Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

dodane: 12-02-2020 10:18   |   wyświetleń: 2858

PIRAT DROGOWY. Nietrzeźwy gnał 131 km/h w zabudowanym

Zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności to konsekwencje z jakimi musi liczyć się 29-letni łukowianin
PIRAT DROGOWY. Nietrzeźwy gnał 131 km/h w zabudowanym  
We wtorek wieczorem policjanci z łukowskiej drogówki sprawdzali prędkość pojazdów poruszających się po ul. Trzaskoniec. Według zgłoszenia dokonanego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w miejscu tym przekraczana jest dozwolona prędkość. Kolejny raz zgłoszenie dokonane na tej aplikacji potwierdziło się.

Po godzinie 20:00 policjanci sprawdzili prędkość  audi.  Okazało się, że kierujący pojazdem 29-letni łukowianin przekroczył o 81 km/h dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość.  Kontrolując kierowcę osobówki policjanci poczuli od niego woń alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

29-latek już „stracił” prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzut. Grozi mu co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Komentowane

audi brum brum (2020-02-12 10:29) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego każdy kto ma audi jest umysłowo chorym?
Bmw (2020-02-12 11:14) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
Bo się zarazili od tych co maja bmw
LLU (2020-02-12 11:17) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Audi to stan umysłu
P (2020-02-12 11:31) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Trzaskoniec co to w ogóle oznacza
O (2020-02-12 12:23) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Dobra pijanych polapali teraz kwestia czasu jak zaczną dilerów łapać. O dawno nie zatrzymali tira od Ł pełnego fajek a latają pewnie.
LLU (2020-02-12 12:53) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Do O .. pierdolnoj ty sie w ten niemiecki leb
Durak (2020-02-12 14:15) 3 13   |   zgłoś do usunięcia
Na tej drodze to powinno być ograniczenie do 130 km/h właśnie, dupa a nie zabudowany teren tam, jak jedziesz tam 50 km/h to cię długim wymrygają i strombią. Także to nie zabudowany zadent teren. No a tak w ogóle to co to ma do rzeczy że chłopak po kilelichu sobie jechał skoro nic się nie stało ami nikomu krzywdy nie zrobił, powinno się takiego puścić wolno wg mnie. Ewentualnie już dla BHP to pozwolić mu auto zostawić na poboczu i zadzwonić po kogoś z rodziny bądź taksówke.
Lku (2020-02-12 15:41) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Do duraka a raczej prawidłowo powinno być do durnia. Jebnij się w ten zakuty leb. Aż się dziwię że tacy debile delikatnie mówiąc chodzą po tym świecie, ciekawe jakbyś gadal jak by z ciebie lub kogoś twojego bliskiego taki debil zrobił kalekę lub zabił. Ale wsumie co tu wymagać tak jak ten chłopak tak i ty jesteś debilem niedorozwiniętym umysłowo
Durak do Lku (2020-02-12 16:23) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Ale napisałem wyraźnie że NIC SIE NIE STALO to dlaczego odrazu zakładasz pesymistyczny scenariusz? Że odrazu już leci i zabija kogoś? Ludzie! Trochę wiary, to że ktoś po kilku głębszych sobie jedzie to nie znaczy że odrazu wężykiem i wypadek robi! Uswiadomcie to sobie bo macie berety zryte. Poza tym znaki to w Polsce są dla policji żeby karać bo nikt ich nie respektuje i tak jak nie ma policji w pobliżu. Tam można śmiało i 150 km/h jechać jak drogówka z szuszarką nie stoi. To jest normalne a wy tu ludzie aferę z gościa robicie.
Lku (2020-02-12 19:51) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Twój potencjalny debilizmu nie neguje mnie do kontynuacji konwersacji z tobą. I tak na marginesie widać że jesteś waflem tego idioty pewnie jeszcze byłeś z nim
Durak do Lku (2020-02-13 00:48) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Idź się lecz
PP (2020-02-13 08:46) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Durak ty dzbanie, zakazanie jazdy po pijaku to właśnie ograniczenie ryzyka spododowania wypadku. Aby mieć 1,5 promila trzeba wypić co najmniej ćwiartkę, a wiadomo jak to ogranicza zdolności motoryczne, koncentracje i skupienie uwagi. Zaraz napiszesz, że ty wypijasz pół litra i chodzisz jakbyś nic nie wypił. Właśnie potwierdza to, jacy niektórzy Polacy to zapijaczony głupi naród. Chlałeś nie jedziesz i powinno być to jasne dla każdego.
Durak do PP (2020-02-13 16:12) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Kiedyś kolega mój wypił 1,25 L. Wódki na weselu i odwoził mnie i dziewczyny do domu, do tego bokiem na ręcznym wchodził w zakręty. Jakoś nic się nie stało. Trzeźwi powodują 90% więcej wypadków niż pijani. Zobacz sobie gościu malinowy na statystyki, to prędkość po trzezwemu zabija i polska fantazja ułańską niby takiego prawilniaka trzeźwego. Pijany to uważa bardziej.
PP (2020-02-13 16:19) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Durak, powiedź chłopie czy ty jesteś tak mało inteligenty i rozgarnięty czy po prostu trollujesz? Jedynie co mogę zrobić to pogratulować Tobie takich znajomych. Mam nadzieję, że w końcu stracą prawo jazdy. Pijany uważa bardziej? To dlaczego osoba opisana w artykule pędzi 130 km/h w terenie zabudowanym o 20.00 mając 1,5 promila we krwi? Alkohol to magiczny napój który poprawia umiejętności kierowania? Dyskusja z Tobą nie ma sensu.
do PP (2020-02-13 20:31) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Szanuję cię za kulturę wypowiedzi. Ale najpierw niech rząd się weźmie i podwyższy mandaty o 10 razy za prędkość i linię ciągła. Niech się wezmą za przekraczaczy prędkości trzeźwych i świadomych. Pijani to mały problem i promil wypadków. Prędkość to jest to co powinno się szkalować. Niestety jest przyzwolenie od władz i obywateli. Smutne to, szkoda dyskusji z wami ludzie, Polacy.
Lku (2020-02-13 21:15) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Do duraka (debila). Leczyć się nie muszę jestem zdrowy w porównaniu do Ciebie. I dobra rada lecz się na nogi bo na głowę już zapozno. A jak masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na konwersacje w realu. Wytłumaczę Ci wszystko łopatologicznie to może wkońcu trafi wszystko do twojego pustego dzbana
Durak do Lku (2020-02-13 21:58) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie dziękuję, jeśli byś mi coś zrobił za moją wypowiedź (wolność słowa jest w Polsce w granicach prawa) to sprawa by trafiła do prokuratury. Nie można bić ludzi za odmienne zdanie. Dziś ty kogoś pobijesz za odmienne zdanie, jutro inni pobiją ciebie!
Niko (2020-02-14 21:16) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego nikt nie pisze o wypadku w warsztacie samochodowym przy rynku?
Lku (2020-02-16 17:13) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do durnia. Chłopie że słoma w butach i mózgiem koguta ja Ciebie nie będę bił szkoda ruszać gówna i brudzić sobie rąk kimś takim. Zwyczajna rozmowa cykorze