Dziś są imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

dodane: 13-08-2019 14:29   |   wyświetleń: 2385

ZGL szuka pracownika

Trwa nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Zakładzie Gospodarki Lokalowej w Łukowie. Firma szuka referenta. Ogłoszenie pojawiło się w Biuletynie Informacji Publicznej 8 sierpnia
ZGL szuka pracownika  
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
Stanowisko niedostępne dla osób nieposiadających obywatelstwa polskiego.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. Kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (faktur, rachunków, innych
dokumentów księgowych) zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości.
2. Analiza kont rachunkowych pod względem prawidłowości zapisów księgowych.
3. Wstępna weryfikacja dokumentów księgowych.
4. Przygotowywanie przelewów bankowych.
5. Czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań budżetowych i finansowych.
6. Wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział
księgowości.

Wymagania niezbędne:
1. Obywatelstwo polskie.
2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
3. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia
publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
4. Wykształcenie – kandydat powinien spełniać jeden z poniższych warunków:
a) ekonomiczne jednolite studia magisterskie,
b) ekonomiczne wyższe studia zawodowe,
c) uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe
5. Co najmniej 2-letnia praktyka w księgowości.
6. Nieposzlakowana opinia.

Termin zgłaszania kandydatur upływa 22 sierpnia 

Komentowane

ha ha ha (2019-08-13 15:11) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
to wymagane wykształcenie to pisane pod konkretną osobę, śmieszą mnie takie ogłoszenia
Fakt (2019-08-13 16:22) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Czy synowa radnego/radnej wygra konkurs? Po pierwsze uczciwość!?
Op (2019-08-13 16:58) 1 3   |   zgłoś do usunięcia
CeBulA nie startuje?
Alternatywnie (2019-08-13 17:08) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Trzeba podejść do tematu z alternatywa
nieborak (2019-08-13 18:07) 0 1   |   zgłoś do usunięcia
jest nabór trza się zgłaszać a nie pajacować. moze sie uda komuś kompetentnemu, tylko za urzedowe pieniądze to nie wiem czy wiele chetnyc bedzie
pisiorowy szaman (2019-08-13 18:48) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Czyżby stanowisko sztucznie tworzone dla jakiegoś pociotka?
Tschytelnick-Mieschaniec (2019-08-13 19:03) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
bezdomnego z warszywy dajcie
Woźny (2019-08-13 21:03) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Spełniam 4 z 6 niezbędnych wymagań więc myślę że się nadaję.
Woźny (2019-08-13 21:06) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
Jeszcze to że nie lubię Pinokia będzie dodatkowym atutem.
do.wozny (2019-08-13 21:43) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
pinokio żadnego nie spełniał i się dostał . Cebula nic nie musiał spełniać bo dla niego stołek został stworzony a żeby nie przegrał to o naborze nikt nie wiedział . Tutaj przynajmniej oficjalnie ogłoszono że nabór jest . Pod jedną osobę stworzony ? Ludzie zobaczcie sobie jak w większych miastach są wymagania podane to wy nawet w życiu takich nie zdobędziecie bo nawet o pewnych umiejętnościach to nie będziecie wiedzieć co znaczą a co dopiero jak je zdobyć . W warszawie to urzędnik państwowy musi coś umieć a u nas musi kogoś znać i później wchodzisz do niego i on nie wie co powiedzieć bo przepisów nie zna.
kpina (2019-08-13 22:27) 7 0   |   zgłoś do usunięcia
Ekonomiczne jednolite studia magisterskie. Jaja sobie robicie? Na dyrektora wystarczył licencjat a na referenta magisterskie chcecie?
Niedźwiedź (2019-08-13 22:51) 6 1   |   zgłoś do usunięcia
Dyrektor z licencjatem a referent z mgr?. Litości
Rolnik (2019-08-13 23:17) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
Ja umiem obsługiwać młocarnie i snopowiązałke. To na referenta się nadaję czy nie???
Dobra para... (2019-08-13 23:27) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
...kpina i niedźwiedź! Macie rację. Brawo za spostrzegawczość. Tata załatwił, zrozumcie.
małe pytanko (2019-08-14 00:07) 1 4   |   zgłoś do usunięcia
A czy ojciec owego referenta, znaczy się tego co ma wygrać, powinien był kandydować z Kukiz15, Alternatywy lub Nowoczesnej bo w wymaganiach tego nie napisaliście?
prawdziwek (2019-08-14 07:39) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Płudowski nie ogłosił jeszcze konkursu na sekretarza a juz wygadywal ze wygra Siurek hahahaha. Na prawde ktos mysli ze ten konkurs nie jest ustawiony? dalej wierzcie ze kto kolwiek z nich jest uczciwy. Teraz w ZGLu referenci beda mieli wieksze uprawnienia/wyksztalcenie niz dyrektor jaja na psie normalnie
suweren (2019-08-14 08:09) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego portal wprowadził cenzurę w informacjach na temat burmistrza
P (2019-08-14 09:01) 6 1   |   zgłoś do usunięcia
Bo to taki "obiektywny" portal. Ktoś by napisał jeszcze coś prawdziwego i lipa.
Z (2019-08-14 09:23) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego portal wprowadził cenzurę na temat pani z-ca dyrektora? Ona z PiS. Tutaj cenzura burmistrza to tak jak powiedziałem na znanych ludzi nie można pisać
alojzy (2019-08-14 10:23) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Komentarze to też źródło informacji portal jest nieuczciwy względem użytkowników i reklamo dawców którym chodzi o frekwencję
Gość (2019-08-14 13:02) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
Jeśli ten portal jest niewiarygodny i stronniczy, a wszystko na to wskazuje, choćby blokowanie komentarzy, to można go zbojkotowac . Brak czytelników i komentarzy, a co z tym związane brak oglądalności szybko usunie taką stronę z mediów. Brak finansów skuteczną będzie formą krytyki.
Magister ? (2019-08-14 16:11) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Wymagania na stanowisko referenta (tak wysokie) ustalił Dyr. Sławomir (z polecenie wiadomo kogo), po co ? Pewnie żeby następny nikogo nie przyjął !!! A teraz PiejSowcy nie mają w śród swoich z takimi wymaganiami i szczekają :-)
licencjat (2019-08-14 20:20) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Przecież mogliście obniżyć wymagania dla referenta i dostosować do wymagań dla dyrektora tylko po co jak i tak wiadomo dla kogo ten konkurs.
A to ci heca (2019-08-14 20:26) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jedna ruda, parkowa wiewiórka ( nic w tym dziwnego bo wiewiórki są rude) skierowała swój pyszczek w stronę ZGLu i krzyczała Aneta, Aneta... Nie wiem o co jej chodziło...
A to wiadomość (2019-08-14 21:11) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Czyli co-> pis->alternatywa->pis->alternatywa???
Wiadomo (2019-08-14 22:12) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Kto raz zdradzil bedzie zdradzal zawsze, przykladow jest sporo i ufac takim nie wolno!!!
q (2019-08-14 23:11) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
w końcu dzisiaj deszcz popadał i to tak porządnie aby więcej tego deszczu bo będziemy mieli pustynie .
łolaboga (2019-08-16 08:04) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
O matko, takie wymogi na referenta? Jeśli już chcieli takie wymogi to mogli stanowisko inspektora zaproponować. Referent nie musi mieć nawet wyższego. Strach pomyśleć co tam robią osoby na wyższych stanowiskach.
też pytanko (2019-08-18 10:40) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Czyżby to stanowisko z podziału łupów jako wyraz wdzięczności dla jednego z panów startujących z listy Kukiz 15 do powiatu. Oczywiście ten prezent będzie dedykowany żonie kandydata o okolic Lipowej. Nowy wymiar słowa uczciwość, podobnie jak z przysłowiową prawdą.