Dziś są imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Dzisiaj odwiedziło nas 71 osób   |   Osób online: 51   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 27-04-2018 11:51   |   wyświetleń: 16446

Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!

2,5 promila w organizmie miał mieszkaniec Łukowa, który kierując samochodem potrącił dwóch przechodzących po przejściu 14-latków. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, lecz po analizie zapisów z miejskiego monitoringu został zatrzymany przez policję.
Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!foto. KPP w Łukowie 

Niespełna 2,5 godziny zajęło policjantom z łukowskiej drogówki ustalenie i zatrzymanie 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierując audi potrącił w czwartek przechodzących po przejściu dwóch 14-latków i uciekł z miejsca zdarzenia.

Potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy rondzie u zbiegu ulic Przemysłowej, Popiełuszki i Al. T. Kościuszki. Kamera miejskiego monitoringu nagrała, jak ciemne audi wjeżdża wprost na przechodzących po przejściu chłopców, a następnie oddala się w kierunku centrum miasta, wyprzedzając na drodze inny pojazd. Dwóch czternastolatków z miejsca wypadku zabrała karetka pogotowia. Na szczęście okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring, jednak padający deszcz uniemożliwił odczytanie numerów rejestracyjnych samochodu. Policjanci postanowili więc przejrzeć zapis z innych kamer rozlokowanych w mieście. Okazało się, że w niespełna 2 minuty od wypadku poszukiwane auto zatrzymało się pod jednym z łukowskich barów, a po chwili odjechało w kierunku miasta - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Analiza kilkudziesięciu filmów z miejskich kamer pozwoliła w końcu na wytypowanie pojazdu sprawcy. Poszukiwane audi odnalezione zostało na jednym z osiedli mieszkaniowych niedaleko mieszkania właściciela.

- Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w domu. Okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 35-latek tłumaczył, że nie ma nic wspólnego z potrąceniem pieszych, jednak został umieszczony w policyjnej celi. Gdy tylko mężczyzna wytrzeźwieje, będą z nim wykonywane czynności procesowe - dodaje M. Józwik.

Video

Komentowane

xxx (2018-04-27 12:25) 54 20   |   zgłoś do usunięcia
rozstrzelać bez sądu,
lonio (2018-04-27 14:09) 39 33   |   zgłoś do usunięcia
Miejsce śmiecia jest na wysypisku
qwdqw (2018-04-27 14:29) 45 30   |   zgłoś do usunięcia
idiota zapierdzielał jak głupi. Piesi dla swojej przestrogi powinni dokładniej rozglądać się przechodząc przez jezdnie bo to przejście jest dwustopniowe i na wyspie powinni spojrzeć jeszcze raz a w kapturach szli i nawet nie upewnili się będąc na wyspie. Nie usprawiedliwia to kierowcy ale piesi powinni dbać o swoje zdrowie i bardziej się pilnować. Ja uważam na idiotów bo nie chce kaleką być gdy trafie na pijanego albo na takiego co zagapił się. Kaleką na wózku nie zamierzam być. Znając życie za ucieczkę z miejsca wypadku dostanie bo za alkohol nie bo powie ja napiłem się jak byłem w domu. Takie sądy a dobra papuga działa cuda
londo (2018-04-27 17:37) 26 30   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawy jestem jaką karę dostanie,całe szczęście że tym dziewczyną nic nie jest bo widać że nie wiele brakowało do tragedii.
Ja (2018-04-27 19:18) 28 56   |   zgłoś do usunięcia
Dozywotni zakaz jazdy i do paki. Ułamek sekundy i dwoje dzieci już by nie wróciło do domu.nie ma litosci dla takiego bydlaka.
www (2018-04-28 10:17) 38 24   |   zgłoś do usunięcia
Czeczeńcy mają pecha co raz ktoś ich dzieci potrąci. Najgorzej jest z tymi małymi co mają po 3 czy 4 lata i sami lecą jak wściekłe do tego sklepu i nie patrzą wcale na samochody nie raz widziałem jak wpadły pod samochód całe szczęście że samochód ledwo co toczył się. Pytanie jest gdzie są odpowiednie służby i tym się nie zajmą ?? W tym wieku dziecko same nie może chodzić po ulicy
KAZIK (2018-04-29 14:19) 45 21   |   zgłoś do usunięcia
powyrywać mu zęby na żywca i topić go w szambie
Anty sraudi (2018-04-29 19:55) 26 49   |   zgłoś do usunięcia
Typowy debil jebany z tego pierdolonego rupiecia sraudi to najlepsza wizytówka dla pojebow ćpunów i cwaniaczków dobrze że je kupują bo przynajmniej wiadomo czy kurwa za kierownicą czy nie
b (2018-04-29 23:21) 21 43   |   zgłoś do usunięcia
Nie mówcie że winni są piesi jak już schodzili z pasów ale z tym kierowcą to powinni ukarać przykładnie a i jeszcze kolejne pasy pieszy i auto .
Władek (2018-04-29 23:32) 35 19   |   zgłoś do usunięcia
Nikt nie mówi że winni są piesi. Mowi się o tym, że pieszy musi uważać bo debili nie brakuje. Na nagraniu widać jak piesi według mnie lekkomyślnie przeszli drugi etap przejścia bez rozglądania się. Art. 13 ust. 8 prawa o ruchu drogowym, który nie pozostawia w tej sprawie żadnych wątpliwości: Jeżeli przejście dla pieszych wyznaczone jest na drodze dwujezdniowej, przejście na każdej z tych jezdni uważa się za przejście odrębne. Dokładnie tak samo przepis ten stosuje się odpowiednio do przejścia dla pieszych w miejscu, w którym ruch pojazdów jest rozdzielony wysepką lub za pomocą innych urządzeń na jezdni.
Waldek (2018-09-03 12:54) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy miał prawko czy jeździł z tym z clubcardu bo słyszałem, że niektórzy to zapominają, że to wersja kolekcjonerska.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wjechał w pijanego traktorzystę
Wjechał w pijanego traktorzystę Pijany traktorzysta, trzy uszkodzone pojazdy i dwie ranne osoby. To bilans wczorajszego zdarzenia drogowego w Sięciaszce, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 76 z drogą w kierunku Zalesia.
Trzy wyjazdy w dwa dni
Trzy wyjazdy w dwa dni Trzy wyjazdy zanotowali w dwa dni strażacy w powiecie łukowskim. Najpoważniejszą interwencją był wyjazd do wypadku w Sięciaszce.
Ślubowanie kadetów w Radoryżu Smolanym
Ślubowanie kadetów w Radoryżu Smolanym Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym obchodził Dzień Edukacji Narodowej. 17 października w szkole odbyła się uroczystość ślubowania kadetów z pierwszych klas o profilu mundurowym.
Siłownia w Żdżarach już działa
Siłownia w Żdżarach już działa Mieszkańcy Żdżar w gminie Łuków mogą dbać o aktywność fizyczną na nowej siłowni zewnętrznej. Inwestycja dofinansowana za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "RAZEM" stanęła na terenie rekreacyjnym na "Ranczu pod bocianami".
Bulwar jednak ze zmienioną nazwą
Bulwar jednak ze zmienioną nazwą Kolejna wymiana zdań dotycząca nadania nazwy dla budowanego bulwaru przy Krznie. Na zorganizowanej 17 października sesji Rady Miasta, radni zadecydowali jeszcze raz o nadaniu nazwy dla tej inwestycji.
Kandydaci PiS do Rady Powiatu Łukowskiego
Kandydaci PiS do Rady Powiatu Łukowskiego Prawo i Sprawiedliwość powalczy o mandaty radnych w wyborach do rady Powiatu Łukowskiego. Kto będzie ubiegał się o zaufanie wyborców w okręgu nr 3 obejmującym gminy Wojcieszków, Adamów, Serokomla i Krzywda?
Zaginął mieszkaniec Bystrzycy!
Zaginął mieszkaniec Bystrzycy! Zaginął Ireneusz Jodełka, mieszkaniec gminy Wojcieszków. Ktokolwiek posiada informacje na temat mężczyzny, proszony jest o kontakt z policją.
Rada zakończyła pracę
Rada zakończyła pracę Za nami ostatnia sesja Rady Miasta Łuków VII kadencji. Na spotkaniu 17 października miejscy radni podsumowali cztery lata pracy.
Autobus na 100-lecie niepodległości
Autobus na 100-lecie niepodległości PKS w Łukowie S.A. pomalował jeden z pojazdów w biało-czerwone barwy. To symboliczne uczczenie przez przewoźnika przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wpadła wprost pod samochód [WIDEO]
Wpadła wprost pod samochód [WIDEO] O dużym szczęściu może mówić kierująca rowerem kobieta, która wjechała wprost pod samochód na Al. Marii i Lecha Kaczyńskich w Łukowie. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
Nowa nazwa po trzech tygodniach?
Nowa nazwa po trzech tygodniach? Nie "Bulwar 100-lecia niepodległości", a "Bulwar 100-lecia odzyskania niepodległości". Taką nazwę ma nosić powstająca inwestycja wzdłuż Krzny. Do miejskich radnych wpłynął właśnie zatwierdzony przez burmistrza projekt uchwały zmieniający nazwę... nazwanej trzy tygodnie temu inwestycji.
Zablokowana krajówka w kierunku Stoczka!
Zablokowana krajówka w kierunku Stoczka! Uwaga kierowcy. Zablokowana jest droga krajowa nr 76 w kierunku Stoczka Łukowskiego. Policja prosi o korzystanie z objazdów.
Przejazd na Łapiguzie otwarty
Przejazd na Łapiguzie otwarty Miła wiadomość dla kierowców. Dzisiaj rano otwarty został przejazd kolejowy na ul. Łapiguz. Kończą się więc problematyczne objazdy po zniszczonej ulicy Objazdowej.
Ulica Popiełuszki już poświęcona
Ulica Popiełuszki już poświęcona Dziś o godz. 10 odbyła się uroczystość oficjalnego oddania do użytku zmodernizowanej ulicy Popiełuszki i ronda na skrzyżowaniu z ulicą Jana Pawła II. Przecięta została symboliczna wstęga, a inwestycja została poświęcona przez duchownego.
Ostatnia sesja w obecnym składzie
Ostatnia sesja w obecnym składzie Na godzinę 14 zaplanowana została ostatnia przed wyborami samorządowymi sesja Rady Miasta. Radni podsumują na niej swoją pracę.
Nagrody na dzień nauczyciela
Nagrody na dzień nauczyciela Za nami Dzień Edukacji Narodowej, nazywany potocznie dniem nauczyciela. Powiatowe uroczystości z tej okazji odbyły się w piątek 12 października w Zespole Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego w Łukowie.
Kolizja na Wyszyńskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringu
Kolizja na Wyszyńskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringu O szczęściu mogą mówić uczestnicy kolizji drogowej, do której doszło wczoraj na ul. Wyszyńskiego z Łukowie. Policja publikuje nagranie z miejskiego monitoringu, które zarejestrowało zderzenie Volvo i Rovera.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Ślubowanie kadetów w Radoryżu Smolanym Rada zakończyła pracęNowa nazwa po trzech tygodniach?Ulica Popiełuszki już poświęconaNagrody na dzień nauczycielaWycieczka śladami państwowościZłoto i brąz w finale województwaNowi dawcy szpikuObwodnica otwarta, ale nie dla wszystkichRuszyła szkółka rzeźbiarskaCertyfikaty z Japonii„Wilczy bieg” w Jacie

Obejrzyj

Wpadła wprost pod samochód [WIDEO]Kolizja na Wyszyńskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringuMieszkańcy powiatu w zorganizowanej grupie przestępczejZbierają środki na film wojennyCztery porażki OrlątTragiczna śmierć łukowianina we WłoszechRuszają zapisy na półmaraton w JacieKolejne śmiertelne potrąceniePatriotyczne pieśni i wojsko w parkuPonad 20 interwencji strażakówPielgrzymi idą mimo upału [WIDEO]Pielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlak

Wydarzenia dodajwszystkie

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
01
02
03
04
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Złoto i brąz w finale województwa
Złoto i brąz w finale województwa
Kolejna szkoła chwali się sukcesami sportowymi swoich uczniów. Zespół Szkół nr 2 w Łukowie wywalczył dwa medale na Finale Województwa w Lidze Lekkoatletycznej "Licealiada 2018".

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Lektor j. angielskiego
Nauczamy języków od 25 lat. Specjalizujemy się w szkoleniach przygotowujących do certyfikatów językowych Cambridge. Już 2 tys. naszych słuchaczy zdobyło certyfikaty FCE i CAE. Mamy ...
Inne: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Kupię: skup spółek
Skupiamy się na ochronie członków Zarządów Spółek z o.o. oraz ich majątku prywatnego. Skupujemy spółki, które nie udźwignęły ciężaru problemów finansowych, w tym kredytów i podatków i ...
Sprzedam: Wysłodki Buraczane Świeże Mokre prosto z Cukrowni Krasnystaw
Świeże Wysłodki buraczane mokre, cukrownia Krasnystaw kampania 2018/20189 + transport 25/26 ton wysłodki Woj. Lubelskie, Małopolskie,Świętokrzyskie,podkarpackie,mazowieckie ,podlaskie cena uzależniona od ilości km od Cukrowni poczatek ...
Dam pracę: kierowca międzynarodowy C+E
Firma z Sanoka poszukuje kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E na trasy międzynarodowe. Praca w kółkach. Bardzo dobre warunki finansowe. W celu uzyskania informacji proszę ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje