Dziś są imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

Redakcja
dodane: 25-03-2020 18:51   |   wyświetleń: 2747

Od jutra Urząd Miasta zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów

Od 26 marca aż do odwołania sprawy załatwimy przez internet, listownie lub za pośrednictwem specjalnie przygotowanej urny.
Od jutra Urząd Miasta zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów 
Wnioski i podania do Urzędu Miasta można złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP, wrzucać do specjalnie przygotowanej urny, która zlokalizowana zostanie na parterze budynku przy ul. Piłsudskiego 17 lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miasta Łuków ul. Piłsudskiego 17 21-400 Łuków. Urna jest dostępna w godzinach 7.30 - 15.30 

Na wnioskach należy podać dane kontaktowe: numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej. Do wniosku należy dołączyć wymagane załączniki oraz potwierdzenie opłaty. 

Wszelkie szczegóły dotyczące poszczególnych spraw i niezbędnych dokumentów są dostępne w poradniku interesanta na stronie internetowej Urzędu Miasta w Biuletynie Informacji Publicznej: https://umlukow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

Komentowane

Popieram (2020-03-25 19:31) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
Zdrowie urzędników jest trochę ważniejsze niż byle jakiego mieszkańca co sobie zachoruje i będzie nie chodził do pracy, no a taki urzędnik to go nikt nie zastąpi na jego stanowisku.
Mieszkaniec powiatu (2020-03-25 19:55) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
A co z osobami, którym np skonczyla się ważność dowodu osobistego ? W jaki sposób można odebrać ten dowód?
Ss (2020-03-25 20:05) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Poczta wyślą na adres zamieszkania.
Do popieram (2020-03-25 20:34) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Urząd pracuje ale zawiesił obsługę bezpośrednią. Czytaj ze zrozumieniem.
Piętaszek (2020-03-25 21:54) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Nasi urzędnicy nas cenią i zawieszką podatki na czas postępującej śmierci koniunktury my ich kochamy i wybieramy
Eee (2020-03-26 09:02) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
Czy są czy ich nie ma. Jaka to różnica. Coś załatwić z łaską. Fajnie by było jakby rząd zauważył że jest ich za dużo i połowę zwolnił. Skończy się kawa i ciasteczka a zacznie praca.
(2020-03-26 09:37) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Zawieszą podatki jak śmiertelności będzie wynosiła 50%
łukowiak (2020-03-26 11:49) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak to jest że ci których ponoć misja jest służenie społeczeństwu pozamykali się przed mieszkańcami? Ciekawe gdyby tak samo postąpili np. pracownicy sklepów czy aptek? Obecna trudna sytuacja pokazuje że w administracji samorządowej jest nadto pracowników! Warto wyciągnąć z tego wnioski jak już się zakończy epidemia a oszczędności związane z zmniejszeniem zadudnienia przekazać na pomoc poszkodowanym obecną sytuacją!
Realista (2020-03-26 12:25) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Jak ruszy kampania wyborcza to będzie miło
pierwsza pani (2020-03-26 15:02) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
A kiedy burmistrz weźmie się do roboty i zacznie dezynfekować przystanki chodniki klamki bankomaty...itd...? w Chinach to już od dawna robią ale Łuków za Płudowskiego chyba jest jeszcze za Chińską Republiką Ludową.
Darek (2020-03-26 15:17) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Brakuje byłego burmistrza. Mógł wszystko załatwić miał sporo kontaktow. Dziś pewnie łuków otrzymałbym pomoc medyczna z Chin.
Antoni (2020-03-26 15:26) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. A ten komentarz z chinami to juz majsterszyk.Co ty Darek bierzesz?
@Darek (2020-03-26 16:16) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Przecież szpital nie jest miejski tylko powiatowy a tam były burmistrz jest starostą i to on sprawuje nadzór nad szpitalem i to on powinien zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom powiatu wiec skoro ma takie ogromne możliwości to dlaczego nie załatwił pomocymedycznej z Chin. BU HA HA HA . Skończ z tą propagandą.
Tomek (2020-03-26 17:26) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Ktoś gdzieś dobrze napisać. Gdzie sa prezesi spółek? Były z PO i PiS teraz alternatywny i ten z Białej. Mają możliwości. Ludzi do pracy. Niech pomagają. Ale siedzą cicho, bo czekają na dyspozycje. Nie chcą podpaść. A zatrudniać już nie każą?
Www (2020-03-26 18:21) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
No tak
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Przyjechali "w celach rozrywkowych"
Przyjechali Akcja "Zostań w domu" nic dla nich nie znaczy
Wspólne patrole policji i wojska
Wspólne patrole policji i wojska Początek kwietnia jest czasem wzmożonej pracy dla łukowskich policjantów. Funkcjonariusze w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, razem z żołnierzami WOT patrolują ulice miasta,
Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego ...
Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szpitala w Polsce Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia. .
Urząd Marszałkowski kupi uczniom tablety do nauki w domu ...
Urząd Marszałkowski kupi uczniom tablety do nauki w domu Zarząd Województwa Lubelskiego postanowił wesprzeć uczniów w regionie i przekazać im sprzęt umożliwiający zdalne nauczanie.
Na Terytorialsów można liczyć
Na Terytorialsów można liczyć Coraz więcej mieszkańców województwa lubelskiego korzysta z pomocy Terytorialsów. Ich codzienne zadania to dostarczanie żywności, leków, współpraca z ośrodkami pomocy społecznej, wsparcie służb medycznych, seniorów, kombatantów, osób przebywających na kwarantannie, a także oddawanie krwi.
Płoną trawy. Pracowity czas strażaków ze Stoczka ...
Płoną trawy. Pracowity czas strażaków ze Stoczka Jak informują druhowie w ostatnim czasie mieli kilka wyjazdów do miejscowych zagrożeń
Trzecia osoba zarażona koronawirusem z powiatu łukowskiego
Trzecia osoba zarażona koronawirusem z powiatu łukowskiego Na terenie województwa lubelskiego mamy sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych
ŁUKÓW Zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych!
ŁUKÓW Zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych! Zmiany dotyczą odbioru popiołu i pozostałości z pielęgniacji terenów zielonych.Podajemy także z jakich ulic i kiedy, będa odbierane śmieci.
Koronawirus zabija coraz więcej z nas. Informacja MZ z ...
Koronawirus zabija coraz więcej z nas. Informacja MZ z godz. 11 Mamy 203 nowe przypadki zakażenia potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
GMINA KRZYWDA Stypendia szkolne
GMINA KRZYWDA Stypendia szkolne GMINA KRZYWDA GOPS w Krzywdzie rozpoczyna weryfikację uprawnień do stypendium szkolnego. Cała procedura będzie się odbywać telefonicznie lub mailowo bez konieczności wizyty w ośrodku.
Gmina Krzywda: Fundusz sołecki uchwalony
Gmina Krzywda: Fundusz sołecki uchwalony Radni gminy Krzywda spotkali się 30 marca na nadzwyczajnej XXIII Sesji Rady Gminy. Większością głosów radni zdecydowali o wyodrębnieniu z budżetu w roku 2021 niemal 680 tys. zł w ramach funduszu sołeckiego !
Wsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykryzysowej”
Wsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykryzysowej” Zwolnienie małych firm ze składek, świadczenie postojowe i brak opłaty prolongacyjnej ? to tylko niektóre rozwiązania prawne realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach tzw. tarczy antykryzysowej.
SANEPID: Konieczna dezynfekcja klatek schodowych i domofonów
SANEPID: Konieczna dezynfekcja klatek schodowych i domofonów Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łukowie wydał wytyczne dla administratorów bloków. Znamy rekomendacje.
Radni z Krzywdy zgodzili się przekazać pieniądze dla szpitala ...
Radni z Krzywdy zgodzili się przekazać pieniądze dla szpitala św. Tadeusza Gmina Krzywda pomoże szpitalowi w Łukowie w zakupie najbardziej potrzebnych materiałów do walki z koronawirusem. Podczas sesji, która odbyła się w poniedziałek 30 marca, radni postanowili przekazać na ten cel 21 tysięcy złotych.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
01
02
03
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Praca przy remontach
Zatrudnię do pracy przy remontach malarzy, szpachlarzy, glazurników. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem. Wysokie stawki wynagrodzenia. Wymagane doświadczenie. W przypadku pytań tel: 519583163
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje