Dziś są imieniny: Borysławy, makarego, Michała

dodane: 12-02-2020 10:18   |   wyświetleń: 3053

PIRAT DROGOWY. Nietrzeźwy gnał 131 km/h w zabudowanym

Zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności to konsekwencje z jakimi musi liczyć się 29-letni łukowianin
PIRAT DROGOWY. Nietrzeźwy gnał 131 km/h w zabudowanym  
We wtorek wieczorem policjanci z łukowskiej drogówki sprawdzali prędkość pojazdów poruszających się po ul. Trzaskoniec. Według zgłoszenia dokonanego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w miejscu tym przekraczana jest dozwolona prędkość. Kolejny raz zgłoszenie dokonane na tej aplikacji potwierdziło się.

Po godzinie 20:00 policjanci sprawdzili prędkość  audi.  Okazało się, że kierujący pojazdem 29-letni łukowianin przekroczył o 81 km/h dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość.  Kontrolując kierowcę osobówki policjanci poczuli od niego woń alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

29-latek już „stracił” prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzut. Grozi mu co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Komentowane

audi brum brum (2020-02-12 10:29) 10 9   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego każdy kto ma audi jest umysłowo chorym?
Bmw (2020-02-12 11:14) 11 7   |   zgłoś do usunięcia
Bo się zarazili od tych co maja bmw
LLU (2020-02-12 11:17) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
Audi to stan umysłu
P (2020-02-12 11:31) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Trzaskoniec co to w ogóle oznacza
O (2020-02-12 12:23) 6 10   |   zgłoś do usunięcia
Dobra pijanych polapali teraz kwestia czasu jak zaczną dilerów łapać. O dawno nie zatrzymali tira od Ł pełnego fajek a latają pewnie.
LLU (2020-02-12 12:53) 11 9   |   zgłoś do usunięcia
Do O .. pierdolnoj ty sie w ten niemiecki leb
Durak (2020-02-12 14:15) 8 17   |   zgłoś do usunięcia
Na tej drodze to powinno być ograniczenie do 130 km/h właśnie, dupa a nie zabudowany teren tam, jak jedziesz tam 50 km/h to cię długim wymrygają i strombią. Także to nie zabudowany zadent teren. No a tak w ogóle to co to ma do rzeczy że chłopak po kilelichu sobie jechał skoro nic się nie stało ami nikomu krzywdy nie zrobił, powinno się takiego puścić wolno wg mnie. Ewentualnie już dla BHP to pozwolić mu auto zostawić na poboczu i zadzwonić po kogoś z rodziny bądź taksówke.
Lku (2020-02-12 15:41) 12 13   |   zgłoś do usunięcia
Do duraka a raczej prawidłowo powinno być do durnia. Jebnij się w ten zakuty leb. Aż się dziwię że tacy debile delikatnie mówiąc chodzą po tym świecie, ciekawe jakbyś gadal jak by z ciebie lub kogoś twojego bliskiego taki debil zrobił kalekę lub zabił. Ale wsumie co tu wymagać tak jak ten chłopak tak i ty jesteś debilem niedorozwiniętym umysłowo
Durak do Lku (2020-02-12 16:23) 10 14   |   zgłoś do usunięcia
Ale napisałem wyraźnie że NIC SIE NIE STALO to dlaczego odrazu zakładasz pesymistyczny scenariusz? Że odrazu już leci i zabija kogoś? Ludzie! Trochę wiary, to że ktoś po kilku głębszych sobie jedzie to nie znaczy że odrazu wężykiem i wypadek robi! Uswiadomcie to sobie bo macie berety zryte. Poza tym znaki to w Polsce są dla policji żeby karać bo nikt ich nie respektuje i tak jak nie ma policji w pobliżu. Tam można śmiało i 150 km/h jechać jak drogówka z szuszarką nie stoi. To jest normalne a wy tu ludzie aferę z gościa robicie.
Lku (2020-02-12 19:51) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Twój potencjalny debilizmu nie neguje mnie do kontynuacji konwersacji z tobą. I tak na marginesie widać że jesteś waflem tego idioty pewnie jeszcze byłeś z nim
Durak do Lku (2020-02-13 00:48) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Idź się lecz
PP (2020-02-13 08:46) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Durak ty dzbanie, zakazanie jazdy po pijaku to właśnie ograniczenie ryzyka spododowania wypadku. Aby mieć 1,5 promila trzeba wypić co najmniej ćwiartkę, a wiadomo jak to ogranicza zdolności motoryczne, koncentracje i skupienie uwagi. Zaraz napiszesz, że ty wypijasz pół litra i chodzisz jakbyś nic nie wypił. Właśnie potwierdza to, jacy niektórzy Polacy to zapijaczony głupi naród. Chlałeś nie jedziesz i powinno być to jasne dla każdego.
Durak do PP (2020-02-13 16:12) 7 9   |   zgłoś do usunięcia
Kiedyś kolega mój wypił 1,25 L. Wódki na weselu i odwoził mnie i dziewczyny do domu, do tego bokiem na ręcznym wchodził w zakręty. Jakoś nic się nie stało. Trzeźwi powodują 90% więcej wypadków niż pijani. Zobacz sobie gościu malinowy na statystyki, to prędkość po trzezwemu zabija i polska fantazja ułańską niby takiego prawilniaka trzeźwego. Pijany to uważa bardziej.
PP (2020-02-13 16:19) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Durak, powiedź chłopie czy ty jesteś tak mało inteligenty i rozgarnięty czy po prostu trollujesz? Jedynie co mogę zrobić to pogratulować Tobie takich znajomych. Mam nadzieję, że w końcu stracą prawo jazdy. Pijany uważa bardziej? To dlaczego osoba opisana w artykule pędzi 130 km/h w terenie zabudowanym o 20.00 mając 1,5 promila we krwi? Alkohol to magiczny napój który poprawia umiejętności kierowania? Dyskusja z Tobą nie ma sensu.
do PP (2020-02-13 20:31) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Szanuję cię za kulturę wypowiedzi. Ale najpierw niech rząd się weźmie i podwyższy mandaty o 10 razy za prędkość i linię ciągła. Niech się wezmą za przekraczaczy prędkości trzeźwych i świadomych. Pijani to mały problem i promil wypadków. Prędkość to jest to co powinno się szkalować. Niestety jest przyzwolenie od władz i obywateli. Smutne to, szkoda dyskusji z wami ludzie, Polacy.
Lku (2020-02-13 21:15) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Do duraka (debila). Leczyć się nie muszę jestem zdrowy w porównaniu do Ciebie. I dobra rada lecz się na nogi bo na głowę już zapozno. A jak masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na konwersacje w realu. Wytłumaczę Ci wszystko łopatologicznie to może wkońcu trafi wszystko do twojego pustego dzbana
Durak do Lku (2020-02-13 21:58) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Nie dziękuję, jeśli byś mi coś zrobił za moją wypowiedź (wolność słowa jest w Polsce w granicach prawa) to sprawa by trafiła do prokuratury. Nie można bić ludzi za odmienne zdanie. Dziś ty kogoś pobijesz za odmienne zdanie, jutro inni pobiją ciebie!
Niko (2020-02-14 21:16) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego nikt nie pisze o wypadku w warsztacie samochodowym przy rynku?
Lku (2020-02-16 17:13) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Do durnia. Chłopie że słoma w butach i mózgiem koguta ja Ciebie nie będę bił szkoda ruszać gówna i brudzić sobie rąk kimś takim. Zwyczajna rozmowa cykorze
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

KORONAWIRUS. Mieszkanka Łukowa udostępnia dom na potrzeby Izolatorium
KORONAWIRUS. Mieszkanka Łukowa udostępnia dom na potrzeby Izolatorium Z redakcją Łuków24 skontaktowała się pani Anna prowadząca Hotel Gościnna Prowansja
Na zakupy do Wojcieszkowa
Na  zakupy do Wojcieszkowa Trzecie targowisko w powiecie wznawia działalność.
ŁUKÓW: "500 plus"i i nie tylko przyniesie listonosz. Sprawdź ...
ŁUKÓW: Urząd Miasta informuje o nowych zasadach wypłaty świadczeń
WYBORY PREZYDENCKIE Nie ma chętnych do prac w komisjach ...
WYBORY PREZYDENCKIE Nie ma chętnych do prac w komisjach Łuków24.pl sprawdził jak komitetom wyborczym idzie proces zgłaszania kandydatów do prac w obwodowych komisjach. Termin rejestracji upływa 10 kwietnia o północy.
Zmarł związany z Łukowem ks Lucjan Chojniak
Zmarł związany z Łukowem ks Lucjan Chojniak  Emerytowany kapłan służył Panu Bogu 62 lata. Urodził się w Łazach
Starosta Dariusz Szustek i radny Ryszard Szczygieł odebrali ...
Starosta Dariusz Szustek  i radny Ryszard Szczygieł odebrali tablety, które trafią do szkół Radny wojewódzki poinformował o tym fakcie w mediach społecznościowych
Zmiany w dodatkowym zasiłku opiekuńczym
Zmiany w dodatkowym zasiłku opiekuńczym Z dodatkowego zasiłku opiekuńczego mogą już korzystać rodzice dzieci z niepełnosprawnościami, które mają więcej niż siedem lat i rodzice dorosłych niepełnosprawnych. Zmiany wprowadziła tzw. tarcza antykryzysowa. W samym kwietniu do ZUS w woj. lubelskim wpłynęło ponad 3,5 tys. wniosków w sprawie zasiłku.
KORONAWIRUS. Izolatoria dla zakażonych i czekających na wynik badań. ...
KORONAWIRUS. Izolatoria dla zakażonych i czekających na wynik badań.  Dwa są w Łukowie W województwie lubelskim powstało już 16 miejsc - tzw izolatoriów. Mogą pomieścić około 1000 osób.
Urząd Marszałkowski kupił płyn do dezynfekcji
Urząd Marszałkowski kupił płyn do dezynfekcji Zarząd Województwa Lubelskiego zdecydował się zakupić piętnaście tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego produkowanego przez Polski Koncern Naftowy Orlen.
Gmina Wojcieszków zaprasza na wirtualny spacer
Gmina Wojcieszków zaprasza na wirtualny spacer W tym tak trudnym czasie, kiedy obowiązują ograniczenia w związku z pandemią zapraszamy Państwa do wirtualnego spaceru zrealizowanego w ramach projektu współpracy ?Promocja i Turystyka? - zachęcają urzędnicy w mediach społecznościowych.
Obwodnica Łukowa to "ściema". W co gra GDDKiA?
Obwodnica Łukowa to Do 10 kwietnia trwają konsultacje ws. programu budowy 100 obwodnicy w Polsce.
Stał pod sklepem, ale nie zamierzał robić zakupów. Poszedł ...
Stał pod sklepem, ale nie zamierzał robić zakupów. Poszedł kraść Wysoka grzywna grozi 27-latkowi, który mimo upomnień policjantów nie poszedł do domu. Zamiast tego poszedł do innego sklepu i ukradł 44 tabliczki czekolady.
155 laptopów dla uczniów i nauczycieli
155 laptopów dla uczniów i nauczycieli 155 uczniów i nauczycieli szkół powiatu łukowskiego zostanie wyposażonych w nowy sprzęt
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
01
02
03
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Praca przy remontach
Zatrudnię do pracy przy remontach malarzy, szpachlarzy, glazurników. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem. Wysokie stawki wynagrodzenia. Wymagane doświadczenie. W przypadku pytań tel: 519583163
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected]24wspolnota.pl Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje