Dziś są imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Redakcja  
dodane: 19-02-2019 13:18   |   wyświetleń: 3683

3 miesiące aresztu dla 27-latka

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 27-letni mieszkaniec Łukowa, który w sobotę ukradł kurtkę z kluczykiem do samochodu i włamał się do stojącego na pobliskim parkingu auta. O sprawie pisaliśmy wczoraj w odrębnym artykule.
3 miesiące aresztu dla 27-latkafoto. KPP w Łukowie 
Mężczyzna w przeszłości odsiadywał już wyrok za inne przewinienia. 27-latek w sobotę 16 lutego ukradł m.in. samochód, który pozostawił na jednej z posesji. W tym samym miejscu zostawił kilka miesięcy temu inny samochód, który prowadził w stanie nietrzeźwości. Wówczas też mężczyzna włamał się do sklepu spożywczego.

Zobacz też:

Dzisiaj, we wtorek 19 lutego, sąd uwzględnił wniosek łukowskiej Policji oraz Prokuratury i zastosował areszt tymczasowy wobec 27-latka. Młody mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Video

Komentowane

xyz (2019-02-19 19:05) 15 4   |   zgłoś do usunięcia
tępić!
ZOZ (2019-02-20 07:51) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Nieszczęśliwy człowiek i tyle można mu zarzucić.
8989 (2019-02-20 09:33) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
A kto teraz jest szczęśliwy.? w dzisiejszych czasach każdy jest dobry i policjant jest dobry i siostra zakonna jest dobra. Każdy widzi obcego a swojego złodzieja kryje. Ludzka zazdrość i chamstwo niezna granic..
bo życie jest niesprawiedliwe (2019-02-20 10:22) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
państwo daje małe zasiłki i młodzi są zmuszeni do kradzieży. współczuje młodemu człowiekowi że mu tak życie marnują
0909 (2019-02-20 10:43) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie te bydlaki z policji zniszczyły życie modemu człowiekowi tylko dlatego że jedna szmata która znecala się nad dzieckiem nasz czekała swoją morda przerażających a nawet wymyślnych rzeczy które nigdy nie miały miejsca. A teraz żadnego śmiecia nie interesuje że ma życie młody chłopak zniszczone życie i zdrowie. I zadają kurewskie pytania a z czego żyje a mas renta a może wibrator.
Ostatni sprawiedliwy (2019-02-20 13:38) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Każdy popełnia błędy jeden mniejsze drugi większe i ponosi konsekwencje. Wiedział co robi ile za to mu grozi.. Lecz Video które wy z zawiści umieściliście w serwisie YT. Przekracza granice normy. Jeśli chcecie reportażu na temat waszej redakcji i takich działań beznadziejnych i bezpodstawnych. Jeden z Warszawskich dziennikarzy pracujący w redakcji na poziomie. Chętnie się zajmie ta tym artykułem. Pozdrawiam i polecam przemyśleć to video. (Y) BSNT.
Eee (2019-02-20 17:00) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
A co z tym videło jest nie tak? Że zakryli twarz kryminalisty?
Do życie jest ciężkie (2019-02-20 17:08) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Młodzi są żeby pracować a nie brać zasiłki
356 (2019-02-20 20:38) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zasiłeku nie potrzeba bo jesce tej nocy nogi wyciągnę
123457 (2019-02-20 22:21) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
w policji w Łukowie są zatrudniane zbyt mało dojrzałe ludzie dlatego że zaczynają sprawe a i jej nie kończą. Tylko aby nie narażać się koleżance lub koledze to uciekają na emeryturę. Właśnie sprawa powinna być wzniwiona i nagłośnienia która by dotyczyła znęcanie się nad dzieckiem poniżej 15 i NAKLANIANIE dziecka o ściągnięcie majtek i pokazanie narządów płciowych. Podlega to pod molestowanie a i naklanie przez policjantów i NAKLANIANIE dziecka żeby wyłudzić świadczenie Z ZUS. WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA POWINNA PONIEŚĆ JEDNOSTKA POLICJI Z ŁUKOWA JAK I Z STOCZKA NIE ZUS. ZUS NIE JEST OD TEGO ŻEBY POŁACI SKRZYWDZONEMU DZIECKU PIENIĄDZE. Każdy o tym doskonale wie kto dopuści się zbrodni na nie letnim dzieckiem musi ponieść odpowiedzialność karną więc powinny być wyciągnięte konsekwencje.
123457 (2019-02-20 22:38) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Każdy chłop ma swoje jaja więc jak ich sobie ich pilnuje i po inne jak nie wyciąga ręki bo bo ktoś się zdenerwuje i ci zęby wybije i po co ci to.
1256 (2019-02-21 06:37) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
CZAS ZAKOŃCZYĆ OKRADAC POLSKIE INSTYTUCJE FINANSOWE JEŚLI KTOŚ DOPUŚCI SIĘ ROZBOJU I SKRZYWDZI DZIECKO JEST ZABOWIAZANY PONIEŚĆ WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA I NIE MA TAKIE OPCJI JAK WYŁUDZENIA RENTY CZY ZASIŁKÓW BO W POLICJI ZACZYNA SIĘ PRACĘ OD ZNAJOMOŚCI A KOŃCZY NA ZAMIATANIE WSZYSTKIEGO POD DYWAN... W POLICJI SĄ ZATRUDNIANE DUŻE DZIECI KTÓRE POZNAJĄ LITERY BO GDY COŚ SIĘ ZACZYNA TO I SIĘ KOŃCZY... A RZUCAJĄ I UCIEKAJĄ NA EMERYTURĘ ŚWIADCZY TO O TYM ŻE JESTEŚ ZBYT MAŁO WYCHOWANY TAK JAK TWOJA MAMUSIA DLA KTÓREJ BYŁ WAŻNIEJSZY ROMANS NIŻ TAKI SYNCIO JAK TY. POLSKI RZĄD TO BIEDNY RZĄD I ON NIE JEST ŻEBY WSPIERAĆ SKRZYWDZONE DZIECI OD TEGO JEST POLICJA ŻEBY WYPŁACAC ŚWIADCZENIA..
PRAWILNY BRAJAN (2019-02-21 07:34) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
TYLKO BÓG MOŻE NAS SĄDZIĆ
Regulamin polski mów jasno i wyraźnie (2019-02-21 14:26) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
JEŚLI JESTEŚ TAK ZACHWYCONY I PODNIECONY PAN MUNDUROWY I JAK STRASZNIE SIĘ PODNIECASZ RENTAMI TO ZUS JEST OTWARTY DLA KAŻDEGO DZWII DLA KAŻDEGO SĄ OTWARTE I BRAMA DO RAJU I DO NIEBA JEST DOSTĘPNA NIKT NIKOMU NIE BRONI MOŻE IŚĆ. INFOLNIA TEŻ JEST MOŻESZ ZADZWONIĆ POMAMLAC 225601600 ALE JEST JEDNA ZASADA JEST TAKA NIE PRZYPIERDALAJ SIĘ DO DZIECKA I NIE OCZERNIAJ JEGO I NIE ZASTRASZAJ SWOIMI JAJAMI BO JAJA SĄ DLA TWOJEJ UKOCHANEJ PANI ŚLUBNEJ I MOŻESZ JEJ ICH POKAZAĆ A NIE DZIECKO KRZYWDZIC I ZASTRASZAC TRZEBA W GŁÓWCE MIEĆ NASTRANE I NAJEBANE ŚMIETANY CAŁY LEP..
? (2019-02-21 14:47) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
pan wyżej po lekach?
0909 (2019-02-22 07:17) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
OCZYWIŚCIE ŻE PO LEKACH JESTEM PAN MONDUROWY I BIORĘ VIAGRE A VIAGRA NAPEWNO W NOCY ZAGRA. I JAK CI SZKODA TO TEŻ WESCIE VIAGRE.
pisiorowy szaman (2019-02-23 03:40) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Patologi nie szkoda, w Łukowie pełno tego tałatajstwa i wykolejeńców się szwęda.
REPORTER RADIA ESKA ROCK (2019-02-24 16:41) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
Śmierć skrzywdzonego dziecka nie idzie na marne wróci z czasem to samo. Nie jeden bohater sex shopu o tym się przekonał... WIĘCEJ INFO W Agencji towarzyskiej
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Rosomaki w Radoryżu
Rosomaki w Radoryżu Kołowe transportery opancerzone "Rosomak", wóz ewakuacji medycznej i wojskowy moździerz "Rak" przyjechały w środę 20 marca do Radoryża Smolanego w gminie Krzywda. Do miejscowego Zespołu Szkół zawitali żołnierze z 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina.
Ponad 350 miejsc dla bezrobotnych i szukających szkoły
Ponad 350 miejsc dla bezrobotnych i szukających szkoły Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie zapełniła się we wtorek 19 marca zwiedzającymi. W miejscu tym tradycyjnie odbywały się Targi Pracy i Edukacji. Była to już ósma edycja tego wydarzenia.
Reprezentacja Polski U-19. Łukowianin Cezary Miszta uratował remis z ...
Reprezentacja Polski U-19. Łukowianin Cezary Miszta uratował remis z Francją Piłkarze reprezentacji Polski U-19 walczą o występ w juniorskich Mistrzostwach Europy. W rozgrywanym we Francji turnieju Elite Round zremisowali z drużyną gospodarzy 0-0. Duża zasługa w tym pochodzącego z Łukowa bramkarza Cezarego Miszty.
44-kilometrowy marsz
44-kilometrowy marsz Trwają zapisy na nocny marsz w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W tym roku wydarzenie zaplanowano w nocy z 12 na 13 kwietnia.
Czipowanie psów? Nieprędko
Czipowanie psów? Nieprędko Rada Miasta nie przychyliła się do petycji "zwierzolubnego" stowarzyszenia. Zwierzęta mieszkające w Łukowie nie będą w najbliższym czasie czipowane ze środków z miejskiego budżetu.
Brodzą w błocie na Gospodarskiej
Brodzą w błocie na Gospodarskiej "Wystarczy deszcz, a ul. Gospodarska rozpuszcza się jak masło, a butów z tej brei nie da się wyciągnąć" - mieszkańcy ulicy nie kryją oburzenia. Urząd Miasta prosi o cierpliwość.
Franciszek Salezy Jezierski urodził się w Gołąbkach
Franciszek Salezy Jezierski urodził się w Gołąbkach Pochodzący z Ziemi Łukowskiej Franciszek Salezy Jezierski był urzędnikiem, kaznodzieją, powieściopisarzem i publicystą oraz działaczem Komisji Edukacji Narodowej.
ŁOK: Najbliższe wydarzenia
ŁOK: Najbliższe wydarzenia Konkursy recytatorskie, przeglądy teatralne i koncert grupy, która występowała na największych scenach w kraju. Co w najbliższym czasie będzie się działo w Łukowskim Ośrodku Kultury?
Sukces Emilki, wyróżnienia dla innych
Sukces Emilki, wyróżnienia dla innych Emilia Szcześniak tryumfuje na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki "Rozśpiewany Wawer" w Warszawie. Pozostałe wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK zostały laureatkami tego konkursu.
Zaginiony wciąż poszukiwany. Udostępnij wiadomość!
Zaginiony wciąż poszukiwany. Udostępnij wiadomość! Łukowscy policjanci ponownie informują o zaginionym Adrianie Kurowskim, 22-latku zamieszkałym w Aleksandrowie w gminie Łuków. Mężczyzna wyszedł z domu 10 stycznia i do dziś nie nawiązał kontaktu z rodziną.
„NIE” dla kas biletowych na dworcu PKP!
„NIE” dla kas biletowych na dworcu PKP! Przewoźnicy, którzy wożą pociągami mieszkańców Łukowa do innych miejsc w kraju, nie są zainteresowani otwarciem kas biletowych na dworcu kolejowym w naszym mieście. Czy to, co jest standardem w innych miejscach w kraju, w Łukowie nie jest w ogóle możliwe do zrealizowania?
100 meczów na 100-lecie PZPN
100 meczów na 100-lecie PZPN Szymon Tomasik to przedstawiciel PZPN, który przemierza cały kraj wszerz i wzdłuż i ogląda mecze piłki nożnej w niższych ligach. W niedzielę 17 marca zawitał do Łukowa na mecz Orląt z Włodawianką. Co mu się najbardziej podobało w naszym mieście?
Radny Sych pyta o szczegóły konkursu
Radny Sych pyta o szczegóły konkursu Powiatowy radny Tomasz Sych pyta o szczegóły zatrudnienia Władysława Karasia w Zarządzie Dróg Powiatowych w Łukowie. To reakcja m.in. na informacje, które pojawiły się na naszym portalu.
Po nieboskłonie - wiosenny przebój!
Po nieboskłonie - wiosenny przebój! Na polski rynek muzyczny szturmem "wdarł" się najnowszy singiel utalentowanej wokalistki Bronki - "Po nieboskłonie". Utwór promuje debiutancką płytę "Bronka_wczoraj_i_dziś" i jest zapowiedzią niezwykle oryginalnej, dynamicznej i zarazem nostalgicznej płyty. Czy wiecie, że wokalistka pochodzi z Wojcieszkowa w powiecie łukowskim?
Nowe władze Klubu Olimpijczyka
Nowe władze Klubu Olimpijczyka Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej zwołał pod koniec lutego Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków Klubu. Oprócz wyboru władz stowarzyszenia, zadecydowano w którą stronę będzie zmierzał klub zrzeszający m.in. sztangistów i adeptów sztuk walki.
Biegacze po stanowisko w ZGL
Biegacze po stanowisko w ZGL Sebastian Ignaciuk, Marek Czernecki i Jarosław Piekarki ubiegają się o stanowisko dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej w Łukowie. Kandydatury tych panów - prywatnie miłośników biegania - zostały otwarte w konkursie w poniedziałek 18 marca.
Prawie 400 km w basenie
Prawie 400 km w basenie Prawie 400 kilometrów przepłynęli uczestnicy nocnego maratonu pływackiego "Otyliada". Nocne pływanie odbywało się w Łukowie w sobotę i niedzielę 16-17 marca.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Rosomaki w RadoryżuPonad 350 miejsc dla bezrobotnych i szukających szkołyPrawie 400 km w basenie Zimowy mecz na wiosnę. Orlęta - Włodawianka 1:1Harcerskie pamiątki w Muzeum. Są unikaty!Odznaki za wyniki w nauceWystawa na stulecie szkołyWygrana zespołu z Białorusi. Niedzielny pożarSpotkanie w Kamenie z Piotrem WróblemWielkopostny Dzień SkupieniaNowe książki w muzeum Sienkiewicza

Obejrzyj

Po nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!3 miesiące aresztu dla 27-latkaCeltyckie walentynki w ŁOKDużo głosowań na powiatowej sesjiKastracja zwierząt i Noworoczny koncert szkoły muzycznejPonad 80 tysięcy dla OrkiestryWywieźli 24-latka za miasto. Chcieli odzyskać

Wydarzenia dodajwszystkie

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Edit Piaf w ŁOK
Edit Piaf w ŁOK
Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców na koncert muzyki francuskojęzycznej. 13 marca w Łukowie zagrał duet Lucy&Tom z Koszalina. Artyści wykonywali przeboje Edith Piaf.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Start i meta biegu kolarskiego będą przy muzeum noblisty w Woli Okrzejskiej. Podczas spotkania organizatorzy ustalili datę kolejnej imprezy na niedzielę, 19 maja.

Prognoza pogody

Szachowy turniej dla Wyklętych
Szachowy turniej dla Wyklętych
Klub szachowy "Hetman" Krynka zaprasza na Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych. Celem wydarzenia jest uczczenie walczących na ziemi łukowskiej żołnierzy antykomunistycznego podziemia.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: PRACA NA BUDOWIE
Zatrudnię pracowników do pracy na budowie w Warszawie przy dociepleniach, remontach. Zatrudnimy fachowców, dekarzy, pomocników. WYsokie stawki wynagrodzenia. Zakwaterowanie, możliwość dojazdu. Tel 519583163. ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Sprzedam: szamba betonowe z atestem transportem montażem i gwarancją
Oferuję zbiorniki betonowe, ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje