Dziś są imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Dzisiaj odwiedziło nas 1230 osób   |   Osób online: 341   |   Zaloguj się   Rejestracja

Piotr Struczyk L.F.
dodane: 26-02-2017 10:49   |   wyświetleń: 6197

Ostra dyskusja radnych o rejonizacji szkół - WIDEO

Dariusz Szustek: "Zanim sądy rozpatrzą wnioski, dziecko skończy szkołę...; Jeśli panu powiem, ludzie się dowiedzą... więc nie powiem". Takich odpowiedzi burmistrz udzielał radnym.
Ostra dyskusja radnych o rejonizacji szkół - WIDEO 
Podczas lutowej sesji Rady Miasta burmistrz nie ukrywał pewności siebie, gdy mimo uwag radnych opozycyjnych, zachwalał projekt obwodów szkolnych. Włodarz wielokrotnie unikał lub próbował uniknąć udzielenia odpowiedzi na pytania uczestników posiedzenia, a także pozwalał sobie na zaskakujące uwagi:

Zanim sądy rozpatrzą wnioski, dziecko skończy szkołę... 
Jeśli panu powiem, ludzie się dowiedzą... więc nie powiem...

W pewnym momencie, ku zaskoczeniu radnych, przewodniczący Rady Miasta, Krzysztof Jodełko, nagle przerwał dyskusję o rejonizacji szkół i przeszedł do głosowania. Uczynił tak mimo że Piotr Płudowski, Marcin Wysokiński i Mariusz Chudek prosili o głos. Radny Chudek wyraził swoje oburzenie.

Więcej można zobaczyć w telewizyjnym skrócie i przeczytać we wcześniej opublikowanym artykule: Reforma edukacji rusza z kopyta. Radni uchwalają rejonizację szkół w Łukowie.

  

Video

Komentowane

Racja pewnie pośrodku (2017-02-26 11:07) 32 19   |   zgłoś do usunięcia
Troszkę się pospierali - a racja pewnie gdzieś pośrodku. Ale przewodniczący chyba złamał prawo. Przyjrzyjcie się pod koniec - Popławski wyraźnie trzyma rękę w górze!
Haha (2017-02-26 11:09) 29 22   |   zgłoś do usunięcia
To co? Już nie ma zgody w naszej łukowskiej radzie?
celowa manipulacja? (2017-02-26 14:01) 34 42   |   zgłoś do usunięcia
A pan Struczyk pisze i pisze i coś innego usłyszał a coś innego napisał. Jak już coś pan pisze to dosłownie a nie jakieś wielokropki pozostawiające miejsce na domysły.
Widz (2017-02-26 14:04) 33 24   |   zgłoś do usunięcia
A w którym miejscu ta niby manipulacja? Proszę o konkrety - nie widzę tu manipulacji. W której minucie filmu?
Sireno (2017-02-26 15:32) 35 24   |   zgłoś do usunięcia
czy to kandydaci na burmistrza nie zdążyli zadać pytań?
Sireno (2017-02-26 15:36) 33 23   |   zgłoś do usunięcia
czy to kandydaci na burmistrza nie zdążyli zadać pytań?
do Sirenki (2017-02-26 17:07) 32 25   |   zgłoś do usunięcia
Kandydaci - nie kandydaci - zobaczymy za 1,5 roku. Nie zapytali bo przewodniczący Jodełko złamał prawo - tak zrobić nie powinien.
DOBRE ZDJĘCIE (2017-02-26 17:15) 37 27   |   zgłoś do usunięcia
Dobre zdjęcie - Wysokiński zadaje pytanie, a Szustek drapie się po głowie i myśli: "Co ten Wysokiński kur...na znowu ode mnie chce?" :)
Napalona Aldona (2017-02-26 17:26) 32 28   |   zgłoś do usunięcia
eechhh jaki ten pan Wysokiński przystojny... oddałabym mu swój krzyżyk...
Kudłata Renata (2017-02-26 18:06) 31 25   |   zgłoś do usunięcia
a ten gargamel w kadrze to kto?
mmm (2017-02-27 12:26) 28 23   |   zgłoś do usunięcia
Nie można obejrzeć relacji, bo reklama zasłania. Szkoda.
tentyp (2017-02-27 14:10) 30 25   |   zgłoś do usunięcia
celowa manipulacja? "A pan Struczyk pisze i pisze i coś innego usłyszał a coś innego napisał. Jak już coś pan pisze to dosłownie a nie jakieś wielokropki pozostawiające miejsce na domysły." Zgadzam się....merytoryczne dno pana PS.
Sami jesteście manipulacja (2017-02-27 14:55) 32 25   |   zgłoś do usunięcia
Manipulacja to jest dla rządzących. Jak się kogoś chce o coś oskarżyć - to się podaje konkrety - a nie ogólniki. Tak piszecie bo nie po waszej myśli napisali Ci z portalu. Jak Oni piszą wam na rękę (konkretnie np. o waszych inicjatywach - obelisk odsłaniany 1 marca czy wszelkie inicjatywy upamiętniające żołnierzy niezłomnych) to nikt z was nie mówi, że dobrze piszą - tylko jak piszą coś co wam nie leży to wtedy padają z waszej strony oskarżenia że nie tak, że źle, że manipulacja. Bez sensu. I tak ludzie widzą i wiedzą swoje.
mieszkaniec (2017-02-27 17:29) 40 20   |   zgłoś do usunięcia
po wyborach powiemy JAK MA BOLEC NIECH ZABOLI RAZ
tak będzie (2017-02-27 20:56) 37 22   |   zgłoś do usunięcia
No to was zaboli mieszkańcu i tobie podobni bo wizja koryta odsunie się o kolejne 4 lata
Wybory i wybory (2017-03-04 17:24) 29 20   |   zgłoś do usunięcia
Po co już gadać o tych wyborach? Jeszcze ponad 1,5 roku - więc nie wiem po co to gadanie. Mam w rodzinie wysoko postawionego księdza - podobno środowisko kleru nie chce poprzeć Szustka w najbliższych wyborach. Zastanawiają się nad innym kandydatem. Czyżby się na nim zawiedli/poznali?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomoc ...
Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomoc Kradzież quada marki Yamaha to jedno ze zdarzeń, które miało miejsce w ostatnim tygodniu w powiecie łukowskim. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu pojazdu. Oferują 3 tys. zł nagrody.
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu Gabriela Łukasik, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odniosła zwycięstwo w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Henryka Hampla. Muzyczne występy odbywały się w ostatni weekend niedaleko Częstochowy.
Sołeckie spotkanie Seniorów w Strzyżewie
Sołeckie spotkanie Seniorów w Strzyżewie W listopadzie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seniora. Z tej okazji od kilku już lat na terenie gminy Łuków organizowane jest sołeckie spotkanie seniorów "Seniorada". Taka impreza miała również miejsce 19 listopada w Strzyżewie.
Paczka dla Kombatanta już po raz piąty
Paczka dla Kombatanta już po raz piąty Za nami impreza sportowa, która na stałe zagościła w kalendarzu łukowskich wydarzeń. Mowa o piątej, jubileuszowej edycji turnieju piłki nożnej "Paczka dla Kombatanta".
Konkurs na najpiękniejszą choinkę
Konkurs na najpiękniejszą choinkę Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej ogłasza konkurs na najpiękniejszą łukowską choinkę i ozdobę choinkową. Co zrobić żeby wygrać?
Przedszkolaki świętowali Niepodległą
Przedszkolaki świętowali Niepodległą Przedszkole Miejskie nr 4 w Łukowie aktywnie włączyło się w obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademię z okazji święta przygotowała dziecięca grupa "Pszczółek".
Ostatnia droga Antoniego Dołegi
Ostatnia droga Antoniego Dołegi Najdłużej ukrywający się w Polsce Żołnierz Wyklęty udał się na zasłużony spoczynek. W niedzielę 19 listopada w Trzebieszowie odbył się pogrzeb Antoniego Dołęgi ps. "Kulawy Antek" i "Znicz". Uroczystość zorganizowano z pełnym ceremoniałem wojskowym.
Aleje wyprzedają sprzęt ze szkolnych warsztatów
Aleje wyprzedają sprzęt ze szkolnych warsztatów Zespół Szkół nr 1 w Łukowie informuje o możliwości nabycia sprzętu ze szkolnych warsztatów. Ogłoszony został przetarg na sprzedaż mienia ruchomego. Na liście przedmiotów do sprzedaży widnieją 43 pozycje.
Pisali test wiedzy o Łukowie
Pisali test wiedzy o Łukowie Za nami druga edycja testu wiedzy z historii Łukowa "Poznaj Swoje Miasto". W piątek 17 listopada swoją wiedzę na temat miasta sprawdziło 30 osób. Organizatorem testu było stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa.
Andrzejki dla seniorów w Serokomli
Andrzejki dla seniorów w Serokomli Blisko setka osób z gminy Serokomla bawiła się na zabawie andrzejkowej 15 listopada. Organizatorem integracyjnej imprezy było Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla.
Święto Niepodległości w gminie Łuków
Święto Niepodległości w gminie Łuków 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości świętowana była nie tylko w Łukowie. Uroczystości zorganizowane zostały m.in. również w Zarzeczu Łukowskim.
Szachowi Mistrzowie powiatu łukowskiego
Szachowi Mistrzowie powiatu łukowskiego Za nami kolejna odsłona IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej. Tym razem 10 listopada rywalizowano o tytuł Mistrza Powiatu Łukowskiego.
Trwa Szkoła Izolacji Jetro Isover. Pierwsza szóstka jedzie do ...
Trwa Szkoła Izolacji Jetro Isover. Pierwsza szóstka jedzie do Gliwic Ruszyła rywalizacja szkół w ramach projektu "Szkoła Izolacji Jetro Isover". Pierwsi uczniowie zapewnili już sobie wyjazd do fabryki w Gliwicach.
Poseł Kukiza w Łukowie
Poseł Kukiza w Łukowie Dziś do naszego miasta zawita Poseł RP z ramienia Kukiz'15 Jakub Kulesza. Spotkanie z parlamentarzystą zaplanowano o godz. 19.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury.
Chcą wygrać wielbłąda
Chcą wygrać wielbłąda 6 stycznia w Łukowie po raz kolejny odbędzie się Orszak Trzech Króli. Przyszłoroczne wydarzenie może zostać wzbogacone o obecność... wielbłąda. By zwierzę pojawiło się w naszym mieście, potrzebna jest pomoc internautów.
Rusza łukowska halówka
Rusza łukowska halówka Na 18 i 19 listopada zaplanowano pierwszą kolejkę nowego sezonu Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Tytułu mistrza I ligi broni drużyna Epaka.pl.
Sukcesy młodych wokalistów
Sukcesy młodych wokalistów Udział w nagraniu płyty oraz wyjazd do Rimini we Włoszech to nagrody dla młodych wokalistów z Łukowa. Wręczono je za udział w Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomocSołeckie spotkanie Seniorów w StrzyżewiePaczka dla Kombatanta już po raz piątyPrzedszkolaki świętowali NiepodległąOstatnia droga Antoniego DołegiPisali test wiedzy o ŁukowieAndrzejki dla seniorów w SerokomliŚwięto Niepodległości w gminie ŁukówSzachowi Mistrzowie powiatu łukowskiegoTrwa Szkoła Izolacji Jetro Isover. Pierwsza szóstka jedzie do GliwicSukcesy młodych wokalistówŚlubowanie w „Trójce”

Obejrzyj

Ostatnia droga Antoniego DołegiNowy samochód dla strażaków w KrzywdzieWojewództwo chce pomóc SyryjczykomSąd w Lublinie: 6 lat więzienia dla mieszkańca ŁukowaWspólne ćwiczenia strażakówWojska NATO przybędą do Woli GułowskiejPół miliona paczek papierosów zarekwirowanych przez policję!Fundacja Wolności zaprasza na spotkanieCiężki sprzęt nad zalewem. Wędkarze odławiają ryby (WIDEO)Ponad 140 km/h w okolicy szkołyZalew ogrodzony, wody coraz mniejKonno wyruszyli do Kodnia

Wydarzenia dodajwszystkie

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
01
02
03
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu
Gabriela Łukasik, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odniosła zwycięstwo w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Henryka Hampla. Muzyczne występy odbywały się w ostatni weekend niedaleko Częstochowy.
Reklamy
Mikołaje będą biegać po parku
Mikołaje będą biegać po parku
Już 3 grudnia park miejski w Łukowie zapełni się biegającymi Mikołajami. Na sportowo-charytatywną imprezę zaprasza już dziś Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc oraz towarzyszący jej Biegacze Pomagacze.

Prognoza pogody

Błyskawiczne szachy? To możliwe
Błyskawiczne szachy? To możliwe
Za nami kolejny turniej w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej. Tym razem rywalizowano w szachach szybkich oraz błyskawicznych.

Polub nas na facebooku


Starsze artykuły

Lekcja wiedzy obywatelskiej w sejmie
Pięćdziesięciu uczniów łukowskiego „rzemieślnika” cieszyło się możliwością zwiedzenia sal ...
Harcerskie zimowisko "Miś Uszatek..."
Uczestnicy poznawali ciekawy świat postaci z dobranocek, ucząc się ...
Zbadaj ciśnienie oka w Invision Optyk
Salon Invision Optyk został wyposażony w najnowsze urządzenie japońskiej firmy ...
Exaited w Decybelu - mamy dla Was bilety
1 lipca w Decybelu zagra zespół Exaited. Grupa znana ...
Wpadł z haszyszem i amfetaminą
Minionej nocy patrolujący ulice Łukowa policjanci zauważyli samochód marki Opel ...
Kamil Bednarek zagrał w Decybelu
Kamil Bednarek wszedł na scenę około godziny 20.30. W klubie Decybel ...
Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku w remoncie
W 2014 roku Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim ...
Chce się wysadzić w powietrze - AKTUALIZACJA
Czytelnik poinformowali nas o zamieszaniu jakie ma miejsce w ...
Świętowali Złote Gody
Co roku na terenie miasta czy też gmin odbywają się ...
Drewniana ławeczka Sienkiewicza stanie na placu Muzeum
W roku Sienkiewicza w organizowane akcje włącza się także ...
Uczniowie o samorządności z burmistrzem
Do Gimnazjum nr 2 w Łukowie na niecodzienną lekcję ...
Znamy nazwisko kuratora w Orlętach Łuków. Czy klub wyjdzie na ...
Decyzję o ustanowieniu Adama Kulika na kuratora ŁKS Orlęta ...
Historia powstańców ilustrowana poezją i muzyką
154 lata temu wybuchło Powstanie Styczniowe. Na placu Narutowicza ...
Piłkarki ręczne w czołówce Mistrzostw Polski
Po tym jak piłkarki ręczne z I LO im. ...
Będzie debata o odwołaniu Leszka Świętochowskiego z funkcji Prezesa ANR ...
Leszek Świętochowski (PSL) będący na co dzień radnym powiatu łukowskiego ...
Pocztówka z Ziemi Łukowskiej - weź udział w konkursie
Do końca roku trać będzie konkurs Towarzystwa Przyjaciół Ziemi ...
Miasto dzieli pieniądze na kulturę - złóż wniosek
Władze miasta ogłosiły otwarty konkurs ofert na realizację ...
Kolejna koparka co spadła z lawety
Zaledwie kilkanaście dni temu informowaliśmy o spychu, który na rondzie ...
Zderzali się jak kostki domina
Wczoraj po godzinie 17.00 na ulicy Wyszyńskiego w Łukowie ...
Powiat wesprze wyposażenie SOR
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie jest na ...
Zaproszenie na turniej szachowy w Gręzówce
28 października o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w ...
Sprawcy podpalenia dwóch samochodów zatrzymani
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 23.00. Dyżurny łęczyńskich policjantów ...
Znęcał się nad rodziną. Wyładował swoją złość na bezbronnym zwierzęciu ...
Wczoraj przed południem w jednym z domów na terenie Łukowa ...
Zdrowie jest najważniejsze. Czy pamiętasz o nim także za kółkiem? ...
Z klimatyzacją samochodową jest o wiele gorzej. Wilgoć oraz ...
Motocykliści z Łukowa pożegnali swojego Brata
Dziś odbywają się uroczystości pogrzebowe. Towarzyszą im motocykliści z Bears ...
Dwaj motocykliści uderzyli w busa!
Do zdarzenia doszło około godziny 20.30 w Stoczku Łukowskim na ...
Odcinkowy pomiar prędkości
Kierowcy jadący drogą krajową nr 82 Lublin – Łęczna napotkają ...
Chciał sprawdzić auto przed zakupem. Rozbił je i trafił do ...
Do nietypowego zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 18 w ...
Pokażą ślubne kreacje i dodatki
Już czwartego marca łukowski Decybel zamieni się w miejsce pełne ślubnych ...
Pokazowy kickboxing
Sezon startowy zakończony, czas więc na … występy estradowe. ...

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DOKUMENTY,ZDJECIA,LEGITYMACJE WOJSKOWE
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
ADRES REDAKCJI
Redakcja Łuków24.pl
ul. Partyzantów 1D
21-400 Łuków

Redaktor Naczelny
Tomasz Goławski
tel. 533-359-160
tomasz.golawski@lukow24.pl
Redaktor Prowadząca Łuków24.pl
Wioletta Ekielska
tel. 533-359-161
redakcja@lukow24.pl
Reklama
Reklamuj się z Łuków24.pl
tel. 575-803-032
reklama@lukow24.pl

ADRES DO KORESPONDENCJI


Redakcja Łuków24.pl
ul. Prusa 4a,
21-400 Łuków