Dziś są imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Redakcja  
dodane: 29-11-2019 13:18   |   wyświetleń: 2991

Nowy szef miejskiej oświaty

Krzysztof Stępniak został naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta w Łukowie
Nowy szef miejskiej oświaty  
- Nowy naczelnik powinien rozpocząć prace na początku grudnia, po sfinalizowaniu wszystkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia - informuje Paweł Krasuski. Wiceburmistrz Łukowa był jednocześnie szefem komisji konkursowej.  - Burmistrz Piotr Płudowski pragnie, aby nowy naczelnik zajął się w sposób szczególny współpracą z dyrektorami szkół podczas powstawania arkuszy organizacyjnych placówek jak również bieżącym monitoringiem aspektów finansowych - wyjaśnia Paweł Krasuski. Ponadto przed nowym naczelnikiem stoi zadanie sformułowania nowej koncepcji Miejskiego Zespołu Oświatowego. 

Krzysztof Stępniak to były wójt gminy Serokomla. 

Zarobki nowego naczelnika nie są jeszcze ustalone. 

O stanowisko ubiegała się również Agnieszka Lewandowska. Jej oferta została odrzucona ze względów formalnych. 

Komentowane

mieszkaniec (2019-11-29 22:37) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
ale niespodzianka ha ha ha ha
zenek (2019-11-29 23:51) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
oświata w Łukowie leci na łeb i szyję. Dziwny to wybór p burmostrzu!!!
nauczycielka (2019-11-29 23:53) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Granda wbiały dzień. Kolejny spadochroniarz. Skąd ten burmistrz ich bierze??
granda??? (2019-11-30 06:26) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Każdy mógł złożyć.Zabrakło specjalistów spełniających warunki konkursu?Teraz jęki?Za późno.
Hm (2019-11-30 08:41) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
A może ta sytuacja ma pokrycie z przeszłością, gdzie ojciec murgrabiego interesy robił z panem w.?
Coś coś (2019-11-30 18:24) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Ojciec murgrabiego Krasuskiego wydaje polecenia i tak trzymać. Lukow gdzie ty ,gdzie ty najpiękniejszy, z najpiękniejszych już nie powróci uuuuuuuuuuu
Ocenimy za jakiś czas (2019-11-30 19:22) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Pan Krzysztof był wcześniej dyrektorem szkoły w Krzówce, potem wójtem w Serokomli to jakieś doświadczenie ma. Niech spróbuje teraz pokierować łukowską oświatą. Bardziej niepokoi to, co się wyrabia w ZGLu gdzie na siłę próbują upchnąć panią, co to miała być tylko na przetrzymanie bo w ZGL kolejna osoba w księgowości jest niepotrzebna.
etaciki (2019-11-30 20:25) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Zastanawiające jest to , że ludzie pchają się do pracy w budżetówce gdzie zarabia się gówniane pieniądze bez szans na rozwój zawodowy w sytuacji kiedy mamy rynek pracownika i w sektorze prywatnym można dużo więcej zarobić. Alternatywa dŁ mnie powoli rozczarowuje tym upychaniem na siłę swoich ludzi. Niby młoda formacja a już ma politykierskie nawyki. Szkoda.
W ZGLu (2019-11-30 22:04) 8 10   |   zgłoś do usunięcia
tam ponoć jest ciekawie. czas by dyrektor wymienil ostatni bastion starego ukladu . moze wtedy zacznie sie dziać lepiej.
jaki bastion? (2019-11-30 22:11) 2 5   |   zgłoś do usunięcia
Ale ich wszystkich w ZGL Kołtan pozatrudniał, łącznie z obecnym dyrektorem
jaki bastion? (2019-11-30 22:47) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Ale ich wszystkich w ZGL Kołtan pozatrudniał, łącznie z obecnym dyrektorem
burmit (2019-11-30 23:07) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
tupet do kwadratu!!! PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ!!! - LUDZIE TO, ŻE SPADOCHRONIARZ TO MI WYBACZYCIE. Ja tu rządzę!!
Widz (2019-11-30 23:35) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Prawica RP=stołek dyr. w ZGL?Nowoczesna=zastępca burmistrza? Sympatyk PSL=naczelnik oświaty? Radny lewicowy=specjalista rodo w PEC? Różnorodność jak kolory tęczy.
Widzu! (2019-11-30 23:44) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
To dopiero rok i jeszcze nieraz cię takimi fachowcami zaskoczą.
jk (2019-12-01 08:05) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Kampania trwa, trzeba budować koalicję anty PIS na następne wybory (Prawica RP, N, PSL, Lewica). Proste.
Szefernaker (2019-12-01 09:55) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Sobota noc i niedziela rano, a Szernakeroskie trolle na dyżurze.
LGZ (2019-12-01 10:31) 12 14   |   zgłoś do usunięcia
Tak tak bastion .. Dobrze wiesz o kogo chodzi - a kto ponoć ma bałagan na swoim podwórku . Nie pal głupa. Panie dyrektorze papiery na stół i podziękować ów osobie.
jaki bastion? (2019-12-01 11:03) 1 5   |   zgłoś do usunięcia
No oświeć mnie. Pomijając fizycznych to w biurze wszystko od Kołtana.
Pioter (2019-12-01 11:22) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Panie burmistrzu nie tędy droga do rozwoju Łukowa, bo zatrudnianie emerytów na kluczowych stanowiskach nie wróży sukcesów.
mieszkaniec (2019-12-01 13:54) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Jak miastem z tyłu bedzie rzadzic nowoczesna to miasto wyjdzie jak Zabłocki na mydle.
do LGZ (2019-12-01 15:36) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Czy chodzi o dyr. rzymowskiego i jego faworyte ?
putel (2019-12-01 16:46) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
po pierwsze uczciwość - i tu muszą być moi ludzie - bo są moi
rodak (2019-12-01 20:33) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Michałkie ze specjanej by se wziął.To specjalista nad specjalistów od oświaty.
wyborca (2019-12-01 21:59) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
Panie burmistrzu, znowu strzał w kolano, myślałem, że jest Pan bardziej rozsądnym człowiekiem. Kto Panu takie propozycje podsuwa.
Llu (2019-12-02 20:45) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Aaaa z tą faworytą to Misiewicz Rzymowski zostawał po godzinach ,brama zamykał się o 19 ,co się dziwić młody chłop
W ZGLu apolityczny (2019-12-02 20:57) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Stary bastion trzyma się dobrze a Jaro i bomba mają tyle do powiedzenia co żyd za Niemca
Martyna W (2019-12-02 23:27) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
kicha z oświata!!! dlaczego nasze dzieci mają być zakładnikami złego zarządzania???