Dziś są imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Dzisiaj odwiedziło nas 42 osób   |   Osób online: 8   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 27-04-2018 11:51   |   wyświetleń: 16759

Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!

2,5 promila w organizmie miał mieszkaniec Łukowa, który kierując samochodem potrącił dwóch przechodzących po przejściu 14-latków. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, lecz po analizie zapisów z miejskiego monitoringu został zatrzymany przez policję.
Pijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!foto. KPP w Łukowie 

Niespełna 2,5 godziny zajęło policjantom z łukowskiej drogówki ustalenie i zatrzymanie 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna kierując audi potrącił w czwartek przechodzących po przejściu dwóch 14-latków i uciekł z miejsca zdarzenia.

Potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy rondzie u zbiegu ulic Przemysłowej, Popiełuszki i Al. T. Kościuszki. Kamera miejskiego monitoringu nagrała, jak ciemne audi wjeżdża wprost na przechodzących po przejściu chłopców, a następnie oddala się w kierunku centrum miasta, wyprzedzając na drodze inny pojazd. Dwóch czternastolatków z miejsca wypadku zabrała karetka pogotowia. Na szczęście okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring, jednak padający deszcz uniemożliwił odczytanie numerów rejestracyjnych samochodu. Policjanci postanowili więc przejrzeć zapis z innych kamer rozlokowanych w mieście. Okazało się, że w niespełna 2 minuty od wypadku poszukiwane auto zatrzymało się pod jednym z łukowskich barów, a po chwili odjechało w kierunku miasta - mówi Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Analiza kilkudziesięciu filmów z miejskich kamer pozwoliła w końcu na wytypowanie pojazdu sprawcy. Poszukiwane audi odnalezione zostało na jednym z osiedli mieszkaniowych niedaleko mieszkania właściciela.

- Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w domu. Okazało się, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 35-latek tłumaczył, że nie ma nic wspólnego z potrąceniem pieszych, jednak został umieszczony w policyjnej celi. Gdy tylko mężczyzna wytrzeźwieje, będą z nim wykonywane czynności procesowe - dodaje M. Józwik.

Video

Komentowane

xxx (2018-04-27 12:25) 62 26   |   zgłoś do usunięcia
rozstrzelać bez sądu,
lonio (2018-04-27 14:09) 46 47   |   zgłoś do usunięcia
Miejsce śmiecia jest na wysypisku
qwdqw (2018-04-27 14:29) 52 36   |   zgłoś do usunięcia
idiota zapierdzielał jak głupi. Piesi dla swojej przestrogi powinni dokładniej rozglądać się przechodząc przez jezdnie bo to przejście jest dwustopniowe i na wyspie powinni spojrzeć jeszcze raz a w kapturach szli i nawet nie upewnili się będąc na wyspie. Nie usprawiedliwia to kierowcy ale piesi powinni dbać o swoje zdrowie i bardziej się pilnować. Ja uważam na idiotów bo nie chce kaleką być gdy trafie na pijanego albo na takiego co zagapił się. Kaleką na wózku nie zamierzam być. Znając życie za ucieczkę z miejsca wypadku dostanie bo za alkohol nie bo powie ja napiłem się jak byłem w domu. Takie sądy a dobra papuga działa cuda
londo (2018-04-27 17:37) 36 37   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawy jestem jaką karę dostanie,całe szczęście że tym dziewczyną nic nie jest bo widać że nie wiele brakowało do tragedii.
Ja (2018-04-27 19:18) 36 74   |   zgłoś do usunięcia
Dozywotni zakaz jazdy i do paki. Ułamek sekundy i dwoje dzieci już by nie wróciło do domu.nie ma litosci dla takiego bydlaka.
www (2018-04-28 10:17) 45 37   |   zgłoś do usunięcia
Czeczeńcy mają pecha co raz ktoś ich dzieci potrąci. Najgorzej jest z tymi małymi co mają po 3 czy 4 lata i sami lecą jak wściekłe do tego sklepu i nie patrzą wcale na samochody nie raz widziałem jak wpadły pod samochód całe szczęście że samochód ledwo co toczył się. Pytanie jest gdzie są odpowiednie służby i tym się nie zajmą ?? W tym wieku dziecko same nie może chodzić po ulicy
KAZIK (2018-04-29 14:19) 53 28   |   zgłoś do usunięcia
powyrywać mu zęby na żywca i topić go w szambie
Anty sraudi (2018-04-29 19:55) 34 65   |   zgłoś do usunięcia
Typowy debil jebany z tego pierdolonego rupiecia sraudi to najlepsza wizytówka dla pojebow ćpunów i cwaniaczków dobrze że je kupują bo przynajmniej wiadomo czy kurwa za kierownicą czy nie
b (2018-04-29 23:21) 27 54   |   zgłoś do usunięcia
Nie mówcie że winni są piesi jak już schodzili z pasów ale z tym kierowcą to powinni ukarać przykładnie a i jeszcze kolejne pasy pieszy i auto .
Władek (2018-04-29 23:32) 45 26   |   zgłoś do usunięcia
Nikt nie mówi że winni są piesi. Mowi się o tym, że pieszy musi uważać bo debili nie brakuje. Na nagraniu widać jak piesi według mnie lekkomyślnie przeszli drugi etap przejścia bez rozglądania się. Art. 13 ust. 8 prawa o ruchu drogowym, który nie pozostawia w tej sprawie żadnych wątpliwości: Jeżeli przejście dla pieszych wyznaczone jest na drodze dwujezdniowej, przejście na każdej z tych jezdni uważa się za przejście odrębne. Dokładnie tak samo przepis ten stosuje się odpowiednio do przejścia dla pieszych w miejscu, w którym ruch pojazdów jest rozdzielony wysepką lub za pomocą innych urządzeń na jezdni.
Waldek (2018-09-03 12:54) 12 12   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy miał prawko czy jeździł z tym z clubcardu bo słyszałem, że niektórzy to zapominają, że to wersja kolekcjonerska.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

"Seby" nie zobaczymy w Orlętach
Dziewięć sezonów i "stop". Najbardziej doświadczony zawodnik Orląt Łuków postanowił zakończyć przygodę z piłką nożną na czwartoligowym poziomie. Sebastian Matuszewski wiosną nie nałoży ukochanych żółto-czerwonych barw.
Dariusz Szustek w Zarządzie Związku Powiatów Polskich ...
Dariusz Szustek w Zarządzie Związku Powiatów Polskich Starosta Łukowski Dariusz Szustek został wybrany na Członka Zarządu Związku Powiatów Polskich. Wyboru dokonali 17 stycznia członkowie Zgromadzenia Ogólnego ZPP.
Wzywa do pomocy chrześcijanom z Syrii
Wzywa do pomocy chrześcijanom z Syrii Pochodzący ze Stanina w powiecie łukowskim Kazimierz Gajowy od ponad 30 lat mieszka w Libanie. Kilkanaście dni temu przyjechał do Polski, by zachęcić do udziału w programie "Dach nad głową", który prowadzi Caritas Diecezji Siedleckiej.
Pływacki maraton już za dwa miesiące
Pływacki maraton już za dwa miesiące Na noc z 16 na 17 marca wyznaczono termin VI Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego "Otyliada". Zapisy na to wydarzenie Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi do 20 lutego.
Sukcesy reprezentantów ŁOK
Sukcesy reprezentantów ŁOK Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrała ogólnopolski konkurs kolęd w Łodzi. Natomiast recytatorzy z domu kultury triumfowali w konkursie w Woli Osowińskiej.
"Rolnik" z certyfikatem
Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie otrzymał certyfikat "Szkoła Młodych Patriotów". To wyróżnienie za organizowanie przez placówkę szeregu akcji upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Dyrektorzy szkół zarobią mniej
Dyrektorzy szkół zarobią mniej Burmistrz Piotr Płudowski zmienił wysokość wynagrodzeń części dyrektorów szkół podstawowych i przedszkoli funkcjonujących na terenie miasta. Mniej zarobi m.in. Karol Ciołek ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Iwona Kmieć z łukowskiej "Piątki".
"Człowiek Roku 2018" - oni walczą o głosy!
Ruszyła VI edycja plebiscytu na Człowieka Roku tygodnika Wspólnota Łukowska, i portalu Łuków24.pl. Na tytuł i statuetkę za 2018 rok czeka 10 ciekawych osobistości z powiatu łukowskiego!
Stara szkoła w nowych murach
Stara szkoła w nowych murach Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie oficjalnie zainaugurowała swoją działalność pod nowym adresem. W poniedziałek 14 stycznia odbył się koncert noworoczny w wykonaniu utalentowanych uczniów placówki, połączony z przecinaniem wstęgi i zwiedzaniem nowego - choć używanego już od września - obiektu.
Ponad 70 tysięcy na stypendia
Ponad 70 tysięcy na stypendia 50 osób otrzymywać będzie stypendia sportowe nadane przez burmistrza Piotra Płudowskiego. Na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiła się informacja, kto dostanie ile pieniędzy.
DAF lepszy od Sokołowa
DAF lepszy od Sokołowa 7 zespołów wzięło udział kolejnej odsłonie V Noworocznego Turniej Piłki Nożnej Dziecięcej Akademii Futbolu. Tym razem o Puchar Burmistrza rywalizowały dzieci z rocznika 2011.
Karnawałowy bal dla niepełnosprawnych
Karnawałowy bal dla niepełnosprawnych Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił podopiecznych czterech placówek z powiatu łukowskiego na karnawałowy bal. Zabawa miała miejsce w środę 16 stycznia.
Nowa Rada Sportu w Łukowie
Nowa Rada Sportu w Łukowie 9 osób będzie zasiadać w Radzie Sportu - organie doradczym i opiniodawczym burmistrza, poświęconym tej dziedzinie życia. Osoby te swoją pracę będą wykonywać społecznie.
Nie żyje 53-letni mężczyzna
Nie żyje 53-letni mężczyzna Tragiczny pożar domu w Woli Bystrzyckiej w gminie Wojcieszków. Dziś w nocy zginął w nim 53-letni mężczyzna.
Noworoczny koncert szkoły muzycznej
Noworoczny koncert szkoły muzycznej Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie zaprezentowali swoje umiejętności szerszemu odbiorcy. W poniedziałek 14 stycznia odbył się noworoczny koncert połączony z oficjalnym otwarciem nowej siedziby placówki.
Chcą uczcić Pawła Adamowicza
Chcą uczcić Pawła Adamowicza Grupa mieszkańców Łukowa chce uczcić Pawła Adamowicza, zaatakowanego przez nożownika prezydenta Gdańska. "To wyraz solidarności między miastami i sprzeciw wobec przemocy" - mówią.
125 tysięcy dla Orkiestry!
125 tysięcy dla Orkiestry! Ponad 125 tysięcy złotych udało się zebrać w Łukowie podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota ta może ulec jednak zmianie i wzrosnąć.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Stara szkoła w nowych murachDAF lepszy od SokołowaKarnawałowy bal dla niepełnosprawnychNie żyje 53-letni mężczyznaNoworoczny koncert szkoły muzycznejAnielskie śpiewanie w Woli GułowskiejKrew dla OrkiestryPonad 80 tysięcy dla OrkiestryCzas tylko dla kobietPożar w GołaszynieMuzeum podsumowało rok

Obejrzyj

Noworoczny koncert szkoły muzycznejCeltyckie walentynki w ŁOKPonad 80 tysięcy dla OrkiestryWywieźli 24-latka za miasto. Chcieli odzyskać Ruszyły studniówki. Zobacz wyjątkowy walc uczniów I LO!Budżetowa sesja w powiecieJest nowy radny„JAK” zagra w ŁukowieKolejne potrącenie!Pracownia biologiczna w zamian za filmWe trzech bili 35-latka. Jeden z napastników uderzał siekierąPotrącił rowerzystkę po pijaku. Uciekł z miejsca zdarzenia

Wydarzenia dodajwszystkie

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
Sukcesy reprezentantów ŁOK
Sukcesy reprezentantów ŁOK
Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrała ogólnopolski konkurs kolęd w Łodzi. Natomiast recytatorzy z domu kultury triumfowali w konkursie w Woli Osowińskiej.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja
Pływacki maraton już za dwa miesiące
Pływacki maraton już za dwa miesiące
Na noc z 16 na 17 marca wyznaczono termin VI Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego "Otyliada". Zapisy na to wydarzenie Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi do 20 lutego.

Prognoza pogody

"Seby" nie zobaczymy w Orlętach
Dziewięć sezonów i "stop". Najbardziej doświadczony zawodnik Orląt Łuków postanowił zakończyć przygodę z piłką nożną na czwartoligowym poziomie. Sebastian Matuszewski wiosną nie nałoży ukochanych żółto-czerwonych barw.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: Dezynfekcja po zmarłych śmierci
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz ...
pozostałe: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Inne: POZABANKOWE POŻYCZKI BEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM LUB ...
POZABANKOWE POŻYCZKI BEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM LUB OSÓB FIZYCZNYCH! Z nami uzyskasz tanią i bezpieczną pozabankową pożyczkę pod zastaw swojej nieruchomości na ...
pozostałe: Super Finansowanie Bez BIK Pod Zastaw Lub na Zakup Maszyn ...
Super Finansowanie Bez BIK Pod Zastaw Lub na Zakup Maszyn i Pojazdów! Z nami uzyskasz bez Banku pożyczkę lub leasing na zakup lub pod zastaw wszelkich ...
Inne: Pozabankowe Pożyczki Pod Zastaw Ziemi Rolnej BEZ BAZ Dla Rolników! ...
Pozabankowe Pożyczki Pod Zastaw Ziemi Rolnej BEZ BAZ Dla Rolników! • Tanie i bezpieczne pożyczki pod zastaw ziemi rolnej dla rolników. • Pożyczka na dowolny cel ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje