Dziś są imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Dzisiaj odwiedziło nas 621 osób   |   Osób online: 14   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 10-10-2017 11:15   |   wyświetleń: 3737

Poruszenie w Internecie dla Szymona

Kilkanaście dni temu opisywaliśmy historię kilkumiesięcznego Szymona cierpiącego na wrodzoną wadę serca. Chłopiec wymaga drogiego leczenia. Na szczęście z pomocą przychodzą internauci.
Poruszenie w Internecie dla Szymonafoto. Redakcja 
Czteromiesięczny Szymon to chłopiec z Łukowa cierpiący na HLHS – niedorozwój lewej komory serca i struktur lewej części serca – zastawek i aort. By móc przeżyć, malec jest kosztowna operacja, która odbyć się może jedynie w Niemczech. Koszt takiego przedsięwzięcia to ponad 30 tysięcy euro, których uzbieranie przekracza możliwości rodziny i najbliższych Szymona.

Na szczęście z pomocą przychodzą internauci. Na jednym z portali społecznościowych powstała specjalna grupa, na której można kupić produkty i usługi, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. Jak to działa?

Mieszkańcy naszego miasta wystawiają na licytację różne przedmioty i oferują swoje usługi. Podawana jest też cena minimalna licytacji i czas jej zakończenia. Licytujący, którzy uzyskają najwyższą kwotę i tym samym kupią produkt lub usługę, muszą wysłać sprzedawcy potwierdzenie przekazania przelewu na rzecz potrzebującego Szymona. Wówczas następuje przekazanie wygranej. Przelewy dokonywane są na konto chłopca w crowdfundingowym serwisie SięPomaga.pl.

Do licytacji są m.in. kosmetyki i ubranka dziecięce, ale też sesja fotograficzna, czy kupony na usługi w firmie motoryzacyjnej bądź kurierskiej. Wylicytować też można voucher na reklamę w portalu Łuków24.pl – aukcja trwa do godziny 23:59 w środę 11 października.

Szczegóły w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1866778346684718/
Licytacja reklamy w portalu Łuków24.pl: https://www.facebook.com/groups/1866778346684718/permalink/1867753993253820/

Zobacz też: Serduszko Szymona czeka na pomoc

Komentowane

Suweren (2017-10-10 14:38) 32 24   |   zgłoś do usunięcia
Uznanie dla inicjatorów tej Wspanialej Akcji. Jakiej pomocy udzieliły Rodzicom Szymonka osoby odpowiedzialne za zdrowie obywateli:prezes Kaczyński, premierka i minister?
do suweren (2017-10-10 16:22) 29 21   |   zgłoś do usunięcia
takiej samej ka PO paprancy kiedyś Kopacz Arłukowicza i całej ferajny Tuskolandii
JaMa (2017-10-10 21:07) 32 19   |   zgłoś do usunięcia
Super akcja, proponuję tylko przelać pieniążki na fundację, która nie pobiera żadnej prowizji a taką jest "Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis" w której również jest Szymon podopiecznym... Pozdrawiam ludzi dobrej woli!!!
JaMa (2017-10-10 21:09) 28 19   |   zgłoś do usunięcia
Super akcja, proponuję tylko przelać pieniążki na fundację, która nie pobiera żadnej prowizji a taką jest "Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis" w której również jest Szymon podopiecznym... Pozdrawiam ludzi dobrej woli!!!
Ja (2017-10-10 21:33) 32 19   |   zgłoś do usunięcia
Kaczoladia ma ogromne nadwyżki w budżecie tylko patrzeć, jak wesprze chore dzieci. Tak jak młodych lekarzy.
Bez polityki (2017-10-10 23:21) 26 20   |   zgłoś do usunięcia
Musicie wszędzie w tych komentarzach wpierd*"3#_lać ta politykę?
Szcz (2017-10-11 08:26) 24 16   |   zgłoś do usunięcia
Pomoc medyczna i finansowa dla chorego dziecka, jak i innych chorych to polityka?A utrzymanie Komisji od parówek, organizacja miesięcznic, pochówki na koszt Państwa, pomniki to pieniądze są i to coraz większe..
Na marginesie (2017-10-11 11:10) 24 24   |   zgłoś do usunięcia
1,5 mln zł z Amber Gold przeznaczono na remont trzech ołtarzy i kaplicy w kościele św. Mikołaja. Może pisowskie SKOKi wspomogą Służbę Zdrowia!
włącz myślenie (2017-10-12 09:23) 26 18   |   zgłoś do usunięcia
Czyli według ciebie trzeba ludzi okraść tak jak Amber Gold żeby potem dać na remont 3 ołtarzy dla uspokojenia sumienia? Lepiej już się nie wypowiadaj. Jak chcesz pomóc dokonaj wpłaty i już nie pisz.
wczoraj (2017-10-12 17:06) 29 12   |   zgłoś do usunięcia
Niee, ja rozumiem że "Na marginesie" chciał zasugerować, że oprócz tych co stracili na Amber Gold są tacy, co zyskali...
pokrętna logika (2017-10-12 21:15) 24 20   |   zgłoś do usunięcia
Zyskali? Ze złodziejstwa? Czyli co teraz SKOKi (dla niewtajemniczonych dodam, że są różne) powinny okraść swoich klientów żeby dodać pieniędzy do ochrony zdrowia? Jeden SKOK Wołomin ( nie pisowski) przekręcił 4 miliardy złotych i do niczego nie dołożył. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie ma komisji śledczej do zbadania tego megaprzekrętu.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Premier Morawiecki w Łukowie
Premier Morawiecki w Łukowie Zakończyło się spotkanie mieszkańców Łukowa z premierem Mateuszem Morawieckim. Szef rządu Prawa i Sprawiedliwości opowiadał o planach i zasługach rządzących przez ponad godzinę, a przez kolejne pół odpowiadał na pytania publiczności.
„Król Albanii” odwiedził Łuków
„Król Albanii” odwiedził Łuków W piątek tańczył w "Tańcu z gwiazdami", a w sobotę grał w piłkę nożną w Łukowie. Do naszego miasta przyjechał Paweł Mikołajuw, czyli popularny Popek.
Sławomir Rzymowski kandydatem na Kuratora
Sławomir Rzymowski kandydatem na Kuratora Sławomir Rzymowski, pełniący funkcję dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej to kandydat na kuratora Orląt Łuków. Informację potwierdził dziś starosta Janusz Kozioł.
Na "Giselle" do Kina Łuków
Na Dwugodzinny spektakl baletowy "Giselle" będą mogli obejrzeć w niedzielę mieszkańcy Łukowa. Na retransmisję przedstawienia Teatru Bolszoj zaprasza Kino Łuków i ŁOK.
"Rolnik" szkołą innowacji
"Szkoła Innowacji" to tytuł, którym poszczycić się może Zespół Szkół nr 3 w Łukowie. Tym samym łukowski "Rolnik" po raz kolejny dołącza do placówek stawiających na jakość i różnorodność kształcenia.
Szef rządu w Łukowie. Marszałek też
Szef rządu w Łukowie. Marszałek też Dużo pracy w weekend będą miały w Łukowie władze miasta. Do naszego miasta z wizytami przyjeżdżają Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Premier RP Mateusz Morawiecki.
Pozbądź się elektrośmieci. Zbiórka w ZS nr 2 ...
Pozbądź się elektrośmieci. Zbiórka w ZS nr 2 Do środy 25 kwietnia mieszkańcy Łukowa mogą przynosić elektrośmieci do Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Warszawskiej. W szkole trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który trafi do profesjonalnej utylizacji.
Don Wasyl wystąpił w Łukowie
Don Wasyl wystąpił w Łukowie Barwne stroje i temperament na scenie. W Łukowie koncertował jeden z najbardziej znanych przedstawicieli muzyki cygańskiej - Don Vasyl.
Wędkarskie mistrzostwa przed nami
Wędkarskie mistrzostwa przed nami Łukowskie koła wędkarskie zapraszają na mistrzowskie zawody w Rówcach w gminie Zbuczyn. Wydarzenie zaplanowano na 29 kwietnia.
Ukradł anteny i... puste pudełka po CB-radiach
Ukradł anteny i... puste pudełka po CB-radiach Nietypowa kradzież w jednym ze sklepów ze sprzętem elektronicznym. Łupem 25-letniego mężczyzny padły anteny CB oraz... puste pudełka po radiach. Mężczyzna wpadł już w ręce policji.
Konferencja dla rodziców
Konferencja dla rodziców Zespół Placówek w Łukowie zaprasza rodziców dzieci zagrożonych niepełnosprawnością na konferencję poświęconą programowi "Za Życiem". Wydarzenie zaplanowano na sobotę 28 kwietnia.
Szkoła z Radoryża z certyfikatem
Szkoła z Radoryża z certyfikatem ZS w Radoryżu Smolanym już po raz piąty otrzymał certyfikat "Szkoła Innowacji 2018". To nagroda za aktywność placówki na wielu szczeblach.
Ruszyła budowa III odcinka Małej Obwodnicy?
Ruszyła budowa III odcinka Małej Obwodnicy? Pomiędzy ulicą Świderską i Radzyńską pojawiły się ślady ciężkiego sprzętu. Czy to oznacza początek prac nad III etapem Małej Obwodnicy Łukowa?
Szkoły średnie zapraszają gimnazjalistów
Szkoły średnie zapraszają gimnazjalistów Przed nami Dni Otwarte we wszystkich szkołach średnich powiatu łukowskiego. Placówki prezentować będą ofertę edukacyjną i zachęcać gimnazjalistów do podjęcia nauki właśnie w tym miejscu.
Znamy wyniki piłkarskiej Licealiady
Znamy wyniki piłkarskiej Licealiady Drużyny IV LO oraz I LO w Łukowie wygrały powiatowe zawody w piłkę nożną w ramach tzw. Licealiady. Poniżej komunikat Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.
Uczennice Jedynki bezkonkurencyjne w piłce ręcznej
Uczennice Jedynki bezkonkurencyjne w piłce ręcznej Tytuł Mistrzyń Województwa Lubelskiego wywalczyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie w zawodach piłki ręcznej rozegranych na początku kwietnia w Kraśniku. To już kolejny sukces łukowskiej ?Jedynki? w tej dyscyplinie sportu.
Spotkanie z Janem Januszem Jastrzębskim
Spotkanie z Janem Januszem Jastrzębskim We wtorek 10 kwietnia 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie klubu "Kamena". Tym razem gościem programu był łukowski poeta Janusz Jastrzębski.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Premier Morawiecki w ŁukowieDon Wasyl wystąpił w ŁukowieRuszyła budowa III odcinka Małej Obwodnicy?Spotkanie z Janem Januszem JastrzębskimPoznawali historię miastaSzczęśliwa Lekcja niepodległości w Stoczku ŁukowskimKolizja pod Urzędem Miasta13 medali KSW ŁukówZwolniony z matury za wiedzęPoznawali Sienkiewicza wspólnie z PKS-em

Obejrzyj

Wjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmUważajmy na pieszych... oraz na kierowcówBiegali dla Żołnierzy WyklętychPośmiertne odznaczenie dla Antoniego DołęgiWyciek gazu w Gołaszynie!Piruet na skrzyżowaniu. Zobacz filmPolicyjne BMW już na drogachPolonez klasy III EWalc uczniów The Voice Kids: Jest awans Alicji!Giełda Kolekcjonerów w ŁOKPrzedsiębiorco, skorzystaj ze szkoleń JPK_VAT

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
01
02
03
04
05
06
Na "Giselle" do Kina Łuków
Na
Dwugodzinny spektakl baletowy "Giselle" będą mogli obejrzeć w niedzielę mieszkańcy Łukowa. Na retransmisję przedstawienia Teatru Bolszoj zaprasza Kino Łuków i ŁOK.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

OSiR i Spółdzielnia zapraszają na zawody
OSiR i Spółdzielnia zapraszają na zawody
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zapraszają na: "XVIII Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego". Zawody zaplanowano na przełomie maja i czerwca.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
pozostałe: Wykonujemy usługi malowania
Wykonujemy usługi malowania : - wnętrza - dachy - elewacje - inne
praca: Praca dla Elektromonterów w Warszawie
Praca dla Elektromonterów w Warszawie. Wypłacana delegacja 30,00 zł netto + stawka godzinowa. Kwatera + przejazdy po stronie firmy. Umowa o pracę, narzędzia i odzież. ...
Dam pracę: Monter Izolacji Termicznej – Belgia/Niemcy
Zatrudnimy Monterów Izolacji Termicznej do pracy na terenie Belgii i Niemiec. Zapewniamy zakwaterowanie, przejazd, narzędzia oraz odzież. Umowa o pracę, 1800 euro netto podstawy. Wymagamy ...
pozostałe: Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych wypadkach
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje