Dziś są imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

dodane: 24-01-2020 11:49   |   wyświetleń: 4475

Łuków dostał dofinansowanie na budowę żłobka (WIDEO)

Miasto Łuków otrzymało dofinansowanie w kwocie blisko 1,6 mln zł na budowę i wyposażenie żłobka miejskiego przy ul. Piłsudskiego 18
Łuków dostał dofinansowanie na budowę żłobka  (WIDEO) 
Źródło: Urząd Miasta w Łukowie 

Video

Komentowane

Mm (2020-01-24 12:09) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
Już telefony sms o wytyczne jak atak hejtu przeprowadzić. Pinokio już kartki pisze haha
Dd (2020-01-24 12:12) 11 15   |   zgłoś do usunięcia
Plus dla burmistrza.
Os (2020-01-24 12:24) 20 17   |   zgłoś do usunięcia
Żlobek przy przedszkolu nr.2 to poroniony pomysł. Lokalizacja przy ruchliwiej ulicy nie sprzyja rozwojowi maluchów. Spaliny , duze natezenie hałasu to nie dogododne warunki dla maluchów. Brak parkingu !!! Wjazdy i wyjazdy poranno popoludniowe w zmienią sie w koszmar i beda uciazliwe dla mieszkańców. Tyle przedszkoli i tak marna lokalizacja . Kto wpadł na tak beznadziejny pomysł?
Mama (2020-01-24 12:25) 10 13   |   zgłoś do usunięcia
Super. Czyli jak się chce to można. Brawo Burmistrzu
Do (2020-01-24 12:38) 16 15   |   zgłoś do usunięcia
Od tego jest Burmistrz żeby starać sie o kasę z rzadowych programów. Żadna łaska a wrecz obowiazek ! Burmistrz dostał kasę od rzadu PIS który tak krytykujecie. Zeby nie program to z obietnicy wyborczej bylyby nici. Kiedy kasa na mieszkania z programu Mieszkanie +
Ciekawski (2020-01-24 12:49) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Kto to powiedział? "Nie będziemy na razie budować żłobka, ponieważ w żłobkach prywatnych jest 25 miejsc. Żłobek miejski nie będzie tańszy od żłobka prywatnego. To nie jest przedszkole. W żłobku miejskim koszt utrzymania będzie taki sam, albo i droższy, bo musimy wszystkie osoby zatrudnić na umowę o pracę "
Ciekawski (2020-01-24 12:49) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Kto to powiedział? "Nie będziemy na razie budować żłobka, ponieważ w żłobkach prywatnych jest 25 miejsc. Żłobek miejski nie będzie tańszy od żłobka prywatnego. To nie jest przedszkole. W żłobku miejskim koszt utrzymania będzie taki sam, albo i droższy, bo musimy wszystkie osoby zatrudnić na umowę o pracę "
Ja (2020-01-24 12:57) 18 11   |   zgłoś do usunięcia
Burmistrz nie dostał kasy od rządu PiS tylko od TYCH którzy płacą w Polsce podatki...
(2020-01-24 12:59) 14 10   |   zgłoś do usunięcia
Słaby hejt Pinokio wymyśliłes. PiS nie dał hajsu z swojej kieszeni tylko z naszych podatków. Nie robi łaski. Tak jak Ty Pinokio jesteś utrzymywany z naszych podatków
aaaa. (2020-01-24 13:01) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Trzeba być uczciwym brawo dla burmistrza
Rudy (2020-01-24 13:21) 10 14   |   zgłoś do usunięcia
Czekamy na krytyczny komentarz pani Haliny.
LGBT (2020-01-24 13:25) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
A czy męzczyźni tez mogą pracowac w żłobku?
Robert (2020-01-24 13:30) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Jeden pracuje w świetlicy to pewnie może.
Do LGBT (2020-01-24 13:56) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
W Ameryce 70 % zarażonych HIV to homoseksualiści
prawda? (2020-01-24 13:58) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Jak dobrze mieć uczciwego sasiada.
do ja (2020-01-24 14:10) 15 7   |   zgłoś do usunięcia
ale gdyby nie szczęśliwie wybrany rząd PiS, który wymyślił program Maluch+ to te twoje podatki nadal trafiałyby do prywatnych kieszeni uczciwych z PO, jak było przez 8 lat
Zadowolony Łukowiak (2020-01-24 14:27) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Super mamy burmistrza, najlepszy jak do tej pory chyba, ale Pan Szustek też był super. Ogólnie kocham Was Łukowiacy, super ludzie tu u nas w rejonie mieszkają i rządzą :) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu wszystkim z Łukowa !
Do (2020-01-24 14:43) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
A od tych ktorzy placili podatki to gdzie szly pieniadze za rzadow PO i PSL? To bardzo dobrze ze rzad PIS w pozyteczny sposob inwestuje Nasze pieniądze. Dzieki temu Burmistrz moze odtrabic połowiczny sukces. Bo gdyby nie program to pewnie byłoby jak z tą komunikacją. Szkoda ze na te komunikację nie ma rządowego programu .
Ja (2020-01-24 14:53) 7 10   |   zgłoś do usunięcia
Jesteś człowieku naiwny a dlaczego naiwny bo liczysz na napchanie kieszeni. Teraz nie pchają kieszeni? Pamiętasz partie co nazywała się AWS? Pamiętasz ile mieli afer? Pamiętasz co z nich powstało? Marża na paliwo wzrosła żeby na 500+ kasa była. Teraz 50%emerytury zabiera rząd bo 15% podatku za przekształcenie daje 19mld akurat na obietnice. Kiedyś PO zabrało 50% kasy na nasze emerytury a teraz PiS zabiera resztę wprowadzając podatek przeksztalceniowy to jeszcze większe złodziejstwo. Ktoś zapytał się na w jaki sposób chcemy oszczędzać na emerytury? Najpierw OFE nas okradlo bo zysków nie przynosiły fundusze które były na czołowych pozycjach później PO teraz PiS a Ty nadal wierzysz w jakieś swoje urojenia bo pare groszy ktoś dał. Z pustego nie dał gdzieś zabrał podatki podniósł i kasa jest. Wytłumacz ten problem naszych przyszłych emerytur ale po co bo o prawdzie się nie dyskutuje.
abc (2020-01-24 14:55) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
Ja Uczciwie czekam na Chącińskiego Obiecany zamiast komina ???
Monika25 (2020-01-24 15:01) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
... (2020-01-24 15:01) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
To czy PiS jest taki uczciwy to oceni historia za ileś lat, narazie dobrze mydli oczy
Ll (2020-01-24 16:19) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Oceni a póki co sądy chcą sobie podporządkować żeby nie karały ich
bu ha ha ha ha (2020-01-24 16:37) 9 10   |   zgłoś do usunięcia
A tak Daruś i jego przyboczny Pysio mieli blokować jakiekolwiek dotacje z zewnątrz dla miasta
Zakejna (2020-01-24 17:00) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Jak jeszcze rurowa zrobi w nastepnych wyborach trzeba głosowacna obecnego burmistrza
Smak gumy (2020-01-24 17:06) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
A jeśli to tak się poukładało w moim lukowie, pan płudowski dostał kasiute na inwestycje to dobry nwes,a Daro i Pysio to tylko buuuuuuuuuuuu
ja też (2020-01-24 17:20) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Ja też mam " uczciwego" sąsiada
Oo (2020-01-24 17:35) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Rurowa w tej kadencji podobno zrobi a i gospodarczą w planach
Halina z Gołaszyna (2020-01-24 17:56) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
+++brawo burmiszcz+++ oby to nie były tylko pieniążki na kawałku tekturki
Mieszkanka (2020-01-24 18:49) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Os co znów ból tyłka. Przyjaciel pan szustek kazał hejta napisać. Chrzanisz głupoty jak potluczony. Tam od lat jest fantastyczne przedszkole ludzie sobie radzą i nikomu nie przeszkadza lokalizacja. Więc nie chrzan o złej lokalizacji czy spalinach które są wszędzie. U was emocje nie opadły ale najwyższy czas ze sceny zejść mimo że jest pokonanym. Pod każdym postem odnośnie inicjatywy burmistrza pojawia się hejt byle wladzy
Odbyt (2020-01-24 19:15) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Holera na zdjęciu to normalnie Bogusław Linda
Nie skołcz mieszkanko (2020-01-24 19:35) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
O widzę, że i ta lizuska z wytrzeszczem się odezwała
dowski (2020-01-24 22:33) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
PiS daje na żlobki nie dla żłobów. Zadna zasługa są pieniądze dla maluszków. A co z kannalizacja na Króliku???
Kk (2020-01-24 22:44) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Starosta dokończy w końcu ta pseudo obwodnicę i dołączy ja donl radzynskiej czy dalej trzeba gnic w korkach?
Wc (2020-01-24 22:51) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Doszły mnie sluchy że Ryszard się zdenerwował. Powód że o nim zapomniano.....I nie u lekarza A u tu pasztet...Nie mylić że śniadaniem Ryśka
Pytanie do Wc (2020-01-24 23:09) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Ty sam rozumiesz ten swój bełkot?
wacław (2020-01-24 23:25) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
dlaczego jest tak brudno w mieście? dlaczego nie remontuje się ulic? nie ma zimy przecie
Pinokio (2020-01-25 00:29) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Darek , jesteś najbliżej . Chlupniem pod ten żłobek. Zdrówko
Pinokio (2020-01-25 00:29) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Darek , jesteś najbliżej . Chlupniem pod ten żłobek. Zdrówko
12345 (2020-01-25 02:02) 9 7   |   zgłoś do usunięcia
Tam nie ma parkingu!!!!!!
do12345 (2020-01-25 04:19) 7 14   |   zgłoś do usunięcia
Jest, wjeżdżasz od strony Kościelnej, obok sklepu Wierzejki. Baranie z sześcioma wykrzyknikami.
12345 (2020-01-25 08:36) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Na terenie przedszkola jest też parking z 5 samochodów się zmieści. Kolejny koło muzeum a następny naprzeciw bazy PKS. Kolejny na placu Narutowicza i dosłownie 50 metrów przejdzie się i jest przedszkole.
Szybko (2020-01-25 08:47) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Podajcie byłemu stoperan!
321 (2020-01-25 08:52) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Odpowiedni parking powinna posiadać każda nieruchomość. Zobaczymy czy otrzyma pozwolenie na budowę...
Boguś (2020-01-25 08:53) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
Brawo . Burmistrz robi swoje pomimo rady jątrzącej i nie pomagajacej . Zoabczycie burmistrz zostanie a wy pisury nie . ! I za to z wami wypije.
Do. 321 (2020-01-25 09:13) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Człowieku naćpałeś się co Ty wymyslasz za głupoty? Każda nieruchomość powinna mieć parking? Gdzie ma parking starostwo gdzie ma parking poczta? Starostwo ma dla swoich pracowników i poczta tak samo dla interesantów brak. Gdzie ma swój parking urząd pracy? Do dnia dzisiejszego żaden burmistrz się nie martwił o parkingi a nagle wyskakujesz z parkingami. Nawet bloki nie mają odpowiedniej wystarczającej liczby parkingów. Burmistrz Szustek chciał na miejscu stadionu żeby powstały bloki i przez to zlikwidować ostatnie miejsce w centrum gdzie można by zrobić parkingi. Obok szpital który chcieli rozbudować a gdzie dla szpitala parkingi? Gdzie w przyszłości będzie można w centrum zaparkować? O to nikt się nie martwi. Markety w centrum bloki w centrum i tym się chłopie nie martwisz a płaczesz o kawałek żłobka w centrum. Co ci ten żłobek przeszkadza to nie dla ciebie to dla dzieci. Gminy okoliczne i lukowska wybudowali na wsiach budują żłobki a w mieście budują i masz ból dupy. Jesteś msciwym hejterem który pisze tylko dla hejtu. Parkingów wokół żłobka będzie na 100 miejsc jak nie więcej a Ty ból dupy.
burmit (2020-01-25 10:50) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
dobre pieniądze na żłobek , a nie dla żłoba
Do. Burnit (2020-01-25 12:04) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Wymyśl coś lepszego żeby hejtowac. Bo to słabe jest a Ty nudny jesteś i chrząkasz jak świnka haha
Zły pomysł (2020-01-25 12:19) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Lokalizacja najgorsza z możliwych. To już lepiej było po kotłowni ten żłobek budować.
Burmistrz spogląda jak bazyliszek.......... (2020-01-25 12:21) 20 11   |   zgłoś do usunięcia
.....wszystkich niedowiarków i krytykujących w kmień zamienia. Może i na kogoś działa na mnie nie. Burmistrz , który wyhamował Łuków , który z uporem maniaka i człowieka zawistnego nie kontynuuje rozwoju Łukowa przez poprzednika kontynuowanego w ciągu roku nic nie robi , żadnej wartości dodanej , żadnej inwestycji rozpoczętej .Skupia się na obsadzie stanowisk przez ludzi niekompetentnych i usłużnych oraz konstruktorów jego zwycięstwa czyli klienteli. Myśli , że odtrąbił sukces . To dopiero plany , które kosztują , to dopiero zamysł , jeden z wielu , które pompatycznie , przez media propagowane . I tak minie roczek , kolejny z kadencji . Nastanie trzeci i co? I postro będzie w mediach a w Łukowie szaro , buro , kostropato. Gratuluję likwidacji pięknego placu zabaw przy okazji budowy oraz lokalizacji przy ulicy pełnej spalin i ryku silników. Trzeba mieć głowę na karku a nie buuuułę.
Do. Wyzej (2020-01-25 12:31) 7 16   |   zgłoś do usunięcia
To lepiej niż być chamem chrząkającym.
Ty chrząkasz i nic .... (2020-01-25 12:42) 20 7   |   zgłoś do usunięcia
......konstruktywnego nie masz do powiedzenia matole alternatywny Koniom da? ł To ,,,idź stond ,, bo poznam twoją gębę wreszcie.
:D (2020-01-25 14:20) 6 10   |   zgłoś do usunięcia
poznaj i co to ci da ? haha ja Twoją już znam
uczeń (2020-01-25 17:18) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
cały złob na 107
Do De (2020-01-25 17:46) 16 6   |   zgłoś do usunięcia
Da wiele , to że mnie znasz nie dziwię się jestem prawy i sprawiedliwy a ty chamem , ćwokiem ,nienawistnikiem jesteś , który neguję prawdę a debatę jakąkolwiek sprowadza do poziomu szamba . W sumie to taka alternatywna moralność jest .
do,wyzej (2020-01-25 18:02) 6 14   |   zgłoś do usunięcia
Prawy i sprawiedliwy hahah . Cham chrząkający wyzywający innych rzucający kłamstwami. Jak kryrtykowałem PO za błędy to od pisowców mnie wyzywali jak krytykuje PIS to od alternatyw mnie wyzywają haha , Jak będe alternatywy krytykował to od czego będziecie mnie wyzywać? Jesteście śmiesznymi bezmyślnymi marionetkami, które sprzedały się swoim partiom za garść srebników . Nigdy nie osiągniecie więcej niż polityk lokalny .
Piii (2020-01-25 18:42) 8 13   |   zgłoś do usunięcia
PiZdał: podwyżka ZUS o 140zl w związku ze wzrostem najniższej krajowej, wyższa akcyza na alkohol, i papierosy, zabrał 15 procent że składek emerytalnych. I teraz wszysssssystko zaczyna drożeć, strzał w kolano ale oczywiście zadowoleni tylko nieroby bez ambicji bo dostali 500plus. TVP zachwala tylko władze, sądy podporządkowane rządowi czyli wracamy do KOMUNY
Rzeczywiście.... (2020-01-25 19:25) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
......cham, prostak , prostakiem Pogania . Nomen omen . Dno szamba . Dzbany.
zluzujcir majty (2020-01-25 20:27) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
O Aredał się uaktywnił i RyżaEla
Aruś już jesteś we wskazującym na spożycie.... (2020-01-25 20:46) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
.......to nie luzuj tylko jeszcze nogawki zabezpiecz.
ida (2020-01-25 21:18) 12 7   |   zgłoś do usunięcia
jakoś Pludowski się nie śmieje, co za zmiana??? mina nie tęga!!!
endriu (2020-01-25 23:50) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
mocno skupiony na 107
Agata (2020-01-26 00:35) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Aruchna wstawaj. Brąz po sobie z podłogi wytrzyj
Oczywiście.... (2020-01-26 08:48) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
....to jest ciągle niewyjaśniona tajemnica urzędu , administracji burmistrza i ciągle ktoś o tym wspomina , to klątwa zapewne bo tak niepokoi a nas interesuje.
L (2020-01-26 10:26) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego w powiecie nic się nie dzieje?poprzednik coś robił. Rondo na Jana Pawła droga do PKP. Kolejna część obwodnicy a teraz nic
PRAWICOWY (2020-01-26 10:50) 7 15   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobry pomysł z lokalizacja złobka tylko troche za mało miejsc dla dzieciaków najlepiej stwozyc projekt z mozliwoscia rozbudowy a od hałasu sa ekrany
FRANEK (2020-01-26 14:43) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
a co z tym nr 107 w UM - czy to nie cień na kadencji obecnego PP
ww (2020-01-26 15:56) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
nie będzie w powiecie najdroższych bloków ?
Cccc (2020-01-26 16:02) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
A ci znowu! Bez sukcesów, bez doświadczenia, mali, zakompleksieni, zawistni, widzący wszędzie swoich wrogów. Alternatywnie nastawieni. Buuuu
do.ccc (2020-01-26 17:37) 7 10   |   zgłoś do usunięcia
zawistny mały to jest człowiek co nigdy nie osiągnie więcej niż osiągnął a płacze i pije z zgryzoty że przegrał i do tej pory hejtuje
Beee (2020-01-26 17:50) 12 5   |   zgłoś do usunięcia
To pochwal się co osiągnąłeś w życiu? Czekamy. Wtedy możemy podyskutować.
Racja Cccc (2020-01-26 18:11) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Pudelki w necie udają brytana.
a ja pytam (2020-01-26 19:58) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
Obwodnica miasta Łuków - zarządcą jest powiat Łukowski- dlaczego tam jest syf, dlaczego nikt tam nie sprząta śmieci?
Do,Beee (2020-01-26 21:48) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
haha pewnie i bym się pochwalił i o pewnych osobach prawdę powiedział ale byście zaraz z płaczem polecieli się poskarżyć . Takie czasy że otwarcie nie można nic powiedzieć . Prawda w oczy kole
Do do beee (2020-01-26 21:54) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
To jesteś tchórz itp
Do. Bee (2020-01-27 06:43) 11 11   |   zgłoś do usunięcia
Widzę że poziom Twojej inteligencji to jest dno i ja tanie sztuczki mnie nie złapiesz. W normalnym kraju to bym powiedział a prokuratura by ukarała winnych. W naszym kraju to jak masz dowody nagrania to jest wmiatane pod dywan a z winnego robią nie winnego a oskarżającego który ma dowody zamykają w więzieniu. Daleko nie trzeba szukać. Prosty przykład zabawy prezesa z CBA.
Kozak w necie... (2020-01-27 14:56) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Tłumacz się cykorze i dalej wał w majty.
Kk (2020-01-27 15:44) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
To spotkaj się to pogadamy haha
endriu (2020-01-27 19:06) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
a co było na tym 107?
Też cię kocham i...... (2020-01-27 20:58) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
.......zadaję to samo pytanie bo mnie strasznie nurtuje , weź coś napisz.
P (2020-01-27 22:17) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego starosta ukrywa dochody pracowników gdy sąd WSA wyraźnie stwierdził że to informacja publiczna? Co znowu jakieś dziwne nagrody dla swoich pracowników? To po to kontrolę nad sądami chcą mieć żeby wygodne wyroki były?
Baj (2020-01-28 06:20) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Niedlugo powstanie prywatny żlobek z lepsza lokalizacja z pieknym placem zabaw oraz parkingiem. Nie będą dzieci wdychać smrodu i hałas nie bedzie tak uciążliwy . Starczy miejsca dla wszystkich . Może nawet i wcześniej zanim burmistrz swój w centrum miasta rozbuduje. Spokojnie czas wsztstko pokaże .
wrona z Warszawy (2020-01-28 07:14) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
Dla kogo te żlobki ???Dla kogo ??? Połowa nas młodych z Łukowa siedzi w Stolicy a druga jest zagranicą!!! Dla kogo ????
Pp (2020-01-28 08:21) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie odwracajcie kota ogonem. Teraz już wiem po co PiS zmiany w sądownictwo żeby ich nie karali i ukrywali prawdę. 6 odwołań do SKO i jak dobrze pamiętam ci co nie chcieli udzielać informacji która sąd WSA uznał za publiczna należą do jednej partii. Podatnicy chcą wiedzieć na co idą ich pieniądze
obywatel (2020-01-28 10:19) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie na darmo nazwali sie nadzwyczajna kasta,im wszystko wolno.a tobie nie Na wszystkich krętaczy powoli przyjdzie czas.
00 (2020-01-28 11:08) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Prawda jest taka że każdy jest zły na sądy a dobra zmiana o tym wie i pod przykrywką walki z nietykalna kastą chce stworzyć swoją kaste której nikt nie będzie mógł osadzic skazać i ukarać. Te zmiany zwykłym ludziom którzy mają styczność z sądami nic nie dają i nie dadzą.
Krycha (2020-01-28 17:42) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
brawo pan Pludowski - będzie żłobek z prawdziwego zdarzenia a nie z papieru czy tektury
John (2020-01-28 17:59) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
a co z tomografem ? Tekturowe pieniądze poszły na premie pracowników i dlatego RODO jak gazeta pyta o zarobki ?