Dziś są imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

dodane: 11-07-2019 10:48   |   wyświetleń: 1220

Otwarcie wystawy zatytułowanej ŁUKOWSKA POLICJA NA PRZESTRZENI 100 LAT

Komenda Powiatowa Policji oraz Muzeum Regionalne w Łukowie zapraszają na wernisaż wystawy Łukowska policja na przestrzeni 100 lat, który odbędzie się 12 lipca o godz. 10.50 w gmachu muzeum.
Otwarcie wystawy zatytułowanej ŁUKOWSKA POLICJA NA PRZESTRZENI 100 LAT  
W programie wernisażu wystawy zaplanowano  m.in. pokaz starych i nowych pojazdów policyjnych na parkingu przed muzeum.

Komentowane

Gumowiec (2019-07-11 15:20) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Kto wybral ten dzień? Dlaczego nie sobota lub niedziela na otwarcie? Przyszedlbym ale będę miał dyżur.
do Gumowiec (2019-07-11 16:48) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie po to żebyś nie przyszedł
szczygieł (2019-07-11 20:13) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego wszystkie ciekawe prezentacje, wystawy, lub spotkania odbywają się w tak niedogodnych godzinach? Organizatorzy powinni mieć także na uwadze tych mieszkańców Łukowa, którzy pracują zawodowo i nie mogą przyjść w godzinach południowych. Takie imprezy powinny być w weekendy w godzinach popołudniowych. Duża część mieszkańców czuje się tym dyskryminowana!!!
Smak Gumy (2019-07-11 22:03) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam Łukowską Policję, życzę dużo sukcesów, mało pracy, spokojnego i bezpiecznego powiatu. Dziękujemy jako społeczność za poświęcenie, czas, odwagę w pilnowaniu naszego wspólnego dobra, zdrowia, majątku, rodzin.
Kibic (2019-07-11 22:16) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
Otwarcie odbedzie sie w piatek. A wystawe bedzie mozna podziwiac dluzej. Otwarcie bedzie w piatek dlatego ze wtedy łukowscy policjanci maja swoje swieto i awans3 polaczone z msza swieta
Do. Kibic (2019-07-12 08:05) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Msza święta? Jak oni Jehowy haha
$ (2019-07-12 21:24) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy wyciągną zdjęcia politycznych obitych przy przesłuchaniach w latach 80 z tego KRP było słynne
aaaa. (2019-07-12 21:38) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Czy będą prezentowane osiągnięcia milicji obywatelskiej
Smak Gumy do $ (2019-07-13 01:38) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Polityczni bumelanci i wywrotowcy z lat 80, byli to bandyci którzy łamali uwczesne panujące prawo, dura lex, sed lex. To samo było z żołnierzami wyklętymi, samowolkę chcieli sobie partyzancką zrobić. Jedynie przestrzeganie prawa panującego w danym momencie może być uzasadnione. Skoro Polacy przegrali wojnę z Niemcami, potem dali się podbić Rosjanom którzy wprowadzili swoje rządy do roku 1989, gdzie cześć Polaków była z tego zadowolonych, nie zostało nic innego jak czekać do wolnych wyborów i pozostawienia wyboru władzy dla demokratycznej większości narodu. Gumowanie było uzasadnione, co to byłby za kraj gdyby każdy sobie siłą chciał wprowadzać swoje własne prawa? Chaos i zamieszanie jedynie, dzicz. Popieram Milicję Obywatelską.
Do. Smak gumy. (2019-07-13 06:43) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
O ujawiniles się dawny pracowniku milicji a raczej ZOMO hehe
Gumowiec do Smak Gumy (2019-07-13 06:44) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Bo widzisz koluniu , Polacy od wieków niepozwola sobie zeby ktoś ich obijał/gumował we własnym kraju. Czy to powstania skazane na straty czy chłopaki z lasu czy nawet ci polityczni o których piszesz to tez prawdziwi polacy. Co do milicji obywatelskiej to fakt bo taki był ustrój i ktos to musiał kontrolowac. Tylko jedni gumowali mocniej a drudzy lżej i tez było. Ci co mocniej to dzisiaj siedza na tłustych emeryturkach jak bohaterowie wojenni
aaaa. (2019-07-13 09:56) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Jak nazwać ustrój polityczny wprowadzony strzałem w tył głowy op.PZPR co do milicji nie byli to ci sami skurwysyny co informacja wojskowa
Do. Smak gumy (2019-07-13 15:42) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
To że siedzą na tłustych emeryturach to wiem. To że komuna i taki ustrój a Polacy się nie dawali to też wiem a wiesz co najbardziej boli? Że nasi przodkowie walczyli o wolna demokratyczna Polskę a dzisiaj naród nie potrafi rozliczyć władzy za to że nas okrada. Politycy wciskaj nam głupoty po kolei bez względu na partie od 89r i ciemny naród siedzi i nie raguje i później dziwić się jest źle że okupacja itp. Kiedyś też nie reagowali kraj osłabili i rozbiory. Dzisiaj co mamy dawne służby majątki zbili a nowe władze robią co chcą każdy czeka na swoją kolej żeby móc się nakrasc.
Smak Gumy do WSZYSTKICH (2019-07-13 18:47) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Chcesz zmienić władzę? To zrób to zgodnie z prawem obowiązującym. Nikt ci nie bronił ani nie broni założyć własnego ruchu pokojowego zgodnego z prawem, partii, stowarzyszenia. Ale jak robisz to w sposób nie zgodny z prawem to gumowanie się należy. Przestańcie płakać polaczki i weźcie się do roboty lenie. Nikt wam nic za darmo nie da, przekupne, wstrętne pasożyty. Nie dziwota że w Niemczech jest pięknie, a tu w p0lsce jak w chlewie obsranym gównem. Przestrzeganie prawa to pierwszorzędna sprawa jeśli chodzi o rozwój kraju.
aaaa. (2019-07-13 19:26) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Komuś tu puszczają nerwy Magdalenkę szlag trafił
Do. Smak gumy (2019-07-16 00:27) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
W Polsce jest od groma nie robów co żyje na państwowym o tych co biorą zapomogi 500 i inne pieniądze po tych co w urzędach siedzą i nie chce im się pracować. Ja całe życie kombinuje żeby pracować i pracuje i po tylu latach stwierdzam że nie dość że jestem okradany z pieniędzy co zarabiam to jeszcze z tych pieniędzy utrzymuje stado leni co nie chce się pracować a jeszcze PO zabrało połowę kasy co miałem na OFE i teraz PiS chce drugie pół zabrać. Taka jest motywacja do pracy w Polsce a i jeszcze 50% podatków trzeba oddać.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

LATO Z FOLKLOREM w Zalesiu
 LATO Z FOLKLOREM  w Zalesiu W ostatnią skąpaną w słońcu niedzielę czerwca, na placu rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Zalesiu zorganizowany został festyn Lato z folklorem 2019.
Mydlane bańki nad łukowskim parkiem
Mydlane bańki nad łukowskim parkiem W niedzielę 14 lipca Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców na Festiwal Baniek Mydlanych.
Zespół Pieśni i Tańca "Jata" w Bułgarii ...
Zespół Pieśni i Tańca Zespół Pieśni i Tańca "Jata" z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie uczestniczył w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Varnie w Bułgarii.
"Król Lew" w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza od 19 lipca do Kina Łuków na premierowe seanse amerykańskiego filmu przygodowego produkcji Walt Disney Pictures w reżyserii Jona Favreau "Król Lew".
Szczygieł kontra Płudowski. Burmistrz cofa apelację
Szczygieł kontra Płudowski. Burmistrz cofa apelację Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski nie zgadzał się z wyrokiem Sądu Pracy, który nakazał żeby miasto wypłaciło odszkodowanie za zwolnienie z pracy byłemu sekretarzowi Ryszardowi Szczygłowi. Początkowo Płudowski odwołał się od wyroku, ale zmienił decyzję.
Zuchowie-detektywi z Łukowa w Cieszynie
Zuchowie-detektywi z Łukowa w Cieszynie Zuchy z Hufca ZHP Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej po długiej podroży wróciły właśnie ze swojego letniego wypoczynku. Przebywały w Cieszynie. To tam została dla nich zorganizowana kolonia pod hasłem ?Sherlock Zuch?.
Kradzież wódki, maszynek do golenia i zatrzymani pijani ...
Kradzież  wódki, maszynek do golenia i zatrzymani pijani kierowcy Czy to kłopoty z twardym zarostem sprowokowały łukowianina do kradzieży aż 5 maszynek elektrycznych do golenia? Publikujemy KRONIKĘ KRYMINALNĄ przygotowaną przez Marcina Józwika, oficera prasowego Komendy Policji w Łukowie za okres od 8 do 14 lipca 2019 r.
Miał 2 promile. Pijanego 39-latka zatrzymała policja
Miał 2 promile. Pijanego 39-latka zatrzymała policja Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 39-latek z gm. Łuków, który jechał osobowym audi.
Szumowski dał na SOR, Morawiecki dorzuci na tomograf
Szumowski dał na SOR, Morawiecki dorzuci na tomograf Sporo się dzieje w szpitalu św. Tadeusza w Łukowie. Miliony złotych płyną szerokim strumieniem.
Przyjechali do Łukowa na wakacje
Przyjechali do Łukowa na wakacje Od 2 do 11 lipca na zaproszenie burmistrza Piotra Płudowskiego w Łukowie gościła 20 osobowa grupa dzieci i młodzieży z miasta partnerskiego Baranówka.
TUCHOWICZ. DZIEJE PARAFII I MIEJSCOWOŚCI
TUCHOWICZ. DZIEJE PARAFII I MIEJSCOWOŚCI Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej serdecznie zaprasza na uroczystą promocję książki autorstwa Magdaleny Bilskiej oraz Michała Świdra "Tuchowicz. Dzieje parafii i miejscowości", która odbędzie się w dniu 20 lipca (sobota) o godzinie 18:30 w Zespole Szkół w Tuchowiczu.
ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA
ŚWIĘTO POLICJI W ŁUKOWIE: AWANSE i PODZIĘKOWANIA Łukowscy policjaci świętowali w piątek 12 lipca. Mszę św. w parafii Przemienienia Pańskiego w intencji policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin odprawił ks. Antoni Pietruszka. W sali konferencyjnej starostwa odbyła się uroczysta zbiórka.
Posła martwi trudny dostęp do lekarzy
Posła martwi trudny dostęp do lekarzy ŁUKÓW - Jakie są przyczyny problemów z obsadą etatów lekarskich i pielęgniarskich w polskich szpitalach? Czy Ministerstwo Zdrowia zamierza taką informację upublicznić w najbliższym czasie? - pyta w resorcie poseł Krzysztof Głuchowski (PiS)
TVN przeprasza komornika z Łukowa
TVN przeprasza komornika z Łukowa Po czterech latach od emisji programu TVN przeprosił Grzegorza Bartysia, komornika z Łukowa, za naruszenie dóbr osobistych. Tak nakazał sąd. Chodzi o program, w którym była mowa o zajęciu przez komornika wozów strażackich w Biardach.
KRUS przekazał sprzęt medyczny OSP z gminy Stanin
KRUS przekazał sprzęt medyczny OSP z gminy Stanin Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wspiera Ochotniczą Straż Pożarną z gminy Stanin.
Warsztaty kulinarne uczniów z „Czwórki” w Pizzerii da ...
Warsztaty kulinarne uczniów z „Czwórki”  w Pizzerii da Grasso W czerwcu rodzice dzieci z klas II a i II c zaprosili swoje pociechy na warsztaty kulinarne do Pizzerii Da Grasso na ul. Warszawskiej. Uczniowie po założeniu czapek kucharzy i fartuszków wzięli się do pracy.
Badali zęby w Dentobusie
Badali zęby w Dentobusie Część uczniów z gminy Krzywda pod koniec roku szkolnego przeszła bezpłatne badania stomatologiczne, w mobilnym "dentobusie". Specjalny ambulans wróci po wakacjach, by z usług stomatologicznych mogły skorzystać kolejne grupy dzieci i młodzieży.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Mydlane bańki nad łukowskim parkiemHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
01
02
03
04
Najbliższe wydarzenia
"Król Lew" w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza od 19 lipca do Kina Łuków na premierowe seanse amerykańskiego filmu przygodowego produkcji Walt Disney Pictures w reżyserii Jona Favreau "Król Lew".
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Rajd Odkrywców w Łukowie
Rajd Odkrywców w Łukowie
Blisko 700 harcerzy weźmie udział w organizowanym w Łukowie Rajdzie Odkrywców. Impreza odbędzie się 7 lipca na stadionie Orląt i w parku miejskim

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Mechanik / Elektromechanik samochodowy 245.249
Firma Emtor zatrudni osoby w zawodzie mechanik / elektromechanik samochodowy Oferujemy stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Umowa o prace oraz: -dodatkowe ubezpieczenie grupowe -atrakcyjne pakiety ...
Sprzedam: Działka / działki Olchowiec nad Jeziorem Solińskim 240.244
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Kupię: Kupie Wszystko co Stare i Wojskowe Polskie i Zagraniczne
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje