Dziś są imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Bartosz Szumowski  / Tomasz Goławski
dodane: 14-05-2019 08:06   |   wyświetleń: 3675

Nowy prezes PEC

Krzysztof Poreda nie jest już prezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łukowie. Tak zadecydowała na poniedziałkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza spółki.
Nowy prezes PECfoto. Wspólnota Bialska 
Nowym prezesem został 69-letni Aleksander Kompa, który od 2005 r. do stycznia bieżącego roku szefował Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Krzysztof Poreda zachowa pracę w przedsiębiorstwie, ale w innym charakterze.

Wyboru nowego prezesa dokonała w poniedziałek 13 maja Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łukowie. Aktualnie zasiadają w niej Andrzej Kabat, Krzysztof Piwowarek, Sławomir Czubaszek, Przemysław Smolarz i Michał Tymoszuk. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć, nowy prezes zyskał zaufanie pięciu z sześciu osób zasiadających w tym gremium.

Poproszony o komentarz burmistrz Łukowa Piotr Płudowski przekonuje, że zmiana na stanowisku prezesa PEC to przemyślana decyzja. Jego zdaniem nowy szef spółki ma doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, a niedawno prowadził w Białej Podlaskiej blisko 30-milionową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale tego roku. Płudowski dodaje, że w łukowskim przedsiębiorstwie potrzeba zmian.

- Wzrastają koszty emisji dwutlenku węgla. W związku z tym, jak wiele podobnych przedsiębiorstw, firma zamknęła ubiegły rok stratą ponad 600 tys. zł. By taka sytuacja się nie powtarzała, PEC musi obniżyć poziom emisji zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych do atmosfery przy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Na dodatek musi to zrobić jak najszybciej, inaczej za cztery czy pięć lat będzie do sprzedania za przysłowiową złotówkę, bo straty będą rosnąć lawinowo - mówi burmistrz.

Co natomiast stanie się z Krzysztofem Poredą? Dotychczasowy prezes ma zachować zatrudnienie w spółce.

- W mojej ocenie, to dobry fachowiec. Ujemny wynik firmy nie jest wynikiem jego zaniedbań czy niegospodarności, a uwarunkowań zewnętrznych. Chcemy korzystać z jego umiejętność na przykład w procesie inwestycyjnym nowej ciepłowni
- dodaje Piotr Płudowski.


Komentowane

Fakt (2019-05-14 08:45) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Wzrost zatrudnienia.... To takie tylko zmiany po wyborach samorządowych w naszym mieście.
Marysia (2019-05-14 08:49) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Oddział geriatryczny robią z poważnego przedsiębiorstwa.Ukłony dla tych"mistrzów","tęgich łbów"z rady nadzorczej.
Fakt 2 (2019-05-14 08:58) 11 3   |   zgłoś do usunięcia
dokładnie! Stop wzrostowi zatrudnienia w Zarządzie Dróg Powiatowych! sprzeciw wobec transferu z PUIK!
Racjonalista (2019-05-14 09:04) 12 5   |   zgłoś do usunięcia
Nie rozumiem. Jak poprzedni burmistrz "zatrudniał" w puiku swojego partyjnego kolegę bez doświadczenia w puiku to było cacy a jak obecny burmistrz zatrudnia fachowca który pracował w pecu w białej i nie jest związany z obecną władzą to wielkie oburzenie.
@ Racjonalista (2019-05-14 09:29) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Jak na dłoni wzros zatrudnienia,przecież nikogo nie zwolnił ,przyjąl nowego ,stary zostal,ludzie umieją liczyc.W Łukowie nie ma dobrych specjalistów od pec,może tak przeczytalibyśmy życiorys tego pana,jego przynależnośc-nowoczesna czy po.
Do fakt 2 (2019-05-14 09:32) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Czyli jak dzieje się tak samo, to szkoda było mojego głosu na Płudowskiego...
Pecownik (2019-05-14 09:41) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
Zmiana była potrzebna żeby nowy duch wszedł i nowe chęci pracy i rozwoju. Jaki będzie nowy się okaże. Póki co pracować.
Mieszkaniec Łukowa (2019-05-14 09:45) 11 4   |   zgłoś do usunięcia
Miało być tak uczciwie i przejrzyście w wykonaniu pana Płudowskiego, miały być ogólnodostępne konkursy na publiczne stanowiska, miały być oszczędności w miejskich jednostkach, a jest nowy prezes wprowadzony po cichu bez żadnego konkursu i kolejne stanowisko w PECu dla byłego prezesa, za które zapłacimy my mieszkańcy. Wstyd!
wacław (2019-05-14 09:54) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
czy nowy prezes jest pociotkiem krasuskich? tak uczciwie
@ Racjonalista (2019-05-14 09:29) (2019-05-14 09:55) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Panie @ Racjonalista (2019-05-14 09:29): skoro gość został wypieprzony przez Platformerskiego prezydenta Białej Podlaskiej Litwiniuka, to sam sobie odpowiedz na pytanie czy nowy prezes PEC jest z PO czy Nowoczesnej...
Jarek (2019-05-14 10:04) 7 10   |   zgłoś do usunięcia
Misiewicze w natarciu, nie mogą przeżyć że stanowisko dostała kompetentna osoba z zyciorysem.
Kaśka (2019-05-14 10:10) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
zwiększenie kosztów PECU, zwiększenie opłat za odpady, droższa woda i ścieki tak moi mieszkańcy to jest uczciwe. nadszedł czas żeby wasze portfele odchudzić po co macie nosić kasę. Ja sobie poradzę co wy na to.
mirek (2019-05-14 10:22) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
CORAZ DROŻSZY ŁUKÓW CORAZ GORZEJ I DROŻEJ TU BĘDZIE,TO JEST UCZCIWE.
Kto następny? (2019-05-14 10:29) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Emeryt z Białej Podl. prezesem PECu a dyrektorem zostanie zapewne, zawsze dyspozycyjny Krzysztof T. wszak syn jast w radzie nadzorczej.
Jurek (2019-05-14 10:34) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Pisiory nie mogą przeżyć że wymienia się ich ludzi i to na ludzi którzy mają doświadczenie w funkcji którą obejmują. Widocznie burmistrz uznał że potrzeba nowego spojrzenia na PEC.
Płudowski stawia na młodość. (2019-05-14 10:36) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Aleksander Wit Kompa rok urodzenia 1950.
Karaś (2019-05-14 10:39) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Szustek stawia na PiS.
Dobra zmiana (2019-05-14 11:02) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Bo tylko my możemy piastować różne stanowiska w Łukowie, jesteśmy prawie i sprawiedliwie namaszczeni. Reszta gorszego sortu - sio z Łukowa albo buty czyścić!
wacław (2019-05-14 11:17) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
korupcja pludowskiego od dwóch miesięcy było wiadomo kto zostanie prezesem pludowski to nagrał nie żadna rada nadzorcza. pludowski robi zamach na dobrze działający PEC. bRAK ZGODY NA TO TO JEST SKANDAL I ZDRADA
Majki (2019-05-14 11:19) 10 3   |   zgłoś do usunięcia
Czy Pludowski czy Szustek to jest to samo. Mówiłem że wybory skończyły się na 1 turze. Dalej igrzyska. A owieczki uwierzyly we wszechuczciwego Piotra I Pludowskiego. Trudno. Ciekawe jak się teraz czuja. Było gdzieś jakieś info o tym konkursie? Co z młodszymi i zdolnymi w mieście? Dziwcie się dalej czemu ludzie uciekają a sami w tym czasie róbcie konkurs bez ogłoszenia w mediach i zatrudnajcie emeryta z Białej gdzie się na nim dawno poznali. Piotr to jednokadencyjny facet. I nie pokona go PiS tylko sam od ponad pół roku się kładzie.... Im więcej podjętych decyzji tym zmalała jego popularność na łeb na szyję. Trochę wstyd że jeszcze motorkiem imprezy oblatuje zamiast wreszcie wziąć się do roboty. Pokona to co pokonało poprzednika czyli on sam
piłka (2019-05-14 11:30) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Płudowski zawiódł moje zaufanie myślę że nie tylko moje. nie tego sie spodziewałam. kolejny skandal pludowskiego. kolejna głupia decyzja. człowiek nie uczciwy to.....
,, zamach na dobrze działający PEC.' (2019-05-14 11:48) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
,, firma zamknęła ubiegły rok stratą ponad 600 tys. zł '
zamach (2019-05-14 11:54) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
zamach to ktoś w młodości zrobił na twój rozum... i to udany zamach
Kali (2019-05-14 12:04) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
w takim razie wszyscy krytykanci proszę o wskazanie, kto powinien objąć stanowisko szefa pecu? część komentujących zachowuje się jak Totalna Opozycja, gdy traciła koryto zabierane przez pis. Moralność Kalego. Wy możecie zabierać, a Wam nie?
Biała Podlaska (2019-05-14 12:11) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Pracownicy PEC Łuków WSPÓŁCZUJĘ WAM NOWEGO PREZESA!!!.On ma doświadczenie ale w sponsorowaniu JEDYNEJ Słusznej Parti ,a nie pozyskiwaniu funduszy i zarządzaniu taką Firmą jak PEC!! W 2019 zadłużył PEC w BiałejPodl. na 1,7mln pln!!!!To pozorant robiący szum wokół siebie i nie szanujący drugiego człowieka.A Ciepłownia na Biomasę w Białej Podlaskiej w tym miejscu gdzie jest budowana to TECHNOLOGICZNIE NIEWYPAŁ!!! 2 żródła zasilania w jednym miejscu w sieci spiętej w pierścień!!! Taki z niego Ciepłownik!! Katastrofa dla Pracowników i PEC łUKÓW!
aqq (2019-05-14 12:12) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Bogaty ten Pec jednak, choć ma straty oprócz nowego prezesa , musi wypracować kasę na pobory dla byłego, przypomina mi to sytuację za burmistrza Szustka w Puiku Mateńko na prezesa Karaś na dyrektora historia się powtarza, choć w Puiku to inne względy zmiany były :-) cóż pożyjemy zobaczymy ? Choć na końcu za te wszystkie rewolucję zapłacą zwykli ludzie , takie życie.
uwaga (2019-05-14 12:25) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
przypomnę że szef pecu nie jest wybierany w drodze konkursu tylko decyzją rady nadzorczej. Osoby które twierdzą inaczej narażają się oby tylko na śmieszność, a nie na procesy
Biała Podlaska (2019-05-14 13:06) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Pracownicy PEC Łuków WSPÓŁCZUJĘ WAM NOWEGO PREZESA!!!.On ma doświadczenie ale w sponsorowaniu JEDYNEJ Słusznej Parti ,a nie pozyskiwaniu funduszy i zarządzaniu taką Firmą jak PEC!! W 2019 zadłużył PEC w BiałejPodl. na 1,7mln pln!!!!To pozorant robiący szum wokół siebie i nie szanujący drugiego człowieka.A Ciepłownia na Biomasę w Białej Podlaskiej w tym miejscu gdzie jest budowana to TECHNOLOGICZNIE NIEWYPAŁ!!! 2 żródła zasilania w jednym miejscu w sieci spiętej w pierścień!!! Taki z niego Ciepłownik!! Katastrofa dla Pracowników i PEC łUKÓW!
wiosna (2019-05-14 13:31) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
powiem krótko draństwo Płudowskiego, łobuzerstwo w biały dzień, gdzie tu uczciwość
Kaska (2019-05-14 14:17) 10 1   |   zgłoś do usunięcia
Teraz się nie dziwię, że młodzi zdolni wykształceni wyjeżdżają za pracą bo w Łukowie się dziadków zatrudnia. Panie Pludowski najlepiej panu własny Lans wychodzi a nie rządzenie miastem. Po cóż było się porywać ...
do pysznych (2019-05-14 14:39) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Tak ,nowy ma doswiadczenie,ale w wielkim zadłużaniu zakładu jak pisze Biała.Swoja nieporadnością w dobrym rządzeniu posuwacie sie do inwektyw.Pisiory i misiewicze wcale wam nie zazdroszcza braku pomysłów na dobry rozwój miasta,widzą wasz dyletantyzm i zarozumialstwo.Będziemy płacic za ogrzewanie jak za przysłowiowe zboże,bo jak do tej pory to tylko zmiana stołków istraszenie podwyżkami-za śmieci. i nie wiadomo cojeszcze wymyśla.Uważam,że podatnicy powinni wiedzieć troche więcej o tym "doświadczonym" nowym prezesie.
naczelny (2019-05-14 14:43) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
po pierwsze to ja wiem co to jest uczciwość reszta ma patrzyć i słuchać matoły jedne i ja wiem jak rządzić i nic wam do tego. to ja ustalam to wszystko to jam mam władzę
lllll (2019-05-14 15:52) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
oj tam wazne ze w urzedzie spokoj i czas na kawe a ja pytam co z centrum seniora, co ze sprzedaza sluzbowej toyoty, co ze zlobkiem w kotlowni, co ze scaleniami gruntow? co zostalo z uczciwego?
Panowie komuniści i z Platformy Obywatelskiej.... (2019-05-14 17:14) 10 3   |   zgłoś do usunięcia
....rozsiadli się w radzie nadzorczej , stali się pogotowiem ratunkowym dla spadających ze stolców spółek skarbu państwa kolegów a gwarantem tych reanimacji jest sam alternatywnie po pierwsze uczciwy. Pamiętajmy o tym jak drastycznie wzrosną nam komunalne opłaty, to też powiązane jest z ich pazernością.
popieram! (2019-05-14 17:28) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
i jak zwykle armia trolli przypuszcza atak. panie burmistrzu proszę się nie przejmować tylko robić swoje, czekamy na świeżość w innych spółkach i w Wydziałach UM
@panowie komunisty (2019-05-14 17:34) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
A pan to komunista może z Piszu? Czegóż macie taki nieslychany ból tego że wyborcy podziękowali waszej ekipie? Nikt nie jest niezastąpiony. Szczególnie taki co ma chronić go jedynie słuszna partia. Popracujcie trochę dla ludzi a nie tylko dla swoich. Nie pozdrawiam skoczków partyjnych.
@LLLLL (2019-05-14 18:15) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Toyota na chodzie ,zapażarka do kawy ta sama tylko jest lepsza,stopa się podwyższyła kawa lawazza ,kotłownia też stoi, już nikt się koło niej się nie kręci jak przed wyborami tyle było szumu telewizja ,zdjęcia,grunty co tam grunty.
do @LLLLL (2019-05-14 18:59) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Zamiast bezmyślnie krytykować proszę się nauczyć pisać poprawnie po polsku.Na początek proponuje ortografię. Żal mi takich ludzi, którzy nie mają co robić i tylko krytykują. Proponuje samemu się wziąć do roboty,chyba ze jesteś emerytem, który poza krytykowaniem, chodzi do Kościoła i modli się pod figurą i ma diabła za skórą.
@popieram (2019-05-14 19:00) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
W części masz rację choć z tą armia troli nie przesadzaj. Raptem pewnie kilka osób pewnie: Dżarek, Andriusza, Robercik, Pysio, i jedna dwie pani które wspieraja nie bez powodu. Jurek Bratuś mają wolne. Aaa i jeszcze jeden zapewne racja koalicyjny.
Kaśka (2019-05-14 19:26) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
kiepski ten burmistrz puści nas z torbami bo majstruje jak małolat przy dopalaczach on powinien pojeździć jeszcze w L ce bo jest cieniutki a doradców ma słabych łącznie z SK esem. Odwołanie Poredy to kolejna bardzo zła decyzja i będzie sporo kosztować nas mieszkań ców. niestety mamy w Łukowie pomyłkę wyborczą i będziemy mieli czkawkę przez lat parę. BIEDNY ŁUKÓW I JEGO MIESZKAŃCY.
do @@LLLLL (2019-05-14 19:47) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
JAK SZYBKO ZUWAŻYŁ BYKA,BO ZABOLAŁO I WIDOCZNIE PRAWDA W OCZY KOLE.Śmiech mnie ogarnia,bo gdyby ten bład był i były pochlebstwa to na pewno uwagi by nie było.Od mojej wiary to ci wara.
@ do @@LLLLL (2019-05-14 20:18) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Halo Andriusza, śmieszku niemały. Tabletki albo mniej gazowanego :P
wacek (2019-05-14 20:32) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
ile nas mieszkańców będzie kosztować ta zmiana - same sprawy płacowe kilkaset tysięcy!!! to jest granda
Do @LLLL (2019-05-14 20:34) 1 3   |   zgłoś do usunięcia
Skąd u katolika tyle jadu? Są tacy którzy na starość udają bogobojnych a wcześniej ostro za partią-matką.
hm (2019-05-14 21:17) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jad jest u was,bo w 5 była taka piękna charytatywna impreza a na tym portalu ani mru mru.Podlasie napisało.Zawiść!!!!!!!!!!!
@ LLLL i @ hm (2019-05-14 21:26) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
i jeszcze nicki nazwy zmienia i udaje bezstronnego. hahahahaha
25llu (2019-05-14 21:48) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Skoro takie oszczędności to czemu radni i burmistrz uczciwy latają na spotkania do Paryża regularnymi liniami lotniczymi (zwykle LOT) gdzie bilety w dwie strony zaczynają się od 700-800 zł jeśli jest okazja, standardowo powyżej tysiąca za osobę a nie takimi liniami lotniczymi? Tam są bilety za 80zl. Czemu toyota nadal jezdzi? Czemu ekspres do kawy nie zniknął z gabinetu burmistrza? Czemu wciasz spotkanie jest mleko?
Analityk (2019-05-14 22:17) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Analiza ostatniego czasu: lokalni piszu walą ile wlezie gdzie tylko można. Na górze walka do europarlamentu. Idzie na noże słowne i lada moment ktoś przekroczy granice.
zniesmaczona (2019-05-14 23:03) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
łobuzerstwo i granda - burmistrz Pludowski wystawia mieszkańców do wiatru. robi głupoty, sięga dna. To są nasze podatki nasze pieniądze wyrzucane w błoto.
Władysław (2019-05-15 04:45) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Szkoda miasta na takie 5- letnie rządzenie Trzeba szykować się do referendum i błąd naprawić. Bo nic dobrego z tego rządzenia nie będzie.
Emeryt (2019-05-15 05:32) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Nie jestem z żadnej partii.Jako emeryt chcę tylko Burmistrzowi podziękować za podwyżki i za wiarę w emerytów. Aż się lepiej poczułem że jesteśmy niezastapieni . Może zgłoszę się do Pana o jakąś posadkę będę miał na podwyżkę . Młodzi to niech jadą zagranicę do roboty a nie w mieście pracy będą szukać.
@wladyslaw (2019-05-15 06:12) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Zajmij się robota Darek. Czy ty spać nie możesz z tej nienawiści do drugiego człowieka? Oo w sumie i Bartek o takich porach pisze. Nie daleko pada jabłko..
Władysław (2019-05-15 06:29) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Pudło Veny, Orzeł oraz spółka Julka i Gosi Wy się wsłuchajcie w głos Łukowskiego ludu i nie zaklinajcie rzeczywistości. Wiem prawda boli ale trzeba umiec przyznać sie do porażki i próbować naprawić błąd Niestety jedyne wyjście to referendum, którego się boicie jak ognia i które doprowadzi do klęski waszego nieudolnego Burmistrza.
@wladyslaw (2019-05-15 06:55) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Pudło to Ty dałeś. Lubię Twoje wywody mające za cel skierować dyskusje w pewna stronę. To jak to Daruniniuniu wymyśliłes? Referendum i paź na burmistrza? Aż tak pewny jesteś? Pewni tego nie są nawet twoi rycerze. A i przyjmij do wiadomości taka rzeczywistosc. Przegrałes i masz wiele problemów około. Te ranne wstawanie to jeden z rezultatów. Dla mnie jesteś nienawistną jednostka chorobowa. Ps. Zmień kolejny raz nick :)
rudy (2019-05-15 06:57) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy już wstał bogobojny robiący błędy stary hejter :)
@Wladyslaw (2019-05-15 06:58) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Pudło Veny , Orzeł oraz spółka Julka i Gosi. Wsłuchajcie się w głos Łukowskiego ludu i nie zaklinajcie rzeczywistości przestańcie pogrążyć miasto.! Ja wiem że to Boli ale niestety referendum jest jedynym wyjściem zakończenia nieudolnych rzadow Burmistrza. Każdy inny będzie lepszy bo niżej upaść się nie da
Pracownik (2019-05-15 09:12) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Były burmistrz był lepszy.
@rudy (2019-05-15 09:37) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Obyś dożył tej starosci,bo masz marne szanse jak będziesz w ten sposób odnosił się do starszych ludzi.Powiedz to swojemu tatusiowi i mamusi.
Do @rudy (2019-05-15 11:06) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Czyli zgadłem osoba starsza i pewnie kobieta. Tyle w pani jadu jak w jakimś byłym członku PZPR. A teraz grzecznie do Kościółka.
Waclaw (2019-05-15 12:41) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Żadna partia , żadna kobieta. Pozdrawiam niedowiarków
Kac..er (2019-05-15 13:37) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe dlaczego starszy pan, emeryt porywa się na trud codziennego dojeżdżania z Białej do Łukowa?. Mając emeryturę i poważny okres aktywności zawodowej poza sobą liczy na lajtowy byt łukowskim PEC?.
zniesmaczona (2019-05-15 17:50) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
łobuzerstwo i granda - burmistrz Pludowski wystawia mieszkańców do wiatru. robi głupoty, sięga dna. To są nasze podatki nasze pieniądze wyrzucane w błoto.
:) (2019-05-15 17:57) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Wanda (2019-05-15 18:34) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
oszukano nas. oszukał nas w kampanii płudowski i teraz zapłacimy za te pomysłu za ciepło , odpady , wodę i ścieki
asan (2019-05-15 18:51) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
miało być uczciwie i będzie to nic że to i tamto zdrożeje - zdrożeje uczciwie dla wszystkich. po I uczciwość i już
Tak, tak (2019-05-15 22:38) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Masz rację Wanda. Zapłacicie i to słono!. Uwierzyliście w bajki to teraz płaćcie za to, że pan Płudowski idzie najprostszą drogą drenując wasze kieszenie ale to nie koniec bo Mateńko w porozumieniu z Płudowskim zaraz Was zaskoczą propozycją podwyżek cen wody i ścieków.
inżynier (2019-05-15 23:18) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
w kampanii się uśmiechał tuszował mówił ze na wszystko ma sposób że będzie lepiej i co guzik prawda - kradzież w biały dzień, a ten gość z Białej to wielkie oszustwo.
Podwyżka (2019-05-16 05:41) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Podwyżki za prąd czy opłaty środowiskowe wymyślił Płudowski czy PiS jako rząd? Pomyślcie wybkonsumenci 500plus.
kant (2019-05-16 08:01) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
pludowski moim zdaniem nie szuka rozwiązań spraw tylko wybiera proetą drogę podwyżki w mieście a z tym ciepłem to jak ten nowy zacznie majstrować to też będzie niewesoło. najprościej swoją nieudolność przrzucić na mieszkańców
mieszkaniec (2019-05-16 08:07) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Żeby zatrudnic człowieka,który zadłużyl zakład na ponad milion to naprawdę trzeba miec spokojne sumienie,albo nie miec sumienia.Opinie w bialskich mediach są nieciekawe o tym panu.
:)) (2019-05-16 08:35) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
idę w zakład o dobrą flaszkę, że asany, wandy i część innych osób to tak na prawdę jednen człowiek :)
motyl (2019-05-16 09:22) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
zabawa jak w piaskownicy B Płudowski z doradcami bawią się mieszkańcami można można
Ciekawostki z forum (2019-05-16 10:34) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Na podlasiu kilka ciekawy i chyba trafnych komentarzy: To wszystko łatwo prześledzić jak do tego doszło na przestrzeni lat? Na wszystko muszą być dokumenty.Kiedy powstała strata? Jak ją pokrywano? Że jest strata na tym zakładzie to D. Szustek musiał dobrze wiedzieć, no bo jak sprawował nadzór właścicielski? Po co na mocy porozumienia z miastem, które podpisał D.Szustek przeszła do tego zakładu pani kierownik? "Mleko" rozlało się przy wyborach, teraz widać jak firma była na "plusie" i za co brał prezes premie. Może do tego były burmistrz i były wieloletni prezes się ustosunkują?
realista (2019-05-16 11:26) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
W Białej Podlaskiej gdzie ,,nowy prezes' i tak mial blisko uznali ze nie ma sensu brac kogos nie mieszkajacego w miescie. I co? hahaha. Płudowski przygarnął emeryta do Łukowa ktory pewnie lokalizacje PEC w Łukowie musiał na mapie sprawdzić. Cytuję bialskie media: - Powołuję na istotne stanowiska osoby z Białej Podlaskiej, które chcą pracować dla miasta. W radach nadzorczych są teraz osoby, które nie będą przyjeżdżać do miasta na posiedzenia i wystawiać spółkom rachunki za noclegi w najlepszych bialskich hotelach – mówi Michał Litwiniuk, prezydent Białej Podlaskiej.
asan (2019-05-16 12:13) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
ZMIANA W PEC TO DRAŃSTWO ŁOBUZERSTWO DROŻYZNA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ GŁUPOTA KOLESIOSTWO ZAGROŻENIE ZADŁUŻENIE UPADŁOŚĆ KLAPA I ZIMNO W ZIMIE!!!
kocmołuch (2019-05-16 18:09) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Jeszcze do oddania do użytkowania ciepłowni na biomasę w Białej Podl.to prawie tyle samo co w Łukowie.Tam zrobiono troszkę fundamentów.i tyle.
MASZA (2019-05-16 23:36) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
PLUDOWSKI WZIOŁ OBCEGO SPECA OD PECA I Z TEGO BĘDZIE HECA
Obywatel (2019-05-17 07:17) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Porażka. Przyjedzie zgadnie kasę i pojedzie do Białej. On ma w dupie Łuków. Byle kasa się zgadzała w portfelu. Naiwny ten Burmistrz. Do bólu naiwny aż mi go szkoda , daje się wmanewrowywac w rózne zagrywki. Kto ma miekie serce musi mieć twardą.....No ale grut to tak jak ktos napisał spokój i lajt w urzędzie
ludzie (2019-05-17 07:31) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie pytaja w internecie: czy to prawda, że stanowisko zostało obsadzone bez konkursu? czy to prawda, że zatrudniono emeryta w wieku około 70 lat? czy to prawda, że nowy prezes jest faworytem szefa rady nadzorczej, będącego szefem banku z białej podlaskiej? czy to prawda, że nowy prezes jest spokrewniony, skoligacony lub wcześniej utrzymywał towarzyskie stosunki rodziną k.?
idioto powyżej (2019-05-17 07:47) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
w spółkach gdzie funkcjonuje rada nadzorcza nie robi się konkursów. kto jak kto, ale poplecznicy byłego burmistrza bardzo dobrze powinni o o tym wiedzieć
uczciwy powyżej (2019-05-17 09:20) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Uczciwy powyżej,odpowiedziałes tylko na jedno pytanie na reszte pytan nie masz argumentów,zatkało kakao
głos rozsądku (2019-05-17 10:02) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Zaprawdę bardzo śmieszne jest wystawianie komuś laurki na podstawie wieku gdy samemu jest się przedstawicielem podobnie wiekowo ludzi. OK, zabawię się w waszą zabawę i argumentację: Morawiecki - 78 lat, Jarosław Kaczyński - 69 lat, Stanisław Piotrowski - 67 lat, Krystyna Pawłowicz - 67 lat, Jan Szyszko - 75 lat, Andrzej Smirnow - 80 lat, Anna Sobecka - 68 lat, Ewa Tomaszewska - 72 lata, Czesław Sobierajski - 66 lat. Wymieniać dalej?
Do głos rozsądku (2019-05-17 21:00) 2 1   |   zgłoś do usunięcia