Dziś są imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

dodane: 21-02-2020 10:38   |   wyświetleń: 1284

Odnowiony most w Sarnowie

GMINA STANIN Zakończyły się prace przy przebudowie mostu na rzece Bystrzyca w Sarnowie w ciągu drogi powiatowej Szczygły Górne ? Samów ? Siedliska ? Burzec.
Odnowiony most w Sarnowie 
Most został oddany do użytku. W trakcie robót modernizacyjnych rozebrano część istniejącej płyty pomostu (wsporniki), wykonano dwie nowe belki główne i poszerzono płytę pomostu, wzmocniono nakładkami z blach stalowych istniejącą część dźwigarów płyty pomostu, wykonano nowe skrzydła mostu w z płytami przejściowymi, wykonano nową konstrukcję nawierzchni oraz chodnik dla pieszych, oczyszczono z roślinności przestrzeń podmostową, przyczółki zabezpieczono przed rozmywaniem poprzez wbicie ścianki stalowej i wykonanie oczepu, który umożliwi łatwe wejście pod obiekt i dokonywanie okresowych inspekcji, odmulono i umocniono materacami gabionowymi koryto rzeki. Roboty budowlane wykonała firma Mosty Zamość Tomasz Czyż z siedzibą w Sitańcu za kwotę 1 mln 574 tys. zł. Zadanie zostało wsparte przez Ministerstwo Infrastruktury dofinansowaniem w wysokości 796 tys. 493 zł.  

Komentowane

Już o tym było więc radaktorzyna niech się nie powtarza (2020-02-21 14:17) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
http://www.lukow24.pl/wiadomosci/wyremontowali-most--koszt-ponad-1_5-mln-zl,p17427018
smak gumy (2020-02-21 14:18) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
przegumować powtarzaczy
Wc (2020-02-21 14:18) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Poproszę zdjęcie Ryszarda na moście
mieszaniec (2020-02-21 14:29) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Było, zakop.
Els (2020-02-21 16:10) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Już o tym czytalismy
Pięknie to wygląda. (2020-02-21 16:16) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
W ciągu drogi powiatowej czyli inwestycja Powiatu Łukowskiego! Brawa więc dla Starosty, Zarządu i Rady Powiatu Łukowskiego!
srac (2020-02-21 20:48) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
sracc.. z tegoo... mostu
Do. Pięknie (2020-02-22 07:40) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Może odpowiesz kiedy starosta zrobi rondo na radzynskiej? Może odpowiesz kiedy radni zaczną przygotowywać się na sesję rady miasta. Jak można głosować za przyjęciem ustawy jak nie wie się co w niej jest? Za co radni biorą pieniądze? Za brak wiedzy?
Stefan (2020-02-22 11:09) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
A gdzie odnowione mosty Łukowa?
@ Do. Pięknie (2020-02-22 11:52) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Radni głosują uchwały nie ustawy ha ha ha do poczytania przed snem
Do. Wyzej (2020-02-22 12:18) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Ja mogę nie wiedzieć że nie nad ustawą a nad uchwała głosują ale radny żeby nie wiedział? Przecież za to pieniądze biorą. Głosowali nad uchwała dotyczącą zalewu i nie czytali uchwały a teraz zdziwienie bo oni nie wiedzieli. Kolejny raz burmistrz pokazał jaka jest okrutna prawda o większości radnych. Ze nie rozumieją co do nich się mówi że nie wiedzą nad czym głosują. Na kogo wy glosowaliscie? Jak w mieście ma być dobrze jak jest omawiany temat a radny nie wie co znaczą podstawowe pojęcia. Trzeba tłumaczyć im znaczenie słów. Na to idą moje podatki? Sesja średnio raz w miesiącu i nie mają czasu siąść poczytać uchwały? I biorą 1500zl za nic. Może wytłumacz to cwaniaczku i powiedz to radnym żeby sobie po czytali przed snem uchwały lub to o czym będzie sesja. 3 lata temu nad uchwała głosowali a oni do dnia dzisiejszego nie wiedzą co w niej jest
bezstronny (2020-02-22 18:05) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Nie mędrkuj. Na każdej sesji radni głosują nad kilkoma a nawet kilkunastoma uchwałami i nie muszą pamiętać o treści każdej z nich a burmistrz też niech się douczy bo nie jest u niego tak różowo jak chciałbyś to widzieć.
Mieszasz i plączesz (2020-02-22 18:10) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Rondo na Radzyńskiej to zadanie GDKiA a nie starosty. Inwestycje wykonywane przez powiat są wręcz wzorcowe łącznie z rondami np. w Aleksandrowie.
do,bestronny (2020-02-24 07:34) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
ile masz sesji w miesiącu jedna ? Jak oni sami się przyznali że nie czytali uchwały nad którą głosowali . Ja mają słabą pamięć to niech nie idą na radnego są inni ambitniejsi co przynajmniej się przygotują do sesji . Jeden radny jak był nauczycielem w szkole na warsztatach to działu nie potrafił poprowadzić a on teraz chce miastem kierować . Inny radny nie potrafi słuchać ze zrozumieniem i to tego co 5 minut wcześniej było powiedziane . Sesja rady i radni to dla mnie jak kabaret pośmiać się można
olo (2020-02-24 07:39) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Do mieszasz i plączesz to Ty bo nie wiesz jak co działa . GDKiA napewno nie zrobi tego ronda bo jej nie zależy na tym żeby coś zmieniać oni wolą autostrady budować . Jak powiat o to nie będzie walczył to na pewno nic z tego nie wyjdzie. To zasrany obowiązek powiatu to załatwić . Po co powiat budował tą obwodnice jak nie spełnia swojej funkcji ? Widze że tak samo myślisz jak nasi politycy najlepiej nic nie robić bo to sprawa GDKiA i dlatego od ponad 10lat nie można wyremontować drogi do Siedlec bo to sprawa GDKiA i nie nasza i tak każdy poseł pewnie podchodzi do tego. Kiedy któryś z posłów napisał jakieś pismo do GDKIA ? Kiedy spotkał się z mieszkancami z dojeżdzającymi do siedlec ?
Tak to widzę (2020-02-24 21:30) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
No pewnie powiat w końcu dopnie swego i GDKiA rondo wybuduje a DK 63 odsunęła się w czasie bo mieszkańcy tym razem złożyli protest do RDOŚ i dyrektor tejże instytucji nakazał wykonanie raportu środowiskowego. Niczego to nie zmieni oprócz tego, że wydłuży sprawę o kolejny rok.
Janek (2020-02-26 22:01) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie nie wymagajcie kompetencji od radnych!!!. Oni startując w wyborach obiecywali wam złote góry, ale jest już po wyborach i sytuacja nieco się zmieniła, teraz załatwiają swoje interesy, bo następnej wygranej może nie być i co oni wtedy zrobią, jak załatwią interesy swoje i swoich rodzin?. Wyborco!, głosuj dalej na nauczycieli i gości z szalikiem i piłką i nie wymagaj od nich wiedzy merytorycznej na jakikolwiek temat.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Fabryka Piosenki ŁOK w Markomanii w radiowej Trójce
Fabryka Piosenki ŁOK w Markomanii w radiowej Trójce Marek Niedźwiedzki twórca m.in. Listy Przebojów Trójki zagra wybrany przez siebie fragment płyty Fabryka Piosenki ŁOK Vol.1. w swojej audycji autorskiej Markomania w sobotę 28.03.2020 roku między 11.00 a 15.00.
Pieniądze na sport, szachy, kulturę, turystykę
Pieniądze na sport, szachy, kulturę, turystykę GMINA ŁUKÓW Kluby sportowe i stowarzyszenia otrzymały dofinansowanie na realizację zadań gminy o charakterze pożytku publicznego w 2020 r.
Jechał 124 km/h w obszarze zabudowanym. Miał 2,5 promila
Jechał 124 km/h w obszarze zabudowanym. Miał 2,5 promila Punkty karne, zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności to konsekwencje, z jakimi musi liczyć się 42-latek z gminy Łuków.
Chcą elektryfikacji kolei z Lublina do Łukowa
Chcą elektryfikacji kolei z Lublina do Łukowa 6 marca z udziałem przedstawicieli powiatu łukowskiego zorganizowana została w Radzyniu konferencja pod hasłem "Rozwój kolei w województwie lubelskim". Jak zauważył wicewojewoda Robert Gmitruczuk, to pierwsza konferencja od stu lat, bo prawie 110 lat temu została wybudowana dwutorowa kolej.
PKS-em nie pojedziesz. Autobusy nie wyjadą na trasy
PKS-em nie pojedziesz. Autobusy nie wyjadą na trasy Decyzją prezesa Tomasz Madonia przewoźnik zawiesza wszystkie kursy.
Gmina Łuków: GOPS apeluje. Wyślij numer rachunku
Gmina Łuków: GOPS apeluje. Wyślij numer rachunku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowie prosi osoby, które pobierają świadczenia w kasie urzędu gminy, by jak najszybciej dostarczyły numer rachunku bankowego do przekazania pieniędzy.
Krzywda: Oddaj krew - Uratuj życie!
Krzywda: Oddaj krew - Uratuj życie! W niedzielę 29 marca "dar życia" będą mogli przekazać mieszkańcy gminy Krzywda. Akcja w Domu Parafialnym w Hucie Dąbrowie rozpocznie się o 10.00 i potrwa cztery godziny.
JESTEŚ OBJĘTY KWARANTANNĄ? SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ APLIKACJI „KWARANTANNA DOMOWA” ...
JESTEŚ OBJĘTY KWARANTANNĄ? SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ APLIKACJI „KWARANTANNA DOMOWA” Aplikacja ?Kwarantanna domowa? dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store. Więcej na temat aplikacji ?Kwarantanna Domowa? na stronie Ministerstwa Cyfryzacji. Dzięki aplikacji ?Kwarantanna domowa? zyskujesz szybki dostęp do niezbędnych, pomocnych w czasie kwarantanny informacji. Możesz też korzystać ze specjalnej infolinii.
Statuetka dla łukowskiej Straży Rybackiej
Statuetka dla łukowskiej Straży Rybackiej REGION W siedzibie biura Zarządu Okręgu PZW w Lublinie odbyło się zebranie wszystkich komendantów Społecznej Straży Rybackiej w Okręgu Lubelskim.
Jeżeli jesteś w Łukowie lub okolicy te numery mogą ...
Jeżeli jesteś w Łukowie lub okolicy te numery mogą Ci się przydać W odpowiedzi płynące od mieszkańców sygnały Urząd Miasta postanowił udostępnić plakaty z najważniejszymi numerami telefonów, które przydać się mogą osobom wymagającym pomocy.
SANEPID: W powiecie łukowski 120 osób na kwarantannie
SANEPID: W powiecie łukowski 120 osób na kwarantannie Jak podaje Wojewódzka Stacja Sanitarno ? Epidemiologiczna, na terenie powiatu łukowskiego jest 120 osób poddanych kwarantannie. 222 osób objęto nadzorem epidemiologicznym.
Kobieta zarażona koronawirusem. Wielka kwarantanna
Kobieta  zarażona koronawirusem. Wielka kwarantanna Kwarantanna w zakładzie kolejowym w Siedlcach. Wszystko przez wykrycie u jednej z pracujących tam kobiet koronawirusa - podaje Radio dla Ciebie.
Zostań w domu. Z koronawirusem nie ma żartów
Zostań w domu. Z koronawirusem nie ma żartów Aktualnie 5371 osób odbywa obowiązkową kwarantannę w województwie lubelskim.
OPTYMISTYCZNIE. Oni pokonali koronawirusa
OPTYMISTYCZNIE. Oni pokonali koronawirusa Na terenie województwa lubelskiego wśród osób, u których zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych jest 5 osób wyleczonych
Szkoły i przedszkola dalej zamknięte, a kończy się zasiłek ...
Szkoły i przedszkola dalej zamknięte, a kończy się zasiłek opiekuńczy. Co dalej? Rodzice, którzy wykorzystali już cały dodatkowy zasiłek opiekuńczy, mogą złożyć wniosek o wypłatę świadczenia na kolejny okres. Zostanie rozpatrzony po wejściu w życie nowelizowanych przepisów.
Nowi zakażeni w regionie. Nie ma nikogo z powiatu ...
Nowi zakażeni w regionie. Nie ma nikogo z powiatu łukowskiego Na terenie województwa lubelskiego mamy dziewięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To dane z rana 26 marca. Jedyne dwa przypadku wirusa w powiecie łukowskim odnotowano wczoraj.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
01
02
03
04
05
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Praca przy remontach
Zatrudnię do pracy przy remontach malarzy, szpachlarzy, glazurników. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem. Wysokie stawki wynagrodzenia. Wymagane doświadczenie. W przypadku pytań tel: 519583163
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
s[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje