Dziś są imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

dodane: 11-07-2019 10:48   |   wyświetleń: 1344

Otwarcie wystawy zatytułowanej ŁUKOWSKA POLICJA NA PRZESTRZENI 100 LAT

Komenda Powiatowa Policji oraz Muzeum Regionalne w Łukowie zapraszają na wernisaż wystawy Łukowska policja na przestrzeni 100 lat, który odbędzie się 12 lipca o godz. 10.50 w gmachu muzeum.
Otwarcie wystawy zatytułowanej ŁUKOWSKA POLICJA NA PRZESTRZENI 100 LAT  
W programie wernisażu wystawy zaplanowano  m.in. pokaz starych i nowych pojazdów policyjnych na parkingu przed muzeum.

Komentowane

Gumowiec (2019-07-11 15:20) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Kto wybral ten dzień? Dlaczego nie sobota lub niedziela na otwarcie? Przyszedlbym ale będę miał dyżur.
do Gumowiec (2019-07-11 16:48) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie po to żebyś nie przyszedł
szczygieł (2019-07-11 20:13) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego wszystkie ciekawe prezentacje, wystawy, lub spotkania odbywają się w tak niedogodnych godzinach? Organizatorzy powinni mieć także na uwadze tych mieszkańców Łukowa, którzy pracują zawodowo i nie mogą przyjść w godzinach południowych. Takie imprezy powinny być w weekendy w godzinach popołudniowych. Duża część mieszkańców czuje się tym dyskryminowana!!!
Smak Gumy (2019-07-11 22:03) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam Łukowską Policję, życzę dużo sukcesów, mało pracy, spokojnego i bezpiecznego powiatu. Dziękujemy jako społeczność za poświęcenie, czas, odwagę w pilnowaniu naszego wspólnego dobra, zdrowia, majątku, rodzin.
Kibic (2019-07-11 22:16) 13 6   |   zgłoś do usunięcia
Otwarcie odbedzie sie w piatek. A wystawe bedzie mozna podziwiac dluzej. Otwarcie bedzie w piatek dlatego ze wtedy łukowscy policjanci maja swoje swieto i awans3 polaczone z msza swieta
Do. Kibic (2019-07-12 08:05) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Msza święta? Jak oni Jehowy haha
$ (2019-07-12 21:24) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy wyciągną zdjęcia politycznych obitych przy przesłuchaniach w latach 80 z tego KRP było słynne
aaaa. (2019-07-12 21:38) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Czy będą prezentowane osiągnięcia milicji obywatelskiej
Smak Gumy do $ (2019-07-13 01:38) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Polityczni bumelanci i wywrotowcy z lat 80, byli to bandyci którzy łamali uwczesne panujące prawo, dura lex, sed lex. To samo było z żołnierzami wyklętymi, samowolkę chcieli sobie partyzancką zrobić. Jedynie przestrzeganie prawa panującego w danym momencie może być uzasadnione. Skoro Polacy przegrali wojnę z Niemcami, potem dali się podbić Rosjanom którzy wprowadzili swoje rządy do roku 1989, gdzie cześć Polaków była z tego zadowolonych, nie zostało nic innego jak czekać do wolnych wyborów i pozostawienia wyboru władzy dla demokratycznej większości narodu. Gumowanie było uzasadnione, co to byłby za kraj gdyby każdy sobie siłą chciał wprowadzać swoje własne prawa? Chaos i zamieszanie jedynie, dzicz. Popieram Milicję Obywatelską.
Do. Smak gumy. (2019-07-13 06:43) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
O ujawiniles się dawny pracowniku milicji a raczej ZOMO hehe
Gumowiec do Smak Gumy (2019-07-13 06:44) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Bo widzisz koluniu , Polacy od wieków niepozwola sobie zeby ktoś ich obijał/gumował we własnym kraju. Czy to powstania skazane na straty czy chłopaki z lasu czy nawet ci polityczni o których piszesz to tez prawdziwi polacy. Co do milicji obywatelskiej to fakt bo taki był ustrój i ktos to musiał kontrolowac. Tylko jedni gumowali mocniej a drudzy lżej i tez było. Ci co mocniej to dzisiaj siedza na tłustych emeryturkach jak bohaterowie wojenni
aaaa. (2019-07-13 09:56) 12 6   |   zgłoś do usunięcia
Jak nazwać ustrój polityczny wprowadzony strzałem w tył głowy op.PZPR co do milicji nie byli to ci sami skurwysyny co informacja wojskowa
Do. Smak gumy (2019-07-13 15:42) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
To że siedzą na tłustych emeryturach to wiem. To że komuna i taki ustrój a Polacy się nie dawali to też wiem a wiesz co najbardziej boli? Że nasi przodkowie walczyli o wolna demokratyczna Polskę a dzisiaj naród nie potrafi rozliczyć władzy za to że nas okrada. Politycy wciskaj nam głupoty po kolei bez względu na partie od 89r i ciemny naród siedzi i nie raguje i później dziwić się jest źle że okupacja itp. Kiedyś też nie reagowali kraj osłabili i rozbiory. Dzisiaj co mamy dawne służby majątki zbili a nowe władze robią co chcą każdy czeka na swoją kolej żeby móc się nakrasc.
Smak Gumy do WSZYSTKICH (2019-07-13 18:47) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Chcesz zmienić władzę? To zrób to zgodnie z prawem obowiązującym. Nikt ci nie bronił ani nie broni założyć własnego ruchu pokojowego zgodnego z prawem, partii, stowarzyszenia. Ale jak robisz to w sposób nie zgodny z prawem to gumowanie się należy. Przestańcie płakać polaczki i weźcie się do roboty lenie. Nikt wam nic za darmo nie da, przekupne, wstrętne pasożyty. Nie dziwota że w Niemczech jest pięknie, a tu w p0lsce jak w chlewie obsranym gównem. Przestrzeganie prawa to pierwszorzędna sprawa jeśli chodzi o rozwój kraju.
aaaa. (2019-07-13 19:26) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Komuś tu puszczają nerwy Magdalenkę szlag trafił
Do. Smak gumy (2019-07-16 00:27) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
W Polsce jest od groma nie robów co żyje na państwowym o tych co biorą zapomogi 500 i inne pieniądze po tych co w urzędach siedzą i nie chce im się pracować. Ja całe życie kombinuje żeby pracować i pracuje i po tylu latach stwierdzam że nie dość że jestem okradany z pieniędzy co zarabiam to jeszcze z tych pieniędzy utrzymuje stado leni co nie chce się pracować a jeszcze PO zabrało połowę kasy co miałem na OFE i teraz PiS chce drugie pół zabrać. Taka jest motywacja do pracy w Polsce a i jeszcze 50% podatków trzeba oddać.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Spotkanie pod hasłem „Kobiety Kobietom” i Kreatywne Kobiety
Spotkanie pod hasłem „Kobiety Kobietom” i Kreatywne Kobiety Kreatywne Kobiety, aktywne mieszkanki Łukowa i okolicy, zapraszają wszystkie panie na pełne atrakcji spotkanie pod hasłem KOBIETY KOBIETOM w najbliższą sobotę 24 sierpnia.
Rowerzysta uderzony drzwiami od auta został ranny
Rowerzysta uderzony drzwiami od auta został ranny Z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala pokrzywdzonego w wypadku 64-letniego rowerzystę. Mężczyzna omijając stojący samochód marki Renault został uderzony otwieranymi przez kierowcę tego auta drzwiami.
Hasz, mefka i trawa u 23-letniego łukowianina
Hasz, mefka i trawa u 23-letniego łukowianina Łukowscy policjanci zatrzymali 23-latka z Łukowa, który w swoim samochodzie i mieszkaniu miał ponad 170 gramów haszyszu, mefedron i marihuanę.
Dożynki w Serokomli już w najbliższą niedzielę
Dożynki w Serokomli już w najbliższą niedzielę Wójt Gminy Serokomla oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Serokomli serdecznie zapraszają do udziału w dożynkach gminno-parafialnych ,,Smaki Natury', które odbędą się w niedzielę 25 sierpnia.
Kiedy światła na Piłsudskiego? W sprawę zaangażował się minister ...
Kiedy światła na Piłsudskiego? W sprawę zaangażował się minister ŁUKÓW: Przejście przed siedzibą magistratu i starostwa od lat zbiera krwawe żniwo. Burmistrz Płudowski w walkę o ustawienie tu sygnalizacji świetlnej wciągnął posłów, a nawet ministra.
Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski już 1 września ...
Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski już 1 września Po raz 25 w Łukowie odbędą się Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków.
Zmieniają się godziny otwarcia pływalni letniej
Zmieniają się godziny otwarcia pływalni letniej Zmiany będą obowiązywać od jutra.
Wypił, uciekał przed policją, zatrzymał się na drzewie
Wypił, uciekał przed policją, zatrzymał się na drzewie 49-letni łukowianin po spożyciu procentów jechał osobówką prawie 140 km/h w obszarze zabudowanym i nie zatrzymał się do kontroli drogowej.Uciekając przed policjantami zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
Wandal, złodziej i Huawei
Wandal, złodziej i Huawei Jeden zniszczył, drugi ukradł. Poszkodowani właściciele telefonów.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Jako pierwsi podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Marihuana u 14 i 19 latka
Marihuana u 14 i 19 latka Młodzi palą zioło i nim handlują.
Wicestarosta za rzecznika
Wicestarosta za rzecznika Powiat łukowski nie ma rzecznika konsumentów. Problem postanowił rozwiązać osobiście Janusz Kozioł.
Uwaga na burze! Ostrzeżenie IMGW dla powiatu łukowskiego
Uwaga na burze! Ostrzeżenie IMGW dla powiatu łukowskiego Ostrzeżenie dla mieszkańców powiatu łukowskiego. Dzisiaj i jutro w naszym regionie pojawić się mogą burze z gradem. Zabezpieczmy więc swój dobytek.
Audi uderzyło w drzewo w Ławkach
Audi uderzyło w drzewo w Ławkach Dzisiaj ok. godz. 9:44 w Ławkach audi wypadło na pobocze i uderzyło w drzewo.
Opel zderzył się z busem
Opel zderzył się z busem W sobotę, 17 sierpnia ok. godz. 13:21 na drodze krajowej nr 76 w Nowej Prawdzie zderzyły się opel vectra z busem volkswagenem LT.
Zderzenie BMW i peugeota w Trzebieszowie. Czworo dzieci w ...
Zderzenie BMW i peugeota w Trzebieszowie. Czworo dzieci w szpitalu W sobotę, 17 sierpnia ok. godz. 12:53 w Trzebieszowie Drugim zderzyły się BMW 118 i peugeot 307.
15-latek na motocyklu uderzył w rower z 5-letnim chłopcem ...
15-latek na motocyklu uderzył w rower z 5-letnim chłopcem GMINA TRZEBIESZÓW Niegroźnych urazów doznał 5-latek z gm. Trzebieszów, którego na rowerze wiozła jego mama. W rower uderzył motocykl marki MZ ETZ, którym kierował 15-latek.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Harcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programuZderzenie na drodze w kierunku Gręzówki

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031
01
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Łukowianie szlifują formę w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich
Łukowianie szlifują formę w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich
Od 8 sierpnia dwoje reprezentantów sekcji kickboxingu z Klubu Sportów Walki Łuków- Marta Pawlikowska i Bartosz Prusinowski przebywa na Zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Kickboxingu w formule full contact (walka ciągła w ringu w pełnym kontakcie).

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Inne: POŻYCZKI POZABANKOWE POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK TAKŻE DLA FIRM! ...
TRUDNE POŻYCZKI POZABANKOWE POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK DLA FIRM TAKŻE NOWOPOWSTAŁYCH Z nami uzyskasz tanią i bezpieczną pozabankową pożyczkę pod zastaw swojej nieruchomości na ...
Dam pracę: Szukam osoby na stałe do sprzątania sklepów
nieruchomości: Do sprzedania działki,249.253
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694-972-047 ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje