Dziś są imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
Dzisiaj odwiedziło nas 1298 osób   |   Osób online: 55   |   Zaloguj się   Rejestracja

Tomasz Goławski  
dodane: 17-07-2017 09:49   |   wyświetleń: 2122

Spędź wakacje z Projektem!

6 wydarzeń, 6 dni konkretnej rozrywki. To propozycja grupy nieformalnej Projekt na wspólne spędzenie wakacji w naszym mieście. Sprawdź, co czeka mieszkańców Łukowa w najbliższych tygodniach.
Spędź wakacje z Projektem!foto. Projekt 
Turniej FIFA 17, dyskoteka w amfiteatrze, czy też gra terenowa. To jedynie niektóre atrakcje, które na letnie wieczory przygotowała mieszkańcom Łukowa nieformalna Ekipa Projekt. Jak informuje jej przedstawiciel Jakub Rodak, jest to pomysł na ożywienie naszego miasta w okresie wyjazdów oraz urlopów.

Wakacje z Projektem to cykl 6 imprez, które odbywać się będą od 19 lipca do 18 sierpnia. Jako pierwszy zorganizowany zostanie turniej w grę FIFA 17, na którym spotkają się fani elektronicznej rozgrywki. Zaplanowano go już na środę 19 lipca. W planach jest też przeprowadzenie tanecznej zabawy w parku miejskim, czy też gra terenowa oraz wspólne grillowanie.  Poniżej przedstawiamy szczegóły wydarzeń:

AMFI DANCE NIGHT (29 LIPCA)
Na jeden wieczór płyta amfiteatru zamieni się w klubowy parkiet! Idealna szansa na spotkanie ze znajomymi przy klubowych, elektronicznych rytmach. Taneczną imprezę w godzinach 20.00 – 24.00 nakręcać będzie DJ-ski duet Kowal & Smyku

WIELKI TURNIEJ FIFA 17 (19 LIPCA).
Turniej w grę FIFA 17 ( gra piłkarska ). Rozgrywki prowadzone na platformie XONE. Turniej z nagrodami, udział w pełni darmowy. Zapisy prowadzone są przez formularz online. Pula nagród 350 zł.  Miejsce: Łukowski Ośrodek Kultury, godz. 10.00 – 18.00.

GRA TERENOWA LLU (18 SIERPNIA)
Gra terenowa. Zachęcamy mieszkańców do aktywnego wypoczynku  i szukania po całym Łukowie ukrytych wcześniej symboli LLU. Ich lokalizacje zamieszczone zostaną wcześniej w Internecie. Osoby, które odnajdą tabliczki z symbolem naszego miasta, będą mogły zgłosić się do Łukowskiego Ośrodka Kultury po odbiór nagród. Osoba, która zbierze najwięcej znajdziek otrzyma nagrodę specjalną.

WIECZÓR PLANSZÓWEK (22 LIPCA)
Sposób na spędzenie wolnego wieczoru ze znajomymi przy rozmaitych grach planszowych. Rozrywka nie tylko dla najmłodszych, gry planszowe o różnym stopniu zaawansowania (taktyczne, ekonomiczne, rozrywkowe, imprezowe). Miejsce: Burgerownia Dubaj, godz: 18.00 - 24.00.

FREESTYLE COLOSSEUM (5 SIERPNIA)
Impreza Hip-Hopowa, konwencja mocno przypominająca Bitwę o Łuków. Zapraszamy 8 freestylowców, którzy walczą w konwencji rap battle (losują temat, następnie improwizują słownie pod hip-hopowy podkład muzyczny). Osoba, która pokaże wyższość nad przeciwnikiem, wygrywa. O ostatecznym triumfie zadecyduje publiczność oraz sędziowie. Miejsce: Amfiteatr w parku miejskim, godz. 19.00 -21.00

WSPÓLNE GRILLOWANIE Z PROJEKTEM (13 SIERPNIA)
Impreza w Parku Miejskim. Zachęcamy Łukowian do spędzenia weekendu w parku, wspólnie grillując z innymi mieszkańcami. Atmosfera piknikowa, czas umilać będzie DJ grający w amfiteatrze. Organizatorzy przewidują też zabawy ruchowe, takie jak np. gra w freesbee. Darmowy trening workout fitness poprowadzi natomiast trener Karolina Kuryła. Miejsce: Amfiteatr w parku miejskim, godz. 15.00 - 20.00.

Wszystkie imprezy są w pełni darmowe. Oprócz grupy Projekt, organizuje je Łukowski Ośrodek Kultury i Miasto Łuków. Patronat nad przedsięwzięciem objął m.in. portal internetowy Łuków24.pl

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Serokomla: wstęga została przecięta
Serokomla: wstęga została przecięta Od 40 lat w gminie Serokomla działa klub sportowy 'Polesie'. Teraz zawodnicy doczekali się nowego budynku zaplecza socjalno - sanitarnego.
Młodzież uczyła się grać
Młodzież uczyła się grać Słuchali rad aktora, później stanęli na deskach sali widowiskowej. Uczniowie z trzech łukowskich szkół wzięli udział w warsztatach teatralnych z Edmundem Skubikiem.
Napiszą test wiedzy o Łukowie
Napiszą test wiedzy o Łukowie Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa zaprasza wszystkich mieszkańców Łukowa do sprawdzenia swojej wiedzy o mieście. Test "Poznaj Swoje Miasto" zaplanowano na 17 listopada.
IV Letnie Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w Szachach
IV Letnie Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w Szachach 35 osób wzięło udział w IV Letnich Mistrzostwach Miasta Łuków Szkół w Szachach, które zorganizowano 4 października. Między sobą rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Od dziś bilety kupimy w saloniku prasowym
Od dziś bilety kupimy w saloniku prasowym Kasy biletowe na łukowskim dworcu kolejowym zostały zamknięte 30 września 2014 roku. Od dziś bilety kupimy w saloniku prasowym. Oferta dotyczy jednak tylko spółki POLREGIO.
Z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi
Z połową serduszka poruszył serca wielu ludzi 9 października na portalu społecznościowym powstała grupa, której celem było uzbieranie jak największej kwoty na leczenie Szymonka. Nie spodziewali się, że już cztery dni później licznik pokaże 100 %. Rodzice chłopca chcą za naszym pośrednictwem podziękować.
Szukasz modnej oprawy? W Okularium już znajdziesz najnowszą kolekcję!
Szukasz modnej oprawy? W Okularium już znajdziesz najnowszą kolekcję! Pisząc o trendach w modzie, nie można pominąć rynku optycznego i opraw okularowych. Na każdy sezon wielcy projektanci przygotowują swoje autorskie pomysły, aby odpowiedzieć na pytanie "Co teraz w modowej trawie piszczy?". Jakie zatem trendy królują w sezonie jesień-zima 2017? W jaki sposób odzwierciedlają one to, co znajdziemy w salonach optycznych? Doradcy Klienta z sieci Okularium mają tę wiedzę w przysłowiowym "małym paluszku". Sprawdziliśmy to!
Kibicuj i wygraj
Kibicuj i wygraj Jak co roku podczas Dnia Niepodległości biegacze stanął na linii startu. Tegorocznej edycji biegów będzie towarzyszyć także Konkurs na Najlepszą Grupę Kibiców.
Tomasz Żółtko w Łukowie
Tomasz Żółtko w Łukowie Bard z Krakowa zaśpiewa przed łukowską publicznością. Biletem wstępu będą dary dla placówki opiekuńczo - wychowawczej.
5 milionów dofinansowania na wyposażenie SOR
5 milionów dofinansowania na wyposażenie SOR Łukowski szpital złożył wniosek o dofinansowanie wyposażenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i je uzyskał. Wiadomość pojawiła się na stronie szpitala dziś.
Człowiek nie jest towarem
Człowiek nie jest towarem Dziś w całej Unii Europejskiej obchodzony jest 11 Europejski Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Ideą kampanii jest propagowanie świadomości o zjawisku i jego rozmiarach, a także wskazanie miejsc, w których można szukać pomocy.
„Łukowiacy” z nagrodą kulturalną
„Łukowiacy” z nagrodą kulturalną 'Łukowiacy' odebrali Nagrodę Kulturalną Województwa Lubelskiego. Zarząd Województwa Lubelskiego docenił zespół za pielęgnowanie i ochronę tradycji regionu.
By wiedzieć i pamiętać
By wiedzieć i pamiętać Przywoływanie pamięci o Żydach jako mieszkańcach naszego miasta rozpoczęło się 10 lat temu. Przez ostatnie dni w tym kierunku wydarzyło się dużo.
Młodzież z "Kościuszki" na zlocie w Krakowie
Młodzież z Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie aktywnie włączają się w obchody roku kościuszkowskiego. W zeszłym tygodniu reprezentacja szkoły uczestniczyła na Ogólnopolskim Zlocie Młodzieży Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.
Promowali podróże Sienkiewicza
Promowali podróże Sienkiewicza "Henryk Sienkiewicz. Życie na walizkach" to nazwa albumu biograficznego ukazującego łukowskiego noblistę od nieco mniej znanej strony. W niedzielę 15 października w muzeum w Woli Okrzejskiej odbyła się promocja książki na ten temat.
Ślubowanie w Radoryżu Smolanym
Ślubowanie w Radoryżu Smolanym 58 uczniów złożyło ślubowanie w odbywających się wczoraj obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym.
Nowy samochód dla strażaków w Krzywdzie
Nowy samochód dla strażaków w Krzywdzie Iście filmowe powitanie miał nowy samochód, który służył będzie strażakom ochotnikom z Krzywdy. Pojazd kosztował blisko 1 mln złotych.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Serokomla: wstęga została przeciętaMłodzież uczyła się graćIV Letnie Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w SzachachBy wiedzieć i pamiętaćMłodzież z Ślubowanie w Radoryżu SmolanymNowy samochód dla strażaków w KrzywdzieTrzy medale na turnieju w CzechachWczoraj taniec i kaligrafia, dziś uroczystości na cmentarzuGrad medali dla szachistów z SzachpoluĆwiczyli na poligonie w Jagodnem90-latka świętowała swoje urodziny

Obejrzyj

Nowy samochód dla strażaków w KrzywdzieWojewództwo chce pomóc SyryjczykomSąd w Lublinie: 6 lat więzienia dla mieszkańca ŁukowaWspólne ćwiczenia strażakówWojska NATO przybędą do Woli GułowskiejPół miliona paczek papierosów zarekwirowanych przez policję!Fundacja Wolności zaprasza na spotkanieCiężki sprzęt nad zalewem. Wędkarze odławiają ryby (WIDEO)Ponad 140 km/h w okolicy szkołyZalew ogrodzony, wody coraz mniejKonno wyruszyli do KodniaPielgrzymi na szlaku. Zobacz film z lotu ptaka

Wydarzenia dodajwszystkie

Październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
01
02
03
04
05
Młodzież uczyła się grać
Młodzież uczyła się grać
Słuchali rad aktora, później stanęli na deskach sali widowiskowej. Uczniowie z trzech łukowskich szkół wzięli udział w warsztatach teatralnych z Edmundem Skubikiem.
Reklamy

Prognoza pogody

IV Letnie Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w Szachach
IV Letnie Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w Szachach
35 osób wzięło udział w IV Letnich Mistrzostwach Miasta Łuków Szkół w Szachach, które zorganizowano 4 października. Między sobą rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Polub nas na facebooku


Starsze artykuły

Członkowie Łukowskiej Rady Seniora wylosowani
Dziś o godzinie 12.00 w Urzędzie Miasta w Łukowie ...
Historia PKP na zdjęciach i w dokumentach
Wystawa poświęcona kolejnictwu przybliży 150 lat jej historii, która zaczęła ...
Ćwiczyli na poligonie w Jagodnem
Jednostki strażackie zrzeszone w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym i Wojskowa Straż Pożarna ...
Sezon halowej piłki nożnej dobiegł końca
W tegorocznych rozgrywkach, które trwały od 14.11.2015 r. do ...
Usuń azbest z dofinansowaniem
Na oficjalnej stronie Urzędu Gminy w Krzywdzie pojawiła się ...
Prezes ŁukPaszu o przyszłej inwestycji
Zgodnie z zapowiedziami podjęliśmy starania, by porozmawiać z prezesem firmy ...
Inwestycje na drogach krajowych
Tydzień temu dzieliliśmy się z Państwem informacjami jakie otrzymaliśmy ...
Dorabiałeś do emerytury? Rozlicz się z ZUS
Emeryci i renciści powinni powiadomić ZUS o przychodach, od ...
Kiedy decyzja, a kiedy wypłata świadczenia?
W ubiegłym roku ruszył program 500 +. Tylko w ...
Ogień za elewatorami
Niespełna pół godziny temu od Czytelnika otrzymaliśmy informację o ...
Zagrają dla Alicji
„Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji” to akcja charytatywna, ...
Dzisiejsze (poranne) zdarzenia drogowe w Łukowie
Dziś w Łukowie nasi Czytelnicy byli świadkami dwóch zdarzeń ...
616 paczek nielegalnych papierosów
Wczoraj łukowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, realizując własne ...
Gra komputerowa szóstoklasisty nagrodzona
Bartosz Lenk wziął udział w konkursie „Kreatywnie o ułamkach”. ...
Turniej o puchar wójta rozstrzygnięty
W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łukowie spotkało ...
Świńska grypa 30 kilometrów od Łukowa!
Siódemka chorych na świńską grypę przebywa obecnie w szpitalu miejskim ...
Nowy sztandar na 90-lecie szkoły
W 1927 roku w naszym mieście powstała szkoła, która ...
Pirania na kolację - Magda i Tomek o swojej podróży ...
Pewnego pochmurnego dnia Magda i Tomek rzucili wszystko, sprzedali ...
Dwa dni z Wesołą Nutką
Przez dwa dni, 16 i 17 kwietnia, w Łukowskim ...
Moc siłaczy bez dopalaczy
Niedawno pisaliśmy o rozgrywkach sportowych zorganizowanych pod hasłem „Okiwać ...
O dotacji na budowę III etapu obwodnicy i budżecie na ...
15 grudnia o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu ...
Dwudniowa wizyta marszałek Sejmu Małgorzaty Kidawa-Błońskiej na Lubelszczyźnie ...
Wizyta rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Aktywności Społecznej  w ...
The Best of The Lukow
Niedzielna Gala przy Fontannie jest co roku zwieńczeniem obchodów ...
Kolejne wyniki łukowskiej halówki
Zawody rozegrano w hali sportowej im. Romualda Szajdziuka przy Zespole ...
O niepodległości w piosence i na plakacie
Podczas II Gminnego Festiwalu Pieśni Niepodległościowej w Zarzeczu Łukowskim zaprezentowało ...
Umowa między szpitalami podpisana. Czemu posłuży?
Szpital w Winnikach na Ukrainie ma 15 oddziałów, na ...
Alicja Dziurdziak i Klaudia Borejko na scenie
W poniedziałkowy wieczór przed zgromadzoną publicznością wystąpiły kolejne stypendystki ...
Enea zdradza plany dotyczące Bogdanki
Chociaż, tak jak pisaliśmy już wcześniej, Zarząd Bogdanki pozytywnie odpowiedział ...
W Trzebieszowie niepodległość będą świętowali aż 3 dni
Tegoroczne obchody 98. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczną się w ...
Rozprawa administracyjna w sprawie kurników
Sprawa kurników w Dmininie, po wydaniu negatywnej opinii przez ...

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: Kupujemy Zadłużone Spółki - Ochrona 299 ksh i podatkowa ...
Zarządzasz firmą lub odpowiadasz za jej finanse? Masz wątpliwości co do zastosowania przepisów? Codziennie podejmujesz ryzykowne decyzje? Obawiasz się kontroli skarbowej lub z ZUS? Kupujemy zadłużone spółki celem ich ...
Dam pracę: MAGAZYNIER
Praca na stanowisku magazynier. Wymagane prawo jazdy kat. B. Miejsce pracy Łuków
Kupię: Kupimy Zadłużone Spółki - Ochrona Podatki
Zajmując się poszczególnymi przypadkami dokładamy niezwykłej starannosci i sumienności, aby nadrzędnym celem naszej pracy stała się pomoc przedsiębiorcom, którzy w skutek złośliwych, celowych, wyniszczających kontroli ...
Dam pracę: Dam pracę w Danii
Poszukuję chętnych do pracy fizycznej w Danii. Praca na terenach zielonych i leśnych, pielęgnacja i wycinka gałęzi i drzew, prace porządkowe. Mile widziane umiejętności dodatkowe: - znajomość ...
Sprzedam: SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI po poluj. ur. 07.10.2017
SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI rodowodowe, czarne podpalane, ur. 07.10.2017r, po doskonałych, polujących rodzicach (ojciec Champion Pracy) - foto rodzice, do odbioru od 01.12.2017r. bezpośrednio w hodowli ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
ADRES REDAKCJI
Redakcja Łuków24.pl
ul. Partyzantów 1D
21-400 Łuków

Redaktor Naczelny
Tomasz Goławski
tel. 533-359-160
tomasz.golawski@lukow24.pl
Redaktor Prowadząca Łuków24.pl
Wioletta Ekielska
tel. 533-359-161
redakcja@lukow24.pl
Reklama
Reklamuj się z Łuków24.pl
tel. 575-803-032
reklama@lukow24.pl

ADRES DO KORESPONDENCJI


Redakcja Łuków24.pl
ul. Prusa 4a,
21-400 Łuków