Dziś są imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

dodane: 21-11-2019 12:57   |   wyświetleń: 14546

ŁUKÓW: PIJANY I „W JEDNYM BUCIE” UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU (ZDJĘCIA)

Nawet do 4,5 roku odsiadki grozi kierowcy rovera, który zderzył się z peugeotem. 36-latek uciekł z miejsca wypadku w jednym bucie i mówił policjantom, że nie kierował osobówką. Jego drugiego buta mundurowi odnaleźli w aucie
ŁUKÓW: PIJANY I „W JEDNYM BUCIE” UCIEKŁ Z MIEJSCA WYPADKU (ZDJĘCIA) 
Wczoraj przed godziną 20.00 policjanci z łukowskiej drogówki, kontrolując na ul. Łapiguz osobówkę, zauważyli przejeżdżający w pobliżu z dużą prędkością samochód marki Rover. Kończąc kontrolę drogową mundurowi pojechali w kierunku Sięciaszki Pierwszej, gdzie odjechał rover. 

Po przejechaniu około 1,5 km funkcjonariusze zauważyli, że w rejonie łuku drogowego znajduje się uszkodzony samochód marki Peugeot i stojący w pobliżu uszkodzony rover.
Kierowca peugeota wychodząc ze swego auta powiedział policjantom, że kierujący rovera uciekł w pobliskie pola. 

Jeden z mundurowych zaopiekował się kierowcą peugeota i jego trzema pasażerami, natomiast drugi policjant pobiegł za uciekającym z miejsca zdarzenia mężczyzną. Po kilkudziesięciu metrach zatrzymał uciekiniera, który tłumaczył, że nie uczestniczył w wypadku i nie kierował autem. Funkcjonariusz zauważył, że zatrzymany przez niego 36-latek z gminy Łuków, miał  tylko jednego buta. Okazało się, że taki sam,  leżał przy fotelu kierowcy rovera.36-latek został przewieziony do szpitala. 

Po badaniach okazało się, że miał promil alkoholu w organizmie. Do szpitala przewieziono również 59-letniego kierowcę peuegoeta i jego trzech pasażerów. Po badaniach lekarskich okazało się, że mężczyźni doznali obrażeń, które nie zagrażają ich życiu.Wkrótce 36-latek z gminy Łuków usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie wypadku drogowego grozi mu zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna a nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Komentowane

J. (2019-11-21 13:10) 12 21   |   zgłoś do usunięcia
Jedno zdanie powiem jak pojawi się chory umysłowo człowiek zwany Smak Gumy były UB SB czy Zomowiec którego ulubionym zajęciem było pałowanie wszystkich TO NALEŻY GO PRZEPAŁOWAĆ GUMĄ.
As (2019-11-21 13:16) 4 18   |   zgłoś do usunięcia
Rover rozwalony "pedały zostały"?czy w pole pouciekały
Smak Gumy (2019-11-21 13:45) 22 12   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
Jbd (2019-11-21 13:55) 27 5   |   zgłoś do usunięcia
Owy sprawca wypadku,lezy sobie w szpitalu,z telefonem,dodaje zdjecia na FB jaki to on nie jest poszkodowany. Znajomi zycza mu szybkiego powrotu do zdrowia etc. Tylko chyba nie wiedza,ze owe urazy sa spowodowane tym,ze kierowal w stanie po spozyciu, spowodowal wypadek w ktorym ucierpialy 4 osoby. Do komentujacych jego zdjecia - a gdyby to byli wasi znajomi/rodzina, tez byscie mu gratulowali i sie uzalali? STOP piles,nie jedz. Inaczej licz sie z konsekwencjami!
Roman wyborca (2019-11-21 14:03) 21 7   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy na Burmistrza !!!!!!!!
... (2019-11-21 15:17) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Smak Gumy powinien zostać ministrem sprawiedliwości i wprowadzić nowe kary cielesne w postaci przegumowania bandytów.
12346 (2019-11-21 15:27) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Dane sprawcy?
J (2019-11-21 15:52) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Smak gumy pałował waszych rodziców dziadków za komuny a wy zbrodniarzowi brawa bijecie. Co do kierowcy co pod wpływem kierował za leczenie które ma teraz powinien zapłacić z własnej kieszeni bo jechał pijany to po pierwsze a nie my za piajakow będziemy płacić. Po drugie powinien przez rok zamiatac łukowskie ulice mając napis na plecach prowadziłem po pijaku spowodowałem wypadek. Jak wsadza go to też powinien pracować a nie ja będę z moich podatków utrzymywał dziada. Wolałbym żeby te pieniądze były przeznaczone na bezdomnych i ich wyzywic i dach nad głową zapewnić a nie wczasy dla przestępców w więzieniu.
Doc (2019-11-21 16:20) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Palacze chorzy na raka też powinni płacić że swoich za leczenie, a otyli za leczenie zawalow gdyż nie dbali o siebie
Do. Doc (2019-11-21 16:53) 12 4   |   zgłoś do usunięcia
Znalazł się obrońca przestępców alkoholików jeżdżących po pijaku którzy zmarnowali nie jedno życie przypadkowego uczestnika wypadku który spowodowali. Rozmowa toczy się o pijanych kierowcach a Ty przytaczasz argument z dupy wyjęty i myślisz że jaki to jesteś mądry. Leczenie z własnej kieszeni dla takiego kierowcy byłoby dodatkową karą. Jeżdżą ludzie pod wpływem alkoholu ale zatrzymują się do kontroli a nie odbija im dekiel i uciekają pijani rozbijaja samochód uderzając w nie winna rodzinę która mogła zginąć a teraz leży sobie w szpitalu i lansuje się na fb jaki to on chory. Otyly nie szkodzi innym a często otyłość jest spowodowana chorobą. Palacze to inny temat to wina rządów że nie zakazał sprzedaży papierosów bo są szkodliwe ale to temat nie dotyczący tej sytuacji. Popieraj dalej takie sytuacje jak te może kiedyś taki idiota spotka Ciebie na drodze i rozwali Ciebie i zobaczysz jak być kaleką przez czyjeś głupotę. Nie życzę tego nikomu ale takie sytuacje się zdarzają.
mm (2019-11-21 17:00) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
mam nadzieję, ze dostanie najwyższą karę .
Kierowca (2019-11-21 19:01) 13 13   |   zgłoś do usunięcia
Dla mnie ten sprawca wypadku to podły przestępca, który powinien stracić dożywotnio prawo jazdy i odsiedzieć kilka latek w wiezieniu za ucieczkę przed policją, spowodowanie wypadku po pijaku, oraz ucieczkę z miejsca wypadku. Stanowczo surowe konsekwencję musi ponieść, a takich przestępców sądy powinni karać z pełną surowością. Ciekawe czy teraz nadal będzie, taki co to nie ja. Współczucia dla poszkodowanych z Peugeota i szybkiego ich powrotu do zdrowia, a sprawcy SUROWEJ KARY !!!
$ (2019-11-21 19:54) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Jak w bajce kopciuszek
Pracownik szpitala (2019-11-21 20:12) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Co tu się dzieje albo Ćpuny lub Pijaczki za kierownicą- kary są zbyt małe i tak się szerzy plaga którą można by było szybo zwalczyć . Powinno być tak że kara powinna być adekwatna do czynu i więzienie niech pod cele trafi z lepszymi od siebie . Teraz on będzie czekał na sprawę do roku
Wyrocznia (2019-11-21 20:36) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Do piachu to za mało
NRD (2019-11-21 22:51) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Szkoda rovera i roverzysty i butów.Same straty.Biedny roverzysta.
Lato (2019-11-21 23:19) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Super mądre wypowiedzi
Lato (2019-11-21 23:21) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
A smak gumy nie robi już żadnego wrażenia na nikim. Daremny popis.
Lato (2019-11-21 23:21) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
A smak gumy nie robi już żadnego wrażenia na nikim. Daremny popis.
Kamil (2019-11-22 02:17) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
W pierdlu będą na niego mówić jednonożny bandyta
Zakonnica w ciąży z liliputem księdzem (2019-11-22 05:23) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Niech szatan ma was w opiece grzeszni ludzie
Karlos (2019-11-22 07:28) 9 2   |   zgłoś do usunięcia
Jestem poszkodowany w tym wypadku czeka mnie poważna operacja w tej chwili przechodzę straszne cierpienie idiota wjechał w nas z prędkością 158km na godz . Dziękuję Bogu że żyję.
Fuks (2019-11-22 07:53) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
,,W jednym bucie' - podsumowanie osobowości bandyty za kółkiem !
Fryzjer (2019-11-22 11:47) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Toż to słynny łukowski gangster, wielki bandyta, ha ha ha
Fan (2019-11-22 12:59) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Trza być w butach na weselu!
BBb (2019-11-22 14:09) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Wiejski gangster , widać , ze mózg wyzarty
BBb (2019-11-22 14:09) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Wiejski gangster , widać , ze mózg wyzarty
00 (2019-11-22 18:27) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
Jak by przy 158km/h uderzył w tego peugota to by zabil siebie i reszte osob. Peugot złożył by sie jak paczka zapalek
do.OO (2019-11-22 19:40) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Poszedł rykoszetem i odbił się i poszedł w pola tak stwierdził biegły sądowy ds. wypadków komunikacyjnych z ramienia partii rządzącej bez prawa jazdy i po 5 klasach podstawówki dlatego przy 158km/h nikt nie ucierpiał
Anon. (2019-11-22 21:20) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Co to ma do siebie że 5 klas podstawówki. Tym stwierdzeniem sam popisales się jak klasyfikujesz ludzi dzbanie. Przy 158 jakby uderzył to peguot mógłby nawet stać w miejscu a ludzie i tak mieliby straszną lipe więc po co tak gadać skoro nikogo z nas nie było na miejscu.
Pół minuty po wypadku... (2019-11-22 22:58) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Byłem już na drodze zobaczyłem rozbitego Peugeota na środku drogi i dojezdzajacy radiowóz na kogutach bez sygnału, więc podbiegłem do drugiego auta, które znajdowało się u sąsiada w polu poza drogą, celem udzielenia ewentualnej pomocy, zobaczyłem że w aucie nie ma nikogo i oznajmilem to policjantom. Jeden z nich powiedział, że sprawca spierdol. ł, powiedziałem że jak coś to uciekł w pole za budynki, bo na drogę nikt nie uciekał. Więc jeden policjant pobiegł, aby dopaść sprawcę i po kilku minutach doprowadził go na miejsce wypadku. Ja w tym czasie udzielałem pomocy jednemu poszkodowanemu z Peugeota, przytrzymujac go, aby się nie przewrócił, bo był słaby i poobijany , a karetki jeszcze nie było. Powiedziałem żonie,która też była, aby przyniosła jakąś derkę i położyła na szosie, żeby można było położyć poszkodowanego. Potem interweniowałem u lekarz z karetki, aby umieścili go na noszach, bo jest mu zimno leżąc na asfalcie. A co do samego zdarzenia to sprawca z dużą szybkością wszedł w zakręt i tył zarzuciło mu w lewo, musiał za mocno odbić i miotneło go w prawo,bez żadnej szansy na wyprowadzenie auta, a następnie bokiem, co świadczyły pozostawione ślady od opon na szosie, szedł po skosie na przeciwny pas wprost pod nadjezdzajacego Peugeota. Rover został uderzony prze Peugeota prawą przednią stroną w prawe tylne drzwi i bok. Peugeota po zderzeniu obrócił o w lewą stronę, a Rovera odbiło w pole poza drogę. Gdyby sprawca uderzył centralnie przodem w przód Peugeota, to byłaby MASAKRA i śmierć niewinnych osób. Siła uderzenia była spora, bo nawet wypadła siekiera z Rovera, a przednie prawe drzwi został wyrwanie i znajdowały się ok 10m od auta. Za ten wypadek, sprawca powinien ponieść wysoką i nieuniknioną karę.
Papież (2019-11-23 08:44) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Habemus Papam! Sienciaszka!
SMAK GUMY (2019-11-23 12:03) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
NA NARKOTYKI WZIĄĆ JESZCZE GO I PRZEGUMOWAĆ
do,Amon (2019-11-23 13:55) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
skoro nie zrozumiałeś aluzji to jesteś dżbanem nie po 5 klasach podstawówki bo tacy potrafią to zrozumieć a jesteś po 2 klasach podstawówki . Jak to mówią pluj świni w twarz o ona ze deszcz pada :D .
B (2019-11-23 14:18) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Wstyd nie skończyć matury, a co dopiero podstawowki
Tomi (2019-11-23 14:28) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Ten pajac mógł zabic kilka osób. Ojców i mężów. Mam nadzieje ze szybko wróci do zdrowia. Odsiedzi 4 latka. Zeby mogl zapierdalac do końca zycia na odszkodowania. Mam nadzieje ze tak sie to skonczy. Poszkodowanym z calego serca zycze powrotu do zdrowia.
Tomi (2019-11-23 14:28) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Ten pajac mógł zabic kilka osób. Ojców i mężów. Mam nadzieje ze szybko wróci do zdrowia. Odsiedzi 4 latka. Zeby mogl zapierdalac do końca zycia na odszkodowania. Mam nadzieje ze tak sie to skonczy. Poszkodowanym z calego serca zycze powrotu do zdrowia.
Uu (2019-11-23 16:50) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Sprawca przed wypadkiem jechał przez Łapiguz z ogromną prędkością-śmigną mi tylkovprzed oczyma.Jak zobaczyłem,że jest wypadek byłem pewien że będą same trupy.
A LA BWRA (2019-11-24 08:37) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Tak samo ten. Pedal co się rozjebL i cała browara do pierdola na dożywocie kurwom tym by się przydały dożywotnia izolatki pedały i cpuny z piwnicy klatki KURWY NA STOS BEZ SKROPULOW KARĘ ŚMIERCI BYM WPROWADZIL BO TYCH MORDERCÓW I KONFITOROW NIE NAWIDZE SZMATY NA STOS JEBAC BROWARNA SIALALALALA EJ SZLI ŁI MI NO SIALALALALA TAK TO WŁAŚNIE BROWARNA ROZPIERDALA SIĘ NANANNANA