Dziś są imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Tomasz Goławski  
dodane: 12-03-2019 14:17   |   wyświetleń: 1856

Poseł Skwarek przekonuje do „Piątki Kaczyńskiego”

Choć posłem jest już od pewnego czasu i regularnie występuje w przekazach medialnych, Sławomir Skwarek po raz pierwszy zaprosił wszystkie lokalne redakcje do swojego biura przy ul. Czerwonego Krzyża w Łukowie. Na konferencji prasowej parlamentarzysta zaprezentował program jego partii - "Piątkę Kaczyńskiego".
Poseł Skwarek przekonuje do „Piątki Kaczyńskiego” 

- Byłem świadkiem ogłoszenia „Piątki Kaczyńskiego” i szczególnie ucieszyłem się z wiadomości dotyczącej świadczenia 500+ na wszystkie dzieci. Zostaliśmy zobligowani, aby ta dobra wiadomość dotarła „pod strzechę”, czyli do wszystkich mieszkańców. Jak tego nie zrobić, jak poprzez zaproszenie wszystkich mediów? - mówił na spotkaniu poseł Skwarek.

„Piątka Kaczyńskiego” to pakiet socjalnych rozwiązań dla Polaków przygotowany przez rządzące w kraju Prawo i Sprawiedliwość m.in. na tegoroczne wybory parlamentarne. Choć sam prezes tej partii przyznał w jednym z wywiadów radiowych, że autorem propozycji jest środowisko partyjnie, a nie on sam, „Piątka” zaczęła być nazywana potocznie od nazwiska byłego premiera z lat 2006-2007. Na propozycję PiS-u dla Polaków składają się brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, „trzynastka” dla emerytów, obniżenie kosztów pracy, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych w małych miastach i na wsiach, a także świadczenie 500+ na pierwsze dziecko. I właśnie ta ostatnia propozycja budzi szczególne zainteresowanie pochodzącego z powiatu łukowskiego parlamentarzysty.

- Na przykładzie gminy Adamów mogę podać, że na 1228 mieszkańców do 0 do 18 roku życia świadczenie 500+ pobiera 765 osób. Teraz pozostałe rodziny i pozostałe dzieci zostaną wzmocnione tym programem - wyjaśniał na konferencji prasowej poseł Sławomir Skwarek.

- Oprócz „Piątki Kaczyńskiego”, którą nazywam programem prospołecznym, czekam też na „Piątkę Morawieckiego”, która będzie ukłonem w stronę naszych przedsiębiorców. Lokalnie będę chciał natomiast skonstruować tzw. „Piątkę Skwarka” i wkomponować się w miejscowe potrzeby. Będzie więc program „3x5” - dodał z uśmiechem parlamentarzysta.

Ważna z punktu widzenia posła z Adamowa jest też komunikacja publiczna. Według Sławomira Skwarka powiat łukowski jest w dobrym położeniu, ponieważ przedsiębiorstwo PKS S.A. w Łukowie spełnia misję łączenia mniejszych miejscowości z większymi.

- Jestem przekonany, że gdy pojawi się dopłata do tzw. „wozokilometra”, zobligujemy wtedy prezesa Tomasza Madonia do jeszcze lepszego skomunikowania powiatu. Pomysł PiS przyczyni się do poprawy komfortu życia - mówił poseł.

Obecnie funkcjonującym rozwiązaniem mogącym wpływać na kondycję finansową PKS są między innymi samorządowe dopłaty do biletów miesięcznych dla uczniów szkół. Zdaniem Sławomira Skwarka, przedsiębiorstwa komunikacyjne będą jeszcze bardziej się rozwijać i tworzyć nowe trasy, gdy otrzymają dodatkowe pieniądze rządowe. Czy taki scenariusz zostanie zrealizowany również w powiecie łukowskim?


Komentowane

.22lr (2019-03-12 15:00) 21 11   |   zgłoś do usunięcia
Populizm w najczystszej postaci. Proponuję dać ludziom wędkę a nie rybę, żeby sami zapracowali na te dodatki, a nie żywić darmozjadów, do których normalnie pracujące osoby muszą zasuwać. Np. 500+ powinno być dla osób, które pracują i płacą podatki, a nie dla pasożytów. Zero prawdziwej i realnej pomocy dla małych przedsiębiorstw. A mowa o jakimś „wozokilometrze” to jakiś żart chyba ze społeczeństwa. Pan Morawiecki już na taśmach powiedział - obiecać i potem wygaszać, i do ryżu. I tyle w temacie.
alex (2019-03-12 15:24) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawi mnie czy ten pan wierzy w to co mowi czy prykaz przyszedł odgornie
robol (2019-03-12 16:17) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego Polacy wyjeżdżają na zgniły zachód.Chyba nie tylko do pracy,ale dlatego,że jest duzy socjalPanom,którzy chcieliby mieć darmowego robotnika to w Polsce się nie podoba.Patologia była i będzie czy na zachodzie ,czy u nas.Płacic najniższą ,tochę pod stołem to dla niektórych nowobogackich jest super,bo my żyjemy w luksusie,a co nas obchodzą inni.Bardzo dobrzę,że rząd zainteresował się rodzinami i ich dziećmi,nie tylko biednymi.Dziecko widzi wszystko.Widzi jak dzieci bogatych stać na wszystko,a ich rodziców nie.Nie ma co zazdrośćic i pluć .Wszystkie dzieci są nasze.
Czy to prawica? (2019-03-12 16:19) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Coraz mniej w pisie prawicy i normalnego podejścia do ludzi pracującycjh. Co oznacza skrót Pis? Może Populism i Socjalism? W mediach społecznościowych ciągle takie sformułowania czytam. Kiedy normalne refermy, kiedy koniec rozdawnictwa?
. (2019-03-12 18:16) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Przejemy(Polskę) i Spadamy(ustawieni na kilka pokoleń)
@[email protected] Czy to prawica? (2019-03-12 18:37) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Kiedy w ciągu 8lat niszczono polskie zakłady to co było dla ciebie.Widocznie hossa.Wyzyskiwacze lubia krwiożerczy kapitalizm,który zawitał i do naszego miasta.Chcecie żeby na was tyrać za grosze od świtu do nocy i mówicie ,że to jest rozdawnictwo.To rozdawnictwo to zapracowane pieniądze ,których przedsiebiorcy normalnie nie płaca za pracę,aby godnie przeżyc od pierwszego do ostatniego.
Obserwator (2019-03-12 18:39) 12 4   |   zgłoś do usunięcia
Poczekam z cierpliwością kiedy Pan poseł Głuchowski zrobi spotkanie przed wyborami 2019. Zapytam tylko niech Pan poda 5 rzeczy które załatwił Pan dla społeczności żeby było lepiej. Nie jako partia, że 500+, darmowe leki itp. tylko 5 konkretnych sukcesów z PANA inicjatywy dla powiatu Lubelskiego. Ani jednego Pan nie wymieni. Co wy ludzie robicie dla nas, dla społeczności Lubelszczyzny? Chwalicie się piątką Kaczyńskiego. A żeby Pan Głuchowski przez 4 lata nie zrobił nic dla nas? Żeby droga z Łukowa do Siedlec była w takim stanie? Setki ludzi dojeżdża tą drogą do pracy a niektórzy rolnicy mają lepszy dojazd do pól. Przecież to jest wstyd. Pan Skwarek też reklamuje program całego PiSu a również brakuje mu konkretnych pomysłów, w sumie jest za cienki w uszach jak Pan Głuchowski. Trzeba konkretnych ludzi a nie robienie z ludzi głupków. Na Panu Głuchowskim bardzo się zawiodłem a oddałem na niego głos i niestety był to głos stracony.
Lulek (2019-03-12 19:11) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
Do tych wszystkich którzy ciągle narzekają: zagłosujcie na tęczowych koalicjantów to zobaczycie ile wam dadzą.
.22lr (2019-03-12 20:19) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
@Lulek. Posłuchaj drogi kolego, już trochę żuję na tym świecie i nie oczekuję od tych "tęczowych koalicjantów" niczego nie oczekuję. Chciałbym aby te wszystkie partie polityczne nie doiły kasy z budżetu na który My się składamy. Niech szukają sponsorów. A nam zwykłym obywatelom po prostu nie przeszkadzają, a wręcz nie utrudniają pracy czy prowadzenia działalności. To do jakiego stopnia doszło w tej chwili dojenie Państwa nigdy nie miało miejsca. Każda partia miała wady, ale to co się dzieje teraz przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku. Nie ma kasy na nic, niedługo staną szpitale, nauczyciele wyjdą na ulice, a rząd lata samolotami bez opamiętania (to tylko przykład). A gdzie szukać kasy? Podnosić i ustalać nowe podatki - to właśnie robi PiS. I to mi się nie podoba i mojej zgody na to nie ma. Wiem z doświadczenia, że takie rozdawnictwo na cele socjalne nic dobrego nie przyniesie, a wręcz odwrotnie, bo dojnej krowie w końcu skończy się mleko. I co wtedy?
aaaa. (2019-03-12 20:27) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
To co daje wam PiS inni zabiorą wybór jest wasz
nostradamus (2019-03-12 20:31) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
ile tu profesorów... każdy najmądrzejszy więc do dzieła wybory juz niedługo trzeba przedstawić program i przekonać do niego ludzi ale po co...lepiej komentować pod głupim nickiem ot bohaterzy... nasłuchał się hasełek i powtarza... ot mądrość.. a ja głosuje na PiS i mogę potarzać do skutku... głosuję na PiS pozdrawiam
wyborca (2019-03-12 20:33) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Nigdy na Głuchowskiego.
.22lr (2019-03-12 20:35) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
@Lulek. Posłuchaj drogi kolego, już trochę żuję na tym świecie i nie oczekuję od tych "tęczowych koalicjantów" niczego nie oczekuję. Chciałbym aby te wszystkie partie polityczne nie doiły kasy z budżetu na który My się składamy. Niech szukają sponsorów. A nam zwykłym obywatelom po prostu nie przeszkadzają, a wręcz nie utrudniają pracy czy prowadzenia działalności. To do jakiego stopnia doszło w tej chwili dojenie Państwa nigdy nie miało miejsca. Każda partia miała wady, ale to co się dzieje teraz przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku. Nie ma kasy na nic, niedługo staną szpitale, nauczyciele wyjdą na ulice, a rząd lata samolotami bez opamiętania (to tylko przykład). A gdzie szukać kasy? Podnosić i ustalać nowe podatki - to właśnie robi PiS. I to mi się nie podoba i mojej zgody na to nie ma. Wiem z doświadczenia, że takie rozdawnictwo na cele socjalne nic dobrego nie przyniesie, a wręcz odwrotnie, bo dojnej krowie w końcu skończy się mleko. I co wtedy?
do alex z 15:24 (2019-03-12 20:46) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Prykaz na pewno przyszedł: "Zostaliśmy zobligowani, aby ta dobra wiadomość dotarła „pod strzechę”, czyli do wszystkich mieszkańców."
.22lr (2019-03-12 20:46) 5 9   |   zgłoś do usunięcia
@Lulek. Posłuchaj drogi kolego, już trochę żuję na tym świecie i nie oczekuję od tych "tęczowych koalicjantów" niczego nie oczekuję. Chciałbym aby te wszystkie partie polityczne nie doiły kasy z budżetu na który My się składamy. Niech szukają sponsorów. A nam zwykłym obywatelom po prostu nie przeszkadzają, a wręcz nie utrudniają pracy czy prowadzenia działalności. To do jakiego stopnia doszło w tej chwili dojenie Państwa nigdy nie miało miejsca. Każda partia miała wady, ale to co się dzieje teraz przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku. Nie ma kasy na nic, niedługo staną szpitale, nauczyciele wyjdą na ulice, a rząd lata samolotami bez opamiętania (to tylko przykład). A gdzie szukać kasy? Podnosić i ustalać nowe podatki - to właśnie robi PiS. I to mi się nie podoba i mojej zgody na to nie ma. Wiem z doświadczenia, że takie rozdawnictwo na cele socjalne nic dobrego nie przyniesie, a wręcz odwrotnie, bo dojnej krowie w końcu skończy się mleko. I co wtedy?
awd (2019-03-13 01:41) 6 12   |   zgłoś do usunięcia
Jaka ciemnota w polsce panuje to jest porazajace pare przywilejow pare korzysci i juz geby i oczy zamkniete awladza moze krasc
jezdziec (2019-03-13 07:10) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
mamy Ryśka. ...spokojnie zaraz będzie przelewal kasę z Lublina. .tak jak gluchowski z wawy.....pionki jeden i drugi.
Nn (2019-03-13 10:45) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Jak wam PiS nic nie daje to niech wam da partia wiosna i szybciej wykoleja wasze dzieci.
nN (2019-03-13 16:01) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Niektóre dzieci już cierpią przez popleczników PISu. Nie martw się za wcześnie., bo przez PIS i ich niektóre decyzję, co raz więcej jest wykolejeńców. Tak łatwo niektórych kupić. Kiełbasa wyborcza jak za komuny. Co się dziwić , jak ma się komuchów wśród członków partii. Sorry- nawróconych komuchów.
Oku (2019-03-14 15:09) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Kielbasa wyborcza....niech ten Skwarek zainteresuje sie co sie dzieje w powiecie...co wyprawia CBA i Sz..nasi lukowscybspecjalisci od wszystkiego....kolesiostwo i nepotyzm pelna geba....
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Dni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inaugurację
Dni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inaugurację Za nami inauguracja Dni Łukowa 2019. Tegoroczne święto miasta tradycyjnie rozpoczął bieg z pochodniami.
Ruszają Dni Łukowa
Ruszają Dni Łukowa Do niedzieli wieczorem będą trwały Dni Łukowa - tradycyjnie organizowane w maju święto naszego miasta. Na początek bieg z pochodniami i biesiada dla mieszkańców miasta.
Szóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty Wspólnoty ...
Szóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty Wspólnoty Ostatnie godziny kampanii do Parlamentu Europejskiego. W niedzielę 26 maja mieszkańcy powiatu łukowskiego udadzą się do lokali wyborczych, by oddać swój głos.
Dni Łukowa: Sonia M.
Dni Łukowa: Sonia M. Sonia M. to kolejna wokalistka, która wystąpi podczas Dni Łukowa. Artystce będzie towarzyszył pochodzący z naszego miasta Mateusz Babiak.
Muzyczne warsztaty w Bieszczadach
Muzyczne warsztaty w Bieszczadach Działająca przy łukowskim Towarzystwie Muzycznym im. Antoniego Próchniewicza orkiestra dęta kształciła swoje umiejętności na muzycznych warsztatach w Bieszczadach. Nie zabrakło też czasu na podziwianie polskich gór.
Rzucił się z siekierą na policjantów. Teraz posiedzi w ...
Rzucił się z siekierą na policjantów. Teraz posiedzi w areszcie 3 miesiące tymczasowego aresztu to środek zapobiegawczy, jaki zastosował Sąd wobec 23-latka z gminy Łuków. Młody mężczyzna podczas interwencji policyjnej rzucił się z siekierą na mundurowych. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Książka o Okrzei i okolicach. Muzeum zachęca do kupna ...
Książka o Okrzei i okolicach. Muzeum zachęca do kupna Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zachęca do nabywania książki, w której wiele miejsca poświęcono miejscu urodzin noblisty. W publikacji nie brakuje też informacji historycznych na temat okolic.
Fotografia abstrakcyjna w ŁOK
Fotografia abstrakcyjna w ŁOK Do 7 czerwca można oglądać wystawę zdjęć Jerzego Majka, zatytułowaną "Struktury". Łukowski artysta swój wernisaż miał we wtorek 21 maja.
Turniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana Siedlec
Turniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana Siedlec Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach została triumfatorem tegorocznego Turnieju Szkół Sienkiewiczowskich w Adamowie Wydarzenie pod patronatem wójta gminy zorganizowano już po raz dziewiąty.
Znęcał się nad żoną. 3 miesiące dla 54-latka
Znęcał się nad żoną. 3 miesiące dla 54-latka Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 54-latkowi z Łukowa, który od kilku miesięcy fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną. Mężczyzna póki co trafił do aresztu tymczasowego. Spędzi w nim 3 miesiące.
Będzie nowy wóz dla strażaków
Będzie nowy wóz dla strażaków To dobre wieści dla mieszkańców gminy Stanin. Strażacy ochotnicy ze Stanina jeszcze w tym roku otrzymają nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy. We wtorek 21 maja w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego wójt Krzysztof Kazana odebrał promesę na ten cel.
Szkoła z Radoryża z certyfikatem
Szkoła z Radoryża z certyfikatem Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym otrzymał certyfikat "Szkoła Innowacji 2019". To nagroda m.in. za realizowanie nowatorskich rozwiązań w placówce.
Prawybory w Alejach
Prawybory w Alejach Wzorem lat ubiegłych uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie zorganizowali w swojej szkole prawybory. Oddawali głosy na komitety ubiegające się o miejsca w Europarlamencie.
„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu
„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu W Łukowie działa już oficjalnie biuro rządowego programu "Czyste Powietrze". Wkrótce jego pracownicy będą przyjmować wnioski o refundację kosztów poniesionych na wymianę źródeł ciepła lub na termomodernizację budynków. We wtorek 21 maja na konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym mówiono o programie oraz o dostępnych środkach dla mieszkańców powiatu łukowskiego.
Zderzenie na drodze w kierunku Gręzówki
Zderzenie na drodze w kierunku Gręzówki Zablokowana jest droga powiatowa w kierunku Gręzówki. Około godz. 17 niedaleko skrzyżowania z drogą do Klimek zderzyły się dwa samochody osobowe.
Bursztyn i dawni policjanci w Muzeum
Bursztyn i dawni policjanci w Muzeum Kilkaset osób odwiedziło Muzeum Regionalne w Łukowie podczas Nocy Muzeów 18 maja. Placówka specjalnie na tą okazję przygotowała wystawę m.in. bursztynu i dawnego policyjnego umundurowania.
Harlem na Dni Łukowa
Harlem na Dni Łukowa Czas na prezentację kolejnego zespołu, który pojawi się na tegorocznych Dniach Łukowa. Dla miłośników rockowych rytmów przygotowano koncert grupy Harlem.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Dni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programuZderzenie na drodze w kierunku GręzówkiBursztyn i dawni policjanci w MuzeumWola Okrzejska: Obronił zwycięstwo sprzed roku!Ścigali się z wózkamiSzkoła z Zalesia druga w krajuZuzanna mistrzynią województwa!

Obejrzyj

Szóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Dni Łukowa: Sonia M.
Dni Łukowa: Sonia M.
Sonia M. to kolejna wokalistka, która wystąpi podczas Dni Łukowa. Artystce będzie towarzyszył pochodzący z naszego miasta Mateusz Babiak.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
IV Pieszy Rajd Śladami kpt. "Ostoi"
IV Pieszy Rajd Śladami kpt.
Na 15 i 16 czerwca zaplanowano kolejną wędrówkę ścieżkami rezerwatu Jata. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszają m.in. Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków i Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne "Orlik".

Prognoza pogody

Wola Okrzejska: Obronił zwycięstwo sprzed roku!
Wola Okrzejska: Obronił zwycięstwo sprzed roku!
Paweł Teter, zwycięzca pierwszej edycji Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza, obronił tytuł podczas drugiej edycji wydarzenia w Woli Okrzejskiej. Za nami tegoroczny bieg kolarski zorganizowany przez Rowerowy Łuków.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Zatrudnię pracowników budowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie w Warszawie. Wykonujemy remonty, roboty brukarskie itp. Możliwość dojazdów, zakwaterowanie. Wysokie stawki wynagrodzenia. ...
nieruchomości: Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (235.239)
Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (235.239) Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone ...
Dam pracę: Zatrudnię pracowników budowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie w Warszawie. Wykonujemy remonty elewacji, roboty brukarskie, remonty klatek schodowych, remonty dachów itp. Zakwaterowanie, możliwość dojazdu. Wysokie stawki ...
Sprzedam: Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (234.238)
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad Zalewem Solińskim w miejscowości Olchowiec w gminie ...
Inne: Uslugi malowania
Wykonujemy uslugi malowania: - wnetrza - elewacje - dachy - inne
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
szumow[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje