Dziś są imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

dodane: 28-01-2020 21:09   |   wyświetleń: 22840

Podnajmowali prostytutkom pokój w Łukowie

Policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej oraz jej 31-letniego znajomego podejrzanych o kuplerstwo. Chodzi o ułatwianiu innej osobie uprawiania prostytucji.
Podnajmowali prostytutkom pokój w Łukowie  

- Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy pracowali nad sprawą dotyczącą ułatwiania innym osobom uprawiania prostytucji, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że sprawcy wynajmowali mieszkania na terenie Białej Podlaskiej jak też Łukowa, które podnajmowane były kobietom wykorzystującym je do uprawiania prostytucji - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z policji w Białej Podlaskiej. 

 Za wynajęcie mieszkań pobierali wcześniej określoną opłatę. Ogłoszenia wynajmu mieszkań "na doby i godziny" umieszczane były na portalach internetowych. Do procederu dochodzić miało już od połowy ubiegłego roku.

- Do sprawy zatrzymana została 39-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej oraz jej 31-letni partner. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutów. Decyzją prokuratora zostali objęci dozorem policyjnym. Teraz może grozić im kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje oficer prasowy. 

Komentowane

Banaś gate :D (2020-01-28 21:19) 8 8   |   zgłoś do usunięcia
Banaś gate :D
I (2020-01-28 21:43) 14 8   |   zgłoś do usunięcia
A pan B miał takie lokale na godziny i nikt mu nic nie zrobił. Haha to się nazywa dobra zmiana.
HMMM (2020-01-28 22:03) 7 7   |   zgłoś do usunięcia
ciekawe kto korzystal z takich uciech?
Do HMMM (2020-01-28 22:25) 7 8   |   zgłoś do usunięcia
Na pewwno ci co im nie drygał
Snk (2020-01-28 23:48) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
I co im zrobią wynajmuje mieszka ie mam umowę i chuj mnie obchodzi co w nim robią kwity do skarbówki odprowadzane A prostytucja w Polsce nie jest nielegalna A co najwyżej streczycielstwo
LGBT (2020-01-29 08:23) 9 6   |   zgłoś do usunięcia
Co komu przeszkadzają kobiety co dają ulge facetom? Lepiej żeby mężczyxni męczyli się w nieudanych zwiazachalbo gwałcili. PRECZ z takim prawem!!!!!
Spermiarz-przegryw (2020-01-29 08:43) 12 15   |   zgłoś do usunięcia
Ja korzystam z kobietek za piniądze. Dzisiejsze kobiety są zbyt wymagające, one chcą tylko chadów 180 cm wzrostu i więcej, bogatych, przystojniaków i takim dają dupy, dają dupy całą swoją młodość i najlepsze lata spędzają na dawaniu dupy przystojniakom a przegrywów nie dopuszczają do swojej szparki. Dopiero jak już się wyżyją i mają 30+ lat i są już stare i obwisłe (wiadomo, kobiety starzeją się szybko po trzydziestce ) to szukają frajera do stabilnego związku który będzie ich bankomatem. Dlatego tak ciężko przeciętnemu facetowi umoczyć w dzisiejszych czasach i muszą za to płacić. Wina dzisiejszych kobiet.
Dr. (2020-01-29 08:56) 31 8   |   zgłoś do usunięcia
Czytając komentarze stwierdzam że w Polsce powinno być obowiązkowe badanie każdego przez psychiatre. Wtedy mądrzejsze komentarze byłyby bo debile braliby leki albo siedzieli zamknięci w psychiatryku.
Czytelnick (2020-01-29 09:57) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Do 'I' Pan B kamienicę sprzedał. to jak mógł wynajmować pokoje?
Xxx (2020-01-29 11:03) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Często bywa tak że nawet i policjanci maja obwisle Pałki i też by chcieli żeby jakąś mu po jajkach smierdzacych pomasowala. Bo mają dwie pałki i nie wiedzą której mają użyć. Podczas sportu dla dorosłych.
Strzał z pyty (2020-01-29 11:17) 5 16   |   zgłoś do usunięcia
Tragedia już unoczyc nie można? BUHAHHA są w Łukowie i Ukrainki i polki dziewczyny z Siedlec się ruchaja a nasze piękne młode i matki w Siedlcach są na burdelach mieszkaniowych hahha śmiech sam spotkałem matkę 3 dzieci młoda dziewczyna z Łukowa daje dupy za kasę bo nie ma innego wyjścia z fagasem i ojcem swoich dzieci się rozeszła bo chlejus był i ćpun co zarobił przejebal i za co mieli żyć śmiech na sali każdy orze jak może i nie jeden z was z uciech takich korzystał i będzie korzystał proste bo prostytucja to najstarszy i dobrze opłacalny zawód świata JEB.. C STARE BABKI W PRZEPOCONE MAJTY I BROWARNĄ CAŁĄ TĄ PATOLOGIE nie tykajcie Ukrainek bo to brudasy pzdr
HIV (2020-01-29 14:09) 8 15   |   zgłoś do usunięcia
Tylko nieudacznicy korzystają z takich uciech.Prawdziwy facet jest w stanie zdobyć zainteresowanie kobiety za darmo.
do HIV (2020-01-29 15:36) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Nie każdy jest prawdziwym facetem, a i taki zwykły przeciętny facet też chcę sobie czasami poruchać.
5786 (2020-01-29 16:11) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Ja słyszałem że nawet i policjant przetrzymywal prostytutkie w hotelu korona i kazał jej się zająć jego wielkim kutasem bo żony nie ma a kutas stoji
ksionc (2020-01-29 16:25) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Spowiadają się obłudnice,a żadna się nie przyzna !!!
Smak Gumy (2020-01-29 17:41) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
Mrm (2020-01-29 18:30) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Żal czytać co piszecie. Inteligencja na tak wysokim poziomie ,że jestem pod wrażeniem... Nooooo brawo dla was "mężczyźni" Że takie elementy chodzą po świecie... Co za kultura ślowa, co za fantazje, co za męskość i jakie elokwentne słownictwo. Może i prostytucja jest w Pl legalna. Ale myślę ,że nikt nie ma ochoty na to patrzeć albo słuchać za ścianą czyjegoś wycia do księżyca... Ale ktoś bez kultury tego nie zrozumie ;) P.s. fajnie się podpisujecie : " strzał z płyty, spermiarz, LGBT, HIV"
gg (2020-01-29 19:16) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Czytając komentarze niektórych panów na forum nie dziwie się , że nie chcą się z nimi zadawać normalne kobiety. Nauczcie się kultury i obycia , abyście nie musieli wchodzić w czeluście gdzie czai się choróbsko i resztki po innych gościach.
gg (2020-01-29 19:16) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Czytając komentarze niektórych panów na forum nie dziwie się , że nie chcą się z nimi zadawać normalne kobiety. Nauczcie się kultury i obycia , abyście nie musieli wchodzić w czeluście gdzie czai się choróbsko i resztki po innych gościach.
AS (2020-01-29 19:39) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Mężatkom też się chce, ale nie wiadomo kiedy i oczywiście z kim? Może DiCapro, może Pitt.
AS (2020-01-29 19:39) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Mężatkom też się chce, ale nie wiadomo kiedy i oczywiście z kim? Może DiCapro, może Pitt.
AS (2020-01-29 19:39) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Mężatkom też się chce, ale nie wiadomo kiedy i oczywiście z kim? Może DiCapro, może Pitt.
123457 (2020-01-29 23:11) 7 13   |   zgłoś do usunięcia
Te patologie z policji też są nie lepsze pewnie korzystały z usług prostytutek. Ale też w policji pracują psychole które powinny położyć się na oddzial psychiatryczny. Bo jeden psychol powiedział do matki dziecka nieletniego że huja uległa??? Widać że chowal się w syfie i korzystał z MOPSU i pobierał żyr smierdzacy bo go rozebralo i obsral cały płot i mu leciało po jajch smierdzaca z Dupy wydzielina. I czasami śmierdzi im z buzi pewnie nie jednej strzelał monetę.
8898 (2020-01-29 23:22) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
w szkołach też pracują nauczycielki które dorabiaja sobie po godzinach jako prostytutka 8h jako nauczycielka i ustala swój cennik.. Też czasami im śmierdzialo im z buzi. Ale w Polsce prostytutka i dziwka męska damska też jest kobietą tylko zarabia inaczej na życie.