Dziś są imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Dzisiaj odwiedziło nas 134 osób   |   Osób online: 69   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 09-06-2018 13:28   |   wyświetleń: 12118

3 miesiące aresztu dla sprawcy wypadku

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 24-latek z gminy Ulan. Młody mężczyzna mimo obowiązujących go zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych, jechał nietrzeźwy samochodem i potrącił kierującego motocyklem. Do tragicznego wypadku doszło w czwartek wieczorem.
3 miesiące aresztu dla sprawcy wypadkufoto. KPP w Łukowie 

Wracamy do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który miał miejsce w Świdrach w czwartkowy wieczór 7 czerwca. Kierujący wówczas w stanie nietrzeźwości 24-letni mieszkaniec gminy Ulan potrącił śmiertelnie jadącego motocyklem rówieśnika.

Zobacz też: Znowu śmierć na drodze! Nie żyje 24-latek!

Jak informuje łukowska policja, sprawca wypadku usłyszał już zarzuty. Mężczyźnie, który w przeszłości kierował już pojazdami po spożyciu alkoholu, grozi do 12 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

Dzisiaj łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym.

Komentowane

Xxx (2018-06-09 13:35) 17 8   |   zgłoś do usunięcia
Bydlę powinno dostać dożywocie za to wszystko co zrobił przez swoje życie!
Xxx (2018-06-09 13:42) 17 8   |   zgłoś do usunięcia
Pan powiedział :nie sądzicie abyście i wy nie byli sądzeni . Za swoje czyny odpokutuje
ja (2018-06-09 13:52) 19 7   |   zgłoś do usunięcia
Teraz taka obleśna gnida będzie żyła na koszt podatnika .Należało by upierdolić ten łysy łeb i kopać jak piłkę .
Symetria (2018-06-09 13:53) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Polecam film ;) będą wiedzieli co z nim zrobić ;)
Abc (2018-06-09 14:48) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
A moze poda ktoś dane sprawcy? Kto to byl? Niech ludzie wiedza...
m (2018-06-09 16:07) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
widać, że nie macie swojego życia i swoich problemów! winnego ręka boska w końcu dosięgła i odpowie za swoje czyny... po co jeszcze te wszystkie durne i bezmyśle komentarze! nie życz drugiemu co tobie nie miło!!!
Abc (2018-06-09 16:20) 16 12   |   zgłoś do usunięcia
Skoro twój brat miał narzeczoną a na dodatek w ciąży to powinien się nimi zająć a nie chlać i jeździć po pijanemu jak sprawca
m (2018-06-09 16:51) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
widać, że nie macie swojego życia i swoich problemów! winnego ręka boska w końcu dosięgła i odpowie za swoje czyny... po co jeszcze te wszystkie durne i bezmyśle komentarze! nie życz drugiemu co tobie nie miło!!!
zzz (2018-06-09 16:55) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
a gdzie ich współimprezowicze??? dlaczego pozwolili jednemu i drugiemu prowadzić ???? wina leży też po ich stronie !!!
Zawisza (2018-06-09 16:58) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
12 lat to śmiechu warte ale myślę że jak wyjdzie to i tak nie siądzie za kierownicą dupa za bardzo będzie bolała żeby na fotelu siąść.
XYZ (2018-06-09 17:04) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
Co za znieczulica panuje teraz... zastanówcie się ludzie co piszecie.. (Abc twój komentarz jest nie na miejscu ciekawe czy jakby twój brat zginął też byś takie głupoty pisał nie byłeś nigdy młody nie robiłeś żadnych głupot alkoholu też pewnie nigdy nie piłeś?taki idealny jesteś?) Nie mi to oceniać ale takie chamskie słowa powinieneś zachować dla siebie... Szymon bardzo ci współczuję śmierci brata.. nie chciałabym być na miejscu dziewczyny która straciła narzyczonego jeszcze będąc w ciąży musi być teraz bardzo silna wiem że to nie będzie łatwe ale ma dla kogo żyć.. niedługo urodzi dziecko owoc miłości twojga ludzi dla niego musi być silna..
Abc (2018-06-09 17:27) 11 5   |   zgłoś do usunięcia
Uważasz ze jazda motocyklem po pijanemu bez kasku to ok ? Taki jest odpowiedzialny ojciec dziecka. ? Obaj są winni żaden z nas nie wie jak było i nikt nie ma prawa nikogo osądzać jeden poniósł najwyższy wymiar kary a drugi będzie całe życie ze świadomością że zabił człowieka pomódlmy się za nich obu i zostawmy te głupie komentarze
XYZ (2018-06-09 17:39) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie jest oki takich rzeczy nie powinno się robić.. ludzie po alkoholu nie są sobą nie myślą głowa.. podejmują decyzje pochopnie..Tak się nie zachowuje odpowiedzialna osoba masz rację ale moim zdaniem każdy może popełniać błędy on swoim przeplacil życiem.. pomodlmy się za nich i za ich najbliższych.. nasze głupie komentarze i innych są zbędne powinniśmy im współczuć a nie robić z tego sensację i się wymadrzac..
zzz (2018-06-09 17:44) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
a gdzie ich współimprezowicze??? dlaczego pozwolili jednemu i drugiemu prowadzić ???? wina leży też po ich stronie !!!
XYZ (2018-06-09 17:50) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Nie nam osądzać kto jest winny a kto nie... czasu już nikt nie cofnie.. nam pozostaje współczuć rodzinie i najbliższym...
Obiektywny (2018-06-09 18:04) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Pijanych kierowców trzeba potępiać i NAPIĘTNOWAĆ... A nie współczuć i bronić, bo taki jest przestępcą drogowym i nie ma tłumaczenia, że młody, głupi i nie zdawał sobie sprawy, z jazdy po pijaku !!! Przepisy dotyczą wszystkich i nie może być Tolerancji dla pijanych kierujących, a za swe czyny muszą ponieść odpowiedzialność karną. Ile jest takich sytuacji, że rodzice, żona, mąż, brat, siostra, sąsiedzi i postronne osoby widzą i wiedzą, że niektórzy jeżdżą po pijaku i nie reagują, a potem liczą na współczucie... Współczucie należy się rodzinie, niewinnej i zabitej osoby, bo oni tracą bliskie im osoby !!! Najgorsze jest branie w obronę, sprawcy wypadku drogowego i wylewanie złości na tych, co potepiają pijanych kierujących pojazdami. Ludzie pomyślcie zanim wyjedziecie z domów, o tym, aby bezpiecznie do nich wrócić i po drodze nie robiąc krzywdy innym uczestnikom w ruchu drogowym... "WŁĄCZ MYŚLENIE "...!!!
Josk (2018-06-09 23:42) 10 11   |   zgłoś do usunięcia
Dziewczyna w ciazy haahah to widac czym sie kierowala w doborze partnera. Patole.
zx (2018-06-10 03:22) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
no ok raz nie wiedział że jeszcze ma alkohol ale on miał dwa zakazy to nie ma usprawiedliwienia to jest zabójca z zimną krwią. Bronicie motycykliste który jechał bez świateł czyli też coś na sumieniu miał pewnie pijany i sam kazał jechać swoim samochodem. Pijesz szukaj kierowcy zanim zaczniesz jak nie to siądź w domu i wal kielicha sam jak tak ci potrzeba wypić. Pierdo.lenie głupot i usprawiedliwianie gówno wie czego zabójstwo to zabójstwo tak ciężko kierowcom zrozumieć że samochód to nie zabawka a zabić może ?Jeździ ta patologia tymi samochodami i mimo że mam pierwszeństwo ustąpić muszę bo myślę i szkoda samochodu rozwalić i to jak plaga się jest co za czasy.
Anonim (2018-06-10 10:54) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie spokojniej troche.. Wszscy tu teraz hejtują tego chłopaka, dziewczynę tego który zginął ale proszę was. To mogło spotkać każdego z nas, nikt nie wie jak na prawdę wyglądał cały wypadek, co tam się zdarzyło. Szkoda chłopaka bo był zbyt młody ale jednak najbardziej pokrzywdzony będzie owoc MIŁOŚCI zmarłego chłopaka i jego narzeczonej. Dziewczyna musi teraz być silna, na dniach urodzi się jej dziecko, które przez całe życie będzie jej przypominało ukochanego. Chłopak który za to idzie do więzienia, owszem nie jest bez winy, ale przecież nie zrobił tego z premedytacją. Zamiast hejtować pomyślcie, że to mogliście być wy.
Zdziwiony (2018-06-10 11:07) 11 4   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie!!! Zarówno jeden jak i drugi napieprzony jak bombowiec, cały wieczór wściekali się po Szczyglach i Świdrach... obydwaj karani za jazdę po pijaku, KOGO bronicie??? Dobrze, ze nie zrobili krzywdy nikomu postronnymi, ze nie pozabijali Waszych dzieci!!!
XYZ (2018-06-10 12:01) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Ogarnijcie się ludzie w końcu... tacy święci wszyscy jesteście? Nie popełniliscie nigdy w życie żadnego błędu.. Nie bronie żadnego z nich bo źle zrobili powinni zachować rozsądek ale te wasze durne komentarze zachowajcie dla siebie... ciekawe czy wam by było miło czytać takie durne komentarze na miejscu brata narzeczonej rodziców najbliższych tych młodych chłopaków...każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale na prawdę zastanówcie się co piszecie bo ranicie tym innych ludzi którzy teraz potrzebuje wsparcia a nie takich hejtow i oskarżeń... chociaż na chwilę postawcie się w sytuacji tej dziewczyny która straciła narzeczonego i ojca dziecka.. Nie zrozumiecie tego co czuje bo większość z was nie ma serca i myśli tylko o sobie... najłatwiej jest pisać o innych a siebie nie widzieć... Ja też nie jestem święta popełniłam błędy jak każdy ale uważam że niektóre wasze słowa są tu nie na miejscu...
dozywocie (2018-06-10 13:31) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
Dożywocie się należy za całokształt
Abc (2018-06-10 15:30) 3 8   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy ty za swoje przewinienia tak byś leciał do więzienia
Xd (2018-06-10 15:59) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak wiemy karma wraca , może w jego przypadku nie śmierć , ale w życiu napewno coś mu się przydarzy . Szkoda tylko tej dziewczyny i maluszka. Oby dała sobie radę po tym wszystkim.
blabla (2018-06-10 22:01) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Jak by ten zabity był bez winy to by siedział na dupie w domu i pilnował narzeczonej a nie by jeździł po pijaku. Kierowca samochodu już poniesie kare będzie musiał żyć ze świadomością do końca życia ze kogoś zabił!!! LUDZIE OCENĘ ZACZNIJCIE OD SIEBIE A NIE OD TEGO KIEROWCY. NIKT Z WAS NIE JEST IDEALNY!!!!!!!
Luk (2018-06-11 05:46) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy nie była to zabawa albo zakład kto pierwszy zjedzie to stchórzy? O takich "twardzielach" też słyszałem...
LADY (2018-06-11 11:54) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Najbardziej współczuję rodzinom-zarówno sprawcy jak i ofiary. To musi być dla nich strasznie bolesne.
LADY (2018-06-11 12:00) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Najbardziej współczuję rodzinom-zarówno sprawcy jak i ofiary. To musi być dla nich strasznie bolesne.
LADY (2018-06-11 12:30) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Najbardziej współczuję rodzinom-zarówno sprawcy jak i ofiary. To musi być dla nich strasznie bolesne.
LADY (2018-06-11 12:50) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Najbardziej współczuję rodzinom-zarówno sprawcy jak i ofiary. To musi być dla nich strasznie bolesne.
Anka (2018-06-11 13:58) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego portal pozwala na takie komentarze i takie słownictwo
Anka (2018-06-11 15:52) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
bo tak.
Atł (2018-06-12 09:14) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Josk ty kurwo dam jestes patolem.Albo starzy byli patolami!!!!Zginal w dniu urodzin!!!To ze pil w urodziny robi z niego patola ty gnido jebana???!!!!
Atł (2018-06-12 09:20) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Josk ty kurwo sam jestes patolem.Albo starzy byli patolami!!!!Zginal w dniu urodzin!!!To ze pil w urodziny robi z niego patola ty gnido jebana???!!!! Anonim i tutaj sie troszke mylisz.Na 95% zrobil to skurwiel z premedytacja!!!Na urodzinach zaspiewal mu orszak pogrzebowy,poklepal po plecach i stwierdzil ze juz mu wystarczy zycia.Po okolo godzinie zabil go jego samochodem!!!
Do atl (2018-06-12 12:20) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Skoro znasz takie szczegóły, to dlaczego wiedząc, że zrobił coś takiego, pozwolil/pozwoliliscie jechać i jednemu i drugiemu po alkoholu? Z tego co wiem to ze swidrow SW. ADRIAN miał niedaleko do domu, mógł przejść się pieszo. A auto i motor odebrać na drugi dzień z kimś.
Do Atł (2018-06-12 13:30) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Jazda po alkoholu jest patologia. Później problem jak coś się stanie. Piles nie jedz proste. Myślenie nie boli.
Do atł (2018-06-12 13:56) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Skoro znasz takie szczegóły to podziel się nimi z policja. Niech i oni wiedzą jak i dlaczego tak się stało.
Do atł (2018-06-12 15:02) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Skoro znasz takie szczegóły to podziel się nimi z policja. Niech i oni wiedzą jak i dlaczego tak się stało.
STOP (2018-06-13 03:36) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Połowa komentarzy to debilizm i tyle. Co tutaj gadać i prawić morały i głupoty. Morał jest taki żeby to było przestrogą dla innych ale nie każdy zrozumie na czyimś błędzie . Kolejna sprawa jednego życie osądziło drugiego sąd osądzi nie wy. Ludzie uważajcie na drogach szanujcie zdrowie i życie swoje i innych.