Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Redakcja  
dodane: 11-02-2020 11:36   |   wyświetleń: 6934

Radny Szczygieł z PiS o "strzelaniu do terrorystów". Cybulski: "podżeganie do nienawiści"

Radny wojewódzki zaatakował byłego dyrektora Muzeum Henryka Sieniewicza. - Czyż nie świadczy to o klasie politycznej i pewnym warcholstwie w zachowaniu - pyta Maciej Cybulski. - To była przenośnia - ripostuje Ryszard Szczygieł.
Radny Szczygieł  z PiS o  
Dyskusja na portalu społecznościowym Facebook wywiązała się w poniedziałek wieczorem. Beata Skwarek dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej poinformowała na swoim fanpagu, że nie ma dostępu do "Facebooka Muzeum". Powód?" - Dyrektor Maciej Cybulski nie przekazał mi dostępu - pisze Skwarek.  - Jeżeli nie będzie dobrej woli Macieja to będziemy zmuszeni uruchomić nową - trzecią stronę - zauważa dyrektor. 

Była to odpowiedź na sugestię Ryszarda Szczygła. Radny wojewódzki z PiS brał udział w dyskusji. Zaproponował założenie nowego konta. Potem skomentował raz jeszcze wpis Beaty Skwarek: "Tak zróbcie. Do terrorystów się strzela" - napisał. 
Co miał na myśli? 

"Napisałem to w przenośni" 

W rozmowie z Łuków24.pl Szczygieł tłumaczy, że nie podoba mu się postawa Cybulskiego. Chodzi o nieprzekazanie dostępu do fanpaga Muzeum. Radny rozwija, że miał na myśli powiedzenie: "z terrorystami się nie negocjuje, że do terrorystów się strzela".  Ostry ton wypowiedzi jest podyktowany tym, jak mówi radny, że Cybulski przejął konto i nie chce go oddać. W rozmowie z naszym portalem polityk PiS tłumaczy, że "napisał to w przenośni". Przyznaje, że wpis był przesadzony. Usunął go. Nie widzi natomiast powodów, żeby przepraszać Macieja Cybulskiego. 

"Stać ich na wszystko"

- Nie przypominam sobie by pan Ryszard Szczygieł był uczestnikiem wydarzeń muzealnych, przez wiele lat nie miałem okazji też tego pana oprowadzać. Nie wiem czym w jego opinii zasłużyłem sobie na miano terrorysty, czy tylko dlatego, że otwarcie zacząłem bronić swojego imienia wyrażając odrębne od władz powiatowych zdanie dotyczące sytuacji w muzeum? - komentuje wpis Maciej Cybulski. - Dyrektorem muzeum się bywa, radnym sejmiku również. Czyż nie świadczy to o klasie politycznej i pewnym warcholstwie w zachowaniu? Od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że obecni włodarze nie darują mi, zanim mnie nie rozszarpią w imię obrony swoich interesów. Myślę, że stać ich na wszystko, skoro pojawiają się już otwarte słowa podżegania do nienawiści - kończy Maciej Cybulski.

FOT: Wpis Ryszarda Szczygła 

Komentowane

Adnrju (2020-02-11 14:36) 13 44   |   zgłoś do usunięcia
strzelac to sobie możesz dwumetrowa gumą z majt
Czy redakcja nie ma się czym zająć ? (2020-02-11 14:38) 47 26   |   zgłoś do usunięcia
Proponuję od korekty literówek w państwa artykułach. Następnie przypomnieć sobie proszę czym jest metafora a nie zaszkodzi również kim jest terrorysta. Strzelać można słowem , opinią , kłamstwem i pouczeniem pięknym za nadobne. Terrorysta to również nie ten , kto z kałasznikowem chadza ale też ten , kto stwarza sytuację konfliktową , eskaluje konflikt , nakręca spiralę nieprawości , manipuluje emocjami , mediami i prawdą. Doprowadza do sytuacji , która się wydaje być klinczem. I właśnie wtedy , by zapanował spokój strzela się , rozwiązuje problem , sytuację się rozwiązuje by terrorysta stracił inicjatywę.
Nie podszywaj się pod ..... (2020-02-11 14:41) 44 4   |   zgłoś do usunięcia
......andrju terrorysto , manipulatorze.
Wituś (2020-02-11 14:45) 12 4   |   zgłoś do usunięcia
To ten sam radny , który na innych wypisuje że są psami ? Skarbnica screenów jest dzięki temu Rychowi. Zacny Pan nie ma co... Co na to jego wuc?
Wituś (2020-02-11 14:45) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
To ten sam radny , który na innych wypisuje że są psami ? Skarbnica screenów jest dzięki temu Rychowi. Zacny Pan nie ma co... Co na to jego wuc?
Morfeusz (2020-02-11 15:12) 16 4   |   zgłoś do usunięcia
zacytujcie kaszane jeszcze
@Czy redakcja nie ma się czym zająć ? (2020-02-11 15:19) 14 4   |   zgłoś do usunięcia
Ta a wy z 2 pietra z Piłsudskiego chcielibyście już decydować o tym co piszą media! Tu nie pouczaj kto to jest terrorysta i czym można strzelać! Bez wątpienia jest to forma nawołująca do przemocy wobec drugiego człowieka, może przybrać formę przemocy fizycznej tak jak to już w naszym kraju w ostatnich czasach bywał. Czy to nie jest to sprawa dla organów ścigania? Zanim wydarzy się tragedia?
kolega (2020-02-11 15:28) 41 4   |   zgłoś do usunięcia
rysio w liceum był największą pizdą w klasie ..... i tak juz zostanie na zawsze...
Cezary Cybulski (2020-02-11 15:55) 26 3   |   zgłoś do usunięcia
Facebook MHS byla prywatną inicjatywą najpierw moją, potem Maćka i muzeum nie ponosilo z tego tytułu żadnych kosztów, np. za reklamę, obslugę konta i innych. Nie mieliśmy tego zapisanego w zakresie obowiązków i robilismy to z pasji by promować Wolę Okrzejską, często jakimś kosztem. Pamiętam, że gdy w starostwie w 2010 lub 2011 proponowaliśmy ten rodzaj promocji muzeum, poprzez miedzy innymi wykupowanie platnych reklam by zwiekszyć zasięg zostałem wyśmiany. Zbieranie publiczności jest pracochłonne i kosztowne, w dodatku trzeba mieć pomysł. I nie jest to takie łatwe jak kilka lat temu. To jest kapitał, proszę sprawdzić ile kosztuje odkupienie strony z 3000 polubieniami?
Łukowianin (2020-02-11 16:06) 41 5   |   zgłoś do usunięcia
Wnioskuje do redakcji aby pan Szczygła wycofać z plebiscytu na Człowieka Roku!! To niegodziwe aby człowiek który wzywa do przemocy fizycznej ubiegał się o taki tytuł! W sumie i tak do tej pory zdobył jeden głos bu ha bu ha bu ha Ciekawe czy sam na siebie głosował czy może łukowski banita ten głos oddał ?
Ryszard (2020-02-11 16:39) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe co na to hejterka Halina.
luk (2020-02-11 16:48) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Panie Cezary jak się jest dyrektorem to w zakresie obowiązków ma się wszystko. to jeszcze trzeba sprawdzić czy posty publikowaliście w godzinach pracy czy poza nią. gdyby okazało się ze w godzinach to mieliście za to płacone. a jeżeli tyczy się dyrektora to ma nienormowany czas pracy i za to dodatek funkcyjny tzn pracuje poza wyznaczonymi godzinami - KPW?
Coooo? (2020-02-11 16:53) 13 3   |   zgłoś do usunięcia
Strzelać? I taki ktoś później siedzi w kościele w pierwszych rzędach?
Dobrze Płudowski zrobił że z UM pogonił (2020-02-11 17:09) 14 3   |   zgłoś do usunięcia
ty "luk" to może i opróżnianie się jest w zakresie obowiązków jak dokonuje się w godzinach pracy? Panie Szczygieł a pan to już tak się zachłystałeś władzą że etycznie sięgnąłeś dna!
Jan (2020-02-11 17:13) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
"Dobra zmiana". Próbują zniszczyć każdego kto im się postawi...
Do cooo? (2020-02-11 17:18) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Nie tylko pierwszy rząd ale i selfiaczki były.
Wc (2020-02-11 17:25) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Muszą Państwo zrozumieć iż Ryszard jest po prostu bardzo nie miły.....A dlaczego...może przez smutne dzieciństwo kto to wie????
Wc (2020-02-11 17:25) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Muszą Państwo zrozumieć iż Ryszard jest po prostu bardzo nie miły.....A dlaczego...może przez smutne dzieciństwo kto to wie????
INKA (2020-02-11 17:34) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Brak kultury i wychowania. Nie ma o czym więcej pisać.
Kk (2020-02-11 17:44) 10 3   |   zgłoś do usunięcia
Gość przekroczył granicę. Tym powinny zainteresować się organy ścigania
Henryk (2020-02-11 17:48) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Tego człowieka szanowalem bo myślałem że inny niż reszta ale po tym wpisie widzę że się myliłem. Mówić w ten sposób to nie tylko nawolywanie do nienawiści to podżeganie do zabijania drugiego człowieka. Tutaj nie ma tłumaczenia że to metafora to może zaczną się hitlerowcy tłumaczyć że używali metafory przenośni i nie wiadomo co. Ja uważam że takie słownictwo to czyn karalny. Weź człowieku w kogoś wierz że rozsądny człowiek a to wszystko złudzenie.
Obeznany (2020-02-11 17:57) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Czym skorupka nasiąknie tym na starość, "ryś" z liceum taki zostanie
Pojęcia się panu pomyliły (2020-02-11 17:58) 3 16   |   zgłoś do usunięcia
Warcholstwo panie Cybulski to jest stwarzanie trudności w dostępie do fb. Zdaje się pan zapomniał, że muzeum to nigdy nie była pana prywatna placówka.
Panie Cezary Cybulski (2020-02-11 18:10) 4 12   |   zgłoś do usunięcia
Prywatnie to sobie pan możesz zakładać profile pod własnym imieniem i nazwiskiem a jeśli używasz nazwy placówki to nie jest już prywatne tym bardziej, że obaj byliście dyrektorami i pobieraliście za to stosowne wynagrodzenie.
@Pojęcia się panu pomyliły (2020-02-11 18:16) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
pojęcia to Richardowi się pomyliły , a może że nie powinien wieczorami pisać jak zmęczony bo wychodzi mu to tak samo jak łukowskiemu banicie. Ja jakie błazeńskie tłumaczenie! OHYDA! PRECZ Z PODŻEGACZAMI!
gnać to niby coś (2020-02-11 18:28) 14 3   |   zgłoś do usunięcia
To za brak dostępu do profilu na fb Ryszard nazywa Macieja Cybulskiego terrorystą i każe do niego strzelać? To już jest upadek moralny tego czegoś bo trudno tu mówić o człowieku! Ten jegomość nie powinien zajmować żadnych stanowisk publicznych!!! I to jest radny wojewódzki i doradca wojewody lubelskiego?! A pani dyrektor niech i o tym doniesie, przecież ma wprawę.
Jj (2020-02-11 18:30) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Jeszcze nie widziałem takiej partii co tyle nienawiści wypowiedziała w swojej historii.
Nok (2020-02-11 18:32) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Tego podżegacza należy wywalić z hukiem z PiSu.
Do Nok (2020-02-11 18:34) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
PiS takich lubi
Piotr (2020-02-11 18:35) 15 2   |   zgłoś do usunięcia
Uważam że skoro Redakcja podjęła się upowszechnienia tego skandalicznego działania to konsekwentnie powinna wycofać radnego wojewódzkiego i doradcę wojewody lubelskiego z konkursu na Człowieka Roku! To się nie godzi aby po tym co zrobił ubiegał się o taki tytuł! Redakcjo liczę na konsekwencje!
redakcjo (2020-02-11 18:50) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
czy strzelanie do ludzi ma takie samo znaczenie co "przegumować"? bardzo popularny komentarz na tym portalu. czy teraz gumowanie już nie wystarczy?
Po co ten lament? (2020-02-11 19:02) 3 8   |   zgłoś do usunięcia
Zakładam, że redakcja pobierała pilnie nauki z języka polskiego i wie, że istnieje coś takiego jak przenośnia.
do Po co ten lament? (2020-02-11 19:12) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
teraz się głupio tłumaczy że to przenośnia, gorzej jak ktoś to odbierze dosłownie tak jak to miało miejsce w Gdańsku! Panie Szczygieł dla mnie osobiście jest to ewidentna zachęta do przemocy fizycznej! Brzydzę się tym co pan zrobiłeś.
Myśliwy (2020-02-11 19:16) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Czy pan Ryszard Szczygieł to ma już uprawnienia na broń myśliwska? Czy jest w jej posiadaniu? Jeśli tak to czy prewencyjnie nie powinny te uprawnienia zostać cofnięte?!
Marian (2020-02-11 19:36) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Przed wojną pewien człowiek w Niemczech też kazał strzelać. Na początku każdy myślał że żarty itp a później każdy wie co się stało. Takich określeń nawet w metaforze nie można używać. Tutaj zapewne katolik tak się wypowiada. Tak wypowiada się na fb człowiek którego się ceniło i uważało za innego.
papa (2020-02-11 19:44) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
To Płudowski jednak miał rację że go pogonił,Szczygieł zapomniał że jest politykiem i nawet jak tak myśli to nie powinien takich rzeczy mówić bo ludzie mogą to różnie odbierać.Już wiecej głosu panie Sczygieł na pana nie oddam
Kern (2020-02-11 19:52) 17 3   |   zgłoś do usunięcia
Jak kasznia ludzi wyzywa od debili, kretynów i klaunów to jest okej? W dzisiejszych czasach najważniejsze, aby być anty-pis. Wówczas możesz jeb*ć wszystkich równo i być bezkarnym. Eks-poseł a poziom niższy niż u Ryszarda. Ale przepraszam... On przecież może. Co wolno ... to nie tobie smrodzie.
@Kern (2020-02-11 19:57) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Różnica panie Kern jest taka ze od wyzwisk jeszcze nikt nie stracił życia, a od podżegania wielu. Jeśli tego nie rozumiesz to pewnie żeś pan Kern na pierwsze masz Ryszard.
Tekla (2020-02-11 20:06) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie znam podłoża tego konfliktu a zauwazam że na pewno jest skoro tak dużo o tym się pisze od dawna. Ale odnosząc się do słów Pana Szczygła to wstyd być taką osobą publiczną, natomiast jeśli mam odnieść się do osoby Pana Cybulskiego to miałam okazję poznać jego kompetencje jako kustosza muzeum i widziałam jego wielkie zaangażowanie i serce w sprawowaniu tej funkcji dlatego myślę, ze ktoś musiał go bardzo skrzywdzić i ma wielki żal do zaistniałej sytuacji. Kij po prostu ma dwa końce
Kern (2020-02-11 20:08) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
U Kaszni na fb zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, informacja że jego stan zdrowia pogarsza się i podpis z proszacymi obrazkami ,,przed Twe ołtarze zanosim błaganie". To jest dopiero szambo i dno! To ma być były parlamentarzysta? Gdzie trzeba mieć moralność żeby życzyć komuś pogorszenia zdrowia? Szczygieł przy tym to nic. Ale zapomniałem. Kasznia nie lubi PiS. Więc może wszystkich bezkarnie jeb*ć. Co wolne ... to nie tobie smrodzie. A w styczniu poleci na marsz hejt-stop. Hipokryzja..
ciekawe (2020-02-11 20:12) 6 1   |   zgłoś do usunięcia
Faktycznie sprawdziłem. Niektóre wpisy anty pisowcow u Kaszni na fb. O Kaczyńskim- ,,może już zdechł", ,,zniknij na wieki baranie". Oni moga więcej jak widac. Może redakcja zrobi porównanie języków polityka PiS Szczygła i polityka Arkadiusza Kaszni? Chętnie poczytam
nie interesuje mnie (2020-02-11 20:20) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Nie interesuje mnie co jest na profilu Kaszni. Tu jest mowa że radny wojewódzki i doradca wojewody lubelskiego namawia do aktu agresji wobec drugiego człowieka! A jak jakiś człowiek z psychiczną chorobą nawoływanie pana Szczygła weźmie dosłownie i wydarzy się tragedia to wtedy też będziesz porównywał co u kogo na facebooku napisane!?
sprawdzilam (2020-02-11 20:21) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
te zto sprawdziłam i jest fragment pieśni kościelnej i p.Kasznia sam zapytał jak kto chce dokonczyc rymem na dodatek. Kazdy miał prawo wymyslec rymowanke a p.Kasznia tylko sylaby zliczał czy rytm jest ale sam nic nie napisał. ooo nawet jakas Marlene zacheca by cos pozytywnego napisała o Kaczynskim. Czyli każdy mogl dodac cos od siebie
Kernie (2020-02-11 20:24) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
no i co zyczyles panu Kaczynskiemu?
Pytanie (2020-02-11 20:25) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Czyli jeżeli nazwę cie kretynem to jest ok? Jeśli tak uważasz i to będzie ok to jesteś kretynem. Jeżeli uważasz inaczej to nigdy nie nazwe cie kretynem bo jesteś inteligentny. To mogę cie tak nazwać czy nie?
Tomasiak (2020-02-11 20:28) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Szczygieł ty prostakuuu
Tomasiak (2020-02-11 20:28) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Szczygieł ty prostakuuu
co na władze PiS? (2020-02-11 20:28) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Jestem ciekaw czy władze Prawa i Sprawiedliwości pochwalają taka formę komunikacji społecznej pana radnego Ryszarda Szczygła? Co na to poseł Sławomir Skwarek, poseł Czarnek który tak wiecznie ma wiele do powiedzenia, wojewoda Lubelski Lech Sprawka i co wreście na to Jarosław Kaczyński?
70IQ (2020-02-11 20:30) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
jak podaje nerwica.com kretyn to naukowa nazwa poziomu inteligencji do 70 IQ
cd. (2020-02-11 20:33) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Wyniki poniżej 70 oznaczają w kolejności malejącej kretynizm, idiotyzm i imbecylizm. Kretynów można uczyć i trenować; idiotów można trenować, zaś imbecyli nie da się ani uczyć, ani trenować.
Ojoj (2020-02-11 20:38) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Wielkiemu KA. dzbanek z regału chyba wypadł i w cos uderzyl
Ahaha (2020-02-11 20:42) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
czyli ze jak powiem "posiadaczu 70 punktów inteligencji " to tak samo jak "ty kretynie" ? Cieekawe ale za długo się wydrapuje na ścianie haha
do cd (2020-02-11 20:44) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Czy pany Ryniu, Dareczek i Jureczek z Warki już nadają? Wskazuje na to treść komentarzy? Panie Ryszardzie proszę uważać bo jak sam widzi z pana wieczorno-nocnym komentowaniem jest tak że na drugi dzień pan w mediach opowiadasz że to tylko przenośnia. No chyba że to komentarze łukowskiego banity?
mieszkaniec (2020-02-11 20:46) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
co za żenada chyba wasze komentarze sięgnęły dna. dotyczy to wszystkich. wyłączam kompa i nie wchodzę na lukow przez 2 tygodnie. nie musicie się wysilać i mi odpowiadać. bay
do Kerna (2020-02-11 20:48) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
A moze własnie Arek zanosil blaganie o poprawe zdrowia chorego Kaczynskiego? Z kąd wnioskujesz ze zle mu zyczy?
Hal (2020-02-11 20:53) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Bo to taki człowiek. Polecam jego fb. Fanatyk.
Szczujna (2020-02-11 20:55) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
A na necie szczujnia od rana. 107 czy już w domkach?? Ładnie to pić w tygodniu?
nie macie do kogo startować (2020-02-11 20:56) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
akurat pan Kasznia to zjada intelektualnie 3/4 łukowskiego pisu
Z. (2020-02-11 20:58) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Co mnie obchodzi Kasznia. Tutaj artykuł jest o tym że ktoś mówi że się do kogoś strzela i uważa że jest to ok że to metafora. Tam ikt nie mówił o strzelaniu do ludzi którzy nie chcą oddać hasła do fb. A co by było jakby co innego nie chciał oddać? Od razu do lochu tortury czy na szubienice?
... (2020-02-11 20:59) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
A co mnie obchodzi Szczygieł.
9999 (2020-02-11 21:01) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Wytrzyjta brąz z gaci bo Szczygieł coś napisał na fb! macie go! Szuru buru
Warcholstwo starościnne (2020-02-11 21:02) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Warcholstwo starościnne bije w oczy całemu miastu i wszystkim jego mieszkańcom i z zacięciem szepce po stokroć: "nie wybraliście mnie a ja i tak mam stołek i teraz wam pokażę, nie wybraliście mnie a ja i tak mam stołek i teraz wam pokażę..."
sprawdzilam (2020-02-11 21:02) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
sprawdzilam i wg mnie to raczej prowokuje i pisze takie niedopowiedzenia ze wpisuja sie antypisowcy albo fanatyczni pisowcy hmm w zasadzie to oni sie nakrencają
Loockowiak (2020-02-11 21:06) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Szorstki Brysio ma tyle klasy co trzyletni mop z publicznej toalety. Widać to po jego wpisach.
Hipokryzja Wspólnoty (2020-02-11 21:17) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Atakują Ryszarda za użycie dość ostrej przenośni a Kasznię, który zionie nienawiścią zatrudniają jako felietonistę
FRANEK (2020-02-11 21:24) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
z igły widły robicie. trzeba wyjaśnienia to było i tyle w temacie.
super (2020-02-11 21:25) 1 3   |   zgłoś do usunięcia
i bardzo fajne te felietony są , humorystyczne i fajnie sie je czyta. Co wtorek juz taki mamy rytułał w biurze ze 4 osoby czytają i potem odgadują kto jest kto, o kim przenosnia , jak w klubie dyskusyjnym
Monia (2020-02-11 21:31) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
o tak tak , u nas w pokoju nauczycielskim Wspólnota krąży z rąk do rąk i wszyscy czytają felietony pana Kaszni. Bardzo dobry, cięty język. Może nie zawsze wiadomo o kim mowa, ale jak ktoś interesuje się sprawami lokalnymi to pozostałym tłumaczy.
jan (2020-02-11 21:39) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
REDAKCJA ROBI ZADYMĘ - PLEMNIKI SIĘ ŚMIEJĄ Z WAS
redakcjo (2020-02-11 21:51) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
nie pierwszy żenujący wpis "doradcy" wojewody.... raz na miesiąc jest takie coś
druch (2020-02-11 22:17) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
– Dlaczego zatrudnia pan w swojej firmie tylko żonatych mężczyzn? – Są przyzwyczajeni do poniżeń i obelg, poza tym nie spieszy im się, żeby punktualnie wychodzić z roboty.
Lewactwo (2020-02-11 22:22) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Wstawaj. Nie dałeś rady
Mieszkaniec (2020-02-11 22:47) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Dziecinada. Czy naprawdę w Łukowie nie ma ciekawszych tematów? Że internauci się nakręcają to ich sprawa ale dziwię się redakcji. Zaraz będą newsy o tym kto i gdzie bąki puszcza. Dajcie pokój bo poniekąd to wystawiacie sobie laurki. Tygodnik Siedlecki dał sobie spokój to teraz wy ciągniecie takie gnioty?
Els (2020-02-11 22:51) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Kategorycznie nawołuję aby wycofać p. Ryszarda z plebiscytu, wstyd, że był nominowany, dawno pytałam co on tam robi.
Pinokio! (2020-02-11 23:09) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Pilnuj troche tego ancymona . Czy jednak dumny jestes ?
Cezary Cybulski (2020-02-11 23:09) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Ad vocem - wpis który został usunięty. Nie blokowałem dostępu do FB, gdy Maciej został dyrektorem. Był wówczas profil i strona MHS na FB. Od wiosny 2014 został założony nowy profil przez pracownika muzeum A. Stępińską, jesienią kolejny przez Maćka. Zbiegło to się w czasie, kiedy FB zmienił politykę i nakazał łączyć profile instytucji ze stroną. Strona Maćkowa została oficjalną, a moja za aprobatą brata do VII 2019 nosiła nazwę MHS, z akcentem na ciekawostki i postać HS. Proszę się podpisać - to wówczas odpiszę jakie "pobierałem za to (...) wynagrodzenie".
Do redakcji (2020-02-11 23:18) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
A weźcie zacznijcie udostępniać IP albo najlepiej zablokujcie komentarze do wpisu. Ciekawe ilu by tak komentowało na fb. To co się dzieje tu to dziecinada i błazenada.Użył słów to użył. Skoro twierdzi że to było w przenośni to może i było? Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy niegdyś dało się słyszeć z ust polityka. Kolejny złotousty na fb także używa języka jakby był w barze z piwem. Redakcja też tak doszła do tego wpisu sama? a do innych nie widzi i jeszcze publikuje wywody eks polityka?. Naprawdę w tym mieście i powiecie trzeba zajmować się jakiś wpisem.. Jak ktoś czuje się dotknięty przez to, to może wybrać inną drogę. Przecież tu nie chodzi o sam wpis umieszczony na fb tylko o osobę która to napisała i z jakiej partii politycznej się wywodzi.
Panie Cezary (2020-02-11 23:20) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Jako dyrektor miał pan obowiązek dbać o reklamę muzeum a za to się dodatkowo nie płaci. Pan Maciej też nie robi nikomu łaski, że da dostęp bo to profil muzeum, a nie jego prywatny.
Panie Cezary (2020-02-11 23:21) 2 5   |   zgłoś do usunięcia
Jako dyrektor miał pan obowiązek dbać o reklamę muzeum a za to się dodatkowo nie płaci. Pan Maciej też nie robi nikomu łaski, że da dostęp bo to profil muzeum, a nie jego prywatny.
Panie Cezary (2020-02-11 23:21) 3 6   |   zgłoś do usunięcia
Jako dyrektor miał pan obowiązek dbać o reklamę muzeum a za to się dodatkowo nie płaci. Pan Maciej też nie robi nikomu łaski, że da dostęp bo to profil muzeum, a nie jego prywatny.
uczeń (2020-02-11 23:44) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
co za temat - kicha !!! co to jest!!! BZDETY
kontrrewolucjonista (2020-02-11 23:48) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Być może Panu radnemu spodobały się słowa tow. Kliszko: "(...) do kontrrewolucji się strzela".
mieszkańcy gminy Krzywda (2020-02-12 06:42) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Żądamy usunięcia Ryszarda Szczygla z konkursu na człowieka roku. To złamanie przepisów regulaminowych! Karma dyscyplinarna!
Rycha Idol (2020-02-12 06:46) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Z. Kliszko towarzysz PZPR jeden z głównych antybohaterow Grudnia 1970. Miał powiexiec tak: " Z kontrrewolucją się nie rozmawia, do kontrrewolucji się strzela."
Rycha Idol (2020-02-12 06:47) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Z. Kliszko towarzysz PZPR jeden z głównych antybohaterow Grudnia 1970. Miał powiexiec tak: " Z kontrrewolucją się nie rozmawia, do kontrrewolucji się strzela."
Rycha Idol (2020-02-12 06:47) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Z. Kliszko towarzysz PZPR jeden z głównych antybohaterow Grudnia 1970. Miał powiexiec tak: " Z kontrrewolucją się nie rozmawia, do kontrrewolucji się strzela."
Matematyk (2020-02-12 07:09) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Już zawsze będę głosował na Szczygła. Czemu? Uwielbiam to wycie i ból pękających pleców hipokrytow w internecie. W lesie wyja wilki w internecie wyja 3.14zdy
normalna (2020-02-12 07:23) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
niedlugo chłopaki znajduja dziewczyny i pojawiają się wtedy ważniejsze rzeczy niż komentarze na Internecie. Choć jak patrzę na Kasznie...
Witek (2020-02-12 07:40) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
DO.MATEMATYK (2020-02-12 07:43) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
porozmawiaj z starszymi co pamiętają głeboką komunę i zrozumiesz jak wygląda wycie i ból pękających pleców za czasów komuny i ucisku ludzi którzy tak samo mówili . Twoje słowa istnie pasują do komunistycznych oprawców ubeków sbeków . Oni też uwielbiali wycie i ból pękających pleców katowanych obywateli .
Troll (2020-02-12 07:52) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Niby matematyk a logicznego myślenia brak:) chyba w zaocznym gimnazjum był dopuszczajacy
Andy (2020-02-12 08:28) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
W komentarzach widać jak pewna grupa stara się odwrócić istotę problemu i przekierować dyskusję na pana Kasznię... zbagatelizować problem, a problem jest - bowiem słowa użyte przez pana Szczygła niedopuszczalne i nie powinny być wypowiadane przez osobę publiczną. Każdy - jeśli posiada sumienie na właściwym miejscu - to czuje. Bronią - koledzy, bo przecież jest to wtopa, którą trzeba szybko zakryć. Panu Szczygłowi życzę więcej pokory w swojej postawie i działaniach, politykom - rozeznania co dobre, a co złe, bez względu na lokalny układ zależności, tabliczki partyjne i prikazy z góry.
Ania (2020-02-12 08:50) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
Od czasów liceum Rysia ludzie znają był ciamajdą i tak pozostało Przykre że to są nowe elity ....ale całe szczęście schyłek jest bliski ludzie otwierają oczy
Katarzyna Cybulska (2020-02-12 09:14) 13 3   |   zgłoś do usunięcia
Pan Szczygieł poetą nie jest, a wypowiadanie słów o "strzelaniu" odbieram jako groźbę dla mojej rodziny. Osoby zajmujące wysokie stanowiska państwowe czy urzędnicze powinny mieć świadomość służby społeczeństwu a nie pokazywać swoją władzę i możliwości. Oczekuje szczerych przeprosin od tego Pana bo w przeciwnym razie słowa jego uznaję za groźbę.
Cezary Cybulski (2020-02-12 09:22) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Proszę udowodnić. Jest to profil prywatny, nie muzeum, podobnie jak....
Mgwe (2020-02-12 09:29) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
A to dziwne takie słowa a z takiej porzadnej partii ?
Znajomy (2020-02-12 11:54) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Panie Radny Ryszardzie, poprostu nie przewidział pan,jak zostaną odebrane pana słowa,znając Pana wiem, że nigdy nikomu nie życzył by pan śmierci, poniosło Pan, właśnie taką jest polityka, uruchamia w ludziach zachowania, które normalni są im obce, powiem panu, że pokora jeszcze nikomu nie zaszkodziła, proszę jednak przeprosić Pana Cybulskiego i Jego rodzinę, to przetnie Pan te komentarze i pokaże pan klasę i sytuacja się uspokoi. p. s Diabeł, jak lew ryczący krąży kogo by pożreć.
Do. Wyżej (2020-02-12 12:25) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Haha dobre zachowanie klasa honor polityka ile sprzeczności
Kim jest Kaszniany , Kaszanka, Kwaszenia ? (2020-02-12 12:30) 11 7   |   zgłoś do usunięcia
Przepraszam, nie pomnę nazwiska , przewijać , skrolować trzeba . To po pierwsze . Za co ma przepraszać pan radny ? Nie róbcie z czytelników debili , każdy wie , że boli was Prawo i Sprawiedliwość , jego reformy i dajecie prymat wypowiedzi w komentarzach lewackiemu planktonowi , który kłamie , prowokuje i manipuluje faktami. Troszeczkę szanujcie się i dbajcie o szacunek dla innych. Na ekstremie już nikt w Polsce nic nie ugra .Wy też komercyjnych czytelników tracicie. Nieprawdaż ?
Do. Wyzej (2020-02-12 13:10) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
No nie no nic się nie stało jak ktoś mówi wprost o pewnym człowieku że to terrorysta i strzelać trzeba. Partia nazywająca się katolicką namawia do nie nawisci? Ja proszę o to żeby ta partia tak się nie nazywała bo to obraża katolików ksiezy kościół jeśli tak jej członkowie się wypowiadają. Jeśli by chodzili do kościoła to by wiedzieli że to mowa nienawiści. Nawet papież wybaczy wrogowi który chciał go zabić a tutaj mowa o strzelaniu do kogoś bo nie oddal hasła do fb.
O tak (2020-02-12 15:01) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Pan śniady Arunio intelektualista najzdolniejszy swego czasu w powiecie llu ,owszem zgadzam się z ty że podrzega do nienawiści przeciwko PIS i to jest wpożo. Skończ Aruś z tym, miej jaja bo ci twoji poplecznicy n fb tobie nie są warci,a tyko cię podpuszczją .
Do do wyżej.... (2020-02-12 15:28) 7 2   |   zgłoś do usunięcia
.....odpowiadaj albo powiedz o co chodzi, nie biorę twoich bredni pod uwagę . Ależ się upracowałeś. O jakim ty kościele prawisz? Bo chyba nie o tym , do którego ja uczęszczam. Zachowaj dla siebie te kłamliwe komunały.
"Aniu dziecko drogie" (2020-02-12 15:45) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Aniu dziecko drogie a czy Ty miałaś lepsze wyniki w nauce od Ryśka ,no udeż się w piersiątka, trochę samokrytyki Anuś
Do (2020-02-12 15:51) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Widzę szkoda z Toba rozmawiać bo Twój poziom pojmowania rzeczywistości to dno i 2 metry mułu. Wyraźnie napisałem jaki kościół. Jak Ty chodzisz do innego to nie dziwię się że nie widzisz problemu w szerzenie nienawiści. Jak chodzisz do tego o którym mówiłem to jesteś człowiekiem który przynosi wstyd kościołowi skoro nie widzisz gdmrzechu w szerzenie nienawiści. Pewnie należysz do tych co kradną oszukują a w kościele stoją i świętego udają w pierwszej ławce.
Pani katarino (2020-02-12 15:58) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Pani katarino czy pani rozumie co to jest przenośnia, a nie od razu strzelanie olaboga Rychu, Aruchny atakują
zero wniosków po Adamowicza :( (2020-02-12 16:05) 2 5   |   zgłoś do usunięcia
Przeraża mnie ten PiS
a ten swoje (2020-02-12 16:26) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Panie Cezary jak używasz nazwy muzeum to nie jest twój prywatny profil. Jak tego nie rozumiesz to załóż sobie profil z użyciem nazwy Wawel to szybko się przekonasz.
Ll (2020-02-12 17:22) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
Jakby nie było tego komentarza z strzelaniem nie byłoby tej dyskusji. To do kogo o to prenetsja?
Zmiany (2020-02-12 18:23) 1 6   |   zgłoś do usunięcia
Z kamieniami też stali? Czyż to też miało być uznane za atak na pracowników muzeum? Ludzie dajcie spokój. Za dobrze jest na tym świecie w d.... wam się poprzewracało. Niech każdy zajmie się sobą, swoją pracą, rodziną, a jeśli tego wszystkiego komuś brak to może warto zmienić coś w swoim życiu. Ta telenowela muzealna już robi się śmieszna.
do Zmiany (2020-02-12 19:58) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
O ile dobrze pamiętam to dłoń z kamieniem była opatrzona cytatem z Pisma Świętego: "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem” - tamten post zatem nawoływał do przebaczenia, natomiast ten pana radnego wojewódzkiego do przemocy! Nie manipuluj? Chyba że masz problem ze zrozumieniem przesłania, no to nie mąć!
allo allo (2020-02-12 20:34) 4 11   |   zgłoś do usunięcia
podobno najbardziej chamskie komentarze wypisuje tu pewien nauczyciel z bepu - prawda to?
?? (2020-02-12 21:08) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
czy zainteresowany zdązył przeprosić za swój oburzający wpis?
Ty jesteś bep el mambep.... (2020-02-12 22:29) 11 1   |   zgłoś do usunięcia
... łukowski , nieskanalizowany ściek czyli rynsztok , pretendujący do normalności kałuży lecz tym tej ostatniej ubliżający.
@allo allo (2020-02-12 23:09) 1 11   |   zgłoś do usunięcia
nauczyciel ale nie z bepu = wołają na niego jendriu :P
Na ciebie zapewne niedojda intelektualna... (2020-02-13 06:18) 17 2   |   zgłoś do usunięcia
.....do miana szamba pretendująca.
czlowiek roku (2020-02-13 06:45) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
moim zdaniem zdaniem należy wykluczyć Szczygla z konkursu na czlowieka roku a wyslalne na niego smsy przekazać na fundację ofiar działań terrorystycznych np islamskich
Emigrant (2020-02-13 08:11) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Cieszę się że jestem w wawie. W czas wyjechałem z mojego miasta. Jest piękne ale odkąd tam elite stanowi Dariusz i Ryszard to wolę to przeczekać. Będzie jeszcze normalnie. Pozdro dla Chaciny
Nikolas (2020-02-13 08:33) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Witam, jestem apolityczny nie należę do żadnej partii i nie zamierzam należeć, pracuje w jednostce miejskiej od ponad 10lat i przyznam że Pan radny Szczygieł w stosunku do pracowników niższego szczebla zachowywal się ordynarnie i chamsko, nie jest to osoba rzetelna by mianować tą osobę na człowieka roku ziemi Łukowskiej, a czytając taki wpis o podżeganiu do strzelania ja bym się obawiał o swoje życie i zgłosił bym sie na policję. Takie zachowania i wpisy nie mogą mieć miejsca i nie można ich lekceważyć, pamiętacie jak wystawiali akty zgonu politykom, kto by pomyślał że kilka miesięcy później Śp Prezydent Gdańska stracił życie.
frotyl (2020-02-13 08:36) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Ryszardzie, proponuje poprzednika pozwać do sądu za zniesławienie
Lukowiak (2020-02-13 08:58) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Taki bezczelny ? Nawet nie umie przeprosić. Piszę do wojewody .
Lukowiak (2020-02-13 08:58) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Taki bezczelny ? Nawet nie umie przeprosić. Piszę do wojewody .
wa (2020-02-13 09:03) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Jak pan teraz będzie przecinał wstęgi panie Ryszardzie nie będzie panu wstyd spojrzeć ludziom w oczy.
Powiatowy (2020-02-13 09:43) 6 2   |   zgłoś do usunięcia
Wstyd panie Szczygieł . Wstyd do kwadratu ! I Pan chciałbyś być wójtem burmistrzem ? Proszę bez selfiaków w kosciele .i nie kompromituj się bo pogrążasz i ziemie lukowska :(
Edek (2020-02-13 11:44) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
To może nie katolickie ale ręki temu Panu nie podam
Do. Edek (2020-02-13 12:17) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Z daleka lepiej omijaj bo będzie jeszcze kazał strzelać do Ciebie hahaha.
Alex (2020-02-13 13:05) 7 1   |   zgłoś do usunięcia
Czy muzeum to własność prywatna tylko osoba z małmy IQ nie rozumie co to przenośnia
P (2020-02-13 13:24) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Szantaż
Do. Alex (2020-02-13 13:55) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
Ty taka osoba jak Ty z tak małym IQ nie rozumie że pewne określenia nie są na miejscu nawet jak są przenośniami. Pewne słownictwo nie jest na miejscu na pewnych stanowiskach bo te stanowiska wymagają większej kultury w słownictwe. Za takie zwroty w normalnym kraju ludzie poddawani są do sądu i uzyskują odszkodowania a jak nie to przynajmniej ktoś ma honor przeprosić a u nas jest głupie tlumaczenie. Po co to ten temat ciągnąć. Powiedzieć przepraszam i temat zamknąć i tyle a nie głupie tłumaczenia.
Wiem jedno (2020-02-13 14:45) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Wiem, że jeszcze bardziej buraczanych wpisów tego osobnika są setki pod anonimowymi nickami na różnych lokalnych forach internetowych.
Moralizator (2020-02-13 15:00) 1 3   |   zgłoś do usunięcia
Z tej bajki morał może być taki: Jaki pan, takie i jego psiaki
Alex (2020-02-13 15:13) 3 1   |   zgłoś do usunięcia
Trzeba pamiętać jedno kto wywołał konflikt i ten miał złe intencje proste
@Alex (2020-02-13 16:39) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Kto wywołał to jedno , kto korzysta to drugie ,a trzy kto pisze bezczelne wpisy . Te trzy osoby łączy jedno - arogancja i upadek moralny
@Alex (2020-02-13 16:39) 3 0   |   zgłoś do usunięcia
Kto wywołał to jedno , kto korzysta to drugie ,a trzy kto pisze bezczelne wpisy . Te trzy osoby łączy jedno - arogancja i upadek moralny
Spostrzegawczy pijak (2020-02-13 16:53) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
A to Rysiul Rejkardo ,Prychu,Ryszard pisząc to musiał być po kielichu ej tam a co
Wstyd (2020-02-13 17:45) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Wstyd. Milczenie jest złotem.
Po (2020-02-13 18:00) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Rysiek nie daj się tym którzy cię podjudzają ja wiem że cię ponosi, bierz przykład ze Dariusza ,on trzyma emocje na wodzy,ma jaja
Vespucci (2020-02-13 18:41) 8 2   |   zgłoś do usunięcia
Żadna posada nie jest dana raz na zawsze ,koniec kropka ,
Helga (2020-02-13 18:55) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Zdzisław ma jaja jak sobie kupi w sklepie kurze a dlaczego go żona rzuciła.
Alex do @Alex (2020-02-13 19:05) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Dlaczego upadek moralny wytłumacz . Gdyby nie padło słowo - przenośna -miałbyś rację ale padło
Czytelnik (2020-02-13 19:51) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Nawet jeśli przenośnia to kiepskich lotów i o to chodzi. Co z tego, że złoto jak wraz gównem śmierdzi? :)
Alex (2020-02-13 20:07) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
"Pożegnanie do nienawiści " to gruba przesada i pomuwienie myślę że obie strony użyty zbyt mocnych słów lecz nie przekroczyły przyzwoitości
Nie podniecajcie się (2020-02-13 21:13) 1 6   |   zgłoś do usunięcia
Ryszard zacytował tu tylko stare amerykańskie powiedzenie i nie ma co z tego robić afery!
Miś (2020-02-13 21:18) 2 3   |   zgłoś do usunięcia
Bo wszystkie Ryśki to fajnie chłopaki
"Do helga" (2020-02-13 21:44) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Jakiego Ździchu żona żuciła Co ty bredzisz Helga bierzesz to gówno co na rozum siada,brrrrrr
Do powiatowy (2020-02-13 22:06) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Powiatowy wytrzyj brąz z taboretu. Jednym wjazdem na Ryszarda miszczem żeś nie został. Draska na schodach została
zaczytane (2020-02-13 22:14) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Kwintesencja partyi.. W posiedzenia Sejmu, kiedy posłowie debatowali nt. przekazania dwóch miliardów złotych mediom publicznym, w tym TVP, posłanka Lichocka pokazała środkowy palec. Chwilę wcześniej sejmowa większość poparła rekompensatę dla mediów publicznych.
Wyborca (2020-02-14 06:09) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Wymienić tych gburów tych rządzących. Wstyd przynoszą i obietnic nie realizują.
Helga (2020-02-14 07:02) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Każdy ździcha zna co ma kartę założoną.
Ww (2020-02-14 11:49) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Nawet partia pełna prostych chłopów czyli Samoobrona potrafiła lepiej się zachować. Tutaj cały czas chamstwo arogancja wobec drugiego Polaka. Jedzenie w sejmie. Brak oglady i kultury w wypowiedziach. Pokazanie fuck you to jest pokaz jak się jest płytkim człowiekiem. Człowiek inteligentny kultularny i twardy psychicznie nie da się wybić z równowagi idiotom i potrafi zachować klasę w każdej sytuacji. W sejmie jak w gimnazjum wyzwiska kłótnie i pokazywanie fuck you haha.
Do Moralizator (2020-02-14 14:22) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Ale się ubawiłem, dobre! :))) Tylko nie myśl, że jakiś tępoglowy wojewódzki czy powiatowy załapie co miałeś na myśli :)))
Moralizator (2020-02-14 14:33) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
Jakikolwiek tępogłowy czy to wojewódzki czy powiatowy nie załapie cokolwiek coś bo to musi być gość Nie jakąś fajera. Pan Pinokio karmi swoje pieski kundelki a te szczekają na Pjotera, który im się kłania bo się boi tego szczekania.
123.fuck (2020-02-14 14:43) 1 3   |   zgłoś do usunięcia
Lichocka zrozumie i pokaże ci Fuck bo ja policzek zaswędzi.
Psycholog zaoczny marketingowy (2020-02-14 14:53) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Tego typu komentarze (te o strzelaniu do terrorystów) to wręcz książkowy przypadek psychiatryczny scalenia rozdwojonej jaźni. Osoba, która w świecie wirtualnym występuje pod anonimową jaźnią i wypisuje chamskie i obraźliwe komentarze podpisując się fikcyjnymi nickami prędzej czy później przejdzie tego typu scalenie i takie same komentarze zacznie nieświadomie publikować pod swoim własnym nazwiskiem.
Hi do wyżej (2020-02-14 15:41) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
Trele morele
Do. Psycholog (2020-02-14 16:43) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Święta prawda zwłaszcza jak był ciamajdą w liceum to chce odreagować w necie w anonimowych komentarzach
. (2020-02-14 19:02) 2 1   |   zgłoś do usunięcia
taktyczna kropka dla obserwowania wątku
Do Do Psycholog (2020-02-15 08:07) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
A zmróżony odchrząkiwacz guru wszystkich rozwódek gromadzi wokół siebie jakieś nieciamajdy?
refleksja (2020-02-15 13:05) 1 2   |   zgłoś do usunięcia
najpierw coś o terrorystach, później środkowy palec i pieniądze na propagandę zamiast onkologię, a dzisiaj wychwalanie rzekomo najlepszego i ponoć samodzielnego Prezydenta
Cezary Cybulski (2020-02-15 14:58) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Spędziliśmy w muzeum zbyt dużo czasu, żeby zapomnieć i aby to miejsce stało nam się obce. Nikt nie może nam zabronić promować tego miejsca. Pomimo tego "co w sieci piszczy" wciąż zachęcam do zwiedzenia Woli Okrzejskiej, co czyniłem w ostatnich dniach, tygodniach, czego przykładem była (i kolejne będą) wizyta żołnierzy z 18. Dywizji z Siedlec jak i licznych instytucji z woj. lubelskiego, które zapraszałem do muzeum. Po opadnięciu tej toksycznej chmury Maciejowi też będzie zależało na skutecznej promocji gminy wraz z muzeum. Czytając wpis o "zawłaszczeniu fb przez Cybulskich" niektórzy dalej sądzą, że nie mamy prawa tego czynić, promować naszej historii w różnoraki sposób?
Panie Cezary (2020-02-15 16:34) 0 2   |   zgłoś do usunięcia
Promuj pod własnym nazwiskiem a do używania nazwy muzeum rościsz sobie prawo jako kto? Były dyrektor, pracownik, mieszkaniec Woli? Żarty się pana trzymają.
Łzy (2020-02-15 21:49) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe czy nasza gwiazda ryszard przybił dziś piątkę z panią fuckarą.
KOD (2020-02-15 22:56) 0 2   |   zgłoś do usunięcia
Moralizatorze czy już popusciles w swoje piękne brązowe majteczki?
Mr (2020-02-16 13:41) 4 1   |   zgłoś do usunięcia
Muzeum bez M. Cybulskiego, to tylko punkt obsługi klienta.
Fak (2020-02-16 13:50) 1 3   |   zgłoś do usunięcia
W kraju Lichocka, w Łukowie Szczygieł.
Panicz (2020-02-16 17:11) 1 4   |   zgłoś do usunięcia
Wstyd i żenada ten PiS. W kraju f.. k od posłanki a lokalnie strzelanie od rajcy.
Panicz (2020-02-16 17:11) 0 3   |   zgłoś do usunięcia
Wstyd i żenada ten PiS. W kraju f.. k od posłanki a lokalnie strzelanie od rajcy.
Koderasta (2020-02-16 20:53) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Niema jak rozwrzeszczana hołota w Pucku
banda trojga (2020-02-16 21:04) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Lichocka w sejmie, Pysio w sejmiku, a Andrju w Łukowie - ten sam chamski styl ta sama buraczana klasa
Żałosne pijackie zachowania (2020-02-16 21:54) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
Poprzedniku dużo popiles w weekend? Dużo jeszcze będziesz bełtał na stół? Choć w niedzielę mogłeś nie pić i nie bić
Derek (2020-02-17 05:59) 1 1   |   zgłoś do usunięcia
Derekuuuuu nie pij tyleeeee
Artur celon (2020-02-17 08:04) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
Ci co krytykuja Pis nie popatrza na swoich niedorobionych idoli w lewackich partiach facebookach, tvn ach itp i zamkna mordy bo tak samo szczujecie.
Zdziwiony (2020-02-17 08:38) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Dalej nie mogę pójść jak radny wojewódzki z partii prawa i sprawiedliwości, mógł takie coś napisać. Nawet powiedział, że nie ma powodu żeby przepraszać. Buta i arogancja.
bandyto spod ciemnej czerwonej gwiazdy. (2020-02-17 09:09) 19 2   |   zgłoś do usunięcia
Zauważ łaskawie , że andrju komentuje , według własnych opinii i poglądów , kulturalnie i do rzeczy . Kiedy jest brutalnie atakowany i po chamsku , wtedy odpowiada trafnie ripostując, i zdecydowanie, wprawiając we wściekłość bolkowych solidaruchów , alternatywnonowoczesnych, pjotera , komuchów przymierzystów, cukierkowe sierotki po tfu platformie obywatelskiej , kamyszkówkosiniaczków i swoich kretów co to myślą , że ,, niewidocni so,, o starej gwardii esbeckie i redakcji nie wspomnę. Pilnuj lepiej siebie i swoich kamratów zza butelek wszelakich. Nie kłam , nie manipuluj i nie podszywaj się pod nicki . Nie zniechęcisz andrju a nie doprowadź do sytuacji abyś nie usłyszał tego samego w sądzie. Też robię screeny.
ludek (2020-02-17 11:41) 1 13   |   zgłoś do usunięcia
,,...kulturalnie i do rzeczy."???? Nie oceniaj bo i taką samą miarą Ciebie ocenią. Ale pewnie i kolejny raz tego nie pojmiesz.
stringi andriu (2020-02-17 18:31) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
andriu zluzuj stringi bo cie uciskaja i krew do mózgu wolniej płynie
Ohhhhh (2020-02-17 22:08) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie zajmijcie się swoimi problemami zostawcie Macieja w śwìętym spokoju.Większość z was nie zna go A ma najwięcej do powiedzenia.A panowie z Urzędu chcą się bić niech się biją, moim zdaniem żaden z nich nie powinien pełnić żadnej funkcji w urzędzie,zagonić do obornika to i głupoty z głowy wyjdą.Macieju damy radę trzymam kciuki i zawsze jesteśmy możesz na nas liczyć.
rambo (2020-02-18 20:14) 5 0   |   zgłoś do usunięcia
ahahaha taki z ryśka rambo jak z andriu rudolf walentino
do rambo (2020-02-18 21:56) 2 0   |   zgłoś do usunięcia
Koko dżambo Rysiek Rambo +++
Małgorzata (2020-02-18 22:52) 12 0   |   zgłoś do usunięcia
Apeluję fo Pana Dyrektora Macieja Cybulskiego, aby pod żadnym pozorem, wręcz bezwzględnie NIE przekazywał dostępu do FB tzw. "dobrej zmianie". Okoliczności przejęcia Muzeum przez wyrugowanie zasłużonego człowieka z wieloma kompetencjami i pasją Sienkiewiczowską, powołanego na funkcję kierowniczą tej placówki już od lat dziecinnych, Człowika Roku 2018, który znacząco wzbogacił zbiory dzięki własnej inicjatywie i ambicjom, są tak żenujące, że nie pozostawiają złudzeń co do tego, że mamy do czynienia z karierowiczostwem bez kompetencji. Osoba, która po linii partyjnej usiadła na stołku dyrektorskim, nie ma zielonego pojęcia o historii placówki, o życiu i twórczości Sienkiewicza, historii Rodziny, nie ma żadnego pojęcia o historii regionu. Muzeum wraz z wyrzuceniem Macieja Cybulskiego - wyrugowaniem go - zamyka swoją historię i fanpage musi to odzwierciedlić. Nie ma zgody na to, by kronika zaakceptowała brutalne zagranie władz. Historia ten fakt w przyszłości właścirwie oświetli. Nic nie trwa wiecznie. Jak głosił Sienkiewicz, zbrodnia nie triumfuje wiecznie, skoro nadszedł czas, że i Neron minął jak krwawy sen... Przekazanie dostępu byłoby naruszeniem dobrego imienia Muzeum w przeszłości, bo otworzyłoby drogę do fałszerstw. Nie można udawać, że nic się nie stało. Nastąpił przełom, nie ma zgody na zawłaszczenie dorobku Macieja Cybulskiego.
Asan (2020-02-19 07:02) 5 1   |   zgłoś do usunięcia
Brawo Pani Małgorzato. Popieram w 100%
!!! (2020-02-19 07:11) 7 1   |   zgłoś do usunięcia
Mam nadzieję, że cała Wspólnota sprzeda się w Woli Okrzejskiej na pniu! Kupujcie i czytajcie, jak traktują naszego Maćka!
zniesmaczenie bierze górę (2020-02-20 05:53) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
czegoś nie rozumiem: w gazecie nie przeprasza, a w radiu przeprasza, jak tu wierzyć takiemu człowiekowi?
Wstyd (2020-02-20 18:03) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Przeprosił?
ee tam (2020-02-20 19:49) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
coś tam powiedział... ale zobaczcie jak celnie pan Kasznia w swoim nowym rozjechał tą całą pseudoelitę! brawo!
felieton (2020-02-20 19:51) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
...felietonie! przepraszam nie wpisało się. ale lektura warta uwagi, to była "masakra"
who is? (2020-02-20 21:00) 1 0   |   zgłoś do usunięcia
Kto to jest Kasznia? Bankrut polityczny, który od bardzo wielu lat nie może się dorwać choćby do miejskiego koryta?
this is (2020-02-20 22:26) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
ale felietony celne mu zostały, zmasakrował uprawianie polityki przez co niektorych
obiektywnie (2020-02-21 06:49) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Bankrut? 3/4 zawistników z wiadomo jakiej strony nawet nie ma intelektualnego startu do pana Kaszni. Można się nie zgadzać z jego poglądami, ale intelektualnie pan Kasznia zjada ich na śniadanie
Murzynek Bambo..... (2020-02-21 07:55) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
....na Berdyczów pisze a siwiaki puste mu przytakują. Utrwalacze eseldowskiej legendy. To już jest koniec , zero.
Olo (2020-02-21 08:06) 4 0   |   zgłoś do usunięcia
Kasznia to fanatyk. Smutny, bo wydaliła to warszaffffka, a później okazało się, że nawet w zaściankowym Łukowie jest politycznym zerem. Co robi aby się dowartosciowac? Zakłada fejsbuka i wykupuje rubrykę w gazecie. To jest tak jak z dzieckiem. Zabierzesz raz na wesołe miasteczko i dobrze się bawi. Ale później okazuje się że trzeba wrócić na osiedlowy plac zabaw. Dzidzius się obraża i rzuca we wszystkich zabawkami, aby tylko zwrócić na siebie uwagę. I taki oto jest nasz Aruś. Za mały na stolyce, a w Łukowie wszystkie rozumy pozjadal. Jest jednak jedna zasadnicza różnica. Dziecko z metafory jeszcze podrośnie natomisat Kasznia taki już zostanie. Może baby brak? Choć którą by chciała.
Cezary Cybulski (2020-02-21 18:57) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Mieszkając w Woli Okrzejskiej miałem/mam sąsiada, przedsiębiorcę, który często jeździł po Polsce. I chociaż czasami się różniliśmy, to zawsze cieszyło nas, gdy z zapałem opowiadał, jak to w najodleglejszych częściach Polski był dumny skąd pochodzi. Byliśmy zaszczyceni jego postawą, bo na zewnątrz jesteśmy jednością i wiedzieliśmy, że bez Sienkiewicza, społeczności, Wola Okrzejska niewiele będzie znaczyć, a to jest przecież od zawsze nasza ojczyzna. Teraz (Pan.... proszę się podpisywać, bo nie chcę urazić może ważnej persony) zarzuca mi, że nie mam prawa promować, krzewić postaw, które są nam wszystkim bliskie.... słabe to i żenujące. Chyba, że jako osoba niezależna, nie mam nawet do tego prawa.