Dziś są imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

dodane: 20-11-2019 15:32   |   wyświetleń: 663

Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo

Łukowscy policjanci zapraszają jutro (21.11.2019r.) o godz. 11.00 do Urzędu Gminy Łuków na debatę ewaluacyjną.
Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo 
„Bezpieczeństwo na terenie gminy Łuków.” To hasło przewodnie kolejnej debaty społecznej na której policjanci, strażacy oraz przedstawiciele samorządu opowiedzą o działaniach policji zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w gminie Łuków od ostatniej majowej debaty. Mundurowi liczą na sugestie i uwagi od mieszkańców dotyczące ich poczucia bezpieczeństwa.

Spotkanie organizowane jest również w celu zdiagnozowania kolejnych realnych oczekiwań mieszkańców wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Łuków. Dzięki temu możliwe będzie ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.

Wszyscy uczestnicy spotkania, ponownie zapoznani zostaną z aplikacją „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.  Mieszkańcy będą mogli również w sposób bezpośredni przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się na co dzień.

Komentowane

O to pytanie moje jest takie. (2019-11-20 17:16) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
1. Po co Policjanci z Łukowa wsadzaja nos w. Nie swoje sprawy które ich nie dotyczą tzn czy masz renta czy zasiłek czy masz emerytura na co i na huj zadają takie wkurwiajace pytania???? 2. Dlaczego się nie zajmą bezdomnymi ludźmi którzy potrzebują pomocy tylko smierdzace chodzą po Łukowie i ŻEBRAJA o jedzenie 3.po co zastraszac nieletnie dziecko i stosować szantaż tylko po to aby wyłudzić informacje od dziecka i otrzymane informacje są wykorzystywane przeciwko dziecku na portalu łuków24 4.po co podszywac się pod czyjś komputer i wysyłać swoje smierdzaca padline w załączniku?
qw (2019-11-20 20:03) 6 18   |   zgłoś do usunięcia
pisz ze zrozumieniem a to wylewanie żalów na necie nic nie da systemu w Polsce nie zmienisz bo musiałbyś najpierw ludzi zmienić
Expose (2019-11-20 21:31) 4 17   |   zgłoś do usunięcia
Policjantki i Policjanci muszą dojrzeć aby profesjonalnie i na wysokim poziomie wszystko grało i bucalo. Natomiast Top chef policji musi bardziej kontrolować swoich pracowników to co robią bo przekręty są robione no stóp..i wspominając święto policji i były użyte słowa że każdy policjant musi mieć smak tylko nie wiem na co na piękną lale barbi? Samku Policjanci nie muszą mieć. Smak to musi mieć Kucharz podczas sporządzania dobrego jedzenia w restaurante żeby ludzi nie potruc. I nikt nie musi przeżywać żadnego dnia z ukochaną wy music być wzorem dla firmy która nazywa się polska policja to wy jesteście żeby zadbać o obywateli a nie odwrotnie obywatele o was to wy reprezentujące nasze miasto Łuków każdy musi być bepieczny i czuć się w naszym mieście Dobrze seksownie i cieszyć się życiem które jest tak krótkie. To jak wy nie zadbacie o nasze bezpieczeństwo to niestety będzie wiecznie w Łukowie patologia Horrory i dramaty i zbrodnie i czasami komedie romantyczne w biały dzień.. Z poważaniem URZĘDNIK PAŃSTWOWY 1 STOPNIA. ASP. SZTABOWY FERDYNAT KIEPSKIe
Expose (2019-11-20 21:44) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Policjantki i Policjanci muszą dojrzeć aby profesjonalnie i na wysokim poziomie wszystko grało i bucalo. Natomiast Top chef policji musi bardziej kontrolować swoich pracowników to co robią bo przekręty są robione no stop..i wspominając święto policji i były użyte słowa że każdy policjant musi mieć smak tylko nie wiem na co na piękną lale barbi? Samku, zapachu. Policjanci nie muszą mieć. Smak to musi mieć Kucharz podczas sporządzania dobrego jedzenia w restaurante żeby ludzi nie potruc przed wydawaniem I nikt nie musi przeżywać żadnego dnia z ukochaną wy music być wzorem dla firmy która nazywa się polska policja to wy jesteście żeby zadbać o obywateli a nie odwrotnie obywatele o was to wy reprezentujące nasze miasto Łuków każdy musi być bezpieczny i czuć się w naszym mieście Dobrze seksownie i cieszyć się życiem które jest tak krótkie. To jak wy nie zadbacie o nasze bezpieczeństwo to niestety będzie wiecznie w Łukowie patologia Horrory i dramaty i zbrodnie i czasami komedie romantyczne w biały dzień.. Z poważaniem URZĘDNIK PAŃSTWOWY I STOPNIA. ASP. SZTABOWY FERDYNAT KIEPSKI
Mieszkaniec (2019-11-21 07:43) 4 6   |   zgłoś do usunięcia
Wielokrotnie zgłaszałem na policję że moja żona to nie jest wcale moja żona ta co była, podczas interwencji karetki pogotowia, została podmieniona na całkowicie inną osobę!!?? Nikt mi nie chce pomóc, mieszkam w domu z obcą osobą która się podaje za moją żonę!!! Pomocy!!!
TO JEST TEMAT NA JUŻ. (2019-11-21 07:50) 5 20   |   zgłoś do usunięcia
Tylko jest ważna rzecz Panowie z policji wiedzą jak zniszczyć i spierdolic komuś życie tylko nie potrafią komuś życia naprawić.. Co ważne i najważniejsze nie podoba mi się że jak przyjdzie czas na pomoc udzielanie osobie skrzywdzone to policjanci udają wariatów i psycholi i uciekają na emeryturę i udają głupich i niedorozwinietych ludzi i zostawiają syf smród. Taki pan nazywa się niedojrzaly emocjonalnie Figo fago powinien pracować w zoo a nie w polskiej policji.
Gość (2019-11-21 16:57) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Wszyscy narzekamy na Policję ale jak sąsiad za głośno pierdzi za ścianą to pierwsze co robimy to dzwonimy na Policję. Przyznam rację, że robią to co muszą lub każe im statystyka, prokurator, sąd lub ich przełożony. Rozumiem debata o bezpieczeństwie tylko że jest to tak szerokie pojęcie że szok. Zmusza się Policję do załatwiania spraw którere nie leżą w jej kompetencji np: dziura w drodze, krzywy znak, palenie śmieci, nie płacenie podatków itp. a może by tak na taką debatę zaprosić inne instytucje które w swoich statusach mają prawo również prowadzić różne postępowania. Policja niech zajmie się swoją robotą, także proponuję by na następną debatę zaprosić również innych od tzw. bezpieczeństwa.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI? : JAK SIĘ POZBYĆ ...
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI? : JAK SIĘ POZBYĆ PLASTIKÓW SAMOCHODOWYCH? - Gdzie mieszkańcy naszego miasta mogą pozbywać się nietypowych śmieci plastikowych, np. plastików samochodowych ? zapytał burmistrza radny Mariusz Chudek?
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI?: Czy rowerzyści mogą jeździć ...
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI?: Czy rowerzyści mogą jeździć po chodniku przy ul. Warszawskiej? - Czy jest możliwość dopuszczenia ruchu rowerowego na chodniku dla pieszych biegnącym wzdłuż ul. Warszawskiej - na odcinku od przejazdu kolejowego do ul. dr. Andrzeja Rogalińskiego - pytał radny Przemysław Suchodolski.
Nowe drzewa w mieście
Nowe drzewa w mieście Ponad 150 drzew nasadzili w październiku pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Łukowie. Drzewka pojawiły się w ośmiu miejscach, m.in. w parku miejskim.
Plener, odznaczenia i nowe władze Stowarzyszenia Twórców ...
Plener, odznaczenia  i nowe władze  Stowarzyszenia Twórców Ludowych Oddział w Łukowie W Muzeum Regionalnym w Łukowie odbył się plener rzeźbiarski pt. ,,Rzeźba ludowa dawniej i dziś", którego organizatorem było muzeum oraz Stowarzyszenie Twórców Ludowych Oddział w Łukowie.
Podsumowali tegoroczną edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa ...
Podsumowali tegoroczną  edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa Osaka W Muzeum Regionalnym w Łukowie nastąpiło uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji szkółki rzeźbiarskiej, którą prowadził znany łukowski artysta rzeźbiarz Krzysztof Osak.
Bal andrzejkowy w ŁUTW (GALERIA)
Bal andrzejkowy w ŁUTW (GALERIA) W piątek 29 listopada w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w balu andrzejkowym.
Pożar, kradzieże i wypadek
Pożar, kradzieże i wypadek Kronika kryminalna z KPP w Łukowie
Test wiedzy - ostatni moment na zapisy!
Test wiedzy - ostatni moment na zapisy! Sprawdź czy pytania będą trudne?
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Zbiórka dla dzieci z domu dziecka.
Rowerzysta pił i bez oświetlenia ruszył w drogę
Rowerzysta pił i bez oświetlenia ruszył w drogę Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala 53-letniego rowerzystę z gminy Stanin. Wczoraj wieczorem nieoświetlonego rowerzystę potrącił kierowca opla
To oni pomogli napadniętej kobiecie
To oni pomogli napadniętej kobiecie Pan Tomasz i Pan Marcin, którzy w ubiegłym tygodniu wykazali się postawą godną naśladowania reagując na rozbój do jakiego doszło na osiedlu Sienkiewicza spotkali się z Komendantem Powiatowym Policji w Łukowie. Do podziękowań i życzeń nadkom. Leszka Misiaka przyłączył się burmistrz Piotr Płudowski.
Chcą być „Efektywni w biznesie”
Chcą być „Efektywni w biznesie” 6 grudnia odbędzie się Łukowskie Forum Gospodarcze dla Regionu. Łuków24 jest patronem medialnym wydarzenia.
Opowiedz im historię ....
Opowiedz im historię .... Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zwracają się do Państwa z prośbą.
Pobił ofiarę chcąc ją okraść
Pobił ofiarę chcąc ją okraść Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował sąd wobec 20-latka z gminy Łuków. Młodzieniec chcąc ukraść kobiecie torebkę dotkliwie ją pobił,
Lena, Julia i Maciej czarują słowem
Lena, Julia i Maciej czarują słowem Recytatorzy ŁOK: Julia Semczuk i Maciej Radomyski laureatami 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
Nowy szef miejskiej oświaty
Nowy szef miejskiej oświaty Krzysztof Stępniak został naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta w Łukowie
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
01
02
03
04
05
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Dam pracę: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje