Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

dodane: 30-01-2020 11:35   |   wyświetleń: 570

Kalkulator ubezpieczenia samochodu – sprawdź ceny OC i AC już teraz!

Niedługo kończy się ważność Twojego ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC? W takim przypadku już teraz możesz zapoznać się z różnymi ofertami ubezpieczycieli. Dzisiaj to bardzo proste ? wystarczy skorzystać z internetowego kalkulatora ubezpieczeń!
Kalkulator ubezpieczenia samochodu – sprawdź ceny OC i AC już teraz! 
Dzięki ubezpieczeniom komunikacyjnym kierowcy mogą podróżować bezpieczniej. Polisa OC stanowi zabezpieczenie w razie wywołania szkody, natomiast AC chroni między innymi przed kradzieżą czy uszkodzeniem pojazdu przez czynniki naturalne czy wandali.

Koszty zakupu takich polis ubezpieczeniowych nie są jednak niskie. Kierowcy płacą za nie najczęściej od około 1500 złotych do nawet ponad 5000 złotych. Nic więc dziwnego, że poszukują także jak najtańszych ofert, aby nie przepłacać za ochronę ubezpieczeniową.

Teraz koszty polis można sprawdzić także we własnym zakresie – wystarczy kalulator ubezpieczenia samochodu, który dostępny jest przez internet!

Czym dokładnie są i jak działają kalkulatory ubezpieczeniowe? Dlaczego warto z nich korzystać? Jak samodzielnie wyliczyć koszt polisy? Sprawdź teraz i nie przepłacaj za swoje ubezpieczenie!

Kalkulator ubezpieczenia samochodu on-line – co to jest? 

Internetowy kalkulator ubezpieczenia samochodu to specjalny rodzaj serwisu internetowego, który pozwala swoim użytkownikom na sprawdzenie kosztów polis samochodowych. Za jego pomocą można wyliczyć ceny poniższych typów polis:

l OC – obowiązkowa polisa odpowiedzialności cywilnej 
l AC – dobrowolne ubezpieczenie auto-casco
l NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków l Assistance – pakiet ochrony w podróży

Kalkulatory ubezpieczeniowe dostępne przez internet działają podobnie jak te, które stosowane są w biurach agentów ubezpieczeniowych. Po wypisaniu odpowiedniego formularza pokazują oferty wielu ubezpieczycieli i pozwalają na wyselekcjonowanie najkorzystniejszej z nich.

Korzystanie z kalkulatorów ubezpieczeniowych tego typu jest całkowicie darmowe – kierowca nie ponosi żadnych kosztów kalkulacji, a także nie jest zobligowany do wykupienia polisy. Takie serwisy on-line cieszą się zatem bardzo dużą popularnością. Dzięki nim obliczenie kosztów ubezpieczenia jest jeszcze łatwiejsze!

Kalkulator ubezpieczeń on-line – wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu 

 Osoby sprawdzające ceny polis ubezpieczeniowych przez kalkulator ubezpieczenia samochodu nie muszą już kontaktować się z każdym ubezpieczycielem po kolei, aby dowiedzieć się, ile zapłacą za ubezpieczenie.

Serwisy tego typu, na przykład porównywarka ubezpieczeń Porówneo.pl, współpracują z wieloma ubezpieczycielami, na przykład Link4, Generali, MTU24, Ergo Hestia, AXA, Aviva, Benefia, Proama. W związku z tym umożliwiają dokonanie kalkulacji w różnych towarzystwach za jednym razem – to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale także czasu!

Wyniki kalkulacji pozwalają na łatwe znalezienie najkorzystniejszej oferty – są one prezentowane od najtańszej do najdroższej. Kierowca może zatem bardzo szybko wyselekcjonować dla siebie taką, która będzie dla niego najbardziej atrakcyjna.

Jak samodzielnie wyliczyć składkę przez kalkulator ubezpieczeń on-line? 
 To naprawdę proste i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Przede wszystkim należy wybrać typ polisy ubezpieczeniowej, która nas interesuje, a potem wypisać odpowiedni formularz.

Jako że wyliczenie składki ubezpieczeniowej dla kierowcy jest zawsze indywidualne, dlatego też należy poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza. Potrzebne do tego dane można znaleźć w swoim dowodzie rejestracyjnym, prawie jazdy, dowodzie osobistym, a także w ostatniej umowie ubezpieczeniowej.

W formularzach do wyliczenia składki należy podać między innymi: 
  • markę i model samochodu 
  • wersję samochodu – rodzaj paliwa, skrzyni biegów 
  • rocznik samochodu 
  • aktualny przebieg i planowany przebieg pojazdu 
  • datę, od której chcemy wykupić polisę 
  • dane ostatniego ubezpieczyciela
  • informacje o własności samochodu – jeden właściciel, współwłaściciele 
  • datę urodzenia właściciela l miejsce zamieszkania właściciela
  • informacje o stanie cywilnym i posiadanych przez właściciela pojazdu dzieciach 
  • datę otrzymania prawa jazdy przez właściciela samochodu

Dodatkowo, kalkulator ubezpieczenia samochodu może także poprosić o wpisanie numeru telefonu osoby obliczającej składkę.
Dane te są wymagane przez niektórych ubezpieczycieli, dlatego po ich podaniu można otrzymać pełną kalkulację kosztów.

Następnie kalkulator wykonuje niezbędne obliczenia i prezentuje je kierowcy w formie czytelnej tabeli – można od razu dowiedzieć się z niej, który ubezpieczyciel posiada najtańsze OC i AC.

Kalkulatory ubezpieczeniowe pozwalają także na wykupienie polisy w wyliczonej cenie – wszystko można załatwić szybko i wygodnie przez internet. W tym celu trzeba kliknąć na przycisk umieszczony przy wybranej polisie. Jesteśmy potem przenoszeni na stronę ubezpieczyciela, gdzie wypełniamy dodatkowy formularz. Za ubezpieczenie można zapłacić również szybkim przelewem on-line – potwierdzenie wykupienia polisy otrzymamy na wskazany adres e-mail.

Podsumowując, gdy chodzi o tanie ubezpieczenia OC i AC, wysokość składek można sprawdzić już teraz, korzystając z kalkulatora ubezpieczeniowego!

Ostanio opublikowane artykuły:

Uczniowie z Zespołu Szkół w Staninie podglądali pracę policjantów ...
Uczniowie z Zespołu Szkół w Staninie podglądali pracę policjantów Trzecioklasiści obejrzeli radiowozy oraz inny sprzęt używany przez policjantów w służbie.
Zakochani pomagali Julii
Zakochani pomagali Julii Walentynki w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie
Oni dostali kasę na rozwój sportu
Oni dostali kasę na rozwój sportu Burmistrz Piotr Płudowski informuje, iż w środę 18 lutego w wyniku przeprowadzonego konkursu wybrani zostali oferenci, którzy realizować będą w 2020 roku zadania miasta o charakterze pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W sumie pomiędzy 13 oferentów rozdysponowane zostało 455 tys. zł.
Miasto z promesą na żłobek
Miasto z promesą na żłobek Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski odebrał w poniedziałek 17 lutego promesę na kwotę 1 584 000 zł na utworzenie żłobka.
Dorabiałeś do renty lub emerytury? Rozlicz się z ZUS ...
Dorabiałeś do renty lub emerytury? Rozlicz się z ZUS Dorabiałeś w ubiegłym roku do wcześniejszej emerytury lub do renty? Do 2 marca masz czas na poinformowanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o dodatkowych przychodach.
ZMIANA NUMERÓW NA POLICJĘ
ZMIANA NUMERÓW NA POLICJĘ Od 24 lutego zmieni się sposób wybierania numerów resortowej sieci telefonicznej. Aby dodzwonić się do lubelskich jednostek Policji zamiast numeru kierunkowego 81, będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47. Zmianie nie ulega numer alarmowy.
Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości w ŁOK ...
Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości w ŁOK W piątek 14 lutego w Łukowskim Ośrodku Kultury wystąpiła polska gwiazda największych światowych scen operowych Alicja Węgorzewska w koncercie ?Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości".
Pogrzeb Lecha Dębczaka
Pogrzeb Lecha Dębczaka Msza św. rozpocznie się w czwartek 20 lutego o godz. 12.00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Łukowie. Pól godziny wcześniej rozpocznie się różaniec.
Miasto zmienia plan zagospodarowania. Masz działkę w tym rejonie? ...
Miasto zmienia plan zagospodarowania. Masz działkę w tym rejonie? Trwają prace nad opracowaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla południowo-wschodniej części Łukowa. Urząd Miasta zachęca mieszkańców do aktywnego uczestniczenia w procedurze uchwalania tego dokumentu.
Dachowanie w Kamieniu. Ranna 18-latka (AKTUALIZACJA)
Dachowanie w Kamieniu. Ranna 18-latka (AKTUALIZACJA) Wypadek na drodze wojewódzkiej 808
Mają „Tysiąc powodów by czytać”
Mają „Tysiąc powodów by czytać” Szkoła Podstawowa w Krzówce (gmina Serokomla) w październiku 2019 r. wystartowała w konkursie zatytułowanym ?Tysiąc powodów by czytać?, organizowanym przez Empik
Są jeszcze bilety na ...
Są jeszcze bilety na ... Zostały ostatnie bilety na spektakl marionetkowy ?Tygrys Pietrek" w ŁOK 19 lutego. Są już tylko wolne miejsca dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych na godzinę 11:30.
Wernisaż wystawy Magdaleny Dylak „Poza formą" w ŁOK
Wernisaż wystawy Magdaleny Dylak „Poza formą W walentynkowy wieczór 14 lutego w Galerii PROwizorium ŁOK odbyło się otwarcie wystawy Magdaleny Dylak zatytułowanej ?Poza formą".
Jak wyglądało niepodległościowe podziemie w powiecie łukowskim? ...
Jak wyglądało niepodległościowe podziemie w powiecie łukowskim? To temat jednego z wystąpień w ramach organizowanej w niedzielę 1 marca konferencji popularno-naukowej pt. ?Żołnierze Wyklęci. Etos i prawda?.
Bawili się na balu
Bawili się na balu W środę 5 lutego w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się bal karnawałowy dla uczniów Zespołu Placówek w Łukowie.
Andżelika Młynarczyk i Oliwia Markiewicz z nowymi rekordami życiowymi ...
Andżelika Młynarczyk i Oliwia Markiewicz z nowymi rekordami życiowymi Zawodniczki ŁKS Orlęta Łuków zajęły kolejno 1 i 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Rady Wojewódzkiej Ludowych Zespołów Sportowych w podnoszeniu ciężarów. Zmagania miały miejsce w Biłgoraju 7 i 8 lutego.
Uczniowie z Rolnika zawalczą o indeksy
Uczniowie z Rolnika zawalczą o indeksy Bartłomiej Szewczyk i Kamil Lasota z Technikum Agrobiznesu awansowali do etapu centralnego IV Ogólnopolskiego Konkursu ?Bliżej pszczół? organizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
242526272829
01
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Praca przy remontach
Zatrudnię do pracy przy remontach malarzy, szpachlarzy, glazurników. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem. Wysokie stawki wynagrodzenia. Wymagane doświadczenie. W przypadku pytań tel: 519583163
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje