Dziś są imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

dodane: 10-09-2019 15:13   |   wyświetleń: 5708

STANIN Sławomir Rzymowski został wicewójtem. Gmina nie zdradza wysokości zarobków

- Nie będzie narzekał na brak zajęć - zapewnia wójt Krzysztof Kazana
STANIN Sławomir Rzymowski został wicewójtem. Gmina nie zdradza wysokości zarobków 
Sławomir Rzymowski to były dyrektor Zakładu Gospodarki Lokalowej w Łukowie. Zrezygnował z funkcji w marcu.  Wicewójtem gminy Stanin jest od 5 września. Jak zapowiada Krzysztof Kazana nie został  jeszcze ustalony dokładny zakres obowiązków nowego zastępcy. - W gminie mamy do uporządkowanie choćby politykę śmieciową. - mówi Kazana. Wójt tłumaczy, że więcej pracy ma mieć gminna spółka komunalna. Między innymi rozwój tego obszaru miałby leżeć w gestii Rzymowskiego. 
(Sławomir Rzymowski oraz Krzysztof Kazana podczas wtorkowego spotkania samorządowców z wojewodą Przemysławem Czarnkiem)

Póki co tajemnicą są zarobki nowego zastępcy wójta. Krzysztof Kazana nie odpowiedział na nasze pytanie w tej kwestii. (Rozmawiamy we wtorek po godz. 14) Stwierdził jedynie, że aktualnie nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Padło więc ustalenie, że w środę redakcja Łuków24 je ponowi. 
Pytany o swoje zarobki Sławomir Rzymowski stwierdził jedynie, że będzie je można wyczytać w oświadczeniu majątkowym.  
Dokument ten - za rok 2019 - będzie upubliczniony najwcześniej wiosną 2020 roku. 

Zatrudnienie Sławomira Rzymowskiego to nie jedyna zmiana personalna w Urzędzie Gminy. Od początku września za prowadzenie gminnej oświaty odpowiada Sebastian Ignaciuk, były dyrektor programy jednej z lokalnych telewizji. 

Komentowane

997 (2019-09-10 15:45) 12 5   |   zgłoś do usunięcia
Miś powraca xD
Mieszkaniec. (2019-09-10 15:52) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Jasne na nowe etaty to kasa jest a mowia ze gmina nie ma pieniedzy .a z ludzi potrafia sciagac kase placic za dojazd dzieci do szkoly nie zaplacisz podatku to polecony natychmiast potrafia wyslac .to jest chore.ale swiadczy o naszym gospodarzu.mowia 500+ masz to za autobus plac on ma5x 500+ i nikt mu nie tyka. Nie na takiego czlowieka glosowalam.ale juz w zyciu nie pojde na zadne wybory.
Songo (2019-09-10 16:14) 10 5   |   zgłoś do usunięcia
To już nie w Zarządzie Dróg Wojewódzkich?
Xxcc (2019-09-10 16:14) 7 6   |   zgłoś do usunięcia
Gmina nigdy nie ma pieniędzy i na jedzenie dla dziecka 7 letniego też nie było pieniędzy wiecznie nie mają pieniędzy a na Kutasy sztuczne dla pani dyrektor zawsze są.
Mieszkaniec (2019-09-10 17:07) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
W Wojcieszkowie wójt nie dał sobie wcisnąć Misia a miś w Staninie mimo że z PSL to uległ PiSowi. Może w końcu ktoś się weźmie za komunalną i jej dyrektora.
Jarzabek (2019-09-10 17:26) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Napewno zostanie prezesem klubu. :)
"Pan niezależny " (2019-09-10 19:23) 9 4   |   zgłoś do usunięcia
To już w pisie i PSL na raz ze tak na stołek oświatowy się trafił. Żałosny obrot ale wójt się szybko przekona..
Mieszkaniec (2019-09-10 20:16) 6 8   |   zgłoś do usunięcia
Dokładnie na dojazdy trzeba płacić podatki trzeba płacić a o zwykłych ludziach zapomnieli i nigdy nie ma dla nich pieniędzy o jakości wody nie wspomne
cichy... (2019-09-10 20:20) 14 5   |   zgłoś do usunięcia
Dziwi mnie fakt ...czy w gminie Stanin nie ma ludzi odpowiednich na takie stanowisko skoro widać wójt nie daje sobie rady... Hm, czas Pana Kazany chyba się kończy...ludzie przejrzą na oczy przy wyborach....zatrudnianie spadochroniarzy za pieniądze PODATNIKÓW Z GMINY...nie ładnie...i fachowiec z tego Rzymowskiego marny....
brawo! (2019-09-10 20:20) 6 23   |   zgłoś do usunięcia
Bardzo dobre posunięcie wójta, że ściąga do gminy fachowców. Może wreszcie ktoś odpowiednio wcześnie zadba o jakość wody w gminie.
Tak było w Łukowie. (2019-09-10 20:27) 6 16   |   zgłoś do usunięcia
Cichy czy ty przypadkiem nie jesteś tęczowy? Pan Rzymowski w ciągu 2 lat w ZGL w Łukowie z minus 200 tysięcy zrobił plus 200 tysięcy, a ponadto spłacił 600 tysięcy długów ZGL. Pochwał się co ty osiągnąłeś. Piza tym to bardzo pracowity człowiek. Idę o zakład, że zatrudnienie pana Rzymowskiego nie będzie gminy kosztować ani grosza.
pytanie (2019-09-10 20:48) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
z ciekawości zapytam , czy portal łuków24 w jakiś chyba tylko dla siebie znany sposób ustala pod którymi informacjami można pisać komentarze , a pod którymi nie ? o zatrudnieniu w zglu nic nie można komentować
Wiktor (2019-09-10 20:50) 10 4   |   zgłoś do usunięcia
Rysiu idz komentuj na prawicowych portalach tylko nie zapomnij odspiewac: " łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu" to szczekałem ja RYSIO
hhhmmm (2019-09-10 21:12) 8 5   |   zgłoś do usunięcia
Wójt Kazana jedną nogą w PiSie. Co na to Leszek Świętochowski?
mieszkaniec gminy (2019-09-10 22:30) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
To może oddaj dziecko do domu dziecka jak nie masz czasu nim się zająć.
Stanin (2019-09-10 22:30) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
I się dogadali... Porządki w gminie Stanin... czekamy na czystą wodę, czekamy na rozwiązanie problemów z dojazdami dzieci do szkoły, czekamy na budowę boiska w Jelencu i Kosutach, czekamy na realizacje innych obietnic wyborczych..... Rzeczywiście dużo pracy przed nowym vice..... Ciekawe co na to kandydat PiS na wójta w 2018 roku?? Ciekawe czy na zdjęciu to uśmiech zadowolenia? Czy może zwykły śmiech "hahahaha" ...?
miś (2019-09-10 22:35) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Jadą misie jadą hahahah. Jak dla mnie to ktoś tego pana przywiózł w teczce... Myślałem, że te czasy mamy za sobą...
da radę (2019-09-10 23:33) 6 9   |   zgłoś do usunięcia
Pan Sławek poradził sobie z zabłoconym targowiskiem w Łukowie to i poradzi z boiskami. O wodę też zadba tylko trzeba poczekać chwilę aż dyrektor Kopeć skończy kampanię wyborczą.
Llu (2019-09-11 06:55) 17 5   |   zgłoś do usunięcia
Lizał lizał i wylizał.... zresztą całe życie jego polega na lizaniu
Lili (2019-09-11 07:25) 5 4   |   zgłoś do usunięcia
Niech się złoża na jego pensje że swoich zarobków najlepiej będzie, a nie gminę obiedzaja
Ewa (2019-09-11 07:28) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Innym podatki podniosą ,ale im będzie się zyło dobrze ,a nawet bardzo dobrze, ciekawe czy za połowę pensji tej co mają by chcieli pracować
Marcin (2019-09-11 07:31) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
To wszystko to jest kolesiostwo zerujace na zwykłych obywatelach
Piotr (2019-09-11 07:41) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Do Lili - gmina i tak już jest biedna, jak się bierze kredyty, żeby spłacać poprzednie kredyty. A pensje władza ma wysokie, patrz oświadczenia majątkowe.
obiektywny (2019-09-11 08:01) 7 5   |   zgłoś do usunięcia
Pan Bóg pyta jednego z braci "Twój brat ma siedem dorodnych krów, pewnie i ty chciałbyś mieć"? Nie chciałbym żeby mu zdechły.
Śmieszno i straszno (2019-09-11 08:06) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Deal towarzysza Szustakowicza z post komunistycznym PSLem. Ja ci na drogi a ty mojego na vice.
hahahah (2019-09-11 08:37) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
przynajmniej na innym zdjęciu widać za ile się sprzedał......
Lili (2019-09-11 08:59) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
Akurat po tym człowieku nikt by się nie spodziewał że pójdzie w takie układy partyjne, a tym bardziej nie powinni wyrzucać pieniędzy w błoto
Mieszkaniec (2019-09-11 09:07) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
A co do doworzenia,to gdzie jest pomarańczowy autobus i jego kierowca???
Mariola (2019-09-11 09:15) 8 6   |   zgłoś do usunięcia
Pomarańczowy autobus stoi w garażu i mówią, że zepsuty a jak kierowcę złapali po pijaku to wracał przecież od mechanika. A kierowca ma się dobrze, nadal pracuje w gminie, ponoć dali go do komunalki. Karany i może pracować?
Lili (2019-09-11 09:31) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Kierowcę nie problem znaleźć,zamiast nowego etatu dla wice wójta to dla kierowcy autobusu powinien być etat
Mieszkaniec (2019-09-11 09:41) 5 8   |   zgłoś do usunięcia
Właśnie,ale... Po co zatrudniać kierowcę do autobusu ktory stoi w garaży,lepiej zatrudnic vice wojta
112 (2019-09-11 10:35) 33 8   |   zgłoś do usunięcia
Toć to "Córka Leśniczego" taka pyzunia! A tak całkiem poważnie to MISIEWICZ i tyle w temacie - nigdzie nie zrobił nic dobrego, tylko skacze po stołkach tam gdzie go rzucą!!! a lubi być rzucany ;)
gux (2019-09-11 11:23) 5 5   |   zgłoś do usunięcia
w Wojcieszkowie akurat "misia" ze Stanina wcisnęli
Lili (2019-09-11 12:46) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Pomogą gminie tylko w odchudzaniu budżetu
Politycznie (2019-09-11 13:17) 5 6   |   zgłoś do usunięcia
Wójt Kazana już sam nie panuje nad sprawami niedużej gminy? Stołek dla partyjniaka ? Ciekawe jakaż to umowa. Ale bedzie sie miło patrzyło jak pisowcy wykiwaja Krzysia. A Leszek juz wtedy nie przytuli. HAHAHA
*** (2019-09-11 14:31) 20 5   |   zgłoś do usunięcia
Jeśli pan Rzymowski jest taki dobry to dlaczego nie został w Łukowie???? Jeszcze niedawno Krzyś twierdził, że na terenie gminy powinni pracować jej mieszkańcy....
eWA (2019-09-11 21:32) 16 6   |   zgłoś do usunięcia
Nie wiecie kto to jest?!!? KOleżka Rysia, rodzina pewnej dyrektorki z przedszkola w Łukowie działaczki PiS która zamiast pracować drepcze po korytarzu w starostwie do Szustka, to jest Łuków tu każdy zna każdego i wiele ciekawych historii ludzie znają. Dobrze ktoś zadał pytanie, był dobry to dlaczego odszedł z ZGL-u? Wszyscy Ci ludzie są sterowani przez jednego pana....każdy wie którego, ludzie już mają dość tego KOLESIOSTWA, MIERNOT żyjący za publiczne pieniądze !!
do eWA (2019-09-11 22:29) 9 5   |   zgłoś do usunięcia
Powiem Ci więcej przez płot mieszkają z ciocią :) To jest miasto UKŁADÓW !!!!
Wyborca (2019-09-11 22:51) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
Jakbym chciał w gminie pisiora ,to glosowalbym na Pasika. Tyle w temacie.
Brawo wójcie Krzysztofie! (2019-09-12 00:17) 5 26   |   zgłoś do usunięcia
Zamknięcie gęby ujadacze i to szybko. Sławek Rzymowski to jest człowiek sukcesu.! Zrobił więcej w ZGL przez 2 lata niż jego poprzednik przez 20. Ma tylko 2 wady. Sam jest pracowity i nie lubi obiboków.
do Brawo (2019-09-12 07:39) 19 4   |   zgłoś do usunięcia
Koń by się uśmiał!!! taki pracowity że go z Radzynia Podlaskiego pogonili a i u Kucharskiego się nie napracował!!!
@Brawo (2019-09-12 08:53) 6 4   |   zgłoś do usunięcia
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHa to takie mądre jak słowa prezesa do przedsieborcow. Upadniecie jako całosc, szkoda tylko ze publiczne pieniadze zdazycie przejesc.
Czy... (2019-09-12 17:47) 10 6   |   zgłoś do usunięcia
... ten co napisał "zamknięcie gęby ujadacze" to nie towarzysz Szustakowicz? To kropka w kropkę jego słownictwo w stanie wskazującym. A i pora jak najbardziej odpowiednia na taki jego stan...
Kosuth (2019-09-12 20:57) 6 5   |   zgłoś do usunięcia
A co robi teraz p.Ewa od inwestycji.? Ona nie była vice?
Parszywce (2019-09-12 21:46) 8 17   |   zgłoś do usunięcia
Zamkniecie gęby a zwłaszcza ten troll co łże jak pies na temat pana Sławka.
do eWA z 11.09.godz.21.32 (2019-09-14 20:43) 5 7   |   zgłoś do usunięcia
Ciocia mieszkająca przez płot jest już w oficjalnym posiadaniu IP pana/pani komentującej i może osoba mieszkająca w okolicach ulicy konwiktorskiej wyjawi daty i godziny dreptania po korytarzach starostwa, bo póki co dopuszcza się pomówienia . Pora na sprostowanie.
MIECZ (2019-09-21 10:47) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. :)
:D (2019-09-21 11:05) 0 0   |   zgłoś do usunięcia
I ta nagła zmiana retoryki niektórych fejsbukowiczow którzy wcześniej je***li Kazane w Internetach a teraz uważają że to super wójt