:39) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
A ty schizolu ciągle Darka widzisz?
Jeśli to prawda o tej nocnej imprezie to ja pytam (2019-03-10 12:26) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
czy to jakiś nowy sposób budowania zaufania do wybranych pracowników?
wit (2019-03-10 13:54) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
burmistrz nauczyciel pijak ? co jeszcze
a (2019-03-10 14:10) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jeśli sprawa z libacja alkoholową jest prawdą powinny zająć się tym odpowiednie służby. wstyd
Kaśka (2019-03-10 14:33) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
dobra promocja miasta. u nas można pić wszędzie i nic nam nie będzie!!!
kapiszon (2019-03-10 14:58) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
No takiej bomby to jeszcze nie było
Brawo! (2019-03-10 15:00) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Widzę, że po tej informacji bardzo wzrosła poczytność artykułu.
Zofia (2019-03-10 17:38) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
PRAWDOPODOBNIE OPIJANO WYROK miasto musi zapłacić odszkodowanie za głupotę to trzeba zalać robaka
pradwa / nieprawda (2019-03-10 22:38) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Ja też słyszałem takie "ploteczki" na mieście. Ten z ZDM był, USC 1 osoba, 3 osoby z referatu śmieciowego ........ kilka dni temu na rynku o tym mówiono, że to od uczestników wyszło. Po kuligu niedopici ponoć mieli się spotkać..... Najlepiej jakby burmistrz to zdementował, chyba, ze musiałby skłamać......!
Prawda/nieprawda (2019-03-10 23:25) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
To i Sylwia się przefarbowała...? :/
Kapiszon odpalił (2019-03-11 00:57) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
No kolego to musisz mieć info z pierwszej ręki znając takie szczegóły kto był i skąd. Na co jeszcze czekasz? Toć to skandal pierwszej wody. Bomba w czwórce to pikuś przy tej bombie. Mam nadzieję, że prokuratura po takich doniesieniach medialnych z urzędu wszcznie postępowanie w sprawie naruszenia ustawy o wychowaniu w trzeźwości...
kozak (2019-03-11 06:17) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
u nas w urzędzie miasta moda taka że pijemy na stojaka
motyl (2019-03-11 07:31) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
co się działo na kuligu ho ho ho !!!!! urząd miasta się bawi za naszą kasę!!!
oburzony (2019-03-11 07:55) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Rysiek trochę szacunku dla flagi Polski!!! Zciągnij to coś z balkonu, co według ciebie jest niby flagą a wygląda jak brudna ściera nie prana od miesięcu .....WSTYD!!!! Biuro poselskie!!!
Do ciekawski (2019-03-11 07:57) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
A propos tej libacji alkoholowej... Czy burmistrz nie widzi, że te farbowane lisy, które w obawie o swoje stołki rzekomo przestały popierać byłego, przy każdej okazji sprzedają burmistrza? Przecież nie puścili farby ci którzy gorzały tam nie pili :))) A puścić wszystkich tropem szczygła...
I znowu hejt (2019-03-11 08:16) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Niczego po gdańskim zamachu się nie nauczyliscie i szczujecie dalej... tutaj libacja, tam wódka z Biedronki... i tak nienawiść rośnie, Polak Polakowi już nie tylko wilkiem, ale już wilkołakiem. Starczy tej mowy nienawisci, mało nam nieszczęść?
Y (2019-03-11 08:26) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Ładnie pewna partia wyciąga państwowe pieniądze premie po 30tys zł raz za raz. To jeden za urlopy odprawy 40tys zł teraz kolejny 30tys bierze.
Tt (2019-03-11 08:31) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
A pewnie Pan to z" cB " a... nie pił wódki gdzie się dało? Imprezy z okazji wygranej nie zaplanowal. Nie jada obiadów u człowieka od sprawy działkowej? Nie mógł? Mógł i inni też mogą.
No tak (2019-03-11 08:39) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Urzędnicy wrócili do pracy. Administracja zdm no i usc... A przez weekend był spokój. Względny, bo pegon nadaje cały czas.
Tymon (2019-03-11 08:53) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe co pili? Jakieś droższe trunki? Czy taniej aby tylko się upić?
Spostrzegawczy pijak (2019-03-11 10:33) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
A farbowany z ZDMu to był sam czy z Antosiem pijacką mordą ?????
wiosna (2019-03-11 10:47) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Mają sukcesy to piją
JanJanusz. (2019-03-11 13:26) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Kto to jest ten farbowany z ZDM ?
Baśka (2019-03-11 13:28) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Mają sukcesy to piją w końcu wygraną w wyborach może opijali bo kto inny imprezę odwołał a pewnie w samotności zalewa smutki
nana (2019-03-11 13:35) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
żarty to nie s a jak pije się w urzędzie miasta i kto pije i za co i po co. czy to jest uczciwość?
hmm (2019-03-11 13:53) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
przynajmniej nie było bicia w mordę, jak w przypadku innego pana :)
misiek (2019-03-11 14:30) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
myślę że opijano niedoszłe sukcesy i żale bo nie będzie można narzekać i marudzić na wszystko tylko samemu będzie się rozliczanym. Takie czasy, a praca czeka tylko rączek brak.
wyborca (2019-03-11 14:45) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
I znów nie ma odzewu tak jak nie było z jakiej opcji jest zastępca,czy jakim belfrem był obecny gospodarz.Czy wychodzicie z założenia co wolno wojewodzie.......Jeśli nie jest to prawdą to proszę zdementować.Jesli to prawda,to nie byłoby to ładnie do głoszonych haseł.
@ wyborca (2019-03-11 15:14) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Wyborco, napisz oficjalne pytanie do urzędu, podpisz się imieniem i nazwiskiem, to zgodnie z Kpa otrzymasz odpowiedź... Nikt nie ma obowiązku komentować niesprawdzonych insynuacji na jakimś forum...
Panie Płudowski (2019-03-11 17:02) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Może jakaś konferencja w tym temacie? Może jakiś zapis z miejskiego monitoringu z owej nocy wyjaśni czy jakaś grupa wchodziła w nocy do urzędu a jeśli tak to o której wychodziła.
@@wyborca (2019-03-11 18:21) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie muszę zwracać sie do urzędu.Ten kto o takiej sprawie napisał to on powinien podpisać się z imienia i nazwiska,albo zawiadomic prokurature co było w urzędzie i wtedy wyborcy dowiedzieliby się czy to są insynuacje czy prawda.Po rzeczytaniu tego wpisu mam prawo zapytac jaka jest prawda l mam prawo sądzić,że do tej pory dokładnie nie wiem w jakiej opcji jest pan zastepca
Pomogę ci wyborco. (2019-03-11 19:28) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Rada Regionu Lubelskiego: Zaborowska Maja – przewodnicząca regionu Gutek Marcin – przewodniczący koła Nowoczesna Lublin II Michałowski Krzysztof – przewodniczący koła Nowoczesna Lublin III Cegiełko Paweł – przewodniczący koła Nowoczesna Lublin IV Nobis Mariusz – przewodniczący koła Nowoczesna Lublin V Szołno Andrzej – przewodniczący koła Nowoczesna Lublin VI Kałuski Mirosław- przewodniczący koła Nowoczesna Radzyń Podlaski Krasuski Paweł- przewodniczący koła Nowoczesna Łuków
zwyczajny czytelnik (2019-03-11 20:07) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Czego dopiero teraz ujawniono przynależność zastepcy.Gdybym wiedział na pewno na was nie zagłosowałbym,bo słucham wypowiedzi guru tej opcji i wcale one nie służa dla dobra polskiego społeczeństwa.
kibic (2019-03-11 20:31) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
czy w łukowie współrządzi nowoczesna i tak jest Krasuski Paweł- przewodniczący koła Nowoczesna Łuków i jak tam z tym piciem gorzały w UM czy i kto?
Myślący Wyborca (2019-03-11 21:06) 6 1   |   zgłoś do usunięcia
Panie burmistrzu, jeżeli to jest prawda z tym piciem, to stracił pan w moich oczach wiele. Czy nie zdaje sobie pan sprawy, że otoczony jest pan farbowanymi lisami, którymi kieruje ... "Płowy Lis" i tylko czekają żeby pana sprzedać. Trochę roztropności bo inaczej czarno widzę pana przyszłość.
ZAGŁOBA (2019-03-11 21:11) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
kto zabroni MI pić GORZAŁĘ w urzędzie miasta to jest moje no i basta!!!
Wyborca (2019-03-11 23:07) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Jak burmistrz jeszcze trzyma farbowanego z ZDM to niech się nie dziwi, że są niespodzianki.
@ wyborca (2019-03-12 06:40) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Myślę, że łatwo jest rozpowszechniać niesprawdzone informacje, wzywać anonimowo do spowiadania się i tłumaczenia. Ale trzeba mieć trochę odwagi, aby zrobić to z otwartą przyłbicą. Trudno sobie wyobrazić, aby poważny urzędnik odpowiadał na forum na jakieś insynuacje rodem z magla...
ZAGŁBA (2019-03-12 07:24) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
kto zabroni MI pić GORZAŁĘ w urzędzie miasta to jest moje no i basta!!
P lub Q (2019-03-12 07:46) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Poważny urzędnik pewnie by wódki w nocy z pracownikami w urzędzie nie pił i stąd to dążenie do uzyskania wyjaśnień. Z drugiej strony ktoś kto zamieszcza takie informacje to pewnie wie jak było i czy było. Inny ktoś rzuca podejrzenia w kierunku ZDM to może sam jest źródłem informacji. Za dużo tych niejasności.
wojo (2019-03-12 08:02) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Można powiedzieć że mamy nowy lokal gastronomiczny Karczma pod urzędem trzeba zaprosić gesler
popieram (2019-03-12 08:29) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Poważny urzędnik pewnie by wódki w nocy z pracownikami w urzędzie nie pił. POPIERAM. kto pamięta słynny filmik?
Mieszkaniec (2019-03-12 10:03) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Nie chcę Burmistrza, który naraża nas na dodatkowe koszta !!!
jan (2019-03-12 20:05) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
radni wyjaśnią sprawę zapytają na sesji o skandal o pijacką burdę
zapytajmy Starosty (2019-03-12 22:41) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Starostwo Powiatowe może mieć zapis z kamer z tego dnia i zapewne widać jaka grupa i kiedy wchodziła do budynku. Coś na rzeczy jest bo ci co byli to mieli się chwalić do innych kolegów i koleżanek z UM jak to oni docenieni, że z burmistrzem piją. Trochę rozeszło się po mieście bo i w ZGL o tym gadają. Czy tam też są farbowane?
Radny (2019-03-13 23:28) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
A ja zapytam na najbliższej sesji jak to naprawdę było. Wystarczy mi odpowiedź TAK albo NIE. Bo po co o tym pisać skoro może tylko wodę popijali i zakąszali tym co zostało z kuligu...... Niech burmistrz się przygotuje do odpowiedzi. A odpowiedź resztę ocenią wyborcy, może ktoś poza kamerami coś i widział, najciekawsze relacje uczestników..... W każdej ploteczce jest ziarnko prawdy a tu jest cały korzec?!?! Picie w Urzędzie jest naganne i Burmistrz powinien to zdementować jeśli tam nie był, może to pomyłka...