Dziś są imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

dodane: 04-10-2019 10:36   |   wyświetleń: 34269

Rodzinny narkotykowy interes

Tata dostał "instrukcje" od synów na wypadek pojawienia się policjantów. Miał wyrzucić narkotyki do toalety. Nie udało się wykonać zadania.
Rodzinny narkotykowy interes 
Haszysz, amfetaminę, mefedron, marihuanę i tabletki ekstazy zabezpieczyli łukowscy kryminalni. Takie nielegalne substancje znaleziono przy dwóch braciach, a także w ich domu. Ojciec młodzieńców widząc policjantów w mieszkaniu, próbował narkotyki wyrzucić do toalety. Takie „instrukcje” pozostawili mu synowie.  
Wczoraj, 3 października, łukowscy kryminalni dowiedzieli się, że dwaj bracia spod łukowskiej miejscowości mogą posiadać w swoim domu narkotyki. Sprawdzając tę informację, policjanci pojechali do domu młodzieńców, jednak zastali tam tylko ich ojca. Mężczyzna, gdy tylko zobaczył funkcjonariuszy, pobiegł w kierunku łazienki, gdzie chciał szybko pozbyć się przechowywanych kilku różnych zawiniątek.

52-latek nie zdążył wyrzucić nielegalnych substancji i widząc policjantów w mieszkaniu, odrzucił je na podłogę. Funkcjonariuszom tłumaczył, że to nie jest jego własność. Twierdził, że postępował zgodnie z instrukcją synów, którzy nakazali mu w przypadku przybycia policji, wyrzucić zawiniątka do toalety.

Okazało się, że w zawiniątkach  było łącznie ponad 100 gramów haszyszu, mefedronu i amfetaminy. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone, a 52-latek zatrzymany. Wkrótce zatrzymani też zostali jego dwaj synowie. Policjanci odnaleźli ich w samochodzie marki Audi na jednej z ulic Łukowa. 26 i 23-latek tłumaczyli kryminalnym, że nie mają nic wspólnego z narkotykami. Policjanci nie uwierzyli w ich zapewnienia, dodatkowo w kieszeni spodni starszego z braci odnaleźli woreczek z kilkoma gramami marihuany. Przeszukując z kolei  audi funkcjonariusze odnaleźli też ukryte tabletki ecstasy. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a także 700 złotych, które mieli ze sobą bracia. Teraz prowadzący postępowanie ustalą, skąd młodzieńcy mieli narkotyki i dla kogo były przeznaczone, a także jaką rolę w „interesie” pełnił ich ojciec.

Komentowane

LekkiM (2019-10-04 11:00) 30 7   |   zgłoś do usunięcia
No i git :) Kolejni syfiarze za kratki i tam powinni zeżreć cały ten badziew co miał trafić w kibel :)
Hehe (2019-10-04 12:15) 14 7   |   zgłoś do usunięcia
Z takim ojcem można nawet konie kraść :-D:-D:-D
Gumowiec (2019-10-04 12:44) 19 16   |   zgłoś do usunięcia
Brawo Panowie z wydziału. " Tropić,łapać i pałowac". Oto moje haslo.
Hack (2019-10-04 12:51) 17 6   |   zgłoś do usunięcia
Brawo policja lapac cpunow i dilerow . Ludzie powinni informowac o kazdych chocby podejrzeniach zwiazanych z dragami ,papierosami i alkoholem.
Młoda (2019-10-04 13:23) 8 7   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobrze, powinni wszystkich wyłapać, dzieciaki biorą to świństwo a ci zarabiają kasę na ludzkiej krzywdzie
Lubię kreski (2019-10-04 13:45) 9 2   |   zgłoś do usunięcia
I znowu będzie lipa na mieście
Morda (2019-10-04 14:28) 12 13   |   zgłoś do usunięcia
Jak to skąd mieli? Od grubasa
Czytelnik do Hack (2019-10-04 14:47) 9 3   |   zgłoś do usunięcia
... paliwem,"zatrudnianiem" na czarno, nie wydawaniem paragonów, lewych fakturach, umowach na "gębe", jest tego w Łukowie dość dużo, widać po willach i samochodach.
Olo (2019-10-04 14:55) 3 7   |   zgłoś do usunięcia
Haha mówiłem że tydzień nie minie i następnego dilera złapią. Rodzica nadal nie wiedzą że ich dzieci cpaja to dziecko sąsiada a cpanie kwitnie. Do zobaczenia za tydzień dwa jak następna osoba z narkotykami wpadnie hahah.
Do Olo (2019-10-04 15:01) 4 6   |   zgłoś do usunięcia
A może to ty Olo informujesz policję o tym kto handluje skoro taki pewny jesteś że ktoś wpadnie z dragami
Do Hack (2019-10-04 15:13) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Pewnie , że tak! Ja już poinformowałem Policję o swoich podejrzeniach , że w żabce mogą być wprowadzane do obiegu papierosy i alkohol
Do Olo (2019-10-04 15:15) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Ja mówię tu o narkotykach a nie o papierosach czy alkoholu
Smak Gumy (2019-10-04 16:16) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów.
Lubię kreski (2019-10-04 16:29) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Przegumowac wszystkich . Tak profilaktycznie .
Smak Gumy (2019-10-04 19:10) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Prze gumować tych bandytów oni śpiewają młodych ludzi bardzo to są narkomani pieprzę ni gnojki pierdolone zajebać tych skurwysynów jedna legalizować wszystkie alkohol i papierosy wsadzać do więzienia wsadzać do więzienia tych skurwysynów jebanych bitwa o po głowie i po jajach lewatywa gumową gruszką i poszedł na c*** ty skurwielu jebany narkomanie typu nie zajebie cię hahaha
do smak gumy i jebanego gumowca (2019-10-04 19:10) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
jak cwelu masz kurwo problem to zapraszam na suleje . czekam powiedz mi to w oczy a nie kozak jestes w necie zapraszamy !!
Smak gumy (2019-10-04 19:36) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
A co w sulejach jest ? Gumowac trza ?
Smak Gumy (2019-10-04 19:47) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
Gnoje, ja do ja do was do tych sulej przyjadę i was tak przegumuje pedały wieśniaków że wam garby wyrosną na tych łbach krzywych. Nie będziecie w moim kraju narkotyków mieć ani sprzedawać. Won z Polski jak chcecie się tym zajmować.
ja (2019-10-04 20:05) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Rodzinny interes i każdy zarabiał
Tret in my head (2019-10-04 20:27) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Szkoda, że nie z okolic Stoczka xD
Mirek (2019-10-04 23:45) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Kara śmierci, dla tej bandyckiej rodziny.
Ruski (2019-10-05 01:20) 8 9   |   zgłoś do usunięcia
Morda kurwa Ginbazy jebane tylko podpierdalać umiecie co niektorych to odrazu przy porodzie powinni zatłuc, nicht im tego na siłę w gębę nie pcha wiedzą co robio a jak powstanie afera to się kurwa pucujecie a bo to bo tamto dość że psom sie pucujecie jebane konfidenty to jeszcze na forum ryja pchacie, jebać was zdychajta nagło smiercio
Stróż prawilności (2019-10-05 07:46) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Cwele bandyckie, wasze miejsce jest w Sztumie. Parchy wy zgnuśniałe, będziecie bici przez ludzi honorowych i prawych. Nie ma dla was miejsca na tym świecie, wy kryminaliści przegracie walkę z nami legalnymi ludźmi.
Prawilna (2019-10-05 08:00) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Wszyscy jesteście siebie warci. Narkomani co wstrzykuja te świństwa i Ci co tak obrażają innych. Przy każdej możliwej okazji należy poinformować władze o sytuacjach z udziałem narkotyków jeśli taka jest. By żyło się lepiej.
Woziwoda (2019-10-05 11:27) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
znam rodzine z łazów , łapią dzieci w drodze do szkoły i wstrzykują im maryche potem dzieci same przychodza po działke , jak dziecko nie ma kasy to musi płacić swoim ciałem. Wiem że jeden ksiądz też był zamieszany w proceder ale nei bede móił jego imienia i naziska bo dziś za prawde idzie sie za kraty.
Do woziwoda (2019-10-05 17:04) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie masz jaj lub jajników żeby powiedzieć o kogo chodzi? Żal dupę ściska! A tak na marginesie od kiedy maryske się wstrzykuje?. Jebac wszystkich pedofili i ćpunów. !!!!!
Janusz "Papieżak" Pawlacz (2019-10-06 01:06) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Małe dziewczynki z warkoczykami są tak pyszne jak kremówki w zakopanem.
jarek (2019-10-06 03:01) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Po prostu ich zabić
świder (2019-10-06 03:33) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Obciąć chujom jaja i nasypać do fiuta im te narkotyki, kurwy jebane dilerzy
WKURWIONY (2019-10-06 05:59) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
WYKASTROWAĆ ZAKAPIARÓW. ŚMIERĆ DLA DEALERÓW NARKOTYKÓW.
Zbigniew Zemło (2019-10-06 07:14) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
Szustek to chuj
Tygodnik (2019-10-06 07:35) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Proponuje umożliwić komentowanie jedynie przez założone konto lub FB. Zablokować anonimow.
Do do woziwoda (2019-10-06 08:46) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Jak chcesz szybko uzależnić dzuecko to najlepiej dozylnie aplikować THC lub doodbytniczo czopek per rectum
Ll (2019-10-06 11:56) 6 7   |   zgłoś do usunięcia
Czytając komentarze stwierdzam że 80% to wypowiedzi ludzi z marginesu na dodatek zakichś zaćpanych.
katoliban (2019-10-06 12:54) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
jak był jan pawlacz drugi zywy to takich rzeczy nie było , kazdy sie słuchał a jak nie to pałowanie i kręcenie wora na komendzie, spokój był na ulicach, teraz sie babom w dupach poprzewracało i nie ma komu dzieci na porzadnuych polaków wychowywać . A wiekszosć tycvh tu komentaujących to tylko jaja ogolic i do piaskownicy wrzucić.
Dupa dor.... (2019-10-06 17:45) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
No właśnie WOZIWODA ,wodę to masz wełbie zamiast mózgu .Wiadomo okazja czyni złodzieja ,ale jak to mówią złego kościół nie naprawi a dobrego karczma nie zepsuje ..nikt nikomu na sile nie wciska .
Woziwoda do Dupa dor.... (2019-10-06 18:47) 6 12   |   zgłoś do usunięcia
pokasz sie w realu to ci ryja otuke jak gruche. Cwaniak w necie, pipa w świecie. kim ty jesteś zeby obrażac ludzi? nikt w internecie nie jest anonimowy i już to obrażanie zgłaszam odpowiednim służbom. To że ktoś napisał "zabić ich" też zgłaszam jako namawianie do czynu zabronionego. Skończy się kozaczenie
Nwm (2019-10-06 22:51) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Woziwoda sam właśnie kierujesz groźby karalne z tym ryjek. A tak ogólnie to większości komentując tu to brakuje edukacji bo bardzo nie wiedzą o czym piszą.
Jol (2019-10-07 09:45) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Ja zgłaszam że połowa tutaj piszących to cpaja i mają narkotyki w domu
Dupa... Dor (2019-10-08 22:51) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
Woziwoda jestem kobietą Pajacu.
Dupa.. Dor (2019-10-08 23:00) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
A tak na marginesie z własnego doświadczenia wiem że w tych artykułach jest więcej kłamstw podanych przez policję niż prawdy... Ja już tej strony nie otwieram. Miłego komentowania życzę