Dziś są imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

dodane: 14-11-2019 10:23   |   wyświetleń: 9455

Śmierć na drodze. Nie żyje 50-latek potrącony przez autobus

Do tragedii doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Kolonia Gręzówka.
Śmierć na drodze. Nie żyje 50-latek potrącony przez autobus 
Do zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi, w terenie zabudowanym. Jak ustalili mundurowi, mieszkaniec Kolonii Gręzówka szedł nieprawidłową stroną jezdni i został potrącony przez autobus marki Autosan. 50- latek w wyniku poniesionych rozległych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu. 

Policjanci ustalili, że kierujący autobusem 56-latek z Łukowa był trzeźwy- relacjonuje Marcin Józwik, oficer prasowy KPP Łuków. 

Teraz mundurowi pod nadzorem prokuratora będą prowadzili śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Komentowane

Polak (2019-11-14 11:10) 35 30   |   zgłoś do usunięcia
Więcej jeszcze rząd powinien rozdawać pieniędzy wcześniej rozdawać emerytury już po 10 latach dla policji wojska celników bo łatwo jest rozdać kupić sobie głosy w wyborach ale gdzie pieniądze na chodniki na ścieżki rowerowe ile już osób zginęło i ginie cały czas
Mieszkaniec (2019-11-14 11:11) 44 9   |   zgłoś do usunięcia
Ciekawe ile jeszcze pieszych musi zginąć nim się nauczą nosić odblaski lub kamizelki
Smak Gumy (2019-11-14 11:43) 13 34   |   zgłoś do usunięcia
Przegumować bandytów
Ja (2019-11-14 14:00) 9 21   |   zgłoś do usunięcia
Nienaucza się nosić nigdy . Mentalności niektórych ludzi nie zmienisz
awd (2019-11-14 15:01) 11 7   |   zgłoś do usunięcia
moze policja by karała nawet symbolicznym najnizszym mandatem pieszych bez odblaskow
Cierp (2019-11-14 15:10) 7 14   |   zgłoś do usunięcia
Jakby wzioł taxi zamiast łazić to by żył. Kożystajcie z taxuwek ludzie ! ! ! !
Hmmm (2019-11-14 19:05) 7 17   |   zgłoś do usunięcia
Ja wiem.. ze pieszy popelnil wykroczenie bo szedl zla steona jezdni... ale jak ktos idzie zla strona jezdni to znaczy że można go rozjechać? A od czego w samochodzie są światła? Jak policja bedzie pisac mandaty nawet symboliczne biednym ludziom za blache wykroczenia to nie zostawicie na nich suchej nitki... A co jest najlepsze? Że policjanci jeżdza z miejsca w miejsce realizować mapy zagrożeń, i beda ogarniać akcje za akcją to nigdy ich nie będzie tam gdzie jest rzeczywiste zagrożenie.
Do Hmmmm (2019-11-14 19:51) 12 8   |   zgłoś do usunięcia
Zrób prawo jazdy i dopiero zacznij wypowiadać się bo po tym co napisałeś widać, że nie masz pojęcia.
As (2019-11-14 20:03) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Światła to ty sobie załącz w mózgu bo ci coś nawet nie iskrzy a po to są wymyślone odblaski i chodzenie drugą stroną ulicy nie dla zabawy tylko dla bezpieczeństwa,ale taki jak ty to założy Gumiaki i uważa że nic nie musi bo to inni gonił a jemu nic się nie stanie
Oj (2019-11-14 22:32) 7 15   |   zgłoś do usunięcia
Panowie kierowcy zawodowi, taka refleksja... Przekraczane dopuszczalne godziny pracy, brak tygodniowych odpoczynków, praca po kilkanaście dni pod rząd, wszystko za marne grosze. Pytanie : jest nieszczęśliwy wypadek jak w tym przypadku, kto ryzykuje bardziej kierowca czy prezes? Myślicie że warto? Otóż kierowca podpisuje urlopówki a nie prezes. Może być nie wasza wina, ale... Nie dajcie się za parę groszy... przestrzegajmy czasu pracy kierowcy, nim będzie za późno, szerokości
Wojenka (2019-11-15 06:53) 10 21   |   zgłoś do usunięcia
A nikt nie wziął pod uwagę,że ten pieszy nie dość, że szedł zła strona drogi, to na dodatek był jeszcze pod znacznym wpływem alkoholu? Przeciez go znałem i on pił i sam miałem sytuacje dwa razy na drodze, kiedy musiałem zatrzymać auto i szerokim łukiem ominąć go.
Kierowca (2019-11-15 09:20) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Szefo jak pochlal to często kierował ruchem na rondzie zresztą też bez odblaskow
Hmmm (2019-11-15 10:40) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Powiedzcie mi od kiedy spacerowanie pod dzialaniem alkoholu jest zabronione?
Krr (2019-11-15 10:52) 4 5   |   zgłoś do usunięcia
Do Hmmm...Prawda jest taka iż każdy kierowca ma świadomość że poboczem może maszerować nieoświetlone "widmo" ale spacerowanie bez elementów odblaskowych to jak gra w rosyjską ruletkę. Przy obecnej ilości samochodów i tyluż kierujących - ludzi różnych, mało doświadczonych, niedowidzących w nocy, zmęczonych lub po prostu z marnymi umiejętnościami prowadzenia auta prawdopodobieństwo przeżycia maleje w stopniu bardzo dużym. Proszę odpowiedzieć więc sobie samemu na pytanie kto w takim razie ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy.
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI? : JAK SIĘ POZBYĆ ...
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI? : JAK SIĘ POZBYĆ PLASTIKÓW SAMOCHODOWYCH? - Gdzie mieszkańcy naszego miasta mogą pozbywać się nietypowych śmieci plastikowych, np. plastików samochodowych ? zapytał burmistrza radny Mariusz Chudek?
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI?: Czy rowerzyści mogą jeździć ...
O CO PYTAJĄ ŁUKOWSCY RADNI?: Czy rowerzyści mogą jeździć po chodniku przy ul. Warszawskiej? - Czy jest możliwość dopuszczenia ruchu rowerowego na chodniku dla pieszych biegnącym wzdłuż ul. Warszawskiej - na odcinku od przejazdu kolejowego do ul. dr. Andrzeja Rogalińskiego - pytał radny Przemysław Suchodolski.
Nowe drzewa w mieście
Nowe drzewa w mieście Ponad 150 drzew nasadzili w październiku pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Łukowie. Drzewka pojawiły się w ośmiu miejscach, m.in. w parku miejskim.
Plener, odznaczenia i nowe władze Stowarzyszenia Twórców ...
Plener, odznaczenia  i nowe władze  Stowarzyszenia Twórców Ludowych Oddział w Łukowie W Muzeum Regionalnym w Łukowie odbył się plener rzeźbiarski pt. ,,Rzeźba ludowa dawniej i dziś", którego organizatorem było muzeum oraz Stowarzyszenie Twórców Ludowych Oddział w Łukowie.
Podsumowali tegoroczną edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa ...
Podsumowali tegoroczną  edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa Osaka W Muzeum Regionalnym w Łukowie nastąpiło uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji szkółki rzeźbiarskiej, którą prowadził znany łukowski artysta rzeźbiarz Krzysztof Osak.
Bal andrzejkowy w ŁUTW (GALERIA)
Bal andrzejkowy w ŁUTW (GALERIA) W piątek 29 listopada w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w balu andrzejkowym.
Pożar, kradzieże i wypadek
Pożar, kradzieże i wypadek Kronika kryminalna z KPP w Łukowie
Test wiedzy - ostatni moment na zapisy!
Test wiedzy - ostatni moment na zapisy! Sprawdź czy pytania będą trudne?
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Zbiórka dla dzieci z domu dziecka.
Rowerzysta pił i bez oświetlenia ruszył w drogę
Rowerzysta pił i bez oświetlenia ruszył w drogę Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala 53-letniego rowerzystę z gminy Stanin. Wczoraj wieczorem nieoświetlonego rowerzystę potrącił kierowca opla
To oni pomogli napadniętej kobiecie
To oni pomogli napadniętej kobiecie Pan Tomasz i Pan Marcin, którzy w ubiegłym tygodniu wykazali się postawą godną naśladowania reagując na rozbój do jakiego doszło na osiedlu Sienkiewicza spotkali się z Komendantem Powiatowym Policji w Łukowie. Do podziękowań i życzeń nadkom. Leszka Misiaka przyłączył się burmistrz Piotr Płudowski.
Chcą być „Efektywni w biznesie”
Chcą być „Efektywni w biznesie” 6 grudnia odbędzie się Łukowskie Forum Gospodarcze dla Regionu. Łuków24 jest patronem medialnym wydarzenia.
Opowiedz im historię ....
Opowiedz im historię .... Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zwracają się do Państwa z prośbą.
Pobił ofiarę chcąc ją okraść
Pobił ofiarę chcąc ją okraść Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował sąd wobec 20-latka z gminy Łuków. Młodzieniec chcąc ukraść kobiecie torebkę dotkliwie ją pobił,
Lena, Julia i Maciej czarują słowem
Lena, Julia i Maciej czarują słowem Recytatorzy ŁOK: Julia Semczuk i Maciej Radomyski laureatami 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
Nowy szef miejskiej oświaty
Nowy szef miejskiej oświaty Krzysztof Stępniak został naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta w Łukowie
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Tłumy na roztańczonym jubileuszuHarcerze opanowali Wolę OkrzejskąRuszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych w łukowskim szpitaluLata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieDni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad KrznąDni Łukowa 2019: Bieg i biesiada na inauguracjęMuzyczne warsztaty w BieszczadachFotografia abstrakcyjna w ŁOKTurniej Szkół Sienkiewiczowskich: wygrana SiedlecPrawybory w Alejach„Czyste Powietrze”: zgłoś się do programu

Obejrzyj

Lata 70. na scenieSound'n'Grace zagrał w ŁukowieSzóstka kandydatów starła się podczas Wielkiej Debaty WspólnotyMuzyczne warsztaty w BieszczadachNauczycielski protest songWiozła dwoje dzieci. Miała ponad 3 promilePotrącił 4 osoby!Kampania przeciw dopalaczomMnóstwo głosowań na sesjiPo nieboskłonie - wiosenny przebój!Medialne warszaty z uczelnią z ToruniaWjechała na czerwonym świetle. Zobacz film

Wydarzenia dodajwszystkie

Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
01
02
03
04
05
Najbliższe wydarzenia
O prawie spadkowym na UTW
O prawie spadkowym na UTW
W poniedziałek 25 listopada Galerii PROwizorium ŁOK słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w spotkaniu, poświęconym podstawowym zagadnieniom z prawa spadkowego
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Sprzedam: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU TELEFON 694-972-047
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Dam pracę: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
pozostałe: KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007 [email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 184 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje