Dziś są imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Redakcja  
dodane: 19-02-2019 13:18   |   wyświetleń: 4363

3 miesiące aresztu dla 27-latka

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 27-letni mieszkaniec Łukowa, który w sobotę ukradł kurtkę z kluczykiem do samochodu i włamał się do stojącego na pobliskim parkingu auta. O sprawie pisaliśmy wczoraj w odrębnym artykule.
3 miesiące aresztu dla 27-latkafoto. KPP w Łukowie 
Mężczyzna w przeszłości odsiadywał już wyrok za inne przewinienia. 27-latek w sobotę 16 lutego ukradł m.in. samochód, który pozostawił na jednej z posesji. W tym samym miejscu zostawił kilka miesięcy temu inny samochód, który prowadził w stanie nietrzeźwości. Wówczas też mężczyzna włamał się do sklepu spożywczego.

Zobacz też:

Dzisiaj, we wtorek 19 lutego, sąd uwzględnił wniosek łukowskiej Policji oraz Prokuratury i zastosował areszt tymczasowy wobec 27-latka. Młody mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Video

Komentowane

xyz (2019-02-19 19:05) 25 5   |   zgłoś do usunięcia
tępić!
ZOZ (2019-02-20 07:51) 17 8   |   zgłoś do usunięcia
Nieszczęśliwy człowiek i tyle można mu zarzucić.
8989 (2019-02-20 09:33) 8 11   |   zgłoś do usunięcia
A kto teraz jest szczęśliwy.? w dzisiejszych czasach każdy jest dobry i policjant jest dobry i siostra zakonna jest dobra. Każdy widzi obcego a swojego złodzieja kryje. Ludzka zazdrość i chamstwo niezna granic..
bo życie jest niesprawiedliwe (2019-02-20 10:22) 9 15   |   zgłoś do usunięcia
państwo daje małe zasiłki i młodzi są zmuszeni do kradzieży. współczuje młodemu człowiekowi że mu tak życie marnują
0909 (2019-02-20 10:43) 18 14   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie te bydlaki z policji zniszczyły życie modemu człowiekowi tylko dlatego że jedna szmata która znecala się nad dzieckiem nasz czekała swoją morda przerażających a nawet wymyślnych rzeczy które nigdy nie miały miejsca. A teraz żadnego śmiecia nie interesuje że ma życie młody chłopak zniszczone życie i zdrowie. I zadają kurewskie pytania a z czego żyje a mas renta a może wibrator.
Ostatni sprawiedliwy (2019-02-20 13:38) 12 16   |   zgłoś do usunięcia
Każdy popełnia błędy jeden mniejsze drugi większe i ponosi konsekwencje. Wiedział co robi ile za to mu grozi.. Lecz Video które wy z zawiści umieściliście w serwisie YT. Przekracza granice normy. Jeśli chcecie reportażu na temat waszej redakcji i takich działań beznadziejnych i bezpodstawnych. Jeden z Warszawskich dziennikarzy pracujący w redakcji na poziomie. Chętnie się zajmie ta tym artykułem. Pozdrawiam i polecam przemyśleć to video. (Y) BSNT.
Eee (2019-02-20 17:00) 9 15   |   zgłoś do usunięcia
A co z tym videło jest nie tak? Że zakryli twarz kryminalisty?
Do życie jest ciężkie (2019-02-20 17:08) 11 12   |   zgłoś do usunięcia
Młodzi są żeby pracować a nie brać zasiłki
356 (2019-02-20 20:38) 8 14   |   zgłoś do usunięcia
Mnie zasiłeku nie potrzeba bo jesce tej nocy nogi wyciągnę
123457 (2019-02-20 22:21) 18 6   |   zgłoś do usunięcia
w policji w Łukowie są zatrudniane zbyt mało dojrzałe ludzie dlatego że zaczynają sprawe a i jej nie kończą. Tylko aby nie narażać się koleżance lub koledze to uciekają na emeryturę. Właśnie sprawa powinna być wzniwiona i nagłośnienia która by dotyczyła znęcanie się nad dzieckiem poniżej 15 i NAKLANIANIE dziecka o ściągnięcie majtek i pokazanie narządów płciowych. Podlega to pod molestowanie a i naklanie przez policjantów i NAKLANIANIE dziecka żeby wyłudzić świadczenie Z ZUS. WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA POWINNA PONIEŚĆ JEDNOSTKA POLICJI Z ŁUKOWA JAK I Z STOCZKA NIE ZUS. ZUS NIE JEST OD TEGO ŻEBY POŁACI SKRZYWDZONEMU DZIECKU PIENIĄDZE. Każdy o tym doskonale wie kto dopuści się zbrodni na nie letnim dzieckiem musi ponieść odpowiedzialność karną więc powinny być wyciągnięte konsekwencje.
123457 (2019-02-20 22:38) 8 19   |   zgłoś do usunięcia
Każdy chłop ma swoje jaja więc jak ich sobie ich pilnuje i po inne jak nie wyciąga ręki bo bo ktoś się zdenerwuje i ci zęby wybije i po co ci to.
1256 (2019-02-21 06:37) 14 7   |   zgłoś do usunięcia
CZAS ZAKOŃCZYĆ OKRADAC POLSKIE INSTYTUCJE FINANSOWE JEŚLI KTOŚ DOPUŚCI SIĘ ROZBOJU I SKRZYWDZI DZIECKO JEST ZABOWIAZANY PONIEŚĆ WSZYSTKIE KOSZTY LECZENIA I NIE MA TAKIE OPCJI JAK WYŁUDZENIA RENTY CZY ZASIŁKÓW BO W POLICJI ZACZYNA SIĘ PRACĘ OD ZNAJOMOŚCI A KOŃCZY NA ZAMIATANIE WSZYSTKIEGO POD DYWAN... W POLICJI SĄ ZATRUDNIANE DUŻE DZIECI KTÓRE POZNAJĄ LITERY BO GDY COŚ SIĘ ZACZYNA TO I SIĘ KOŃCZY... A RZUCAJĄ I UCIEKAJĄ NA EMERYTURĘ ŚWIADCZY TO O TYM ŻE JESTEŚ ZBYT MAŁO WYCHOWANY TAK JAK TWOJA MAMUSIA DLA KTÓREJ BYŁ WAŻNIEJSZY ROMANS NIŻ TAKI SYNCIO JAK TY. POLSKI RZĄD TO BIEDNY RZĄD I ON NIE JEST ŻEBY WSPIERAĆ SKRZYWDZONE DZIECI OD TEGO JEST POLICJA ŻEBY WYPŁACAC ŚWIADCZENIA..
PRAWILNY BRAJAN (2019-02-21 07:34) 15 8   |   zgłoś do usunięcia
TYLKO BÓG MOŻE NAS SĄDZIĆ
Regulamin polski mów jasno i wyraźnie (2019-02-21 14:26) 8 13   |   zgłoś do usunięcia
JEŚLI JESTEŚ TAK ZACHWYCONY I PODNIECONY PAN MUNDUROWY I JAK STRASZNIE SIĘ PODNIECASZ RENTAMI TO ZUS JEST OTWARTY DLA KAŻDEGO DZWII DLA KAŻDEGO SĄ OTWARTE I BRAMA DO RAJU I DO NIEBA JEST DOSTĘPNA NIKT NIKOMU NIE BRONI MOŻE IŚĆ. INFOLNIA TEŻ JEST MOŻESZ ZADZWONIĆ POMAMLAC 225601600 ALE JEST JEDNA ZASADA JEST TAKA NIE PRZYPIERDALAJ SIĘ DO DZIECKA I NIE OCZERNIAJ JEGO I NIE ZASTRASZAJ SWOIMI JAJAMI BO JAJA SĄ DLA TWOJEJ UKOCHANEJ PANI ŚLUBNEJ I MOŻESZ JEJ ICH POKAZAĆ A NIE DZIECKO KRZYWDZIC I ZASTRASZAC TRZEBA W GŁÓWCE MIEĆ NASTRANE I NAJEBANE ŚMIETANY CAŁY LEP..
? (2019-02-21 14:47) 11 13   |   zgłoś do usunięcia
pan wyżej po lekach?
0909 (2019-02-22 07:17) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
OCZYWIŚCIE ŻE PO LEKACH JESTEM PAN MONDUROWY I BIORĘ VIAGRE A VIAGRA NAPEWNO W NOCY ZAGRA. I JAK CI SZKODA TO TEŻ WESCIE VIAGRE.
pisiorowy szaman (2019-02-23 03:40) 16 7   |   zgłoś do usunięcia
Patologi nie szkoda, w Łukowie pełno tego tałatajstwa i wykolejeńców się szwęda.
REPORTER RADIA ESKA ROCK (2019-02-24 16:41) 11 18   |   zgłoś do usunięcia
Śmierć skrzywdzonego dziecka nie idzie na marne wróci z czasem to samo. Nie jeden bohater sex shopu o tym się przekonał... WIĘCEJ INFO W Agencji towarzyskiej
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Trójka naszych na zgrupowaniu
Trójka naszych na zgrupowaniu Trójka zawodników reprezentujących klub KSW Łuków uda się na pierwsze w tym roku konsultacje treningowe reprezentacji Polski w kickboxingu. Zawodników - kadetów starszych - wybrali trenerzy Kadry Narodowej Agnieszka Turchan i Zenon Pawlikowski.
Zapaśniczy turniej w Zalesiu
Zapaśniczy turniej w Zalesiu Niedawno w Łukowie odbywał się zapaśniczy memoriał, teraz kolejne zawody organizuje m.in. Gmina Łuków i klub UKS Zalesie. 7 i 8 czerwca odbywać się będzie Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek w zapasach kobiet oraz Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.
Geologiczny piknik w Gołaszynie
Geologiczny piknik w Gołaszynie Ekologiczny pokaz mody, a także wystawy skał i minerałów to część atrakcji, które przygotowano na "Festyn rodzinny z geologią". Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 9 czerwca w Gołaszynie.
Zuzanna mistrzynią województwa!
Zuzanna mistrzynią województwa! Zuzanna Majek z ŁKS Orlęta Łuków wywalczyła złoty medal w ciężarowych zawodach w Białej Podlaskiej. Podopieczna trenera Roberta Dołęgi została Mistrzynią Województwa Lubelskiego Seniorek.
Andrzej Rybiński zagra w Łukowie
Andrzej Rybiński zagra w Łukowie Autor znanego przeboju pt. "Nie liczę godzin i lat" wystąpi 10 czerwca w Łukowie. Na koncert Andrzeja Rybińskiego zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.
Wędkarskie zawody dla najmłodszych – trwają zapisy
Wędkarskie zawody dla najmłodszych – trwają zapisy Do 29 maja można dokonywać zapisów na zawody w wędkarstwie spławikowym, które odbędą się w Dzień Dziecka, 1 czerwca w Przytocznie. Osoby w wieku do 16 lat zapraszają członkowie kół PZW Łuków Miasto i PZW Łuków Kolejarz.
Poniedziałkowe ulewy: były podtopienia
Poniedziałkowe ulewy: były podtopienia Gwałtowne poniedziałkowe opady deszczu spowodowały wiele interwencji straży pożarnej. Między godziną 16 a 18 słychać było syreny wozów strażackich, które jeździły do wypompowywania wody.
Pijany 23-latek chciał zarąbać siekierą policjantów
Pijany 23-latek chciał zarąbać siekierą policjantów Łukowscy policjanci zatrzymali agresywnego 23-latka, który awanturując się w domu zniszczył wyposażenie mieszkania. Podczas interwencji młodzieniec rzucił się z siekierą na mundurowych. Wcześniej w stanie nietrzeźwości jeździł swoim samochodem i uszkodził ciężarówkę sąsiada.
Zlikwidowali nielegalny salon gier
Zlikwidowali nielegalny salon gier Nielegalny salon gier zlikwidowali w poniedziałek 20 maja łukowscy policjanci. Wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Białej Podlaskiej zabezpieczyli sprzęt komputerowy służący do prowadzenia gier do wymaganej koncesji. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.
Zaginął 16-latek
Zaginął 16-latek Łukowska policja poszukuje zaginionego Kacpra Laseckiego, 16-letniego mieszkańca gminy Łuków. Młodzieniec ostatnim razem widziany był na os. Chącińskiego w Łukowie w sobotę 18 maja.
"Jedynka" list PiS przyjedzie do Łukowa
Dobiega końca kampania do Parlamentu Europejskiego. Osoby ubiegające się o mandat europosła z województwa lubelskiego regularnie spotykają się z mieszkańcami i przekonują ich do swoich pomysłów. Jedno z takich spotkań odbędzie się w środę 22 maja w Łukowie. Do miasta przyjedzie "jedynka" z list PiS - Elżbieta Kruk.
Europejski piknik w Świdrach
Europejski piknik w Świdrach W minioną niedzielę w Świdrach niedaleko Łukowa odbył się Piknik Europejski. W spotkaniu z mieszkańcami Powiatu Łukowskiego wziął udział europoseł Krzysztof Hetman.
Koalicja przeciw burmistrzowi. Nie dla podwyżek
Koalicja przeciw burmistrzowi. Nie dla podwyżek Około dwóch godzin trwała dyskusja na temat nowych stawek za gospodarowanie odpadami komunalnymi w mieście. Proponowane przez burmistrza podwyżki nie zyskały uznania koalicyjnych radnych.
„Czyste Powietrze”: będzie punkt informacyjny
„Czyste Powietrze”: będzie punkt informacyjny Na godz. 10.30 zaplanowano konferencję prasową w sprawie otwarcia w Łukowie punktu informacyjnego dotyczącego programu "Czyste Powietrze". Biuro mieścić się będzie w budynku PKS przy ul. Piłsudskiego 29.
Narkotykowe wpadki w Łukowie
Narkotykowe wpadki w Łukowie Łukowscy policjanci przygotowali kolejną kronikę kryminalną. W ostatnim tygodniu funkcjonariusze odnotowali m.in. narkotykowe wpadki. Środki odurzające trzykrotnie były odnajdowane na terenie miasta.
Darowizny od Janusza Wylotka nie będzie
Darowizny od Janusza Wylotka nie będzie Były wójt gminy Wojcieszków chce przekazać za darmo działkę pod budowę ośrodka zdrowia. Ale stawia warunki, których jego następczyni nie chce przyjąć.
„Polska Moja Ojczyzna”
„Polska Moja Ojczyzna” Łukowski Ośrodek Kultury oraz Tesco w Łukowie zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Polska Moja Ojczyzna".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Zuzanna mistrzynią województwa!Poniedziałkowe ulewy: były podtopieniaPijany 23-latek chciał zarąbać siekierą policjantówPonad 200 osób na memorialePrzystanek Kuchnia czeka na mieszkańców ŁukowaStrażackie święto za namiMajówka z wędkąSukces w CzemiernikachKonna impreza w rocznicę urodzin pisarzaPodbili serca PoloniiŚwięto bibliotekarzyProśby o patrole. Debata za nami

Obejrzyj

Nauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz filmAuto na dachu na środku ulicy. Zobacz filmAleż wykonanie!3 miesiące aresztu dla 27-latkaCeltyckie walentynki w ŁOK

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Andrzej Rybiński zagra w Łukowie
Andrzej Rybiński zagra w Łukowie
Autor znanego przeboju pt. "Nie liczę godzin i lat" wystąpi 10 czerwca w Łukowie. Na koncert Andrzeja Rybińskiego zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
IV Pieszy Rajd Śladami kpt. "Ostoi"
IV Pieszy Rajd Śladami kpt.
Na 15 i 16 czerwca zaplanowano kolejną wędrówkę ścieżkami rezerwatu Jata. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszają m.in. Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków i Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne "Orlik".

Prognoza pogody

Trójka naszych na zgrupowaniu
Trójka naszych na zgrupowaniu
Trójka zawodników reprezentujących klub KSW Łuków uda się na pierwsze w tym roku konsultacje treningowe reprezentacji Polski w kickboxingu. Zawodników - kadetów starszych - wybrali trenerzy Kadry Narodowej Agnieszka Turchan i Zenon Pawlikowski.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

nieruchomości: Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (235.239)
Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (235.239) Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone ...
Dam pracę: Zatrudnię pracowników budowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie w Warszawie. Wykonujemy remonty elewacji, roboty brukarskie, remonty klatek schodowych, remonty dachów itp. Zakwaterowanie, możliwość dojazdu. Wysokie stawki ...
Sprzedam: Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (234.238)
Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad Zalewem Solińskim w miejscowości Olchowiec w gminie ...
Inne: Uslugi malowania
Wykonujemy uslugi malowania: - wnetrza - elewacje - dachy - inne
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected]l Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje