Dziś są imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Dzisiaj odwiedziło nas 140 osób   |   Osób online: 39   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 14-11-2018 11:30   |   wyświetleń: 38402

Ominęła zapory i uderzyła w pociąg

Nie potwierdziły się wstępne, nieoficjalne doniesienia z miejsca wczorajszego wypadku drogowego na przejeździe kolejowym na ul. Zapowiednik w Łukowie. Około godz. 15. na przejeżdżający pociąg towarowy wpadł Mercedes Sprinter. Kierująca nim 30-letnia kobieta nie doznała na szczęście obrażeń ciała.
Ominęła zapory i uderzyła w pociągfoto. KPP w Łukowie 
Jak wynika z informacji policji, kierująca samochodem dostawczym 30-letnia łukowianka uderzyła w 30. wagon jadącego po torach pociągu towarowego. W momencie zdarzenia były opuszczone szlabany, a mercedes ominął stojący przed nim inny samochód osobowy. Według relacji kierującej autem 30-latki, nie zatrzymała się ona przed przejeżdżającym pociągiem, gdyż dojeżdżając do przejazdu zauważyła, że „jej samochód nie hamuje”.

Policjanci informują także, że maszynista pociągu nie poczuł żadnego uderzenia. Skład zatrzymał na pobliskiej stacji, gdzie o wypadku dowiedział się od dyżurnego ruchu PKP. Funkcjonariusze ustalający okoliczności zdarzenia znaleźli też elementy pojazdu na 30. wagonie pociągu towarowego. Natomiast cały pociąg składał się z czterdziestu wagonów załadowanych węglem.

Na szczęście wypadek nie miał poważnych skutków, jak pierwotnie informowaliśmy. Nikt nie doznał obrażeń ciała, skończyło się na tylko strachu i poważnych uszkodzeniach pojazdu.

Kobieta kierująca mercedesem była trzeźwa, jednak straciła prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przeciwko 30-latce zostanie też sporządzony wniosek o ukaranie do łukowskiego sądu. Policjanci apelują też o zachowanie szczególnej ostrożności przy wjeżdżaniu na tory na przejazdach kolejowych.

Video

Komentowane

Mieszkaniec (2018-11-14 11:35) 19 7   |   zgłoś do usunięcia
To teraz kara więzienia za spowodowanie kolizji w ruchu i moment się odechce innym
Anonim (2018-11-14 11:41) 11 17   |   zgłoś do usunięcia
Jaka kara!? Skąd ktoś mógł przewidzieć że hamulec nie zadziała. Całe szczęście że to się tylko tak skończyło. To był cud że z takiego wypadku kierująca ocalała. Ludzie skończcie pisać takie głupoty co by było gdyby Wam się taka sytuacja zdarzyła?! To tylko złośliwość rzeczy martwych.
niewierny (2018-11-14 11:51) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
U redakcyjnej koleżanki to zdarzenie jest ciekawiej opisane i bez wyolbrzymiania.hahahahahahaha
qwd (2018-11-14 12:27) 16 4   |   zgłoś do usunięcia
a co miała powiedzieć że specjalnie wjechała dobrze że zabrali prawko bardzo dobrze skończyć z cwaniactwem na przejazdach .
Szok (2018-11-14 13:30) 6 12   |   zgłoś do usunięcia
Szok nie znając sprawy piszecie takie komentarze. Zajmijcie się swoimi sprawami a nie innym wymierzacie kary. Szok że tacy ludzie jeszcze istnieją!
Do. Szok (2018-11-14 14:24) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
A czy to teren prywatny był że nie możemy tego komentować ? A czy stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowy to nie dotyczy innych? Co mam patrzeć i nie reagować na czyjąś głupotę a później ta głupota odbije się na mnie? Policja stwierdziła omijanie przeszkody j zabrała prawko co jeszcze na usprawiedliwienie głupoty chcecie wymyślec? Hamulce się zepsuły? Kogo to obchodzić będzie jak tobie zabija kogoś z rodziny bo się hamulce zepsuły? Powiesz ok trudno? Czy powiesz było pilnować stanu hamulców?
Janek (2018-11-14 14:44) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Napewno trąbiła, niestety bezskutecznie A gdyby zamiast 30 wagonu było troje rowerzystów? Głupotę trzeba odpowiednio nagradzać.
(2018-11-14 15:31) 13 5   |   zgłoś do usunięcia
To nie był jej pierwszy raz Już kiedyś wyciągali ją z rowu dzwigiem przed przejazdem właśnie Nie ma co jej bronić W końcu musiało dojść do tego że straciła prawko
Kierowca (2018-11-14 17:24) 15 4   |   zgłoś do usunięcia
Tylko naiwni i nie myślący, wierzą o zepsutych hamulcach, nie wiedząc o tym, że hamulce stopniowo ulegają prawidłowemu działaniu na wskutek nieszczelności i ubytku płynu, a nie natychmiast... To więc ta kobieta, musiała by jechać pokonując pewny odcinek drogi i nie używać hamulców, co jest nie możliwe !!!A jak miała wcześniej już problem z hamulca i, to powinna zareagować na tę usterkę. Najprawdopodobniej jadąc w kierunku przejazdu na prostym odcinku drogi korzystała z telefonu i dojeżdżajac do zakrętu przed przejazdem, dopiero zorientowała się, że przed przejazdem stoi auto, czekając na na przejazd pociągu towarowego, więc gdy się zorientowała to było za późno na reakcję i nie chcąc uderzyć w stojące auto, wykonala manewr ominięcie, ale nie zdołała wyhamować i uderzyła w 30 wagon... A na swą obronę wymyśliła awarię hamulców,co jest mało wiarygodne !!! Jazda z telefonem w ręku i przy uchu, staje się już plagą, jak i wymuszanie pierwszeństwa i przejazd przez skrzyżowania na czerwonym świetle, co praktycznie często to widzę jeżdżąc autem.
Do kierowca (2018-11-14 17:52) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Brawo!!jedyny normalny i sensowny komentarz. Nie ma co z tymi hamulcami ściemniać to nie amerykański film i w rzeczywistości hamulce zawsze coś zadziałają,jest jeszcze tzw.reczny.
Swiadek (2018-11-14 18:51) 10 13   |   zgłoś do usunięcia
Proszę ile tu mądrych znawców był ktoś na miejscu? Widział zdarzenie? Jest monitoring wszystko widać czy korzystała z telefonu, czy hamowala. Na szczęście jeszcze są odpowiednie służby które to wyjaśnia. Jak narazie śledztwo trwa, a jeśli ktoś chce się pobawić w detektywa to niech odpowiednią szkołę skończy a teraz zajmie się sobą.
DoSwiadek (2018-11-14 19:42) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
A Ty byłeś? Opowiadaj co widziałeś opowiadaj jak było? Ekspertyze zrobiłeś? Przepisy cytuj jak to według prawa było. Hm czy może to prawo chłopskie uważasz za słuszne bo Somsiad mówił że ona nie winna? Idąc droga waszej głupoty przyjdzie się bo zabijać na drodze bo ja mam rację nie przepisy nie prawo. Bo dzisiaj zwracając uwagę komuś kto mi wymusza słyszę coś się przyje.bal inny powie co się trzesiesz co ci się stało jak poczekales. I tacy mądrzy jadą na przejazd i myślą a co pociąg nie poczeka haha ha
Knok (2018-11-14 20:54) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Czytaj ze zrozumieniem bo chyba masz z tym problem. Kto omija zapory kiedy pociąg jest na torach nikt nikogo nie usprawiedliwia, ale ty czytasz tylko nagłówki a reszta jest dla ciebie za trudna do pojęcia. Czasem tak bywa że kierowca który wyjedzie w niedzielę do kościoła albo w czwartek na rynek myśli że jest królem drogi i zawsze ma rację a wszyscy na niego krzyczą. Póki co śledztwo trwa i nie nam prorokowac kto jest winny najważniejsze że nikt nie ucierpiał a ci co się bawią w sędziego widocznie maja mało interesujące swoje życie skoro tak interesują się innymi
Polka (2018-11-14 21:08) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Rozpychają się, żadnej kultury. Co się dzieje na ulicach. Codziennie zjeżdżam prawie na krawężniki bo inaczej 100 razy dziennie miałabym uszkodzone auto . Szczególnie na ul. Kiernickich , gdzie jezdnia nie ma wytyczonych pasów ruchu, chamstwo wjeżdża prawie na mój samochód. Chyba wystosuje pismo do odpowiedzialej instytucji aby poczynili starania i wydzielili pasy ruchu ciągłą linią bo inaczej dojdzie kiedyś do wielkiej tragedii. Tylko zastanawiam się, czy to przeniesie oczekiwane rezultaty.Wsiada za kierownicę i widzi czubek swojego nosa, inny uczestnik ruchu się nie liczy. Ta kobieta nie powinna już nigdy usiąść za kierownicą- dla dobra wszystkich.
Zycie (2018-11-14 21:22) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Widzę że tu większość ludzi bawi się w sędziów i ekspertów ale cóż tylko to Wam pozostało że możecie sobie popisać komentarze jako ANONIM
Mm (2018-11-14 22:51) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Knok Droga jest dla wszystkich i każdy ma prawo coś powiedzieć skoro uważa że to zagraża bezpieczeństwu i gatka o zabawię w sędziego i że ma się mało interesujące życie sobie daruj.
Do. Knok (2018-11-14 23:00) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Gdzie masz info ze śledztwo trwa? Widać masz duże problemy z rzeczywistością. Policja zabierając prawo jazdy i stwierdzając omijanie i kierując do sądu o ukaranie podjęła decyzję bo wina dla nich jest ewidentna. Samochód przestał hamować to nie jest usprawiedliwienie i powód do niewinności jedynie może złagodzić karę. Ostatnio się jeden tłumaczył co na znaku stop nie zatrzymał że go nie widział bo słońce go oslepilo. Setki głupich wytłumaczen jest każdy święty może mniej kłamstw to wtedy ten co naprawdę miał awarię pojazdu to mu ktoś uwierzy.
Prawda (2018-11-15 04:47) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Rzeczywistość jest taka że prawdy i tak się nigdy nie dowiecie a z rozumem to większość ma tu problem "policja zatrzymała prawo jazdy" na 7 dni do wyjaśnienia, a nie zabrała a to jest różnica. Wy szukacie tylko sensacji i jakby tu komuś dogryzc a siebie i u siebie pod nosem nikt nie widzi
Do Prawda (2018-11-15 07:08) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Na jakie 7 dni zabrała prawo jazdy chyba chciałeś powiedzieć do rozprawy i dalej sedzia decyduje co dalej.
DoPrawda (2018-11-15 08:20) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie rozumiem po co na siłę bronisz kogoś? Podaj dowody, które przemawiają i wytłumacza ten wypadek? Co ona ma swoją obronę? Nawet policja nie uwierzyła w jej tłumaczenia bo będąc na miejscu stwierdziła poważne zagrożenie jakiemu się dopuściła bo po pierwsze policja za byle jaka kolizje zatrzymuje prawko? Nie. Po drugie policja wydała decyzję po obejrzeniu nagrania czyli wina oczywista. Sprawa trafiła do sądu bo taka procedura przy zatrzymaniu prawka inaczej by zakończyło się mandatem. Broncie dalej ludzi nie odpowiedzialnych i tłumaczcie tym że ludzie nie mają swoich spraw i problemów i dlatego tak najezdzaja. Może jeszcze trzeba będzie tolerować przejazdy na czerwonym? Może wymuszenia tolerować? Już nie można zwrócić komuś uwagi że wymusza czy na czerwonym jedzie bo pretensja. Wasza głupota prowadzi do wypadków do poważnych tragedii. Porozmawiaj ie z tymi co ucierpieli przez czyjąś głupotę to może zrozumiecie. Rozmowa o tej sytuacji nie jest tylko najezdzaniem na tą kobietę ale poruszenie tematu przejazdów i lekkomyslnosci kierowcow.
Bandyta (2018-11-15 09:03) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
Bandytyzm na drodze. Poszkodowany maszynista i jego sklad. Sprawczyni nie uniknie kary. Bo hamulce są dwa oba się zepsuły? Biegami też można hamować. Tam jest zakręt w zakręt setka wjeżdżała? Dobrze że są tam kamery łatwiej będzie dojść sprawiedliwości. Miejmy nadzieję kara będzie ogromną
Do Polka (2018-11-15 12:12) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Naucz się jeździć, to nie będziesz po krawężnikach uciekać
Do KNOK-a (2018-11-15 17:37) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Kolego nie sciemniaj z tym śledztwem, jak jest monitoring z tego zdarzenia i zabezpieczony przez policję, to nie ma mowy o jakimś śledztwie i nie zmienia tego faktu, że ta kobieta powinna być winna i ponieść karę za to zdarzenie bez dwóch zdań...!!! Jak nie podda się dobrowolnie karze za ten czyn, to Policja wtedy skieruje wniosek o ukaranie do Sądu!!!
Sprawiedliwość (2018-11-15 19:17) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
I w końcu sprawiedliwości stanie się za dość
Swój chłop (2018-11-17 17:49) 5 17   |   zgłoś do usunięcia
Może ktoś się wkoncu zainteresuje państwem A... do których należy bus, dlaczego ludzie jeżdżą nie przepisowo tzn leżą na towarze tuż pod dachem bo busy są zawsze przeładowane, bez pasów, kierowcy śpią po 3 godz dziennie bo we wtorek wracając z rynku z Mazur o 20-21 , jadą na kolejny o 2 w nocy... Busy są zrobione" na sztukę " najtańszym kosztem, bo skoro mają ok 25 busów ludzi to szef nie chce przepłacać na naprawie... Którejś zimy krzyczał do kierowców, że jeśli chcą mieć zimowe opony, to mają je sobie założyć na własny koszt! Większość ludzi pracuje tam na czarno a ich dzienny zysk sięga czesto 50 tys zl na czysto! Więc pytam, dlaczego wszystkie instancje w Łukowie przymykają na to oko?! Policja, US wiedzą o tej "szemranej" firmie i co? Kto ma z tego korzyści ze wszyscy siedzą cicho? Małe firmy się gnębi, nasyła kontrole, a ta olbrzymia firma ktora osiaga każdego dnia zwrotne korzyści prosperuje juz tyle lat! I szefową stać i na nowe Bmw, i na botoks!
Rodak (2018-11-17 22:26) 12 4   |   zgłoś do usunięcia
Do „Swój chłop” Dosyć ciekawe masz informacje. Może pracowałeś w tej firmie ze wiesz jakie maja zyski itd.? A takie Bmw na kredyt każdy może sobie wziasc
Swój chłop (2018-11-24 22:05) 3 12   |   zgłoś do usunięcia
Do Rodaka, kilkadziesiąt busów, pełny magazyn towaru, "pałac ", sprzątaczki w domu, wypoczynki w Gołębiewskim , dwa luksusowe samochody, inwestycje w nieruchomości, botoks żony min raz w miesiacu, makijaż permamentny, sztuczne rzęsy, wszelkie zabiegi "usztuczniające", drogi alkohol stawiany dla najbardziej "wygadanych" pracowników, służba podwórkowa od wszystkiego, działki i lokale w Firleju i nie tylko, "ileś" mieszkan w samym Łukowie i tak mozna pisać i pisać, a w Wólce Kosowskiej udają że ludzi nie widzą :) BIEDA AZ PISZCZY!
Swój chłop (2018-11-24 22:25) 3 11   |   zgłoś do usunięcia
Do Rodaka pracowałem czy nie to nie ma znaczenia, przewinęło się tam ogrom ludzi, większość bez umowy lub zawartej fikcyjnej na życzliwe szefom osoby, na szczęście pracują tam ludzie którzy umieją dodać 2+2,mają oczy szeroko otwarte i dlugi język po absolwencie :)
Wrzosek (2018-11-25 19:44) 12 2   |   zgłoś do usunięcia
Do Swój chłop. Ty chyba serio nie masz się czym zajmować. Z tego co wiem to piszesz fałszywe informacje. PS. To jest artykuł o czymś innym niż piszesz. ;) Proszę zająć się własnymi brudami a nie życiem innych ludzi. ;) Bo z tego co wiem to masz ich dużo..
Kasia (2018-11-25 21:32) 10 2   |   zgłoś do usunięcia
Ludzka zazdrość nie ma granic. Żałosne to co piszesz a’la swojski chłopie
Swój chłop (2018-11-26 23:40) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Panie G. nie chowaj się w boksie udając ze nikogo nie widzisz, o tobie to świadczy nie o mnie.
Wezosek (2018-11-27 14:40) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Żeby jeszcze ktoś z tych ludzi czytał co piszesz. Widać, że życia nie masz skoro się zajmujesz życiem innych oraz tworzysz plotki. Każdy wie jak jest naprawdę. Życzę Pani Milutkiego Dnia.
Swój chłop (2018-11-29 11:08) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Tak, wasze ciekawsze niz moje ale moj pies madrzejszy niz wy!
Mimoza (2018-11-29 17:13) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
A tak wtrącając się w Państwa dyskusje
Mimoza (2018-11-29 17:16) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Jakie lokale, bo ostatki tuż tuż :D
Mimoza (2018-11-29 17:21) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
A tak wtrącając się w Państwa dyskusje
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Startowała na wójta Gminy Wola Mysłowska, została zastępcą wójta ...
Startowała na wójta Gminy Wola Mysłowska, została zastępcą wójta Gminy Krzywda Związana z Prawem i Sprawiedliwością Zofia Mikusek pracować będzie w Gminie Krzywda. Niedawna kandydatka na wójta w Woli Mysłowskiej współpracować będzie z Krzysztofem Wardą, który pokonał w wyborczej dogrywce w Krzywdzie wójta Jerzego Kędrę.
10 tysięcy miesięcznie dla Dariusza Szustka
10 tysięcy miesięcznie dla Dariusza Szustka 10 620 zł będzie zarabiał co miesiąc starosta Dariusz Szustek. To kwota wyższa o 345 zł niż zarobki jego poprzednika Janusza Kozioła w ostatnich miesiącach urzędowania. Podane kwoty są kwotami brutto.
Pech 37-latka. Wyszedł z komendy w stanie wskazującym i ...
Pech 37-latka. Wyszedł z komendy w stanie wskazującym i dwukrotnie wsiadał na rower Duża upartością wykazał się 37-letni mieszkaniec gminy Łuków. Mężczyzna przyjechał wczoraj rowerem na komendę policji, by sprawdzić stan trzeźwości. Gdy znajdujący się w budynku alkomat faktycznie wykazał, że jest on "po dwóch głębszych", rowerzysta wyszedł z budynku i na oczach policjantów ponownie wsiadł na jednoślad. Czynność tą powtórzył... jeszcze raz.
Kolejne potrącenie!
Kolejne potrącenie! 11-letnia przechodząca po pasach dziewczynka została potrącona przez kierującego Dacią 18-letniego kierowcę. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
Kronika policyjna: dwa śmiertelne potrącenia
Kronika policyjna: dwa śmiertelne potrącenia Do dwóch potrąceń ze skutkiem śmiertelnym doszło w zeszłym tygodniu na drogach powiatu łukowskiego. Policjanci apelują o uwagę za kierownicą.
Piotr Kisiel z brązowym medalem Mistrzostw Polski
Piotr Kisiel z brązowym medalem Mistrzostw Polski 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w warcabach zdobył reprezentujący Orlęta Łuków Piotr Kisiel.
PiS bierze Komisję Rewizyjną
PiS bierze Komisję Rewizyjną Danuta Bosek z Prawa i Sprawiedliwości będzie szefować Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Łukowskiego. Jej zastępcą będzie Krzysztof Gajowy z tej samej listy. "Życzę miłego słodzenia sobie przez najbliższe 5 lat" - komentuje ten wybór Tomasz Sych (PSL).
Zmiany w Urzędzie Miasta
Zmiany w Urzędzie Miasta Dziś wchodzi w życie rozporządzenie burmistrza Łukowa, zmieniające strukturę organizacyjną w Urzędzie Miasta. Zmiany dosięgły m.in. Wydział Informatyczny.
Zbiórka dla domu Dziecka
Zbiórka dla domu Dziecka Kosmetyki dla dzieci, kredki, zeszyty, a nawet dywan. Trwa zbiórka darów dla Domu Dziecka w Łukowie, którą przeprowadzają jeden z salonów fryzjerski i salon kosmetyczny w Łukowie.
Sąd ma wolne
Sąd ma wolne W poniedziałek 10 grudnia rozpoczęła się akcja protestacyjna urzędników łukowskiego Sądu Rejonowego. Przyłączyli się oni do ogólnopolskiej akcji pracowników sądów, która polega na masowym przechodzeniu na zwolnienia lekarskie, podobnie jak wcześniej zrobili to policjanci.
Śmiertelne potrącenie na Siedleckiej
Śmiertelne potrącenie na Siedleckiej Nie żyje 67-letni pieszy, potrącony wczoraj na ul. Siedleckiej w Łukowie. Na mężczyznę przechodzącego po przejściu dla pieszych najechał Toyotą 53-latek z Siedlec. Policja apeluje o uwagę za kierownicą.
Kronika strażacka: wypadki i pożar transformatora
Kronika strażacka: wypadki i pożar transformatora Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek 4 grudnia na ul. Wschodniej w Łukowie. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy interweniowali też przy potrąceniu pieszego w Adamowie i przy pożarze transformatora na linii kolejowej.
Podzielą się pracą w komisjach
Podzielą się pracą w komisjach Na godz. 11 zaplanowano posiedzenie Rady Powiatu Łukowskiego. Jej najważniejszą częścią będzie wybór radnych pracujących w Komisji Rewizyjnej oraz pozostałych komisjach stałych.
"Aleje" na Dzień Wolontariusza
5 grudnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Do wspólnych obchodów włączyli się uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.
Bajki o Mikołaju
Bajki o Mikołaju Bajki o Świętym Mikołaju i zbiórka słodyczy dla mieszkańców Domu Dziecka. Nietypowo mikołajki spędzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.
Rekordowy, mikołajowy bieg mimo niepogody
Rekordowy, mikołajowy bieg mimo niepogody Choć pogoda nie rozpieszczała, w niedzielne popołudnie miejski park w Łukowie zapełnił się mikołajami. Już po raz szósty w naszym mieście zorganizowany został Łukowski Charytatywny Bieg Mikołajkowy "Mikołaje Wieczorową Porą". Charytatywną imprezę adresowano Dominice Wiśniewskiej, podopiecznej fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.
Charytatywny maraton fitness dla Amelki
Charytatywny maraton fitness dla Amelki Wspólne treningi fitness i strefa zabaw dla dzieci to główne atrakcje charytatywnego pikniku, który już dzisiaj odbywać się będzie w hali sportowej liceum im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka środków dla Amelki, wymagającej pomocy dziewczynki. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Bajki o MikołajuRekordowy, mikołajowy bieg mimo niepogodyRecytowali ks. Jana TwardowskiegoPrezenty dla dzieci i rozświetlenie choinkiDarmowa, mikołajowa taksówkaSeniorzy na balu andrzejkowymAndrzejki dla niepełnosprawnychPomarańczowy Dzień w „Czwórce”Uderzył w drzewoRatowali łabędziaAlkohol znowu zdjęty z obrad

Obejrzyj

Kolejne potrącenie!Pracownia biologiczna w zamian za filmWe trzech bili 35-latka. Jeden z napastników uderzał siekierąPotrącił rowerzystkę po pijaku. Uciekł z miejsca zdarzeniaSukcesy uczniów „Reymonta”Potrącenie na pasach. Jest nagranie z monitoringuOminęła zapory i uderzyła w pociągUl. Zapowiednik: wypadek na przejeździe kolejowym Marek z „M jak Miłość” zawita do ŁukowaGmina Trzebieszów usuwa azbestWpadła wprost pod samochód [WIDEO]Kolizja na Wyszyńskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Wydarzenia dodajwszystkie

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
01
02
03
04
05
06
Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Łukowski Ośrodek Kultury rozstrzygnął konkurs na najpiękniejsza kartkę bożonarodzeniową. Wręczenie nagród laureatom miało miejsce 6 grudnia podczas mikołajowej zabawy.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Czy w Łukowie powstanie „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci?
Czy w Łukowie powstanie „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci?
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Św. Michała" oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie znalazły się wśród 18 placówek służby zdrowia w całej Polsce, które biorą udział w akcji "Serenada dla Dzieci". W jej ramach można głosować na wybrane przychodnie, w których powstaną kąciki zabaw dla najmłodszych. Głosowanie trwa do 21 grudnia.

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

moto: Kupię Toyotę Avensis I i II Yaris Corolle
Kupię Toyotę Avensis I i II Kupie toyota avensis I lub II Skup Toyota Avensis Zakupię Toyoty Avensis Skup Toyot kupie Toyotę Toyoty Toyot Avensis ...
moto: kupię mercedesa sprintera
Kupię Mercedesa 208 210 308 310 408 410 kaczkę 207 209 307 309 kaczora 407 409 814 817 914 917 124 w124 190 W201 W202 ...
Dam pracę: Fachowa ekipa remontowa
Poszukuję fachowej ekipy remontowej. Do wykonania: ścianki z karton gipsu, sufit kasetonowy, instalacja elektryczna, wymiana parapetów, obsadzenie drzwi, gipsowanie, malowanie. Praca na terenie Łukowa. Kontakt ...
Dam pracę: Kierowca międzynarodowy C+E
Firma z Sanoka poszukuje kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E na trasy międzynarodowe. Praca w kółkach. Bardzo dobre warunki finansowe. Doświadczenie mile widziane. W celu ...
Sprzedam: Kury Nioski
Kury nioski możliwy transport
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje