Dziś są imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

dodane: 03-04-2020 09:16   |   wyświetleń: 11303

Raport z placu boju. Powiat łukowski i koronawirus

Raport z placu boju. Powiat łukowski i koronawirus  
Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej  2 kwietnia na terenie powiatu łukowskiego są dwa potwierdzone przypadki zachorowania na koronawirusa. 354 osoby przebywa na kwarantannie. Kolejne 152 osoby poddane są nadzorowi epidemiologicznemu.

W województwie lubelskim potwierdzono zaś 151 przypadków zakażenia. Ponad 8 tysięcy osób poddanych jest kwarantannie, a ponad 3,6 tysiąca nadzorowi. Zmarło 5 osób, a 22 zostało wyleczonych.

Komentowane

Ja (2020-04-03 11:40) 15 16   |   zgłoś do usunięcia
Plac boju to dopiero będzie... Niestety nikt tego nie opanuje
Do Ja (2020-04-03 12:27) 23 20   |   zgłoś do usunięcia
Niestety masz w 100% rację , jak zaczną podawać prawdziwe dane to okaże się ,że jesteśmy w czarnej,głębokiej dziurze
wierzący (2020-04-03 13:04) 21 45   |   zgłoś do usunięcia
Pan realizuje swoje obietnice, skończą sie głupie zachowania pustych ludzi. Pora umierać i do piekła.
Do wierzącego (2020-04-03 14:14) 28 16   |   zgłoś do usunięcia
Naprawdę nie wiem co Tobą kieruje... czemu powiedz mi czemu tyle w Tobie goryczy? Co zabralo miłość i współczucie do drugiego człowieka i czy pamietasz słowa, że Bóg jest miłością?
Do wierzącego (2020-04-03 14:50) 16 29   |   zgłoś do usunięcia
Zastanów się nad swoim losem i to mocno jaki z ciebie wierzący ty jesteś może wyznawca któregoś dnia w tygodniu ? Co tobą kieruje
olo (2020-04-03 15:51) 19 22   |   zgłoś do usunięcia
wierzący to soba która w diabła wierzy dlatego tyle w nim złości i tyle w nim głupoty . Jednego psychicznego pewnie zamkneli w psychiatryku SMAK GUMY to następny się pojawił.
komuna,wróciła (2020-04-03 16:25) 14 19   |   zgłoś do usunięcia
PIS chce posłuchać ludzi że nie chcą na wybory ? Tworzy szopkę ze zmiana konstytucji ? Czyżby komunistyczny prokurator w Trybunale Konstytucyjnym będzie decydował czy to zgodne z konstytucją ?
wierzący (2020-04-03 17:34) 14 18   |   zgłoś do usunięcia
We mnei jest miłośc, nie ma we mnie goryczy... Wierzę w Boga który za dobro wynagradza a za zło karze. Boga z Biblii i prawdziwego kościoła a nie z tęczowych parad. Ludzie mieli szansę ale ją sprzeniewierzyli , dlatego teraz planeta się trochę oczyści z tego szamba a troche duszyczek bedzie się smażyć w piekiełku.
ksionc (2020-04-03 19:58) 21 19   |   zgłoś do usunięcia
Po co prowokować idiotę ,komentarze w jego kierunku to dla niego pożywka,on się chlubi tym że jest najmądrzejszy i niech tak pozostanie,głupiemu nie mówi się że jest głupi tylko się przytakuje,co byśmy nie napisali on i tak będzie podskakiwał z radości jak pajac na gumce z odpustu
Do ksionc (2020-04-03 23:06) 21 16   |   zgłoś do usunięcia
Gumkę z odpustu to masz w dupie więc się nie napinaj karaluchu bo ci strzeli haha ha
Taka rzeczywistość (2020-04-04 08:45) 18 11   |   zgłoś do usunięcia
Śmierć jest kolejnym etapem każdego istnienia ludzkiego, której nikt z nas nie uniknie. Każdy smiertelnik ma przypisaną datę zejścia z tego Espadołu. Na przeszło 3 tyś chorych na COVID-19, zmarło ok 60 osób w większości w starszym wieku, którzy mieli choroby współistniejace.To jest 2% zgonów w stosunku do zakażonych. COVID-19 został stworzony przez Chińczyków i celowo wypuszczony, aby zmniejszyć populację w starszym społeczeństwie, które jest kosztowne i obciążeniem w każdym kraju. Dodatkowo Chiny poprzez tego koronawirus, staną się potęgą gospodarczą w świecie, a w Europie będą grali pierwsze skrzypce i decydowali, która gospodarka będzie mogła być prowadzona przez dany kraj, a która będzie zależna od Chin. Cała ta Pandemia jest celowym planem i działaniem na destabilizację w świecie, aby najsilniejsze państwa miały dominację i swoje wpływy w innych krajach, a zwłaszcza w Europie. Więc, my zwykli śmiertelnicy i tak nic nie poradzimy i musimy się z tym pogodzić i żyć... Taka rzeczywistość!!! Życzę zdrowia wszystkim i mniej Paniki !!!
007 (2020-04-05 23:12) 11 27   |   zgłoś do usunięcia
Listonosze zamiast kopert wyborczych powinni roznosić maseczki i rękawiczki. Dzięki temu uratowaliby może kilka osób.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Geocaching – poszukiwanie skarbów dla całych rodzin. Teraz w ...
Geocaching – poszukiwanie skarbów dla całych rodzin. Teraz w naszym powiecie POWIAT Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej ze Stoczka Łukowskiego dzięki dofinansowaniu pozyskanemu za pośrednictwem LGD Razem realizowało projekt Geocachingowy szlak walki i oręża. W ostatnim czasie w naszym powiecie powstało pięć tras geokeszingowych.
Kolizja w Sięciaszce. Wjechał w dom (AKTUALIZACJA)
Kolizja w Sięciaszce. Wjechał w dom (AKTUALIZACJA) Mandat i punkty karne ? to konsekwencje z jakimi spotkał się 34-latek kierujący samochodem marki Audi. Mężczyzna jadąc z nadmierną prędkością ?wypadł? z drogi, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji i stojący w pobliżu dom. Na szczęście poza niegroźnymi urazami jakich doznał kierujący nikt więcej nie ucierpiał.
Dzień Dziecka z bohaterami bajek
Dzień Dziecka z bohaterami bajek ADAMÓW W Dniu Dziecka Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie przygotowuje moc atrakcji dla dzieci. Niestety nie będzie ich aż tak wiele jak na organizowanych dotychczas Dniach Rodziny, jednak organizatorzy mają nadzieję, że to co zaplanowali sprawi radość dzieciom.
Nie wolno pobierać wody z hydrantów. To mogą robić ...
Nie wolno pobierać wody z hydrantów. To mogą robić tylko strażacy SEROKOMLA Gminny Zakład Usług Komunalnych w Serokomli informuje, o bezwzględnym zakazie pobierania wody z hydrantów przeciwpożarowych zainstalowanych na gminnej sieci wodociągowej.
Serokomla z dofinansowaniem na OZE
Serokomla z dofinansowaniem na OZE GMINA SEROKOMLA Gmina otrzymała unijne dofinansowanie w wysokości 1,4 mln. zł na OZE.
Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Zatrzymane kolory pamięci”
Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Zatrzymane kolory pamięci” Komisja rkonkursowa ozstrzygnęła konkurs literacki ?Zatrzymane kolory pamięci?, który został zorganizowany przez Łukowski Ośrodek Kultury.
Najładniejsze okładki książek wybrane
Najładniejsze okładki książek wybrane GMINA KRZYWDA Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywdzie nie tylko lubią czytać, ale również mają zdolności plastyczne. Udowodnili to zgłaszając swoje propozycje do konkursu ?Okładka mojej ulubionej książki?, który właśnie został rozstrzygnięty.
Możesz oddać folię rolniczą i worki po nawozach
Możesz oddać folię rolniczą i worki po nawozach GMINA KRZYWDA Gmina otrzymała dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w wysokości 58,5 tys. zł na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.
Kacper Borkowski w czasie pandemii stworzył "Czarne dziury ...
Kacper Borkowski w czasie  pandemii stworzył ŁUKÓW Jako uczeń liceum zaczął zgłębiać wiedzę o wszechświecie. Jako student postanowił przybliżać innym bezmiar naszej galaktyki i zachodzących w niej zjawisk. Zaglądajcie na jego stronę na fb, czytajcie, lajkujcie. Naprawdę fajnie pisze.
Zgłoszenia do Szkoły Muzycznej
Zgłoszenia do Szkoły Muzycznej Szkoła Muzyczna w Łukowie wydłużyła do 7 czerwca termin zgłaszania kandydatów do klas I na rok szk. 2020/2021.
Kasa dla DPS-u w Ryżkach. Wiemy ile otrzyma ośrodek ...
Kasa dla DPS-u w Ryżkach. Wiemy ile otrzyma ośrodek W Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa na dofinansowanie robót budowlanych dotyczących obiektów służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
20-LATEK NAPADŁ NA SKLEP PÓŹNIEJ SKRADZIONYMI PIENIĘDZMI ZAPŁACIŁ ZA ...
20-LATEK NAPADŁ NA SKLEP PÓŹNIEJ SKRADZIONYMI PIENIĘDZMI ZAPŁACIŁ ZA NARKOTYKI Mundurowi z Adamowa i łukowscy kryminalni ustalili i zatrzymali 20-latka, który zastraszając ekspedientkę w sklepie ukradł z kasy kilkaset złotych
Przetarg na 308 zestawów paneli fotowoltaicznych
 Przetarg na 308 zestawów paneli fotowoltaicznych Dzięki wsparciu Unii Europejskiej Gmina Łuków kończy kolejny projekt zakupu i montażu instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.
Cyknij fotkę i opowiedz o sporcie. Nowy konkurs OSiR
Cyknij fotkę i opowiedz o sporcie. Nowy konkurs OSiR Rozpoczynamy konkurs "Moja ulubiona dyscyplina sportu" w ramach "Dnia Dziecka na sportowo z OSiR"
Nabór do łukowskiej orkiestry dętej
Nabór do łukowskiej orkiestry dętej Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie działające w Łukowskim Ośrodku Kultury prowadzi ponownie nabór do łukowskiej orkiestry dętej.
Zuzia Bochman i Emilia Szcześniak wyśpiewały nagrody ...
Zuzia Bochman i Emilia Szcześniak wyśpiewały nagrody Sukcesy wokalistek Fabryki Piosenki ŁOK.
Godz. 10.00: Koronawirus nie odpuszcza
Godz. 10.00:  Koronawirus nie odpuszcza Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim dotyczą:
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Wywieźli odpady do lasuLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z Torunia

Wydarzenia dodajwszystkie

Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930
01
02
03
04
05
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694-972-047 ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
pozostałe: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
redakcja@lukow24.pl Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 reklama@lukow24.pl
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
lukow@24wspolnota.pl Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
okninska@24wspolnota.pl Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
marta.karwowska@24wspolnota.pl Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
szumowski@24wspolnota.pl Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
wielgosz@24wspolnota.pl
Siedlce Się Dzieje