Dziś są imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Tomasz Goławski  
dodane: 15-03-2019 14:31   |   wyświetleń: 4488

Orlęta Łuków z dotacją Miasta

Kurator ŁKS Orlęta Łuków Paweł Sych i burmistrz miasta Piotr Płudowski podpisali w siedzibie klubu umowę przekazującą na konto klubu 350 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z konkursu ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz sportu w mieście.
Orlęta Łuków z dotacją Miastafoto. Tomasz Goławski 

Umowa między Miastem, a klubem mogła być podpisana dopiero teraz, ponieważ sportowe stowarzyszenie do niedawna nie miało jakiegokolwiek reprezentanta mogącego podejmować prawnie wiążące decyzje. Teraz taką osobą jest kurator Paweł Sych, który w piątek 15 marca w południe spotkał się z burmistrzem Piotrem Płudowskim i podpisał umowę na przekazanie dotacji.

- Ostatnie wydarzenia w klubie były bardzo dynamiczne. Czekaliśmy na moment wskazania przez sąd kuratora i dzisiaj mamy przyjemność podpisania umowy z klubem na realizację zadania publicznego. Mam nadzieję, że moment ten zapoczątkuje pozytywne zmiany w klubie - mówił burmistrz Płudowski.

- Dla nas to ważna chwila, bo funkcjonowanie Orląt bez pomocy miasta jest praktycznie niemożliwe. Ze swojej strony mogę obiecać ze dołożymy wszelkich starań, aby szkolenie stało na jak najwyższym poziomie i żeby Miasto oraz mieszkańcy byli dumni z klubu sportowego. Podpisaniem tej umowy rozpoczynamy nowy rozdział w historii klubu - dodał kurator Paweł Sych.

Orlęta Łuków zyskają tym samym 350 tys. złotych na „szkolenie i współzawodnictwo sportowe w piłce nożnej, obejmujące min. 5 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych, szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w boksie, piłce siatkowej, zgłoszonych w okręgowych związkach sportowych”.

- 350 tys. zł to kwota, która w pełni nas zadowala. Nie pokryje ona w pełni kosztów jaki Orlęta ponoszą przez rok, ale naszym zadaniem jest pozyskanie dodatkowych środków. Będziemy apelować do sponsorów, aby współpracowali z klubem na jasnych, przejrzystych zasadach - powiedział Paweł Sych.

Podpisanie umowy było jednocześnie inauguracją planu naprawczego dla Orląt i inauguracją akcji marketingowej „100 lat do dopiero początek”. W jej ramach członkowie klubu chcą pozyskać setkę sponsorów, którzy będą wspierać łukowski klub kwotą minimum 100 zł miesięcznie. Pierwszym z nich został burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

- Stałem i stoję na stanowisku, że stowarzyszenie musi się samo rządzić i zarządzać. Jest wola współpracy ze strony Miasta i zaangażowanie finansowe w postaci dotacji, ale też deklaracja, że poszczególne sekcje mogą prowadzić zajęcia na obiektach, których właścicielem jest miasto - czy w szkołach, czy na obiektach takich jak stadion - zakomunikował burmistrz Łukowa.

Na chwilę obecną ŁKS „Orlęta Łuków” korzysta nieodpłatnie m.in. z boiska do piłki nożnej i sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Łukowie, gdzie trenują piłkarze z grupy trampkarzy starszych. Natomiast w łukowskiej „Dwójce” Orlęta mają do dyspozycji starą salę gimnastyczną, z której korzystają zapaśnicy oraz siłownię, gdzie o formę dba sekcja podnoszenia ciężarów. ŁKS nie ponosi też bezpośrednich kosztów związanych z utrzymaniem stadionu miejskiego. Te szacowane są na kolejne 150 tys. złotych. Stadion jest też nieodpłatnie udostępniany innym klubom/stowarzyszeniom, takim jak Dziecięca Akademia Futbolu, czy też działający w ramach Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju klub piłkarski AMPlus. Ponadto Orlęta trenują też na boiskach ziemnych, czy też na „Orlikach”.


Komentowane

Sympatyk Orląt (2019-03-15 14:45) 17 6   |   zgłoś do usunięcia
To dobra informacja. W końcu wszystko uporządkowane, w tym zaangażowanie kompetentnych ludzi oraz źródło dotowania od miasta. Orlęta do boju! Wszystkie sekcje :)
Wierszyk na okoliczność (2019-03-15 14:49) 22 8   |   zgłoś do usunięcia
No i mamy happy end w tym crime story. A teraz niech odszczekają wszystko podłe pisiory. Są ludzie dobrzy, są pieniądze gotowe. Teraz czas na sukcesy sportowe.
łazy (2019-03-15 15:02) 6 6   |   zgłoś do usunięcia
coś mi się wydaję że ten pan dokończy dzieło ojca i bącika
Kozak (2019-03-15 15:03) 8 4   |   zgłoś do usunięcia
Happyend? Hahahahaha I bez endu w tym hahaha. Dotacja 350tysiecy została przyznana już dawno dawno. Teraz jest wypłacana bo dopiero teraz wypłacić ja można. Jest dług blisko 100 tysięcy którego pieniędzmi z dotacji nie można spłacać. I gdzie ten happy?
do Kozak (2019-03-15 15:06) 14 4   |   zgłoś do usunięcia
Widać nie jest z Ciebie taki Kozak skoro nie wiesz jak zasypać ten dług. Daj pracować tym co wiedzą i nie hejtuj. :)
Brawo wy (2019-03-15 15:24) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Jasno przejrzyście i klarownie, w końcu
kibic (2019-03-15 15:29) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Widzę nutkę profesionalizmu. Wzbudza to ogromne nadzieje. Oby tak dalej!
Kk (2019-03-15 15:31) 9 8   |   zgłoś do usunięcia
Były nie chciał ratować
@Kozak (?) (2019-03-15 15:31) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Jak jesteś taki kozak (hłe hłe) to moze to ty tak po kozacku narobiłes bałaganu i długu a teraz chcesz zeby ktos za ciebie spłacał?
kibic... (2019-03-15 15:38) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Brawo...brawo... Jest dobra wola, czekamy teraz na odzew "Naszych Szanownych Radnych"...wobec inicjatywy mieszkańców żeby przekazali darowiznę w postaci jednej diety...na ratowanie klubu... Wyborcy czekają !!!
350 (2019-03-15 15:47) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
To rada miasta przyznała dotację a nie Płudowski.
do 350 (2019-03-15 15:54) 11 4   |   zgłoś do usunięcia
Przyznać można łatwo!! Gorzej z wymuszeniem odpowiedniego zarządzania tymi pieniędzmi....... Widać Płudowski ma swoje wymagania jeśli chodzi o wydawanie tych pieniędzy i jego postawa zmobilizowała środowisko Orląt, żeby w końcu to miało ręce i nogi! Coś mi się zdaje, że tym razem ta kasa nie zostanie bezsensownie wyrzucona w błoto i za rok znowu to samo!
Do Wierszyk na okoliczność (2019-03-15 15:59) 14 5   |   zgłoś do usunięcia
Pieniądze zostały przyznane wcześniej już i żeby zostały przyznane to już leżało w gesti nie PiS nie Burmistrza czy innych a samego klubu Orleta Łuków. Gdyby nie było kuratora o planów jakiś na ten klub myślisz że można było by przekazać dotacje?. Gratulacje dla Pawła Sycha i reszty chłopaków że starają się ogarniać to co popsuła polityka w tym klubie!
Kozak (2019-03-15 16:04) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
a daje dzialac i niech dzialaja ale nagroda zlotego gobbelsa idzie dla lukow24 i pludowskiego. Brawo sych bo to jego zasluga
Korespondent (2019-03-15 16:07) 18 9   |   zgłoś do usunięcia
A klakierzy Płudka szybko zmienili front. Komentarz sprzed miesiaca - Burmistrz nie jest od rozdawania miejskich pieniędzy i ratowania nieudaczników. Jak ktoś narobił długów, to niech za nie odpowiada a nie po raz kolejny liczy na wsparcie miasta. ---> i wiele w tym tonie. Ale teraz juz tak nie pisza
do Kozak (2019-03-15 16:15) 22 4   |   zgłoś do usunięcia
cześć Szustek!! Przypomij sobie tylko jak długo się ociągałeś z wnioskiem do sądu o kuratora. zamiast pracować jeździłeś po lublinach politykować. aż ci podsuneli pod nos gotowca w postaci Sycha, którego musiałes podklepać.... Ty nawet nie masz pojecia, że za organizacją tego wszystkiego co się do tej pory wydarzyło w klubie stoją m. in. ludzie Płudowskiego, którzy Sychowi pomagają.
Obiektywny (2019-03-15 16:15) 17 3   |   zgłoś do usunięcia
Klub otrzymał dotacje 350 tys którą zaplanował w budżecie poprzedni Burmistrz miasta zwiększając ją nawet w stosunku do lat ubiegłych. Orleta Łuków wygrały konkurs na te pieniądze gdyż kto inny mógł spełnić te wymagania? No nikt gdyż niema w Łukowie II klubu który obejmujmuje min. 5 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych, szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w boksie, piłce siatkowej, zgłoszonych w okręgowych związkach sportowych”. Klub dostał dotacje i tu nie jest to ani nadzwyczajnego nic ani gwiazdka z nieba czy Burmistrza. Spełnili wymagania, mają kuratora który będzie zapewne prezesem wygrali konkurs =należy się jak psu buda.
Super (2019-03-15 16:20) 29 23   |   zgłoś do usunięcia
Nie ma pegona i wszystko gra. Oby na Walne nie przyszedł, to wszystko się poukłada. Powodzenia Paweł! Orlęta do boju!
do do Kozak (2019-03-15 16:22) 17 9   |   zgłoś do usunięcia
Ludzie Płudowskiego? Brzmi jak pewna Alternatywa co wybrała prezesa który szybko uciekł i problemy zaczęły się nawarstwiać w tym klubie. I to chyba nie jest fałsz?
... (2019-03-15 16:35) 19 8   |   zgłoś do usunięcia
problemy w tym klubie zaczely sie odkąd zostałeś burmistrzem Dareczku Szusteczku. Na szczescie już nim nie jesteś i jesteś w dupie, bo starostą to ty jesteś malowanym i januszek tak na prawdę rzadzi.... mam racje nie? :)
Bidulka... (2019-03-15 17:03) 10 8   |   zgłoś do usunięcia
Teren boiska to łakomy kąsek. Popatrz, nie zostałeś burmistrzem, musiałeś złożyć wniosek o kuratora- same straty. A tak dobrze się zapowiadało.
Niby wiem a nie wiem (2019-03-15 17:05) 11 4   |   zgłoś do usunięcia
Te śmieszki z jednej strony tej co przegrała udają że tyle wiedzą. Ale guzik wiedzą i dobrze bo im oni mniej wiedzą tym lepiej będzie w klubie i mieście. W Orletach jest wizja są pomysły i działania osób którym się chce. Ja Ci nie powiem Darek kto bo ty i tak wieesz lepiej, widać to też po twoich dyskusjach na fb. To to jest dopwiro wstyd. Orleta wychodzą i wyjdą na prostą z nowym kapitałem społecznym. Będzie dobrze.
Prawda (2019-03-15 17:32) 18 3   |   zgłoś do usunięcia
To nie Piotr Pludowski przyznał pieniądze bo ze swojej kieszeni nie wyjął a Rada Miasta przekazała pieniądze .Tyle w tym temacie. Trzymam kciuki za Orlęta
XX (2019-03-15 17:41) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Jeszcze jest potrzebny sponsor
Łukasz Orzeł (2019-03-15 18:14) 12 8   |   zgłoś do usunięcia
No tak. Bo przecież dla niektórych najważniejsze jest to kto przyznał PUBLICZNE pieniądze, a nie to jak te pieniądze będą zarządzane. Eh ta piso-komuna. Wyginiecie jak dinozaury z takim podejściem. :)
qw (2019-03-15 18:15) 11 4   |   zgłoś do usunięcia
a wczesniej siedzial kurator za poprzednika i nie dalo sie kasy dac ale to byl niecny plac zniszczenia orląt i sprzedaży stadionu czlowiekowi co juz dawno go sobie zaklepal i lobbował.
Edek. (2019-03-15 18:29) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Do gościa Łazy. Co ty wiesz o Pawle. Nie znasz Go a głupoty piszesz. I niepodpisuj się Łazy bo wstyd przynosisz klubowi z Łazów.
wyborca (2019-03-15 18:44) 7 4   |   zgłoś do usunięcia
Oby ta kasa dała jakiś sukces,dobrze była spożytkowana ,a nie zatopiona ta jak sześc mln w parku przysypane piaskiem,a ptaki jak s....... na głowy tak dalej to robią, nie posiedzisz.
Do pegona (2019-03-15 19:28) 7 13   |   zgłoś do usunięcia
Rób swoje nie zwarzaj na tą wytyki i zmyslone dyrdymaly. To pisze ten co myślą że go lubią a do dziś nie może przeżyć porażki swego wodza. 100 lat to początek i tak ma być
Orle (2019-03-15 19:30) 9 11   |   zgłoś do usunięcia
Czemu tylko pod jednym komentarzem się podpisałeś? Takie samo masz pojęcie o Orlętach jak o astronomii. Ludzie Płudowskiego już raz Orlętom pomogli na 13 dni. Ty jako ludź Płudowskiego też już nie pomagaj. Pan Paweł ma szansę powodzenia jak otoczy się ludźmi, którzy mają pojęcie a nie takimi, którzy chcà się podpiąć a jak się nie powiedzie to po 13 dniach zostanie sam.
Łukasz Orzeł (2019-03-15 20:28) 15 3   |   zgłoś do usunięcia
Ja się zawsze podpisuję, bo mam cywilną odwagę. Ty nigdy, bo jesteś tchórzem. Bez obaw w kontekście Orląt zostałem wyznaczony do rzeczy na których się znam doskonale - programuję im coś w wolnym czasie. A teraz możesz zgasnąć anonimku. :)
Łukasz Orzeł (2019-03-15 20:37) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
I tak jeszcze apropos znajomości Orląt. Kilka lat temu był pewien prezes z PiSu, który był prezesem 2 tygodnie. Jak się go spytałem w którym roku powstały Orlęta, to nabrał wody w usta. Takich szpeców od Orląt Wy mieliście. :)
Jastrząb (2019-03-15 20:49) 4 10   |   zgłoś do usunięcia
Orzeł mówisz o Orle? Co za rodzina
Łukasz Orzeł (2019-03-15 20:59) 10 7   |   zgłoś do usunięcia
Wiesz co Starosto? Przenieśmy się na facebooka. Tam Twoje żałosne komentarze docierają do większej liczby osób, a mi w to graj. :-)
Hmm (2019-03-15 21:50) 11 8   |   zgłoś do usunięcia
A kiedyś był prezes którego namaśćili z pewnego stowarzyszenia i też uciekł po 2 tygodniach takich szpeców tez nie brakuje
mieszkaniec (2019-03-15 22:41) 12 11   |   zgłoś do usunięcia
z gó...a robić wydarzenie? jak nie ma czym się szczycić to duperele się pokauzje. inni pozyskują kasę na inwestycje a ten nie potrafi wydać tego co ma podane przez poprzednika żenada
Mieszkaniec (2019-03-16 07:05) 13 4   |   zgłoś do usunięcia
Poprzednik przez 8 lat to tylko CBA potrafił dawać premie i podwyżki. Łuków był na szarym końcu w kraju w pozyskaniu pieniędzy na inwestycje. Puik do tej pory ma problem z źle wycenionym kosztem inwestycji przez poprzedniego dyrektora. Oczyszczalnia potrzebuje generalnej przebudowy a koszt to 80 mln i co ztych 40mln jak drugie tyle brakuje. Nie da się zrobić częściowej przebudowy. Za taką pracę bierze się premie po 30 tys
Esnk (2019-03-16 08:10) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Nie dla podniesienia opłat żeby ratować klub piłki kopanej. Są ważniejsze wydatki i inwestycje.
Kibic (2019-03-16 09:50) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
A mi się podoba to że wkoncu ktoś jest kto ma pomysł na ten klub i bardzo mi się podoba ten pomysł 100 na 100 lecie klubu i Paweł życzę powodzenia i mam nadzieję że zostaniesz w klubie na dłużej!
# (2019-03-16 09:59) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Klub musi być tak jak i stadion w centrum nawet jak druzyna będzie w ostatniej lidze bo mimo to można promować sport wśród młodych i zachęcać do gry w piłkę a kiedyś może to zaowocować że orleta zaczną osiągać spore sukcesy i znajdą sponsorów i wyjdą z dołka. Poprzednia władza miała inny plan sprzedać stadion postawić bloki jeszcze mcdonaldsa postawcie i niech dzieci zamiast grać w piłkę tucza się na 100kilo.
a ty dalej swoje (2019-03-16 10:16) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Poprzednia władza to chciała wybudować nowy stadion w odległości 300 metrów od tego i dodatkowo pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Plany są dostępne. Można skorzystać albo się dalej kisić przy Warszawskiej.
Kapiszon nie bomba (2019-03-16 10:37) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
Najpierw zalew kto inny wywalczył ale zdjęcie Burmistrza jest ,a teraz dotacja przyznana dzięki innemu ale zdjęcie obowiązkowo. Sam to może jedynie pączki roznosić i przegrywać sprawy sądowe dzięki swoim nielicznym i złym decyzjom narażając miasto czyli nas na koszty. Taki pijar to do d... i na moherowe berety chyba.
uwaga (2019-03-16 11:12) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
tradycyjne, wręcz nienaturalne zainteresowanie tematem przez adwersarzy pana PP. czy mam przypomnieć o około 20 osobach z PKS i starostwa powiatowego, którzy zapisali się na ostatnią chwilę jako członkowie klubu? czy płaciliście składki? gdzie byliście na walnym? nienaturalna aktywność nie ukryje tego, co zrobiliście z kolegą rybą
naprzód (2019-03-16 11:12) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
W końcu Orlęta mogą wyjść na prostą, tylko trzeba solidarności. Trzeba zacisnąć pasa i nie dać upaść Klubowi. W pierwszej kolejności trenerzy powinni zrzec się zobowiązań i od razu będzie lżej. Niektórzy trenują za darmo, dlaczego w Orlętach tak nie można? Pan Dołęga niech da przykład, może też coś przywiezie z Lublina bo podobno jest w Wojewódzkiej Radzie Sportu. W końcu trzeba się zrewanżować za lata pobierania pieniędzy z Klubu.
podobno gdzieś (2019-03-16 11:58) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak ty piszesz, że Dołęga podobno jest tam gdzieś w jakiejś radzie tzn. że nie masz pojęcia o tym co się dzieje w naszym środowisku sportowym i jesteś tylko wynajętym pisarczykuem i piwinieneś się trzymać z dała od klubu.
we (2019-03-16 12:14) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
adwersarzy ukrywajacy tworzenie stolkow rozdawanie premi za złą nie wydajną prace balangi za państwową kase sms premium tego brudu nic nie ukryje
kulig (2019-03-16 13:07) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak to było z tym kuligiem co to alkohol był pity pozniej?
wątpię... (2019-03-16 13:28) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie podobno jest, ale jest w Radzie Wojewódzkiej Sportu. Czy to coś zmieni, że tam zasiada łukowianin? Wątpię. Co może zwykły trener ciężarów z zadupia, zasiadający między osobami , którzy są z "wyższej półki"?
Ciekawski (2019-03-16 13:34) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
A może się pan burmistrz wytłumaczy z imprezy alkoholowej w Urzędzie Miasta Łuków. Panie Burmistrzu czy to prawda, że po kuligu w styczniu 2019 r. wraz z wybranymi pracownikami przybył pan w godzinach nocnych do Urzędu Miasta i w sali 107, gdzie wisi godło państwowe, sztandar miasta, są liczne wyróżnienia oraz fotografie pamiątkowe, gdzie odbywają się komisje Rady Miasta, a także komisja rozwiązywania problemów alkoholowych; czy to prawda, że pan, pracodawca, spożywał z wybranymi pracownikami ALKOHOL!!!?????????????? Niecha Pan publicznie odpowie czy to prawda lub zaprzeczy. Do ciekaw....
@ kulig (2019-03-16 13:35) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
kulig idż się wykąp ,bo pachniesz starością.Ten komentarz jest już stary. Ile można wałkowac wkoło to samo? Nie ten temat jest tu poruszany, a ty swoje. Nie masz umiaru, czy tracisz pamięć. Stajesz się nudny jak i twoje jątrzenie.
do Ciekawski (2019-03-16 13:44) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Idż do UM i zapytaj burmistrza , to się dowiesz, jeżeli jesteś ciekawy. Bohaterze w internecie. Tylko zabierz bieliznę ze sobą, bo patrząc z boku i czytając wszędzie twoje komentarze ,możesz zes.... się ze strachu. Taka wsza szukająca sensacji.
antek (2019-03-16 14:06) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
WÓDA I SPORT TO DWIE SPRZECZNOŚCI - UDAWANA DOBROĆ OBŁUDA
as (2019-03-16 14:18) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
a może o to chodzi kto pije i pali to nie ma robali- bo w mieście swęndzonka jest spora
[email protected] kapiszon nie bomba (2019-03-16 14:50) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Czyimiś sukcesami najłatwiej jest się pochwalic.
Obdarty (2019-03-16 15:05) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Dawaj więcej. Postaraj się bardziej. :)
kibic (2019-03-16 15:39) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
płudek daje co się należy i się przechwala i tak zabraknie i co wtedy? cienki ten burmistrz
odpowiedź do kibic (2019-03-16 16:39) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Jak to co wtedy? Powie, że stowarzyszenie powinno się samo finansować
głos (2019-03-16 18:20) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
a co ze słowami pana burmistrza że cyt. dlaczego miasto ma dawać na to stowarzyszenie, przecież w Łukowie są tez inne. czyżby to oznaczało że są równi i równiejsi.gdzie ta uczciwość?
do.glos (2019-03-16 18:42) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Jakbyś doczytał wszystko i jakbyś rozumiał co czytasz a w tym widze masz problem to byś wiedział, że chodziło o dawanie z spółek miasta i chodziło o spłatę zadłużenia.
wacław (2019-03-16 20:50) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
płudek powinien dać koncesję orlętom i zrobić tam nocny klub toby nikt nie pił w urzędzie
bla, bla, bla (2019-03-16 20:57) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Głos ma rację! Ty teraz nie pal głupa, że to nie o to chodziło. Z koncesją to też dobry pomysł!
WIESIEK (2019-03-16 22:20) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
ludzie tu chodzi tylko o promocję płudka. jak pozuje do zdjęć wszystko daje i nic nie daje ale mówi że daje. OBŁUDA
Baska (2019-03-17 10:13) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Tutaj chodzi o to żeby ryba i reszta ziomkow miała stołek stworzy się dodatkowe stanowisko dyrektora za 18 tys podatnicy zapłacą. Tyle wódki z nim wypił przecież.
s (2019-03-17 10:29) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Za jakiś czas to Radzyn P. będzie większy i bardziej rozwinięty jak Łuków. Wszystko idzie w dobrym kierunku.
Wyborca 10 (2019-03-17 10:56) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
Mam ptanie: Ile pieniędzy pan Burmistrz przekazał prywatnie i wspomógł orlęta??? Bo do prywatnej kampanii wyborczej Orlęta były mu potrzebne.
Śmieszki (2019-03-17 11:07) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Zobaczymy kto pojawi się na meczu i z kim chca rozmawiać działacze i sportowcy Orlat. Dawać klakiery darkowe na mecz. Dawajcie! Bartek musisz
Tak (2019-03-17 11:19) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
W dobrym tonie byloby aby klakierzy Pludowskiego też się pojawili.na mecxu Korony im nie pospadaja z głów
? (2019-03-17 12:13) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Panie Płudowski czy to prawda, że pana zastępca w ciągu tych niespełna 4 miesięcy był już na urlopie i na zwolnieniach lekarskich?
Janusz Bocian (2019-03-17 15:17) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Czy Łukasz Orzeł to rodzina tego Dariusza Orła?
Orzeł (2019-03-17 15:46) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa
do ? (2019-03-17 17:09) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Dobrze, że urlop jest wykorzystywany. Po to każdy go ma ,żeby korzystać w razie potrzeby, a nie brać za niego ekwiwalent. Zwolnienie- kazdy może zachorować. Podejrzana jest choroba na zawołanie i ucieczka na zwolnienie. Przykłady mieliśmy jak to się robi. Zapomniałeś? . ? dlaczego wtedy nie szukałeś prawdy?
wacław (2019-03-17 21:07) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
a co z koncesją dla orląt i nocnym klubem dla urzędników z tym na czele? czy coś się będzie działo bo nie ma odpowiedzi. a tak by byłodie pieczenie na raz klub pieniądze urzędnicy lokal!
czyli prawda (2019-03-17 21:41) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Urlop wykorzystywany i zwolnienie? Ty kpisz czy o drogę pytasz? Ledwo zaczął a już na urlopie i zwolnieniu!
Nazwa dla lokalu (2019-03-17 21:45) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
Proponuję konkurs na nazwę tego przybytku np. Nocna Gospoda u...a
Juras (2019-03-17 22:23) 6 3   |   zgłoś do usunięcia
Łukasz Orzeł widzę że dobrze wywiązujesz się z roli adwokata Burmistrza. Ciekawi mnie czy Ci za to płaci ;) czy tak za Free???
Bardzo proszę o uczciwość.... (2019-03-17 22:50) 7 3   |   zgłoś do usunięcia
....w sprawie libacji nocnej w urzędzie miasta. Kto uczestniczył? Co chlano? Wybrani pracownicy? Jaka ich płeć? Nie powinny się chlaniem w urzędzie , zająć odpowiednie służby? Aha gdzie zastępca? Niewidoczny jest , może zbędny ? To zwolnić oszczędniej będzie.
Kibic (2019-03-18 07:25) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Ależ szambo wylewają. Ciekawe czy mają podstawy. Druga sprawa ze artykuł dotyczy Orlat i tego że znów zaczynają żyć i działać. I oby tak dalej. Powodzenia. Ps. Ci co tak komentują z d...y to chyba własnego życia jnie maja. Cześć
Orły Orzeły (2019-03-18 09:10) 2 2   |   zgłoś do usunięcia
No to się ciekawie robi. A gdzie pracuje w takim razie Łukasz Orzeł i najbliższa rodzina? Może dowiemy się czegoś interesującego?
ile można (2019-03-18 10:28) 4 4   |   zgłoś do usunięcia
Zaczął pracę to nie może wziąć urlopu ,albo zachorować? Człowieku, co ty bredzisz? Idzi się przebadaj , bo tok rozumowania jakiś podejrzany. Jeżeli chodzi o "libację ,chlanie" , zgłoście to gdzie powinniście ,a nie piszecie w komentarzach i czekacie- na co? Wszędzie próbujecie ,pod każdym artykułem to nagłaśniać. Idżcie zapytać się burmistrza kto był ,co" chlali",a zapomniałeś o przekąsce, pod co. Tak boli ,że nawet gdyby , to wy się nie załapaliście? Macie dowody, świadków zgłoście to gdzie trzeba i przestańcie o tym pisać, bo wasze wypociny stają się nudne i nikt na to nie zwraca uwagi. Mnie jeszcze to denerwuje.
Adam Polak (2019-03-18 10:34) 3 4   |   zgłoś do usunięcia
właśnie czekam na wyjasnienia burmistrza czy było spotkanie w urzedzie po imprezie w zdzarach i kto tam był i po co. niestety smród sie niesie
Łukasz Orzeł (2019-03-18 11:33) 11 6   |   zgłoś do usunięcia
Wiecie, że nie jesteście anonimowi pisząc te bzdury o 107? :)
Do. Adam.Polak (2019-03-18 11:37) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Napisz do burmistrza to ci odpisze i będziesz wszystko wiedział skoro ta impreza ciebie tak interesuje. Tylko zapewne masz jeden problem boisz się ujawnić bo w necie trolowac każdy cwany. Raz się skompromitoeales drugi nie chcesz haha
Do. Adam.Polak (2019-03-18 11:39) 3 5   |   zgłoś do usunięcia
Napisz do burmistrza to ci odpisze i będziesz wszystko wiedział skoro ta impreza ciebie tak interesuje. Tylko zapewne masz jeden problem boisz się ujawnić bo w necie trolowac każdy cwany. Raz się skompromitoeales drugi nie chcesz haha
KRZEPA (2019-03-18 11:39) 2 4   |   zgłoś do usunięcia
Co z tym miejscem pracy Orłów (wszystkich)?
narutowaicza11 (2019-03-18 11:41) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
lukow24 to chyba cale zycie dla niektorych XD
@ narutowicza11 (2019-03-18 12:56) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Oby tylko życie . Po śmierci też będą walić w klawiaturę, aby walić. Mądrze -głupio , ale to jest silniejsze od nich. Jeden pali, drugi pije, trzeci piszę. Czasem wkoło to samo.
Adam Polak (2019-03-18 13:12) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
PISZĘ KOLEJNE ZAPYTANIE O IMPEZĘ ALKOHOLOWĄ W URZĘDZIE MIASTA
do Adam Polak (2019-03-18 13:38) 10 2   |   zgłoś do usunięcia
Jest to nieprawda.... już nie musisz pytać.....
Adam Polak (2019-03-18 14:21) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
GOŚIU KTO TY JESTEŚ ŻE ODPOWIADASZ BURMISTRZ NAUCZYCIEL SAM UMIE GADAĆ CZY BYŁO SPOTKANIE W URZĘDZIE PO IMPREZIE W ZDZARACH - KRÓTKO I NA TEMAT
Pacjent (2019-03-18 15:04) 5 3   |   zgłoś do usunięcia
Niejaki Dariusz Orzeł członek PiS pracuje jako wicedyrketor szpitala. Czy wiele robi nie wiem, wiem że przynależność do partii nie przypadkowa. Ale czy to rodzina to nie wiem. Inna sprawa że pan Łukasz jak i jego rodzina to chyba nie są osoby publiczne więc pytajcie się o polityków naszych a nie ludiz co umieją się podpisać pod komentarzem.
Hahaha (2019-03-18 15:15) 4 2   |   zgłoś do usunięcia
widzę, że bajkopisarze z PiSu w formie. :) :) słuchajcie no gogusie. Wy sobie o zmyśloną libację możecie tylko pytać, czy prawda, czy nie. my za to imprezowanie Dariusza Szustka możemy najzwyczajniej w świecie stwierdzić i powiedzieć, że Dariusz Szustek uczestniczył w piciu alkoholu na terenie urzędu.... Swego czasu latało w sieci nagranie z tego zdarzenia! Prawda Darek? W tym tygodniu zapewne wyjdzie też news o twoim nowym koledze... Dlatego widać twoją wzmożoną działalność w komentowaniu. :D
Łukasz Orzeł (2019-03-18 15:35) 18 4   |   zgłoś do usunięcia
Widzę, że Dariusz Szustek nie ustaje w kłamstwach na temat mój i mojej rodziny. Drogi Dareczku. 1. Zwolniłem się z pracy w epaka.pl nie wiedząc jeszcze co będę robić - wiem dla Ciebie to dziwne i nie do przyjęcia, bo Ty jesteś z tych cieniasów co stołków się kurczowo trzymają i nie puszczają. 2. Jestem w trakcie zmiany pracy i przenoszę się prawdopodobnie do pewnej korporacji związanej z bankowością. Ty o takim stołku możesz sobie pomarzyć, bo na taki stołek się ciężko pracuje, a nie politykuje jak Ty. 3. Moja rodzina pracuje tam gdzie pracowała od czasów głębokiej komuny i cierpliwie czeka na swoją głodową emeryturę, więc możesz sobie te pierdolety o ustawionej rodzinie na stołkach wsadzić między bajki. Zachowałeś się jak bydle publicznie wciągając w te swoje gierki moją rodzinę.
Orzeły (2019-03-18 18:20) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Jakiej korporacji?
Kaśka (2019-03-18 18:34) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Gratuluję Panie Łukaszu awansu zawodowego i już ubolewam, iż z powodu nadmiaru pracy nie będzie pan mógł się udzielać na różnych portalach. Mam nadzieję , że pana uczestnictwo w dyskusjach nie zanikanie
chwila (2019-03-18 19:20) 4 3   |   zgłoś do usunięcia
Przez takich ludzi jak wszyscy poprzednicy swiat wyglada jak wyglada... jeden klapki na oczach w lewa strone drugi klapki w prawa strone i wala sie po glowach... panowie chwila refleksji... tak naprawde to obaj rowni jestescie
pracownik pomocy socjalnej (2019-03-18 20:09) 3 2   |   zgłoś do usunięcia
mnie interesuje tylko zachowanie burmistrza po imprezie w Zdzarach czy była gorzała w urzędzie
idź do pło.. pro... płokuratury i sprawdź! (2019-03-18 21:17) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
na pewno była w USC :) https://www.youtube.com/watch?v=WIZZaTCwWKI
Wstyd (2019-03-18 22:40) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
A mieliście być inni niż poprzednicy a tym czasem musicie bronić się odgrzewanym koltletem. Oj nieładnie i nieuczciwie .
pło... płokuratura (2019-03-18 22:50) 5 2   |   zgłoś do usunięcia
pudło, strzelaj dalej. nie wszyscy w tym mieście dzielą się na "starzy" i "nowi"
Ciekawski (2019-03-18 23:03) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
A może się pan burmistrz wytłumaczy z imprezy alkoholowej w Urzędzie Miasta Łuków. Panie Burmistrzu czy to prawda, że po kuligu w styczniu 2019 r. wraz z wybranymi pracownikami przybył pan w godzinach nocnych do Urzędu Miasta i w sali 107, gdzie wisi godło państwowe, sztandar miasta, są liczne wyróżnienia oraz fotografie pamiątkowe, gdzie odbywają się komisje Rady Miasta, a także komisja rozwiązywania problemów alkoholowych; czy to prawda, że pan, pracodawca, spożywał z wybranymi pracownikami ALKOHOL!!!?????????????? Niecha Pan publicznie odpowie czy to prawda lub zaprzeczy. Do ciekaw....
Zenon (2019-03-19 07:21) 3 3   |   zgłoś do usunięcia
Nie wytłumaczy się bo jej nie było i nie masz dowodów a Twoje słowo schizofremika się nie liczy. Może inni się wytłumacz z tego jak kradli haha.
Juras (2019-03-19 08:42) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
Sami sobie zaprzeczacie! Puszczacie stare mięso tłumacząc się że u was nic nie było. To po co ta obrona ??? Trochę się pogubiliscie hahaha . A miało być lepiej inaczej , uczciwiej ....
Jaka alternatywa.... (2019-03-20 08:22) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
.....stare wraca , resortowe wnuczki , dzieci i inni hamulcowi do tego alkohol ,no wczesny gierek w urzędzie. Tfu!