Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Dzisiaj odwiedziło nas 72 osób   |   Osób online: 8   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 10-10-2017 11:15   |   wyświetleń: 3140

Poruszenie w Internecie dla Szymona

Kilkanaście dni temu opisywaliśmy historię kilkumiesięcznego Szymona cierpiącego na wrodzoną wadę serca. Chłopiec wymaga drogiego leczenia. Na szczęście z pomocą przychodzą internauci.
Poruszenie w Internecie dla Szymonafoto. Redakcja 
Czteromiesięczny Szymon to chłopiec z Łukowa cierpiący na HLHS – niedorozwój lewej komory serca i struktur lewej części serca – zastawek i aort. By móc przeżyć, malec jest kosztowna operacja, która odbyć się może jedynie w Niemczech. Koszt takiego przedsięwzięcia to ponad 30 tysięcy euro, których uzbieranie przekracza możliwości rodziny i najbliższych Szymona.

Na szczęście z pomocą przychodzą internauci. Na jednym z portali społecznościowych powstała specjalna grupa, na której można kupić produkty i usługi, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. Jak to działa?

Mieszkańcy naszego miasta wystawiają na licytację różne przedmioty i oferują swoje usługi. Podawana jest też cena minimalna licytacji i czas jej zakończenia. Licytujący, którzy uzyskają najwyższą kwotę i tym samym kupią produkt lub usługę, muszą wysłać sprzedawcy potwierdzenie przekazania przelewu na rzecz potrzebującego Szymona. Wówczas następuje przekazanie wygranej. Przelewy dokonywane są na konto chłopca w crowdfundingowym serwisie SięPomaga.pl.

Do licytacji są m.in. kosmetyki i ubranka dziecięce, ale też sesja fotograficzna, czy kupony na usługi w firmie motoryzacyjnej bądź kurierskiej. Wylicytować też można voucher na reklamę w portalu Łuków24.pl – aukcja trwa do godziny 23:59 w środę 11 października.

Szczegóły w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1866778346684718/
Licytacja reklamy w portalu Łuków24.pl: https://www.facebook.com/groups/1866778346684718/permalink/1867753993253820/

Zobacz też: Serduszko Szymona czeka na pomoc

Komentowane

Suweren (2017-10-10 14:38) 10 14   |   zgłoś do usunięcia
Uznanie dla inicjatorów tej Wspanialej Akcji. Jakiej pomocy udzieliły Rodzicom Szymonka osoby odpowiedzialne za zdrowie obywateli:prezes Kaczyński, premierka i minister?
do suweren (2017-10-10 16:22) 10 12   |   zgłoś do usunięcia
takiej samej ka PO paprancy kiedyś Kopacz Arłukowicza i całej ferajny Tuskolandii
JaMa (2017-10-10 21:07) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Super akcja, proponuję tylko przelać pieniążki na fundację, która nie pobiera żadnej prowizji a taką jest "Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis" w której również jest Szymon podopiecznym... Pozdrawiam ludzi dobrej woli!!!
JaMa (2017-10-10 21:09) 8 11   |   zgłoś do usunięcia
Super akcja, proponuję tylko przelać pieniążki na fundację, która nie pobiera żadnej prowizji a taką jest "Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis" w której również jest Szymon podopiecznym... Pozdrawiam ludzi dobrej woli!!!
Ja (2017-10-10 21:33) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Kaczoladia ma ogromne nadwyżki w budżecie tylko patrzeć, jak wesprze chore dzieci. Tak jak młodych lekarzy.
Bez polityki (2017-10-10 23:21) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Musicie wszędzie w tych komentarzach wpierd*"3#_lać ta politykę?
Szcz (2017-10-11 08:26) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Pomoc medyczna i finansowa dla chorego dziecka, jak i innych chorych to polityka?A utrzymanie Komisji od parówek, organizacja miesięcznic, pochówki na koszt Państwa, pomniki to pieniądze są i to coraz większe..
Na marginesie (2017-10-11 11:10) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
1,5 mln zł z Amber Gold przeznaczono na remont trzech ołtarzy i kaplicy w kościele św. Mikołaja. Może pisowskie SKOKi wspomogą Służbę Zdrowia!
włącz myślenie (2017-10-12 09:23) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Czyli według ciebie trzeba ludzi okraść tak jak Amber Gold żeby potem dać na remont 3 ołtarzy dla uspokojenia sumienia? Lepiej już się nie wypowiadaj. Jak chcesz pomóc dokonaj wpłaty i już nie pisz.
wczoraj (2017-10-12 17:06) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Niee, ja rozumiem że "Na marginesie" chciał zasugerować, że oprócz tych co stracili na Amber Gold są tacy, co zyskali...
pokrętna logika (2017-10-12 21:15) 2 7   |   zgłoś do usunięcia
Zyskali? Ze złodziejstwa? Czyli co teraz SKOKi (dla niewtajemniczonych dodam, że są różne) powinny okraść swoich klientów żeby dodać pieniędzy do ochrony zdrowia? Jeden SKOK Wołomin ( nie pisowski) przekręcił 4 miliardy złotych i do niczego nie dołożył. Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie ma komisji śledczej do zbadania tego megaprzekrętu.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od dziś bilety kupimy w saloniku prasowym
Od dziś bilety kupimy w saloniku prasowym Kasy biletowe na łukowskim dworcu kolejowym zostały zamknięte 30 września 2014 roku. Od dziś bilety kupimy w saloniku prasowym. Oferta dotyczy jednak tylko spółki POLREGIO.
Z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi
Z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi 9 października na portalu społecznościowym powstała grupa, której celem było uzbieranie jak największej kwoty na leczenie Szymonka. Nie spodziewali się, że już cztery dni później licznik pokaże 100 %. Rodzice chłopca chcą za naszym pośrednictwem podziękować.
Szukasz modnej oprawy? W Okularium już znajdziesz najnowszą kolekcję!
Szukasz modnej oprawy? W Okularium już znajdziesz najnowszą kolekcję! Pisząc o trendach w modzie, nie można pominąć rynku optycznego i opraw okularowych. Na każdy sezon wielcy projektanci przygotowują swoje autorskie pomysły, aby odpowiedzieć na pytanie "Co teraz w modowej trawie piszczy?". Jakie zatem trendy królują w sezonie jesień-zima 2017? W jaki sposób odzwierciedlają one to, co znajdziemy w salonach optycznych? Doradcy Klienta z sieci Okularium mają tę wiedzę w przysłowiowym "małym paluszku". Sprawdziliśmy to!
Kibicuj i wygraj
Kibicuj i wygraj Jak co roku podczas Dnia Niepodległości biegacze stanął na linii startu. Tegorocznej edycji biegów będzie towarzyszyć także Konkurs na Najlepszą Grupę Kibiców.
Tomasz Żółtko w Łukowie
Tomasz Żółtko w Łukowie Bard z Krakowa zaśpiewa przed łukowską publicznością. Biletem wstępu będą dary dla placówki opiekuńczo - wychowawczej.
5 milionów dofinansowania na wyposażenie SOR
5 milionów dofinansowania na wyposażenie SOR Łukowski szpital złożył wniosek o dofinansowanie wyposażenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i je uzyskał. Wiadomość pojawiła się na stronie szpitala dziś.
Człowiek nie jest towarem
Człowiek nie jest towarem Dziś w całej Unii Europejskiej obchodzony jest 11 Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Ideą kampanii jest propagowanie świadomości o zjawisku i jego rozmiarach, a także wskazanie miejsc, w których można szukać pomocy.
„Łukowiacy” z nagrodą kulturalną
„Łukowiacy” z nagrodą kulturalną 'Łukowiacy' odebrali Nagrodę Kulturalną Województwa Lubelskiego. Zarząd Województwa Lubelskiego docenił zespół za pielęgnowanie i ochronę tradycji regionu.
By wiedzieć i pamiętać
By wiedzieć i pamiętać Przywoływanie pamięci o Żydach jako mieszkańcach naszego miasta rozpoczęło się 10 lat temu. Przez ostatnie dni w tym kierunku wydarzyło się dużo.
Młodzież z "Kościuszki" na zlocie w Krakowie
Młodzież z Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie aktywnie włączają się w obchody roku kościuszkowskiego. W zeszłym tygodniu reprezentacja szkoły uczestniczyła na Ogólnopolskim Zlocie Młodzieży Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.
Promowali podróże Sienkiewicza
Promowali podróże Sienkiewicza "Henryk Sienkiewicz. Życie na walizkach" to nazwa albumu biograficznego ukazującego łukowskiego noblistę od nieco mniej znanej strony. W niedzielę 15 października w muzeum w Woli Okrzejskiej odbyła się promocja książki na ten temat.
Ślubowanie w Radoryżu Smolanym
Ślubowanie w Radoryżu Smolanym 58 uczniów złożyło ślubowanie w odbywających się wczoraj obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym.
Nowy samochód dla strażaków w Krzywdzie
Nowy samochód dla strażaków w Krzywdzie Iście filmowe powitanie miał nowy samochód, który służył będzie strażakom ochotnikom z Krzywdy. Pojazd kosztował blisko 1 mln złotych.
Trzy medale na turnieju w Czechach
Trzy medale na turnieju w Czechach Z sukcesami wrócili z czeskiej Pragi podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków. Martyna Czerepińska zdobyła złoto, Marta Pawlikowska wywalczyła srebro, a Wiktoria Skrobas brąz w turnieju kickboxingu o randze Pucharu Europy "Czech Open".
Wczoraj taniec i kaligrafia, dziś uroczystości na cmentarzu
Wczoraj taniec i kaligrafia, dziś uroczystości na cmentarzu Przyjechali do Łukowa, by pokazać swoim dzieciom gdzie mieszkali ich przodkowie. Z dzisiejszymi łukowianami chcieli podzielić się swoją kulturą i tradycją.
Ukraść można nawet pufę i drzwi
Ukraść można nawet pufę i drzwi Kradzieże telefonów, rowerów a nawet samochodów nie wyznaczają granicy wyobraźni złodziei. Jak się okazuje można ukraść także pufę od kanapy czy drzwi wejściowe do mieszkania.
Powrót do przeszłości, czyli jak to ze lnem było ...
Powrót do przeszłości, czyli jak to ze lnem było Jak niegdyś powstawały tkaniny lniane i olej? Tego wkrótce dowiedzą się ci, którzy odpowiedzą na zaproszenie Muzeum Regionalnego w Łukowie.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

By wiedzieć i pamiętaćMłodzież z Ślubowanie w Radoryżu SmolanymNowy samochód dla strażaków w KrzywdzieTrzy medale na turnieju w CzechachWczoraj taniec i kaligrafia, dziś uroczystości na cmentarzuGrad medali dla szachistów z SzachpoluĆwiczyli na poligonie w Jagodnem90-latka świętowała swoje urodzinyDzień Nauczyciela z nagrodamiJesień pod znakiem LeśmianaZachwycili tańcem i kolorowym strojem

Obejrzyj

Nowy samochód dla strażaków w KrzywdzieWojewództwo chce pomóc SyryjczykomSąd w Lublinie: 6 lat więzienia dla mieszkańca ŁukowaWspólne ćwiczenia strażakówWojska NATO przybędą do Woli GułowskiejPół miliona paczek papierosów zarekwirowanych przez policję!Fundacja Wolności zaprasza na spotkanieCiężki sprzęt nad zalewem. Wędkarze odławiają ryby (WIDEO)Ponad 140 km/h w okolicy szkołyZalew ogrodzony, wody coraz mniejKonno wyruszyli do KodniaPielgrzymi na szlaku. Zobacz film z lotu ptaka

Wydarzenia dodajwszystkie

Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
01
02
03
04
05
Reklamy

Prognoza pogody

Trzy medale na turnieju w Czechach
Trzy medale na turnieju w Czechach
Z sukcesami wrócili z czeskiej Pragi podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków. Martyna Czerepińska zdobyła złoto, Marta Pawlikowska wywalczyła srebro, a Wiktoria Skrobas brąz w turnieju kickboxingu o randze Pucharu Europy "Czech Open".

Polub nas na facebooku


Starsze artykuły

30:15 dla szczypiornistów AZS AWF
Po meczu bialscy szczypiorniści utrzymują pozycję na szczycie tabeli II ...
Slalom między szlabanami
Czytelnicy informują nas o nieprawidłowo funkcjonujących zaporach na niektórych ...
Pierwszy Rodzinny Bieg Niepodległości
Bieg odbył się 11 listopada po mszy świętej w intencji ...
Ponad 10-kilogramowy amur złowiony nocą
Nocne zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Społecznej Straży ...
Chcą pojechać do Brukseli. Nakręcili film
Ruszyła druga edycja konkursu „Twoje europejskie wyzwanie”. Do rywalizacji ...
Burmistrz deklaruje: nie będzie odpadów poubojowych w podstrefie
Podczas blisko godzinnego spotkania z mediami i władzami miasta protestujący ...
Zapraszamy na XX Międzynarodowe Otwarte Warsztaty Teatralne „Dialogi 2015”
Oferta warsztatów skierowana jest do młodzieży w wieku 18 - ...
Zaproszenie na Noc Planszówek
Gry planszowe, tak powszechne i lubiane niegdyś, dziś wracają do ...
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Od 22 do 30 kwietnia prowadzona będzie darmowa zbiórka ...
Otyliada 2017 (WIDEO)
Otyliada, czyli nocny maraton pływacki, odbyła się w naszym mieście ...
Słowo na niedzielę - Taniec obłudników (WIDEO)
Judasz uchodzi za najgorszego spośród apostołów, lecz to może właśnie ...
Retransmisja Jasnego Potoku w Kinie Łuków
Znają się ze szkoły baleowej. Jedna z nich – ...
Aktywne pożegnanie wakacji
Jak najlepiej podsumować wakacje i rozstać się z sielankowym ...
Zakończył podróż na barierze ochronnej na Krznie
Trwające od wczoraj opady śniegu spowodowały, że na drogach są ...
Remis w derbach DK76
Faworytem spotkania ekip ze Stoczka Łukowskiego i Łukowa była drużyna „żółto-czerwonych”, którzy ...
Rekord pobity, ale co z bezpieczeństwem
W wakacje informowaliśmy Państwa o bitych rekordach frekwencji. Jednego ...
Nie żyje Jarosław Daniluk
Jarosław Daniluk to jeden z przedstawicieli łukowskich Orląt w ...
Po pijaku zderzył się z busem wiozącym dzieci
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14:30 w miejscowości Sętki.Ze ...
A czy Ty chodzisz prawidłowo?
W projekcie wzięli udział uczniowie z Gimnazjum nr 3 ...
Pokaz broni na Dniach Łukowa
Jedna z działających na terenie naszego kraju firm, podczas ...
Praca Oliwi na międzynarodowej wystawie
Oliwia Rogoźnicka stworzyła swoje dzieło w pracowni graficznej prowadzonej przez ...
Zamykają przejście graniczne w Sławatyczach
O zamknięciu mostu dla ciężarówek i autobusów poinformowała Izba Celna ...
Ładą do Erewania
Dokładnie ładą nivą i dokładnie 3,5 ...
Boiska treningowe i korty do zrobienia
W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Łuków pojawiło się ...
Zaproszenie na rajd rowerowy po Jacie
Tegoroczna EKO-CZERWCÓWKA odbędzie się 2 czerwca. Zbiórkę i ...
Noc muzeum w drodze
14 maja w wielu miejscowościach naszego kraju muzea otwierały swoje ...
Nielegalne fajki u Ukraińca
We wtorek wieczorem na terenie Biard doszło do zatrzymania pojazdu, ...
Obrazki z Sienkiewicza w parlamencie
Julia Wardak, Ilona Szmuniewska oraz Michał Wojtasiewicz 21 listopada ...
Nowy Zastępca Komendanta straży pożarnej w Łukowie
9 września w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej ...
Trzech nowych policjantów zasili szeregi łukowskiej komendy
Legitymacje służbowe wręczył nowoprzyjetym policjantom Komendant Wojewódzki Policji ...

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: MAGAZYNIER
Praca na stanowisku magazynier. Wymagane prawo jazdy kat. B. Miejsce pracy Łuków
Kupię: Kupimy Zadłużone Spółki - Ochrona Podatki
Zajmując się poszczególnymi przypadkami dokładamy niezwykłej starannosci i sumienności, aby nadrzędnym celem naszej pracy stała się pomoc przedsiębiorcom, którzy w skutek złośliwych, celowych, wyniszczających kontroli ...
Dam pracę: Dam pracę w Danii
Poszukuję chętnych do pracy fizycznej w Danii. Praca na terenach zielonych i leśnych, pielęgnacja i wycinka gałęzi i drzew, prace porządkowe. Mile widziane umiejętności dodatkowe: - znajomość ...
Sprzedam: SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI po poluj. ur. 07.10.2017
SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI rodowodowe, czarne podpalane, ur. 07.10.2017r, po doskonałych, polujących rodzicach (ojciec Champion Pracy) - foto rodzice, do odbioru od 01.12.2017r. bezpośrednio w hodowli ...
Sprzedam: Naturalne kosmetyki Rosieshop
Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z kosmetykami naturalnymi i organicznymi Rosieshop.pl! Znajdą tu Państwo ofertę najlepszych serii pielęgnacyjnych, stworzonych do wszechstronnego i codziennego stosowania, jak również ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
ADRES REDAKCJI
Redakcja Łuków24.pl
ul. Partyzantów 1D
21-400 Łuków

Redaktor Naczelny
Tomasz Goławski
tel. 533-359-160
tomasz.golawski@lukow24.pl
Redaktor Prowadząca Łuków24.pl
Wioletta Ekielska
tel. 533-359-161
redakcja@lukow24.pl
Reklama
Reklamuj się z Łuków24.pl
tel. 575-803-032
reklama@lukow24.pl

ADRES DO KORESPONDENCJI


Redakcja Łuków24.pl
ul. Prusa 4a,
21-400 Łuków