Dziś są imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Dzisiaj odwiedziło nas 308 osób   |   Osób online: 79   |   Zaloguj się   Rejestracja

Redakcja  
dodane: 07-03-2018 21:01   |   wyświetleń: 3461

Trzęsienie ziemi w Orlętach. Adam Kulik złożył rezygnację!

Zaskakujący finał środowego posiedzenia Zarządu ŁKS Orlęta Łuków. Jak udało nam się ustalić, z funkcji prezesa klubu zrezygnował Adam Kulik!
Trzęsienie ziemi w Orlętach. Adam Kulik złożył rezygnację!foto. Archiwum portalu 

Orlęta Łuków nie mają prezesa. Swoją rezygnację z tej funkcji złożył z dniem 7 marca Adam Kulik. Na chwilę obecną nieznane są przyczyny tej decyzji. Nieoficjalnie mówi się o konflikcie prezesa z Robertem Dołęgą i faworyzowaniem tego drugiego przez miejski magistrat.

Co czeka Orlęta w najbliższych dniach? Jak udało nam się dowiedzieć, pod koniec marca planowane jest Walne Wyborcze Zebranie Członków Klubu, którzy wybiorą nowego Prezesa. Uzupełniony musi zostać też Zarząd Klubu, gdyż wspólnie z Kulikiem do dymisji podał się jeden z Członków Zarządu, Adrian Gajownik.

Klubem przez najbliższe dni zarządzać będzie p.o. prezesa, na którym spocznie organizacja Walnego Zebrania. Pełniącym obowiązki został Michał Zarzycki, dotychczasowy wiceprezes ds. organizacyjnych Orląt.

-------------------

Adam Kulik „szefem” Orląt Łuków został 17 lutego 2017 roku. Wcześniej pełnił funkcję kuratora klubu, gdy do dymisji podał się poprzedni zarząd z Tomaszem Tryboniem na czele. W przeszłości Kulik był też Członkiem Zarządu klubu i kierownikiem sekcji piłki nożnej. W swojej pracy - jak deklarował w rozmowach z mediami - starał się wyprostować trudną sytuację finansową Orląt i doprowadzić do awansu piłkarzy do wyższej klasy rozgrywek.

Komentowane

do Michała (2018-03-07 21:33) 40 26   |   zgłoś do usunięcia
marzenia się spełniają, wystarczy być cierpliwym...
Zenon (2018-03-07 22:08) 38 31   |   zgłoś do usunięcia
Panie Robercik No to wypada tylko pogratulować skuteczności w działaniu.
haha (2018-03-07 22:16) 33 26   |   zgłoś do usunięcia
takie to trzęsienie? zwykła popierdziawka po kolacji...
sympatyk (2018-03-07 22:34) 33 31   |   zgłoś do usunięcia
A co tam takiego się wydarzyło, że zdaniem pana redaktora ziemia się zatrzęsła? Może lepiej było zapytać o finanse klubu i planowany awans piłkarzy i co z tych starań wynikło.
kibic (2018-03-07 22:40) 40 21   |   zgłoś do usunięcia
NIe dla dolegi, nie dla gałacha! polityka precz od orlat
mieszkaniec lukow (2018-03-07 23:29) 44 31   |   zgłoś do usunięcia
Dolega niech spada od orląt , polityk od 7 boleści ,... nie człowiek
londo (2018-03-08 00:10) 35 27   |   zgłoś do usunięcia
Dołęga przeszedł z Platformy do Pisu to trzeba go nagrodzić taka to polityka
Sport (2018-03-08 09:30) 34 30   |   zgłoś do usunięcia
Najlepszy Prezes od czasów komuny . W przeciągu roku - trochę dłużej Bo był kuratorem - wyprowadził finanse klubu z bagna i to bez dodatkowych pieniędzy z miejskich spółek . Sportowo tez bardzo dobrze . W ciężar ach też jedne z najlepszych wyników . Piłkarze tez powrót do 4 ligi prawie pewny a tam jest ich miejsce .Łuków stać tylko na 4 ligę .
Tra ta ta ta (2018-03-08 09:49) 34 28   |   zgłoś do usunięcia
Najlepszy bo ty tak napisałeś? Najlepszy to był kilka lat temu zanim zachorował. A finanse to trzeba opublikować bo to, że akurat drużyna spadła i koszty się zmniejszyły to żadna zasługa.
Do Sport (2018-03-08 10:35) 30 29   |   zgłoś do usunięcia
Żeby się nie okazało za chwile ,ze to przez kolejne problemy finansowe klubu Pan Kulik zrezygnował. Bo akurat z tego co pamiętam to inny prezes wyprowadził finansowo klub na prosta.
kibic (2018-03-08 12:21) 31 22   |   zgłoś do usunięcia
Jeśli zrezygnował ktoś kto swoją pracę wykonywał społecznie, to musi coś być na rzeczy. poszło pewnie o ideały. Panie Adamie dziękuję za wyprowadzenie klubu na prostą
Do kibica (2018-03-08 12:51) 44 30   |   zgłoś do usunięcia
Na jaka prosta? Na ten moment sytuacja jest taka ,ze awansu nie ma ,a kapitan opuszcza statek w połowie sezonu. Nie ma także żadnych informacji o stanie klubowych finansów i na dodatek pojawiają się jakieś informacje o sprawach w sądzie.
po zarządzie (2018-03-08 13:11) 34 22   |   zgłoś do usunięcia
prawda jest taka że przychody klubu (dotacje, reklamy, sponsorzy) w 2017 spadły na łeb na szyję i po raz pierwszy od 2001 roku spadły ponizej 400 tysiecy, a zobowiazania na koniec 2017 to coś ponad 60 tys.
po zarządzie (2018-03-08 15:03) 32 22   |   zgłoś do usunięcia
prawda jest taka że przychody klubu (dotacje, reklamy, sponsorzy) w 2017 spadły na łeb na szyję i po raz pierwszy od 2001 roku spadły ponizej 400 tysiecy, a zobowiazania na koniec 2017 to coś ponad 60 tys.
KS tęcza (2018-03-08 15:33) 31 23   |   zgłoś do usunięcia
Łubu dubu,łubu dubu niech żyje nam przyszły prezes klubu. To mówiłem ja - wykwalifikowany urzędnik niższego szczebla
ZDZICHU (2018-03-08 19:39) 30 22   |   zgłoś do usunięcia
KRUCA FIX I CO TO TERA BENDZIE
Kibic z SNK (2018-03-08 19:43) 30 27   |   zgłoś do usunięcia
A jebał go pies! Nie ma ludzi niezastąpionych.
PiSienkiewicz (2018-03-08 19:50) 30 21   |   zgłoś do usunięcia
I rzekł wtedy Jagiełło: klawiszów ci u nas dostatek, ale i te dwa przyjmiemy jako wróżbę zwycięstwa !
PiSienkiewicz (2018-03-08 20:08) 28 41   |   zgłoś do usunięcia
I rzekł wtedy Jagiełło: klawiszów ci u nas dostatek, ale i te dwa przyjmiemy jako wróżbę zwycięstwa !
Ole (2018-03-08 20:15) 38 22   |   zgłoś do usunięcia
Żaden zdrowo myślący sponsor nie da kasy na kopaczy grających w okręgówce, kto będzie wykładał kasę na ten poziom rozgrywek, by się zareklamować w Jeleńcu, Staninie,Okrzei,Łazach z całym szacunkiem dla tych miejscowości. Zwrócie uwagę, że tylko niżej o klasę grają drużyny z gminy Gołaszyn, Krynka, Dąbie gdzie buddżet to kilkanaście tysiecy złotych. Wiem, że Orlęta to klub wielosekcyjny, ale Dołęga chciał chyba odłączyć sekcję ciężarów -wtedy mógłby pokazać jak dużu można pozyzkać sponsorów na tak niszowy sport jak ciężary.
mocny jesteś w gębie? (2018-03-09 00:36) 26 26   |   zgłoś do usunięcia
Jeżeli piszesz, że Dołęga kradnie to szybciutko dawaj dowody bo inaczej to Ty się będziesz mocno tłumaczył.
Sportowiec (2018-03-09 10:00) 32 45   |   zgłoś do usunięcia
Robert Dolega to osoba oddajaca sie bez reszty swej pasji i mlodziezy. Szkoda ze tak wiele osob mu w tym przeszkadza. Gratuluje sukcesow Panie Robercie i zycze spokoju aby nadal nasza mlodziez mogla realizowac swe marzenia pod Panskimi skrzydlami :-)
dodaj komentarz


Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Odszedł Wiesław Wysiński
Odszedł Wiesław Wysiński Nie żyje Wiesław Wysiński - znany łukowski biegacz, uczestnik wielu maratonów. Smutną informację podali do publicznej wiadomości Biegacze Pomagacze, przyjaciele pana Wiesława.
Szczęśliwy finał poszukiwań
Szczęśliwy finał poszukiwań Poszukiwany przez policjantów mężczyzna z gminy Stanin został odnaleziony. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Sukcesy dziewczynek
Sukcesy dziewczynek Emilia Szczęśniak i Gabriela Łukasik reprezentujące Fabrykę Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury mogą doliczyć kolejne sukcesy do swojej - bogatej już - kolekcji. Dziewczynki występowały m.in. w Poniatowej oraz Iłży.
Łuków: Zaginął 40-letni Marcin Pietrzak
Łuków: Zaginął 40-letni Marcin Pietrzak Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują zaginionego Marcina Pietrzaka. 40-latek w minioną środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Bilans czwartkowej burzy
Bilans czwartkowej burzy Zerwana linia energetyczna na osiedlu domów jednorodzinnych, drobne podtopienia i drzewa przewrócone na jezdnię to bilans wczorajszej burzy w powiecie łukowskim. Na szczęście straty nie okazały się poważne.
Dachowanie na DK76
Dachowanie na DK76 27-letni mieszkaniec powiatu Otwockiego został przetransportowany do szpitala po tym, jak dachował wczoraj swoim samochodem na drodze krajowej. O utrudnieniach w ruchu mówiło m.in. Radio Zet.
"Kropelki Rosy" dla rodziców
Wyśpiewane podziękowania dla rodziców, regionalne tańce z całej Polski i Nagroda Kulturalna Województwa Lubelskiego dla zespołu. Tak przebiegł koncert "Kropelek Rosy" w auli I LO.
Potrącenie rowerzystki
Potrącenie rowerzystki 43-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala, po tym jak najechał na nią samochód osobowy.
Wypadek w Okrzei. Poszkodowani sześćdziesięciolatkowie
Wypadek w Okrzei. Poszkodowani sześćdziesięciolatkowie 67-letni mężczyzna i o trzy lata młodsza kobieta zostali zabrani do szpitala po zdarzeniu drogowym, do którego doszło dziś rano w Okrzei w gminie Krzywda.
Zapaśniczy turniej już jutro
Zapaśniczy turniej już jutro Około 150 zapaśników rywalizować będzie w zawodach "Sport to alternatywa". Zapaśnicze zmagania zaplanowano już jutro w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie.
Jan Szyszko w Rezerwacie Jata
Jan Szyszko w Rezerwacie Jata Znany z kontrowersyjnych poglądów dotyczących wycinania drzew poseł Jan Szyszko odwiedził w tygodniu rezerwat Jata. Co było przyczyną wizyty byłego Ministra Środowiska w podłukowskich lasach?
Międzynarodowa piłka w Łukowie
Międzynarodowa piłka w Łukowie W sobotę i niedzielę, 23 oraz 24 czerwca w Łukowie odbywać się będą mecze piłkarskie chłopców z roczników 2004-2011. Do naszego miasta zawitać może nawet 700 piłkarzy z kilku państw!
Stanisław Piotrowicz przyjedzie do Łukowa
Stanisław Piotrowicz przyjedzie do Łukowa Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Łukowie zaprasza na spotkanie z Posłem na Sejm RP Stanisławem Piotrowiczem, Przewodniczącym Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Parlamentarzysta przyjedzie do naszego miasta w sobotę 23 czerwca.
29-letni „mistrz” biznesu
29-letni „mistrz” biznesu Za przywłaszczenie pojazdu marki Mercedes oraz oszustwo odpowie 29-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego. Mężczyzna przyjął warte 20 tys. zł auto do naprawy i zamiast zamiast zwrócić je właścicielowi, na podstawie podrobionej umowy oddał pojazd pod zastaw innej osobie.
Uwaga na burze z gradem
Uwaga na burze z gradem Po kilkudziesięciu dniach wysokich temperatur, czeka nas zmiana pogody. Nad Lubelszczyznę nadciągają chmury zapowiadające deszcz i burzę z piorunami, a nawet grad.
Exaited zagra w Krzywdzie
Exaited zagra w Krzywdzie Koncert zespołu Exaited będzie atrakcją festynu z okazji rozpoczęcia wakacji, który planowany jest na niedzielę 24 czerwca w Krzywdzie. Na wydarzenie zapraszają władze gminy.
Policjant złapał kolegę po fachu
Policjant złapał kolegę po fachu O tym, że prawo jest równe dla wszystkich przekonał się na początku czerwca policjant z Lubartowa, który zatrzymany został przez radiowóz łukowskiej Komendy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.
Zgłoś temat

Zobacz inne galerie

Łukowianin na szczycie KaukazuSą ze sobą od pięćdziesięciu latPrzedłużają się prace nad zalewem. Będą kary dla wykonawcy?Rekord frekwencji na EKO-CZERWCÓWCEIdealny dom na wyciągnięcie rękiEksperymenty i zagadki w MysłowieWłoskie doświadczenia, czyli praktyki „Rzemieślnika’ na SycyliiBartosz Boncik z Pucharem Unii EuropejskiejPostawili na RodzinęFestyn pełen uśmiechówSukcesy i wydarzenia w ŁOK

Obejrzyj

Kto rozpoznaje złodzieja?Przed nami #BiegWilka. Jata Race już w niedzielęCentrum Nauki Kopernik w Mysłowie!Jest awans!Roztańczona publiczność na koncercie BoysMuzyka rozbrzmiała przy fontannieSkonstruował gitarę... z patyczków (zobacz film)Szkolili, jak reklamować się w InternecieKup działkę nad zalewemPolicja w aplikacji na komórkęPijak potrącił na pasach nastolatków! Zobacz film!Premier na mszy świętej

Wydarzenia dodajwszystkie

Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930
01
Podsumowanie roku w Fabryce Piosenki
Podsumowanie roku w Fabryce Piosenki
Za nami koncert wokalistów kształcących się w działającej przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryce Piosenki. Młodzi Łukowianie swoje umiejętności zaprezentowali 15 czerwca.
Reklamy

Aktualne ceny paliw

ON 95 98 LPG
- - - -
Ceny paliw promocja

Prognoza pogody

Ukraińcy triumfują w zapasach w Łukowie
Ukraińcy triumfują w zapasach w Łukowie
115 stoczonych walk i drużynowa wygrana zapaśników z ukraińskiego Klesowa to bilans II międzynarodowego turnieju zapaśniczego młodzików w stylu klasycznym oraz młodziczek "Sport to alternatywa".

Polub nas na facebooku


Polub nas na facebooku


Ogłoszenia   dodajwszystkie

Dam pracę: Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ
Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuję pracowników na stanowisko: Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ Miejsce pracy: Szwecja Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o ...
Kupię: Skup Zadłużonych Podmiotów 233/299/586 K.s.h
Jeśli posiadasz zadłużoną spółkę, lub JDG i nie wiesz jak wyjść z kłopotów - zapoznaj się z naszą ofertą. Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie ...
Dam pracę: ELEKTROMONTER – potrzebny od zaraz – Niemcy
ELEKTROMONTER BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO Miejsce pracy: Düsseldorf Za co będziesz odpowiedzialny: · Montaż instalacji elektrycznej na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej · Współpraca z brygadą Wymagamy: · Doświadczenia na ww. ...
Kupię: 299/586 KSH - KAS/UKS/JPK ? Profesjonalnie.
Nie likwiduj zadłużonej spółki - Sprzedaj nam ją - tel. 608-146-176 Przejmiemy Każdą Zadłużoną Spółkę w Każdej Sytuacji Finansowej celem kontynuowania działalności. Wszystko odbywa się błyskawicznie, dyskretnie ...
Inne: Ocieplanie poddaszy i inne pianą natryskową
Skutecznie ocieplamy : - poddasza - stropy - hale - ściany - fundamenty Zalety pianki poliuretanowej : - doskonałe parametry izolacyjne - koszty ogrzewania niższe - skuteczne uszczelnienie brak mostków termicznych - wyjątkowa żywotność - właściwości ...
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
Redakcja Łuków24.pl
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. + 48 515 895 342
[email protected] Redaktor Naczelny Łuków24.pl
Tomasz Goławski
tel. +48 515 895 342
[email protected] Reklama
Przemysław Kisiel
tel. +48 515 895 441
[email protected]
Redakcja
Redakcja Tygodnika
Wspólnota Łukowska

ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków
tel. +48 791 184 007
[email protected] Redaktor Prowadząca
Magdalena Oknińska
tel. +48 501 648 259
[email protected] Redaktor
Marta Karwowska
tel. +48 502 355 766
[email protected] Redaktor
Bartosz Szumowski
tel. +48 516 075 443
[email protected] Reklama
Izabela Szczygielska-Wielgosz
tel. +48 791 180 007
[email protected]
Siedlce Się Dzieje