Dziś są imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Dzisiaj odwiedziło nas 272 osób   |   Osób online: 117   |   Zaloguj się   Rejestracja

Redakcja  
dodane: 10-01-2018 14:30   |   wyświetleń: 3003

Zagłosuj na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24.pl

Ruszyła V edycja plebiscytu na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej, którą w tym roku po raz pierwszy wspiera portal Łuków24.pl. Na tytuł i statuetkę czeka 10 ciekawych osobistości z powiatu łukowskiego!
Zagłosuj na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24.pl 
Tytuł Człowieka Roku przyznany zostanie odrębnie w każdym z tygodników wydawanych przez Wydawnictwo Wspólnota, będące od niedawna właścicielem portalu Łuków24.pl. Sylwetki kandydatów prezentowane będą cyklicznie w tygodniku Wspólnota Łukowska, portalu internetowym 24wspolnota.pl, a także na naszych stronach internetowych w portalu Łuków24.pl. O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w gazecie kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego Kandydata należy wysłać SMS na numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS to 2,46 zł z VAT). Głosujący mogą też dostarczyć do naszej Redakcji wypełniony kupon. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na ul. Kwiatkowskiego 5. Głosowanie trwa do środy 28 lutego 2018 r. do godz. 23.59. Głosujący mogą wysyłać wiele SMS-ów i kuponów na swojego Kandydata. Pamiętajmy jednak, że o wliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby Redakcji w regulaminowym terminie.

KTO W TYM ROKU WALCZY O TYTUŁ CZŁOWIEKA ROKU?


IWONA ADAMSKA, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Adamowie, prezes Towarzystwa Przyjaciół Woli Gułowskiej, animator kultury. Organizuje liczne przedsięwzięcia kulturalne, edukacyjne i aktywizujące mieszkańców gminy. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.1

 

AGNIESZKA BRYŁA, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie. Realizuje z uczniami różne projekty m.in. młodzieżowe ochotnicze pogotowie rówieśnicze, listy Amnesty International, projekt Marzycielska Poczta, zbiórki dla potrzebujących, Tydzień Kultury Chrześcijańskiej i inne. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.2


JANUSZ NIEDZIÓŁKA, nauczyciel przedmiotów wojskowych w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym i wykładowca akademicki. Pod jego kierunkiem młodzież w 2017 r. zajmowała czołowe miejsca m.in. w ogólnopolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych - Zakopane 2017, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.3


PIOTR PŁUDOWSKI, radny Rady Miasta Łuków, nauczyciel, przedsiębiorca, dwukrotny Mistrz Polski Pojazdów Zabytkowych Polskiego Związku Motorowego, miłośnik motocykli. Na sesjach Rady Miasta porusza tematy ważne dla obywateli, znany z działalności społecznej i charytatywnej. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.4


BEATA SKWAREK, pracownik Urzędu Gminy w Krzywdzie, a od 2014 r. społeczny prezes Spółdzielni Socjalnej "Promyk Nadziei" dającej pracę osobom bezrobotnym. Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.5


KATARZYNA SUJKA, nauczyciel informatyki, od wielu lat pracuje z dziećmi. Organizator zbiórek pieniężnych dla Klaudii Nowak, jednej z jej uczennic. Pomysłodawczyni pikniku "Stawiamy Klaudię na nogi", z którego środki zostały wykorzystane na specjalistyczny sprzęt dla Klaudii oraz setki godzin rehabilitacji. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.6


DARIUSZ SZUSTEK, burmistrz Łukowa. Nominowany za przez mieszkańców za: "To, co zostało zrobione dla miasta - za baseny, za zalew, za drogi. Warto docenić, jak Łuków się zmienił w ostatnich latach. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić i trzeba się chwalić!" By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.7


ANNA TYMIŃSKA, animator kultury. Od roku związana z Klubem Seniora "Raj" przy Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Inicjatorka twórczej aktywności seniorów, odznaczona honorową odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej". By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.8


EWA URBANEK, prezes KSM diecezji siedleckiej. Studentka I roku matematyki na UPH w Siedlcach, prezes oddziału KSM w Jedlance i prezes Zarządu KSM diecezji siedleckiej. Przy pomocy różnych osób rozwija życie kulturalne parafii Jedlanka, prowadzi projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.9


RAFAŁ ZDUNEK, animator sportu. Angażuje się na rzecz sprawności dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w gminie Trzebieszów. Organizator rajdów rowerowych, zawodów sportowych, zajęć ruchowych i różnych imprez integracyjnych. Pełni funkcję Lokalnego Animatora Sportu i Rekreacji. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.10

Głosowanie trwa do 28 lutego, do godz. 23:59. Kandydatom życzymy powodzenia!

Ostanio opublikowane artykuły:

Śmietniczki z rur kanalizacyjnych
Śmietniczki z rur kanalizacyjnych Choć zazwyczaj niezauważane, dziś wzbudzają dyskusję wśród mieszańców miasta. Mowa o... koszach na śmieci, które stanęły wzdłuż ulic Międzyrzeckiej i Świderskiej. Skąd wzięły się te "oryginalne" konstrukcje?
Uczniowie z Radoryża wicemistrzami województwa w paradzie wojskowej ...
Uczniowie z Radoryża wicemistrzami województwa w paradzie wojskowej Uczniowie Zespołu Szkół im. W. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym zajęli II miejsce w województwie w musztrze paradnej. O zwycięstwo z innymi reprezentacjami szkolnymi rywalizowali 25 kwietnia w Lublinie.
K.O. Fight Club Łuków punktuje w Przasnyszu
K.O. Fight Club Łuków punktuje w Przasnyszu W dobrych humorach wrócili bracia Rafał i Dawid Jastrzębscy z K.O. Fight Club Łuków z zawodów w Przasnyszu. Podopieczni Jacka Kęzika zaliczyli udany start w K-1 oraz boksie.
5,5 tony dla Kuby Koryckiego
5,5 tony dla Kuby Koryckiego Ponad 5,5 tony "przerzucono" dla Kuby Koryckiego, cierpiącego na dystrofię mięśniową chłopca z Łukowa. Na charytatywne zawody w dwuboju siłowym zaprosili sportowcy z CrossFit Łuków i CrossFit Siedlce wspomagani przez Fundację Cegiełkowo Pasja i Pomoc.
Trzy medale w trójboju
Trzy medale w trójboju Piotr Gaj to siłacz z powiatu łukowskiego, który z każdej imprezy przywozi worek medali. Tym razem sportowiec do swojej kolekcji dorzucił trzy krążki wywalczone na międzynarodowych zawodach na Węgrzech.
Ponad 130 zarejestrowanych dawców szpiku
Ponad 130 zarejestrowanych dawców szpiku 133 osoby zarejestrowały się w bazie potencjalnych dawców szpiku w trakcie akcji zorganizowanej przez społeczność I LO w Łukowie. Przez większość dnia uczniowie zachęcali do rejestracji w bazie fundacji DKMS Polska.
Popek zagrał dla Alicji
Popek zagrał dla Alicji Ponad osiem tysięcy złotych udało się zebrać podczas charytatywnego turnieju piłki nożnej na rzecz Alicji Skrzymowskiej, cierpiącej na Zespół Retta - neurologiczne zaburzenie rozwoju. Sportowe rozgrywki toczono w sobotę 21 kwietnia. Gwiazdą wydarzenia był raper Popek.
Już wkrótce 3 Maja. Co przygotowano dla mieszkańców? ...
Już wkrótce 3 Maja. Co przygotowano dla mieszkańców? Zbliża się święto 3 Maja. Harmonogram łukowskich obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji pozostaje bez zmian.
Jazzowe występy uczniów
Jazzowe występy uczniów Reprezentanci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Łukowie - Adrian Olszewski i Kacper Kardas - wystąpili na festiwalu "School & Jazz Festiwal 2018". To cykliczna impreza będąca prestiżowym przeglądem twórczości młodych artystów.
Zderzenie rowerzystów i złamana noga
Zderzenie rowerzystów i złamana noga Dwójka rowerzystów: 70-letnia kobieta i 5-letni chłopiec uczestniczyli w zdarzeniu, do którego doszło wczoraj w Al. Kościuszki w Łukowie. Kobiecie jadącej rowerem po chodniku w pewnych chwili zza ogrodzenia wyjechało dziecko i uderzyło w rower 70-latki. Kobieta w wyniku zdarzenia trafiła do szpitala ze złamaną nogą. 5-latek nie odniósł natomiast żadnych obrażeń.
Warcaby niesłyszących
Warcaby niesłyszących Za nami zawody warcabowe organizowane przez Klub Sportowy Głuchych Hetman. Warcabowe zmagania dla niepełnosprawnych rozegrano 22 kwietnia.
Książka pełna wspomnień
Książka pełna wspomnień "Stacje mojego życia" to tytuł książki zawierającej wspomnienia zmarłego przed 30-tu laty łukowianina Piotra Borsuka. Nad dziełem pracował syn Karol.
Jest przetarg na budowę bulwaru nad Krzną
Jest przetarg na budowę bulwaru nad Krzną Po początkowych perypetiach, wszystko zdaje się zbiegać ku szczęśliwemu końcowi. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie bulwaru nad Krzną. Inwestycja ma być gotowa w połowie września bieżącego roku.
„Rolnik” zwycięża w konkursie rolniczym
„Rolnik” zwycięża w konkursie rolniczym Zespól Szkół nr 3 im. W. Reymonta w Łukowie został zwycięzcą eliminacji okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Uczniowie szkoły o pokonali reprezentantów trzech województw.
Dzień Dawcy Szpiku już dziś!
Dzień Dawcy Szpiku już dziś! Między godziną 11 a 17 w I LO w Łukowie trwać będzie Dzień Dawcy Szpiku. Warto zarejestrować się jako potencjalny dawca - w ten sposób możemy uratować czyjeś życie.
Kacper Siwiak w ogólnopolskim finale
Kacper Siwiak w ogólnopolskim finale Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury pojedzie na ogólnopolski festiwal recytatorski. To nagroda za zwycięstwo w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim.
Urząd Skarbowy popracuje do 18-tej
Urząd Skarbowy popracuje do 18-tej Urząd Skarbowy w Łukowie wydłuża godziny pracy. To udogodnienie dla spóźnialskich, którzy nie dostarczyli jeszcze zeznania podatkowego za 2017 rok.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Uczniowie z Radoryża wicemistrzami województwa w paradzie wojskowej5,5 tony dla Kuby KoryckiegoPonad 130 zarejestrowanych dawców szpikuPopek zagrał dla AlicjiJazzowe występy uczniów„Rolnik” zwycięża w konkursie rolniczymZnają się na techniceRuszył festiwal organowyBurmistrz deklaruje: kąpielisko nad zalewem 1 lipcaGospodarska wizyta marszałka SosnowskiegoPremier Morawiecki w ŁukowieDon Wasyl wystąpił w Łukowie

Obejrzyj

Premier na mszy świętejWjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmUważajmy na pieszych... oraz na kierowcówBiegali dla Żołnierzy WyklętychPośmiertne odznaczenie dla Antoniego DołęgiWyciek gazu w Gołaszynie!Piruet na skrzyżowaniu. Zobacz filmPolicyjne BMW już na drogachPolonez klasy III EWalc uczniów The Voice Kids: Jest awans Alicji!Giełda Kolekcjonerów w ŁOK

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
01
02
03
04
05
06
Prace o Wilku i Zającu
Prace o Wilku i Zającu
W trakcie odbywających się kilkanaście dni temu w Łukowie Dni Kultury Rosyjskiej, ŁOK zorganizował konkurs plastyczny dla najmłodszych. Poniżej prezentujemy wyniki artystycznych zmagań kilkuletnich mieszkańców miasta.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Szczypiornistki powalczą o 1/8 Finału
Szczypiornistki powalczą o 1/8 Finału
Przed nami rywalizacja w 1/16 Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce młodziczek. Szczypiornistki SPR Łukovia Łuków powalczą o awans do wyższego szczebla rozgrywek.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

nieruchomości: Piękna działka nad Jeziorem Solińskim. 154.158
Do sprzedania działka numer 328 o powierzchni 1,4946 ha Na działce znajdują się : - dwa domki rekreacyjne - miejsce na ognisko - pomost - rowerek wodny Działka wyposażona w instalacje: - ...
pozostałe: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
pozostałe: Wykonujemy usługi malowania
Wykonujemy usługi malowania : - wnętrza - dachy - elewacje - inne
praca: Praca dla Elektromonterów w Warszawie
Praca dla Elektromonterów w Warszawie. Wypłacana delegacja 30,00 zł netto + stawka godzinowa. Kwatera + przejazdy po stronie firmy. Umowa o pracę, narzędzia i odzież. ...
Dam pracę: Monter Izolacji Termicznej – Belgia/Niemcy
Zatrudnimy Monterów Izolacji Termicznej do pracy na terenie Belgii i Niemiec. Zapewniamy zakwaterowanie, przejazd, narzędzia oraz odzież. Umowa o pracę, 1800 euro netto podstawy. Wymagamy ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje