Dziś są imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
Dzisiaj odwiedziło nas 198 osób   |   Osób online: 59   |   Zaloguj się   Rejestracja

Redakcja  
dodane: 10-01-2018 14:30   |   wyświetleń: 3587

Zagłosuj na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24.pl

Ruszyła V edycja plebiscytu na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej, którą w tym roku po raz pierwszy wspiera portal Łuków24.pl. Na tytuł i statuetkę czeka 10 ciekawych osobistości z powiatu łukowskiego!
Zagłosuj na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24.pl 
Tytuł Człowieka Roku przyznany zostanie odrębnie w każdym z tygodników wydawanych przez Wydawnictwo Wspólnota, będące od niedawna właścicielem portalu Łuków24.pl. Sylwetki kandydatów prezentowane będą cyklicznie w tygodniku Wspólnota Łukowska, portalu internetowym 24wspolnota.pl, a także na naszych stronach internetowych w portalu Łuków24.pl. O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w gazecie kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego Kandydata należy wysłać SMS na numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS to 2,46 zł z VAT). Głosujący mogą też dostarczyć do naszej Redakcji wypełniony kupon. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na ul. Kwiatkowskiego 5. Głosowanie trwa do środy 28 lutego 2018 r. do godz. 23.59. Głosujący mogą wysyłać wiele SMS-ów i kuponów na swojego Kandydata. Pamiętajmy jednak, że o wliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby Redakcji w regulaminowym terminie.

KTO W TYM ROKU WALCZY O TYTUŁ CZŁOWIEKA ROKU?


IWONA ADAMSKA, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Adamowie, prezes Towarzystwa Przyjaciół Woli Gułowskiej, animator kultury. Organizuje liczne przedsięwzięcia kulturalne, edukacyjne i aktywizujące mieszkańców gminy. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.1

 

AGNIESZKA BRYŁA, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie. Realizuje z uczniami różne projekty m.in. młodzieżowe ochotnicze pogotowie rówieśnicze, listy Amnesty International, projekt Marzycielska Poczta, zbiórki dla potrzebujących, Tydzień Kultury Chrześcijańskiej i inne. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.2


JANUSZ NIEDZIÓŁKA, nauczyciel przedmiotów wojskowych w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym i wykładowca akademicki. Pod jego kierunkiem młodzież w 2017 r. zajmowała czołowe miejsca m.in. w ogólnopolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych - Zakopane 2017, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.3


PIOTR PŁUDOWSKI, radny Rady Miasta Łuków, nauczyciel, przedsiębiorca, dwukrotny Mistrz Polski Pojazdów Zabytkowych Polskiego Związku Motorowego, miłośnik motocykli. Na sesjach Rady Miasta porusza tematy ważne dla obywateli, znany z działalności społecznej i charytatywnej. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.4


BEATA SKWAREK, pracownik Urzędu Gminy w Krzywdzie, a od 2014 r. społeczny prezes Spółdzielni Socjalnej "Promyk Nadziei" dającej pracę osobom bezrobotnym. Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.5


KATARZYNA SUJKA, nauczyciel informatyki, od wielu lat pracuje z dziećmi. Organizator zbiórek pieniężnych dla Klaudii Nowak, jednej z jej uczennic. Pomysłodawczyni pikniku "Stawiamy Klaudię na nogi", z którego środki zostały wykorzystane na specjalistyczny sprzęt dla Klaudii oraz setki godzin rehabilitacji. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.6


DARIUSZ SZUSTEK, burmistrz Łukowa. Nominowany za przez mieszkańców za: "To, co zostało zrobione dla miasta - za baseny, za zalew, za drogi. Warto docenić, jak Łuków się zmienił w ostatnich latach. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić i trzeba się chwalić!" By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.7


ANNA TYMIŃSKA, animator kultury. Od roku związana z Klubem Seniora "Raj" przy Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Inicjatorka twórczej aktywności seniorów, odznaczona honorową odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej". By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.8


EWA URBANEK, prezes KSM diecezji siedleckiej. Studentka I roku matematyki na UPH w Siedlcach, prezes oddziału KSM w Jedlance i prezes Zarządu KSM diecezji siedleckiej. Przy pomocy różnych osób rozwija życie kulturalne parafii Jedlanka, prowadzi projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.9


RAFAŁ ZDUNEK, animator sportu. Angażuje się na rzecz sprawności dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w gminie Trzebieszów. Organizator rajdów rowerowych, zawodów sportowych, zajęć ruchowych i różnych imprez integracyjnych. Pełni funkcję Lokalnego Animatora Sportu i Rekreacji. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.10

Głosowanie trwa do 28 lutego, do godz. 23:59. Kandydatom życzymy powodzenia!

Ostanio opublikowane artykuły:

Zagłosowało ponad 40% uprawnionych
Zagłosowało ponad 40% uprawnionych Ponad 40% uprawnionych do głosowania mieszkańców Łukowa zdążyło oddać swój głos w wyborach samorządowych. To dane na godzinę 17.
Frekwencja w powiecie. Kto głosował, a kto nie?
Frekwencja w powiecie. Kto głosował, a kto nie? Informowaliśmy o frekwencji wyborczej w Łukowie, teraz przyszedł czas inne gminy w powiecie łukowskim. Jak dużo wyborców poszło do urn do godziny 12?
Łuków: frekwencja w wyborach
Łuków: frekwencja w wyborach Trwa głosowanie w lokalach wyborczych. Mieszkańcy Łukowa wybierają swoich przedstawicieli na stanowisko burmistrza, radnych miejskich, powiatowych i wybierają przedstawiciela w Sejmiku Województwa Lubelskiego. Frekwencja na godzinę 12. wyniosła w dzisiejszych wyborach 17,56%.
101-latek z Łukowa spowodował kolizję w Warszawie
101-latek z Łukowa spowodował kolizję w Warszawie 101-letni łukowianin nie będzie miło wspominał piątkowego wieczoru w Warszawie. Mężczyzna jadący oplem Trasą Siekierkowską wjechał w pewnym momencie w bariery energochłonne. O nietypowej kolizji informują największe serwisy informacyjne w kraju.
Kandydaci odpowiadają na pytania
Kandydaci odpowiadają na pytania W ubiegłym tygodniu na łamach Wspólnoty Łukowskiej kandydaci na burmistrza Łukowa zadawali pytania swoim kontrkandydatom. Na kilka godzin przed ciszą wyborczą publikujemy odpowiedzi Henryka Lipca, Macieja Nurzyńskiego, Piotra Płudowskiego i Dariusza Szustka.
"Szustek poniżej średniej" - głos mieszkańca przed wyborami ...
Na kilkadziesiąt godzin przed wyborami, głos na temat jednego z kandydatów postanowił zabrać jeden z mieszkańców miasta. Poniżej publikujemy w całości jego przemyślenia dotyczące sytuacji w mieście.
Wybory 2018: Obwodowe komisje wyborcze
Wybory 2018: Obwodowe komisje wyborcze Mimo iż Łuków podzielony został na trzy okręgi wyborcze w wyborach 21 października, bez zmian pozostają siedziby obwodowych komisji wyborczych. Gdzie będziemy mogli oddać swój głos w najbliższą niedzielę?
Wybory 2018: Okręgi wyborcze w Łukowie
Wybory 2018: Okręgi wyborcze w Łukowie Na trzy okręgi wyborcze został podzielony Łuków w wyborach samorządowych 21 października. Jak wygląda wyborcza geografia w naszym mieście?
Wybory 2018: Jak głosować?
Wybory 2018: Jak głosować? Dobiega końca kampania wyborcza w wyborach samorządowych, planowanych na 21 października. Jakie karty do głosowania otrzymają w niedzielę mieszkańcy miasta?
Wybory 2018: Kandydaci do Rady Powiatu
Wybory 2018: Kandydaci do Rady Powiatu 123 osoby będą walczyły o mandat radnego Rady Powiatu Łukowskiego. Osoby te będą reprezentowały cztery komitety wyborcze: KW Prawo i Sprawiedliwość, KWW Kukiz?15, KW Przymierze dla Ziemie Łukowskiej i KW Polskie Stronnictwo Ludowe.
Wybory 2018: Kandydaci do Rady Miasta
Wybory 2018: Kandydaci do Rady Miasta Ponad 100 osób powalczy o mandat radnego Rady Miasta w Łukowie. Na kilkadziesiąt godzin przed głosowaniem publikujemy ściągawkę z nazwiskami kandydatów w wyborach 21 października.
„Pudełko życia” i zdrowe produkty
„Pudełko życia” i zdrowe produkty Stowarzyszenie Kreatywne Kobiety zaprosiło mieszkańców na kolejne Targi Zdrowia i Urody. Tym razem do inicjatywy zaproszona została Łukowska Rada Seniorów.
Biegi Niepodległości już wkrótce
Biegi Niepodległości już wkrótce Do 31 października można zapisywać się na biegi uliczne 11 listopada. W tym roku impreza ma mieć szczególny charakter.
Muzeum Sienkiewicza zaprasza na spektakl
Muzeum Sienkiewicza zaprasza na spektakl Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zaprasza na wyjątkowy spektakl. Okazją jest 45. rocznica premiery filmu "W Pustyni i w Puszczy" w reżyserii Władysława Ślesickiego.
Wystawa na 100-lecie „Kościuszki”
Wystawa na 100-lecie „Kościuszki” Pod koniec września świętowaliśmy 100. urodziny I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Natomiast wczoraj odsłonięta została wystawa poświęcona placówce.
„Święto Pieczonego Ziemniaka” klas II w Żdżarach
„Święto Pieczonego Ziemniaka” klas II w Żdżarach Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie udali się na nietypową wycieczkę. W Żdżarach w gminie Łuków obchodzili "Święto Pieczonego Ziemniaka".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

„Pudełko życia” i zdrowe produktyWystawa na 100-lecie „Kościuszki”„Święto Pieczonego Ziemniaka” klas II w ŻdżarachŚlubowanie kadetów w Radoryżu Smolanym Rada zakończyła pracęNowa nazwa po trzech tygodniach?Ulica Popiełuszki już poświęconaNagrody na dzień nauczycielaWycieczka śladami państwowościZłoto i brąz w finale województwaNowi dawcy szpikuObwodnica otwarta, ale nie dla wszystkich

Obejrzyj

Gmina Trzebieszów usuwa azbestWpadła wprost pod samochód [WIDEO]Kolizja na Wyszyńskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringuMieszkańcy powiatu w zorganizowanej grupie przestępczejZbierają środki na film wojennyCztery porażki OrlątTragiczna śmierć łukowianina we WłoszechRuszają zapisy na półmaraton w JacieKolejne śmiertelne potrąceniePatriotyczne pieśni i wojsko w parkuPonad 20 interwencji strażakówPielgrzymi idą mimo upału [WIDEO]

Wydarzenia dodajwszystkie

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
01
02
03
04
Muzeum Sienkiewicza zaprasza na spektakl
Muzeum Sienkiewicza zaprasza na spektakl
Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zaprasza na wyjątkowy spektakl. Okazją jest 45. rocznica premiery filmu "W Pustyni i w Puszczy" w reżyserii Władysława Ślesickiego.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Biegi Niepodległości już wkrótce
Biegi Niepodległości już wkrótce
Do 31 października można zapisywać się na biegi uliczne 11 listopada. W tym roku impreza ma mieć szczególny charakter.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Lektor j. angielskiego
Nauczamy języków od 25 lat. Specjalizujemy się w szkoleniach przygotowujących do certyfikatów językowych Cambridge. Już 2 tys. naszych słuchaczy zdobyło certyfikaty FCE i CAE. Mamy ...
Inne: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Kupię: skup spółek
Skupiamy się na ochronie członków Zarządów Spółek z o.o. oraz ich majątku prywatnego. Skupujemy spółki, które nie udźwignęły ciężaru problemów finansowych, w tym kredytów i podatków i ...
Sprzedam: Wysłodki Buraczane Świeże Mokre prosto z Cukrowni Krasnystaw
Świeże Wysłodki buraczane mokre, cukrownia Krasnystaw kampania 2018/20189 + transport 25/26 ton wysłodki Woj. Lubelskie, Małopolskie,Świętokrzyskie,podkarpackie,mazowieckie ,podlaskie cena uzależniona od ilości km od Cukrowni poczatek ...
Dam pracę: kierowca międzynarodowy C+E
Firma z Sanoka poszukuje kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E na trasy międzynarodowe. Praca w kółkach. Bardzo dobre warunki finansowe. W celu uzyskania informacji proszę ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje