Dziś są imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Redakcja  
dodane: 19-02-2019 13:18   |   wyświetleń: 4593

3 miesiące aresztu dla 27-latka

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 27-letni mieszkaniec Łukowa, który w sobotę ukradł kurtkę z kluczykiem do samochodu i włamał się do stojącego na pobliskim parkingu auta. O sprawie pisaliśmy wczoraj w odrębnym artykule.
3 miesiące aresztu dla 27-latkafoto. KPP w Łukowie 
Mężczyzna w przeszłości odsiadywał już wyrok za inne przewinienia. 27-latek w sobotę 16 lutego ukradł m.in. samochód, który pozostawił na jednej z posesji. W tym samym miejscu zostawił kilka miesięcy temu inny samochód, który prowadził w stanie nietrzeźwości. Wówczas też mężczyzna włamał się do sklepu spożywczego.

Zobacz też:

Dzisiaj, we wtorek 19 lutego, sąd uwzględnił wniosek łukowskiej Policji oraz Prokuratury i zastosował areszt tymczasowy wobec 27-latka. Młody mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Video

Komentowane

xyz (2019-02-19 19:05) 35 9   |   zgłoś do usunięcia
tępić!
ZOZ (2019-02-20 07:51) 25 11   |   zgłoś do usunięcia
Nieszczęśliwy człowiek i tyle można mu zarzucić.
8989 (2019-02-20 09:33) 13 18   |   zgłoś do usunięcia
A kto teraz jest szczęśliwy.? w dzisiejszych czasach każdy jest dobry i policjant jest dobry i siostra zakonna jest dobra. Każdy widzi obcego a swojego złodzieja kryje. Ludzka zazdrość i chamstwo niezna granic..
bo życie jest niesprawiedliwe (2019-02-20 10:22) 13 21   |   zgłoś do usunięcia
państwo daje małe zasiłki i młodzi są zmuszeni do kradzieży. współczuje młodemu człowiekowi że mu tak życie marnują
0909 (2019-02-20 10:43) 29 17   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie te bydlaki z policji zniszczyły życie modemu człowiekowi tylko dlatego że jedna szmata która znecala się nad dzieckiem nasz czekała swoją morda przerażających a nawet wymyślnych rzeczy które nigdy nie miały miejsca. A teraz żadnego śmiecia nie interesuje że ma życie młody chłopak zniszczone życie i zdrowie. I zadają kurewskie pytania a z czego żyje a mas renta a może wibrator.
Ostatni sprawiedliwy (2019-02-20 13:38) 17 24   |   zgłoś do usunięcia
Każdy popełnia błędy jeden mniejsze drugi większe i ponosi konsekwencje. Wiedział co robi ile za to mu grozi.. Lecz Video które wy z zawiści umieściliście w serwisie YT. Przekracza granice normy. Jeśli chcecie reportażu na temat waszej redakcji i takich działań beznadziejnych i bezpodstawnych. Jeden z Warszawskich dziennikarzy pracujący w redakcji na poziomie. Chętnie się zajmie ta tym artykułem. Pozdrawiam i polecam przemyśleć to video. (Y) BSNT.
Eee (2019-02-20 17:00) 14 24   |   zgłoś do usunięcia
A co z tym videło jest nie tak? Że zakryli twarz kryminalisty?
Do życie jest ciężkie (2019-02-20 17:08) 16 20   |   zgłoś do usunięcia
Młodzi są żeby pracować a nie brać zasiłki
356 (2019-02-20 20:38) 12 22   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zasiłeku nie potrzeba bo jesce tej nocy nogi wyciągnę
123457 (2019-02-20 22:21) 26 10   |   zgłoś do usunięcia
w policji w Łukowie są zatrudniane zbyt mało dojrzałe ludzie dlatego że zaczynają sprawe a i jej nie kończą. Tylko aby nie narażać się koleżance lub koledze to uciekają na emeryturę. Właśnie sprawa powinna być wzniwiona i nagłośnienia która by dotyczyła znęcanie się nad dzieckiem poniżej 15 i NAKLANIANIE dziecka o ściągnięcie majtek i pokazanie narządów płciowych. Podlega to pod molestowanie a i naklanie przez policjantów i NAKLANIANIE dziecka żeby wyłudzić świadczenie Z ZUS. WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA POWINNA PONIEŚĆ JEDNOSTKA POLICJI Z ŁUKOWA JAK I Z STOCZKA NIE ZUS. ZUS NIE JEST OD TEGO ŻEBY POŁACI SKRZYWDZONEMU DZIECKU PIENIĄDZE. Każdy o tym doskonale wie kto dopuści się zbrodni na nie letnim dzieckiem musi ponieść odpowiedzialność karną więc powinny być wyciągnięte konsekwencje.
123457 (2019-02-20 22:38) 12 27   |   zgłoś do usunięcia
Każdy chłop ma swoje jaja więc jak ich sobie ich pilnuje i po inne jak nie wyciąga ręki bo bo ktoś się zdenerwuje i ci zęby wybije i po co ci to.
1256 (2019-02-21 06:37) 25 10   |   zgłoś do usunięcia
CZAS ZAKOŃCZYĆ OKRADAC POLSKIE INSTYTUCJE FINANSOWE JEŚLI KTOŚ DOPUŚCI SIĘ ROZBOJU I SKRZYWDZI DZIECKO JEST ZABOWIAZANY PONIEŚĆ WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA I NIE MA TAKIE OPCJI JAK WYŁUDZENIA RENTY CZY ZASIŁKÓW BO W POLICJI ZACZYNA SIĘ PRACĘ OD ZNAJOMOŚCI A KOŃCZY NA ZAMIATANIE WSZYSTKIEGO POD DYWAN... W POLICJI SĄ ZATRUDNIANE DUŻE DZIECI KTÓRE POZNAJĄ LITERY BO GDY COŚ SIĘ ZACZYNA TO I SIĘ KOŃCZY... A RZUCAJĄ I UCIEKAJĄ NA EMERYTURĘ ŚWIADCZY TO O TYM ŻE JESTEŚ ZBYT MAŁO WYCHOWANY TAK JAK TWOJA MAMUSIA DLA KTÓREJ BYŁ WAŻNIEJSZY ROMANS NIŻ TAKI SYNCIO JAK TY. POLSKI RZĄD TO BIEDNY RZĄD I ON NIE JEST ŻEBY WSPIERAĆ SKRZYWDZONE DZIECI OD TEGO JEST POLICJA ŻEBY WYPŁACAC ŚWIADCZENIA..
PRAWILNY BRAJAN (2019-02-21 07:34) 24 12   |   zgłoś do usunięcia
TYLKO BÓG MOŻE NAS SĄDZIĆ
Regulamin polski mów jasno i wyraźnie (2019-02-21 14:26) 13 20   |   zgłoś do usunięcia
JEŚLI JESTEŚ TAK ZACHWYCONY I PODNIECONY PAN MUNDUROWY I JAK STRASZNIE SIĘ PODNIECASZ RENTAMI TO ZUS JEST OTWARTY DLA KAŻDEGO DZWII DLA KAŻDEGO SĄ OTWARTE I BRAMA DO RAJU I DO NIEBA JEST DOSTĘPNA NIKT NIKOMU NIE BRONI MOŻE IŚĆ. INFOLNIA TEŻ JEST MOŻESZ ZADZWONIĆ POMAMLAC 225601600 ALE JEST JEDNA ZASADA JEST TAKA NIE PRZYPIERDALAJ SIĘ DO DZIECKA I NIE OCZERNIAJ JEGO I NIE ZASTRASZAJ SWOIMI JAJAMI BO JAJA SĄ DLA TWOJEJ UKOCHANEJ PANI ŚLUBNEJ I MOŻESZ JEJ ICH POKAZAĆ A NIE DZIECKO KRZYWDZIC I ZASTRASZAC TRZEBA W GŁÓWCE MIEĆ NASTRANE I NAJEBANE ŚMIETANY CAŁY LEP..
? (2019-02-21 14:47) 15 20   |   zgłoś do usunięcia
pan wyżej po lekach?
0909 (2019-02-22 07:17) 13 19   |   zgłoś do usunięcia
OCZYWIŚCIE ŻE PO LEKACH JESTEM PAN MONDUROWY I BIORĘ VIAGRE A VIAGRA NAPEWNO W NOCY ZAGRA. I JAK CI SZKODA TO TEŻ WESCIE VIAGRE.
pisiorowy szaman (2019-02-23 03:40) 24 12   |   zgłoś do usunięcia
Patologi nie szkoda, w Łukowie pełno tego tałatajstwa i wykolejeńców się szwęda.
REPORTER RADIA ESKA ROCK (2019-02-24 16:41) 16 28   |   zgłoś do usunięcia
Śmierć skrzywdzonego dziecka nie idzie na marne wróci z czasem to samo. Nie jeden bohater sex shopu o tym się przekonał... WIĘCEJ INFO W Agencji towarzyskiej
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Strażacy ze Stanina powiększają garaż. Czekają na nowy wóz ...
Strażacy ze Stanina powiększają garaż. Czekają na nowy wóz Druhowie zakazali rękawy i wzięli się do pracy
Zapowiada się słodka impreza
Zapowiada się słodka impreza POWIAT ŁUKOWSKI W niedzielę 4 sierpnia w Ławkach obok siedziby Nadleśnictwa Łuków odbędzie się "Święto Miodów Ziemi Łukowskiej".
Zaprószenie ognia w Woli Okrzejskiej
Zaprószenie ognia w Woli Okrzejskiej Zastępy OSP Krzywda, OSP Wola Okrzejska, OSP Okrzeja i jeden wóz z komendy w Łukowie w akcji
Zderzenie mercedesa z seatem. 12 - latka niegroźnie ranna
Zderzenie mercedesa z seatem. 12 - latka niegroźnie ranna Wczoraj w Krynce doszło do zderzenia drogowego. Sprawca kolizji dostał mandat
Łukowskie obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
Łukowskie obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków, Towarzystwo Fruwającej Muchy, Klub Weteranów Szos oraz Biegacze Pomagacze - Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc zapraszają na uroczyste obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego,
RCKiK z nowym krwiobusem
RCKiK z nowym krwiobusem Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie kupiło drugi krwiobus, który ma pomóc w pozyskiwaniu Honorowych Krwiodawców. Specjalistyczny autobus kosztował prawie 3 mln zł.
Wyłączyli wszystkie lampy w gminie
Wyłączyli wszystkie lampy w gminie Do 15 sierpnia nie będzie działać całe oświetlenie uliczne na terenie gminy Wojcieszków. - To nie jest oszczędzanie kosztem mieszkańców - tłumaczy zastępca wójta.
Duża deklaracja to więcej śmieci?
Duża deklaracja to więcej śmieci? Łukowskich radnych zastanowiło, dlaczego 'śmieciowa' deklaracja w gminie Łuków może być mniejsza od tej miejskiej.
Wakacyjny koncert Orkiestry Dętej w Łukowie
Wakacyjny koncert Orkiestry Dętej w Łukowie Łukowski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie zapraszają na Letni Koncert Łukowskiej Orkiestry Dętej.
Baranowski do Płudowskiego: Radni nie chodzą na smyczy
Baranowski do Płudowskiego: Radni nie chodzą na smyczy ŁUKÓW: Części radnych nie podoba się sposób, w jaki burmistrz komunikuje się z nimi i mieszkańcami. - Niektórzy traktują moje wypowiedzi zbyt dosłownie - odpowiada Piotr Płudowski.
LATO Z FOLKLOREM w Zalesiu
 LATO Z FOLKLOREM  w Zalesiu W ostatnią skąpaną w słońcu niedzielę czerwca, na placu rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Zalesiu zorganizowany został festyn Lato z folklorem 2019.
Zespół Pieśni i Tańca "Jata" w Bułgarii ...
Zespół Pieśni i Tańca Zespół Pieśni i Tańca "Jata" z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie uczestniczył w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Varnie w Bułgarii.
"Król Lew" w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza od 19 lipca do Kina Łuków na premierowe seanse amerykańskiego filmu przygodowego produkcji Walt Disney Pictures w reżyserii Jona Favreau "Król Lew".
Szczygieł kontra Płudowski. Burmistrz cofa apelację
Szczygieł kontra Płudowski. Burmistrz cofa apelację Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski nie zgadzał się z wyrokiem Sądu Pracy, który nakazał żeby miasto wypłaciło odszkodowanie za zwolnienie z pracy byłemu sekretarzowi Ryszardowi Szczygłowi. Początkowo Płudowski odwołał się od wyroku, ale zmienił decyzję.
Zuchowie-detektywi z Łukowa w Cieszynie
Zuchowie-detektywi z Łukowa w Cieszynie Zuchy z Hufca ZHP Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej po długiej podroży wróciły właśnie ze swojego letniego wypoczynku. Przebywały w Cieszynie. To tam została dla nich zorganizowana kolonia pod hasłem ?Sherlock Zuch?.
Kradzież wódki, maszynek do golenia i zatrzymani pijani ...
Kradzież  wódki, maszynek do golenia i zatrzymani pijani kierowcy Czy to kłopoty z twardym zarostem sprowokowały łukowianina do kradzieży aż 5 maszynek elektrycznych do golenia? Publikujemy KRONIKĘ KRYMINALNĄ przygotowaną przez Marcina Józwika, oficera prasowego Komendy Policji w Łukowie za okres od 8 do 14 lipca 2019 r.
Miał 2 promile. Pijanego 39-latka zatrzymała policja
Miał 2 promile. Pijanego 39-latka zatrzymała policja Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 39-latek z gm. Łuków, który jechał osobowym audi.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Harcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programuZderzenie na drodze w kierunku Gręzówki

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
01
02
03
04
"Król Lew" w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza od 19 lipca do Kina Łuków na premierowe seanse amerykańskiego filmu przygodowego produkcji Walt Disney Pictures w reżyserii Jona Favreau "Król Lew".
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Wakacyjny koncert Orkiestry Dętej w Łukowie
Wakacyjny koncert Orkiestry Dętej w Łukowie
Łukowski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie zapraszają na Letni Koncert Łukowskiej Orkiestry Dętej.

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Mechanik / Elektromechanik samochodowy 245.249
Firma Emtor zatrudni osoby w zawodzie mechanik / elektromechanik samochodowy Oferujemy stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Umowa o prace oraz: -dodatkowe ubezpieczenie grupowe -atrakcyjne pakiety ...
Sprzedam: Działka / działki Olchowiec nad Jeziorem Solińskim 240.244
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Kupię: Kupie Wszystko co Stare i Wojskowe Polskie i Zagraniczne
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje