Dziś są imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Dzisiaj odwiedziło nas 87 osób   |   Osób online: 7   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 14-11-2018 11:30   |   wyświetleń: 40577

Ominęła zapory i uderzyła w pociąg

Nie potwierdziły się wstępne, nieoficjalne doniesienia z miejsca wczorajszego wypadku drogowego na przejeździe kolejowym na ul. Zapowiednik w Łukowie. Około godz. 15. na przejeżdżający pociąg towarowy wpadł Mercedes Sprinter. Kierująca nim 30-letnia kobieta nie doznała na szczęście obrażeń ciała.
Ominęła zapory i uderzyła w pociągfoto. KPP w Łukowie 
Jak wynika z informacji policji, kierująca samochodem dostawczym 30-letnia łukowianka uderzyła w 30. wagon jadącego po torach pociągu towarowego. W momencie zdarzenia były opuszczone szlabany, a mercedes ominął stojący przed nim inny samochód osobowy. Według relacji kierującej autem 30-latki, nie zatrzymała się ona przed przejeżdżającym pociągiem, gdyż dojeżdżając do przejazdu zauważyła, że „jej samochód nie hamuje”.

Policjanci informują także, że maszynista pociągu nie poczuł żadnego uderzenia. Skład zatrzymał na pobliskiej stacji, gdzie o wypadku dowiedział się od dyżurnego ruchu PKP. Funkcjonariusze ustalający okoliczności zdarzenia znaleźli też elementy pojazdu na 30. wagonie pociągu towarowego. Natomiast cały pociąg składał się z czterdziestu wagonów załadowanych węglem.

Na szczęście wypadek nie miał poważnych skutków, jak pierwotnie informowaliśmy. Nikt nie doznał obrażeń ciała, skończyło się na tylko strachu i poważnych uszkodzeniach pojazdu.

Kobieta kierująca mercedesem była trzeźwa, jednak straciła prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przeciwko 30-latce zostanie też sporządzony wniosek o ukaranie do łukowskiego sądu. Policjanci apelują też o zachowanie szczególnej ostrożności przy wjeżdżaniu na tory na przejazdach kolejowych.

Video

Komentowane

Mieszkaniec (2018-11-14 11:35) 39 17   |   zgłoś do usunięcia
To teraz kara więzienia za spowodowanie kolizji w ruchu i moment się odechce innym
Anonim (2018-11-14 11:41) 17 23   |   zgłoś do usunięcia
Jaka kara!? Skąd ktoś mógł przewidzieć że hamulec nie zadziała. Całe szczęście że to się tylko tak skończyło. To był cud że z takiego wypadku kierująca ocalała. Ludzie skończcie pisać takie głupoty co by było gdyby Wam się taka sytuacja zdarzyła?! To tylko złośliwość rzeczy martwych.
niewierny (2018-11-14 11:51) 14 12   |   zgłoś do usunięcia
U redakcyjnej koleżanki to zdarzenie jest ciekawiej opisane i bez wyolbrzymiania.hahahahahahaha
qwd (2018-11-14 12:27) 23 10   |   zgłoś do usunięcia
a co miała powiedzieć że specjalnie wjechała dobrze że zabrali prawko bardzo dobrze skończyć z cwaniactwem na przejazdach .
Szok (2018-11-14 13:30) 12 30   |   zgłoś do usunięcia
Szok nie znając sprawy piszecie takie komentarze. Zajmijcie się swoimi sprawami a nie innym wymierzacie kary. Szok że tacy ludzie jeszcze istnieją!
Do. Szok (2018-11-14 14:24) 14 10   |   zgłoś do usunięcia
A czy to teren prywatny był że nie możemy tego komentować ? A czy stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowy to nie dotyczy innych? Co mam patrzeć i nie reagować na czyjąś głupotę a później ta głupota odbije się na mnie? Policja stwierdziła omijanie przeszkody j zabrała prawko co jeszcze na usprawiedliwienie głupoty chcecie wymyślec? Hamulce się zepsuły? Kogo to obchodzić będzie jak tobie zabija kogoś z rodziny bo się hamulce zepsuły? Powiesz ok trudno? Czy powiesz było pilnować stanu hamulców?
Janek (2018-11-14 14:44) 26 23   |   zgłoś do usunięcia
Napewno trąbiła, niestety bezskutecznie A gdyby zamiast 30 wagonu było troje rowerzystów? Głupotę trzeba odpowiednio nagradzać.
(2018-11-14 15:31) 30 10   |   zgłoś do usunięcia
To nie był jej pierwszy raz Już kiedyś wyciągali ją z rowu dzwigiem przed przejazdem właśnie Nie ma co jej bronić W końcu musiało dojść do tego że straciła prawko
Kierowca (2018-11-14 17:24) 23 17   |   zgłoś do usunięcia
Tylko naiwni i nie myślący, wierzą o zepsutych hamulcach, nie wiedząc o tym, że hamulce stopniowo ulegają prawidłowemu działaniu na wskutek nieszczelności i ubytku płynu, a nie natychmiast... To więc ta kobieta, musiała by jechać pokonując pewny odcinek drogi i nie używać hamulców, co jest nie możliwe !!!A jak miała wcześniej już problem z hamulca i, to powinna zareagować na tę usterkę. Najprawdopodobniej jadąc w kierunku przejazdu na prostym odcinku drogi korzystała z telefonu i dojeżdżajac do zakrętu przed przejazdem, dopiero zorientowała się, że przed przejazdem stoi auto, czekając na na przejazd pociągu towarowego, więc gdy się zorientowała to było za późno na reakcję i nie chcąc uderzyć w stojące auto, wykonala manewr ominięcie, ale nie zdołała wyhamować i uderzyła w 30 wagon... A na swą obronę wymyśliła awarię hamulców,co jest mało wiarygodne !!! Jazda z telefonem w ręku i przy uchu, staje się już plagą, jak i wymuszanie pierwszeństwa i przejazd przez skrzyżowania na czerwonym świetle, co praktycznie często to widzę jeżdżąc autem.
Do kierowca (2018-11-14 17:52) 17 11   |   zgłoś do usunięcia
Brawo!!jedyny normalny i sensowny komentarz. Nie ma co z tymi hamulcami ściemniać to nie amerykański film i w rzeczywistości hamulce zawsze coś zadziałają,jest jeszcze tzw.reczny.
Swiadek (2018-11-14 18:51) 17 33   |   zgłoś do usunięcia
Proszę ile tu mądrych znawców był ktoś na miejscu? Widział zdarzenie? Jest monitoring wszystko widać czy korzystała z telefonu, czy hamowala. Na szczęście jeszcze są odpowiednie służby które to wyjaśnia. Jak narazie śledztwo trwa, a jeśli ktoś chce się pobawić w detektywa to niech odpowiednią szkołę skończy a teraz zajmie się sobą.
DoSwiadek (2018-11-14 19:42) 12 9   |   zgłoś do usunięcia
A Ty byłeś? Opowiadaj co widziałeś opowiadaj jak było? Ekspertyze zrobiłeś? Przepisy cytuj jak to według prawa było. Hm czy może to prawo chłopskie uważasz za słuszne bo Somsiad mówił że ona nie winna? Idąc droga waszej głupoty przyjdzie się bo zabijać na drodze bo ja mam rację nie przepisy nie prawo. Bo dzisiaj zwracając uwagę komuś kto mi wymusza słyszę coś się przyje.bal inny powie co się trzesiesz co ci się stało jak poczekales. I tacy mądrzy jadą na przejazd i myślą a co pociąg nie poczeka haha ha
Knok (2018-11-14 20:54) 14 14   |   zgłoś do usunięcia
Czytaj ze zrozumieniem bo chyba masz z tym problem. Kto omija zapory kiedy pociąg jest na torach nikt nikogo nie usprawiedliwia, ale ty czytasz tylko nagłówki a reszta jest dla ciebie za trudna do pojęcia. Czasem tak bywa że kierowca który wyjedzie w niedzielę do kościoła albo w czwartek na rynek myśli że jest królem drogi i zawsze ma rację a wszyscy na niego krzyczą. Póki co śledztwo trwa i nie nam prorokowac kto jest winny najważniejsze że nikt nie ucierpiał a ci co się bawią w sędziego widocznie maja mało interesujące swoje życie skoro tak interesują się innymi
Polka (2018-11-14 21:08) 16 11   |   zgłoś do usunięcia
Rozpychają się, żadnej kultury. Co się dzieje na ulicach. Codziennie zjeżdżam prawie na krawężniki bo inaczej 100 razy dziennie miałabym uszkodzone auto . Szczególnie na ul. Kiernickich , gdzie jezdnia nie ma wytyczonych pasów ruchu, chamstwo wjeżdża prawie na mój samochód. Chyba wystosuje pismo do odpowiedzialej instytucji aby poczynili starania i wydzielili pasy ruchu ciągłą linią bo inaczej dojdzie kiedyś do wielkiej tragedii. Tylko zastanawiam się, czy to przeniesie oczekiwane rezultaty.Wsiada za kierownicę i widzi czubek swojego nosa, inny uczestnik ruchu się nie liczy. Ta kobieta nie powinna już nigdy usiąść za kierownicą- dla dobra wszystkich.
Zycie (2018-11-14 21:22) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
Widzę że tu większość ludzi bawi się w sędziów i ekspertów ale cóż tylko to Wam pozostało że możecie sobie popisać komentarze jako ANONIM
Mm (2018-11-14 22:51) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Knok Droga jest dla wszystkich i każdy ma prawo coś powiedzieć skoro uważa że to zagraża bezpieczeństwu i gatka o zabawię w sędziego i że ma się mało interesujące życie sobie daruj.
Do. Knok (2018-11-14 23:00) 13 9   |   zgłoś do usunięcia
Gdzie masz info ze śledztwo trwa? Widać masz duże problemy z rzeczywistością. Policja zabierając prawo jazdy i stwierdzając omijanie i kierując do sądu o ukaranie podjęła decyzję bo wina dla nich jest ewidentna. Samochód przestał hamować to nie jest usprawiedliwienie i powód do niewinności jedynie może złagodzić karę. Ostatnio się jeden tłumaczył co na znaku stop nie zatrzymał że go nie widział bo słońce go oslepilo. Setki głupich wytłumaczen jest każdy święty może mniej kłamstw to wtedy ten co naprawdę miał awarię pojazdu to mu ktoś uwierzy.
Prawda (2018-11-15 04:47) 11 10   |   zgłoś do usunięcia
Rzeczywistość jest taka że prawdy i tak się nigdy nie dowiecie a z rozumem to większość ma tu problem "policja zatrzymała prawo jazdy" na 7 dni do wyjaśnienia, a nie zabrała a to jest różnica. Wy szukacie tylko sensacji i jakby tu komuś dogryzc a siebie i u siebie pod nosem nikt nie widzi
Do Prawda (2018-11-15 07:08) 24 25   |   zgłoś do usunięcia
Na jakie 7 dni zabrała prawo jazdy chyba chciałeś powiedzieć do rozprawy i dalej sedzia decyduje co dalej.
DoPrawda (2018-11-15 08:20) 14 9   |   zgłoś do usunięcia
Nie rozumiem po co na siłę bronisz kogoś? Podaj dowody, które przemawiają i wytłumacza ten wypadek? Co ona ma swoją obronę? Nawet policja nie uwierzyła w jej tłumaczenia bo będąc na miejscu stwierdziła poważne zagrożenie jakiemu się dopuściła bo po pierwsze policja za byle jaka kolizje zatrzymuje prawko? Nie. Po drugie policja wydała decyzję po obejrzeniu nagrania czyli wina oczywista. Sprawa trafiła do sądu bo taka procedura przy zatrzymaniu prawka inaczej by zakończyło się mandatem. Broncie dalej ludzi nie odpowiedzialnych i tłumaczcie tym że ludzie nie mają swoich spraw i problemów i dlatego tak najezdzaja. Może jeszcze trzeba będzie tolerować przejazdy na czerwonym? Może wymuszenia tolerować? Już nie można zwrócić komuś uwagi że wymusza czy na czerwonym jedzie bo pretensja. Wasza głupota prowadzi do wypadków do poważnych tragedii. Porozmawiaj ie z tymi co ucierpieli przez czyjąś głupotę to może zrozumiecie. Rozmowa o tej sytuacji nie jest tylko najezdzaniem na tą kobietę ale poruszenie tematu przejazdów i lekkomyslnosci kierowcow.
Bandyta (2018-11-15 09:03) 25 21   |   zgłoś do usunięcia
Bandytyzm na drodze. Poszkodowany maszynista i jego sklad. Sprawczyni nie uniknie kary. Bo hamulce są dwa oba się zepsuły? Biegami też można hamować. Tam jest zakręt w zakręt setka wjeżdżała? Dobrze że są tam kamery łatwiej będzie dojść sprawiedliwości. Miejmy nadzieję kara będzie ogromną
Do Polka (2018-11-15 12:12) 13 11   |   zgłoś do usunięcia
Naucz się jeździć, to nie będziesz po krawężnikach uciekać
Do KNOK-a (2018-11-15 17:37) 13 9   |   zgłoś do usunięcia
Kolego nie sciemniaj z tym śledztwem, jak jest monitoring z tego zdarzenia i zabezpieczony przez policję, to nie ma mowy o jakimś śledztwie i nie zmienia tego faktu, że ta kobieta powinna być winna i ponieść karę za to zdarzenie bez dwóch zdań...!!! Jak nie podda się dobrowolnie karze za ten czyn, to Policja wtedy skieruje wniosek o ukaranie do Sądu!!!
Sprawiedliwość (2018-11-15 19:17) 10 22   |   zgłoś do usunięcia
I w końcu sprawiedliwości stanie się za dość
Swój chłop (2018-11-17 17:49) 10 23   |   zgłoś do usunięcia
Może ktoś się wkoncu zainteresuje państwem A... do których należy bus, dlaczego ludzie jeżdżą nie przepisowo tzn leżą na towarze tuż pod dachem bo busy są zawsze przeładowane, bez pasów, kierowcy śpią po 3 godz dziennie bo we wtorek wracając z rynku z Mazur o 20-21 , jadą na kolejny o 2 w nocy... Busy są zrobione" na sztukę " najtańszym kosztem, bo skoro mają ok 25 busów ludzi to szef nie chce przepłacać na naprawie... Którejś zimy krzyczał do kierowców, że jeśli chcą mieć zimowe opony, to mają je sobie założyć na własny koszt! Większość ludzi pracuje tam na czarno a ich dzienny zysk sięga czesto 50 tys zl na czysto! Więc pytam, dlaczego wszystkie instancje w Łukowie przymykają na to oko?! Policja, US wiedzą o tej "szemranej" firmie i co? Kto ma z tego korzyści ze wszyscy siedzą cicho? Małe firmy się gnębi, nasyła kontrole, a ta olbrzymia firma ktora osiaga każdego dnia zwrotne korzyści prosperuje juz tyle lat! I szefową stać i na nowe Bmw, i na botoks!
Rodak (2018-11-17 22:26) 18 9   |   zgłoś do usunięcia
Do „Swój chłop” Dosyć ciekawe masz informacje. Może pracowałeś w tej firmie ze wiesz jakie maja zyski itd.? A takie Bmw na kredyt każdy może sobie wziasc
Swój chłop (2018-11-24 22:05) 19 28   |   zgłoś do usunięcia
Do Rodaka, kilkadziesiąt busów, pełny magazyn towaru, "pałac ", sprzątaczki w domu, wypoczynki w Gołębiewskim , dwa luksusowe samochody, inwestycje w nieruchomości, botoks żony min raz w miesiacu, makijaż permamentny, sztuczne rzęsy, wszelkie zabiegi "usztuczniające", drogi alkohol stawiany dla najbardziej "wygadanych" pracowników, służba podwórkowa od wszystkiego, działki i lokale w Firleju i nie tylko, "ileś" mieszkan w samym Łukowie i tak mozna pisać i pisać, a w Wólce Kosowskiej udają że ludzi nie widzą :) BIEDA AZ PISZCZY!
Swój chłop (2018-11-24 22:25) 19 30   |   zgłoś do usunięcia
Do Rodaka pracowałem czy nie to nie ma znaczenia, przewinęło się tam ogrom ludzi, większość bez umowy lub zawartej fikcyjnej na życzliwe szefom osoby, na szczęście pracują tam ludzie którzy umieją dodać 2+2,mają oczy szeroko otwarte i dlugi język po absolwencie :)
Wrzosek (2018-11-25 19:44) 27 19   |   zgłoś do usunięcia
Do Swój chłop. Ty chyba serio nie masz się czym zajmować. Z tego co wiem to piszesz fałszywe informacje. PS. To jest artykuł o czymś innym niż piszesz. ;) Proszę zająć się własnymi brudami a nie życiem innych ludzi. ;) Bo z tego co wiem to masz ich dużo..
Kasia (2018-11-25 21:32) 33 20   |   zgłoś do usunięcia
Ludzka zazdrość nie ma granic. Żałosne to co piszesz a’la swojski chłopie
Swój chłop (2018-11-26 23:40) 18 23   |   zgłoś do usunięcia
Panie G. nie chowaj się w boksie udając ze nikogo nie widzisz, o tobie to świadczy nie o mnie.
Wezosek (2018-11-27 14:40) 21 23   |   zgłoś do usunięcia
Żeby jeszcze ktoś z tych ludzi czytał co piszesz. Widać, że życia nie masz skoro się zajmujesz życiem innych oraz tworzysz plotki. Każdy wie jak jest naprawdę. Życzę Pani Milutkiego Dnia.
Swój chłop (2018-11-29 11:08) 18 21   |   zgłoś do usunięcia
Tak, wasze ciekawsze niz moje ale moj pies madrzejszy niz wy!
Mimoza (2018-11-29 17:13) 18 17   |   zgłoś do usunięcia
A tak wtrącając się w Państwa dyskusje
Mimoza (2018-11-29 17:16) 19 22   |   zgłoś do usunięcia
Jakie lokale, bo ostatki tuż tuż :D
Mimoza (2018-11-29 17:21) 18 20   |   zgłoś do usunięcia
A tak wtrącając się w Państwa dyskusje
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Historyczna lekcja w Warszawie
Historyczna lekcja w Warszawie Zdecydowali się na pieszy marsz ścieżkami rezerwatu Jata, w nagrodę zwiedzili budynek Parlamentu. Około 50 osób udało się na zaproszenie senatora Stanisława Gogacza do Warszawy.
Spotkanie szkoleniowe w Kosutach
Spotkanie szkoleniowe w Kosutach Zrzeszenie Producentów Ziemniaka "KARTOFELEK" tradycyjnie jak co roku organizuje spotkanie szkoleniowe dla producentów ziemniaków. W imieniu organizatorów zaprasza na nie Wiesław Grudzień.
Wieczorowe stroje zamiast mundurów
Wieczorowe stroje zamiast mundurów Choć na co dzień chodzą w mundurach, na balu byli odświętnie ubrani. W sobotę 9 lutego sto dni do matury świętowali uczniowie Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym.
Wezwani do starszego mężczyzny
Wezwani do starszego mężczyzny Policja, ratownicy medyczni i Ochotnicza Straż Pożarna w Dworni interweniowali w czwartek 14 lutego w Woli Mysłowskiej.
Paliły się śmieci
Paliły się śmieci Dwie jednostki straży pożarnej interweniowały w środę wieczorem na ul. Twardowskiego w Łukowie. Na ulicy tej paliły się śmieci.
Czy będzie pikieta na ul. Łapiguz?
Czy będzie pikieta na ul. Łapiguz? Czy mieszkańcy ulicy Łapiguz wyjdą protestować na ulicę? "Nasz czas czekania na normalną ulicę został już wyczerpany" - informuje jeden z czytelników mieszkających w tej okolicy.
Rodzice przedszkolaków: Chcemy odwołania dyrektor Siedleckiej
Rodzice przedszkolaków: Chcemy odwołania dyrektor Siedleckiej "Piastowanie funkcji dyrektora przez panią Ewę Siedlecką godzi w interes i dobre imię naszej placówki oraz spowoduje dalszą destabilizację w jej funkcjonowaniu" - piszą w liście do burmistrza pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 2 w Łukowie. Również rodzice chcą odwołania dyrektor, która pełni tę funkcję od 2017 r.
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza Start i meta biegu kolarskiego będą przy muzeum noblisty w Woli Okrzejskiej. Podczas spotkania organizatorzy ustalili datę kolejnej imprezy na niedzielę, 19 maja.
Ponad 524 tys. zł na sołeckie potrzeby
Ponad 524 tys. zł na sołeckie potrzeby Remonty dróg, wyposażenie świetlic wiejskich, nowe place zabaw i siłownie pod chmurką. Takie plany na przyszły rok mają sołectwa z terenu gminy Trzebieszów.
Gdzie jest nasz przystanek?
Gdzie jest nasz przystanek? "Ludzie, którzy w Krzówce czekają na busy i autobusy, muszą za nimi biegać, bo pekaesy zatrzymują się w innym miejscu" - alarmuje mieszkaniec gminy Serokomla. Wójt odpowiada, że zaprasza do Urzędu Gminy i obiecuje zastanowić się nad wiatą przystankową.
Mało pieniędzy na inwestycje
Mało pieniędzy na inwestycje Planowane dochody miasta Stoczek Łukowski w 2019 roku to ponad 10,5 mln zł, a wydatki to 10,2 mln zł. Większość środków zostanie przeznaczona na wydatki bieżące związane z funkcjonowaniem instytucji miejskich, takich jak szkoły, przedszkole, MOPS czy urząd miasta. Część budżetu zostanie przeznaczona na inwestycje.
Trwają ferie w ŁOK
Trwają ferie w ŁOK 45 młodych mieszkańców Łukowa uczestnicy z zimowych zajęciach Łukowskiego Ośrodka Kultury. Jaką ofertę przygotowała placówka na ferie?
Mega wyróżnienie dla młodej piłkarki
Mega wyróżnienie dla młodej piłkarki Weronika Kłoda z Oszczepalina Pierwszego (gm. Wojcieszków) będzie reprezentować biało-czerwone barwy w piłkarskiej kadrze kobiet U-19. Reprezentująca obecnie barwy Górnika Łęczna mieszkanka powiatu łukowskiego powołana została na towarzyski turniej w Turcji.
Plakaty od wszechpolaków
Plakaty od wszechpolaków Członkowie łukowskiej Młodzieży Wszechpolskiej zachęcają do świętowania walentynek, ale w nietypowy sposób. 14 lutego chcąc zamanifestować swoją miłość do Polski, będą rozdawać plakaty z kalendarzem w ramach akcji "Kocham Polskę".
Rodzinna zabawa w ŁOK
Rodzinna zabawa w ŁOK Około 50 dzieci z rodzicami wzięło udział w karnawałowej zabawie przygotowanej przez Łukowski Ośrodek Kultury. To kolejna inicjatywa przygotowana w czasie karnawału przez dom kultury.
Przeżyli traumę. Chcą patrzeć z nadzieją w przyszłość ...
Przeżyli traumę. Chcą patrzeć z nadzieją w przyszłość W naszym mieście od pewnego czasu funkcjonuje wspólnota Rodziców Dzieci Utraconych. Działają w niej osoby, które w przeszłości przeżyły traumatyczne przeżycia związane ze śmiercią swoich synów i córek. Grupa organizuje cykliczne spotkania, na których nie brakuje gestów wsparcia i zrozumienia.
Dzień Japonii w Trzebieszowie
Dzień Japonii w Trzebieszowie Na sobotę 16 lutego w budynku szkoły podstawowej w Trzebieszowie zaplanowano "Dzień Japonii". Do wspólnego poznawania kultury tego kraju zaprasza Paweł Głowacki z klubu karate "Mawashi".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Historyczna lekcja w WarszawieWieczorowe stroje zamiast mundurówTrwają ferie w ŁOKRodzinna zabawa w ŁOKGalaktyczni „Galaktyczni”Nowoczesne warsztaty w „Alejach”Anielski koncert dla rodzin zastępczychKarnawałowy bal emerytówMisja Robotyka zaprasza na ferie!Nawet 200 milionów w banknotachSzukali młodego mężczyznyChoinka

Obejrzyj

Celtyckie walentynki w ŁOKDużo głosowań na powiatowej sesjiKastracja zwierząt i Noworoczny koncert szkoły muzycznejPonad 80 tysięcy dla OrkiestryWywieźli 24-latka za miasto. Chcieli odzyskać Ruszyły studniówki. Zobacz wyjątkowy walc uczniów I LO!Budżetowa sesja w powiecieJest nowy radny„JAK” zagra w ŁukowieKolejne potrącenie!Pracownia biologiczna w zamian za film

Wydarzenia dodajwszystkie

Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728
01
02
03
Wieczór z Edith Piaf
Wieczór z Edith Piaf
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert piosenek francuskiej szansonistki Edith Piaf. 13 marca w domu kultury piosenki wykona duet Lucy&Tom z Koszalina.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Będzie drugi Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza
Start i meta biegu kolarskiego będą przy muzeum noblisty w Woli Okrzejskiej. Podczas spotkania organizatorzy ustalili datę kolejnej imprezy na niedzielę, 19 maja.

Prognoza pogody

Poseł zaprasza na turniej
Poseł zaprasza na turniej
Poseł Krzysztof Głuchowski zaprasza na halowy turniej piłki nożnej. Rozgrywki zaplanowano w sobotę 16 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Sprzedam: szamba betonowe z atestem transportem montażem i gwarancją
Oferuję zbiorniki betonowe, ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik ...
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem ...
pozostałe: Dezynfekcja po zmarłych śmierci
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz ...
pozostałe: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje