Dziś są imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Dzisiaj odwiedziło nas 54 osób   |   Osób online: 7   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 27-04-2018 11:51   |   wyświetleń: 14932

Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!

2,5 promila w organizmie miał mieszkaniec Łukowa, który kierując samochodem potrącił dwóch przechodzących po przejściu 14-latków. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, lecz po analizie zapisów z miejskiego monitoringu został zatrzymany przez policję.
Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!foto. KPP w Łukowie 

Niespełna 2,5 godziny zajęło policjantom z łukowskiej drogówki ustalenie i zatrzymanie 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierując audi potrącił w czwartek przechodzących po przejściu dwóch 14-latków i uciekł z miejsca zdarzenia.

Potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy rondzie u zbiegu ulic Przemysłowej, Popiełuszki i Al. T. Kościuszki. Kamera miejskiego monitoringu nagrała, jak ciemne audi wjeżdża wprost na przechodzących po przejściu chłopców, a następnie oddala się w kierunku centrum miasta, wyprzedzając na drodze inny pojazd. Dwóch czternastolatków z miejsca wypadku zabrała karetka pogotowia. Na szczęście okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring, jednak padający deszcz uniemożliwił odczytanie numerów rejestracyjnych samochodu. Policjanci postanowili więc przejrzeć zapis z innych kamer rozlokowanych w mieście. Okazało się, że w niespełna 2 minuty od wypadku poszukiwane auto zatrzymało się pod jednym z łukowskich barów, a po chwili odjechało w kierunku miasta - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Analiza kilkudziesięciu filmów z miejskich kamer pozwoliła w końcu na wytypowanie pojazdu sprawcy. Poszukiwane audi odnalezione zostało na jednym z osiedli mieszkaniowych niedaleko mieszkania właściciela.

- Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w domu. Okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 35-latek tłumaczył, że nie ma nic wspólnego z potrąceniem pieszych, jednak został umieszczony w policyjnej celi. Gdy tylko mężczyzna wytrzeźwieje, będą z nim wykonywane czynności procesowe - dodaje M. Józwik.

Video

Komentowane

xxx (2018-04-27 12:25) 34 8   |   zgłoś do usunięcia
rozstrzelać bez sądu,
lonio (2018-04-27 14:09) 19 7   |   zgłoś do usunięcia
Miejsce śmiecia jest na wysypisku
qwdqw (2018-04-27 14:29) 24 17   |   zgłoś do usunięcia
idiota zapierdzielał jak głupi. Piesi dla swojej przestrogi powinni dokładniej rozglądać się przechodząc przez jezdnie bo to przejście jest dwustopniowe i na wyspie powinni spojrzeć jeszcze raz a w kapturach szli i nawet nie upewnili się będąc na wyspie. Nie usprawiedliwia to kierowcy ale piesi powinni dbać o swoje zdrowie i bardziej się pilnować. Ja uważam na idiotów bo nie chce kaleką być gdy trafie na pijanego albo na takiego co zagapił się. Kaleką na wózku nie zamierzam być. Znając życie za ucieczkę z miejsca wypadku dostanie bo za alkohol nie bo powie ja napiłem się jak byłem w domu. Takie sądy a dobra papuga działa cuda
londo (2018-04-27 17:37) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawy jestem jaką karę dostanie,całe szczęście że tym dziewczyną nic nie jest bo widać że nie wiele brakowało do tragedii.
Ja (2018-04-27 19:18) 13 14   |   zgłoś do usunięcia
Dozywotni zakaz jazdy i do paki. Ułamek sekundy i dwoje dzieci już by nie wróciło do domu.nie ma litosci dla takiego bydlaka.
www (2018-04-28 10:17) 12 12   |   zgłoś do usunięcia
Czeczeńcy mają pecha co raz ktoś ich dzieci potrąci. Najgorzej jest z tymi małymi co mają po 3 czy 4 lata i sami lecą jak wściekłe do tego sklepu i nie patrzą wcale na samochody nie raz widziałem jak wpadły pod samochód całe szczęście że samochód ledwo co toczył się. Pytanie jest gdzie są odpowiednie służby i tym się nie zajmą ?? W tym wieku dziecko same nie może chodzić po ulicy
KAZIK (2018-04-29 14:19) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
powyrywać mu zęby na żywca i topić go w szambie
Anty sraudi (2018-04-29 19:55) 7 13   |   zgłoś do usunięcia
Typowy debil jebany z tego pierdolonego rupiecia sraudi to najlepsza wizytówka dla pojebow ćpunów i cwaniaczków dobrze że je kupują bo przynajmniej wiadomo czy kurwa za kierownicą czy nie
b (2018-04-29 23:21) 5 13   |   zgłoś do usunięcia
Nie mówcie że winni są piesi jak już schodzili z pasów ale z tym kierowcą to powinni ukarać przykładnie a i jeszcze kolejne pasy pieszy i auto .
Władek (2018-04-29 23:32) 18 8   |   zgłoś do usunięcia
Nikt nie mówi że winni są piesi. Mowi się o tym, że pieszy musi uważać bo debili nie brakuje. Na nagraniu widać jak piesi według mnie lekkomyślnie przeszli drugi etap przejścia bez rozglądania się. Art. 13 ust. 8 prawa o ruchu drogowym, który nie pozostawia w tej sprawie żadnych wątpliwości: Jeżeli przejście dla pieszych wyznaczone jest na drodze dwujezdniowej, przejście na każdej z tych jezdni uważa się za przejście odrębne. Dokładnie tak samo przepis ten stosuje się odpowiednio do przejścia dla pieszych w miejscu, w którym ruch pojazdów jest rozdzielony wysepką lub za pomocą innych urządzeń na jezdni.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wojewoda przyjedzie rozmawiać o ASF
Wojewoda przyjedzie rozmawiać o ASF Na poniedziałek w Zespole Szkół w Zalesiu zaplanowano spotkanie rolników z wojewodą lubelskim w sprawie Afrykańskiego Pomoru Świń. Przedstawione mają wówczas zostać propozycje rozwiązania trudnej sytuacji hodowców trzody chlewnej.
Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu ...
Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu Zablokowana jest droga krajowa nr 76 w miejscowości Wólka Zastawska. Doszło tam do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.
Niezwykły dokument o maratończyku
Niezwykły dokument o maratończyku Niespełna godzinny materiał o zmaganiach ultramaratończyka Roberta Celińskiego obejrzeli wczoraj w Kinie Łuków mieszkańcy miasta. Na projekcję pokazującą dążenie do marzeń, ale i walkę z własnymi słabościami zaprosili członkowie Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.
PKS dla najmłodszych i najstarszych
PKS dla najmłodszych i najstarszych Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.
Duet akordeonowy zagrał w Łukowie
Duet akordeonowy zagrał w Łukowie Alena Budzinakova oraz Grzegorz Palus wystąpili przed łukowską publicznością na koncercie w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 20 maja.
Duże korki na Warszawskiej!
Duże korki na Warszawskiej! Duże korki tworzą się na ulicy Warszawskiej. Powodem jest awaria TIR-a, do której doszło w pobliżu skrzyżowania z Małą Obwodnicą Łukowa.
Pracownicy DPS-u w Ryżkach ustępują
Pracownicy DPS-u w Ryżkach ustępują "Nie było sensu kopać się z koniem. Myślałem, że będziemy mieli poparcie wśród radnych" - tak ostatnie wydarzenia komentuje Adam Zaniewicz z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Przewodniczący zakładowego WZZ Sierpień '80 poinformował o zakończeniu trwającego sporu zbiorowego z dyrekcją placówki.
Dinozaury powstają przy Muzeum
Dinozaury powstają przy Muzeum Dwa gady z okresu jurajskiego powstają na dziedzińcu Muzeum Regionalnego w Łukowie. Trwa właśnie plener rzeźbiarski, w którym można podglądać pracę artystów.
Budują obwodnicę
Budują obwodnicę Można już mówić o rozpoczęciu prac przy III etapie tzw. Małej Obwodnicy Łukowa. Zarząd Dróg Powiatowych zaprezentował zdjęcie z inwestycji.
Dni Łukowa już pojutrze!
Dni Łukowa już pojutrze! W piątek 25 maja zainaugurowane zostaną obchody tegorocznych Dni Łukowa. Poniżej przypominamy program imprezy.
Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa srebra na Pucharze Świata Dwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.
Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL
Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL Szukasz pracy, bądź chcesz zmienić otoczenie? Fagum-Stomil, wiodący producent obuwia zawodowego i ochronnego z gumy i tworzyw sztucznych poszukuje nowych pracowników do nowoczesnego zakładu w Łukowie. Sprawdź, czy to właśnie Ty masz szansę podjąć wymarzoną pracę!
Przedszkoliada w sobotę
Przedszkoliada w sobotę Nieodłącznym elementem Dni Łukowa są zawody sprawnościowe dla najmłodszych, czyli tzw. Przedszkoliada. XV edycja tej imprezy odbędzie się w najbliższa sobotę 26 maja.
Kacper Siwiak wygrywa ogólnopolski konkurs
Kacper Siwiak wygrywa ogólnopolski konkurs Dopiero co występował w Łukowie i Lublinie, a już jest triumfatorem ogólnopolskiego konkursu w Bielsku-Białej. Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury otrzymał tytuł najlepszego recytatora w kraju.
Uczniowie „Reymonta” punktują w konkursach
Uczniowie „Reymonta” punktują w konkursach Ponad 250 uczniów z 25 szkół średnich z województwa lubelskiego przystąpiło do konkursu zawodowego ?Rok przed dyplomem?. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci ZS nr 3 w Łukowie.
Historyczny Bieg Kolarski za nami
Historyczny Bieg Kolarski za nami Blisko 90 lat trzeba było czekać na organizację wyścigu kolarskiego na ziemi łukowskiej. W niedzielę 20 maja na drogach gminy Krzywda ścigało się między sobą prawie dwustu cyklistów. Rywalizowali oni o Puchar Henryka Sienkiewicza.
Będzie drenaż przy garażach
Będzie drenaż przy garażach Garaże na osiedlu Klimeckiego to temat, którym żywo interesują się mieszkańcy okolicznych bloków. Co roku powraca też temat brodzenia przez błoto w tym miejscu. Jednak jak wskazano na ostatniej sesji Rady Miasta, problemy użytkowników garaży mają wkrótce zniknąć.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchuPKS dla najmłodszych i najstarszychDuet akordeonowy zagrał w ŁukowieDinozaury powstają przy MuzeumDwa srebra na Pucharze ŚwiataZnajdź pracę w FAGUM-STOMILHistoryczny Bieg Kolarski za namiPamiątkowa tablica odsłoniętaAdamów: Turniej Szkół SienkiewiczowskichEuropejsko w MordachWyróżnienia przed sesjąPociąg uderzył w przyczepkę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Obejrzyj

Skonstruował gitarę... z patyczków (zobacz film)Szkolili, jak reklamować się w InternecieKup działkę nad zalewemPolicja w aplikacji na komórkęPijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!Premier na mszy świętejWjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmUważajmy na pieszych... oraz na kierowcówBiegali dla Żołnierzy WyklętychPośmiertne odznaczenie dla Antoniego DołęgiWyciek gazu w Gołaszynie!Piruet na skrzyżowaniu. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
PKS dla najmłodszych i najstarszych
PKS dla najmłodszych i najstarszych
Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: ocieplanie pianą poddasza i inne izolacja natryskowa
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - ...
Kupię: o art. 299/586 ksh wiemy wszystko / Skup Spółek i JDG
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 586 K.s.h. - masz kontrolę lub ...
Dam pracę: Zatrudnię DEKARZY/Pracowników budowlanych
Zatrudnię dekarzy/pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie od pon do pt. Zakwaterowanie. Wysokie stawki wynagrodzenia.
Dam pracę: Kierowca samochodu dostawczego kat B
Poszukuję kierowcy samochodu dostawczego bus blaszak kat B na wyjazdy międzynarodowe cała unia europejska, więcej informacji telfonicznie 501-124-318,509-963-161
Kupię: skup spółek
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 prawa upadłościowego art. 116 Ordynacji ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje