Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

dodane: 12-02-2020 10:18   |   wyświetleń: 2858

PIRAT DROGOWY. Nietrzeźwy gnał 131 km/h w zabudowanym

Zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności to konsekwencje z jakimi musi liczyć się 29-letni łukowianin
PIRAT DROGOWY. Nietrzeźwy gnał 131 km/h w zabudowanym  
We wtorek wieczorem policjanci z łukowskiej drogówki sprawdzali prędkość pojazdów poruszających się po ul. Trzaskoniec. Według zgłoszenia dokonanego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w miejscu tym przekraczana jest dozwolona prędkość. Kolejny raz zgłoszenie dokonane na tej aplikacji potwierdziło się.

Po godzinie 20:00 policjanci sprawdzili prędkość  audi.  Okazało się, że kierujący pojazdem 29-letni łukowianin przekroczył o 81 km/h dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość.  Kontrolując kierowcę osobówki policjanci poczuli od niego woń alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

29-latek już „stracił” prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzut. Grozi mu co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Komentowane

audi brum brum (2020-02-12 10:29) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego każdy kto ma audi jest umysłowo chorym?
Bmw (2020-02-12 11:14) 8 3   |   zgłoś do usunięcia
Bo się zarazili od tych co maja bmw
LLU (2020-02-12 11:17) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Audi to stan umysłu
P (2020-02-12 11:31) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Trzaskoniec co to w ogóle oznacza
O (2020-02-12 12:23) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Dobra pijanych polapali teraz kwestia czasu jak zaczną dilerów łapać. O dawno nie zatrzymali tira od Ł pełnego fajek a latają pewnie.
LLU (2020-02-12 12:53) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Do O .. pierdolnoj ty sie w ten niemiecki leb
Durak (2020-02-12 14:15) 3 13   |   zgłoś do usunięcia
Na tej drodze to powinno być ograniczenie do 130 km/h właśnie, dupa a nie zabudowany teren tam, jak jedziesz tam 50 km/h to cię długim wymrygają i strombią. Także to nie zabudowany zadent teren. No a tak w ogóle to co to ma do rzeczy że chłopak po kilelichu sobie jechał skoro nic się nie stało ami nikomu krzywdy nie zrobił, powinno się takiego puścić wolno wg mnie. Ewentualnie już dla BHP to pozwolić mu auto zostawić na poboczu i zadzwonić po kogoś z rodziny bądź taksówke.
Lku (2020-02-12 15:41) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Do duraka a raczej prawidłowo powinno być do durnia. Jebnij się w ten zakuty leb. Aż się dziwię że tacy debile delikatnie mówiąc chodzą po tym świecie, ciekawe jakbyś gadal jak by z ciebie lub kogoś twojego bliskiego taki debil zrobił kalekę lub zabił. Ale wsumie co tu wymagać tak jak ten chłopak tak i ty jesteś debilem niedorozwiniętym umysłowo
Durak do Lku (2020-02-12 16:23) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Ale napisałem wyraźnie że NIC SIE NIE STALO to dlaczego odrazu zakładasz pesymistyczny scenariusz? Że odrazu już leci i zabija kogoś? Ludzie! Trochę wiary, to że ktoś po kilku głębszych sobie jedzie to nie znaczy że odrazu wężykiem i wypadek robi! Uswiadomcie to sobie bo macie berety zryte. Poza tym znaki to w Polsce są dla policji żeby karać bo nikt ich nie respektuje i tak jak nie ma policji w pobliżu. Tam można śmiało i 150 km/h jechać jak drogówka z szuszarką nie stoi. To jest normalne a wy tu ludzie aferę z gościa robicie.
Lku (2020-02-12 19:51) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Twój potencjalny debilizmu nie neguje mnie do kontynuacji konwersacji z tobą. I tak na marginesie widać że jesteś waflem tego idioty pewnie jeszcze byłeś z nim
Durak do Lku (2020-02-13 00:48) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Idź się lecz
PP (2020-02-13 08:46) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Durak ty dzbanie, zakazanie jazdy po pijaku to właśnie ograniczenie ryzyka spododowania wypadku. Aby mieć 1,5 promila trzeba wypić co najmniej ćwiartkę, a wiadomo jak to ogranicza zdolności motoryczne, koncentracje i skupienie uwagi. Zaraz napiszesz, że ty wypijasz pół litra i chodzisz jakbyś nic nie wypił. Właśnie potwierdza to, jacy niektórzy Polacy to zapijaczony głupi naród. Chlałeś nie jedziesz i powinno być to jasne dla każdego.
Durak do PP (2020-02-13 16:12) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Kiedyś kolega mój wypił 1,25 L. Wódki na weselu i odwoził mnie i dziewczyny do domu, do tego bokiem na ręcznym wchodził w zakręty. Jakoś nic się nie stało. Trzeźwi powodują 90% więcej wypadków niż pijani. Zobacz sobie gościu malinowy na statystyki, to prędkość po trzezwemu zabija i polska fantazja ułańską niby takiego prawilniaka trzeźwego. Pijany to uważa bardziej.
PP (2020-02-13 16:19) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Durak, powiedź chłopie czy ty jesteś tak mało inteligenty i rozgarnięty czy po prostu trollujesz? Jedynie co mogę zrobić to pogratulować Tobie takich znajomych. Mam nadzieję, że w końcu stracą prawo jazdy. Pijany uważa bardziej? To dlaczego osoba opisana w artykule pędzi 130 km/h w terenie zabudowanym o 20.00 mając 1,5 promila we krwi? Alkohol to magiczny napój który poprawia umiejętności kierowania? Dyskusja z Tobą nie ma sensu.
do PP (2020-02-13 20:31) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Szanuję cię za kulturę wypowiedzi. Ale najpierw niech rząd się weźmie i podwyższy mandaty o 10 razy za prędkość i linię ciągła. Niech się wezmą za przekraczaczy prędkości trzeźwych i świadomych. Pijani to mały problem i promil wypadków. Prędkość to jest to co powinno się szkalować. Niestety jest przyzwolenie od władz i obywateli. Smutne to, szkoda dyskusji z wami ludzie, Polacy.
Lku (2020-02-13 21:15) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Do duraka (debila). Leczyć się nie muszę jestem zdrowy w porównaniu do Ciebie. I dobra rada lecz się na nogi bo na głowę już zapozno. A jak masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na konwersacje w realu. Wytłumaczę Ci wszystko łopatologicznie to może wkońcu trafi wszystko do twojego pustego dzbana
Durak do Lku (2020-02-13 21:58) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie dziękuję, jeśli byś mi coś zrobił za moją wypowiedź (wolność słowa jest w Polsce w granicach prawa) to sprawa by trafiła do prokuratury. Nie można bić ludzi za odmienne zdanie. Dziś ty kogoś pobijesz za odmienne zdanie, jutro inni pobiją ciebie!
Niko (2020-02-14 21:16) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego nikt nie pisze o wypadku w warsztacie samochodowym przy rynku?
Lku (2020-02-16 17:13) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Do durnia. Chłopie że słoma w butach i mózgiem koguta ja Ciebie nie będę bił szkoda ruszać gówna i brudzić sobie rąk kimś takim. Zwyczajna rozmowa cykorze
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Uczniowie z Zespołu Szkół w Staninie podglądali pracę policjantów ...
Uczniowie z Zespołu Szkół w Staninie podglądali pracę policjantów Trzecioklasiści obejrzeli radiowozy oraz inny sprzęt używany przez policjantów w służbie.
Zakochani pomagali Julii
Zakochani pomagali Julii Walentynki w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie
Oni dostali kasę na rozwój sportu
Oni dostali kasę na rozwój sportu Burmistrz Piotr Płudowski informuje, iż w środę 18 lutego w wyniku przeprowadzonego konkursu wybrani zostali oferenci, którzy realizować będą w 2020 roku zadania miasta o charakterze pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W sumie pomiędzy 13 oferentów rozdysponowane zostało 455 tys. zł.
Miasto z promesą na żłobek
Miasto z promesą na żłobek Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski odebrał w poniedziałek 17 lutego promesę na kwotę 1 584 000 zł na utworzenie żłobka.
Dorabiałeś do renty lub emerytury? Rozlicz się z ZUS ...
Dorabiałeś do renty lub emerytury? Rozlicz się z ZUS Dorabiałeś w ubiegłym roku do wcześniejszej emerytury lub do renty? Do 2 marca masz czas na poinformowanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o dodatkowych przychodach.
ZMIANA NUMERÓW NA POLICJĘ
ZMIANA NUMERÓW NA POLICJĘ Od 24 lutego zmieni się sposób wybierania numerów resortowej sieci telefonicznej. Aby dodzwonić się do lubelskich jednostek Policji zamiast numeru kierunkowego 81, będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47. Zmianie nie ulega numer alarmowy.
Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości w ŁOK ...
Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości w ŁOK W piątek 14 lutego w Łukowskim Ośrodku Kultury wystąpiła polska gwiazda największych światowych scen operowych Alicja Węgorzewska w koncercie ?Walentynki z Gwiazdą, czyli Kolory Miłości".
Pogrzeb Lecha Dębczaka
Pogrzeb Lecha Dębczaka Msza św. rozpocznie się w czwartek 20 lutego o godz. 12.00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Łukowie. Pól godziny wcześniej rozpocznie się różaniec.
Miasto zmienia plan zagospodarowania. Masz działkę w tym rejonie? ...
Miasto zmienia plan zagospodarowania. Masz działkę w tym rejonie? Trwają prace nad opracowaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla południowo-wschodniej części Łukowa. Urząd Miasta zachęca mieszkańców do aktywnego uczestniczenia w procedurze uchwalania tego dokumentu.
Dachowanie w Kamieniu. Ranna 18-latka (AKTUALIZACJA)
Dachowanie w Kamieniu. Ranna 18-latka (AKTUALIZACJA) Wypadek na drodze wojewódzkiej 808
Mają „Tysiąc powodów by czytać”
Mają „Tysiąc powodów by czytać” Szkoła Podstawowa w Krzówce (gmina Serokomla) w październiku 2019 r. wystartowała w konkursie zatytułowanym ?Tysiąc powodów by czytać?, organizowanym przez Empik
Są jeszcze bilety na ...
Są jeszcze bilety na ... Zostały ostatnie bilety na spektakl marionetkowy ?Tygrys Pietrek" w ŁOK 19 lutego. Są już tylko wolne miejsca dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych na godzinę 11:30.
Wernisaż wystawy Magdaleny Dylak „Poza formą" w ŁOK
Wernisaż wystawy Magdaleny Dylak „Poza formą W walentynkowy wieczór 14 lutego w Galerii PROwizorium ŁOK odbyło się otwarcie wystawy Magdaleny Dylak zatytułowanej ?Poza formą".
Jak wyglądało niepodległościowe podziemie w powiecie łukowskim? ...
Jak wyglądało niepodległościowe podziemie w powiecie łukowskim? To temat jednego z wystąpień w ramach organizowanej w niedzielę 1 marca konferencji popularno-naukowej pt. ?Żołnierze Wyklęci. Etos i prawda?.
Bawili się na balu
Bawili się na balu W środę 5 lutego w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się bal karnawałowy dla uczniów Zespołu Placówek w Łukowie.
Andżelika Młynarczyk i Oliwia Markiewicz z nowymi rekordami życiowymi ...
Andżelika Młynarczyk i Oliwia Markiewicz z nowymi rekordami życiowymi Zawodniczki ŁKS Orlęta Łuków zajęły kolejno 1 i 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Rady Wojewódzkiej Ludowych Zespołów Sportowych w podnoszeniu ciężarów. Zmagania miały miejsce w Biłgoraju 7 i 8 lutego.
Uczniowie z Rolnika zawalczą o indeksy
Uczniowie z Rolnika zawalczą o indeksy Bartłomiej Szewczyk i Kamil Lasota z Technikum Agrobiznesu awansowali do etapu centralnego IV Ogólnopolskiego Konkursu ?Bliżej pszczół? organizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
242526272829
01
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Praca przy remontach
Zatrudnię do pracy przy remontach malarzy, szpachlarzy, glazurników. Praca w Warszawie z zakwaterowaniem. Wysokie stawki wynagrodzenia. Wymagane doświadczenie. W przypadku pytań tel: 519583163
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Inne: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje