Dziś są imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

dodane: 31-05-2019 15:07   |   wyświetleń: 4790

Opóźnienia w odbiorze śmieci w Łukowie

- Z powodu rosnącej ilości odpadów, absencji chorobowej pracowników oraz awarii sprzętu samochodowego, występują opóźnienia w odbiorze odpadów na terenie Łukowa - informuje PUIK w Łukowie.
Opóźnienia w odbiorze śmieci w Łukowie 

Zarząd Spółki PUiK zapowiada, że w miarę możliwości stara się te opóźnienia nadrabiać jak najszybciej, to znaczy w kolejnym dniu roboczym. Firma przeprasza mieszkańców za utrudnienia i prosi  o wyrozumiałość.

Komentowane

Wc (2019-05-31 15:31) 25 14   |   zgłoś do usunięcia
Brawo dla radnego Galacha....Może dołoży trochę do kasy i wspomoże upadający zakład zarządzany przez 8 lat przez kolegów Dariusza i karasia.
opozycja (2019-05-31 16:07) 22 10   |   zgłoś do usunięcia
Za mało rak do pracy Za duza biurokracja
Jolka (2019-05-31 16:50) 11 11   |   zgłoś do usunięcia
Jak Wam upada to zgascie światło i do domu ! Nie kompromitować się więcej!
Jk (2019-05-31 17:52) 10 10   |   zgłoś do usunięcia
Jak drużyna nie ma wyników zmienia się trenera.
do jk (2019-05-31 17:58) 18 11   |   zgłoś do usunięcia
racja. dariusz odejdź
Po pierwsze uczciwość (2019-05-31 19:47) 21 14   |   zgłoś do usunięcia
A mamy: 1. Brak współpracy w Radzie. 2. Kierowanie się niskimi pobudkami w kontaktach z radnymi. 3. Zatrudnianie swoich. 4. Powiększanie zatrudnienia w urzędzie. 5. Brak strategii na rozwój miasta. 6. Ślamazarność w pracy w pozyskiwaniu środków. 7. Nie złożenie żadnego wniosku do Funduszu Dróg Lokalnych. 8. Szumne zapowiedzi sprzedaży auta służbowego. W konsekwencji nie sprzedawanie. Częste zmienianie zdania. Itd itp
??? (2019-05-31 20:31) 17 9   |   zgłoś do usunięcia
niech sie lepiej ci co zbieraja odpady wezma do roboty, a nie rzucają smietikami po chodnikach... a ta baba co jezdzi i grzebie po smietnikach niech im pomoze a nie grzebie jak by czegos szukala, jak jej czegos braknie to niech napisze czego to sie postaramy pomuc zeby tak gleboko nie grzebala w tych koszach ze smieciami
R (2019-06-01 08:04) 13 7   |   zgłoś do usunięcia
Opłaty za odpady drożeją. Ogrzewanie drożeje. Widać rękę nowego burmistrza.
Po pierwsze uczciwość (2019-06-01 10:43) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Popieram gościa o tym samym nicku. Ach ta miła podróż sentymentalna do lat 2010-2018 :) kiedyś to było, łezka w oku, tęsknimy... :)
1. (2019-06-01 10:50) 13 6   |   zgłoś do usunięcia
Tyle lat rządzenia przez Pana Karasia i co kupił jakąś nową smieciarkę? Wszystki bałagan zawsze wychodzi kiedy? Po zmianie władzy bo wtedy już nikt nie ukrywa. Widać za co te premie były dwie po 30tys i podwyżka 1tys miesięcznie to z 120tys zł i już byłoby na nową smieciarkę.
Do 1 ja 2 (2019-06-01 14:07) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Jak Wam nie pasuje to odejść i przestać wciąż narzekać!!! Szustek w mig poradzi sobie z Waszymi problemami . Ileż można słuchać rzędzenia ??? Wy się bierzcie za robotę A nie afer szukacie. Ja mam dość Tego jęczenia. Do kogo sie zglosic w sprawie podpisu pod referendum ????
Do. Wyzej (2019-06-01 18:50) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
Co ja mam odejść? To ja w puiku bałaganu naronilem? Człowieku Ty umiesz czytać.co napisałem? Wogóle myślisz? Karas za czyich rządów dostawał premie i z czyich rąk? Czyż nie z rąk burmistrza Szustka? Szczerze to mnie guzik obchodzi, że dawał premie bo myślałem że firma ma się dobrze i za coś te premie są że dobrze puik funkcjonuje a teraz widzę że premie za nic były od tak bo był taki kaprys. Może tak jak powiedziałem puik powie czy za poprzedniego prezesa był z jeden samochód kupiony? Problemy finansowe spółki takiej jak puik nie robią się z dnia na dzień to są wieloletnie problemy. Samochody które są pełnoletnie nie zrobiły się w te kilka miesięcy rządzenia prezesa Matenki. Nikt trupów nie kupił. Najlepiej schować się nie odzywać bo akatują osoby za których rządów zrobił się bałagan. Może czas znalesc winnych? Może czas pomyśleć jak to poprawić a nie o sądząc byłymi zarządcami żeby dalej chować pod dywan problemy. Za poprzedniego burmistrza też były podwyżki i sam mówił nie czas na zagrywki polityczne gdy firma jest w trudnej sytuacji bo trzeba ją ratować. Coś w tym stylu była wypowiedź. Tak więc szanowna rada miasta może by się wzięła do roboty i współpracy a nie gwiadzorzą pod publikę i pod swoich wyborców. Polska kraj Polaków a rada miasta pełna mieszkańców Łukowa a wygląda ta rada jakby każdy był z innego końca świata z innego kraju miał inny kolor skóry i inne poglądy i religie inna wyznawal i walczył tylko o swoje korzyści. Zawsze podziały polityczny a dobro miasta kraju się nie liczy.
asan (2019-06-01 18:57) 11 11   |   zgłoś do usunięcia
bałagan zrobił się teraz za nowego burmistrza płudowskiego i mateński ludzie nie moga sobie poradzić z zadaniami brak im pomysłów i chęci sprawy są tu i teraz a oni szukają dziry w całym. Mateńko ma brata w zakładzie oczyszczania miasta ponadto od siepnia 2018 włożył tam nowa kierowniczkę za duże pieniądze i jest dziura. wystarczy zwolnić braciszka i jeszcze słabą kierowniczkę i będą postępy.
masa (2019-06-01 19:13) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Mateńko już ponad rok rządzi i tak wyrządził że jest bałagan na kółkach - słabina jest i już , a brat w puiku mu pomaga czy tylko kasa idzie.
2 (2019-06-01 19:22) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Nie pisz referatów nie tłumacz się Jak jest źle to trzeba dac sobie spokoj i dac poprowadzić to komuś dla kogo nie będzie to problemem .Skoro twierdzisz że p. Szustek narobił bałaganu to p. Szustek pewnie chętnie się z tym balaganem zmierzy : D
1.. (2019-06-01 20:52) 9 10   |   zgłoś do usunięcia
8 lat się mierzył i nic nie wyszło a CBA tak samo tylko aby swoją kasę nabić. Razem w końcu na każdej imprezie pili to swój swojego broni. Nic nie naprawi jak powróci skoro przez tyle lat rządów CBA ani jedna nowa smieciarkę nie była kupiona jedynie samochód służbowy osobowy kupili. Bałagan był i wybuch po podwyżkach cen prądu dla firm gdzie firmy płacą ponad połowę więcej a po wyborach PiS nam zafunduje podwyżkę i wtedy zobaczycie jakie są koszty socjalna. Każda partia SLD PSL PO a teraz PiS lekceważy problem produkcji energi w Polsce i że nasza energia droższa niż na zachodzie. W końcu ten problem wybuchnie. Tak więc do wyższych cen paliw się przyzwyczaliliscie teraz ceny za śmieci w górę a na jesieni po wyborach szykujcie na wyższą cenę prądu o minimum 50% chciało się 500+ dla najbogatszych z dochodami powyżej 10tys na osobę i dla patroli co całe życie ani jednego dnia nie pracowała to trzeba zrzutke robić.
Jest nowa (2019-06-01 21:21) 7 11   |   zgłoś do usunięcia
Śmieciarka dwukomorowa to nabytek prezesa Karasia. Nowe wodociągi, kilometry kanalizacji również są zasługą Karasia bo prezes Karaś wiedział jak zarządzać firmą. Pracownicy też dostawali premie. Zbrakło Karasia i wszystko rypnęło. Przypadek?
do 1 (2019-06-01 22:00) 13 12   |   zgłoś do usunięcia
Bredzisz jak stary kawaler
ida (2019-06-02 07:24) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
co robi brat mateńki w puiku i czy on coś robi to skandal że zwalnia mateńko kobietę która wychowuje dwoje dzieci a on kisi braciszkia. ile to będzie trwało.
tak (2019-06-02 07:30) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Dobrze ze sie znalazł taki burmistrz co w czas powstrzyma to szalenstwo . bo jeszcze ze dwa razy po minus 200 i firmy nie ma
asan (2019-06-02 07:46) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
znalazł się i mateńko odda 47 milionów dotacji to jest gospodarz. sam robił przetarg na zalew i mu tylko 3 milionów zabrakło. taki on umny. zaraz tesz PEC rozwali tylko czekać i powie że to poprzednik. tali sprytny.
Hejterka (2019-06-02 09:36) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Dziś niedziela, niektórzy pójdą do kościółka poudają bogobojnych a potem znów bedą pisać hejty na bliźniego. Zakłamanie rodem z PRL.
Kolo (2019-06-02 09:47) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
No asan baski jolki w pierwszym rzędzie stoją w kościele i udają porządnych a grzechów tyle że diabeł ręce zaciera z radości to tak jak Pinokio chciał się pokazać to w pierwszym rzędzie a przecież rozwodu nie ma a z inną hasa.
@hejterka (2019-06-02 09:52) 15 7   |   zgłoś do usunięcia
Zakłamanie rodem z partii, która więcej wydaje na telewizję i manipulowanie informacjami niż np. Na chemioterapie. Jak gardzi się ludźmi pokazuje traktowanie niepełnosprawnych nauczycieli teraz strajkujących fizjoterapeutow. PRL Bis? a może do kwadratu? Wypowiedzi np takiego Suskiego Krystyny czy innych to już nawet nie można jakoś logicznie tłumaczyć. Zwyczajnie ta klika psuje państwo i ludzi. Lokalnie? Lokalnie również to widać, szczególnie po zachowaniu lidera tej partyjki, wypowiedzi zachowanie plus komentowanie na fb. Ludzie zmądrzejcie otwórzcie oczy i zobaczcie co dookoła się dzieje i jak faktycznie wygląda świat.
Jolka (2019-06-02 09:55) 13 15   |   zgłoś do usunięcia
Ile byście tu nie szczekali pluli i psioczyli na tamtą władzę to wybory i referendum i tak to zweryfikują :) aby do jesieni :) Promocja idola wychodzi wam najlepiej ! I tego się trzymajcie !
@jolka-darek (2019-06-02 10:32) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
kawe rano wypij , moze to umysł orzeźwi , przestaniesz pleść i mówić ludziom co za ciebie maja robić . idź se do parlamentu na jesieni i tam banialuki powtarzaj :P
Do Jolka (2019-06-02 10:57) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Nie tylko promocja Burmistrzowi wychodzi się też dzielenie mieszkańców powiatu jako druga niższa kategoria wprowadzając podwyżkę za baseny.
Dtu (2019-06-02 11:03) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Skoro pan K narobil balaganu w puiku co bedzie w drogach ? A gdzie CBA chyba wie gdzie luków?
mieszkaniec (2019-06-02 12:32) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
ah szkoda gadać . W każdym komentarzu p. Szustak się doszukujecie i o tym samym gadacie .
tak (2019-06-02 12:38) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Nie trzeba pkularów.ludzie przejrzeli.
Spostrzegawczy pijak (2019-06-02 13:54) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Ty wc to sie od Gałacha odpie.....czep się Dara szesnastego to ten drań, łobuz skończony jest wszystkiemu winny,za krzywdy ludzkie będzie w piekle razem z diabłami wznosił toast ponapijajmy się heee
pracownikUrzedu (2019-06-02 16:26) 13 9   |   zgłoś do usunięcia
narobili balaganu. Ale ze urzeduja od jakiegos czasu to moga wszystkie winy i kretactwa zrzucac na poprzednika, ktorym byl Dariusz. Z takim burmistrzem to lukow nawet drewniany nie bedzie a slomiany.
Wc (2019-06-02 20:38) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Galach ślepo podąża za oszustkiem....bo mu korty "zrobil"....Jak mam oceniać największych partyjniakow ślepo idących po władzę to karasko galach no i Dariusz karjerowicze...Ale zbliża się szybko pan co nie ma czasu lipiec. Choć zaraz lipiec.he
ciemność widzę (2019-06-02 21:38) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Zero pomysłu tylko kłapanie jaka to rada niedobra. Kompromitacja na całego. Czekajcie na dalszych fachowców od Płudowskiego to wam się polepszy bo parkowe wiewiórki już mówią, że ich szykuje w różne miejsca. A jak tam ZGL? Wystarcza jeszcze pieniędzy co dyrektor Rzymowski zostawił czy też już minus?
asan (2019-06-02 21:38) 12 9   |   zgłoś do usunięcia
za obecny bałagan w puiku odpowiada mateńko a też jego brat pracuje w zakładzie oczyszczania miasta. Mateńko był vice burmistrzem zapomniał co wtedy robił??? a co dzić robi by sprostać niewiele bo chłopak się uczy podstawowych tematów. jest w fimie ponad rok ni co klapa.
Księgowy (2019-06-02 22:12) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego CBA, który nie sprawdza się ma powierzonych stanowiskach, ucieka przed CBA musi pełnić kierownicze stanowiska? Ci co powierzają mu te stanowiska powinni też beknąć za trwonienie publicznych pieniędzy.
marzenka (2019-06-02 22:40) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
a kto ty knocie jesteś że kogoś oceniasz czy ty zbudowałeś choć kibel
@marzenka-daro (2019-06-03 07:21) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
I już było cykniete i można obrażać. A ty ile zbudowales za swoje prywatne? 0
Chcecie uzdrowić zakład od zbierania śmieci? (2019-06-03 09:22) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
To wymieńcie z połowę pracowników fizycznych. Niech zostaną ci co faktycznie chcą pracować. Nowe kierownictwo najpierw za bardzo im popuściło a teraz udaje, że nie widzi problemu.
wacław (2019-06-03 09:56) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
dzisiaj trzeba miec pomysł na firmę pracownika trzeba szanować, a co ten Mateńko na czy sie zna, jaki ma tytół swojej pracy doktorskiej? czy jego brat zatrudniony w puiku coć robi kawaler jeszcze
Henio (2019-06-03 10:30) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Ma być chyba audyt w tym puik. Ciekawe czy po to żeby złapać czy tylko po to żeby gonić królika... A ten prezes Mateńko też będzie objęty audytem? Bo powinien zostać objęty również jako wcześniejszy vice burmistrz. Bo to chyba on miał w zakresie obowiązków nadzór nad miejskimi spółkami a dziś udaje Niemca :)))
realista (2019-06-03 10:46) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
aha czyli w PUIKU beda zwolnienia ale slyszalem ze w urzedzie miasta sa nabory??
Do realista (2019-06-03 11:31) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
A ja słyszałem, że kilka osób z puiku przeniesie się do starostwa... Prawdali to?
realista (2019-06-03 11:52) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
nie zdziwi mnie to ale dziwia mnie dziennikarze zwiazani z burmistrzem ktorzy zatrudniani w urzedzie miasta
kierowca ładowacz (2019-06-03 12:15) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
co robi w puiku brat prezesa mateńki czy on ma jakies zajęcie??? a jaka ma kase ??? można można bo to mój brat
Do tego który napisał o wymianie pracowników fizycznych (2019-06-03 12:33) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Masz w 100% rację. Przyjrzalem się kiedyś na swojej ulicy jak oni zbierają te śmieci. Jedzie smieciarką trzech jegomościów, dwóch tęgich i jeden szczuplutki. Podjeżdżają pod pojemniki i z samochodu wychodzi tylko jeden. Ten szczupły. A dwóch pozostałych przygląda się z kabiny.
obserwator (2019-06-03 12:54) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Kiedy Burmistrz weźmie się za zalew ???Piękną pogodę i najlepsze miesiące traci do pracy !!! Robota na zimę się zapowiada .
nie narzekać!!!! (2019-06-03 13:53) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Po co te lamenty?. prezes Mateńko źle zarządza firmą PUIK!. Ano szanowni wyborcy, kto i za co oddał swój głos na kandydaturę owego Pana a nazbierał ich ponad 1550. Dalej głosujcie "nogami" i nie narzekać!.
mnie nidziwi (2019-06-03 15:53) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Wcale mnie to nie dziwi,że zatrudniają swoich.Dziwi mnie tylko hasło przed wyborami uczciwośc.Niczym się nie różnią od poprzedników w obsadzaniu stołków Wmawjają ludziom kit z tą uczciwością.
pisdziała (2019-06-03 20:08) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Po wyborach juz ładnych pare miesiecy ,a do puiku nieustannie zatrudnani byli osoby z namaszczenia pis o co tu chodzi dziwne..........
Przygnebiony (2019-06-03 20:55) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Ładnych parę miesięcy po wyborach A już podwyżki na wszystko co możliwe i zwolnienia z pracy w PUIK oraz dzielenie ludzi czarną kartą miasto - wieś A to dopiero pół roku rządów Piotra Uczciwego.. Co to będzie dalej .... :(
Przygnebiony (2019-06-03 21:03) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Na fb kurier łukowski jest pismo dotyczące zwolnień . Ludzie potrzebni byli tylko na wybory po wyborach wszyscy na bruk ! Smutne ale prawdziwe :( więcej się nabrać nie dam
Konkurent do kaśki (2019-06-03 21:43) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Ładnie Pis rozwalił puik. Brawo Dario. Wstyd
porzadek (2019-06-03 22:07) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
To nie o takie porzadki chodziło panikierowniczko
MASZA (2019-06-03 22:54) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
wstrzymana modernizacja oczyszczalni , żle wywożone odpady to wina czyja wiadomo tych co teraz rządza puikiem i miastem.
Niedźwiedź (2019-06-03 23:04) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Modernizacja 47 mln. A skąd wziąsć drugie 50 mln? Najnizsza oferta 100 mln. MASZA nie zrobiłabyś modernizacji nawet jakbyś został na 3 kadencjie
PUiK (2019-06-04 10:25) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Firma PUiK wygrała przetarg na odbiór odpadów. Kwota jaką sobie zażyczyła firma nie jest mała, bo to prawie 1,5 mln rocznie, to powinno wystarczyć na sprawną obsługę odbioru odpadów pod warunkiem sprawnego zarządzania. Kwoty jakie miasto płaci za przyjęcie odpadów w Adamkach są pokrywane z opłat za ich odbiór i zagospodarowanie. Jeśli PUiK ma stratę na realizacji umowy z miastem to już kwestia braku operatywności zarządców i niewłaściwej organizacji pracy.
Inka (2019-06-04 12:07) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Niedźwiedziu!, nie zrobisz modernizacji oczyszczalni, jeżeli od dupy strony się zaczyna. Było zrobić najpierw projekt a potem wyłonić wykonawcę. To, że już wszyscy się pogubili to pewne. Prezes z Burmistrzem niech przypatrzą się swojej technologii jak za króla Ćwieczka. Ogólnie wstyd!!!!!!!!! i kupa smrodu.
Eryk Emeryt (2019-06-04 14:09) 12 8   |   zgłoś do usunięcia
Pan Burmistrz oderwany jest od rzeczywistości. Nie wie ile ludzie w blokach płacą Spółdzielni Mieszkaniowej za czynsz skoro serwuje pakiet podwyżek !!!! Skandal !
Lukow (2019-06-04 14:17) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Popieram IDA. Zwalnia się samotną kobietę z 2 małych dzieci. Faceci M i P - uczciwi i niby wykształceni. Przetrzymuje się kolesiostwo. Stołki wam się grzeją pod dupami.
Pioter (2019-06-04 14:22) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
To że ma dzieci i sama wychowuje dzieci nie znaczy że jest najlepszym pracownikiem. Trzyma się wartościowych pracowników a nie tych, co to dzieci mają!
Lukow (2019-06-04 14:34) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Tych na wiecznym gazie się trzyma. Wartość sama w sobie%%
. (2019-06-04 14:40) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Tych co wnoszą coś sobą do firmy. Argument bo ma dzieci jest słaby.
Eryku Emerycie (2019-06-04 16:29) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
A kto uwierzył w przedwyborcze bajki Płudowskiego o tym, że będzie ceny obniżał? Jemu się tylko obniżka z podwyżką pomyliła i teraz uczciwie realizuje przedwyborcze obietnice.
Wc (2019-06-04 17:35) 15 11   |   zgłoś do usunięcia
I obejrzałem wywiad burmistrza i potwierdziło się jak to Dariusz rządził..Brawo darek Ty to jesteś niezły Pinokio.a teraz teroryzujesz radę by się stawiali obecnemu. Taki to masz sercecfla miasta.Taki galach baranowski wy jaj nie macie. Wielki radny wojewódzki co nie pomaga miastu A pomaga tylko powiatowi zwiał do Lublina i tak koryto karmi.szkoda że nie zabrał darka.....ale licze na to jeszcze. Bo w Lublinie takich potrzebują i będziecie wiadomościach tvp1 udawać ekspertów. Tego wam życzę
mieszkaniec (2019-06-04 18:34) 13 10   |   zgłoś do usunięcia
Ależ celny nick powyżej dobrze koresponduje z resztą komentarza, taki trochę fe. cieszy mnie że radni wreszcie skończyli "miesiąc miodowy" z burmistrzem i pogonili go do roboty. niedługo rok na urzędzie a efektów pozytywnych nie widać ale aż nadto spapranej roboty: - fotowoltaika - nie wyszło - dokończenie Zalewu - nie wychodzi - przebudowa oczyszczalni - chyba zwróci kasę 47 mln - fundusz dróg samorządowych - brak wniosków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - PUiK - rozgardiasz - PEC - zmiana prezesa i co dalej piszą program działań? a co wcześniej na jakiej podstawie wybrali prezesa co poopowiadał sobie i to łyknęli?
Wc (2019-06-04 19:51) 13 10   |   zgłoś do usunięcia
Mówisz miesiąc miodowy..ja Ci odp żeby posprzątać po darku trzeba będzie lat.i to nie będzie na koszt darka on sobie poradzi Ale kosztem mieszkańców. Bo ostatnia ekipa jak PiS wszystko na pokaz....mój skromny wniosek. Większość obecnej rady ma w dupie llu ....liczy się tylko kasa.
Większość rady ... (2019-06-04 20:32) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
...no tam gdzie wspomniałeś a gdzie ty aruchna z bobruchną masz wszystko?
Lokko (2019-06-04 22:05) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Za śmiecie płaci się ciężkie pieniądze, za opóźnienie w płatności zaraz odsetki walą i jeszcze podwyżka ma być, a śmieci miały być terminowo usuwane a lipa od paru tygodni.Smiecie wystawia się przed posesję rano trzeba to zbierać bo zwierzaki rozgrywają worki i szukają jedzenia.Warto zmienić grafik wywozu albo wkoncu także ponosić odpowiedzialność za brak terminowosci jak to się odbywa w różnych dziedzinach naszego życia.I tłumaczenie że ma się problemy od kilku tygodni to strasznie słabe jest.Ktos płaci i wymaga a ktoś powinien być rozłożony za takie działanie.
Bomba cyka (2019-06-04 22:20) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
Cyk, cyk, cyk.... Dam Ci inspektora danych osobowych. Cyk i już mam jednego. Cyk, cyk, cyk... Dam żonie naczelnika. Cyk, cyk, cyk... Za dobre artykuły, cyk... Dwoje w promocji. Cyk... Trzeba zwolnić z komisji alkoholowej, bo nie nasz... Cyk... Przyjrzeć się rodzinom zatrudnionym... Cyk...
Kibel nadaje (2019-06-04 23:05) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
WC i dupa skojarzenia jak się patrzy
Kibel nadaje (2019-06-04 23:18) 12 9   |   zgłoś do usunięcia
A jakie to dokumenty twój idol ujawnił? Jak takie znasz to pokaż ciemnoto niech się i lud zapozna. Gadać to sobie możesz o rozwoju dorożkarstwa w Kenii. Taka sama prawda jak ględzenie Płudowskiego. Siódmy miesiąc już ględzi a konkretów brak i nie będzie bo obiecane gruszki na wierzbie nie wyrosną gdyż nawet nie zakwitły.
006 (2019-06-05 01:13) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
A pewien Pan przed wyborami obiecał nie oddamy dzialek z ogródków działkowych. A po wyborach bach i oddaje wszystkie a że słaba zupę jadł ostatnio u Pana O to mu najważniejszej nie oddal. Widzicie szanowni wyborcy jak się zmienia szybko zdanie aby wyszło głosowanie. Poczekajcie do jesieni to zobaczycie jak was portfel zaboli a przez 5.lst na następnych wyborów zapomnicie. Hulaj dusza piekła i kary nima ino łapówki są
Ja (2019-06-05 07:18) 12 10   |   zgłoś do usunięcia
Cała gmina z firmy z Garwolina. Wychodzi taniej. Firma prywatna świeży tabor. Samochody robią dziennie do gminy łukowskiej po 3 kursy i żaden zapewne w drodze nie psuje się i jakoś wychodzą na plus zarabiają i stać na nowe samochody. Dlaczego? Myślę że kadra kierownicza to liczy 3 osoby a ile w puiku jest odpowiedzialnych za sektor śmieci? W puik prezes i paru kierowników oraz zastępca to zgarnia tyle co tamtej właściciel ma zarobku a za same premie za nic nie robienie dla prezesa to tam dwóch pracowników by zatrudnił
do Ja (2019-06-05 14:44) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Wszystko pięknie ładnie jak piszesz a nawet cacy. Tylko w gminie firma z Garwolina odbiera śmieci z każdej miejscowości 3 razy w miesiącu, a w Łukowie zależnie od miesiąca jest to 12-13 kursów na każdą ulicę w miesiącu !!! więc nie ma co porównywać .... koszt w gminie od lipca śmieci segregowane 8 zł od osobay w Łukowie 10 zł !
Kabaret (2019-06-05 19:00) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Jaką ja z was mam polewkę... wracam z pracy i czytam kabaret.
Kabaret (2019-06-05 19:09) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Jaką ja z was mam polewkę... wracam z pracy i czytam kabaret.
Doktor (2019-06-06 05:37) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Nie ma się z czego śmiać, tu trzeba płakać i płacić. A to dopiero maj.. Jak myślicie co jeszcze pan Podwyżka podwyższy? Bilety do kina zostały- ludzie z powiatu znów będą mieli karę
do Doktor (2019-06-06 07:54) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Dobra zmiana PIS, czyli efekt 500+
Janek W (2019-06-06 11:39) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Problem PUiK z odbiorem odpadów potwierdza tezę, że nie wystarczy zmienić kierownika średniej urody na dużo ładniejszą kierowniczkę i problemy znikną.
Taka prawa (2019-06-07 21:47) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Janek W problem w puiku jest taki ze ta firme tak wydoilo miasto Lukow ze tam nawet dobrej taczki nie ma a czy ten kierownik czy inny to nie ma znaczenia
Taka prawa (2019-06-07 21:48) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Janek W problem w puiku jest taki ze ta firme tak wydoilo miasto Lukow ze tam nawet dobrej taczki nie ma a czy ten kierownik czy inny to nie ma znaczenia
zdziwiony (2019-06-08 18:22) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
To 3,5 miliona na kapitale zapasowym i 8 milionów na koncie nie wystarczy na taczkę? Ktoś tu robi was w bambuko ukrywając stan posiadania.
A dlaczego? (2019-06-10 09:53) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
A dlaczego pisiory w gminie Łuków zagłosowały za podwyżkami śmieci, a w mieście krzyczą "stop podwyzkom"?
Romeo (2019-06-11 22:19) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Co się czepiacie kierowniczki wysypiska, kobitka jak należy tylko ...
Julian (2019-06-16 12:08) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Kierowniczka, kobitka jak należy tylko do innych celów.