Dziś są imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

dodane: 15-11-2019 19:07   |   wyświetleń: 1939

Jedlanka, Zastawie, Wólka Zastawska - po remoncie drogi krajowej

ŁUKÓW Ryszard Szczygieł, radny wojewódzki, przedstawił na ostatniej sesji Rady Powiatu informację na temat zakresu prac remontowych drogi krajowej nr 76 odcinek Stoczek Łukowski ? Łuków.
Jedlanka, Zastawie, Wólka Zastawska - po remoncie drogi krajowej 
 W tym roku zlecono i wykonano remont nawierzchni DK76 na trzech odcinkach: w Jedlance, Zastawiu i Wólce Zastawskiej. W zakres remontu istniejącej tam nawierzchni weszło: frezowanie istniejącej nawierzchni średnio 3 cm, ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o grubości 6 cm, ułożenie warstwy ścieralnej betonu asfaltowego o grubości 4 cm, umocnienie pobocza ziemnego kruszywem o grubości 10 cm, odtworzenie oznakowania pionowego i grubowarstwowego poziomego,  remont istniejących zjazdów - przełożenie istniejącej kostki na nawierzchni zjazdów lub umocnienie nawierzchni istniejących zjazdów destruktem, remont odcinka istniejącego chodnika oraz remonty peronów zatok autobusowych. Łączny koszt remontu tej drogi  w/w odcinkach wynosi 4 mln 46 tys. zł.

Komentowane

obłuda (2019-11-17 14:35) 14 6   |   zgłoś do usunięcia
obłuda. czekamy na kompleksowy remont od Stoczka do Łukowa a nie na fotki ludzi którzy biorą pieniądze za to aby ta droga w końcu powstala
Jj (2019-11-17 14:52) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Stoczek to zadupie szkoda pieniędzy na tą drogę i tak jest za dobra ciągle tylko prędkość przekraczają lepiej zainwestować w drogę do Siedlec ze ścieżką rowerową
llu (2019-11-17 15:36) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
O i córka leśniczego jest ...
Nn (2019-11-17 16:26) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
A gdzie jest chodnik ?bo miał być
śmieszne (2019-11-17 18:37) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
to aż trzeba specjalnych wystąpień na sesji żeby powtórzyć to co już wiadomo od kilku lat?
Adolf Hitler (2019-11-17 18:53) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
Polskie dobre drogi ekspresowe powstają w zadowalającym tempie, niedługo Łuków będzie leżał pomiędzy trzema ważnymi drogami, tj.: S17 na zachodzie (to właśnie DK76 będzie łączyć Łuków z S17), A2 na północy i S19 na wschód od Łukowa. Super, dzięki temu będzie można szybko, bezpiecznie i bezstresowo dojechać do wielu miejsc w kraju. Niestety dojazdy do tych dróg ekspresowych są słabe bądź fatalne. Dojazd do Miedzyrzeca gdzie będzie biegła S19 to droga przez mękę, doły, wyboje, kilometry zabudowanego terenu, stare wieśniackoe audi A4 I tego typu złomy jadące z nadmierną prędkością i powodujące zagrożenie, następna droga do A2/Siedlec, doły, gówniana nawierzchnia, zakręty, zabudowany teren. Do S17 jest około 50 km od Łukowa ale tą drogę pokonuje się w około 1 h! jadąc zgodnie z przepisami, bez przekraczania prędkości. Jeśli chcecie aby ktoś coś zainwestował w naszym mieście, tak aby np. ciężarówki mogły dojechać sobie spokojnie to niestety z takimi drogami to oceniam ja i na pewno każdy inny inwestor że Łuków to miasto ze słabym dojazdem i słabą infrastrukturą drogową. Miasta rozwijają się jedynie w pobliżu dróg szybkiego ruchu, na drogowych zadupiach takich jak Łuków jest upośledzony dojazd który generuje koszty i stratę czasu. Może kiedyś doczekamy się nowej, prostej drogi położonej na NOWEJ ścieżce, która łączyła by nasze miasto z przynajmniej dwoma drogami szybkiego ruchu. W tej chwili Łuków jest połączony drogami których ścieżki mają kilkaset lat! tak te drogi maja zakręty po 90 stopni bo np. 150 lat temu tam stała kuźnia albo jakaś oberża i tak sobie ktoś ją wytyczył, a my miliony razy musieliśmy tam hamować i ostrożnie przejeżdżać, tracicy czas, wielu ludzi straciło życie na takich zakrętach. Te stare drogi powinny być drogami lokalnymi jedynie dla mieszkańców. Tymczasem, za mojego i waszego życia musicie się tłuc przez te wertepy obok czyichś domów, mijając matki z dziećmi w wózkach spacerujące obok swych domów.
Wc (2019-11-17 22:00) 9 17   |   zgłoś do usunięcia
Ale oszustek i rysio iii ten mały czarny...jak on siwy .to mają plan Ale tylko na siebie...kuda patrzę na nich i nic nie mogę napisać. Są super A Rysio coraz młodszy
Polak (2019-11-17 22:37) 8 14   |   zgłoś do usunięcia
Co panowie zrobili z pieniędzmi na chodniki?
tak tak (2019-11-18 07:52) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
słychać wycie znakomicie, psy chapają karawana jedzie dalej
sympatyczny (2019-11-18 09:25) 6 19   |   zgłoś do usunięcia
Patrząc na to zdjęcie zastanawiam się oczywiście w formie żartu: czy 4 Panom było za zimno czy jednemu Panu stojącemu po prawej stronie było za gorąco :)
Parodia PRLu (2019-11-18 10:55) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
A co ma piernik do wiatraka? Co ma radny wojewódzki do drogi krajowej? A co ma sesja powiatu do drogi krajowej niedoszły wojewodo, parodio PRLu?
lol (2019-11-18 16:07) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Tych czterech to starzy wyjadacze i nie dali po sobie poznać że już po rozgrzewce,a młodego wzięło i musiał skafander ściągnąć.
Do Adolf H (2019-11-18 18:11) 4 8   |   zgłoś do usunięcia
Ty lecz się chłopie bo głupota jest już u ciebie na takim poziomie że jeszcze chwila i będzie za późno na pomoc
będzie skandal? (2019-11-18 18:52) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
czy prawdą są pogłoski o odwołaniu przez powiat pana dyrektora Muzeum Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej Macieja Cybulskiego? jako miłośnik wiedzy i będący pod wrażeniem kompetencji pana dyrektora uważam że to skandal!!!!
Powiatowy (2019-11-18 19:34) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Czy to prawda z dyrektorem Cybulskim? Jeśli tak to będzie afera i mam nadzieję skończy się tak że o winnym zamieszania będzie można powiedzieć - były starosta.. Wstyd żenada
Sex afera (2019-11-18 23:06) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Na biednych dzieci nigdy nie było pieniędzy na obiady a na wibratory kobiece zawsze były pieniądze to są kurw,,,, jakieś żarty pan starosta wystawił notakie dziecku o kurestwo i prostytucje i kazał iść do zusu i zebrać o rentę i o kondona smierdzacego tylko po to aby płacić podatki jak same sobie płacą śmierdziuchy podatki ja wam zapłacę podatki to będziesz widział jak świnia niebo. Będziesz jadł ale nie lykal... Dziecko 6 letnie w szkole nie miło co jeść i było molestowane przez psychol i zniszczyly mu życie a teraz żadnego żadnego psychola nie ma żeby mu pomóc i wiecznie urząd gminy nie ma pieniędzy a jednak pieniądze się znalazły To są kurwa jakieś Cyrki i żarty. A ta szkołę ten burdel powinny zamknąc i i Otworzyć kebab. Wiecznie są w niej sex afery.
Howeeen (2019-11-18 23:27) 4 6   |   zgłoś do usunięcia
Sex aferą,, pt'Haloo to Ja Pani Biadun Sex afera stosowanie zbrodni bicie nieletniego dziecka gwiazdą betlejemska Sex afera stosowanie zbrodni i kary katyńskiej były wymierzane nietnim dziecku. Sex afera zastarszanie wibratorem dziecka żelowym i potężnym tluczkiem do mięsa Sex afera zabieranie jedzenia tzw zlewek przygotowanych przez flagmy i siostry zakonne pracuje w szkole Autor Adam Mickiewicz lektura pt dla starszych panów.
;; (2019-11-19 08:17) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
może by taka ta ekipa stanęła w Gołaszynie na drodze pochwalić się jak wykonała remont :D haha a i niech zabiorą niedoszłego posła bo w końcu to on obiecał remont tej drogi .
Amerykanie. (2019-11-19 13:38) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Ci panowie razem wyglądają jak twardziele ze Stanów Zjednoczonych USA a najbardziej ten w ciemnych okularach on to w ogóle jakby z CIA (czyt. Si Aj Ej) był.
Amerykanie. (2019-11-19 13:43) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Ci panowie razem wyglądają jak twardziele ze Stanów Zjednoczonych USA a najbardziej ten w ciemnych okularach on to w ogóle jakby z CIA (czyt. Si Aj Ej) był.
wlot (2019-11-21 21:56) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Żenada, cudze chwalicie, swego nie robicie. Weźcie się za swoje drogi, samorządy! Jeszcze tylko przecięcia wstęgi brakuje do tego kabaretu.
Xxx (2019-11-29 23:39) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Przecież w Jedlance już się rozpada dlaczego tam nie zrobili zdjęcia?
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI? : JAK SIĘ POZBYĆ ...
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI? : JAK SIĘ POZBYĆ PLASTIKÓW SAMOCHODOWYCH? - Gdzie mieszkańcy naszego miasta mogą pozbywać się nietypowych śmieci plastikowych, np. plastików samochodowych ? zapytał burmistrza radny Mariusz Chudek?
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI?: Czy rowerzyści mogą jeździć ...
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI?: Czy rowerzyści mogą jeździć po chodniku przy ul. Warszawskiej? - Czy jest możliwość dopuszczenia ruchu rowerowego na chodniku dla pieszych biegnącym wzdłuż ul. Warszawskiej - na odcinku od przejazdu kolejowego do ul. dr. Andrzeja Rogalińskiego - pytał radny Przemysław Suchodolski.
Nowe drzewa w mieście
Nowe drzewa w mieście Ponad 150 drzew nasadzili w październiku pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Łukowie. Drzewka pojawiły się w ośmiu miejscach, m.in. w parku miejskim.
Plener, odznaczenia i nowe władze Stowarzyszenia Twórców ...
Plener, odznaczenia  i nowe władze  Stowarzyszenia Twórców Ludowych Oddział w Łukowie W Muzeum Regionalnym w Łukowie odbył się plener rzeźbiarski pt. ,,Rzeźba ludowa dawniej i dziś", którego organizatorem było muzeum oraz Stowarzyszenie Twórców Ludowych Oddział w Łukowie.
Podsumowali tegoroczną edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa ...
Podsumowali tegoroczną  edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa Osaka W Muzeum Regionalnym w Łukowie nastąpiło uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji szkółki rzeźbiarskiej, którą prowadził znany łukowski artysta rzeźbiarz Krzysztof Osak.
Bal andrzejkowy w ŁUTW (GALERIA)
Bal andrzejkowy w ŁUTW (GALERIA) W piątek 29 listopada w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w balu andrzejkowym.
Pożar, kradzieże i wypadek
Pożar, kradzieże i wypadek Kronika kryminalna z KPP w Łukowie
Test wiedzy - ostatni moment na zapisy!
Test wiedzy - ostatni moment na zapisy! Sprawdź czy pytania będą trudne?
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Zbiórka dla dzieci z domu dziecka.
Rowerzysta pił i bez oświetlenia ruszył w drogę
Rowerzysta pił i bez oświetlenia ruszył w drogę Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala 53-letniego rowerzystę z gminy Stanin. Wczoraj wieczorem nieoświetlonego rowerzystę potrącił kierowca opla
To oni pomogli napadniętej kobiecie
To oni pomogli napadniętej kobiecie Pan Tomasz i Pan Marcin, którzy w ubiegłym tygodniu wykazali się postawą godną naśladowania reagując na rozbój do jakiego doszło na osiedlu Sienkiewicza spotkali się z Komendantem Powiatowym Policji w Łukowie. Do podziękowań i życzeń nadkom. Leszka Misiaka przyłączył się burmistrz Piotr Płudowski.
Chcą być „Efektywni w biznesie”
Chcą być „Efektywni w biznesie” 6 grudnia odbędzie się Łukowskie Forum Gospodarcze dla Regionu. Łuków24 jest patronem medialnym wydarzenia.
Opowiedz im historię ....
Opowiedz im historię .... Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zwracają się do Państwa z prośbą.
Pobił ofiarę chcąc ją okraść
Pobił ofiarę chcąc ją okraść Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował sąd wobec 20-latka z gminy Łuków. Młodzieniec chcąc ukraść kobiecie torebkę dotkliwie ją pobił,
Lena, Julia i Maciej czarują słowem
Lena, Julia i Maciej czarują słowem Recytatorzy ŁOK: Julia Semczuk i Maciej Radomyski laureatami 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
Nowy szef miejskiej oświaty
Nowy szef miejskiej oświaty Krzysztof Stępniak został naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta w Łukowie
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
01
02
03
04
05
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Dam pracę: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje