Dziś są imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Dzisiaj odwiedziło nas 1240 osób   |   Osób online: 357   |   Zaloguj się   Rejestracja

Redakcja  
dodane: 14-11-2017 09:15   |   wyświetleń: 116

Remis na koniec. Orlęta Łuków mistrzem jesieni

Wynikiem 2:2 zakończył się mecz Orląt Łuków z drużyną Tytana Wisznice. Żółto-czerwoni zimową przerwę spędzą na fotelu lidera w bialskiej okręgówce.
Remis na koniec. Orlęta Łuków mistrzem jesienifoto. Tomasz Goławski 
Za nami 13. kolejka bialskopodlaskiej ligi okręgowej piłki nożnej. Piłkarze Orląt Łuków w ostatnim w tym roku ligowym meczu zremisowali u siebie z ekipą Tytana Wisznice. Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy po 15 minutach prowadzili już 2:0. Najpierw w 5 minucie efektownym strzałem zza pola karnego popisał się Sebastian Matuszewski, a wynik po strzale głową po rzucie rożnym podwyższył Piotr Fortuna. Żółto-czerwoni mogli w pierwszej połowie prowadzić nawet 4:0 lecz doskonałych sytuacji nie wykorzystał Damian Soćko. Kontaktową bramkę strzelili w 17 minucie goście, wykorzystując rzut wolny. Do bramki trafił Rozwadowski.

Po bramce gości, gra wyrównała się. Gdy piłkarze Tytana stawiali na prowadzenie piłki, żółto-czerwoni skupili się na kontratakach. W drugiej połowie gra nie zmieniła się. Przełomową okazała się 71 minuta i faul poza polem karnym bramkarza z Wisznic Nowachowicza. Zawodnik ten przyblokował wychodzącego sam na sam piłkarza Orląt Mateusza Wysokińskiego, za co zobaczył czerwoną kartkę. Niestety goście grając w osłabieniu nie tylko nie pozwolili łukowianom na oddawanie celnych strzałów w kierunku bramki, lecz sami 3 minuty przed końcem doprowadzili do wyrównania wyniku spotkania. W 87 minucie widowiskowym strzałem z woleja popisał się Michał Gromysz. Mecz zakończył się więc wynikiem 2:2.

Niedzielne spotkanie daje Orlętom Łuków pozycję lidera tabeli po jesiennej fazie rozgrywek. Po 13 kolejkach podopieczni Roberta Rożańskiego mają dorobek 35 punktów w tabeli i o 3 oczka wyprzedzają rywali z Międzyrzeca Podlaskiego. Są też jedyną niepokonaną ekipą w lidze okręgowej. Pozostałe drużyny z powiatu zajmują niższe miejsca: ŁKS Łazy 6 miejsce, Unia Krzywda 7, Olimpia Okrzeja 8, Kujawiak Stanin 10, a Bizon Jeleniec 14 miejsce w tabeli.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomoc ...
Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomoc Kradzież quada marki Yamaha to jedno ze zdarzeń, które miało miejsce w ostatnim tygodniu w powiecie łukowskim. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu pojazdu. Oferują 3 tys. zł nagrody.
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu Gabriela Łukasik, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odniosła zwycięstwo w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Henryka Hampla. Muzyczne występy odbywały się w ostatni weekend niedaleko Częstochowy.
Sołeckie spotkanie Seniorów w Strzyżewie
Sołeckie spotkanie Seniorów w Strzyżewie W listopadzie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seniora. Z tej okazji od kilku już lat na terenie gminy Łuków organizowane jest sołeckie spotkanie seniorów "Seniorada". Taka impreza miała również miejsce 19 listopada w Strzyżewie.
Paczka dla Kombatanta już po raz piąty
Paczka dla Kombatanta już po raz piąty Za nami impreza sportowa, która na stałe zagościła w kalendarzu łukowskich wydarzeń. Mowa o piątej, jubileuszowej edycji turnieju piłki nożnej "Paczka dla Kombatanta".
Konkurs na najpiękniejszą choinkę
Konkurs na najpiękniejszą choinkę Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej ogłasza konkurs na najpiękniejszą łukowską choinkę i ozdobę choinkową. Co zrobić żeby wygrać?
Przedszkolaki świętowali Niepodległą
Przedszkolaki świętowali Niepodległą Przedszkole Miejskie nr 4 w Łukowie aktywnie włączyło się w obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademię z okazji święta przygotowała dziecięca grupa "Pszczółek".
Ostatnia droga Antoniego Dołegi
Ostatnia droga Antoniego Dołegi Najdłużej ukrywający się w Polsce Żołnierz Wyklęty udał się na zasłużony spoczynek. W niedzielę 19 listopada w Trzebieszowie odbył się pogrzeb Antoniego Dołęgi ps. "Kulawy Antek" i "Znicz". Uroczystość zorganizowano z pełnym ceremoniałem wojskowym.
Aleje wyprzedają sprzęt ze szkolnych warsztatów
Aleje wyprzedają sprzęt ze szkolnych warsztatów Zespół Szkół nr 1 w Łukowie informuje o możliwości nabycia sprzętu ze szkolnych warsztatów. Ogłoszony został przetarg na sprzedaż mienia ruchomego. Na liście przedmiotów do sprzedaży widnieją 43 pozycje.
Pisali test wiedzy o Łukowie
Pisali test wiedzy o Łukowie Za nami druga edycja testu wiedzy z historii Łukowa "Poznaj Swoje Miasto". W piątek 17 listopada swoją wiedzę na temat miasta sprawdziło 30 osób. Organizatorem testu było stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa.
Andrzejki dla seniorów w Serokomli
Andrzejki dla seniorów w Serokomli Blisko setka osób z gminy Serokomla bawiła się na zabawie andrzejkowej 15 listopada. Organizatorem integracyjnej imprezy było Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla.
Święto Niepodległości w gminie Łuków
Święto Niepodległości w gminie Łuków 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości świętowana była nie tylko w Łukowie. Uroczystości zorganizowane zostały m.in. również w Zarzeczu Łukowskim.
Szachowi Mistrzowie powiatu łukowskiego
Szachowi Mistrzowie powiatu łukowskiego Za nami kolejna odsłona IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej. Tym razem 10 listopada rywalizowano o tytuł Mistrza Powiatu Łukowskiego.
Trwa Szkoła Izolacji Jetro Isover. Pierwsza szóstka jedzie do ...
Trwa Szkoła Izolacji Jetro Isover. Pierwsza szóstka jedzie do Gliwic Ruszyła rywalizacja szkół w ramach projektu "Szkoła Izolacji Jetro Isover". Pierwsi uczniowie zapewnili już sobie wyjazd do fabryki w Gliwicach.
Poseł Kukiza w Łukowie
Poseł Kukiza w Łukowie Dziś do naszego miasta zawita Poseł RP z ramienia Kukiz'15 Jakub Kulesza. Spotkanie z parlamentarzystą zaplanowano o godz. 19.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury.
Chcą wygrać wielbłąda
Chcą wygrać wielbłąda 6 stycznia w Łukowie po raz kolejny odbędzie się Orszak Trzech Króli. Przyszłoroczne wydarzenie może zostać wzbogacone o obecność... wielbłąda. By zwierzę pojawiło się w naszym mieście, potrzebna jest pomoc internautów.
Rusza łukowska halówka
Rusza łukowska halówka Na 18 i 19 listopada zaplanowano pierwszą kolejkę nowego sezonu Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Tytułu mistrza I ligi broni drużyna Epaka.pl.
Sukcesy młodych wokalistów
Sukcesy młodych wokalistów Udział w nagraniu płyty oraz wyjazd do Rimini we Włoszech to nagrody dla młodych wokalistów z Łukowa. Wręczono je za udział w Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka".
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomocSołeckie spotkanie Seniorów w StrzyżewiePaczka dla Kombatanta już po raz piątyPrzedszkolaki świętowali NiepodległąOstatnia droga Antoniego DołegiPisali test wiedzy o ŁukowieAndrzejki dla seniorów w SerokomliŚwięto Niepodległości w gminie ŁukówSzachowi Mistrzowie powiatu łukowskiegoTrwa Szkoła Izolacji Jetro Isover. Pierwsza szóstka jedzie do GliwicSukcesy młodych wokalistówŚlubowanie w „Trójce”

Obejrzyj

Ostatnia droga Antoniego DołegiNowy samochód dla strażaków w KrzywdzieWojewództwo chce pomóc SyryjczykomSąd w Lublinie: 6 lat więzienia dla mieszkańca ŁukowaWspólne ćwiczenia strażakówWojska NATO przybędą do Woli GułowskiejPół miliona paczek papierosów zarekwirowanych przez policję!Fundacja Wolności zaprasza na spotkanieCiężki sprzęt nad zalewem. Wędkarze odławiają ryby (WIDEO)Ponad 140 km/h w okolicy szkołyZalew ogrodzony, wody coraz mniejKonno wyruszyli do Kodnia

Wydarzenia dodajwszystkie

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930
01
02
03
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu
Łukowianka na ogólnopolskim festiwalu
Gabriela Łukasik, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odniosła zwycięstwo w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Henryka Hampla. Muzyczne występy odbywały się w ostatni weekend niedaleko Częstochowy.
Reklamy
Mikołaje będą biegać po parku
Mikołaje będą biegać po parku
Już 3 grudnia park miejski w Łukowie zapełni się biegającymi Mikołajami. Na sportowo-charytatywną imprezę zaprasza już dziś Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc oraz towarzyszący jej Biegacze Pomagacze.

Prognoza pogody

Błyskawiczne szachy? To możliwe
Błyskawiczne szachy? To możliwe
Za nami kolejny turniej w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej. Tym razem rywalizowano w szachach szybkich oraz błyskawicznych.

Polub nas na facebooku


Starsze artykuły

Festiwal z amonitem w roli głównej
Lokalna Grupa Działania „Razem ku Lepszej Przyszłości” zaprosiła mieszkańców ...
Strażacy ochotnicy zdobywali nową wiedzę
1 lipca Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie ...
Stypendia dla najlepszych wręczone
Uczniowie, którzy wypracowali sobie średnią ocen powyżej 4,5 a ...
AKTUALIZACJA: 8-latek zmarł. Tragiczny finał wypadku w Kobiałkach Starych
Dziś w Kobiałkach Starych doszło do zderzenia samochodu osobowego ...
Nie daj się oszukać! Weź udział w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym ...
Według danych policji, tylko w pierwszym półroczu 2015 roku ...
Niebezpieczne zderzenie w okolicach Bojanówki
O wypadku informują nas Czytelnicy.Skrzyżowanie krajowej 63-ki z drogą na ...
Zima zaskoczyła kierowców
Zima to czas kiedy kierowcy, w sposób szczególny, powinni ...
Wystawa, z której obrazy można kupić
W poniedziałek odbył się wernisaż wystawy ...
Spotkanie z autorką kryminałów
12 października o godzinie 17.00 w łukowskiej bibliotece odbędzie ...
Zakończył podróż na barierze ochronnej na Krznie
Trwające od wczoraj opady śniegu spowodowały, że na drogach są ...
Zasłużeni dla gminy
Na początku spotkania wręczono tytuł Honorowego Obywatela. Otrzymał ...
Pobiła prababcię, by ukraść pieniądze
Policję zaalarmowała sąsiadka 93-letniej staruszki, która ...
Trzy medale na turnieju w Czechach
Kilka dni temu, 13 i 14 października czeskiej Pradze odbyły się ...
O wyklętych po raz drugi
,,Wyklęci – Niepokonani Ziemi Łukowskiej” to temat konferencji historycznej, ...
Zaproszenie na piknik rekreacyjny
Już w najbliższą niedzielę mieszkańcy Stoczka Łukowskiego i okolic ...
Pożegnali lato z Jackiem Kawalcem i Robertem Chojnackim
Na wspólne pożegnanie wakacji zaprosili w tym roku Łukowski ...
Najlepsza Szkolna Internetowa Gra Giełdowa
Ewa Urbanek, Paulina Szczuchniak, Izabela Gromada to uczennice Technikum ...
Mikołajki dla dzieci ze szpitala
Akcja przeszła nasze oczekiwania, bo na nasz apel odpowiedziało naprawdę ...
Rajd powstańczy znów wyruszy
By pamięć o bohaterach wciąż żyła, chcą wyruszyć ich ...
Co dalej z III etapem „małej obwodnicy”?
Pod koniec września 2015 roku pisaliśmy o obawach, że Unia ...
Piękna Maria z AWF
Zdobywczyni głównego tytułu w konkursie Miss AWF 2015/2016 pochodzi z ...
Gmina Serniki: konkurs na najsmaczniejszy... sernik
Warunkiem udziału w konkursie jest samodzielne wykonanie ciasta. Ciasto musi ...
Regionaliści w Stoczku Łukowskim
Stoczek Łukowski w ostatni weekend października był miejscem rozmów na temat ...
Za wysoki krawężnik czy zbyt niskie zawieszenie?
Na terenie naszego miasta znajdują się płatne miejsca parkingowe. ...
Podwórkowe haratanie w gałę
Do 17 maja zbierane są zapisy drużyn do XVII ...
Druga odsłona Jetro Cinema Summer
Jetro Cinema Summer to według organizatorów (ŁOK i firma ...
Burza, grad i silne opady deszczu
Nad naszym regionem było spore oberwanie chmury połączone z lokalnymi ...
To oni wiedzą najwięcej o wynalazczości
W eliminacjach okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości wzięło ...
Teddy Jr. znów na koncertach na Lubelszczyźnie
Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi ...
Gaszą pożary od 100 lat
W niedzielę 26 czerwca w Trzebieszowie hucznie obchodzono 100 ...

Ogłoszenia   dodajwszystkie

Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Kupię: KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047
Kupię: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze ...
Inne: KUPIE STARE DOKUMENTY,ZDJECIA,LEGITYMACJE WOJSKOWE
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon ...
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
ADRES REDAKCJI
Redakcja Łuków24.pl
ul. Partyzantów 1D
21-400 Łuków

Redaktor Naczelny
Tomasz Goławski
tel. 533-359-160
tomasz.golawski@lukow24.pl
Redaktor Prowadząca Łuków24.pl
Wioletta Ekielska
tel. 533-359-161
redakcja@lukow24.pl
Reklama
Reklamuj się z Łuków24.pl
tel. 575-803-032
reklama@lukow24.pl

ADRES DO KORESPONDENCJI


Redakcja Łuków24.pl
ul. Prusa 4a,
21-400 Łuków