Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film! - Lukow24.pl - Jesteśmy dla Ciebie, mówimy o Tobie!
Dziś są imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Dzisiaj odwiedziło nas 104 osób   |   Osób online: 40   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 27-04-2018 11:51   |   wyświetleń: 16156

Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!

2,5 promila w organizmie miał mieszkaniec Łukowa, który kierując samochodem potrącił dwóch przechodzących po przejściu 14-latków. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, lecz po analizie zapisów z miejskiego monitoringu został zatrzymany przez policję.
Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!foto. KPP w Łukowie 

Niespełna 2,5 godziny zajęło policjantom z łukowskiej drogówki ustalenie i zatrzymanie 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierując audi potrącił w czwartek przechodzących po przejściu dwóch 14-latków i uciekł z miejsca zdarzenia.

Potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy rondzie u zbiegu ulic Przemysłowej, Popiełuszki i Al. T. Kościuszki. Kamera miejskiego monitoringu nagrała, jak ciemne audi wjeżdża wprost na przechodzących po przejściu chłopców, a następnie oddala się w kierunku centrum miasta, wyprzedzając na drodze inny pojazd. Dwóch czternastolatków z miejsca wypadku zabrała karetka pogotowia. Na szczęście okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring, jednak padający deszcz uniemożliwił odczytanie numerów rejestracyjnych samochodu. Policjanci postanowili więc przejrzeć zapis z innych kamer rozlokowanych w mieście. Okazało się, że w niespełna 2 minuty od wypadku poszukiwane auto zatrzymało się pod jednym z łukowskich barów, a po chwili odjechało w kierunku miasta - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Analiza kilkudziesięciu filmów z miejskich kamer pozwoliła w końcu na wytypowanie pojazdu sprawcy. Poszukiwane audi odnalezione zostało na jednym z osiedli mieszkaniowych niedaleko mieszkania właściciela.

- Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w domu. Okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 35-latek tłumaczył, że nie ma nic wspólnego z potrąceniem pieszych, jednak został umieszczony w policyjnej celi. Gdy tylko mężczyzna wytrzeźwieje, będą z nim wykonywane czynności procesowe - dodaje M. Józwik.

Video

Komentowane

xxx (2018-04-27 12:25) 49 15   |   zgłoś do usunięcia
rozstrzelać bez sądu,
lonio (2018-04-27 14:09) 34 26   |   zgłoś do usunięcia
Miejsce śmiecia jest na wysypisku
qwdqw (2018-04-27 14:29) 39 27   |   zgłoś do usunięcia
idiota zapierdzielał jak głupi. Piesi dla swojej przestrogi powinni dokładniej rozglądać się przechodząc przez jezdnie bo to przejście jest dwustopniowe i na wyspie powinni spojrzeć jeszcze raz a w kapturach szli i nawet nie upewnili się będąc na wyspie. Nie usprawiedliwia to kierowcy ale piesi powinni dbać o swoje zdrowie i bardziej się pilnować. Ja uważam na idiotów bo nie chce kaleką być gdy trafie na pijanego albo na takiego co zagapił się. Kaleką na wózku nie zamierzam być. Znając życie za ucieczkę z miejsca wypadku dostanie bo za alkohol nie bo powie ja napiłem się jak byłem w domu. Takie sądy a dobra papuga działa cuda
londo (2018-04-27 17:37) 21 24   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawy jestem jaką karę dostanie,całe szczęście że tym dziewczyną nic nie jest bo widać że nie wiele brakowało do tragedii.
Ja (2018-04-27 19:18) 23 43   |   zgłoś do usunięcia
Dozywotni zakaz jazdy i do paki. Ułamek sekundy i dwoje dzieci już by nie wróciło do domu.nie ma litosci dla takiego bydlaka.
www (2018-04-28 10:17) 24 19   |   zgłoś do usunięcia
Czeczeńcy mają pecha co raz ktoś ich dzieci potrąci. Najgorzej jest z tymi małymi co mają po 3 czy 4 lata i sami lecą jak wściekłe do tego sklepu i nie patrzą wcale na samochody nie raz widziałem jak wpadły pod samochód całe szczęście że samochód ledwo co toczył się. Pytanie jest gdzie są odpowiednie służby i tym się nie zajmą ?? W tym wieku dziecko same nie może chodzić po ulicy
KAZIK (2018-04-29 14:19) 19 15   |   zgłoś do usunięcia
powyrywać mu zęby na żywca i topić go w szambie
Anty sraudi (2018-04-29 19:55) 19 35   |   zgłoś do usunięcia
Typowy debil jebany z tego pierdolonego rupiecia sraudi to najlepsza wizytówka dla pojebow ćpunów i cwaniaczków dobrze że je kupują bo przynajmniej wiadomo czy kurwa za kierownicą czy nie
b (2018-04-29 23:21) 17 30   |   zgłoś do usunięcia
Nie mówcie że winni są piesi jak już schodzili z pasów ale z tym kierowcą to powinni ukarać przykładnie a i jeszcze kolejne pasy pieszy i auto .
Władek (2018-04-29 23:32) 29 14   |   zgłoś do usunięcia
Nikt nie mówi że winni są piesi. Mowi się o tym, że pieszy musi uważać bo debili nie brakuje. Na nagraniu widać jak piesi według mnie lekkomyślnie przeszli drugi etap przejścia bez rozglądania się. Art. 13 ust. 8 prawa o ruchu drogowym, który nie pozostawia w tej sprawie żadnych wątpliwości: Jeżeli przejście dla pieszych wyznaczone jest na drodze dwujezdniowej, przejście na każdej z tych jezdni uważa się za przejście odrębne. Dokładnie tak samo przepis ten stosuje się odpowiednio do przejścia dla pieszych w miejscu, w którym ruch pojazdów jest rozdzielony wysepką lub za pomocą innych urządzeń na jezdni.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Delegacje złożyły kwiaty
Delegacje złożyły kwiaty Polowa msza święta i złożenie kwiatów przez delegacje to tradycyjne elementy obchodów Święta Wojska Polskiego w Łukowie. Tak też było dzisiaj na cmentarzu wojskowym przy ul. Strzelniczej.
Pożary i podtopienia
Pożary i podtopienia W ubiegłym tygodniu strażacy byli kilkadziesiąt razy wzywani do różnego rodzaju interwencji. Najwięcej pracy mieli w piątkowe popołudnie i wieczór, gdy nadeszło załamanie pogody.
Nie będzie siedzieć za wyrzucenie swojego dziecka do śmieci ...
Nie będzie siedzieć za wyrzucenie swojego dziecka do śmieci Sąd Okręgowy w Lublinie złagodził karę Agnieszce M. do 1 roku pozbawienia wolności i zawiesił jej wykonanie na okres trzech lat. Ciało Wojtusia znaleziono pod koniec listopada 2015 roku w Sortowni Odpadów Komunalnych w Adamkach.
Odpust św. Rocha: Będzie kwesta na cmentarzu
Odpust św. Rocha: Będzie kwesta na cmentarzu Podczas zbliżającego się odpustu Świętego Rocha przy bramach cmentarza parafialnego w Łukowie trwać będzie zbiórka do puszek. Kwestować będą wolontariusze ze stowarzyszenia "Nasze Dziedzictwo" oraz zaprzyjaźnione osoby i organizacje.
Fabryka Piosenki ŁOK szuka nowych głosów
Fabryka Piosenki ŁOK szuka nowych głosów Działająca przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryka Piosenki ogłasza nabór na zajęcia wokalne w roku 2018/2019. Szczególnie poszukiwane są głosy męskie.
Fotograficzna wystawa z Kaukazu
Fotograficzna wystawa z Kaukazu Na 30 sierpnia zaplanowano wernisaż fotografii "Misja Kaukaz Elbrus 2018". Autorem zdjęć jest łukowianin Sebastian Ignaciuk. Na wydarzenie zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.
Przymierze ogłasza start w wyborach
Przymierze ogłasza start w wyborach Przymierze dla Ziemi Łukowskiej oficjalnie ogłosiło tegoroczny start w jesiennych wyborach samorządowych. Stowarzyszenie przedstawiło też kandydatów na wójtów gmin oraz kandydata na burmistrza Łukowa.
Kradzieże telefonów i nietrzeźwi kierowcy
Kradzieże telefonów i nietrzeźwi kierowcy Kilkadziesiąt interwencji odnotowali łukowscy policjanci w ciągu ostatniego tygodnia. Poniżej prezentujemy wybrane z nich, przesłane w ramach kroniki policyjnej.
Odzyskali auto za 70 tysięcy
Odzyskali auto za 70 tysięcy Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi z gminy Łuków, który przywłaszczył sobie warte 70 tys. zł Audi Q7. Mężczyzna nie spłacał rat leasingowych za pojazd i korzystał z niego z przyczepionymi innymi tablicami rejestracyjnymi. Próbował też oszukać policjantów mówiąc, że leasingowe auto spłonęło poza granicami kraju.
Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza
Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza Maciej Nurzyński, związany z Fundacją Cegiełkowo Pasja i Pomoc jest oficjalnym kandydatem na stanowisko burmistrza Łukowa. Za nami konferencja prasowa Przymierza dla Ziemi Łukowskiej, na której potwierdzono start Nurzyńskiego na stanowisko, które dziś zajmuje Dariusz Szustek.
Koncert organowy już w niedzielę
Koncert organowy już w niedzielę Przed nami kolejny koncert w ramach "VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie". Tym razem w niedzielę 19 sierpnia zagra polsko-niemiecki duet: Ewa Iżykowska i Tobias Aehlig.
Niemy film, ale z muzyką
Niemy film, ale z muzyką Nietypowy koncert i projekcja filmu w Łukowie. Z okazji Święta Wojska Polskiego w miejskim amfiteatrze odbędzie się projekcja niespełna godzinnego filmu "Ponad Śnieg" z 1929 roku. Niememu filmowi towarzyszyć będzie jednak koncert muzyki na żywo.
„Hip-hop Ewangelii”
„Hip-hop Ewangelii” Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na "Hip-hop Ewangelii". Wydarzenie zaplanowano w niedzielę 19 sierpnia w miejskim amfiteatrze.
Łukowscy harcerze w Bieszczadach
Łukowscy harcerze w Bieszczadach Harcerskie obozy to okazja do nabycia nowych doświadczeń i nauczenia się wielu umiejętności. Między 30 lipca, a 9 sierpnia harcerze z Hufca ZHP Łuków wypoczywali w Dwerniku w Bieszczadach.
Ponad 20 interwencji strażaków
Ponad 20 interwencji strażaków W piątkowe popołudnie i wieczór nad Łukowem oraz powiatem łukowskim przeszła burza, której towarzyszyły obfite opady deszczu. Do pomocy często wzywana była straż pożarna.
Zalane piwnice. Strażacy usuwają skutki ulewy
Zalane piwnice. Strażacy usuwają skutki ulewy Nad Łukowem przechodzi zapowiadana dziś rano burza. Gwałtowne opady deszczu spowodowały podtopienia na ulicach oraz na posesjach. Państwowa Straż Pożarna i jednostki OSP mają ręce pełne roboty.
Kuchnia pełna papierosów
Kuchnia pełna papierosów 900 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli we wtorek łukowscy policjanci. Wyroby te posiadał 37-letni mieszkaniec Stoczka Łukowskiego, który trzymał "lewe fajki" między innymi pod kuchennymi szafkami.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Delegacje złożyły kwiatyŁukowscy harcerze w BieszczadachWakacyjny turniej za namiNowy wóz dla OSP w OkrzeiPszczelarskie święto w ŁawkachAntyaborcyjne hasła w centrum miastaWyróżnienia dla działaczy LZSPielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie74 lata po Powstaniu. Patriotyczne obchody w ŁukowieSerokomla: wojewódzkie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi PolskiejKolorowe szaleństwo. Holi Festival w Łukowie

Obejrzyj

Ponad 20 interwencji strażakówPielgrzymi idą mimo upału [WIDEO]Pielgrzymi wyruszyli na pątniczy szlakPółtora tysiąca osób na Igrzyskach w Krzywdzie74 lata po Powstaniu. Patriotyczne obchody w ŁukowieKolorowe szaleństwo. Holi Festival w ŁukowieZłodziej roweru nagrał się na monitoringu15 godzin w akcjiZenek zaśpiewał nad zalewemPożar cysterny na Radzyńskiej. Zobacz film z miejsca zdarzenia!Kto rozpoznaje złodzieja?

Wydarzenia dodajwszystkie

Sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
01
02
Fabryka Piosenki ŁOK szuka nowych głosów
Fabryka Piosenki ŁOK szuka nowych głosów
Działająca przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryka Piosenki ogłasza nabór na zajęcia wokalne w roku 2018/2019. Szczególnie poszukiwane są głosy męskie.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Kabaret "Ciach" przyjedzie do Łukowa
Kabaret
20 października w Łukowie wystąpi popularny kabaret "Ciach". Na kilkanaście tygodni przed przyjazdem grupy do naszego miasta, można już kupować bilety na rozrywkowe wydarzenie.

Prognoza pogody

Wakacyjny turniej za nami
Wakacyjny turniej za nami
Drużyny "Lwów", "Orłów Łukowa" i "Ekipy Benego" zwyciężyły w wakacyjnym turnieju piłki nożnej, który zorganizował OSiR w Łukowie. Sportowe zmagania miały miejsce we wtorek 7 sierpnia na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

nieruchomości: mieszkanie trzypokojowe Łuków oś.Chącińskiego
Wynajmę trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej i ul. Dmocha. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest widne i ciche. Na wyposażeniu meble ...
Sprzedam: Sprzedam aronię
Sprzedam aronię, recznie rwaną na zamówienie.
Kupię: Skup Spółek oraz JDG - Pomoc JPK/KAS 299/586 KSH
Kupujemy Zadłużone Spółki oraz Jednoosobowe Działalności Gospodarcze, Pomagamy Przekształcamy - Rozwiążemy każdy nawet najbardziej skomplikowany problem finansowy. Nasza wiedza, wspólna pasja i chęć wykonywania usług na najwyższym ...
Dam pracę: Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem, umowa o pracę. Wysokie stawki wynagrodzenia. Tel: 519583163
Sprzedam: Schody Rintal – Projekt, Pomiar, Wizualizacja Gratis!
Skorzystaj z darmowych usług wiodącego producenta schodów Rintal Polska! Pomiar, projekt oraz wizualizacja schodów w Twoim wnętrzu GRATIS! Odwiedź naszą stronę internetową i umów się ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje