Dziś są imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Dzisiaj odwiedziło nas 334 osób   |   Osób online: 85   |   Zaloguj się   Rejestracja
Z ostatniej chwili:
Zagłosuj w plebiscycie "Człowiek Roku 2017" Wspólnoty Łukowskiej oraz Łuków24.pl

Redakcja  
dodane: 10-01-2018 14:30   |   wyświetleń: 1674

Zagłosuj na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24.pl

Ruszyła V edycja plebiscytu na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej, którą w tym roku po raz pierwszy wspiera portal Łuków24.pl. Na tytuł i statuetkę czeka 10 ciekawych osobistości z powiatu łukowskiego!
Zagłosuj na Człowieka Roku Wspólnoty Łukowskiej i Łuków24.pl 
Tytuł Człowieka Roku przyznany zostanie odrębnie w każdym z tygodników wydawanych przez Wydawnictwo Wspólnota, będące od niedawna właścicielem portalu Łuków24.pl. Sylwetki kandydatów prezentowane będą cyklicznie w tygodniku Wspólnota Łukowska, portalu internetowym 24wspolnota.pl, a także na naszych stronach internetowych w portalu Łuków24.pl. O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w gazecie kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego Kandydata należy wysłać SMS na numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS to 2,46 zł z VAT). Głosujący mogą też dostarczyć do naszej Redakcji wypełniony kupon. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na ul. Kwiatkowskiego 5. Głosowanie trwa do środy 28 lutego 2018 r. do godz. 23.59. Głosujący mogą wysyłać wiele SMS-ów i kuponów na swojego Kandydata. Pamiętajmy jednak, że o wliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby Redakcji w regulaminowym terminie.

KTO W TYM ROKU WALCZY O TYTUŁ CZŁOWIEKA ROKU?


IWONA ADAMSKA, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Adamowie, prezes Towarzystwa Przyjaciół Woli Gułowskiej, animator kultury. Organizuje liczne przedsięwzięcia kulturalne, edukacyjne i aktywizujące mieszkańców gminy. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.1

 

AGNIESZKA BRYŁA, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie. Realizuje z uczniami różne projekty m.in. młodzieżowe ochotnicze pogotowie rówieśnicze, listy Amnesty International, projekt Marzycielska Poczta, zbiórki dla potrzebujących, Tydzień Kultury Chrześcijańskiej i inne. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.2


JANUSZ NIEDZIÓŁKA, nauczyciel przedmiotów wojskowych w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym i wykładowca akademicki. Pod jego kierunkiem młodzież w 2017 r. zajmowała czołowe miejsca m.in. w ogólnopolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych - Zakopane 2017, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.3


PIOTR PŁUDOWSKI, radny Rady Miasta Łuków, nauczyciel, przedsiębiorca, dwukrotny Mistrz Polski Pojazdów Zabytkowych Polskiego Związku Motorowego, miłośnik motocykli. Na sesjach Rady Miasta porusza tematy ważne dla obywateli, znany z działalności społecznej i charytatywnej. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.4


BEATA SKWAREK, pracownik Urzędu Gminy w Krzywdzie, a od 2014 r. społeczny prezes Spółdzielni Socjalnej "Promyk Nadziei" dającej pracę osobom bezrobotnym. Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.5


KATARZYNA SUJKA, nauczyciel informatyki, od wielu lat pracuje z dziećmi. Organizator zbiórek pieniężnych dla Klaudii Nowak, jednej z jej uczennic. Pomysłodawczyni pikniku "Stawiamy Klaudię na nogi", z którego środki zostały wykorzystane na specjalistyczny sprzęt dla Klaudii oraz setki godzin rehabilitacji. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.6


DARIUSZ SZUSTEK, burmistrz Łukowa. Nominowany za przez mieszkańców za: "To, co zostało zrobione dla miasta - za baseny, za zalew, za drogi. Warto docenić, jak Łuków się zmienił w ostatnich latach. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić i trzeba się chwalić!" By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.7


ANNA TYMIŃSKA, animator kultury. Od roku związana z Klubem Seniora "Raj" przy Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Inicjatorka twórczej aktywności seniorów, odznaczona honorową odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej". By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.8


EWA URBANEK, prezes KSM diecezji siedleckiej. Studentka I roku matematyki na UPH w Siedlcach, prezes oddziału KSM w Jedlance i prezes Zarządu KSM diecezji siedleckiej. Przy pomocy różnych osób rozwija życie kulturalne parafii Jedlanka, prowadzi projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.9


RAFAŁ ZDUNEK, animator sportu. Angażuje się na rzecz sprawności dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w gminie Trzebieszów. Organizator rajdów rowerowych, zawodów sportowych, zajęć ruchowych i różnych imprez integracyjnych. Pełni funkcję Lokalnego Animatora Sportu i Rekreacji. By zagłosować na tą osobę, wypełnij kupon bądź wyślij SMS o treści: wsp.lukow.10

Głosowanie trwa do 28 lutego, do godz. 23:59. Kandydatom życzymy powodzenia!

Ostanio opublikowane artykuły:

Rocznica powstania przy „Mówiących Kamieniach”
Rocznica powstania przy „Mówiących Kamieniach” Kilkudziesięciu mieszkańców miasta zebrało się wczoraj wieczorem, by uczcić pamięć poległych powstańców styczniowych. Na historyczne spotkanie zaprosili Andrzej Zdrojewski, Towarzystwo Fruwającej Muchy, Club Weteranów Szos i portal Łuków Historia.
Poranne wahadło w Nowych Okninach
Poranne wahadło w Nowych Okninach Dziś około godziny 10. Kierowcy jadący w kierunku Siedlec mogli liczyć się z korkami. W Nowych Okninach za lasem "Kryńszczak" do rowu wpadły dwa samochody osobowe.
Gang małolatów w rękach policji!
Gang małolatów w rękach policji! Uszkodzenie monitoringu, kradzież sprzętu RTV oraz elektronarzędzi. Za ten czyn dokonany w wigilijną noc, wkrótce przed sądem odpowiadać będą niepełnoletni mieszkańcy Łukowa.
Policyjne BMW już na drogach
Policyjne BMW już na drogach Czytelnicy informują o nowym nieoznakowanym radiowozie, który patroluje drogi na terenie powiatu łukowskiego. Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie zdradza rąbka tajemnicy o nowej "beemce".
Muzealne eksponaty w Klubie Kamena
Muzealne eksponaty w Klubie Kamena Janusz Jastrzębski będzie gościem Klubu Kamena prowadzonego przez Zofię Kamolę. Spotkanie zaplanowano już dziś w Łukowskim Ośrodku Kultury.
„Rolnik” pokaże jak być fit
„Rolnik” pokaże jak być fit Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie zapraszają do wzięcia udziału w edukacyjnej akcji "Fit 360". Finał wydarzenia zaplanowano na czwartek 25 stycznia.
Rocznica powstania przy „Mówiącym Kamieniu”
Rocznica powstania przy „Mówiącym Kamieniu” Andrzej Zdrojewski, Towarzystwo Fruwającej Muchy i Club Weteranów Szos zapraszają na uroczystość upamiętnienia poległych w czasie Powstania Styczniowego.
Rusza konkurs na dyrektora szpitala
Rusza konkurs na dyrektora szpitala Do 2 lutego można składać dokumenty na stanowisko dyrektora szpitala w Łukowie. Zarząd Powiatu Łukowskiego ogłosił konkurs, w którym poznamy następcę Władysława Kobielskiego.
Kolejne obszary skażone ASF!
Kolejne obszary skażone ASF! Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łukowie informuje o nowych przypadkach wystąpienia wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń. Gdzie tym razem znaleziono zarażone wirusem dziki?
Karnawałowy bal dla niepełnosprawnych
Karnawałowy bal dla niepełnosprawnych Ponad setka osób wzięła udział w balu karnawałowym dla osób niepełnosprawnych, który zorganizowano w Łukowskim Ośrodku Kultury. Zabawa miała miejsce 17 stycznia.
Chcesz zarabiać więcej? Szkoła ŻAK zaprasza
Chcesz zarabiać więcej? Szkoła ŻAK zaprasza Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz pracy z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z siedleckim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!
Szachowy sukces Szymona Suski
Szachowy sukces Szymona Suski Szymon Suska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łukowie zajął szóste miejsce w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach
Będzie Klub Honorowych Dawców Krwi
Będzie Klub Honorowych Dawców Krwi W ostatni piątek miało miejsce zebranie założycielskie Klubu Honorowych Dawców Krwi. Na apel pomysłodawcy Kamila Klinka odpowiedziało 13 osób, jednak do grupy już dołączają kolejni krwiodawcy.
Uczcili pamięć powstańców
Uczcili pamięć powstańców Przed kilkudziesięcioma minutami zakończyły się miejskie obchody 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Zorganizowano je przy pomniku na placu Narutowicza.
Techniczne przesunięcia w budżecie
Techniczne przesunięcia w budżecie Czysto technicznych zmian dokonali w budżecie miasta radni podczas zwołanej w trybie nadzwyczajnym 47. sesji Rady Miasta. Przesunięć w miejskiej kasie dokonano 17 stycznia.
Rondo w Łazach z nową nazwą
Rondo w Łazach z nową nazwą Rondo w Łazach od dziś będzie nosić nazwę Franciszka Wilczyńskiego. Oficjalne nadanie nazwy zaplanowano na godz. 18.
Pech 21-latki. Jechała do pracy, straciła prawo jazdy ...
Pech 21-latki. Jechała do pracy, straciła prawo jazdy Wjazd na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła, spowodowanie kolizji i odjechanie z miejsca zdarzenia. Za takie zachowanie 21-latka z gminy Łuków straciła prawo jazdy. Co dokładnie stało się w piątkowy poranek?
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Rocznica powstania przy „Mówiących Kamieniach”Policyjne BMW już na drogachKarnawałowy bal dla niepełnosprawnychChcesz zarabiać więcej? Szkoła ŻAK zapraszaSzachowy sukces Szymona SuskiBędzie Klub Honorowych Dawców KrwiUczcili pamięć powstańcówRozmawiali o Powstaniu StyczniowymSukcesy recytatorówKolędowanie w gminie ŁukówMecenas z Łukowa Mistrzem Polski Prawników w szachachASF: Dziki chorują, świnie jeszcze nie

Obejrzyj

Policyjne BMW już na drogachPolonez klasy III EWalc uczniów The Voice Kids: Jest awans Alicji!Giełda Kolekcjonerów w ŁOKPrzedsiębiorco, skorzystaj ze szkoleń JPK_VATOstatnia droga Antoniego DołegiNowy samochód dla strażaków w KrzywdzieWojewództwo chce pomóc SyryjczykomSąd w Lublinie: 6 lat więzienia dla mieszkańca ŁukowaWspólne ćwiczenia strażakówWojska NATO przybędą do Woli Gułowskiej

Wydarzenia dodajwszystkie

Styczeń 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
01
02
03
04
Kolejny sukces Emilii Szczęśniak
Kolejny sukces Emilii Szczęśniak
Za nami XVI Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska" w Opolu Lubelskim. Jego laureatką została Emilia Szczęśniak z Łukowskiego Ośrodka Kultury.
Reklamy
Międzynarodowe zapasy w Łukowie!
Międzynarodowe zapasy w Łukowie!
Około 350 zapaśniczek z nawet ośmiu krajów rywalizować będzie w marcu na zawodach w Łukowie. Na jedno z największych sportowych wydarzeń tego roku w regionie już dziś zapraszają władze Orląt Łuków.

Prognoza pogody

Sukcesy młodych piłkarzy Orląt
Sukcesy młodych piłkarzy Orląt
Bez straty bramki przeszli halowy turniej młodzi piłkarze Orląt Łuków. Drużyna prowadzona przez Stanisława Chudzika wygrała rozgrywane w Międzyrzecu Podlaskim Halowe Mistrzostwa Młodzieżowe BOZPN.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: Skup Zadłużonych Spółek - Ochrona JPK pomoc 299/586 K.s.h ...
Lider od wielu lat. Zarządzanie kryzysowe, restrukturyzacja, ochrona majątku prywatnego, przejęcie zarządu spółki, postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne itd, są to rzeczy, którymi zajmujemy się na co ...
Dam pracę: Operator Maszyn - praca Parczew
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad ...
praca: ELEKTROMONTER BRYGADZISTA
Firma specjalizująca się od 30 lat w zakresie montażu instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą poszukuje Kandydata na stanowisko: ELEKTROMONTER BRYGADZISTA Miejsce pracy: Warszawa, Kraków Zadania: ...
Kupię: Zadłużona Spółka lub JDG ? KAS/JPK ?
DEBERG LIMITED - Skup Zadłużonych Spółek oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych - Pomagamy osobom, które w wyniku represji komórek kontroli państwowej stały się poszkodowane, bądź poszkodowanymi stać się ...
Sprzedam: Samsung NP-N102S
Procesor Intel Atom N2100 (2 wątkowy , 1.60 GHz, 512 KB cache) Chipset Intel NM10 Express Chipset Pamięć RAM 2 GB (SO-DIMM DDR3, 1066 MHz) Maksymalna obsługiwana ilość ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Doradca Klienta
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje