Dziś są imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

wyświetleń: 4227

Zgłoś się po Łukowską Kartę Mieszkańca

Mniej zapłacisz na letnich basenach i za mniej popływasz kajakiem nad zalewem - na razie takie zniżki zapewni Łukowska Karta Mieszkańca, o którą można już występować do Urzędu Miasta. Sporo osób już karty odebrało.
Zgłoś się po  Łukowską Kartę Mieszkańca  
  Wniosek o wydanie karty można złożyć na dwa sposoby: 
 w formie papierowej (do pobrania ze strony internetowej) w Urzędzie Miasta Łuków przy ul. Piłsudskiego 17 – Punkt Obsługi Interesanta (pok. nr 19) od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 15 lub elektronicznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://lukow.informica.pl. 

 Do wniosku składanego w formie papierowej należy dołączyć kserokopię, natomiast do wniosku składanego elektronicznie - skan jednego z następujących aktualnych dokumentów: - pierwszą stronę złożonego PIT-u za poprzedni rok ze stemplem Urzędu Skarbowego w Łukowie poświadczającą rozliczenie podatku; - urzędowe poświadczenie odbioru wydane przez elektroniczną skrzynkę podawczą systemu teleinformatycznego administracji podatkowej (UPO) wraz z pierwszą stroną PIT-u za poprzedni rok składanego drogą elektroniczną, na której znajduje się wygenerowany numer dokumentu zgodny z identyfikatorem UPO. 

W przypadku braku na pierwszej stronie PIT-u numeru, o którym mowa powyżej niezbędne jest okazanie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego w Łukowie lub okazanie pierwszej strony PIT poświadczonej przez Urząd Skarbowy w Łukowie. W przypadku mieszkańca wnioskującego o wydanie Karty dla dziecka do wniosku należy dodatkowo dołączyć ksero/skan aktualnej legitymacji szkolnej (w przypadku dziecka objętego obowiązkiem szkolnym), ksero/skan legitymacji studenckiej (do 26 r. życia), w przypadku rodzin zastępczych - ksero/skan postanowienia sądu, w przypadku rodzinnych domów dziecka - ksero/skan postanowienia sądu. 

 Karta wydawana jest bezpłatnie. Trzeba ją odebrać osobiście po okazaniu dowodu osobistego.   

 ŁUKOWSKA KARTA MIESZKAŃCA Z DOWODEM LUB LEGITYMACJĄ: Karta wydawana jest imiennie i może być użytkowana tylko przez osobę, której została wydana. Jest ważna z dowodem osobistym, a w przypadku dzieci i młodzieży z legitymacją szkolną/studencką. 

 Karty zbliżeniowe Mifare z nadrukiem Łukowska Karta Mieszkańca dostarczyła firma CartPoland Polski Producent Kart Plastikowych z Mińska Mazowieckiego. Miasto zapłaciło za karty 21 tys.156 zł.    

Komentowane

Jarek (2019-06-18 14:34) 14 15   |   zgłoś do usunięcia
co za debilizm dla dziecka za okazaniem scanu legitymacji? skoro ja mieszkam w Łukowie i tu płacę podatki to moje dzieci też mieszkają ze mną. zresztą zgodnie z KPA organ (burmistrz ) nie może żądać od mnie czegoś co może bez trudu sam ustalić
Xcc (2019-06-18 14:47) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Powinny też być zniżki na nocny sport zamiast 250 za usługie była by zniżka 50% procent taniej w luksusowej firmie
Do jarek (2019-06-18 20:49) 9 15   |   zgłoś do usunięcia
Bo to duren Pludowski i jego chmara devili ma takie pomysły
Jk (2019-06-18 21:43) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
Bez sensu. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami powiatu łukowskiego. Takie różnicowanie nic dobrego nie wróży. A co na to Radni? Panie Burmistrzu zmień Pan doradców póki czas.
pisiorowy szaman (2019-06-18 23:36) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
A czy takie różnicowanie cen jest zgodne z prawem UE?
kenkarta (2019-06-19 08:20) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
A ile kosztował czytnik i serwis na obsługę
nie szaman (2019-06-19 08:20) 15 8   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobry pomysł. Wreszcie coś dla ludzi zżytych z miastem i normalanie pracujących i płacących podatki, a nie tylko dla darmozjadów żyjących z czyjejś ciężkiej pracy. Panie Burmistrzu proszę tylko dopilnować aby Karta Mieszkańca zwiększała swój zasięg działania. W wielu miastach są takie karty i nikt nie narzeka tylko nasze CZYSTE POWIETRZE z drugiego pietra jątrzy i szczuje. Nic nie stoi na przeszkodzie aby starostwo wprowadziło takie karty. Niech się wykażą. A co do cen to proponuje sobie przeanalizować ceny z okolicznych miejscowości zamiast skamlać, że drogo.
Ala (2019-06-19 08:30) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
Starostwo nie wprowadzi bo starosta zajęty jest atakowaniem burmistrza. Oststnio Pan starosta z Panem Suchodolskim podobno był na zebraniu burmistrza z mieszkańcami. Czy oni nie mają nic do roboty tylko śledzenie i czepiacie się burmistrza? Czy zastępca ZDP nie powinien zadbać aby w jego pracy był porządek i tego pilnować a nie pilnować pracy innych gdy samemu ma się bałagan? Wiadomo pracę burmistrza trzeba nadzorować ale kiedy ten bałagan na drogach powiatowych się skończy?
Mieszkaniec.. (2019-06-19 10:07) 34 10   |   zgłoś do usunięcia
Szustek nie może przeżyć porażki i kopci nowemu burmistrzowi... A Suchodolski sam myśleć nie potrafi to lata jak cien.... W końcu dostał stołek to musi teraz pobiegać za swoim.... PANEM PREZESEM
O (2019-06-19 10:55) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
Dostał stołek i liczy na dyrektorski po Panu Sokole a ten stołek już zarezerwowany dla Pana CBA haha.
nie szaman (2019-06-19 10:58) 11 7   |   zgłoś do usunięcia
A właśnie może by Starostwo jako właściciel gruntu wykosiło te haszcze nad rzeką przy ul. Laskowskiego. Przejść nie można.
Julek (2019-06-19 11:58) 18 10   |   zgłoś do usunięcia
Ktoś tu chyba zapomniał że Starosta jest mieszkańcem Łukowa i został zaproszony jak wszyscy inni mieszkańcy. A że się zna na rzeczy i pełnił funkcję Burmistrza to wie o co zapytać i gdzie są niedociągnięcia. Ma prawo niech pyta A my z chęcią posłucham odpowiedzi :)
Prawda (2019-06-19 12:01) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Najpierw Burmistrz jęczy że na śmieci nie ma A potem kartę mieszkańca wyrabia . To ma czy nie ma kasy ...? Ma tylko na bzdety-gadżety wydaje dzielące ludzi !!! Więc skoro na kartę ma to i na śmieci też ma !!!
Do. Julek (2019-06-19 12:17) 13 10   |   zgłoś do usunięcia
Na śmieci to nie ma spółka miasta puik po rozrzutnym nie nie gospodarnym działania poprzedniej ekipy na premie po 30 tys było i na podwyżki dla dyrektora 1tys miesięcznie a na nowy samochód nie było i na pokrycie bieżących wydatków. Skoro burmistrz poprzedni dobrze wiedział.co nie tak to dlaczego tego nie zrobił i stracił zaufanie u wyborców i przegrał wybory? Wyborcy ocenili źle jego prace i nie za głosowali a wasze komentarze tego nie naprawia i pod dywan nie zmiotą. Tak jak tego burmistrza ocenia wyborcy i też tego nikt nie wmiecie pod dywan. Tak więc na ból dupy sobie maść kupcie i przestańcie gadać głupoty.
?? (2019-06-19 12:25) 9 9   |   zgłoś do usunięcia
Czy Pan burmistrz nie powinien się zająć pozyskiwaniem środków zewnętrznyc,h a nie tylko śmieciami się zajmuje? Trochę powagi. Teraz jest ok jeden drugiemu patrzy na ręce i pokazuje błędy dla dobra mieszkańców.
Janosik (2019-06-19 12:27) 11 7   |   zgłoś do usunięcia
Nie wszystkie pomysły jakie sciagacie z większych miast Warszawa Kraków Radom Rzeszów nie są dobre dla Łukowa. Karta mieszkańca to istny podział społeczeństwa żyjącego razem i we wspólnocie gminy , powiatu Łukowskiego. Dzielenie ludzi , utrudnianie spedzania czasu wolnego poprzez wprowadzanie drogich biletów , nie sprzyja relacjom miedzyludzkim . Zaraz wprowadzicie droższe bilety do kina a to przyjhamuje dostęp do kultury ludziom z poza terenu Łukowa. PANIE BURMISTRZU wpisze się pan w historię Łukowa jako ten , który podzielił społeczeństwo Łukowskie .Czy tego pan chce ....????
Do. Janosik (2019-06-19 12:32) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Zobacz sobie ile kosztuje coś np w siedlcach i jest drożej niż u nas tak więc nie płacz że podnoszą. Może płacz nad tymże dzięki burmistrzowi są drogie mieszkania droższe niż w siedlcach
Nn (2019-06-19 12:46) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
A może o to chodzi,, dziel i rządź"
Janosik (2019-06-19 12:48) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Łuków to nie Siedlce więc nie zamierzam porównywać tych miast :) Rynek weryfikuje koszty mieszkam nie Burmistrz. Skończcie dzielić ludzi!!! I usprawiedliwiać poronione pomysły!!!
Do. Janosik (2019-06-19 16:36) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Rynek weryfikuje ceny zgadza się a kto sprzedaje grunty pod bloki? Kto utrudnia innym budowę bloków? Niech odpowie ten co tego doświadczył.
Janosik (2019-06-19 19:09) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Teraz budujcie ile chcecie i co chcecie i nie wracajcie do tego co było. Bo to już przeszłość. Teraz Wasz czas nastał . Bylebyscie się nie zagalopowali tak jak z kartą- kartą niezgody ! A my was niedługo rozliczymy bo za parę miesięcy nastapi rok waszego panowania A wtedy powiemy SPRAWDZAM i nastanie czas rozrachunku i oceny .
Mirka (2019-06-19 19:57) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Tak Burmistrz biadolił że na śmieci nie ma a nowe osoby zatrucia w PEC! To ma pieniądze czy nie ma ? Niedługo w gminie wybudują się ciekawe obiekty rekreacyjne. Mam nadzieję że dla Łukowskich mieszczuchów będzie cena specjalna żeby mogli je pozwiedzać i miło spędzić czas .
Do. Janosik (2019-06-19 22:06) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Najpierw rozlicza swoje. Rozlicza wysyłanie SMS za nasze podatki w sprawie swojego głosowania. Rozlicz roznoszone reklamy po domach co to burmistrz nie zrobił za nasze podatki a to koszt 5tys. Rozlicz zakupy nowych aut w urzędzie miasta i starostwie. Rozlicz premie po 30tys razy dwa i podwyżka 1tys dla osoby która zostawiła.firme w złym stanie finansowym. Rozlicz stworzenie nowego stołka w zdp które nie jest potrzebne. Rozlicz te sprawy o którym każdy wie a są zagrywa e pod stołem za kulisami. Jak to rozliczysz to zabierzemy się za aktualnego burmistrza i ja nawet osobiście pomogę Tobie jego rozliczyć za jego błędy czy przekręty jak takowe będą. Ja mogę każdego rozliczyć bo stanowisko państwowe to człowiek ma idealnie sprawować a nie tak ze swojemu pozwalać na wszystko na oszustwa przekręty marnotrawienie a obcemu już nic nie wolno. Nie wolno to każdemu tak powinno być.
A co to ciuciubabka? (2019-06-19 23:19) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
A czemu na tej śmiesznej karcie są zniżki na kajaki a nie ma zniżek na rowery wodne, których jest 20 sztuk w magazynach ZDM? Panie Płudowski nie chowaj rowerów przed mieszkańcami i daj im korzystać z tego dobrodziejstwa.
Do Janosik- Janosik (2019-06-20 00:16) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
Prosze iść i zreasumowac wszystko podaje adres Starostwo Powiatowe w Łukowie ul. Piłsudskiego 17 II piętro, tam żale wylewać a najlepiej książkę napisać i w niej się do bólu wyrażalić 7 miesięcy minęło i ciągle się to samo czyta pod każdym artykułem . Niedługo rok minie a w mieście stagnacja. Najlepiej wychodzi wam PODWYŻKA i dzielenie ludzi , nastawienie przeciwko sobie. WSTYD panowie nie tak się umawialiśmy .
Urzędnik (2019-06-20 08:37) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
A kto odpowiada za te karty kto to nadzoruje itp? Etat dla kogoś z rodziny trzeba było utworzyć.
Do. Janosik (2019-06-20 10:50) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Od wyborów ból dupy masz cały czas to samo klepiąc. Sam idź pod wskazany adres i wylewa żale bo ileż można słuchać o stagnacji o podwyżkach o pokoju 117 i w kółko debilunto kleoiesz tylko zmieniasz nicki. Ból po przegranej jest? Nic tego nie zmieni i Ty swoją prymitywna gatka tego nie zmienisz bo nawet nie potrafisz nawiązać dyskusji na argumenty. Jesteś ograniczoną umysłowo karykaturą robiacą z siebie tym biadoleniem błazna skowyczącemu wszędzie o przegrane wybory.
Janosik (2019-06-20 11:19) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Powiedział co wiedział .
Ja do Janosik (2019-06-20 11:59) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
Hahaha w punkt !
Do. Janosik (2019-06-20 15:02) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Powiedział co widać a Twojnograniczony rozumek jak zwykle nie ma argumentów do dyskusji tylko odszczekniecie i koniec i zaraz zacznie się skowyczenie. Co burmistrz robi stagnacja podwyżki kartę wprowadził nie ma na co pieniędzy przeznaczyć i tak już kolejny miesiąc skowyk od wyborów.
Olka (2019-06-20 15:56) 11 7   |   zgłoś do usunięcia
Rozpoczęły się wakacje . Dużo ludzi młodzieży korzysta z zalewu kąpać się A tam tabliczka zakaz kąpieli :( Czemu wprowadzono zakaz i dlaczego tam nie ma ratowników!!! Są wakacje a dzieci nie moga korzystac z Zalewu . Panie Burmistrzu proszę się obudzić nadeszły wakacje !!!
Janosik (2019-06-20 16:05) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Co ubodło co zabolało? Bo miało !!!
Ja do Janosik (2019-06-20 16:09) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Hahahaha w punkt !
do Olka (2019-06-20 18:37) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Dodaj jeszcze żeby te rowery wodne powyjmował z magazynów. Niech ludzie wypożyczają i mają dodatkową atrakcję.
mirka (2019-06-20 18:39) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
jakieś jajca ktoś robi Płudowski ma wykaz wszystkich mieszkańców to nie wystarczy co jeszcze wymyśli jak krew wypić - skandal
UP. (2019-06-20 20:35) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Oj Pinokio już zaczął na głowę chorować że zgryzoty z przegranej. Rodzina odeszła a sam siedzi w mieszkaniu od lobbysty i pisze komentarze haha
Olka (2019-06-20 21:27) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Wy się bierzcie za robotę bo ludzie na zalewie Wam się potopią zanim zdecydujecie się na opiekę ratownika ! Dziś były tłumy A Wy zapominieliscie że się wakacje zaczęły! Ciągle tylko kamanią żyjecie. Wygraliscie A arządzić nie potraficie.
Do. Olka (2019-06-20 21:49) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Pinokio uspokój się. Przegrana boli ale żeby na głowę tak siadlo? Bierz leki. Mało ci? Mieszkania od lobbysty współudział w hotelu i inne granty. Mało? Sam jesteś po co ci więcej?
Olka (2019-06-20 22:01) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Jakas paranoja sie odzywa,ktora nie moze zrozumieć powagi sytuacji na zalewie? Do czego to doszło ! W razie czego ostrzegalam Juz teraz mozesz dalej sobie Pinokia przywoływać jak ci ma tp ulzec to pisz o nim . Wyrzuć to z siebie bo nie zaśniesz
Do. Olka (2019-06-20 23:24) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Hahaha powagą sytuacji na zalewie. Dobre jaja. Człowieku zalew istniał i bez ratowników a tak setki ludzi było i jakoś nic się nie stało po prostu ludzie myśleli i się pilnowali. Dzisiaj jak taka sierota kaleką jak Ty pójdziesz na zalew to i ratownik Ciebie nie uratuje bo z Twoim myśleniem jest problem jak widać bo klepiesz o tym zalewie kilka dni. Ty w wannie boisz się nalac wody do połowy bo strach Ciebie ogarnia że się utopisz dlatego jeczysz o zalew.
A (2019-06-20 23:26) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
Płacz Pinokio ale to i tak stołka ci nie wróci. Żona dzieci też nie wrócą.
do A (2019-06-21 02:16) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Ale z ciebie czubek!
Olka (2019-06-21 07:26) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Debilizm to twoja cecha wrodzona czy nabyta ?
Do. Wyzej (2019-06-21 07:30) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Uderz stół i od razu dwa komentarze niby dwie osoby piszą hahaha i tak od wyborów. Niby koleś i niby jakąś Baska Olka Jolka itp. Ktoś mówił że to Pinokio z konkubiną pisze
Olka (2019-06-21 07:58) 13 8   |   zgłoś do usunięcia
Zabłysnąłeś jak chrząstka w salcesonie !
Do.olka (2019-06-21 08:24) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Zablysniesz jak podam Twoje nazwisko haha.
Ja. (2019-06-21 08:27) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Olka jeśli ktoś jak to powiedziałaś zabłysnął jak chrząstka w salcesonie to on chrząstka a Ty salceson? To Ty oponki itp masz?
Uczciwosc (2019-06-21 09:04) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Widzę Bomba dodaje uczciwe komentarze.
Olka (2019-06-21 09:22) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Dawaj Podawaj i przestań straszyć!
Ja (2019-06-21 14:18) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Wow uderz w stół i dwoje nozyc się odezwie ci sami ciągle on i ona a tak naprawdę to jedna osoba haha. Olka to co z Twoimi faldkami? HAHA
Do Ja (2019-06-21 15:09) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Czy istniejesz również w wersji z mózgiem ?
Do.Olka (2019-06-22 09:16) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Co oczka zarosły i nie widać jak dwa komentarze się pojawiają ? Zniżyłem się do Twojego niskiego poziomu bo na innym nie potrafisz nawiązać rozmowy na argumenty tylko klepiesz te same formułki. Twoje wypowiedzi to te same głupoty klepane bezustannie codziennie w celu ataku. Nigdy w historii nie widziałem, żeby ktoś tak atakował burmistrza, żeby ktoś w kółko klepał dzień w dzień te same głupoty. Za kadencji 3 poprzednich burmistrzów nie widziałem tyle agresji na necie tyle głupot wypisywanych do znudzenia codziennie po sto razy tych samych. Ciągle widać te same osoby . Dwie osoby jeden koleś i jedna babka Baśka Jolka no i teraz Olka. Czy nie uważasz, że to już jest obsesja? Lepiej idź się leczyć póki nie jest za późno.
Olka (2019-06-22 11:56) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Ja tylko grzecznie zwróciłam uwagę na fakt jaki ma miejsce na zalewie Zimna Woda. Ludzie korzystają z wody a ratownika brak ! To nie atakowałam, a zostałam zaatakowana za to że zaakcentowałam powyższy fakt. Jeżeli chodzi o atakowanie Burmistrza to proszę wejdź na stronę Miasta Łuków i cofnij się o rok , dwa wstecz i zobacz co się wtedy działo a odróżnisz atak od zwrocenia uwagi.
Do. Olka (2019-06-22 12:19) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Jak zalew istniał to Ty w planach nie byłaś i ludzie korzystali i było ok i nikt nie narzekał. Dzisiaj ratownik wyciąga w ciągu godziny 10 topiących się dzieci a matka ma wyrabane na to żeby dziecko przypilnować i pilnować, żeby nic mu się nie stało i gdy ma zwróconą uwagę przez ratownika to mówi od czego jest ratownik. Ty z tych samych co ratownikiem chcesz się wyręczyć? Czy tylko chcesz atakować burmistrza? Jakbyś miała trochę rozumu to byś wiedziała że na zalewie są miejsca gdzie woda po pas nie sięga i tam nawet człowiek co nie umie pływać da sobie radę. Jak ktoś potrafi to idzie na głęboką wodę. Ratownik Tobie rozumu nie zastąpi. Z takim myśleniem jak Twoje ludzie zostawiają dzieci w samochodzie przy 30 stopniowym upale. Trzeba zacząć myśleć i odpowiedzialnością najpierw obarczyc siebie a nie szukać innych osób na które można to zwalić. Zalew ni e jest ukończony. Brak odpowiedniej wody brak wszystkich zaplanowanych elementów infrastruktury czy w takich warunkach można wpuścić ludzi? Ciężko zrozumieć to? Są baseny tam można pójść tam wszystko jest tak jak powinno i osir zapewnia ratownika. Nie pasuje to jest Firlej okuninka białka tam jest wszystko działające i woda odpowiednią do kąpieli.
Olka (2019-06-22 12:37) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Żegnam obojętnie
do Olka (2019-06-22 13:32) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Ola czy Olka po co podejmujesz dyskusję z zaślepionym debilem? Odpuść. Ten pajac i tak niczego nie zrozumie.
Do,wyzej (2019-06-22 13:50) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Ty coś zrozumiesz? zaraz powiesz stagnacja nic nie robią hahah . Dno i dwa metry mułu to taki komentarz co do Ciebie
Janek (2019-06-22 14:22) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Czy bendonc mieszkancem powiatu moge sobie wyrobic karte oby mniej placic za baseny???
Do. Janek (2019-06-22 16:11) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Chłopie jak można tak napisać "bendoc"? To Ty w kiblu siedziałeś na lekcjach? Do komentowania się rwiesz? Jak Ty błędu nie rozumiesz to Ty kaleką jesteś i nie masz pojęcia o niczym.
Janek (2019-06-22 16:47) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Nie mam polskiej klawiatury bo laptopa przywiozłem za granicy. Czy moge wyrobić karte ?
qw (2019-06-22 19:02) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Możesz
Janek (2019-06-24 09:17) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Ilę czasu trwa wyrobienię karty? Dziś zaniosę papiery.
Maria (2019-06-24 09:30) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
A ja czekam na Solidarność Łukowiaków. Mówią nam tym z powiatu gminy że bilet 20 zł to niedrogo A sami pierwsi lecą po karty mieszkańca . Skoro nie drogo to zapłacimy wszyscy po te 20 zł. Po co ludzi faworyzowac i dzielić. My nie mamy nic przeciwko podwyżkom tylko uważamy że wszystkich powinny one dotyczyć. Czekam kto pierwszy z Łukowian sprzeciwu się temu podziałowi...?Moze radni powinni zacząć dawać przykład!!! A Łukowiacy którzy mówią że nie drogo po co Wam karta ...? Czyżby tylko po to żeby zbić cenę biletu na basen ? WZYWAM do solidarności i zaprzestania faworyzowania, bo gmina ,powiat, miasto to jest cała społeczność Łukowska!!! TRZYMAJMY SIĘ RAZEM !!! W kupie siła!!!
Janek (2019-06-24 10:52) 12 6   |   zgłoś do usunięcia
Oszuści. Kartęł mieszkańca mogą wyrobić tylko mieszkańcy miasta Łuków. Mieszkańcy powiatu nie maja takiej możliwości.
Apogeum (2019-07-02 09:10) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Tak czytam i czytam i tyle jadu nie widziałem jeszcze nigdzie, żenujące jest to w jaki sposób można ludiz opluwać i oskarżać, bardzo często bezpodstawnie, od siebie dodam tylko jedno pytanie, kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z tzw dolkiem w miejscu na pływanie na zalewie, idąc spokojnie parę metrów od plaży woda sięga po pas a po kolejnym niecałym kroku jest po szyje i stawiając pół kroku dałej już jest niewiaodomo ile bo mając 180cm wzrostu i wyciągając ręce już nie czuje dna a żeby było mało to płynąc dalej po 2 metrach około już jest po pas, więc kto wpadł na tak genialny pomysł i tak zrobił, robiąc od zera dno i tak to wykonać to jest tragedia, tylko czekać (oby nie) jak stanie się tragedia
Czytam , czytam..... (2019-07-03 11:08) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
......i nadziwić się nie mogę ile hipokryzji i nieuczciwości jest u zwolenników stagnacji , nieodpowiedzialności , nicnierobienia , tyrani ,,po pierwsze uczciwego ,, Cieszę się , że piszący wyżej zauważają po pierwsze że : remedium na zło i nieuczciwość w mieście to pozbycie się nieuczciwego burmistrza . Reasumując burmistrz musi odejść , szkoda Łukowa , szkoda mieszkańców.