Dziś są imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

red.
dodane: 20-08-2019 16:35   |   wyświetleń: 4199

Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu

Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Jako pierwsi podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu 

1. Joanna Mucha - Lublin, PO

2. Michał Krawczyk - Lublin, PO

3. Marta Wcisło - Lublin, PO

4. Magdalena Marek - Lublin, PO

5. Paweł Nakonieczny - powiat puławski, PO

6. Krzysztof Babisz - powiat kraśnicki

7. Bożena Lisowska - Lublin, PO

8. Krzysztof Bojarski - powiat łęczyński, PO

9. Lucjan Orgasiński - powiat lubelski

10. Bożena Wasilewska - KOD

11. Waldemar Białowąs - powiat świdnicki, PO

12. Longin Kajka - Łuków, .N

13. Sylwia Guz - powiat lubartowski, PO

14. Paweł Kurek - powiat kraśnicki, Nowoczesna

15. Magda Szabała - powiat świdnicki, Nowoczesna

16. Jerzy Pietrzyk - powiat janowski, bezpartyjny

17. Małgorzata Dunecka, Lublin

18. Adam Kalbarczyk - KOD

19. Ewa Darwicz - powiat świdnicki, PO

20. Joanna Hołda - Lublin, bezpartyjna

21. Marcin Pisula - powiat puławski, PO

22. Maria Kłopotowska - Puławy, PO

23. Magdalena Wojciechowska-Jędrzejczuk - Zieloni

24. Michał Miłosz - powiat rycki, bezpartyjny

25. Mariusz Ausz - powiat opolski, Nowoczesna

26. Anna Pado - Lublin, Nowoczesna

27. Piotr Szczucki - powiat opolski

28. Marek Rak - Dęblin, bezpartyjny

29. Katarzyna Więcek - Lublin

30. Zbigniew Jurkowski - Lublin, PO

Komentowane

ola (2019-08-20 16:46) 36 33   |   zgłoś do usunięcia
Tylko PIS dotrzymuje słowa
wybór (2019-08-20 16:48) 15 11   |   zgłoś do usunięcia
Nikt wam tyle nie da ile koalicja obieca
Nikt (2019-08-20 17:02) 15 18   |   zgłoś do usunięcia
Nikt tyle nie kłamie co PO i PIS razem wzięci.
do.Nikt (2019-08-20 17:09) 12 12   |   zgłoś do usunięcia
bo to dawne AWS które okryło się aferami jak żadna dotąd partia
XXXX (2019-08-20 17:22) 11 5   |   zgłoś do usunięcia
http://podlasie24.pl/lukow/region/kajka-ponownie-skazany-15f8b.html
XXXX (2019-08-20 17:23) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
http://podlasie24.pl/lukow/region/kajka-ponownie-skazany-15f8b.html
Do XXXX (2019-08-20 17:31) 13 6   |   zgłoś do usunięcia
Jak skazany to do parlamentu się nadaję.
AWS (2019-08-20 17:37) 18 7   |   zgłoś do usunięcia
Kajka ty do parlamentu się pchasz a w starostwie narobiłeś tyle przekrętów. Nie mają ludzie honoru.
mieszkaniec (2019-08-20 18:19) 13 5   |   zgłoś do usunięcia
To ten pan co był starosta i mocno zadłużyli powiat jak pisała prasa.Nigdy
Para (2019-08-20 18:52) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Kajka i Krasuski z .N? Nadają się?!
stasiek (2019-08-20 20:11) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Legalizacja związków homoseksualny
Bomba cyka (2019-08-20 20:44) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
Czyli znamy już drugą łukowska bombę.
mir (2019-08-20 21:14) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
czy Longin Kajka - Łuków, .N to Nowoczesna , a czy ten pan miał wyrok, a czy p v b Krasuski to też z Nowoczesnej?
kpt (2019-08-20 21:41) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Kajka to pan z wyrokiem za przekręty finansowe w starostwie
as (2019-08-20 21:50) 12 9   |   zgłoś do usunięcia
ja sie pytam gdzie jest CeBuLa i gdzie jest pinokio wział juz od dewelopera kolejne mieszkanie za korzystne decyzje ?
Ślizg (2019-08-20 23:37) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
CeBulA się ślizga po drogach a Pinokio po powiecie.
Nn (2019-08-21 08:37) 14 6   |   zgłoś do usunięcia
To są nieodpowiedzialne ludzie i tak wygra PiS
Ok. (2019-08-21 09:30) 13 6   |   zgłoś do usunięcia
Nie lubię ich.
To ci tupeciarze! (2019-08-21 10:04) 21 5   |   zgłoś do usunięcia
Kupa gówna z muchą na wierzchu. Kłamstwo hipokryzją i niekompetencją pogania.
realista (2019-08-21 11:21) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Zabrać koryto świnie odejdą
do redkacji (2019-08-21 15:49) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Droga redakcjo, trochę pokory. Jako pierwsi tej informacji nie podajcie. Co najmniej dzień wcześniej można było przeczytać o tym na innych portalach, np. Dziennik Wschodni pisał o tym już w poniedziałek.
do "mir" (2019-08-21 15:59) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Krasuski Paweł- przewodniczący koła Nowoczesna Łuków Zastępca Burmistrza Łukowa jest z nowoczesnej? żródło: https://lubelskie.nowoczesna.org/wladze/
mir (2019-08-21 18:05) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
czy Longin Kajka - Łuków, .N to Nowoczesna , a czy ten pan miał wyrok, a czy p v b Krasuski to też z Nowoczesnej?
szfindel (2019-08-21 19:26) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Strzelają sobie w stopę
też do mir (2019-08-21 23:01) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
A jak myślisz mir, czy proboszcz z Podwyższenia ma świadomość, że członek rady parafialnej Paweł Krasuski jest aktywnym działaczem Nowoczesnej?
czas na (2019-08-22 08:58) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Program edukacji seksualnej w szkole jeden z punktów zachęcanie dzieci do masturbacji to stały element liberalno lewicowych rządów na zachodzie
nowy świat (2019-08-22 09:56) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
W CZECHACH razem na marszach LGBT maszerują organizacje pedofilskie więcej w internecie koalicja popiera marsze LGBT
Poobiedzie (2019-08-22 10:52) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Łukowskie ministerstwo trollingu w formie. Najciekawiej że u nas oficjalnie to wolontariusze klikają :)
tęcza (2019-08-22 12:01) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
Areo (2019-08-22 12:13) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
PIS ma twardych członków
PISdencja (2019-08-22 12:24) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
W tym PiSie to same stare gnioty.
nowy sondaż (2019-08-22 12:27) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
W opozycji żal dupę zciska
Nina (2019-08-22 12:33) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Tylko w Nowoczesnej są chłopy z jajami
PiS - Przekręty i Szachrajstwa (2019-08-22 15:36) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
PiS - Przekręty i Szachrajstwa
lol (2019-08-22 15:38) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Do Nina z jajami sorry ale ten co na maderze miał wytrysk źle skończył
Poobiedzie..... (2019-08-22 18:07) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
......u was farmy troli , hejterów i zwykłych miśków przeklinaków. U nas samorodki , Lisowczycy , herosi prawdy , prawa i sprawiedliwości i kultury słowa , języka polskiego. I nie zmuszajcie nas do zniżania się do waszego POpapranego , POlszewickiego , POpapranego stylu. O innych opcjach politycznych z litości nie wspomnę.
do Niny (2019-08-22 18:10) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
O mały włos a twoja poko sprzedałaby polskie spoleczeństwo do tyrania na rzecz waszej cioci.Przekretów i szachrajstw przez osiem lat było tyle że ludzie nie wytrzymywali tego upokarzania,bo dla nich piniędzy nie było i pokazali twoim idolom gdzie raki zimująJak tobie tak dobrze służą ci te chłopy to na zdrowie.
Do lol (2019-08-22 18:16) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Ricarda wykończył politycznie jego własny interes. Nie mylić z biznesem.
Zbyszek (2019-08-22 19:21) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Hej jak tam trolle ? Andrju i Buniek ?
L W (2019-08-22 21:55) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
"Wobec tych wszystkich ujawnionych faktów należy jak najszybciej zdelegalizować przestępcze działania PIS."
do wyżej (2019-08-23 11:45) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
W pierwszym rzędzie ciebie!!!!!!!!!!!!!!!
Zbyszek został urażony.... (2019-08-23 11:55) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
....no cóż taka rzeczywistość pludersie trolujący. Nie będę karmił nowoczesno-komunistyczno-sbeckiego i Bóg raczy wiedzieć jakiego trolla , spłyń kanałem burzowym i dalej na wschód.
Ok. (2019-08-23 13:47) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Ujawnia się przestępców ,a listy wyborcze publikuje się lub pokazuje.
wyborca (2019-08-23 15:41) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
MARZY SIE CWANIAKOM POWRÓT SŁÓW PANA Z ANGLII PINIĘDZY DLA UCZCIWYCH LUDZI NIE MA I NIE BĘDZIE,TO SIĘ UŻ WAM NE WRATI
jk (2019-08-27 07:46) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Może Pan Longin Kajaka jako poseł wyremontuje nam w końcu drogę 63 do Siedlec.
pro (2019-08-27 10:14) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Aborcja na życzenie
nowy wspaniały świat (2019-08-27 15:17) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Eutanazja obietnica liberalna
Wspólnoto (2019-08-27 17:21) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego artykuł z "ostatniej chwili" wisi na górze strony tydzień?
w imię postępu (2019-08-28 08:17) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Eugenika liberalizm jest za
Jałta (2019-08-31 13:23) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Relatywizacja polityki historycznej są za