Dziś są imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Dzisiaj odwiedziło nas 54 osób   |   Osób online: 7   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 18-04-2018 11:23   |   wyświetleń: 9433

Wjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz film

Uszkodzone dwa pojazdy, niegroźne urazy i przestraszona piesza to skutki uderzenia citroena w audi, do jakiego doszło wczoraj na ul. Piłsudskiego w Łukowie. Policja opublikowała film ze zdarzenia.
Wjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmfoto. KPP w Łukowie 
Wczoraj przed południem na wysokości przejścia dla pieszych pod budynkiem magistratu w Łukowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, które zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Gdy kierujący audi 48-letni mieszkaniec miasta zatrzymał się przed przejściem by przepuścić zamierzającą przejść po pasach kobietę, w tył jego samochodu uderzył samochód marki Citroen, którym kierowała 30-latka z Łukowa.

Na nagraniu z kamery widać, że uderzony pojazd wjechał na przejście, lecz dzięki reakcji pieszej udało się uniknąć dodatkowego potrącenia. Kobieta zdążyła odskoczyć przed autem i uciekła na chodnik, a kierujący samochodami zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że odnieśli niegroźne obrażenia, a ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja nagranie publikuje ku przestrodze by pokazać, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii. Za spowodowanie zagrożenia i rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym 30-latce z Citroena zostało zabrane prawo jazdy. Wkrótce jej sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Kobiecie grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

Video

Komentowane

Mietek (2018-04-18 12:54) 16 8   |   zgłoś do usunięcia
Na hulajnogę niech się przesiądzie jak nie umie przewidywać sytuacji. Widać jak byk na nagraniu kobieta zbliża się do przejścia więc powinna włączyć myślenie .Z resztą zbliżając się do przejścia dla pieszych kierowca powinien zachować szczególna ostrożność. Brawo dla tego Pana co się zatrzymał by przepuścić pieszą.
obserwator (2018-04-18 12:58) 13 12   |   zgłoś do usunięcia
ile jest sytuacji, gdy kierowca zatrzymuje się by przepuścić pieszego, a za nim jedzie tir... droga hamowania będzie za krótka, zapewniem
bmz (2018-04-18 13:46) 19 16   |   zgłoś do usunięcia
To teraz za każdą stłuczkę zabierane jest prawo jazdy?? Bez przesady ludzie, kobieta spowodowała wypadek, powinna dostać mandat ale żeby od razu zabierać prawko?
Kr. (2018-04-18 13:47) 16 11   |   zgłoś do usunięcia
Jak się nie uważa to się tak ma. Brawo policja za zabranie prawka bo tutaj widać ewidentne naruszenia przepisów takich tumanow trzeba eliminować. Mi taki tuman w tył walnal bo się zagapil a szyja mnie miesiąc bolała. Kaleką być przez czyjąś głupotę? Audi nie hamowalo gwałtownie a odstęp i uwagę trzeba zachować. Nie raz pieszy na chama wpada na przejście.
Do. Bmz (2018-04-18 14:58) 11 16   |   zgłoś do usunięcia
Jakby choć trochę hamowala nikt by jej nie zabrał a tak to jest poważne stworzenie zagrożenia. Z tydzień wcześniej podobna sytuacja na tym przejściu tylko tamten sprawca już nie miał co stracić bo prawka nie miał. I co tak co tydzień będziemy o takich sytuacjach słyszeć?
Grzesiek (2018-04-18 18:57) 14 16   |   zgłoś do usunięcia
Chyba redaktora trochę fantazja poniosła. Jak reakcja pieszej wpłynęła na to że nie została potrącona? Przecież Audi nie dojechało do tego miejsca na przejściu w którym znajdowała się kobieta zanim się cofnęła. Policję też chyba poniosło z zabraniem prawka. Jeśli za takie coś zabrali to za każdą kolizję powinni zabierać. Nie widac nadmiernej prędkości, wyprzedzania na ciągłej, przejściu itp. Porostu się zagapiła, dzisiaj ona jutro każdy z nas. Może nawet ty Mietku z pierwszego komentarza co pozjadales wszystkie rozumy i tak mocno włączasz myślenie że ci styki kopcą. A rażące naruszenie przepisów to popełniła pani z policji która Bogdan złapał jak pędziła ponad 100 w terenie zabudowanym a nie ta kobieta która jadąc przepisowo zagapiła się akurat w pechowym momencie.
Kkkk (2018-04-18 19:12) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Na bank gadała przez telefon!
Olo (2018-04-19 06:20) 9 10   |   zgłoś do usunięcia
Grzesiu, nie każda kolizja kończy się wyjechałem dwóch aut na przejście dla pieszych na którym jest pieszy. Policjant raczej nie widział nagrania przed decyzją, więc jest ok.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wojewoda przyjedzie rozmawiać o ASF
Wojewoda przyjedzie rozmawiać o ASF Na poniedziałek w Zespole Szkół w Zalesiu zaplanowano spotkanie rolników z wojewodą lubelskim w sprawie Afrykańskiego Pomoru Świń. Przedstawione mają wówczas zostać propozycje rozwiązania trudnej sytuacji hodowców trzody chlewnej.
Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu ...
Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchu Zablokowana jest droga krajowa nr 76 w miejscowości Wólka Zastawska. Doszło tam do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.
Niezwykły dokument o maratończyku
Niezwykły dokument o maratończyku Niespełna godzinny materiał o zmaganiach ultramaratończyka Roberta Celińskiego obejrzeli wczoraj w Kinie Łuków mieszkańcy miasta. Na projekcję pokazującą dążenie do marzeń, ale i walkę z własnymi słabościami zaprosili członkowie Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.
PKS dla najmłodszych i najstarszych
PKS dla najmłodszych i najstarszych Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.
Duet akordeonowy zagrał w Łukowie
Duet akordeonowy zagrał w Łukowie Alena Budzinakova oraz Grzegorz Palus wystąpili przed łukowską publicznością na koncercie w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 20 maja.
Duże korki na Warszawskiej!
Duże korki na Warszawskiej! Duże korki tworzą się na ulicy Warszawskiej. Powodem jest awaria TIR-a, do której doszło w pobliżu skrzyżowania z Małą Obwodnicą Łukowa.
Pracownicy DPS-u w Ryżkach ustępują
Pracownicy DPS-u w Ryżkach ustępują "Nie było sensu kopać się z koniem. Myślałem, że będziemy mieli poparcie wśród radnych" - tak ostatnie wydarzenia komentuje Adam Zaniewicz z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Przewodniczący zakładowego WZZ Sierpień '80 poinformował o zakończeniu trwającego sporu zbiorowego z dyrekcją placówki.
Dinozaury powstają przy Muzeum
Dinozaury powstają przy Muzeum Dwa gady z okresu jurajskiego powstają na dziedzińcu Muzeum Regionalnego w Łukowie. Trwa właśnie plener rzeźbiarski, w którym można podglądać pracę artystów.
Budują obwodnicę
Budują obwodnicę Można już mówić o rozpoczęciu prac przy III etapie tzw. Małej Obwodnicy Łukowa. Zarząd Dróg Powiatowych zaprezentował zdjęcie z inwestycji.
Dni Łukowa już pojutrze!
Dni Łukowa już pojutrze! W piątek 25 maja zainaugurowane zostaną obchody tegorocznych Dni Łukowa. Poniżej przypominamy program imprezy.
Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa srebra na Pucharze Świata Dwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.
Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL
Znajdź pracę w FAGUM-STOMIL Szukasz pracy, bądź chcesz zmienić otoczenie? Fagum-Stomil, wiodący producent obuwia zawodowego i ochronnego z gumy i tworzyw sztucznych poszukuje nowych pracowników do nowoczesnego zakładu w Łukowie. Sprawdź, czy to właśnie Ty masz szansę podjąć wymarzoną pracę!
Przedszkoliada w sobotę
Przedszkoliada w sobotę Nieodłącznym elementem Dni Łukowa są zawody sprawnościowe dla najmłodszych, czyli tzw. Przedszkoliada. XV edycja tej imprezy odbędzie się w najbliższa sobotę 26 maja.
Kacper Siwiak wygrywa ogólnopolski konkurs
Kacper Siwiak wygrywa ogólnopolski konkurs Dopiero co występował w Łukowie i Lublinie, a już jest triumfatorem ogólnopolskiego konkursu w Bielsku-Białej. Kacper Siwiak z Łukowskiego Ośrodka Kultury otrzymał tytuł najlepszego recytatora w kraju.
Uczniowie „Reymonta” punktują w konkursach
Uczniowie „Reymonta” punktują w konkursach Ponad 250 uczniów z 25 szkół średnich z województwa lubelskiego przystąpiło do konkursu zawodowego ?Rok przed dyplomem?. Wśród nich znaleźli się także reprezentanci ZS nr 3 w Łukowie.
Historyczny Bieg Kolarski za nami
Historyczny Bieg Kolarski za nami Blisko 90 lat trzeba było czekać na organizację wyścigu kolarskiego na ziemi łukowskiej. W niedzielę 20 maja na drogach gminy Krzywda ścigało się między sobą prawie dwustu cyklistów. Rywalizowali oni o Puchar Henryka Sienkiewicza.
Będzie drenaż przy garażach
Będzie drenaż przy garażach Garaże na osiedlu Klimeckiego to temat, którym żywo interesują się mieszkańcy okolicznych bloków. Co roku powraca też temat brodzenia przez błoto w tym miejscu. Jednak jak wskazano na ostatniej sesji Rady Miasta, problemy użytkowników garaży mają wkrótce zniknąć.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Wypadek w Wólce Zastawskiej, możliwe utrudnienia w ruchuPKS dla najmłodszych i najstarszychDuet akordeonowy zagrał w ŁukowieDinozaury powstają przy MuzeumDwa srebra na Pucharze ŚwiataZnajdź pracę w FAGUM-STOMILHistoryczny Bieg Kolarski za namiPamiątkowa tablica odsłoniętaAdamów: Turniej Szkół SienkiewiczowskichEuropejsko w MordachWyróżnienia przed sesjąPociąg uderzył w przyczepkę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Obejrzyj

Skonstruował gitarę... z patyczków (zobacz film)Szkolili, jak reklamować się w InternecieKup działkę nad zalewemPolicja w aplikacji na komórkęPijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!Premier na mszy świętejWjechała w audi, straciła prawo jazdy - zobacz filmUważajmy na pieszych... oraz na kierowcówBiegali dla Żołnierzy WyklętychPośmiertne odznaczenie dla Antoniego DołęgiWyciek gazu w Gołaszynie!Piruet na skrzyżowaniu. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
01
02
03
PKS dla najmłodszych i najstarszych
PKS dla najmłodszych i najstarszych
Dwa wydarzenia w ostatnim czasie przygotował łukowski PKS dla mieszkańców naszego miasta. Spółka zaprosiła do spędzenia czasu najmłodszych mieszkańców oraz emerytowanych pracowników przewoźnika.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa srebra na Pucharze Świata
Dwa medale zdobyli zawodnicy KSW Łuków na zawodach Pucharu Świata w kickboxingu. Łukowianie walczyli w stolicy Węgier, Budapeszcie.

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

pozostałe: ocieplanie pianą poddasza i inne izolacja natryskowa
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - ...
Kupię: o art. 299/586 ksh wiemy wszystko / Skup Spółek i JDG
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 586 K.s.h. - masz kontrolę lub ...
Dam pracę: Zatrudnię DEKARZY/Pracowników budowlanych
Zatrudnię dekarzy/pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie. Praca w Warszawie od pon do pt. Zakwaterowanie. Wysokie stawki wynagrodzenia.
Dam pracę: Kierowca samochodu dostawczego kat B
Poszukuję kierowcy samochodu dostawczego bus blaszak kat B na wyjazdy międzynarodowe cała unia europejska, więcej informacji telfonicznie 501-124-318,509-963-161
Kupię: skup spółek
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 prawa upadłościowego art. 116 Ordynacji ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje